شنبه ۰۵ مهرساعت ۰۱:۴۲Sep 2020 26

جدیدترین‌های «سبک زندگی اسلامی»

 
بسیج   ۲ ساعت پیش    
کارگاه سبک زندگی اسلامی ایرانی با موضوع الگوی سوم پایگاه حضرت مریم (س) اجرا شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه هشترود در این یادواره با بیان اینکه صیانت از ارزش ها عمل به وضیت نامه شهداست، افزود: عمل به سیره و روش شهدا، بهترین الگوی سبک زندگی اسلامی است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۹    
حوزه/ محمدلو گفت: برخی به قدری شیفته مظاهر فریبنده غرب شده اند که کورکورانه ازآن ها تقلید می کنند و به جای این که دنبال سبک زندگی اسلامی باشند دنبال تقلید از فرهنگ غلط غرب هستند و البته رشد نظام سرمایه داری هم باعث شده تا زن ابزار تبلیغات سودجویانه باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ از کارهایی که حوزه و روحانیت می توانند برای تحقق شعار جهش تولید انجام دهند، فرهنگ سازی سبک زندگی اسلامی است که می تواند در تحقق شعار سال بسیار کمک رسان باشد؛ چراکه اگر سبک زندگی اسلامی در خانواده ها پیاده سازی شود ...
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در آیین رونمایی از کتاب نقطه صفر مرزی گفت: توجه به اخلاق سبک زندگی اسلامی از محورها و توصیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۱۴    
حجت الاسلام کریمخانی با بیان الزامات تحقق سبک زندگی اسلامی گفت: جوانان مسجدی نقشی مهم در ترویج سبک زندگی ایرانی_اسلامی در جامعه دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۶    
دکتر علیرضا حاجیونی :احترام و تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران از شاخص های اصلی سبک زندگی اسلامی بوده و از اهمیت زیادی برخوردار است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۷    
حجت الاسلام بابایی با بیان اینکه سند 2030 به دنبال تغییر سبک زندگی اسلامی ایرانی به سبک غربی است، گفت: متاسفانه برخی از مسئولان خودباخته به دنبال اجرای سند 2030 هستند و باید بدانند که دشمن جدایی دین از سیاست و ترویج فساد را در آن دیکته کرده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
صدای مرکز سمنان به منظور تبیین محورها، اصول و ابعاد مختلف سبک زندگی اسلامی برنامه ای را با عنوان زندگی سلام تهیه و پخش می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،، آشنایی خانواده ها با مهارت هایی همچون کنترل خشم، روابط اجتماعی، مهارت نه گفتن، مهارت تصمیم سازی و تصمیم گیری، مهارت درک متقابل ...
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶    
مسئول کانون نشاط پایدار و ستاد ازدواج خمینی شهر گفت: ضرورت افزایش دانش سبک زندگی اسلامی در جوانان مهمترین دغدغه در کانون نشاط پایدار و ستاد ازدواج شهرستان است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۲    
همایش ویژه خانواده کارکنان ناحیه مقاومت بسیج دهاقان با برگزاری کلاس های اخلاق و سبک زندگی اسلامی و ارتباط با همسر توسط مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه و خواهر جلالی مشاور خانواده در محل باغ بانوان شهرداری این شهرستان برگزار گردید.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
صفحه khatt_khamenei با انتشار قسمتی از هفته نامه جامعه مومن و انقلابی خط حزب الله به نقل از رهبر انقلاب اسلامی نوشت: الان در فضای مجازی معمول شده، کار عادی و رایجی است که به همدیگر بدگویی کنند ... آبروی مومن را ببرند که معلوم هم نباشد چه کسی است؛ خب خیلی چیزی بدی است .. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۵    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلماس گفت: سبک زندگی اسلامی در جامعه باید احیا شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۵    
کارگاه سبک زندگی اسلامی ایرانی در پایگاه حضرت مریم (س) حوزه حضرت خدیجه (س) خواهران راز برگزار گردید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۲    
حوزه/امام جمعه بخش بهمن ابرکوه گفت: در اجرای امر به معروف و نهی از منکر، روحانیون و صاحبان تریبون نقش بسزایی دارند زیرا روحانیون و خطبا باید مسائل مربوط به مردم و مورد نیاز خود جامعه از جمله خانواده و سبک زندگی اسلامی را برای مردم بیان نمایند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۵    
حجت الاسلام حجت پناه گفت: صحیفه سجادیه نمونه کاملی از همه امور زندگی فردی و اجتماعی ما انسان ها است که می تواند الگوی والایی برای طرح ریزی سبک زندگی اسلامی باشد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ برنامه "افلاکیان" چهارشنبه 26 شهریور 99 با مروری بر زندگی آیت الله ملا علی کنی به روی آنتن می رود . "افلاکیان" که با هدف سبک زندگی اسلامی و مومنانه با بهره مندی از سیره و سبک زندگی علما طراحی و تولید شده است در این برنامه به اهمیت تکفل ایتام و استفاده به جا از ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
این حدیث نبوی که می فرمایند: اقتصاد اسلامی، نه جزء از ده جزء اسلام است نشان از اهمیت موضوع اقتصاد در سبک زندگی اسلامی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
موسسه مردمی پیام یاسین ارومیه نوشت افزار ایرانی اسلامی با رویکرد سبک زندگی اسلامی ایرانی و معرفی نمادهای ملی مذهبی را در ارومیه تولید می کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۵۴    
حوزه/ کارشناس مذهبی حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به مزیت های سبک زندگی اسلامی نسبت به سبک زندگی غربی، گفت: خانواده مهم ترین عنصر تربیتی در سبک زندگی اسلامی است در حالی که در سبک زندگی غربی مدام تعلقات افراد به خانواده کم می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه با بیان اینکه در سبک زندگی اسلامی رضایت و بندگی خدا مطرح است، گفت: غرب به دنبال ترویج منفعت شخصی و لذت گرایی در جامعه است و امروز بشر به شدت در موضوع سبک زندگی نیازمند اباعبد الله(ع) است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
آخرین وضعیت بیمه خادمان جدید مساجد، آموزش سبک زندگی اسلامی به بچه های مسجد در طرح معراج السعاده و راه اندازی پویش سراسری ترویج و معرفی کتاب در مساجد و هیئت ها ازجمله اخبار حوزه مسجد در 22 شهریورماه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۲    
احسانی گفت: اکران فیلم هایی مطابق با ارزش های ایرانی، اسلامی در سینما و سپس توزیع آن ها درسطح وسیع در سینمای خانگی، اعضای خانواده های ایرانی را تحت تاثیر قرار می دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۰    
باجلان با اشاره به برگزاری دوره های مشاوره و پاسخ گویی به شبهات دینی در شهرستان پاکدشت به همت کانون عصر انتظار ، گفت: علاوه بر این، طرح معراج السعاده با محور آموزش سبک زندگی دینی نیز اجرا می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: سبگ زندگی ایرانی و اسلامی و توجه به معنویت در راس امور زندگی باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۹    
حوزه/ روستا با بیان اینکه سبک زندگی اسلامی یکی از نمونه های پایدار در زندگی است، گفت: متاسفانه برخی با فرهنگ غلط غربی دچار خود باختگی شده اند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رادیو معارف فردا در برنامه زنده مهربان باشیم مصادیق اسراف در زندگی را برای مخاطبان برمی شمرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، بی شک پرهیز از اسراف، یکی از مصادیق مهم سبک زندگی اسلامی است که آیات و روایات بسیاری بر آن تاکید دارد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۵    
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گفت: در این دوره از مسابقات که به میزبانی مشهد مقدس برگزار گردید دانش آموزان و فرهنگیان استان خراسان رضوی توانستند به 20 مقام اول، 13 مقام دوم و 2 مقام سوم کشوری دست یابند. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - کارشناس مسائل تربیتی با تأکید بر تقویت بنیان های خانواده در سبک زندگی اسلامی، گفت: خانواده مقدس است و تقدس دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مظاهری از برگزاری نشست علمی ترویجی سبک زندگی اسلامی در آموزه های امام سجاد (ع) از سری برنامه های دهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) خبر داد و گفت: این نشست علمی به میزبانی کانون فرهنگی هنری ضیافت بروجن برگزار می شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۹:۱۲    
اقتضای جهش تولید این است که امر زیربنایی تولید که همان امر فرهنگی است، تقویت گردد و ارزش های سبک زندگی اسلامی در میان افراد جامعه ترویج گردد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نخستین کرسی علمی- ترویجی استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در سال 99 با عنوان آموزه های سبک زندگی اسلامی در ابعاد مختلف سلامت برای مواجهه با بیماری کووید - 19 به صورت مجازی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۸:۳۶    
نمایشگاهی از آثار اینفوگرافی با موضوع سبک زندگی امام سجاد (علیه السلام) با همکاری کانون های فهمای خراسان شمالی در بجنورد برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان/ کرسی آزاداندیشی بایدها و نبایدهای پوشش طلبگی و نقش آن در سبک زندگی اسلامی در مدرسه علمیه خدیجه کبری اصفهان برگزار شد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۸    
این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی مطرح کرد: اگر نتوانستیم مجالسی با جمعیت انبوه برگزار کنیم، مجالس کوچکی با نشانه ها و علامت های زینبی و حسینی تشکیل دهیم و در آنها از قیام امام حسین(ع) و برنامه زندگی سالار شهیدان و سبک زندگی اسلامی مورد پسند اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت زینب(س) یاد کنیم.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل بنیاد استان خراسان جنوبی گفت: احترام و تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از شاخص های اصلی سبک زندگی اسلامی است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۷:۲۷    
مدیر کل بنیاد استان خراسان جنوبی گفت: احترام و تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران از شاخص های اصلی سبک زندگی اسلامی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا به ناهنجاری ها اشاره و تاکید کرد: مسئولان و مردم باید به این توجه کنند که یکی از اولویت ها در استان جهاد با ناهنجاری های اجتماعی است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - کارشناس مسائل تربیتی گفت: امروز منکر زمان خود را که سبک زندگی غربی است باید شناخت تا توانست به سمت سبک زندگی اسلامی که نسخه شفا بخش بشریت است، رفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۵    
پورقاسم گفت: متاسفانه، درحالی که مساجد بار بسیاری از خدمات اجتماعی و فرهنگی را بر دوش کشیده اند تقریباً هیچ کمکی از سوی حاکمیت دریافت نمی کنند که اگر کمک های لازم صورت گیرد شاهد محوریت بیشتر مساجد و به تبع آن، رونق سبک زندگی اسلامی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان با بیان اینکه امسال 40 پرونده طلاق در همدان منجر به سازش شده است گفت: کارگاه های ملی سبک زندگی اسلامی ویژه زوجین در شرف طلاق توسط موسسات طرف قرارداد معاونت پیشگیری از وقوع جرم تشکیل می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تحقق سبک زندگی اسلامی یکی از ضرورت های اساسی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است. این امر خود مستلزم توجه جدی اندیشمندان مسلمان به موضوع سبک زندگی و راه های وقوع آن در فرد و اجتماع است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیر شبکه پویا در رابطه با انتقاد وارد شده به محتوای یکی از پویانمایی های پخش شده در این شبکه توضیح داد و گفت: پویانمایی بچه های ساختمان گل ها یکی از سریال های بسیار موفق در زمینه سبک زندگی اسلامی ایرانی به خردسالان است. تاریخ انتشار: 12:28 - 12 شهریور 1399 ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: محمد سرشار مدیر شبکه کودک درباره حواشی یک سریال ویژه خردسالان توضیح داد. سریال پویانمایی بچه های ساختمان گلها یکی از سریالهای ایرانی بسیار موفق در زمینه آموزش سبک زندگی اسلامی ایرانی به خردسالان زیر 6 سال است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی محبت اهل بیت(ع) را باعث ایجاد پیوند درونی کودکان و نوجوانان با سبک زندگی اسلامی و حفظ آن ها از ناملایمات و آسیب ها دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- کارشناس فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: طرح نهضت ملی تبلیغ بانوان با هدف مشارکت عمومی بانوان تاثیرگذار در پیاده کردن سبک زندگی اسلامی در همه شئون جامعه عملیاتی می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۲:۱۳    
حوزه/ معاون فرهنگی و تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران گفت: پیام محرم در عاشورا خلاصه شده و این عاشورا نماد سبک زندگی اسلامی و الهی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۲۱:۲۸    
نماینده ولی فقیه در خوزستان در آیین سوگواری محرم حوزه ستادی آموزش و پرورش خوزستان ضمن تاکید بر اهمیت ایام محرم در ایجاد نهضت اخلاقی در جامعه، گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی می بایست به عنوان یک اصل در برنامه های آموزشی ترویجی آموزش و پرورش قرار گیرد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی بزرگان می گویند کل دین اسلام اگرچه محمدی الحدوث است یعنی با پیامبر آغاز شده ولی بقای آن با امام حسین (ع) بوده است لذا عاشورا جلوه و نماد اسلام است و زنده نگه داشتن عاشورا جزو ضرورت های تاریخ است که باید به نسل جدید منتقل شود.