پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۶:۲۹Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون امور بهداشتی»

ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲    
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان در جمع خبرنگاران از عدم مشاهده موارد ابتلا به کروناویروس جهش یافته انگلیسی و آفریقایی در استان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: با مشاوره سوگ در ایام شیوه کرونا به دنبال کاهش مشکلات روحی در سطح جامعه هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۶    
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: مناطق زرد به مفهوم خطر متوسط بوده و در حال حاضر 6 شهر کردستان از لحاظ کرونا در وضعیت آبی قرار دارند.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۵    
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اردبیل نیز در این جلسه، گفت: حفظ وضعیت فعلی کرونایی کاری طاقت فرسا و دشوار است و باید در این زمینه از همه گیر شدن این ویروس جلوگیری به عمل آید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرهای سقز، دهگلان، قروه، کامیاران، مریوان و بانه آبی و در سنندج، بیجار، دیواندره و سروآباد زرد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت: تا الان موردی از ابتلا به کروناویروس انگلیسی در استان مشاهده نشده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۸۲ سایت دیگر  
طی چند روز گذشته یک فایل صوتی در شبکه های اجتماعی استان کردستان دست به دست می شود که حکایت از ورود کرونای انگلیسی به کردستان دارد اما معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی می گوید که موردی از کرونای انگلیسی تاکنون مشاهده نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این دانشگاه هیچگونه مجوزی برای برگزاری هیچ مراسمی در استان صادر نکرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۰:۴۷    
معاون اموربهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در ارتباط تصویری با خبر ساعت 21:30 از پزشکی گفت که به انگلستان سفر داشته و بعد از مراجعه به سنندج به کرونا مبتلا شده است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۴۵    
معاون اموربهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تاکنون موردی از کرونای جهش یافته یا انگلیسی در استان مشاهده نشده است و در حال بررسی یک مورد مشکوک هستیم. وی بیان کرد: یکی از پزشکانی که به تازگی از سفر انگلیس برگشته است، دارای علایم بوده ولی طی آزمایشات انجام شده تست پی سی آر وی منفی بوده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۱:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اموربهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تاکنون موردی از کرونای جهش یافته یا انگلیسی در استان مشاهده نشده است و در حال بررسی یک مورد مشکوک هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: موردی از کرونای انگلیسی در استان کردستان تاکنون مشاهده نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون اموربهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تاکنون مورد مثبتی از ابتلا به کرونای انگلیسی در استان مشاهده نشده است و در حال بررسی یک مورد مشکوک هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت: تراکم کروناویروس در فضای باز بسیار کم است و حتی در شرایط آلودگی هوا نیز امکان انتقال ویروس در فضای باز وجود ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت: در حال حاضر شرایط مناسبی به لحاظ وضعیت کرونایی داریم اما چون ماهیت این اپیدمی پیش رونده است، هر بار می تواند موج جدیدی ایجاد کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به تعطیلی یک هزار و 781 مورد از اماکن شامل آرایشگاه، هتل و مسافرخانه در استان طی 9 ماه گذشته تاکنون گفت: 978 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی پلمب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه و شرایط کرونایی گفت: امکان برگزاری آیین های سوگواری ایام فاطمیه در مناطق نارنجی این استان وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بعد از اجرای طرح شهید سلیمانی در کردستان، ضمن افزایش سرعت شناسایی بیماران مبتلا به کرونا، میانگین آمار فوتی ها از 13.9 به 6 مورد در روز کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۶:۱۳    
گروه استان ها معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تمامی خدمات اعم از تست و آزمایش هایی که در طرح شهید سلیمانی انجام می شود، برای تمام مردم رایگان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: سپاه و بسیج همواره در تمام بحران ها در کنار دانشگاه علوم پزشکی و سیستم بهداشتی بوده اند و اکنون نیز در قالب طرح شهید سلیمانی در راستای کمک به بهبود وضعیت استان به لحاظ کرونا و پیشگیری از ابتلای به این بیماری همکاری خوبی دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: هنوز وضعیت ابتلا به کرونا در برخی شهرهای استان نارنجی است لذا اعمال محدودیت ها همچنان در این مناطق ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: هم اکنون 30 مرکز نمونه گیری کرونا با ظرفیت انجام روزانه یک هزار و 500 تست در استان کردستان فعالیت دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۷:۵۷    
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ظرفیت انجام روزانه نمونه گیری کرونا (تست پی سی آر) در استان هم اکنون یک هزار و 500 مورد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: از ابتدای شیوع کرونا در استان (اسفند سال 98) تاکنون، 15 هزار و 947 بیمار مشکوک در مراکز درمانی بستری شدند که نزدیک به نیمی از آنان بصورت قطعی کرونا داشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: امسال هشت بیمار مبتلا به اچ آی وی (ویروس نقص ایمنی انسانی) در استان شناسایی و تحت درمان هستند ولی بدلیل تاخیر در شناسایی، سطح ایمنی بدن آنها بسیار ضعیف است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: افراد مبتلا به HIV به دلیل ضعف سیستم ایمنی بیشتر در معرض خطر ابتلا به کرونا هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بر اساس آخرین آمار اعلامی وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستان های سنندج و قروه همچنان در جمع 64 شهر با وضعیت قرمز کشور قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت: به منظور گردش هوا برای کنترل شیوع کروناویروس توصیه می شود هر یک ساعت، شش بار هوای اتاق عوض شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: بالغ بر 25 هزار نفر بیمار دیابتی در جمعیت بالای 30 سال در این استان شناسایی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی علوم پزشکی کردستان با اشاره به اهمیت تهویه هوای محیط های بسته در کاهش شیوع ویروس کرونا، گفت: در محیط های بدون تهویه مناسب، با نفس کشیدن فرد بیمار، افشانه های حاوی ویروس کرونا منتشر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: متاسفانه گردش ویروس درجامعه بسیار بالا است و ابتلای درون خانواده ها به شدت افزایش یافته است و ویروس بین خانواده ها تبادل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تزریق بخش اول و دوم واکسن آنفلوآنزا به گروه های پر خطر در این استان انجام و تاکنون مورد مثبت مبنی بر ابتلای افراد به این بیماری گزارش نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: از وضعیت رعایت کردن پروتکل های بهداشتی و اصول فاصله گذاری ها از سوی اصناف و هم مردم گلایه مند هستیم این وضعیت در قم نامطلوب است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۱:۰۰    
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار داشت: اسماعیل علی پور از مدافعان سلامت در حین خاکسپاری یک بیمار کرونایی در سقز، به دلیل تذکر به بستگان متوفی جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی مورد تعرض قرار گرفته و با سنگ به سر او زدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: آمار مرگ و میر کرونا، 19 استان بالاتر از میانگین کشوری است که کردستان از نظر میزان بروز به نسبت جمعیت، هشتمین استان کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با توجه به افزایش موارد بیماری کرونا، افراد دارای علائم و یا مشکوک به کرونا با مراجعه به مراکز 16 ساعته در استان در صورت تشخیص و درخواست پزشک، از او رایگان تست گرفته می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: بستری بیماران کرونایی در استان به بیش از یک هزار نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه اظهار کرد: تاکنون 877 فوتی قطعی کرونا و 500 فوتی مشکوک (تشخیص بوسیله سی تی اسکن و ...) در استان داشته ایم و متاسفانه علی رغم این شرایط هنوز شلوغی ها در مراکز خرید و... ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در حال حاضر شهرهای بانه و بیجار در وضعیت فوق بحرانی کرونا قرار دارند و کنترل شیوع بیماری کووید 19 نیازمند اعمال محدویت های بیشتر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: افزایش برگزاری مجالس عروسی و دورهمی های خانوادگی موجب بالا رفتن آمار مبتلایان به کرونا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی دانشگاه پزشکی کردستان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون 503 نفر از کادر بهداشت و 612 نفر پرسنل درمانی استان به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد سه نفر پرسنل درمان شهید شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با اشاره به مراجعه دیر هنگام بیماران کرونایی، گفت: برخی از بیماران علایم را جدی نگرفته و به فعالیت های روزانه خود ادامه می دهند که این موجب افزایش مرگ و میر و شدت بیماری می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۳:۳۴    
مرصاد نیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هر چه روند بیماری رو به افزایش می رود شاهد تحلیل نیروی انسانی، اشغال سریع تخت ها و به وجود آمدن مشکلات زیادی هستیم.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در سطح استان شهرستانهای اسلام آبادغرب، پاوه و گیلانغرب فوق پرخطر اعلام شده اند همچنین دیگر شهرستان های استان در وضعیت قرمز به سر می برند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: بیش از 80 درصد زنان بالای 50 سال در کشور، از تراکم استخوان مناسبی برخوردار نیستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان از مرگ برخی از بیماران مبتلا به کرونا به علت عدم مراجعه به موقع به بیمارستان خبر داد و گفت: خود درمانی در کرونا می تواند کشنده باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: برای کاهش هزینه مسافران و رانندگانی ایرانی که به اقلیم کردستان عراق می روند آزمایش کرونا در داخل از آنها گرفته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: سنندج با حدود 60 درصد بیشتر از سایر شهرستان های استان از ماسک استفاده می کنند در حالیکه در سقز، بانه و مریوان استفاده از ماسک به 10 درصد هم نمی رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون امور بهداشتی در دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: پیک جدید کرونا که از اواخر شهریور ماه شروع شده است هر لحظه وسیع تر شده و متاسفانه به سمت یک فاجعه پیش می رود.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: 40 درصد ازمبتلایان دارای علایم خفیف ویا بدون علامت هستند واین امر اهمیت جلوگیری از انتقال بیماری از طریق خودمراقبتی را بیشتر نشان می دهد.