چهارشنبه ۰۸ آذرساعت ۰۸:۵۲Nov 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معلولان ذهنی»

اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام رسمی سازمان بهزیستی، حق پرستاری خانواده محور آبان ماه 1402 معلولان جسمی حرکتی شدید و خیلی شدید و معلولان ذهنی تحت پوشش سازمان بهزیستی به مبلغ: 2/100/000 تومان به حساب کارت بانک رفاه این عزیزان واریز گردید.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سازمان بهزیستی از واریز حق پرستاری آبان ماه 1402 معلولان جسمی حرکتی شدید و خیلی شدید و معلولان ذهنی خبر داد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس اعلام رسمی سازمان بهزیستی، حق پرستاری خانواده محور آبان ماه 1402 معلولان جسمی حرکتی شدید و خیلی شدید و معلولان ذهنی تحت پوشش سازمان بهزیستی به مبلغ: 2/100/000 تومان به حساب کارت بانک رفاه این عزیزان واریز گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۷    
مسابقات ورزشی معلولان ذهنی مجتمع بقیه الاعظم در شهرستان خوانسار برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۱:۴۹    
معلولان مرکز توانبخشی پردیس دورود برای درمان و نگهداری نیازمند کمک خیران هستند.
در چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مسجدسلیمان اردوان قنبری، معاون فرماندار خواستار برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه کمپ های ترک اعتیاد و معلولان ذهنی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به منظور بررسی کیفیت مراکز تحت نظارت؛ "سیدمهدی خدمت بین دانا" مدیرکل بهزیستی گیلان به اتفاق دکتر عابدین قاسمیان معاون توانبخشی بهزیستی گیلان از مرکز مراقبتی توانبخشی معلولان ذهنی "خانه سبز " بازدید کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۰:۳۱    
علیرضا وحیدزاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان از مرکز نگهداری از معلولان ذهنی یاس فاطمه النبی (ع) شهرستان جیرفت بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با دلجویی از مددجویان و معلولان ذهنی تحت حمایت بهزیستی و قدردانی از متولیان امر، بر استفاده هرچه بیشتر از مشارکت های مردمی برای افزایش ارائه خدمات به این قشر تاکید کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس لرستان- علیرضا سلیمانی روزبهانی؛ مرکز نگهداری معلولان ذهنی شهید احسان مطیعی بروجرد در کمربندی و جوار کارخانه داروسازی اکسیر واقع شده است، 81 معلول ذهنی در این مرکز نگهداری می شوند. بنابر گزارشات هیات مدیره مرکز مدتی است که قطع یارانه این مرکز باعث بروز مشکلاتی شده است ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۲۲:۰۷    
فاز دوم مرکز نگهداری از دختران بالای 14 سال کم توان ذهنی یاس شکسته در میاندوآب افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فاز دوم مرکز نگهداری از دختران بالای 14 سال کم توان ذهنی یاس شکسته در میاندوآب افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۲    
ناصر نیک افشار رئیس بهزیستی شهرستان شهریار، به همراه مسئول توانبخشی این اداره از مرکز روزانه آموزشی توانبخشی معلولان ذهنی آیدین بازدید کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره کل بهزیستی گیلان در نظر دارد نسبت به واگذاری مجوز مرکز توانبخشی مراقبتی شبانه روزی معلولان ذهنی بالای 14 سال با فعالیت نگهداری ، ارائه خدمات توانبخشی ، مراقبتهای اولیه پزشکی و پرستاری بصورت شبانه روزی همراه با پرسنل موجود ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا احمدی نژاد شهردار فردیس با حضور در موسسه خیریه توانبخشی سرای رادمهر با مدیر و پرسنل این مجموعه دیدار و با اهدای شاخه گلی به معلولان ذهنی موسسه رادمهر، از آنها تجلیل کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۲    
دبیر اجرایی جشنواره کاما، با اعلام خبر دریافت 202 اثر گفت: براساس آمار، 55 اثر به قلم معلولان جسمی حرکتی، 35 اثر به قلم نابینایان و کم بینایان، 4 اثر به قلم ناشنوایان و یک اثر هم مربوط به معلولان ذهنی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل بهزیستی استان گیلان در نظر دارد نسبت به صدور مجوز مرکز توانبخشی مراقبتی شبانه روزی معلولان ذهنی پسران بالای 14 سال با فعالیت نگهداری،ارائه خدمات توانبخشی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آگهی جذب متقاضیان جهت دریافت مجوز مرکز غیر دولتی خانه های کوچک معلولان ذهنی خفیف(افراد دارای ناتوانی هوشی رشدی ) در سطح استان
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۱    
دریا قدرتی پور: تور خبری بازدید از مرکز توانبخشی بهزیستی اصفهان، نگهداری معلولین ذهنی مریم با حضور خبرنگاران در راستای آشنایی و معرفی با فعالیت های بهزیستی در حوزه توانبخشی و به ویژه خدمت رسانی به معلولین ذهنی برگزار شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۵    
معاون توانبخشی بهزیستی استان اصفهان با اشاره به چالش های مراکز شبانه روزی بهزیستی، گفت: خدمت به این افراد در مراکز شبانه روزی نیازمند صبر و همتی بلند است، چرا که کارکنان و مراقبان این مراکز همواره با چالش های روحی و روانی بسیاری روبه رو هستند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ اخیرا تصاویری از اذیت و آزار کودکان معلول ذهنی در یک مرکز نگهداری معلولان ذهنی در مشهد در فضای مجازی منتشر شده که واکنش های زیادی به همراه داشته است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته بهزیستی و توانبخشی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بهزیستی متولی اصلی معلولان است؛ گفت: باید سازمان بهزیستی در زمان اعطای مجوز احداث مراکز درمانی و نگهداری معلولان شرایط نصب دوربین را قید کند تا بدین وسیله این مراکز توسط سازمان مذکور کنترل و مدیریت شوند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی درخصوص انتشار فیلم آزار و اذیت افراد دارای معلولیت در یکی از مراکز این استان اطلاعیه ای صادر کرد.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویر تکان دهنده از آزارواذیت معلولان ذهنی در یک مرکز نگهداری در مشهد خواهید بود که با واکنش کاربران همراه شده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فیلمی از آزارواذیت معلولان ذهنی در یک مرکز نگهداری در مشهد در فضای مجازی منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت:همکاری پرسنل عامل آزار و اذیت معلولان ذهنی در یکی از مراکز نگهداری معلولان در مشهد، چهار ماه پیش متوقف شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۴    
اقتصادنیوز: ویدئوی تلخ و تکان دهنده از آزارواذیت معلولان ذهنی در مشهد، واکنش های زیادی در بین کاربران فضای مجازی داشته است.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
تصاویر تکان دهنده از آزارواذیت معلولان ذهنی در یک مرکز نگهداری در مشهد را ببینید.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
اخیرا تصاویری از اذیت و آزار کودکان معلول ذهنی در یک مرکز نگهداری معلولان ذهنی در مشهد، در فضای مجازی منتشر شده که واکنش های زیادی به همراه داشته است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۶    
تصاویری ناراحت کننده از اذیت و آزار و تعرض به معلولان ذهنی در مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی نیکان مشهد در فضای مجازی منتشر شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۲    
پرونده یک مرکز نگهداری معلولان ذهنی در مشهد به دلیل بروز برخی تخلفات به دستگاه قضائی ارسال شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۵    
علیرضا وحیدزاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان از مرکز نگهداری از معلولان ذهنی یاس فاطمه النبی (ع) شهرستان جیرفت بازدید کرد
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
داوود پیرعلایی از خیران نامی اردبیل و مدیرعامل مرکز نگهداری معلولان ذهنی حضرت ابوالفضل (ع) اردبیل پس از تحمل سالها رنج بیماری، جان به جان آفرین تسلیم کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان مجوز فعالیت مرکز شبانه روزی توانبخشی نگهداری معلولان ذهنی زیر 14 سال و بالای 14 سال (دختر و پسر) شهرستان بوشهر
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۸    
فرزاد صفوی که در بخش معلولان ذهنی سندرم داون قهرمان پاراکاراته شد: دوست نداشتم دل رقیبم بشکند می خواستم او هم احساس کند قهرمان شده است
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار مشهد از فرزاد صفوی قهرمان دومین دوره رقابت های پاراکاراته قهرمانی آسیا در بخش معلولان ذهنی سندرم داون کلاس K22 تقدیر کرد.
بام میبد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۷:۲۲    
دادستان میبد با بازدید از مراکز شبه خانواده و مرکزشبانه روزی نگهداری معلولان ذهنی و روانی محبت، فعالیت پرستاران و مربیان شاغل در این مراکز را ستود و از اختصاص مجازات های جایگزین حبس برای حمایت از این مجموعه ها خبر داد. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سازمان بهزیستی کشور در اطلاعیه ای از برکناری 2 نفر از مسئولان ارشد شامل معاون توانبخشی و مسئول بازرسی استان بوشهر در پی اتفاقات مرکز نگهداری معلولان ذهنی نیلوفران آبی خبر داد. ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۲:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی اعزام تیم ویژه سازمان بهزیستی کشور برای بررسی و ارزیابی ابعاد اتفاقات مرکز نگهدای معلولان ذهنی نیلوفران آبی در بوشهر و محرز شدن اهمال در عمکلرد نظارتی استان بر مرکز غیردولتی نیلوفران آبی، معاون توانبخشی و مسؤول بازرسی استان برکنار شدند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۲:۰۲    
برکناری 2 نفر از مسئولان بهزیستی بوشهر به دلیل معلول آزاری سازمان بهزیستی کشور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: پس از انتشار فیلمی در فضای مجازی که منجر به جریحه دار شدن افکار عمومی شد و در پی اعزام تیم ویژه سازمان بهزیستی کشور برای بررسی و ارزیابی ابعاد مختلف اتفاقات مرکز نگهدای معلولان ذهنی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با حضور در آسایشگاه معلولان ذهنی حبیب ابن مظاهر بندرعباس از نزدیک با مشکلات کودکان و افراد بستری در این مرکز آشنا و حمایت نیروی دریایی برای رفع پاره ای از نیازهای این مرکز را اعلام داشت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۶   + ۷۰ سایت دیگر  
در پی اعزام تیم ویژه سازمان بهزیستی کشور برای بررسی و ارزیابی ابعاد مختلف اتفاقات مرکز نگهدای معلولان ذهنی نیلوفران آبی در بوشهر و محرز شدن اهمال در عمکلرد نظارتی استان بر مرکز غیردولتی نیلوفران آبی، معاون توانبخشی و مسئول بازرسی استان برکنار شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تشکیل کارگروه برای بررسی مسائل اخیر مطرح شده درباره ضرب و شتم معلولان ذهنی در استان بوشهر و برخورد با معلولین در برخی مراکز دیگر بهزیستی خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
کمپین معلولان با انتشار ویدیویی که حاوی تصاویر خشونت آمیز است، با اشاره به ضرب و جرح معلولان ذهنی در کمپ نیلوفران آبی بوشهر نوشته است: براساس 20 دقیقه فیلم و گزارشات رسیده به کمپین، در مرکز نگهداری و توانبخشی نیلوفران آبی بوشهر، معلولان مورد ضرب و جرح ...
سلام نو / مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی در خصوص ضرب و جرح کودکان معلول در بوشهر توضیح داد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۸:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: دستور بازداشت عامل ضرب وجرح کودکان معلول در بوشهر صادر شد. رئیس کل دادگستری بوشهر گفت: فیلم منتشرشده در فضای مجازی در خصوص ضرب وجرح و اذیت وآزار معلولان ذهنی مرکز نیلوفرآبی در بوشهر، مربوط به مرداد سال گذشته است ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۸:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
براساس 20 دقیقه فیلم و گزارشات رسیده به کمپین،در مرکز نگهداری و توانبخشی نیلوفران آبی بوشهر، معلولان مورد ضرب و جرح، اذیت و آزار و بدرفتاری وحشتناک و همچنین سوءتغذیه و وضعیت بد بهداشتی قرار دارند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
متاسفانه این چندمین ویدئویی است که از آزار معلولان منتشر می شود اما هیچ اقدام موثری از مسئولان صورت نگرفته و هیچ گزارشی در این زمینه به مردم از سوی قوه قضاییه در مورد برخورد با عاملان ضرب و شتم اعلام نشده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
صفحه کمپین نوشت: براساس 20 دقیقه فیلم و گزارشات رسیده به کمپین، در مرکز نگهداری و توانبخشی نیلوفران آبی بوشهر، معلولان مورد ضرب وجرح،اذیت وآزار و بدرفتاری وحشتناک وهمچنین سوءتغذیه و وضعیت بد بهداشتی قرار دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۷:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
به تازگی ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد در مرکز نگهداری و توانبخشی نیلوفران آبی بوشهر، معلولان مورد ضرب و جرح و بدرفتاری قرار دارند.