دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۰۶:۲۱Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه های کارتخوان»

خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: آمارها نشان داده 70 درصد از تراکنش های کسبه مربوط به کسب و کار هست و مابقی صرف تراکنش های شخصی بوده است. باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس اتاق اصناف تهران گفت: آمارها نشان داده 70 درصد از تراکنش های کسبه مربوط به کسب و کار هست و مابقی صرف تراکنش های شخصی بوده است. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۱۴    
محمد قربانی، معاون وزیر جهاد کشاورزی پیش بینی کرد، طرح فروش نان با دستگاه های کارتخوان هوشمند حداکثر تا پایان تیرماه در کل کشور به مرحله اجرا درآید.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: طرح فروش نان با دستگاه های کارتخوان هوشمند حداکثر تا پایان تیر در کل کشور به مرحله اجرا می رسد . محمد قربانی افزود: برای اجرای طرح توزیع نان با دستگاه های کارتخوان در کشور، نیاز به 83 هزار دستگاه کارتخوان است که در صورت تجهیز همه نانوایی ها، این طرح عملیاتی خواهد شد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۳:۲۶    
ایران اکونومیست، اسفند ماه سال 1400 نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیه مراکز درمانی دولتی و خصوصی را ملزم کردند تا 10 درصد حق الزحمه یا حق العمل گروه پزشکی را به عنوان مالیات کسر و به حساب سازمان امور مالیاتی واریز کنند ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۳    
معاون وزیر جهاد کشاورزی از اجرای طرح فروش نان با دستگاه های کارتخوان هوشمند حداکثر تا پایان تیر در کل کشور خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۹۹ سایت دیگر  
فرزین همچنین به لزوم استفاده از ظرفیت دستگاه های کارتخوان به منظور بهره مندی از منابع ناشی از عملکرد آنها و نیز کارمزد دریافتی اشاره کرد و گفت: بانک ملی ایران برای خرید یک میلیون دستگاه کارتخوان جدید برنامه ریزی کرده و کارتخوان های موجود را نیز ساماندهی خواهد کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: خوشبختانه با تلاش های انجام شده بیش از 85 درصد نانوایی های استان به دستگاه های کارتخوان هوشمند مجهز شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان براساس قانون بودجه 1400 اقلام واریزی از طریق حساب شاپرک به دستگاه های کارتخوان به عنوان حساب تجاری آن تلقی می شود و این موجب نگرانی تمام صنوف شده است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۲    
میانگین امتیازات: 5 / 5. تعداد امتیازات: 90 به این خبر امتیاز دهید میانگین امتیازات: 5 / 5. تعداد امتیازات: 90 به این خبر امتیاز دهید 0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) مطالب مرتبط بیت کوین برای مسلمانان حرام اعلام شد مطالب مرتبط بیت کوین برای مسلمانان حرام اعلام شد ...
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
جلوگیری از گرانفروشی، قاچاق آرد و تخصیص آرد بر مبنای فعالیت نانوایی ها از مهم ترین نقاط قوت این طرح عنوان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی پیش بینی کرد، طرح فروش نان با دستگاه های کارتخوان هوشمند حداکثر تا پایان تیرماه در کل کشور به مرحله اجرا درآید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه آرمان امروز نوشت: موضوع کارت یارانه نان مدت هاست در رسانه ها و توسط مسئولان مطرح می شود این طرح ابتدا در شهر زنجان اجرا شد و حالا قرار است در همه کشور اجرایی شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تمامی مبالغ واریزی به دستگاه های کارتخوان اصناف، ملاک عمل سازمان امور مالیاتی در محاسبه مالیات مقطوع است؛ البته اگر پول به حساب متصل به کارتخوان اصناف واریز شده باشد، در محاسبه مالیات آن ها لحاظ نشده است.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ، با توجه به اینکه سهمیه آرد نانوایی ها بر اساس فروش نان ثبت شده در دستگاه های کارتخوان جدید مشخص می شود، یعنی نانوایی ها هر چه بیشتر نان با کارتخوان بفروشند آرد بیشتری دریافت می کنند به همین دلیل برخی واحدهای نانوایی دست به تخلفاتی جالب می زنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۸   + ۹۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر حسابرسی مالیاتی گفت: کلیه مبالغ واریزی به دستگاه های کارتخوان اصناف، ملاک عمل سازمان امور مالیاتی در محاسبه مالیات مقطوع است. البته، اگر پول به حساب متصل به کارتخوان اصناف واریز شده باشد، در محاسبه مالیات آن ها لحاظ نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل صمت گلستان گفت: از زمان آغاز بازرسی طرح هدفمندسازی مردمی یارانه ها (18 اردیبهشت) تا پایان خردادماه تعداد 26 هزار بازرسی در سطح بازار گلستان انجام شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر اطلاع رسانی ستاد نان با اشاره به نصب کارتخوان های جدید ادامه داد: آردی که با قیمت یارانه ای بین نانوایان توزیع می شود در برخی از نانوایی ها از چرخه تولید نان خارج و از شیرینی پزی ها سردر میاورد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
با تکمیل اطلاعات سازمان امورمالیاتی برای تشخیص و تعیین مالیات بر عملکرد اصناف، شاهد تحول و تغییرات بزرگی دراین بخش هستیم. درحالی که در سال های قبل، ممیزان مالیاتی براساس مشاهدات و بررسی های میدانی اقدام به تعیین مالیات واحدهای صنفی می کردند ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۰:۰۶    
معاون وزیر جهادکشاورزی با بیان اینکه برای توزیع نان با دستگاه های کارتخوان هوشمند، به 83 هزار دستگاه از این نوع کارتخوان ها نیاز است، گفت: پیش بینی می شود حداکثر تا یک ماه دیگر یعنی تا پایان تیرماه این طرح در کل کشور به مرحله اجرا درآید ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۶    
مدیرکل حسابرسی و وصول مالیات سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه برای حمایت از اصناف 70 درصد مبالغ وارد شده به حساب های مودیان در عملکرد سال 1399 به عنوان حساب تجاری در نظر گرفته شد، گفت: براساس سود واقعی مالیات می گیریم.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار آمل از اجرای طرح فروش هوشمند نان در این شهرستان خبر داد و گفت که در راستای اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های سطح شهرستان نصب شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه برای توزیع نان با دستگاه های کارت خوان هوشمند، نیاز به 83 هزار دستگاه از این نوع کارت خوان ها است، گفت: پیش بینی می شود حداکثر تا یک ماه دیگر یعنی تا پایان تیرماه این طرح در کل کشور به مرحله اجرا درآید.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان و جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان های چناران و گلبهار مقرر شد به زودی دستگاه های کارتخوان هوشمند فروش نان توسط بانک سپه نصب گردد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۳۹ سایت دیگر  
مودیان مالیاتی همچنان با رویه ای که سازمان امورمالیاتی برای مبنا قرار دادن تراکنش دستگاه های کارتخوان درپیش گرفته است، مشکل دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از آغاز طرح هوشمندسازی نانوایی های سراسر استان خبرداد و گفت: واحدهای نانوایی از فردا به دستگاه های کارتخوان جدید تجهیز می شوند تا بر عملکرد آنها نظارت بیشتری شود.
پول پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
تعداد و مبلغ تراکنش های بانک ملی ایران از طریق دستگاه های کارتخوان و درگاه های اینترنتی در اردیبهشت ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد چشمگیری همراه بوده است.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شمال نیوز : از نکات قابل تامل اینکه ، سازمان امور مالیاتی ، دستگاه های کارتخوان صنوف را ملاک محاسبه مالیات قرار داده است که این خود آغاز اجحاف به این قشر پرتلاش است . (یادداشت عباس رمدانی )
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت:تاکنون 300 واحد نانوایی در این استان به دستگاه های کارتخوان برای اجرای طرح یارانه هوشمند نان مجهز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: محدودیتی در استفاده از دستگاه های کارتخوان قبلی و جدید برای نانوایان وجود ندارد و کلیه نانوایان می توانند از هر دو دستگاه کارتخوان(قبلی و جدید) استفاده کنند.
سلام نو / هورگان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
حمیدرضا رستگار، مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران با اشاره به جلسات اتاق اصناف برای اصلاح مالیات تراکنش ها کارتخوان ها، اظهار داشت: اصولا تراکنش هایی که با کارت خوان ها انجام می شود، نمی تواند به عنوان سندی برای مالیات اصناف درنظر گرفته شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان آذربایجان شرقی گفت: محدودیتی در استفاده از دستگاه های کارتخوان قبلی و جدید برای نانوایان وجود ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۵۷ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: از اول خرداد ماه تا کنون یک میلیون و 100 هزار واحد صنفی مالیات مقطوع را پذیرفته اند و 550 هزار واحد صنفی نیز از مالیات معاف شده اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۹    
رضایی پور گفت: تاکنون 131 واحد نانوایی در شهرستان آستارا به دستگاه های کارتخوان ویژه خرید نان مجهز شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم صومعه سرا اشکالات و ایرادات متعدد طرح هوشمندسازی توزیع نان که در چند استان کشور اجرای آزمایشی آن آغاز شده است را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- دبیرکارگروه آرد و نان استان هرمزگان از مجهز شدن 80 درصد نانوایی های استان به دستگاه های کارتخوان هوشمند فروش نان خبر داد.
سلام نو / قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۴۳ سایت دیگر  
واحدهای صنفی می توانند دو تا شماره حساب داشته باشند که یکی از آن به واریز دادوستدهای واحد صنفی اختصاص یابد و دیگری نیز به حساب های شخصی فرد تعلق بگیرد و قابل رصد باشد تا در خصوص مالیات اجحافی نشود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۲۲:۳۸   + ۴۵ سایت دیگر  
بهادری جهرمی در پاسخ به پرسشی درباره معیار محاسبه مالیات، اظهار کرد: دولت برای محاسبه مالیات مکلف بوده بر اساس قانون تراکنش دستگاه های کارتخوان را مدنظر قرار دهد. مبنای دولت در بررسی مالیات همکاری و همیاری با اصناف است ...
سلام نو / خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اردیبهشت امسال توفانی شروع و حذف ارز 4200 تومانی از روی بسیاری از کالاها عاملی شد تا قیمت ها سر به فلک بگذارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
طرح هوشمند سازی عرضه نان، با اتصال نانوایی ها به دستگاه های کارتخوان ویژه در کهگیلویه آغاز شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با اعلام خبر انتصاب محمدهادی زاهدی وفا به سرپرستی وزارت کار، همچنین توضیحاتی درباره مالیات های مربوط به اصناف و موضوع دهک بندی ها در پرداخت یارانه ارائه کرد و گفت که دولت هیچ برنامه ای برای گرانی بنزین ندارد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، در شیوه جدید عرضه نان که به صورت آزمایشی در استان زنجان از روزهای آینده به صورت رسمی آغاز خواهد شد، هم اکنون فرآیند نصب دستگاه های کارتخوان اندرویدی برای رصد دقیق میزان فروش نانوایی ها و آماده سازی زیرساخت های نرم افزاری این شیوه عرضه نان در استان وارد مرحله عملیاتی شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۵    
فرماندار شهرستان مشهد گفت: در حال حاضر دستگاه های کارتخوان هوشمندسازی یارانه نان برای شهرستان مشهد تهیه شده و نصب این دستگاه ها در شهرهای کوچک استان به صورت آزمایشی آغاز شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
پس از اینکه سازمان امور مالیاتی، تشکیل پرونده های مالیاتی برای پوزها را الزامی کرد صاحبان این دستگاه های کارتخوان دیگر از آن ها استفاده نمی کنند و مشتریان را به کارت به کارت کردن وجوه یا دریافت نقدی مجبور می کنند. اما آیا با این روش می توان از پرداخت مالیات فرار کرد؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار شهرستان مشهد گفت: در حال حاضر دستگاه های کارتخوان هوشمندسازی یارانه نان برای شهرستان مشهد تهیه شده و نصب این دستگاه ها در شهرهای کوچک استان به صورت آزمایشی آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۶    
فرماندار ویژه گنبدکاووس از تجهیز 118 نانوایی این شهرستان به دستگاه کارتخوان خبر داد.
خرد و کلان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۴۶ سایت دیگر  
دستگاه های کارتخوان فروشگاهی شرکت تجارت الکترونیک دی در سال گذشته رکورد بیش از 193 هزار و 613 میلیارد ریال تراکنش را ثبت کرده اند. به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، کارتخوان ها از رایج ترین ابزارهای خرید هستند که توسط بانک ها در اختیار عموم مشتریان نظام بانکی قرار می گیرد تا با استفاده از آنها ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۰:۲۶    
داود بیگی نژاد کارشناس حوزه مسکن در واکنش به اخذ مالیات سال 1400 بر اساس میزان تراکنش های دستگاه های کارتخوان گفت: بهتر است مشاغلی که درگیر امانت داری و حق العمل کاری هستند ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در راستای کاهش قاچاق آرد و بهینه سازی مصرف نان، طرح هدفمندی یارانه آرد و نان توسط دولت اجرا شد و نصب دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی ها یکی از ابزارهای اجرای آن است.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
جهانگیر رحیمی، مدیرکل دفتر طراحی و تحلیل فرایندهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی توضیحاتی درباره نحوه محاسبه مالیات دارندگان دستگاه های پوز ارائه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۳    
گروه استان ها - استان زنجان به عنوان نخستین استان در کشور موضوع خرید هوشمند نان را از ماه گذشته به اجرا درآورده است و تاکنون بیش از یک هزار و 500 نانوایی در سطح استان به این دستگاه های کارتخوان مجهز شده اند.