دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۰۵:۵۸Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن خوشنویسان»

همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۹    
یکی از باغ های زیبا در تهران که عمارتی زیبا دارد باغ زیبای انجمن خوشنویسان است.
عضو شورای انجمن خوشنویسان سمنان با تاکید بر خسارت های ناشی از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فعالیت های آموزشی این انجمن گفت: انجمن خوشنویسان سمنان برای کسب جایگاه قبلی، نیازمند احیا مجدد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس انجمن خوشنویسان آذربایجان شرقی از برگزاری سومین نمایشگاه خوشنویسی بانوان تبریز از اشعار پروین اعتصامی خبر داد و گفت: در این نمایشگاه آثار 38 هنرمند خوشنویس در معرض دید عموم قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس انجمن خوشنویسان تبریز گفت: سومین نمایشگاه خوشنویسی بانوان تبریز از اشعار پروین اعتصامی از 16 اسفند گشایش می یابد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر اثر منفی شیوع ویرس کرونا و تعطیلی فعالیت های فرهنگی و آموزشی در حوزه فرهنگ و هنر گفت: انجمن خوشنویسان در این شرایط برای توسعه این هنر از فرصت فضای مجازی استفاده نماید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۸    
نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با اعضای انجمن خوشنویسان به منظور بررسی عملکرد این انجمن، در سالن جلسات این اداره برگزار گردید.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به همت فرهنگسرای بهمن جشنواره بزرگ خط نگاره سلام علوی شامل مسابقه خوشنویسی با موضوع نام و القاب حضرت علی(ع)، جملات و حکمت های قصار کتاب نهج البلاغه در 2 بخش خوشنویسی و نقاشی خط با مشارکت انجمن خوشنویسان تهران برگزار می شود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه آثار خوشنویسی استاد عبداله جواری بنیان گذار انجمن خوشنویسان کرمانشاه و از مفاخر بی بدیل شهر کرمانشاه ، در نگارخانه بلوط روز پنجشنبه (14 اسفند) ساعت 16:30 به مدیریت نغمه شهلایی، افتتاح می شود. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حمید حسن زاده روز دوشنبه در آیین تجلیل از مدافعان سلامت میاندوآب توسط اعضای انجمن خوشنویسان این شهرستان، اظهار داشت: تجلیل از کادر درمان به پاس یک سال مبارزه با ویروس کرونا وظیفه همه است و اگر به صورت حضوری و از نزدیک از فداکاری های نصیرن تجلیل نمی شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه خوشنویسی شوق تنهایی با حضور عضو شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران در کرمان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- طی مراسمی با حضور امام جمعه، مدیر شبکه بهداشت و درمان، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از زحمات و تلاش های کادر درمان بیمارستان عباسی میاندوآب در خط مقدم مبارزه با کرونا توسط اعضای انجمن خوشنویسان میاندوآب به نمایندگی از اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان تجلیل شد. عکس: زین العابدین شیخی
صابر سهرابی دبیر جشنواره ملی خوشنویسی آیات از از اعلام فراخوان خبر داد و گفت: این جشنواره در راستای بزرگداشت استاد بزرگ قرآن نویسی، میرزا احمد نیریزی از سری جشنوارهای آیات معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و انجمن خوشنویسان ایران ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: چهارمین دوسالانه ملی خوشنویسی هل اتی با معرفی نفرات برتر در فرهنگسرای مهر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان به پایان رسید. این فعالیت در راستای معرفی کتاب نهج البلاغه و تعریف شاخص های اجتماعی برای شناخت سبک زندگی علوی با حضور خوشنویسان مطرح کشور و با تلاش سازمان فرهنگی ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۸    
رتبه اول جشنواره ملی بخش فرهنگیان در خط نستعلیق به آقای محمد شاکری رئیس انجمن خوشنویسان شهرستان بهمئی تعلق گرفت.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر فرهنگی هنری منطقه 16 از برگزاری نخستین جشنواره مجازی خط نگاره”سلام علوی” به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بهمن ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۲    
به منظور گسترش فعالیتهای فرهنگی وهنری در میان اقشار آسیب پذیر ما بین انجمن خوشنویسان با اداره زندانهای شهرستان سنقروکلیایی قرارداد همکاری انعقادگردید. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۶    
حجت الله اسدی ، یکی از 30 هنرمندی است که به تازگی تعدادی از آثارش در نمایشگاه گروهی به رقص قلم در برج آزادی به نمایش درآمده است. استاد اسدی، متولد بهمن ماه 1334 تهران بوده و از سال 1364 تدریس در انجمن خوشنویسان ایران را آغاز کرده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۴۴    
گردهمایی انجمن خوشنویسان بلادشاپور درمحل فرهنگسرای آزادگان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزارشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو انجمن خوشنویسان ایران می گوید که وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را با مرکب عشق خوشنویسی کرده و هنگام کتابت حس و حال غیرقابل وصفی داشته است.
داوری این جشنواره را سید رحمت الله حسینی، رئیس انجمن خوشنویسان رستم بر دوش داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی گفت: خطوط تاریخی مجموعه تاریخی حسن پادشاه تبریز با همکاری انجمن خوشنویسان تبریز بررسی می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۲    
عضو نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در مسابقه مجازی خط تحریری انجمن خوشنویسان الوند برگزیده شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اعضای هیات مدیره انجمن خوشنویسان استان دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ویژه برنامه در خط محبت با حضور 15 نفر از اساتید خوشنویس در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد. رویداد هم نویسی اساتید خوشنویس با عنوان در خط محبت با همکاری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، انجمن خوشنویسان و سازمان بسیج هنرمندان سپاه استان قم به مناسبت میلاد امام محمد باقر(ع) برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رویداد هم نویسی اساتید خوشنویس با عنوان در خط محبت با همکاری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، انجمن خوشنویسان و سازمان بسیج هنرمندان سپاه استان قم به مناسبت میلاد امام محمد باقر(ع) دنبال می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۶:۳۶    
کارگاه آموزش خوشنویسی آشنایی با اصول و مبانی سطر نویسی به همت انجمن خوشنویسان شعبه مراغه برگزار شد .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۶:۳۶    
همزمان با ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ورک شاپ تخصصی خوشنویسی انجمن خوشنویسان مراغه برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اسامی برگزیدگان جشنواره انقلاب در هنر خوشنویسی اعلام شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گفت: به مناسبت چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۵    
آئین کتابت خوشنویسی به مناسبت دهه فجر با همکاری کمیته فرهنگی هنری گرامیداشت ستاد دهه فجر و انجمن خوشنویسان شهرستان دیلم بصورت مجازی برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۵    
اولین نمایندگی رسمی انجمن خوشنویسان ایران بمناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی پرند افتتاح گردید.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۷    
اسلامشهر (پانا) - به مناسبت نکو داشت چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی، همایش و نمایشگاه کِلک نور شامل آثار خوشنویسی و تذهیب هنرمندان شهرستان اسلامشهر با حضور رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان تهران در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۳۵    
به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کانون بسیج هنرمندان و انجمن خوشنویسان اسلامشهر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارگاه خوشنویسی مشق انقلاب را در مصلی بزرگ اسلامشهر برگزار نمود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: 60 اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده است اما 45 اثر به مرحله نهایی راه یافتند که توسط اساتید برجسته انجمن خوشنویسان ایران داوری می شوند.
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۷:۳۵    
پایگاه خبری شهرداری: به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد و انجمن خوشنویسان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد اولین جشنواره استانی خوشنویسی به میزبانی نجف آباد به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی، حضرت فاطمه و 5اسفند روز حماسه و ایثار مردم نجف آباد برگزار خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۶    
نمایشگاه آثار استاد فوق ممتاز خوشنویسی علی قنبرپور، شامل بیش از 30 اثر از ایشان، آغاز به کار کرد و دراین مراسم قول مساعدت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برای تجهیز انجمن خوشنویسان اعلام شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۵    
وحید محمدی معاون امور هنری وسینمایی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمان گفت: امتحانات میاندوره ای انجمن خوشنویسان استان کرمان همزمان با سراسر کشور و با رعایت پروتکل های بهداشتی وفاصله گذاری اجتماعی در کلیه دوره ها برگزار گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- با حضور هنرمندان انجمن خوشنویسان و به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر، نام مادران و دخترانی که نامشان فاطمه یا یکی از صفات آن بانوی بزرگوار است، خوشنویسی شد.
ای بی نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۰    
همزمان با آزمون های خوشنویسی سراسر کشور، آزمون میان دوره بهمن ماه انجمن خوشنویسان شعبه آران و بیدگل با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه؛ هشتم، نهم و دهم بهمن ماه برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۴۰    
شیروان(پانا) - بسیج هنرمندان شهرستان شیروان با همکاری انجمن خوشنویسان و دستگاه های فرهنگی با هدف بزرگداشت شهدای گرانقدر شهرستان، نخستین مسابقه خط تحریری ستاره های نامیرا را برگزار می کند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری چهارمین دوسالانه خوشنویسی"هل اتی"با مشارکت انجمن خوشنویسان در کاشان، پایتخت نهج البلاغه ایران به دبیری احمد خوش حساب خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۲    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسجدسلیمان از برگزاری آزمون میان دوره ای انجمن خوشنویسان در این شهرستان خبر داد.
بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر نمایشگاهی از آثار خوشنویسی هنرمندان و هنرجویان انجمن خوشنویسان ازنا در مجتمع فرهنگی هنری غدیر این شهرستان برپا شده است .
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۵    
سرپرست انجمن خوشنویسان شعبه دماوند از برگزاری آزمون میان دوره ای خوشنویسی با حضور 50 هنر آموز در روزهای 8 ، 9 و 10 بهمن ماه در انجمن خوشنویسان شهرستان دماوند خبر داد.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۹    
به همت انجمن خوشنویسان شهرستان طرح کتابت در اولین روز از دهه ی فجر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنجان برگزار شد. در این مراسم که با بازدید خدا مراد صالحی فرماندار شهرستان، سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه مقاومت لنجان، خانمحمدی بخشدار مرکزی، نیکنام رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۴۶    
امسال به دلیل شرایط کرونایی، کلاس های آموزش انجمن خوشنویسان همانند دیگر رشته های هنری به ویژه در دوره گذشته، بر بستر مجازی برگزار شد که هرچند در روند آموزش اختلالاتی وجود داشت، این شرایط خود فرصت و تجربه ای برای شرایط سخت شد
در آزمون میان دوره ای بهمن ماه امسال نیز 20 هنرجو رشته های خوشنویسی شرکت کردند که پس از ارزشیابی آزمون ها در تهران و شیراز، و اعلام نتیجه، گواهی های لازم صادر خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۱    
آزمون سراسری انجمن خوشنویسان شهرستان چرام برگزار شد
آزمون میان دوره ای خوشنویسی همزمان با سراسر کشور در انجمن خوشنویسان در استان کهگیلویه و بویراحمد شعبه یاسوج برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۶    
آزمون سراسری پایان دوره انجمن خوشنویسان در شهرستان آوج برگزار شد