یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۳:۴۷Oct 2020 25

جدیدترین‌های «انجمن خوشنویسان»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۳    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اعضای انجمن خوشنویسان استان دیدار کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیتهای این انجمن قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن خوشنویسان استان قزوین گفت: پایتخت خوشنویسی ایران هنوز نگارخانه تخصصی خوشنویسی ندارد و هنرمندان خوشنویس قزوینی از حداقل امکانات مورد نیاز برای توسعه کمی و کیفی آثار خود بی بهره هستند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۸    
شیروان(پانا)- رئیس انجمن خوشنویسان شهرستان شیروان در خصوص معرفی این هنر، نقش آموزش و پرورش و رسانه ها را بسیار برای جامعه مهم خواند و عنوان کرد فضای مجازی چندان نمی تواند جذابیت و زیبایی این هنر را به معرض نمایش بگذارد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۳    
به مناسبت گرامیداشت هفته خوشنویسی، هنرمندان این عرصه در فومن، خطبه حضرت زهرا (س)، اشعار حافظ و پیامهای بهداشتی را در روز پنجشنبه 25 مهرماه در انجمن خوشنویسان شهرستان کتابت کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۳    
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: با ارسال حکم شورای ارزشیابی انجمن خوشنویسان ایران، انجمن خوشنویسان بجنورد با 52 عضو رسمی ممتاز، فوق ممتاز و استاد به شعبه نوع درجه دو ارتقا یافت.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۹    
شیروان(پانا)- به مناسبت گرامی داشت هفته خوشنویسی، دومین نمایشگاه خوشنویسی با عنوان "مشق احساس" با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و جمعی از اعضای انجمن خوشنویسان شیروان در محل دفتر این انجمن افتتاح شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۱    
به همت انجمن خوشنویسان و همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، نمایشگاه خوشنویسی در شهرستان زرند برپا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۹    
بندرعباس- ایرنا- رییس انجمن خوشنویسان هرمزگان با بیان اینکه خوشنویسی در این استان با وجود ظرفیت ها و استعدادهای بی نظیر از هنرهایِ مهجور است، گفت: مسوولان و نهادهای فرهنگی، پیشکسوتان خوشنویسی را بیش از پیش مورد حمایت قرار دهند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۶    
به مناسبت هفته خوشنویسی و در دیدار رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ، مسئول و تعدادی از اعضای انجمن خوشنویسان با فرماندار شهرستان ، برنامه های در نظر گرفته به منظور پاسداشت این هفته تشریح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا-تبریز-امسال انجمن خوشنویسان تبریز با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و با کمتر از ظرفیت نسبت به دوره قبل هنرجو جذب کرده تا هنرجویان در معرض آسیب قرار نگیرند. دوربین ایرنا به مناسبت گرامیداشت هفته خوشنویسی از اساتید و هنرجویان این انجمن گزارش تهیه کرده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۵    
یک دوره کلاس آموزشی خوشنویسی در خلال برگزاری نمایشگاه خوشنویسی از سوی انجمن خوشنویسان جم در مهر فارس برگزار شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سیدعلیرضا ذاکری، طراح گرافیک و نقاش پیشکسوت در سالروز شهادت حضرت رضا(ع)، خاطره ای از مراسم افتتاح مرکز فرهنگی و انتشارات فرهنگسرا با حضور استاد محمود فرشچیان (سال 1375 در مشهد) نقل کرده است: ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: نمونه ای از خوشنویسی محمدرضا شجریان به خط ثلث، به تازگی منتشر شده است. این خط در ایران بیشتر برای تزئین کتاب ها و کتیبه ها به کار گرفته می شود. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سه شنبه (22 مهر) طی حکمی علی اشرف صندوق آبادی قائم مقام انجمن خوشنویسان ایران را که 2 دوره به عنوان دبیر خوشنویسی جشنواره فجر تجربه حضور داشت را به عنوان دبیر سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب کرد. ...
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۳    
به گزارش کازرون نما، به مناسبت هفته خوشنویسی (21 تا 27 مهرماه) معاون مدیر کل و مدیر آموزش وپرورش کازرون به همراه معاونین آموزشی و پرورشی خود و به نمایندگی از جامعه فرهنگیان با حضور در انجمن خوشنویسان این شهر از تلاش های اساتید خوشنویسی تقدیر و تشکر نمودند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۸    
به مناسبت گرامیداشت اربعین عشق و شهادت و هفته خوشنویسی به همت انجمن خوشنویسان شعبه ابهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر جشنواره صریر مهر در مهرماه 1399 برگزار گردید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۷    
به همت انجمن خوشنویسان شعبه سرایان و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرایان ، اولین دوره آزمون خوشنویسان در سرایان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
به همت انجمن خوشنویسان و اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی چهارمحال و بختیاری ورکشاپ مهر و ایثار در کافه گالری هنر شهرکرد با کتابت 30اثر خوشنویسی توسط جمعی از خوشنویسان برای اهدا به مدافعان سلامت شامگاه سه شنبه (22مهر ) برگزار شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۶    
کرج - ایرنا - رییس انجمن خوشنویسی استان البرز با بیان اینکه هنر خوشنویسی در استان نیازمند توجه بیشتر مسوولان است، گفت: این استان به عنوان خاستگاه خوشنویسی معاصر ایران مطرح است و چهره های نامدار و برجسته آن از سال 1329 نقش عمده ای در تشکیل و بالندگی انجمن خوشنویسان ایران داشته اند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۴    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان برنامه های هفته خوشنویسی این اداره که با همکاری انجمن خوشنویسان شعبه شیروان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد را تشریح کرد.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
21 مهرماه از سوی انجمن خوشنویسان ایران به عنوان روز ملی خوشنویسی تعیین شد و هفته خوشنویسی از 21 تا 28 مهرماه در خانه هنرمندان ایران برپا می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۴    
هنرمند دیلمی پس از تلاشهای فراوان در زمینه هنر خوشنویسی موفق به اخذ مدرک ممتاز خوشنویسی در آزمون انجمن خوشنویسان ایران شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۲    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس انجمن خوشنویسان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه افرادی هستند که تنها درآمد و امرار معاش زندگیشان از راه خوشنویسی است، گفت: کمبود استقبال مردم نسبت به آثار هنری مسئله ای نیست که در مدت کوتاهی رفع و رجوع شود و نیازمند فرهنگ سازی و ایجاد علاقه است.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن خوشنویسان استان قزوین به مناسبت گرامیداشت هفته خوشنویسی، نمایشگاهی از آثار برگزیدگان دوسالانه های خوشنویسی قزوین برگزار خواهد کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۳    
نمایشگاه گروهی آثار خوشنویسی انجمن خوشنویسان ابهر با نام سلطان سخا علی (ع) در نگارخانه مجازی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برپا شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۹    
رئیس انجمن خوشنویسان خراسان شمالی گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس و به یاد شهید فیروز حمیدی زاده هنرمندان خوشنویس بجنوردی به کتابت پرداختند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۹    
انجمن خوشنویسان شهرستان خوسف با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و انجمن خوشنویسان استان آزمون خوشنویسی ترم تابستان را برگزار کرد.
به همت انجمن خوشنویسان پاکستان، بیش از 150 اثر هنری در زمینه های خوشنویسی، تذهیب و شعر فارسی ایران زمین در نمایشگاه ملی خوشنویسی پنجاب به نمایش گذاشته شد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۶    
مدیر کل استان تهران با تاکید بر نقش کانون پرورش فکری در کشف و پرورش مهارتهای هنری کودکان و نوجوانان ایران زمین برهمکاری متقابل کانون با نهادهای دارای برنامه هدف مشترک تاکید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۲    
به منظور تبریک انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر به همراه اعضای انجمن خوشنویسی در شورای شهر حضور یافتند .
آئین رونمایی از کتاب فصل شعر، تقدیر از فعالان حوزه کتاب و کتاب خوانی و افتتاح نمایشگاه تصویر شاعرانه با حضور احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، غلامرضا سپهری استاد و رئیس انجمن خوشنویسان تهران بزرگ و جمعی از شاعران و علاقمندان حوزه شعر و ادب در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ابراهیم الفت بعد از سال ها دوری از فضای نمایشگاهی، از روز جمعه 4 مهر ماه در نمایشگاهی به نام و عشق تنها عشق 9 اثر خود را به نمایش می گذارد. زمان اجرای کارها بین سال های 97 تا 99 بوده و به گفته الفت همه آثار از مجموعه عشق های رنگی هستند ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۶    
بیستمین دوره آزمون خوشنویسی همزمان با سراسر کشور توسط انجمن خوشنویسان شهرستان دشتی در فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی: آزمون خوشنویسی همزمان با آزمون سراسری خوشنویسی مورخ 20 و 21 شهریور ماه سال جاری در محل انجمن خوشنویسان سنقر برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۵    
آزمون پایان دوره ای انجمن خوشنویسان همزمان با سراسر کشوردر شهرستان شبستر برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۷    
بیش از 300 هنرمند اسلامشهری در آزمون سراسری انجمن خوشنویسان ایران با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۱:۵۴    
آزمون سراسری پایان دوره انجمن خوشنویسان ایران، همزمان با سراسر کشور در شهرستان کنگان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۳    
همزمان با سراسر کشور آزمون تابستان 1399 انجمن خوشنویسان ایران شعبه بندر امام خمینی (ره) در محل انجمن خوشنویسان این شهرستان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۷    
امتحانات پایان دوره انجمن خوشنویسان شعبه باشت امروز پنجشنبه (20 شهریور ) در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۳    
همزمان با سراسر کشور، آزمون ترم تابستانه انجمن خوشنویسان ایران در خانه فرهنگ بهبهان برگزار شد.
به همت انجمن خوشنویسان شعبه پاکدشت و با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آزمون سراسری خوشنویسی در این شهرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت؛ آزمون ترم تابستان انجمن خوشنویسان ایران در روزهای چهارشنبه،پنج شنبه و جمعه مورخ نوزدهم ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۸    
هم زمان با برگزاری امتحانات سراسری انجمن خوشنویسان ایران، آزمون انجمن خوشنویسان شهرستان دامغان در مجتمع فرهنگی و هنری شهید شاهچراغی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دامغان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۷:۵۸    
هنرآموزان انجمن خوشنویسان ابرکوه در امتحانات پایان دوره ای تابستان 99 به رقابت پرداختند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۶    
همزمان با سراسر کشور امتحانات سراسری تابستان 99 انجمن خوشنویسان با حضور 15 خوشنویس در مجتمع فرهنگی هنری پیامبر اعظم (ص) شهرستان دیلم با رعایت پروتکالهای بهداشتی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مسئول انجمن خوشنویسان کرمان از انتشار فراخوان شرکت در ششمین سالانه خوشنویسی استان کرمان خبرداد.
هورگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن خوشنویسان نی ریز امتحانات خوشنویسی پایان دوره ای شهریور ماه را برگزار کرد.
آزمون سراسری پایان دوره تابستان 99 انجمن خوشنویسان همزمان با سراسر کشور به مدت سه روز از 19 تا 21 شهریورماه جاری با حضور 80 هنرجوی خوشنویس در خراسان شمالی برگزار شد.
رییس انجمن خوشنویسان کرمانشاه بااشاره به اینکه وضعیت اقتصادی هنرمندان خوشنویس استان خوب نیست، گفت: مردم کرمانشاه باید آثار خوشنویسی و سنتی خود را بشناسند تا با خرید آنها بخشی از مشکلات هنرمندان هم حل شود. ...