یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۶:۴۴Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل امور اقتصادی و دارایی»

روزنامه راه مردم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان با تاکید بر لزوم انتقال حساب های بانکی شرکت ها و کارخانجات فعال در خوزستان به داخل استان، اعلام کرد: انتقال حساب شرکت ها از تهران به بانک های استان های مربوطه در حال تبدیل شدن به قانون است و به زودی ابلاغ خواهد شد. ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته فرهنگ مالیاتی، واقف بهروزی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی به همراه سرپرست استاندرای آذربایجان شرقی از اداره کل امور مالیاتی استان بازدید به عمل آوردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: رویکرد مالیات ستانی نظام جمهوری اسلامی ایران یک رویکرد تعاملی بوده که به سمت هوشمندسازی حرکت می کند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان در نشست ارزش افزایی و ارزش گذاری مجتمع شهید عباس پور شرکت تولید نیروی برق رامین بر تسریع در فرآیند انجام کار تاکید کرد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۸    
نشست مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز با کارکنان اداره کل با موضوع چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در محل سالن اقتصاد مقاومتی این اداره کل برگزار شد. ...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: انسجام رفتاری در حوزه سرمایه گذاری خارجی آذربایجان شرقی نهادینه سازی شده است.
نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل خبر داد: با تعامل ارزشمند و حمایت های دادستانی ، استان اردبیل موفق به کسب رتبه اوّل در بین 31 استان کشور شده است .
ربیع   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، ناصریارمحمدیان در گفتگو با خبرنگار ربیع افزود: بر اساس قانون تامین مالی تولید و زیرساخت ها که امسال تصویب و اجرایی شده است، ادارات و سازمان های دولتی و اجرایی می باید کلیه فرصت ها،طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری را با مجوزهای بدون نام ...
مشاور وزیر اقتصاد در سفر به آذربایجان شرقی با نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی دیدار و گفت وگو کرد.
با ابتکار و دعوت مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی جمعی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به همراه سرپرست استانداری آذربایجان شرقی در جلسه ای با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، مشکلات و چالش های اقتصادی استان را بررسی و پیگیری کردند.
افق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از سازمان خصوصی سازی، ابراهیم بازیان در سیزدهمین جلسه کمیته راهبری مولدسازی که با حضور سعید ملا اسماعیلی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی و مهدی دسینه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان برگزار شد، اظهار داشت: استراتژی و شعار سازمان خصوصی سازی در زمینه مولدسازی ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی گفت: 51 هزار و 100 مجوز الکترونیکی کسب و کار از ابتدای سال 1401 تاکنون در استان صادر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: باید با تبیین و روشنگری زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود.
در راستای تکمیل پروژه ورزشگاه 50 هزار نفری و بین المللی پارس شیراز جلسه ای تخصصی با حضور مدیران کل دستگاه های مربوطه در محل دفتر مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس برگزار شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه کارگروه استانی مولدسازی دارایی های دولت در آذربایجان شرقی با حضور محمدی سرپرست استانداری آذربایجان شرقی، واقف بهروزی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرفی ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۰۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز سید علی حسینی صبح چهارشنبه در دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی اظهار کرد: در فرمانداری شهرستان خوسف نگاه ما اول اقتصادی و بعد عمرانی بوده است. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۰:۲۴    
با حضور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان، از منصور طاهری بابت مسئولیت ذیحسابی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، تکریم و قدردانی شد و همچنین، رمضان شیرکوهی به عنوان ذیحساب جدید معرفی گردید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی با بیان اینکه 90 درصد از سهم اشتغال استان مربوط به بخش خصوصی است بر ضرورت تلاش مشترک و همه جانبه بخش دولتی و خصوصی برای رفع مشکلات و بهبود شاخص های اقتصادی استان تاکید کرد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان خبرداد: تمامی درآمد حاصل از مولدسازی به دستگاه مشمول بازگشت می شود
نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: در سال گذشته میزان خسارت پرداختی شرکت های بیمه استان 1.6 همت است
مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان سیستان و بلوچستان خبر داد: وصول یک هزار میلیارد ریال معادل %1 همت از محل فروش اموال مازاد دولت در استان پیش بینی می شود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: شهرستان خوسف بیشترین سرمایه گذاری خارجی استان را دارد.
طی مراسمی از زحمات علیرضا دیانی مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی استان سمنان قدردانی و محمدرضا کاظمی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران از شناسایی 727 املاک مازاد دولتی همسو با اجرای طرح مولد سازی و فروش اموال مازاد دولتی در این استان خبرداد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در چهاردهمین جلسه کمیته راهبری مولدسازی دارایی های دولت که با حضور معاون وزیر و سرپرست سازمان خصوصی سازی برگزار شد از رشد 578 درصدی شناسایی املاک مازاد در استان خوزستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در حوزه اقتصادی استان گفت: مسیر توسعه استان را باید با ایجاد زیرساخت های تقنینی دنبال کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: 13 هزار میلیارد ریال به صورت نقد و اسناد خزانه از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای بودجه سال گذشته در حساب دستگاه های اجرایی وجود دارد که مدیران باید برای جذب آن تلاش کنند تا برگشت داده نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از جذب 63 درصد تسهیلات بند الف تبصره 18 قانون بودجه در راستای کارآفرینی، تولید و ایجاد اشتغال در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از راه اندازی نمایندگی مرکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی در استان خبرداد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان گفت: مولدسازی دارایی های دولت که همان استفاده بهینه از اموال مازاد و بلااستفاده دولتی است در حقیقت ظرفیتی است که با استفاده مطلوب از آن، می توان زمینه های تحول و توسعه زیرساخت در استان را فراهم ساخت.
در جهت ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط دوسویه بین مسئولین و مردم و پاسخگویی مستقیم به سؤالات مردمی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس در دفتر سامد استانداری فارس حضور یافت.
علی محمدی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گفت: طی 2 ماهه سال جاری وصول درآمدهای عمومی در استان نسبت به مدت مشابه قبل از رشد 37 درصدی برخوردار بوده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با بیان اینکه مهم ترین برنامه فرهنگی مشترک و فراگیر بین دستگاه های اجرایی اقامه نماز است، گفت: نمازخانه ها را محور برنامه های فرهنگی دستگاه های اجرایی قرار دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: از زمان ابلاغ مصوبه مولدسازی توسط سران قوا 108 مورد از اموال مازاد در استان شناسایی شده است و مجوز فروش 49 مورد از املاک شناسایی شده تا کنون از هیئت عالی مولدسازی اخذ شده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر با اشاره به فروش 49 مورد اموال مازاد و بلااستفاده دستگاه های اجرایی استان بوشهر در قالب طرح مولدسازی گفت: در این راستا 158 میلیارد تومان تأمین اعتبار و به خزانه واریز شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر مجید مشعلچی قائم مقام رئیس کل بیمه مرکزی به اتفاق مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان از بخش های مختلف بیمه سینا شعبه کرمان بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان البرز با حضور "وجیهه محمدی فلاح" مدیرکل بهزیستی، "مهرپویا" دبیر هماهنگی بانک های استان و مدیر بانک ملی البرز، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل بنیاد شهید، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: از زمان شروع به فعالیت درگاه ملی مجوزهای کسب و کار در تیرماه 1400، تعداد 108 هزار و 989 مجوز کسب و کار در استان صادر شده است.
در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی و پاسخگویی به مطالبات مردم، مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان خراسان شمالی در مرکز سامانه سامد حضور یافت
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر این اداره کل در نشست خبری تبیین مصادیق تخصصی معروفات و منکرات دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی ودارایی در استان خراسان رضوی گفت ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: جذب با کیفیت اعتبارات تملک دارایی های استان به دور از انحراف باید مورد توجه مدیران دستگاه ها و ذی حسابان قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان گفت: 650 میلیارد ریال پرونده مالیاتی استان از سال گذشته تاکنون در راستای تفویض اختیارات به استان ها تعیین تکلیف شده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از تعهد درآمد 16 میلیارد تومانی استان از محل مولدسازی خبر داد و گفت: بخشی از اختیارات سیاست دولت در اجرای طرح مولدسازی به استانداران تفویض شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از افزایش سه برابری تسهیلات بند الف تبصره 18 به متقاضیان اشتغال در شهرستان نهبندان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۳:۵۳    
مشهد-ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان ضوی گفت: درآمد حاصل از اجرای مولدسازی در استان که معادل 200 هزار میلیارد ریال است برای تکمیل طرحهای استانی هزینه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: در حوزه مولدسازی 20 همت املاک مازاد دولتی شناسایی شده و مصوبات لازم را دریافت کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: طی سال گذشته 20 همت اموال مازاد دولتی شناسایی و مصوبات لازم را گرفت؛ همچنین 28 همت پروژه های مرتبط به این اموال که در رابطه با پروژه هایی است که در استان بوده، برای رفع کمبود سرانه های خدمات و زیرساخت ها در استان هزینه خواهد شد.
ربیع   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۰۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، ناصر یار محمدیان در گفتگو با کیمیای وطن افزود: با توجه به روند بالای افزایش پیش بینی درآمدهای استان اصفهان، پیش بینی 1403 کاهش یافت. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان ها باید به روز رسانی شود و این فرصت ها به چند زبان در بسترهای مختلف اطلاع رسانی شود.
مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان البرز با هدف رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران در استان البرز از شرکت سرمایه گذار خارجی آرنا حیات دانش بازدید بعمل آورد.