جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۶:۴۰Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل امور اقتصادی و دارایی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با اشاره به نامگذاری سال 1402 به مهار تورم، رشد تولید از سوی مقام معظم رهبری گفت: بدون شک اصلی ترین راه تحقق شعار سال از طریق مردمی کردن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: طبق آخرین آمار از محل بند الف تبصره 18 در خراسان جنوبی 960 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- نژادمحمد، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: در سال مزین به مهار تورم و رشد تولید اجرای 120 طرح سرمایه گذاری در 12 شهرستان استان اردبیل هدف گذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره نامگذاری سال 1402 به نام سال مهار تورم و رشد تولید از سوی مقام معظم رهبری، گفت: تحقق شعار سال به طور همزمان ثبات و امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری را به همراه دارد و به بهبود شرایط اقتصادی جامعه کمک می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ایلام گفت: سرمایه گذاران چینی به استخراج محصول کاربردی گوگرد در این استان علاقه مند هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: 22 هزار میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی و سرمایه ای برای اجرا و تکمیل طرح های عمرانی استان بوشهر ابلاغ شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی بر توجه ویژه به حوزه سرمایه گذاری استان برای تحقق شعار مهار تورم، رشد تولید تاکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۷    
بیرجند_ مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از جانمایی یکصد لایه اطلاعاتی بر روی اطلس سرمایه گذاری خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد: 93 درصد چک های مبادله ای به لحاظ تعداد و 87 درصد چک ها به لحاظ مبلغ در بهمن ماه در استان وصول شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از پیش بینی یک هزار و 832 میلیارد تومانی درآمدهای عمومی برای استان در سال آینده خبر داد و گفت: میانگین رشد درآمدی استان 50 درصد کمتر از میانگین کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی از پرداخت 305 میلیارد تومان از مالیات وصولی شرکت مس سونگون به حساب استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی قم گفت: بیش از 747 میلیارد تومان تسهیلات تبصره 18 امسال در قم پرداخت شد که نقش مهمی در توسعه اقتصادی استان داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از پرداخت 560 میلیارد تومان حقوق و عیدی به کارکنان 23 دستگاه اجرایی از محل اعتبارات استانی در سال جاری خبر داد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان طی جلسه ای با حضور رؤسای دانشگاه های دولتی استان (علوم پزشکی و علوم تحقیقات و فناوری) و اداره کل آموزش پرورش خوزستان، آیین نامه اجرایی مولدسازی دارایی های دولت مصوب سران قوا را تشریح و تبیین کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان از فعالیت پنج سرمایه گذار خارجی در استان اردبیل خبر داد و گفت: این امر مهم با سرمایه گذاری 67 میلیون دلار در استان فعال شده و مقدمات کار سه سرمایه گذار جدید هم فراهم شده که از اوایل سال آینده مجوز سرمایه گذاری برای این سرمایه گذاران صادر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: از ابتدای امسال تاکنون با صدور مجوز برای سه سرمایه گذاری خارجی 55 میلیون دلار در این حوزه اقدام راهگشا در استان اردبیل انجام شده است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: در آخرین جلسه شورای اداری استان در سال 1401 از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی از اقدامات این اداره کل در حوزه نماز، سفر رئیس جمهور و پیگری برای جذب اعتبارات تملک دارایی های استان در موعد مقرر تقدیر شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کردستان گفت: 180 ملک مازاد دستگاه های اجرایی استان شناسایی شده است که برای تامین مالی پروژه های نیمه تمام استان به فروش می رسند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: مجوز فعالیت سه سرمایه گذاری خارجی با 55 میلیون دلار سرمایه گذاری در این استان صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی با بیان این که مولد سازی به معنای خروج دولت از بنگاه داری است گفت: یک اصل پذیرفته شده در اقتصاد وجود دارد که اساساً دولت نباید وارد فضای بنگاهداری ملکی شده و این همه املاک شهری را در اختیار داشته باشد، چراکه در صورت ورود دولت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی کم سابقه در آستانه سال نو تعداد 8 ذی حساب ادارات کل و سازمان های استان را تغییر داد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی بر جذب حداکثری اعتبارات تخصیصی تملک دارایی های سرمایه ای استان از سوی مدیران دستگاه ها تاکید کرد.
محمد رحمانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان شمالی و ناصرفخرموحدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری از شعب بیمه های استان بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از اجرای سه طرح در حال ساخت با سرمایه خارجی 70 میلیون دلار در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی قم با اشاره به این که مشکل اصلی استان در حوزه امور بانکی، بانک های خصوصی هستند، گفت: میزان تسهیلاتی که این بانک ها می دهند با توجه به حجم منابعی که در استان جذب می کنند، قابل توجیه نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۴    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از مهم ترین اولویت ها برای سرمایه گذاران بحث زمین است، گفت: متقاضیان سرمایه گذاری می توانند با مراجعه به اطلس سرمایه گذاری خراسان جنوبی، زمین دلخواه خود را شناسایی کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی اردبیل گفت: در سال جاری بیش از چهار هزار و 851 مجوز سرمایه گذاری طی کوتاه ترین زمان در استان صادر شده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۴    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین با اشاره به کاهشی شدن نرخ ترم در این استان گفت: میزان تورم عمومی استان در دو ماه اخیر کاهش یافته و در پایان بهمن ماه استان قزوین به رتبه 7 کشور در تورم رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی زنجان با اشاره به اینکه میزان صادرات کالا از گمرک این استان با افزایش 9 درصدی به 534 میلیون دلار رسیده است، گفت: درآمد گمرکی 41 درصد افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان البرز گفت: 100 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان البرز جذب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز گفت: 50 فقره اموال مازاد غیرمنقول استان البرز با عدد 22 هزار میلیارد تومان به وزارت امور اقتصادی و دارایی معرفی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۰    
دنیای اقتصاد - تبریز : مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی در مناظره با احمد علیرضا بیگی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو، اجرای طرح مولدسازی را بهترین نسخه نجات طرح های نیمه تمام دولتی از وضعیت فعلی دانست.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان از شناسایی 35 ملک در طرح مولدسازی دارایی های دولت خبر داد و گفت: از این تعداد هفت ملک به مبلغ 64 میلیارد تومان به فروش رفته و 54 میلیارد تومان از این رقم به حساب خزانه دولت واریز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: در جریان سفر وزیر اقتصاد به هرمزگان، پرونده مالیاتی شرکت نفت فلات قاره پس از سال ها تعیین تکلیف شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با اشاره به اجرای مولدسازی دارایی های دولت، گفت: در ابتدا برنامه داریم پروژه های نیمه تمام را احصا کرده و درآمد مولدسازی را برای تکمیل این پروژه ها داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: بر اساس آخرین ارزیابی و پایش انجام شده در تابستان امسال رتبه استان اردبیل در بهبود فضای کسب و کار، سی ام کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: نرخ بیکاری در هرمزگان در سال گذشته 15.8 درصد بوده که در پاییز امسال 11.6 درصد رسیده است که روند کاهشی را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: تاکنون 331 میلیارد ریال از محل مولدسازی دارایی های دولت در استان درآمد داشته ایم.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام از حضور دومین هیات سرمایه گذاری چینی جهت سرمایه گذاری در تولید آلیاژ سیلیکون منگنز در استان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی در مناظره با احمد علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو، اجرای طرح مولدسازی را بهترین نسخه نجات پروژه های نیمه تمام دولتی از وضعیت فعلی دانست.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/ مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام از حضور دومین هیئت سرمایه گذاری چینی جهت سرمایه گذاری در تولید آلیاژ سیلیکون منگنز به مبلغ سرمایه گذاری 4 میلیون دلار در فاز یک با تولید روزانه 80 تُن و در فاز دو 150 تُن با دوره ساخت شش ماهه و با اشتغالزایی 100 نفر در فاز اول و 180 نفر در فاز ...
نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی ودارایی مازندران در راستای سفر شهرستانی استاندار مازندران به بخش های بندپی غربی، بندپی شرقی و بابلکنار شهرستان بابل، با استقرار میز ارتباطات مردمی در شش روستای ادملا، اطاق سر، هندوری،کیمون ، فیروزآباد و فلکا، پاسخگوی مطالبات و مشکلات مردم منطقه بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۶    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: در 11 ماه امسال 18 هزار درخواست مجوز از استان در بخش های مختلف در درگاه ملی مجوزها ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کردستان گفت: در استان 180 ملک مازاد دستگاه های اجرایی شامل زمین و ساختمان شناسایی شده که از این تعداد 55 مورد به فروش رفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - یزد : در حالی که مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد خبر از رکورددار بودن یزد در کاهش نرخ بیکاری داده است محمد دهقان منشادی در گفت و گو با دنیای اقتصاد گفت : نرخ بیکاری فصلی استان تک رقمی شده است به طوری که این رقم در پاییز 1401، 5/ 9 درصد اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت:محموله 5 هزار دست البسه و پوشاک اموال تملیکی استان با صدور مجوزهای قانونی به اداره کل بهزیستی به منظور توزیع بین جامعه هدف تحویل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: 43 فقره املاک، زمین و ساختمان مازاد دولتی به ارزش 240 میلیارد تومان در استان شناسایی شده که در طرح مولدسازی واگذار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان در رابطه با طرح سرمایه گذاری خارجی مصوب شده، گفت: تعداد طرح های سرمایه گذاری خارجی مصوب استان از سال 1386 تا پایان بهمن سال جاری 33 طرح بوده است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز در حاشیه برگزاری جلسه وبیناری هم اندیشی ذیحسابان دستگاه های اجرایی و ملی کل کشور که با حضور خزانه دار کل کشور و مدیران کل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد ...
دوازدهمین جلسه هم اندیشی ذیحسابان و مدیران امور مالی دستگاه های اجرایی استان اصفهان به ریاست علیرضا عربها مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد.