یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۲:۵۴Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل امور اقتصادی و دارایی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از فعالیت 18 کارگزاری در استان خبر داد و گفت: 180 هزار نفر از سهامداران خراسان جنوبی روش مستقیم را انتخاب کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: از 232 هزار و 190 نفر سهامداری که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند بیش از 52 درصد یعنی بیش از 120 هزار نفر در سجام ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کردستان گفت: ذیحسابان در ادارات کل باید براساس مأموریت دستگاه حرکت کنند و با تعامل و همکاری مشکلات و امور محوله را به نحو احسن حل و به سرانجام برسانند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، چندی پیش سیدناصر محمودی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان با بیان اینکه یک میلیون و 415 هزار همدانی مشمول سهام عدالت هستند، گفت: 908 هزار و 722 همدانی سهام عدالت را به صورت غیرمستقیم آزادسازی کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت-؛ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی با اشاره به شرایط شکننده کرونایی در استان از مردم خواست تا طی دو هفته آتی و تا بهبود شرایط، برای ثبت نام در سامانه سجام به جای مراجعه به دفاتر پیشخوان به صورت غیرحضوری و از طریق غیرحضوری ثبت نام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۴    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: بنا به ارزش سرمایه ثبت شده در تیرماه سال جاری، ارزش سهام عدالت استان اردبیل به میزان 6 هزار و 300 میلیارد تومان است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶    
مدیرکل امور اقتصادی ودارایی خراسان رضوی گفت: سود سهام عدالت سهامدارانی که دارای کدبورسی نیستند محفوظ و به محض احراز هویت و دریافت کد بورسی به حساب آنها واریز خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: مالکان سهام عدالت که روش غیرمستقیم مدیریت سهام را انتخاب کرده اند حداکثر تا 10 بهمن فرصت دارند که با مراجعه به سامانه سجام نسبت به ثبت نام و دریافت کُد بورسی خود اقدام کنند.
مهدی دسینه با حکم دکتر فرهاد دژپسند به سمت نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان منصوب شد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۷    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در نشست شورای هماهنگی مدیران که به منظور جمع بندی عملکرد استان برای ارائه گزارش به معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور امور اقتصادی و دارایی برگزار شد از سهم 8/5 درصدی استان از کل درآمدهای کشور خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۷:۱۸    
اردبیل- نوروزی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: در حال حاضر حجم سرمایه شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان اردبیل بیش از شش هزار و 300 میلیارد تومان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: سهامدارانی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند، برای بهره مندی از سود سالانه سهام عدالت باید اطلاعات خود را در سامانه سجام ثبت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان گفت: تمامی سهام داران روش غیرمستقیم سهام عدالت برای شرکت در مجامع و دریافت سود سهام تا پایان دی ماه فرصت دارند در سامانه سجام ثبت نام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اموراقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: دریافت سود سهام عدالت، با نام نویسی در سامانه سجام امکانپذیر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۹    
اهواز-ایرنا- مدیرکل اموراقتصادی و دارایی خوزستان گفت: برای سرعت بخشیدن به تعیین تکلیف بسیاری از اموال ضبط شده نیاز به تفویض اختیارات استانی برای تعیین تکلیف اموال تملیکی به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی داریم.
شارا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان البرز در نشست شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت اموراقتصادی و دارایی در استان البرز که در محل سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد؛ گفت: سیاست وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: دریافت کد بورسی هم برای دریافت سود سالانه سهام و هم شرکت در انتخابات هیئت مدیره سهام عدالت ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان : سهامداران عدالت برای دریافت سود سهام ، کد سجام دریافت کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان گفت: تعداد دارندگان سهام عدالت در استان سه میلیون و 119 هزار و 164 نفر هستند که یک میلیون و 111 هزار و 928 نفر روش مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده و مابقی روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند که این افراد برای دریافت سود باید در سامانه سجام ثبت نام ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه 700 هزار نفر سهامدار سهام عدالت روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند گفت: بهره مندی از سود سالانه توسط این افراد نیازمند ثبت نام در سامانه سجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان : در شهرستان های شاهرود و میامی 158 هزار نفر ثبت نام نهایی سهام عدالت را انجام دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
طی مراسمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان از ذیحسابان فعال دستگاههای اجرایی استان در راستای اجرایی نمودن بند و تبصره 5 قانون بودجه سال 1398 تجلیل بعمل آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر با بیان اینکه 50 درصد جمعیت استان بوشهر از مزایای سهام عدالت برخوردار هستند گفت: 610 هزار نفر جمعیت استان بوشهر عضو سهام عدالت هستند که باید در سامانه سجام برای احزار هویت ثبت نام کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مهدی دسینه که با حکم دکتر فرهاد دژپسند به سمت نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان منصوب شده بود طی مراسمی رسما معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: سهامداران سهام عدالت به روش غیر مستقیم برای دریافت سود خود باید در سامانه سجام ثبت نام کنند.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۷    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز در نشست هماهنگی با اعضای هیات استانی موضوع ماده 251 مکرر قانون مالیات های مستقیم گفت: هدف از تشکیل هیات های استانی ماده 251 مکرر؛ تحقق عدالت مالیاتی است.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۳    
الهام شاداب فر مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در نشست خبری با خبرگزاری های استان، از ثبت نام 36 درصدی سهامداران روش غیرمستقیم استان در سامان سجام خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: سرمایه افراد دارای سهام عدالت در این استان بر اساس بررسی های انجام شده، 30 هزار میلیارد ریال برآورد شده است.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۳    
داود غفارپور نماینده وزیرو مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و دبیر ستاد سهام عدالت آذربایجان غربی طی مصاحبه رادیویی زنده برنامه ایستحلر مرکزصدا و سیمای آذربایجان غربی گفت: با عنایت به موافقت مقام معظم رهبری در تاریخ 9 اردیبهشت سال جاری با آزادسازی سهام عدالت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: بازگشایی گمرک خداآفرین در این استان نیازمند مصوبه هیات دولت بوده و در این زمینه درخواست رسمی مدیریت ارشد استان بسیار ضروری است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: با ابلاغ حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان معرفی شد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۷    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان از تمدید مهلت ثبت نام در سامانه سجام برای سهامداران سهام عدالت خبرداد و گفت: مهلت تمدید تا ساعت 12 سه شنبه 23 دی ماه تعیین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت در استان 860میلیارد تومان به بخش خصوصی بدهکار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان بر لزوم تسریع در ثبت نام سهام داران عدالت این استان در سامانه سجام تاکید کرد و گفت: پذیرش نماد شرکت سهام عدالت استان سمنان در تالار بورس، منوط به ثبت نام حداقل نیمی از سهامداران سهام عدالت در این استان است.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۵    
در اجرای بند "د" تبصره 12 قانون بودجه سال 1399، نوزدهمین جلسه کارگروه استانی مولدسازی و فروش اموال و دارایی های دولت با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی و سایر اعضای کارگروه ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نماینده وزیر در استان هرمزگان منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی یزد با اشاره به لزوم ثبت نام دارندگان غیرمستقیم سهام عدالت در سامانه سجام گفت: این افراد برای شرکت در انتخابات مجمع شرکت سرمایه گذاری استان تا 24 دی ماه جاری فرصت دارند به نشانی www.sejam.ir مراجعه و اطلاعات خود را وارد کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان با تاکید بر ضرورت هر جه سریعتر ثبت نام در سامانه سجام گفت: تا کنون 28.5 درصد از سهامداران استان در سامانه سجام شرکت کرده اند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۵۸    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: 500 میلیارد تومان از محل اقتصاد پنهان در خراسان رضوی فرار مالیاتی داریم که قابل تامل است. مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: 500 میلیارد تومان از محل اقتصاد پنهان در خراسان رضوی فرار مالیاتی داریم که قابل تامل است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کاشمر مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: امسال 250 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی برای خراسان رضوی پیشنهاد شده است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس گفت: سهامداران روش غیرمستقیم برای دریافت سود سهام عدالت خود تا 27 دی ماه مهلت ثبت نام در سامانه سجام دارند. به گزارش گروه اجتماعی اول فارس ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
با حکم وزیر اقتصاد، مهدی دسینه مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی هرمزگان شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی کشور، مهدی دسینه به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان منصوب شد.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۹    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: در 8 ماهه اول سال جاری سپرده های بانکی در استان اردبیل به میزان 14 هزار و 700 میلیارد تومان رسیده است.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۳:۲۹    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: متاسفانه بخش اعظمی از تجهیز منابع استان ها در بازار بیمه و پول و بانک ها به خصوص بانک های خصوصی، تجمیع شده و در مرکز سرازیر می شود.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۳:۱۴    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: طبق بخشنامه صادر شده، تمامی بانک ها موظف هستند که تا پایان سال 1400 حداقل 50 درصد منابع استانی خود را در داخل استان صرف کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت : 47 درصد، نزدیک به 700 هزار نفر از سهامداران عدالت استان روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند که 20 درصد از این تعداد تاکنون فرایند سجامی و احراز هویت خود را انجام داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: در 8 ماهه اول سال جاری میزان صادرات استان اردبیل به 134 میلیون دلار رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد مناسبی داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۹    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: میزان رضایت مندی فعالان اقتصادی در حوزه کسب و کار از دستگاههای اجرایی استان در حد کم و متوسط است.