یکشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۰:۵۶Sep 2020 20

جدیدترین‌های «مدیرکل امور اقتصادی و دارایی»

 
سازمان انتقال خون ایران   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل انتقال خون قزوین با حضور در اداره کل امور اقتصادی و دارایی با مدیرکل آن دستگاه اجرایی دیدارو گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون قزوین؛ دکتر مریم مدرسی، مدیر کل انتقال خون استان با حضور در اداره کل امور اقتصادی و دارایی قزوین ضمن ملاقات با فرزین بهنامی فر ...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس گفت: 59 فقره املاک مازاد در 13 دستگاه اجرایی استان فارس با اعتباری افزون بر 116 میلیارد تومان شناسایی شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، هر گونه کارشناسی و برداشت غیرتحصصی در خصوص بازار سرمایه را زمینه ساز ایجاد التهاب در جامعه دانست.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۵    
در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات پیش روی برخی پروژه های سرمایه گذاری، هشتمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با حضور معاون امور هماهنگی استانداری آذربایجان غربی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری آذربایجان غربی، رئیس سازمان صنعت ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۲    
در راستای رصد و پایش مصوبات جلسات هیأت مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار کشور و بررسی میزان اجرایی شدن/ نشدن مصوبات مزبور توسط دستگاه های اجرایی ذیربط ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۰    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: دولت به سازمان امور مالیاتی، این اجازه را داده که هر شرکتی قصد ورود به بازار سرمایه را دارد، سابقه مالیاتی آن شرکت، نادیده گرفته خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: 13 مورد قوانین ومقررات زائد و مزاحم درفضای کسب و کار برای اصلاح و تسهیل درجهش تولید شناسایی و به هیئت رفع مقررات زدایی ارائه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: وراث سهام عدالت متوفیان، هم اکنون سهامدار شرکت سرمایه گذاری استان هستند که برای تعیین تکلیف آن ها وراث باید به طور قانونی اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: تکلیف جامانده های سهام عدالت هم اکنون در کمیسیون اقتصادی مجلس مورد پیگیری قرار دارد و در آینده نزدیک دستورالعمل آن اعلام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: یکهزار و 340 میلیارد ریال اوراق تسویه خزانه در استان در سال گذشته صادر و به همین میزان بدهی و مطالبات اشخاص با دستگاه های اجرایی تهاتر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی بوشهر گفت: در اجرای بند (د) تبصره 12 قانون بودجه 99 کشور و تحقق درآمدهای پیش بینی شده در سال جاری، تاکنون 39 ملک مازاد دولتی به ارزش 103 میلیارد و 948 میلیون تومان در این استان شناسایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس گفت: طی پنج ماهه نخست امسال در استان فارس 430 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی جذب شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه از ثبت درخواست بیش از 35 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در استان کرمانشاه از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و به تشریح آخرین وضعیت سرمایه گذاری های خارجی استان پرداخت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۴    
همدان - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: باید مشوق ها و شرایط لازم برای ورود شرکت های بزرگ استان همدان به بازار سرمایه پیگیری شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل امور اقتصادی و دارایی از فعالان اقتصادی و دانشگاهیان برای نامزد شدن در انتخابات هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاران استان دعوت کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران گفت: 14 ملک مازاد دولتی با ارزش هزار و 200 میلیارد ریال به فروش گذاشته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس گفت: 84 درصد از اعتبارات اسناد خزانه اسلامی تاکنون در استان جذب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: 48 هزار نفر از مشمولان سهام عدالت در خراسان جنوبی، به دلیل وارد کردن شماره شبای اشتباه در سامانه سهام عدالت، سودی دریافت نکرده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان البرز با حضور در استانداری البرز از طریق سامانه سامد پاسخگوی سئوالات مردم استان البرز خواهد بود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: وجود مزیت های خاص اقتصادی برای سرمایه گذاران کشور افغانستان در این استان و هم چنین عواملی مانند زبان ...
راک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در این نشست، گفت: حمایت از سرمایه گذاران داخلی مقوله ی بسیار مهم و اثر گذاری است که در استان باید مورد حمایت ویژه قرار گیرد و در این راستا تا کنون اقدامات و هماهنگی های بسیار خوبی در این مرکز صورت گرفته است . ...
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۱۱    
نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور بحث و بررسی پیرامون مسائل و امورات در حیطه ی سرمایه گذاری استان با حضور صمیمی دوست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ،غضنفر آرام مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ، برخی مدیران دستگاههای اجرایی ...
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۹    
دیدار مدیرکل هواشناسی تهران با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مجتبی جلالی با فرزانه دهنادی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران با دیدار و گفت و گو کرد. ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۹    
در راستای نظارت و راهبری طرح های سرمایه گذاری و باهدف بررسی و رسیدگی به مشکلات پیش روی پروژه های سرمایه گذاری استان، جلسه ای با حضور سرمایه گذار و مدیر اجرایی شرکت پارک ملامین ارومیه در محل دفتر مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی یزد با اشاره به ظرفیت های خوب اقتصادی استان گفت: هم اینک تمامی ملزومات مقابله با ویروس کرونا و نیازهای بهداشتی مردم از جمله ماسک، مواد ضدعفونی کننده و شوینده ها در منطقه تولید می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: مشمولان سهام عدالت در استان 647 هزار و 409 نفر هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی با اشاره به ثبت 97 درصدی اموال دستگاه های اجرایی در سامانه "سادا" گفت: 18 هزار فقره اموال غیرمنقول در این سامانه به ثبت رسیده و 6 هزار ملک که اغلب مربوط به آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی بوده، فاقد سند است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۹    
یاسوج- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم تا نوزدهم شهریورماه می توانند اقدام به خرید سهام پتروشیمی ها و پالایشگاه ها کنند.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۶    
مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی و هیات همراه با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان دیدار نمودند مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی در دیدار با مدیرکل اقتصاد و دارایی استان گفت تعامل و همکاری این دو اداره کل نقش مهمی در تحقق درآمدهای مالیاتی و عدالت مالیاتی دارد ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد میزان تخصیص اعتبارات سال گذشته را 50 درصد عنوان کرد و افزود: سال گذشته با توجه به تلاش ها و با توجه به کمبود تخصیص، 50 درصد تخصیص اعتبار انجام گرفت ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- نوروزی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی اردبیل گفت: عرضه سهام شرکت های دولتی در قالب صندوق های دارا دوم با 20 درصد تخفیف انجام می شود که هدف از این کار، مردمی کردن اقتصاد و توزیع عادلانه ثروت در بین مردم کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: 116 هزار سهامدار عدالت در خراسان جنوبی با ثبت نام در سامانه سجام احراز هویت شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان گفت: شرکت سرمایه گذاری این استان با نماد وسهمدا وارد بورس شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: وزارت امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد پس از واگذاری صندوق واسطه گری مالی یکم و به منظور بهره مندی هموطنان از امکان سرمایه گذاری و بهره مندی از منافع مالی این طرح ها بخش دیگری از سهام خود در تعدادی از ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۸    
زنجان- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی زنجان با بیان اینکه 129 پروژه سرمایه گذاری در استان شناسایی شده است، گفت: در این راستا از این تعداد 23طرح مورد تایید قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی گفت: ارزیابی اقتصادی مجوزهای بی نام استان تا اول مهر به پایان می رسد و پس از آن اطلاعات این مجوزها و فرصت های سرمایه گذاری بارگذاری خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با بیان اینکه اعطای سهام عدالت به جاماندگان منوط به گذاراندن مصوبه مجلس است، گفت: تا اردیبهشت ماه سال 1400 می توانند 100درصد سهام را به طور کامل بفروش برسانند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه به افراد توصیه کرد، در مهلت باقی مانده تا 19 شهریور ماه، از فرصت سرمایه گذاری در دارا دوم یا صندوق پالایشی یکم استفاده کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کردستان گفت: عرضه سهام صندوق سرمایه گذاری ( ETF ) پالایش یکم حرکتی به سمت عدالت محور و مردمی کردن اقتصاد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۷:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: در نتیجه اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید میانگین سن مدیران حرفه ای در استان به 41 سال رسیده، ضمن اینکه رتبه فضای کسب و کار استان نیز وضعیت بهتری نسبت به گذشته دارد.
در راستای اجرای دستورالعمل اجرایی برنامه های رسانه ای و تبلیغی هفته دولت، ارائه و اطلاع رسانی دستاوردهای مهم حاصله اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی از ابتدای دولت یازدهم، نشست خبری با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در هفته دولت با حضور اصحاب رسانه ای در این اداره کل برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۷:۰۳    
زنجان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: طی چهار ماهه امسال 6 هزار و 422 میلیارد ریال از درآمدهای این استان محقق شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 23 درصد رشد دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۸:۰۵    
شیراز- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس، با تاکید بر اینکه مردم با تحلیل بنیادی وارد بازار سرمایه شوند گفت: این بدان معناست که ابتدا باید درآمد، اساسنامه، وضعتی مالکیت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۵    
گروه استان ها- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر با بیان اینکه برای اجرای طرح های عمرانی در استان در 7 سال گذشته 6 هزار و 90 میلیارد تومان اعتبار مصوب شده گفت: از این میزان اعتبار مصوب 4 هزار و 130 میلیارد تومان پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۵    
بجنورد- درخشانی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی گفت: حجم مبادلات بورس در چهارماهه نخست سال جاری در استان 145 میلیارد تومان بود به طوری که این رقم در سال گذشته 113 میلیارد تومان بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۲۳:۳۸    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی گفت: از مجموع 730 هزار نفری که در خراسان شمالی دارای سهام عدالت هستند، 532 هزار نفر یعنی بیش از 73 درصد، مدیریت سهام خود را به صورت غیرمستقیم مدیریت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی گفت: از ابتدای امسال 117 درصد از درآمدهای استان محقق شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 59 درصد رشد دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت برای سامان بخشی سهام عدالت در استان سمنان به زودی ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۴۳    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی از ورود 71 هزار نفر از مردم استان به بورس طی بهار امسال خبر داد و گفت: نماد وسخراش به عنوان شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استانی خراسان شمالی برای ورود به بورس نام گذاری شده است.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۴    
نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران در آستانه هفته دولت در بازدید از پروژه قطار شهری تهران-اسلامشهر گفت: این پروژه بعنوان یکی از پروژه های مهم است که به همت شهرداری اسلامشهر و از محل عوارض ارزش افزوده استان تهران اجرا می شود.