دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۱۴:۰۷Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داغ ترین شهر»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۹:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در پنج روز آینده در بخش هایی از شرق و مرکز کشور وزش باد شدید و در مناطق مستعد گردوخاک داریم، گفت: در سه روز آینده در مناطق مرزی غرب و جنوب غرب، پدیده غبار موجب کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از شنبه 15 مرداد با ورود سامانه بارشی به کشور در مناطقی نظیر شمال غرب، سواحل شمالی، خراسان شمالی، دامنه جنوبی البرز و استان قم، افزایش ابر، رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید و گاهی گردوخاک خواهیم داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۱    
یازده شهر خراسان رضوی، در اولین روز های تابستان گرمای بالای 40درجه را تجربه کردند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امشب و همچنین روز آینده با انتقال گرد و خاک از روی عراق به کشورمان در استان های واقع در نوار غربی کشور گرد و خاک خواهیم داشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد اصغری در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: روز آینده در استان های نیمه غربی کشور و استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز و نواحی مرکزی کشور وزش باد شدید موقت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امشب و همچنین روز آینده با انتقال گرد و خاک از روی عراق به کشورمان در استان های واقع در نوار غربی کشور گرد و خاک خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در سه روز آینده بیشینه دما در اهواز 50 و 51 درجه خواهد بود، گفت: در پنج روز آینده در شرق و جنوب شرق به ویژه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر امروز در استان هایی نظیر خوزستان، ایلام، آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین، البرز، همدان، جنوب تهران، مرکزی، غرب اصفهان، فارس، یزد، قم، افزایش سرعت باد و گرد و خاک پیش بینی می شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی: در روزهای آینده در اغلب مناطق کشور جوی آرام و آسمانی صاف پیش بینی می شود
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی در سه روز آینده در نیمه شرقی کشور، به ویژه استان های واقع در شرق و جنوب شرق در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود که در منطقه زابل با توفان گرد و خاک همراه است و سبب کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی خواهد شد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۰   + ۴۷ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش های پراکنده در برخی نقاط شمال کشور، از وزش باد شدید و احتمال خیزش گرد و خاک در غرب و جنوب غرب کشور خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از شنبه 25 اردیبهشت تا دوشنبه 27 اردیبهشت هوا در اغلب نقاط کشور به طور نسبی دما افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا افزایش 6 تا 9 درجه ای دما همراه با وزش باد گرم جنوبی در سواحل خزر و اردبیل پیش بینی می شود و سپس روزهای پنج شنبه و جمعه کاهش 9 تا 12 درجه ای دما در این مناطق خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 2 روز آینده در خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، یزد، هرمزگان، اصفهان، فارس و مازندران، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت خصوصاً در ساعات بعدازظهر داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای جمعه و شنبه پیش رو وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در شمال غرب، دامنه زاگرس مرکزی و جنوبی، جنوب شرق، شرق و شمال شرق کشور و دامنه های البرز در استان های سمنان، تهران، البرز و قزوین پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در یکی دو روز آینده در برخی شهرها بارش خفیف و پراکنده و همچنین وزش باد داریم، گفت: روزهای دوم و سوم فروردین جوی آرام در اغلب نقاط کشور حاکم است.
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، فارس نوشت: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعد از ظهر امروز تا یکشنبه 22 تیر، در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه زابل، وزش باد شدید همراه با گردوخاک پیش بینی می شود. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز چهارشنبه 18 تیر در اغلب مناطق کشور جوی پایدار حاکم است، گفت: در سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد شدید خواهیم داشت که در برخی ساعات با گرد و خاک همراه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 46 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهر کرد با کمینه دمای 7 درجه بالای صفر، خنک ترین مرکز استان خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده خصوصا در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت در شمال و شرق، هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
فردا اهواز با بیشینه دمای 49 درجه بالای صفر گرم ترین مرکز استان خواهد بود. همچنین روز چهارشنبه هفته جاری در سواحل غربی خزر بارش با کاهش دمای حدود 3 تا 5 درجه پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
از امروز تا پایان هفته، در اغلب مناطق کشور جوی آرام حاکم است و افزایش نسبی دما در اغلب شهرها پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
در سه روز آینده در نیمه شرقی کشور در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود که در منطقه زابل با توفان گرد و خاک همراه است، در همین مدت به سبب افزایش سرعت باد، در استان خوزستان پدیده گرد و خاک دور از انتظار نیست.
در سه روز آینده، در اغلب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی است، همچنین روز آینده اهواز با بیشینه دمای 50 درجه بالای صفر گرمترین شهر کشور خواهد بود. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی دو روز آینده در مناطقی از شمال شرق، شرق ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی است و در این مدت در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات شرقی البرز، افزایش ابر و رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۶:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی در دو روز آینده در شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی مناطق سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و خراسان جنوبی همراه با خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی خواهد بود . ...
در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی است و در این مدت در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات شرقی البرز، افزایش ابر و رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی است و در این مدت در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات شرقی البرز، افزایش ابر و رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۷    
اکوفارس: امروز و فردا وزش باد شدید و گرد و خاک در استان های واقع در جنوب شرق و شرق کشور موجب کاهش کیفیت هوا و دید افقی خواهد شد.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل ازفارس تصاویر دریافتی از ماهواره های هواشناسی بیانگر کاهش غلظت آلاینده ها و توده گردوغبار در جنوب و جنوب غرب کشور تا اواخر وقت امروز و افزایش گردوغبار در جنوب شرق است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
از بعدازظهر چهارشنبه مجدداً سامانه بارش دیگری از سمت مرزهای غربی وارد کشور می شود و در برخی نقاط شمال غرب، غرب، مرکز و دامنه های زاگرس مرکزی، سبب رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت خواهد شد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تا روز چهارشنبه هوای گرم در اغلب مناطق کشور ماندگار است، همچنین در دو روز آینده در نوار شرقی کشور در برخی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود که در منطقه زابل گاهی با گردوخاک همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، براساس آخرین نقشه های هواشناسی در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی حاکم خواهد بود که ماندگاری هوای گرم نیز در روزهای آینده وجود دارد. ...
ساعت24   ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۱    
ساعت24-روز چهارشنبه 7 تیر دمای هوای اهواز به 53 درجه سانتیگراد رسید و این شهرستان گرمترین شهر جهان بود.
جام جم   ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۳    
روز چهارشنبه 7 تیر دمای هوای اهواز به 53 درجه سانتیگراد رسید و این شهرستان گرمترین شهر جهان بود.
شهر فردا   ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
این روزها، روزهای داغ تابستان سپری می شود، روزهایی که تابش خورشید همچون آتش زبانه می کشد و با گرمی هوا حال و روز خوزستانی ها شدیدا آفتابی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی بیانگر این است که در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی بیانگر این است در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی آرام و آسمانی آفتابی خواهیم داشت و تا روزهای پایانی هفته روند افزایشی نسبی دما در اغلب مناطق کشور را خواهیم داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس ، براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز شنبه در مناطقی از شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و مناطقی از گیلان افزایش ابر، رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود و در سایر مناطق کشور تا روز یکشنبه جوی نسبتاً پایدار حاکم است. ...