یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۰۷Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئت های مذهبی»

وارث   ۷ ساعت پیش    
در صدر اسلام پرچمی که در تمام مناطق تحت سیطره حکومت اسلامی، به عنوان نماد یک کشور یک پارچه مورد استفاده قرار گیرد، وجود نداشت. در آن ایام پرچم های گوناگونی وجود داشت که در نبردها به یکی از افراد قوی و شجاع لشکر سپرده شده و فردی که پرچم دار سپاه بود، نقشی محوری را در میانه جنگ ایفا می کرد ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
خراسان شمالی – حجت الاسلام رفیعی گفت: هیئت های مذهبی و تشکل های دینی از بزرگ ترین سرمایه های اجتماعی بوده و می توانند در بسیاری از مسائل جامعه تأثیرگذار باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- چهاردهمین همایش مدیران هیئت های برگزیده کشور در استان کرمان پایتخت مقاومت اسلامی و دیار سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سلیمانی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: موضوع افزایش جمعیت و فرزندآوری مورد تاکید رهبر معظم انقلاب باید هنرمندانه در هیئت های مذهبی تبیین شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها حجت الاسلام سرلک با بیان اینکه بزرگ ترین هنر حاج قاسم به تحرک آوردن همه گروه ها و سلایق زیر پرچم اسلام است گفت: هیئت های مذهبی باید مانند شهید سلیمانی همه را دور هم جمع کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- راوی دوران دفاع مقدس گفت: هیئت های مذهبی پایگاه اصلی ایجاد شبکه اجتماعی در جبهه مقاومت هستند و باید در جبهه مقاومت وارد میدان عملیات شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از کمک 711 میلیارد ریالی هیئت های مذهبی استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
میامی- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با بیان اینکه هیئت های مذهبی پایگاه های اجتماعی تصمیم سازی فرهنگی و رسیدگی به مشکلات هستند، گفت: هرگاه نیاز به کمک باشد هیئات آماده و در میدان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۰    
گروه استان ها - دبیر جامعه ایمانی مشعر استان کرمان از حضور 350 نفر از مدیران هیئت های مذهبی در همایش مدیران هیئت های محوری و برگزیده کشور در کرمان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۴    
حجت الاسلام دوستیان،گفت: هیئت های مذهبی نقشی تأثیرگذار در رشد و توسعه فرهنگ اسلامی دارند و حمایت از این هیئت ها امری لازم است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان تبیین گفتمان شهید سلیمانی در جامعه را یک ضرورت دانست و گفت: مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی در تمامی مساجد و هیئت های مذهبی استان به مدت یک هفته برگزار خواهد شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۹    
مدیر بخش کتاب عاشورای مهرواره هوای نو گفت: جایزه کتاب سال هیئت می تواند بهانه ای باشد برای اینکه تولیدکنندگان محتوا در حوزه هیئت های مذهبی و تشکل های دینی، ظرفیت محتوای تولیدی خود را بهتر بشناسند و تا جایی که امکان دارد به سمت شکل دادن آ ن ها به عنوان خروجی کتاب بروند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: ظرفیت فرهنگی هیئت های مذهبی به دلیل بی توجهی و درک نادرست متولیان امر در گذشته مغفول مانده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۵    
سازمان بسیج مداحان و هیئت های مذهبی استان کردستان به مناسبت هفته مبارک بسیج بیانیه ای صادر کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگر موسیقی و ادبیات آیینی با بیان اینکه هیئت های مذهبی در تحولات اجتماعی نقش آفرین بوده اند، گفت: تاریخ شفاهی هیئت مهم است و مهرواره هوای نو بر این موضوع می پردازد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مهدی امین فروغی گفت: دو رویداد بررسی کتاب عاشورا و کتاب سال هیئت و تدوین تاریخ شفاهی هیئت های مذهبی در برنامه مهرواره مورد توجه است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
آسیا نیوز / یزد ؛ آیت الله سید محمد کاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد و عضو شورای فرهنگ عمومی استان در دیدار با جمعی از مداحان یزدی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد گفت: یکی از وظایف هئیات مذهبی جدا کردن جوانان از فرد گرایی و اتصال آن ها به جمع گرایی است با توجه به اینکه امروز دشمن ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۴۲    
مرتجی با اشاره به اینکه هیئت برای همه ابعاد وجودی انسان حرف دارد گفت: فرهنگ به مثابه هوای نو می ماند و هیئت های مذهبی جایی است که هوای نو معنا پیدا کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۴۲    
دبیر بخش کتاب مهواره هوای نو گفت: بی شک هیئت های مذهبی در طول تاریخ تأثیرات و تحولات شگرفی بر محیط پیرامون خود و اجتماع داشته اند که بر لزوم کتابت تاریخ شفاهی هیئت می افزاید.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مداحان و هیئت های مذهبی، با اشاره به اینکه همایش بسیج مداحان و هیئت های مذهبی به مدت 2 روز برگزار می شود، گفت: هدف از برگزاری این همایش ایجاد وحدت میان شیعیان و اهل سنت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی ظرفیت هیئت های مذهبی را جریانی بسیار مهم و موثر در عرصه فرهنگی دانست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۱    
مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه با اشاره به اینکه مهرواره هوای نو زمینه ساز طرحی جدید در فضای فرهنگی است، گفت: مهرواره هوای نو رویدادی در حوزه هیئت های مذهبی و تشکل های دینی است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ هیئت های مذهبی استان های قم، تهران و مرکزی همزمان با ایام معصومیه در پویش ملی هر خادم یک محله مشارکت پرشوری داشتند.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان بسیج مداحان و هیئت های مذهبی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج بیانیه ای صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۰    
ایسنا/لرستان نایب رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور گفت: کودکان را چگونه به کتابخوانی علاقه مند کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مختاری به تشریح برنامه های سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئت های مذهبی استان یزد به مناسبت هفته بسیج پرداخت و گفت: اهدای خون توسط جمعی از مداحان، دیدار با امام جمعه بخش مرکزی یزد و برگزاری مراسم دعای ندبه، از برنامه های تدارک دیده شده در این هفته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه در در جنگ اقتصادی و فرهنگی شدیدی قرار داریم گفت: انسجام هیئت های مذهبی نقطه عطف مقابله با دشمنان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
قم- تولیت مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه این مسجد برای همکاری و تعامل بیشتر با هیئت های مذهبی آماده همکاری است، گفت: هیئت مذهبی همانند مدرسه ای انسان ساز با جذابیت های خاص است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حسین زاده گفت: اگر اهالی فرهنگی ما چون هیئت های مذهبی، کانون های هنری و فرهنگی که در جامعه ما در کف میدان هستند به رسمیت شناخته شوند، برای هنرمندان حرفه ای ما بازوی بسیار ارزشمندی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علوی گرگانی گفت: هیئت های مذهبی رسالت هدایت گری مردم جامعه به سمت سبک زندگی اسلامی و حسینی را بر عهده دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
قم- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گرامیداشت سالگرد شهید سلیمانی را فرصت مناسبی برای توسعه دایره مخاطبین هیأت های مذهبی دانست.
رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - حجت الاسلام سواری گفت: نشست هیئت های مذهبی نه تنها در اهواز بلکه در دیگر شهرستان ها باید توسط کانون مداحان استان احیا شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به بهانه هفته کتاب و کتابخوانی، مروری خواهیم کرد به کتاب هایی که در هیئت های مذهبی و توسط مداحان معرفی شده اند. انتهای پیام/
معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت با ابراز خرسندی از حضور در جمع شاعران و محبان اهل بیت عنوان کرد: با برگزاری چنین آیین هایی می توان استعدادهای دانشجویی را شناسایی کرد و به رشد و تقویت این استعدادها پرداخت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهید رحیم غلامزاده اهوازی 22 ساله از سال 93 به عنوان شهید گمنام درشهر بیرم لارستان مدفون بود. امروز هویت این شهید گمنام در بی رم لارستان پس از 33 سال مشخص شد و مادر شهید در میان خیل جمعیت وارد بیرم شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- همزمان با فرارسیدن سالروز وفات حضرت معصومه(س)، هیئت های مذهبی استان کرمان مراسم عزاداری برپا می کنند که برنامه این هیئت ها منتشر شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات فوتسال هیئت های مذهبی اصفهان با حضور مسئولان اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۰:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس شورای هیئت های مذهبی کل کشور از برگزاری نشست دو روزه شورای هیئات مذهبی کشور در سالروز وفات حضرت معصومه (س) در قم خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم افتتاحیه مهرواره هوای نو ، هیئت های مذهبی و تشکل های دینی را سرمایه عظیم جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: ما در طول تاریخ هرچه داریم به برکت مجالس اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است و هرچه در راه این مسیر تلاش کنیم باز هم کم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با اشاره به شناسایی هزار و 200 هیئت مذهبی در استان، گفت: 516 هیئت در استان بوشهر پروانه فعالیت دریافت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۵۷    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه 50 درصد موقوقات استان به عزاداری سیدالشهداء و تعزیه داری اختصاص دارد، گفت: امسال 600 میلیون تومان به هیئت های مذهبی زنجان کمک هزینه پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_مسئول بسیج مداحان و هیئت مذهبی استان قم گفت: 20 کانون در جام فوتسال کانون های بسیج هیئت های مذهبی یادبود شهدای مداح و هیئت های مذهبی استان شرکت کردند و درنهایت 3 تیم به عنوان تیم های برتر و یک تیم به عنوان تیم اخلاق معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون 19 هزار و 420 تُن شکر به نرخ دولتی بین اصناف، فروشگاه های زنجیره ای، هیئت های مذهبی و شرکت های تعاونی استان اصفهان توزیع شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: هیئت باید کارکرد اجتماعی داشته باشد و فرامناسکی و شعائری رفتار کند، علم مناسک و شعائر را دست بگیرد اما به همین ها اکتفا نکند؛ درد هیئت و مجموعه قرآنی باید با درد مردم یکی باشد؛ مداح و قاری قرآن تنها درگیر تحریر و مرثیه و سیاهی لشکر مخاطب نباشند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از توزیع کمک های مؤمنانه میان خانواده های آسیب پذیر شهر اصفهان در قالب طرح پیام مهر و با مشارکت هیئت های مذهبی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۵    
گروه استان ها- همزمان با فرارسیدن میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) هیئت های مذهبی همدان اقدام به برپایی مراسم جشن و سرور می کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۳    
حجت الاسلام حسین محمدی گفت: یکی از ویژه برنامه های بزرگداشت هفته وحدت برپایی جشن های باشکوه هم زمان با شب میلاد فرخنده حضرت رسول اکرم (ص) است که به همت هیئت های مذهبی در مساجد، تکایا و حسینیه ها برگزار می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) گفت: هیئت ها از راه دل باید به تدریج افکار جوانان را در راه نظام مقدس اسلامی اصلاح کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۰    
مسئول امور بانوان شورای هیئت های مذهبی آذربایجان غربی گفت: صدور کارت شناسایی برای مسئولان هیئت های مذهبی، اختصاص قطعه ای در باغ رضوان برای مسئولان و اعضای هیئت های مذهبی و مداحان و تحت پوشش بیمه قرار گرفتن آن ها ازجمله درخواست بانوان هیئتی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان بسیج مداحان، شورای هیئت های مذهبی و کانون مداحان استان قم در بیانیه ای جنایات اخیر علیه مردم مظلوم افغانستان را محکوم کردند.