دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۹:۲۳Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تانکرهای سوخت»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – کمبود رانندگان کامیون در انگلیس به دلیل ابتلا به کرونا ، روند سوخت رسانی به پمپ بنزین ها را با مشکل جدی مواجه کرده و باعث تعطیلی شماری از جایگاه های سوخت در این کشور شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۴    
انبار نفت شهران محل ذخیره میلیون ها لیتر سوخت در دل محله ای واقع در شمال غربی تهران است که طی سال های اخیر حساسیت های بسیاری در خصوص وضعیت ایمنی شهروندان ایجاد کرد این مجموعه در زمان تاسیس کیلومترها از محدوده مسکونی شهر فاصله داشت اما امروزه تانکرهای سوخت از بیخ گوش شهروندان رد می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مهر : نشریه آمریکایی نیویورک تایمز در یادداشتی به موفقیت حزب الله لبنان در واردات سوخت اشاره کرد و گفت: حزب الله لبنان موفق شد در رویارویی خود با آمریکا پیروز شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۰    
رسانه های رژیم صهیونیستی اذعان کردند با ورود نخستین کاروان تانکرهای سوخت ایران به لبنان، حزب الله لبنان موفق شد محاصره تحمیلی آمریکا را در هم بشکند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تانکرهای سوخت ابران برای لبنان، خطر نابودی محصولات کشاورزی و دکترین های بایدن از جمله مسائل مورد توجه روزنامه های امروز هستند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۰    
دومین کاروان تانکرهای سوخت ارسالی ایران از مرز سوریه راهی لبنان شده است.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
دومین کاروان تانکرهای سوخت ارسالی ایران از مرز سوریه راهی لبنان شده است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۳    
تانکرهای سوختی که لبنان به ابتکار حزب الله از ایران خریده بود، روز پنجشنبه، با استقبال پرشور مردمی وارد خاک این کشور شد. این رویداد که موجب به هم خوردن محاسبات آمریکا و اسرائیل در محاصره لبنان بود، روزنامه نیویورک تایمز را بر آن داشت تا از پیروزی مقاومت لبنان بر آمریکا بنویسد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کشتی حامل مازوت ایران در بندر بانیاس پهلو گرفت تا از طریق تانکرهای سوخت به لبنان منتقل شود و بدیهی است که سوریه نیز از حجم قابل توجهی که کشتی داشت بهره مند شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دومین کاروان تانکرهای سوخت ارسالی ایران از مرز سوریه راهی لبنان شده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اسپوتنیک: منابع لبنانی از ترک ناگهانی سفیر عربستان سعودی در بیروت و بازگشتش از لبنان به ریاض خبر دادند. شبکه لبنانی الجدید گزارش داد که ولید البخاری سفیر سعودی در بیروت برای رایزنی فورا راهی ریاض شد. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۱:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تانکرهای سوختی که لبنان به ابتکار حزب الله از ایران خریده بود، روز پنجشنبه، با استقبال پرشور مردمی وارد خاک این کشور شد. این رویداد که موجب به هم خوردن محاسبات آمریکا و اسرائیل در محاصره لبنان بود، روزنامه نیویورک تایمز را بر آن داشت تا از پیروزی مقاومت لبنان بر آمریکا بنویسد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
فارس: اسامه علیق مدیر شرکت سوخت رسانی الامانه امروز (جمعه) در گفت وگو با شبکه المیادین توضیحاتی درباره چگونگی توزیع سوختی خبر داد که لبنان از ایران خریداری کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ورود تانکرهای حامل سوخت ایران به لبنان علاوه بر شکست محاصره آمریکا و تأکید بر راستین بودن وعده دبیرکل حزب الله، پیام های دیگری نیز به همراه خود داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تجمع علمای عکار لبنان با صدور بیانیه ای ضمن قدردانی از سید حسن نصرالله به دلیل واردات سوخت از ایران، گفت: ورود کاروان تانکرهای سوخت ایران محاصره اقتصادی لبنان را درهم شکست.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۴۸    
خبر رسیدن تانکرهای سوخت ایرانی به لبنان بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت و بسیاری از رسانه ها از این موضوع بعنوان پیروزی سیاسی و اقتصادی #بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران و حزب الله لبنان نام بردند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۴   + ۴۹ سایت دیگر  
ایران به منظور کمک به مشکل کمبود سوخت در لبنان چندین تانکر بنزین از راه سوریه به این کشور ارسال کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی ایران در لبنان با انتشار توئیتی از ورود تانکرهای سوخت ایران به خیابان های لبنان خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: ایران به منظور کمک به مشکل کمبود سوخت در لبنان چندین تانکر بنزین از راه سوریه به این کشور ارسال کرد. رژه تانکرهای حامل سوخت ارسالی از ایران در خیابان های لبنان پس از رسیدن کاروان تانکرهای سوخت ایرانی به شهر های این کشور مردم به خوشحالی پرداخته و شادی کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: صف تانکرهای سوخت ایران در لبنان
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بالاخره پس از ماه ها دست و پنجه نرم کردن مردم لبنان با نبود سوخت که در پی تحریم های آمریکا به وجود آمده بود، با ورود سوخت ارسالی ایران به این کشور، خنده بر لب لبنانی ها نقش بست.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، رسانه های لبنانی، صبح امروز (پنجشنبه؛ 16 سپتامبر)، از ورود تانکرهای حامل سوخت ایران به این کشور خبر دادند. شبکه لبنان24 با انتشار فیلمی اعلام کرد که تانکرهای حامل مازوت ایران وارد منطقه حوش السید علی در الهرمل شده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع محلی در لبنان اعلام کردند پس از رسیدن کاروان تانکرهای سوخت ایرانی به شهر های این کشور مردم به خوشحالی پرداخته و شادی کردند.
598   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر ورود تانکرهای سوخت ایران به لبنان، امروز (پنجشنبه) در صدر اخبار رسانه های عربی و شبکه های اجتماعی است. امری که بیانگر شکست محاصره آمریکا علیه این کشور در نتیجه اتحاد و اقتدار سه جانبه میان تهران، حزب الله و دمشق است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تصاویر ورود تانکرهای سوخت ایران به لبنان، امروز (پنجشنبه) در صدر اخبار رسانه های عربی و شبکه های اجتماعی است. امری که بیانگر شکست محاصره آمریکا علیه این کشور در نتیجه اتحاد و اقتدار سه جانبه میان تهران، حزب الله و دمشق است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۱    
در پی بحران سوخت در لبنان، این کشور چندین محموله سوختی را از ایران خریداری کرد که این محموله های سوختی ابتدا از مسیر دریا به سوریه و سپس با تانکر به لبنان منتقل شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کاروان تانکرهای سوخت رسان ایران از سوریه وارد لبنان شده اند و با اسکورت نیرو های حزب الله همراه هستند. منبع: خبرفوری
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۱    
رسانه های لبنانی با انتشار این تصوریرها می گویند تانکرهای سوختی که جمهوری اسلامی ایران برای لبنان فرستاده، از سوریه به خاک لبنان رسیده اند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه آتش سوزی گسترده در پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
منابع خبری از ورود اولین تانکر حامل سوخت ایران به لبنان خبر دادند.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش فارس، رسانه های لبنانی، صبح امروز (پنجشنبه)، از ورود کاروان های حامل سوخت ایران به این کشور خبر دادند. شبکه لبنان24 با انتشار فیلمی نوشت که تانکرهای حامل مازوت ایران وارد منطقه حوش السید علی در الهرمل شده اند. ...
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رسانه های لبنانی صبح امروز با با انتشار فیلمی خبر دادند که تانکرهای حامل سوخت ایران وارد خاک این کشور شده اند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های لبنانی صبح امروز با با انتشار فیلمی خبر دادند که تانکرهای حامل سوخت ایران وارد خاک این کشور شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های لبنانی صبح امروز با با انتشار فیلمی خبر دادند که تانکرهای حامل سوخت ایران وارد خاک این کشور شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سیدحسن نصرالله در واکنش به عبور کاروان تانکر های سوخت ار منطقه بعلبک الهرمل با صدور بیانیه ای از مردم بعلبک خواست برای حفظ سلامتی خود در مسیر این تانکر تجمع نکنند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: سیدحسن نصرالله، دبیرکل جنبش حزب الله لبنان در آستانه ورود کشتی های حامل سوخت ایران به این کشور گفت: از همگان می خواهم تا از هرگونه تجمع مردمی هنگام عبور کاروان تانکرهای حامل سوخت خودداری شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۸   + ۴۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان در آستانه ورود تانکرهای حامل سوخت ایران به لبنان ضمن تشکر از مردم این کشور، برای حفظ سلامت آن ها و تسهیل روند ورود کاروان حامل سوخت به لبنان خواستار عدم تجمع مردمی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مسئولان اطلاع رسانی حزب الله لبنان گفت که تانکرهای سوخت روز پنجشنبه از بندر بانیاس سوریه وارد بعلبک خواهد شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نفتکش های ایرانی محموله های خود را در بندر بانیاس سوریه تخلیه خواهند کرد که با تانکرهای سوخت به لبنان حمل شوند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: نفتکش های ایرانی محموله های خود را در بندر بانیاس سوریه تخلیه خواهند کرد که با تانکرهای سوخت به لبنان حمل شوند.
وزیر نفت از احتمال کسری 200 میلیون متر مکعب گاز در فصل سرما و در زمان اوج مصرف خبر داد و گفت: تمام توان را به کار خواهیم گرفت که مردم در بخش خانگی دچار مشکل نشوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران در رصد های اطلاعاتی مطلع شدند در انباری در محدوده "مرتضی گرد"، مقادیر مواد نفتی در تعدادی از تانکر های نفتی دپو و پنهان شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- منابع خبری فلسطینی امروز یکشنبه گزارش دادند که رژیم صهیونیستی از ورود تانکرهای سوخت به نوار غزه جلوگیری کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از الجزیره، یک شرکت فعال در امر ساخت و ساز در جنوب غربی کشور مالی از سوی مردان مسلح مورد حمله قرار گرفت. در این حمله سه شهروند چینی و دو شهروند موریتانیایی که در این شرکت مشغول فعالیت بودند ربوده شدند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
چالوس- محمدی، بازرس کانون کارگری تانکرداران حمل فرآورده های نفتی کشور پشت پرده تعطیلی برخی جایگاه ها و کمبود سوخت را ناشی از نداشتن تانکرهای سوخت رسان به دلیل خروج ناوگان ذکر کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۹    
هرچند پارک تعداد زیادی کامیون حامل مواد اشتعال زا خطرات زیادی به دنبال دارد اما موضوع آن جا خطرناک تر می شود که از برخی از این کامیون ها به دلایل مختلف از جمله نقص فنی و ...مواد سوختی به زمین می ریزد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۳    
در ادامه آتش سوزی تانکرهای سوخت در گمرک های مرزی افغانستان و ایران، بار دیگر چند تانکر حامل سوخت در گمرک ولایت فراه دچار حریق شد.