جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۱۵Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایران ایر»

بیتوته   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
هنگام ترک استانبول نیز همچون 24 ساعت پیش از آن، هیچ خبری از هیچ مسئول ایرانی و نماینده ایران ایر نشد. صرفا خلبان بر حدس و گمان ها درباره علت تاخیر خاتمه داد و با اعلام نقص فنی هواپیما، گفت: متاسفانه و مع الاسف به خاطر همکاری نکردن مسئولان فرودگاهی استانبول بنا به تحریم هایی که وجود دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در واکنش به خبر تاخیر 17 ساعته پرواز استانبول - تهران، ضمن عذرخواهی از مسافران اعلام کرد: تمامی اقدامات انجام شده در راستای تامین پرواز ایمن برای مسافران محترم بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) رکوردار تاخیرات پروازی است و این شرکت طی یکسال منتهی به تیر 1402 تاخیرها را 33.5 درصد افزایش داده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
پرواز ایران ایر از استانبول به مقصد ایران که قرار بود ساعت 10 شب گذشته انجام شود، با تاخیر بیش از 17 ساعت مواجه شده است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پرواز استانبول- تهران هواپیمایی ایران ایر که قرار بوده 22:30 شب گذشته انجام شود، هنوز موفق به انجام پرواز نشده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
پرواز ایران ایر از استانبول به مقصد ایران که قرار بود ساعت 10 شب گذشته انجام شود، با تاخیر بیش از 17 ساعت مواجه شده است.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
طبق مطالب ارسالی مخاطبان عصرخبر، ایرباس 600-300 هواپیمایی ایران ایر به رجیستر EP-IBC که از اصفهان عازم استانبول بود پس از فرود در فرودگاه به دلایل نامعلومی دچار نقص فنی و ترکیدگی لاستیک خود می گردد که منجر به اعزام نیروهای امدادی فرودگاه می گردد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر گفت: پرواز نجف به تهران و پرواز استانبول _ تهران به دلیل عدم ارائه قطعه توسط فرودگاه استانبول با تاخیر روبرو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: پرواز استانبول - تهران ایران ایر به دلیل تعریض لاستیک با تاخیر 14 ساعته روبرو شد که طبق حقوق مسافر جریمه آن پرداخت می شود.
بازار مشترک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام: در بین شرکت های داخلی ماهان و ایران ایر که بیشترین پرواز را دارند بیشترین تاخیر را هم دارند و در بین شرکت های خارجی هم ترکیش ایر با توجه به تعداد پروازها، تاخیر بیشتری هم دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر گفت: از امروز تا 25 شهریورماه، 9 پرواز فوق العاده برای مسیر تهران - مشهد در نظر گرفته که در وب سایت هما به فروش می رسد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی هواپیمایی ایران ایر از 9پرواز فوق العاده از تاریخ 21 تا 25 شهریور در مسیر تهران - مشهد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی هواپیمایی ایران ایر از 9پرواز فوق العاده از تاریخ 21 تا 25 شهریور در مسیر تهران - مشهد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد اعلام کرد که پرواز روز 18 شهریور مسیر نجف - خرم آباد شرکت هواپیمایی ایران ایر لغو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر گفت: مسافران خارجی با توجه به ترافیک پروازی، 5 ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر با بیان اینکه برای تاخیر یک پرواز 30 عامل شناسایی شده است، گفت: تعدادی از این عوامل در حیطه شرکت هواپیمایی بوده و بسیاری از آنها خارج از دامنه اختیار آن است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر گفت: برای تاخیر یک پرواز 30 عامل شناسایی شده که تعدادی از این عوامل در حیطه شرکت هواپیمایی بوده و بسیاری از آنها خارج از دامنه اختیار آن است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
حسام قربانعلی امروز (چهارشنبه) در گفت وگو با ایران اکونومیست افزود: به دنبال دریافت مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری برای برقراری پرواز فوق العاده به مقصد فرودگاه نجف، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در روز جمعه (17 شهریور) یک پرواز فوق العاده از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه نجف اشرف انجام می دهد ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ماجرای تاخیر چندباره پرواز ایران ایر از تهران به شیراز در روز سه شنبه چه بود؟
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۱    
30 سال تجربه پرواز در تایپ های مختلف ایران ایر و معلم منتخب سازمان هواپیمایی کشوری در روی هواپیمای ایرباس 320
مدیر فرودگاه بین المللی شهدای سمنان از پرواز دومین گروه از زائرین اربعین حسینی با هواپیمای ایرباس 320 ایران ایر خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۰۲    
پرواز شرکت ایران ایر در مسیر رفت و برگشت نجف-تهران و تهران-نجف با تاخیر چند ساعته مواجه است.این امر باعث سرگردانی زائرین اربعین در فرودگاه نجف شده است.
اقتصاد آنلاین / شهرخوان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۸:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
در حالی سایت 3کلیک اقدام به فروش چارتری پرواز اربعین ایران ایر با قیمت بالا کرده است که سخنگوی هما می گوید: پروازهای هما در اختیار شرکت چارترکننده یا مرجع فروش دیگری به جز ایران ایر نیست و قویاً این مسئله را تکذیب می کنیم.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس آمار عملکرد فرودگاههای کشور در تیرماه امسال رشد منفی را ثبت کرده و ایران ایر و زاگرس نیز به ترتیب در تاخیرات پروازی و ابطال پروازها رکورددار بوده اند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد گفت: پرواز روز یکشنبه شرکت هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران – خرم آباد به دلیل نقص فنی به فرودگاه مهرآباد بازگشت. به گزارش گروه استان های حیات ؛ علی کاملی افزود: بنا بر اعلام شرکت ایران ایر، این پرواز با ساعت خروج 10 و 20 دقیقه از مبدا تهران مدتی پس از برخاستن ...
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی "هما " از فروش بیش از 65 هزار صندلی در ایران ایر برای پروازهای اربعین خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۶:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس تاکنون به 8 شرکت هواپیمایی ایران ایر، آتا، ایران ایرتور، کیش ایر، قشم ایر، ساها و پویا پروازهای فوق العاده داده شده است که شرکت ایران ایر تور بنا به اظهار یکی از مدیران این شرکت به علت کمبود ناوگان امکان انجام پروازهای فوق العاده را ندارند و بر اساس همان مجوزهای در هفته (7 پرواز) ...
مدیرکل فرودگاه های فارس پروازهای برگشت از نجف به شیراز را در روزهای 11 و13 شهریور ماه اعلام کرد و گفت: زائران اربعین می توانند بلیت برگشت را به قیمت 2میلیون و 800هزار تومان از سایت ایران ایر تهیه کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نخستین پرواز بین المللی فرودگاه سمنان عصر امروز به مقصد نجف اشرف با پرواز هواپیمایی ایران ایر انجام شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، احمدرضا دالوند امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: فروش بلیط های نخستین پرواز ویژه اربعین از طریق این فرودگاه در حال انجام است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی ایران ایر در خصوص آخرین اخبار اربعین 1402 اعلام کرد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تاکنون بیش از 65 هزار صندلی را به فروش رسانده است.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد گفت: فروش بلیط های نخستین پرواز ویژه اربعین از طریق این فرودگاه درحال انجام است. به گزارش پایگاه خبری سفیرلرستان علی کاملی اظهارکرد: این پرواز با هواپیمای ایرباس 320 شرکت هواپیمایی ایران ایر از مبدا خرم آباد به مقصد نجف اشرف و بالعکس انجام خواهدشد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۲۱    
حالا من اینجایم. توی هواپیمای ایران ایر و محمدنیکان روی پایم دارد خروپف می کند و یک دستم توی موهایش است و با دست دیگر دارم این ستون را می نویسم و امان از بی خوابی.
مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد از آغاز فروش بلیت نخستین پرواز اربعین فرودگاه شهدای خرم آباد از امروز خبر داد و گفت: این پرواز با هواپیمای A320 شرکت هواپیمایی ایران ایر در مسیر خرم آباد به مقصد نجف اشرف و بالعکس انجام می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگو ایران ایر گفت: زائران 5 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور یابند و حتما بلیت کاغذی همراه داشته باشند یا تصویر بلیت را در تلفن همراه خود برای ارائه ذخیره کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر با توصیه به زائران حسینی برای برگشت از فرودگاه نجف گفت: با توجه به ازدحام جمعیت در بازه زمانی پروازهای برگشت در فرودگاه نجف، زائران 5 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور و حتما بلیت کاغذی داشته باشند.
طی بازدید از فرودگاه زنجان با حضور مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، وضعیت این فرودگاه رضایت بخش اعلام و مقرر شد پرواز نجف_زنجان_نجف از 12 شهریور توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر برقرار شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات ایران ایر از برقراری پرواز های فوق العاده برای مسیر های پر تردد از جمله مشهد و اهواز طی چند روز آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه سردار جنگل رشت با اشاره به انجام بیش از 10 پرواز از فرودگاه سردار جنگل رشت به شهر نجف در چند روز گذشته گفت: تا به این لحظه 11 پرواز مستقیم از شهر رشت به شهر نجف توسط سه شرکت هواپیمایی آتا، پویا و ایران ایر انجام شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر گفت: امکان تغییر نام در بلیت هایی که توسط مردم از وب سایت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خریداری می شود، وجود ندارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره فروش بلیت پروازهای اربعین به مسافران هشدار داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۴:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از خرم آباد، علی کاملی در گفت وگو با رسانه ها از برقراری پرواز اربعین از فرودگاه خرم آباد خبر داد و اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر گفت: تا کنون حدود 60 درصد پروازهای اربعین این شرکت هما فروش رفته است و همچنان نسبت به تخصیص ظرفیت به صورت مقطعی و روزانه در حال اقدام هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی ایران ایر گفت: فرآیند فروش بلیت به مقصد نجف ادامه دارد و از 27 مرداد تا به امروز (3 شهریور) 6 هزار مسافر از مبدا فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد نجف و بالعکس پرواز کرده اند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت های هواپیمایی تابان، وارش، قشم، پارس، معراج ، کیش، آسمان، ماهان، کاسپین، آتا، ایران ایر تور، ساها، سپهران ، ایران ایر، زاگرس و فلای بغداد جزو این ایرلاین ها مجاز هستند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
شرکت های هواپیمایی تابان، وارش، قشم، پارس، معراج ، کیش، آسمان، ماهان، کاسپین، آتا، ایران ایر تور، ساها، سپهران ، ایران ایر، زاگرس و فلای بغداد جزو این ایرلاین ها مجاز هستند.
آوای سرحد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۶:۵۳    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیشتر اتفاقات ناشی از خرابی هواپیماها، ترکیدن لاستیک و یا تاخیرها طولانی مدت، خدمات ضعیف در طول مسیر و ... در هواپیماهای شرکت دولتی رخ می دهد بر لزوم افزایش نظارت وزارت راه وشهرسازی و سازمان هواپیمایی کشور بر زیر مجموعه های خود تاکید کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حسام قربانعلی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فروش بلیت پروازهای اربعین از وب سایت iranair.com بیان کرد: با توجه به اتصال شبکه فروش ما به درگاه پرداخت شاپرک و دریافت کدهای امنیتی و تاییدی، امکان خرید بلیت توسط هیچ رباتی وجود ندارد. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی هما با اعلام این که 60درصد ظرفیت پروازهای اربعین ایران ایر باقی مانده است، گفت: برخی سایت ها بلیت 2.5میلیونی را با قیمت بالاتر به مردم می فروشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۴    
مدیر کل روابط عمومی ایران ایر گفت: ترفندهای جدیدی را سایت های فروش برای خرید بلیت پروازهای اربعین به کار می برند، در حالیکه ایران ایر به هیچ عنوان بلیت های خود را در سایت های دیگر عرضه نکرده است.