شنبه ۲۷ دیساعت ۰۴:۱۷Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوراق مشارکت»

برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جماران: فرشاد مومنی استاد اقتصاد دانشگاه علامه در خصوص مصوبه اخیر اعضای کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در خصوص تغییر نرخ ارز ترجیحی از 4200 به 17500 تومان، گفت: واقعاً آدم بعضاً رفتارهایی مشاهده می کند که رفتارهای بسیار مشکوک و عناوین و القاب ادعایی خیلی ها را به چالش می کشد ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۱    
ترکیب دارایی های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل اوراق مشارکت به میزان 58.5 درصد، سپرده های بانکی به میزان 39.6 درصد و سایر دارایی ها به میزان 1.9 درصد است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان گفت: پروژه قطار شهری اصفهان نیاز به بودجه های کلان دارد و با درآمدهای شهرداری سخت تامین مالی می شود برای این طرح اوراق مشارکت درنظر گرفته شده که 50 درصد را دولت پرداخت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به تلاش های یکساله مدیریت شهرداری برای نقد شدن هزار و 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت حمل و نقل عمومی تهران، از واریز 50 درصد سهم دولت به حساب شهرداری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
1500 میلیارد اوراق مشارکت سال 98، تیر سال جاری منتشر شد. 200 میلیارد تومان از اوراق ماه پیش آزاد شد. به گفته معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران 750 میلیارد تومان از اوراق مشارکت(که سهم دولت بوده) هم آزاد و به حساب شهرداری واریز شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان گفت: به دلیل شرایط کرونایی قبوض عوارض در سال جاری توزیع نشده است که این موضوع فردا در جلسه ستاد اقتصادی کرونا مطرح شده و بررسی می شود. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل متروی تهران از واریز بخشی از پول اوراق مشارکت مترو و اتوبوسرانی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: انتشار اوراق مشارکت 1950 میلیارد تومانی مترو و اتوبوسرانی سال 99 به تأیید وزارت کشور و بانک مرکزی رسیده است ولی بانک بهانه هایی می آورد تا در انجام این کار کم لطفی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهرداری تهران:750 میلیارد تومان سهم دولت از اوراق مشارکت مترو امروز به حساب شهرداری واریز می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
هشت قرارداد از مجموعه قراردادهای طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت به ارزش 1.2 میلیارد دلار میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت های پیمانکار ایرانی امضا شد.
شانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به تأمین منابع مالی طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت از محل انتشار اوراق مشارکت، گفت: به این منظور 3 هزار میلیارد تومان اوراق در سال 97 منتشر شد و 2 هزار میلیارد تومان اوراق نیز تا پایان دی ماه امسال منتشر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: برای تامین منابع طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت، 3000 میلیارد تومان اوراق مشارکت در سال 97 منتشر شد و 2000 میلیارد تومان اوراق مشارکت نیز تا پایان دی ماه امسال منتشر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیگ شهردار تهران گفت: قرار است 750 میلیارد تومان سهم دولت از اوراق مشارکت مترو امروز به حساب شهرداری واریز شود.
مسعود کرباسیان گفت: پروژه ها با استفاده از توان داخلی و سرمایه مردم اجرا می شوند، 3000 میلیارد تومان اوراق مشارکت منتشر شد و ظرف این ماه 2000 میلیارد تومان دیگر منتشر خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران گفت: پروژه ها با استفاده از توان داخلی و سرمایه مردم اجرا می شوند، 3000 میلیارد تومان اوراق مشارکت منتشر شد و ظرف این ماه 2000 میلیارد تومان دیگر منتشر خواهد شد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه از سال 96 تاکنون بالغ بر هزار و دویست و پنجاه میلیارد تومان از منابع شهری در پروژه قطار شهری هزینه و در حدود نهصد میلیارد تومان نیز اوراق مشارکت جذب شده است ...
معاون اول رییس جمهور در پایان بازدید و افتتاح از چند طرح عمرانی شهرداری تهران در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص کمک دولت به حمل و نقل عمومی تهران گفت: دولت یک هزار و 200 میلیارد تومان اوراق مشارکت در اختیار شهرداری تهران به منظور توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی قرار داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از معرفی طرح های حمل ونقل شهری شهرداری ها شامل توسعه ناوگان اتوبوسرانی و قطار شهری برای انتشار اوراق مشارکت سال 1399 به بانک مرکزی خبر داد.
اقتصاد ایران: در حالی که آلودگی هوای کلانشهرهایی مانند تهران به یکی از دغدغه های مسوولان و شهروندان تبدیل شده و یکی از راهکارهای ارایه شده طی سال های اخیر برای کاهش انتشار آلاینده ها نصب فیلتر جاذب دوده روی اتوبوس ها بوده است اما شورای شهر تهران سال 97 به خرید فیلتر دوده از محل اوراق مشارکت رای ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- معاون عمرانی و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور گفت: 80 هزار میلیارد ریال اعتبار در قالب اوراق مشارکت برای خرید ماشین آلات و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و زیر ساخت های ریلی شهرداری های کشور اختصاص داده شده است.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جمالی نژاد گفت: هشت هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت در بخش خرید و تجهیز شهرداری ها و خرید ماشین آلات و حمل و نقل عمومی و زیر ساخت ها تخصیص داده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: خوشبختانه با همکاری دولت و مجلس هشت هزار میلیارد تومانی که در بحث اوراق مشارکت تخصیص یافته بود برای خرید اتوبوس بازسازی و واگن های قطار شهری اختصاص یافت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خرید اتوبوس های جدید با تزریق پول اوراق مشارکت بانک رفاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: نرخ اوراق مشارکت در بودجه 1400، جذاب در نظر گرفته نشده و تورم را پوشش نمی دهد.
شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) برنامه های خود برای سال 1400 را نهایی کرد تا با ارائه آن به مراجع بالادست، نقشه راه یک سال پیش رو را به شکلی شفاف ترسیم نماید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۰    
سعدوندی معتقد است، مهم ترین و کلیدی ترین اقدام برای تامین مالی پروژه های عمرانی، خارج کردن ردیف بودجه پروژه های عمرانی از بودجه کشور است تا از طریق بازار سرمایه تامین مالی شود. ابزارهای مبتنی بر اوراق مشارکت و صندوق سرمایه گذاری، بهترین راهکار جذب منابع مردمی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر اعتبار اوراق مشارکت در بانک رفاه موجود است و آقای حناچی به بنده اعلام کردند که این مشکل در حال حل شدن است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری خبرگزای فارس، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره سرانجام تحقق مشارکت جهت توسعه مترو در پایتخت، اظهار داشت: برای گسترش واگن و خطوط مترو پول اوراق مشارکت وجود دارد که در حال حاضر در حساب بانک رفاه است ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۸    
تامین بودجه دولتی برای پروژه های نیمه تمام زیرساختی امری نشدنی است، بنابراین می بایست مردم را در فرآیند تامین مالی اینگونه پروژه ها دخیل کرد. تجربه فروش اوراق مشارکت در ایران تجربه مطلوبی نبوده است. صندوق های سرمایه گذاری پروژه می توانند این تجربه نامطلوب را از ذهن ها پاک کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تامین مالی پروژه های زیرساختی همواره یکی از چالش های مطرح برای توسعه اقتصادی است. تجربه روش فروش اوراق مشارکت نتوانسته است این چالش را مرتفع کند اما شرکت های سهامی پروژه محور کلید موفقیت در این زمینه به شمار می آیند
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
فارس: علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران در حاشیه بازدید از 3 ایستگاه در حال تکمیل اقدسیه، میدان قیام و شهید محلاتی اظهارداشت: علیرغم آنکه هنوز منابع مالی مورد نیاز برای راه اندازی ایستگاه های وعده داده شده جهت افتتاح در سال جاری تامین نشده است اما جریان کار متوقف نشده و امیدواریم با بهره مندی هرچه ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- شیراز- محمد صداقت : مقایسه تعداد سهام و اوراق مشارکت معامله شده در بورس منطقه فارس طی9 ماه امسال نسبت به آمار مشابه سال گذشته نشان می دهد حجم سهام معامله شده 20 درصد و ارزش ریالی معاملات 327 درصد افزایش داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- شیراز- محمد صداقت: مقایسه تعداد سهام و اوراق مشارکت معامله شده در بورس منطقه ای فارس طی سه ماه پاییز امسال نسبت به آمار مشابه سال گذشته نشان می دهد حجم سهام معامله شده 12 درصد و ارزش ریالی معاملات 170درصد افزایش داشته است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- رامین نیک رفتار : رئیس شورای شهر تبریز با بیان اینکه برنامه هایی برای گسترش خطوط مترو در نظر گرفته شده و منابع مالی آن نیز تعریف شده است، گفت: همچنین، به زودی اتوبوس های جدید برای ناوگان اتوبوسرانی، از طریق اوراق مشارکت خریداری خواهد شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴    
1950میلیارد تومان اوراق مشارکت سال99 شهرداری تهران در وزارت کشور تأیید شده و به سازمان برنامه و بودجه رفته است. مدیرعامل شرکت متروی تهران با اعلام این خبر به همشهری گفت: اوراق مشارکت سال99 به تأیید وزارت کشور رسیده است ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی بیان کرد: بهترین شیوه تامین کسری بودجه در ایران به ویژه در شرایط کنونی فروش اوراق مشارکت به مردم است که تنها جابه جایی منابع ایجاد می کند، به این معنا که نقدینگی جمع آوری و به دست سیاستگذاران و دولت می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت متروی تهران و حومه گفت: 1950 میلیارد اوراق مشارکت سال 99 شهرداری تهران در وزارت کشور تایید و به سازمان برنامه و بودجه رفته است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
[شهروند] تامین اتوبوس موردنیاز شهرها، وظیفه دولت است. نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از 6هزار دستگاه اتوبوس فعال در شهر تهران می گوید. اتوبوس هایی که باید عددشان را به بیش از 9هزار دستگاه برسانند. در 10سال گذشته حتی یک دستگاه اتوبوس از دولت به شهر تهران تحویل داده نشده ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) محمود یوسفی مجری خط 7 مترو تهران گفت: در در صورت تامین نقدینگی مورد نیاز و رسیدن پول اوراق مشارکت سال 1398، هنوز هم امکان بهره برداری از ایستگاه های شهید محلاتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از واریز بخش اول سهم اتوبوسرانی از 1500 میلیارد تومان اوراق مشارکت بانک رفاه خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: شهردار اصفهان در نشست سرمایه گذاری، برنامه ریزی و تبیین ساختار اجرایی قطار های شهری استان اصفهان گفت: تاکنون پنج هزار میلیارد تومان در قالب زمین، اوراق مشارکت و اعتبار نقدی برای احداث خط دوم متروی اصفهان هزینه شده است ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیریت امور شرکت ها و سرمایه گذاری های بانک شهر با صدور اطلاعیه ای از وضعیت سود قطعی اوراق مشارکت طرح قطار شهری شهرداری تبریز در سال 1393 به دارندگان آن خبر داد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
متروی تهران نیازمند توسعه است و مردم هم خواستار راه اندازی ایستگاه های بیشتر و افزایش واگن ها در خطوط مختلف هستند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۷:۰۹   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران، گفت: مشکل اوراق مشارکت مربوط به سال گذشته هنوز حل نشده است و از سیستم بانکی انتظار داریم که اوراق مشارکت سال گذشته و امسال حمل و نقل عمومی تهران را سریعتر اجرایی کنند، وگرنه حتی برای تعمیر اساسی واگن ها و اتوبوس ها دچار مشکل خواهیم شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: تاکنون در قالب زمین، اوراق مشارکت و اعتبار نقدی 5 هزار میلیارد تومان در خط دوم متروی اصفهان هزینه شده است که برای تکمیل این خط به 32 هزار میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران، کارشناسان رسمی در حال قیمت گذاری بر روی سه زمین بزرگ شهرداری هستند تا آن ها را به عنوان 50 درصد وثیقه پول اوراق مشارکت سال 98 در اختیار بانک عامل قرار دهند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۰:۰۵    
محمود مولایی- خبر نگار وجوه حاصل از فروش اوراق مشارکت سال1398 شهرداری تهران، هنوز پس از گذشت 5 ماه از انتشار و عرضه 1500میلیارد تومان اوراق مذکور به حساب مترو واریز نشده است ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
محسن هاشمی در جمع خبرنگاران: رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شهرداری در جذب بودجه های غیر نقد عقب است گفت: متاسفانه همچنان بحث تغییر قیمت ها و عدم تمرکز در تصمیم گیری برای فروش اموال غیر نقد سبب شده شهرداری تهران در تحقق بودجه غیر نقد موفق نباشد. ...