چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۷:۲۱Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خاموشی برق»

پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق منطقه اصفهان با اشاره به کاهش دمای هوا در کشور، گفت: به دلیل کاهش مصرف ناشی از این دلیل، انشالله زین پس مشکل خاموشی برق در اصفهان نخواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق کردستان گفت:خاموشی ها در استان به صفر رسیده و پیش بینی می شود دیگر قطعی برق نداشته باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: برنامه مدیریت اضطراری بار و خاموشی های برنامه ریزی شده ناشی از کمبود تولید برق از اواخر مرداد ماه به دلیل خنک شدن نسبی هوا و تعدیل مصرف برق در استان متوقف شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
جدول خاموشی های احتمالی برق شهر تهران از تاریخ 20 شهریور ماه لغایت 26 شهریور ماه 1400 اعلام شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۵    
سخنگوی صنعت برق استان اصفهان گفت: افزایش دما در دو روز آینده تاثیری در اعمال محدودیت های برق نخواهد گذاشت چراکه دمای متوسط کشوری کاهش یافته و بدین ترتیب خاموشی نخواهیم داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شرکت توانیر جدول خاموشی شهر تهران را برای امروز (شنبه 20 شهریور) تا 26 شهریور منتشر کرد که بر این اساس برخی مناطق با 2 ساعت خاموشی برق مواجه خواهند شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
شرکت توانیر جدول خاموشی احتمالی شهر تهران را برای این هفته منتشر کرد که بر این اساس برخی مناطق با 2 ساعت خاموشی برق مواجه خواهند شد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نورالدین مرادیان عاشور، مدیر توزیع برق شهرستان اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، بااشاره به پایداری شبکه های توزیع برق شهرستان، اظهار کرد: این شبکه ها کاملا پایدار است و هیچ مشکل فنی ندارد. ...
اقتصاد آنلاین / جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در اطلاعیه ای، جدول خاموشی های احتمالی برق پایتخت را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، چهارباغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از قطعی برق صنایع گفت: شهرک های صنعتی نباید با خاموشی برق مواجه شوند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۷   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیرکل مهندسی و نظارت بر توزیع شرکت توانیر گفت: پس از چند هفته قطع برق در کشور، میزان خاموشی ها در بخش خانگی در این هفته تقریبا به صفر رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۹    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از پایان خاموشی ها به دلیل همکاری مردم در مدیریت مصرف و همچنین کاهش دما در سطح استان خبر داد.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۳۸    
برنامه خاموشی هفتگی شهرستان گلبهار 13 تا 19 شهریور برنامه خاموشی هفتگی شهرستان چناران 13 تا 19 شهریور
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جدید نیرو در حالی به قطع سریال خاموشی برق در این هفته امید داشت که میزان مصرف برق هنوز 13 هزار مگاوات بیشتر از میزان تولید نیروگاهی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان یزد: رعایت نشدن سقف سهمیه از سوی مشترکین سبب خاموشی برق در روز های اخیر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان گفت: خاموشی در پل ها خطرناک است و می تواند حادثه آفرین باشد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق استان اصفهان اطلاع داد که برخی واحدهای نیروگاهی به علت مشکلات فنی از مدار خارج شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - اواسط خرداد ماه بود که بخاطر کمبود بارش ها، کاهش توان تولید انرژی و گرمای زودهنگام، خاموشی ها در کشور و از جمله کردستان شروع شد اما حالا بعد از تحمل مشکلات و چالش های زیاد و با کمک مشترکان، رویه قطعی برق در مسیر خط پایان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۷:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل گروه صنعتی مپنا گفت: تداوم روند کنونی مصرف و بی ارزش تلقی کردن انرژی، احتمال خاموشی برق در زمستان را به دلیل کمبود سوخت تقویت خواهد کرد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۲:۳۶    
خاموشی برق : Power outage
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۷    
https://shahrkhan.ir/55829
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کردستان، به برخی خبرها مبنی بر قطعی آب به خاطر خاموشی برق در بعضی نقاط استان اشاره کرد و گفت: ایستگاه های پمپاژ آب شهری و روستایی باید مجهز به مولدهای خود تامین باشند که در صورت قطعی برق، تامین آب شرب مشترکان دچار اختلال نشود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
صرفه جویی 15 درصدی مصرف می تواند زمینه را برای پایداری شبکه فراهم کند و مانع از خاموشی برق شود.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۲    
اکنون که به دلائل متعدد دولت ناتوان و عاجز از تأمین برق کافی برای ملت عزیز ایران هست، بحث عدالت در توزیع خاموشی برق بسیار مهم هست عده ای از اهالی عزیز قائم شهر و سوادکوه در مورد یادشده گله مند و مطالبه گر هستند ...
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزیر پیشنهادی نیرو، 4 برنامه کلیدی اش برای حل مشکل تولید برق را ارائه کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توانیر جدول خاموشی شهر تهران را برای امروز منتشر کرد که بر این اساس برخی مناطق با 2 ساعت خاموشی برق مواجه خواهند شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی جداول خاموشی های برق مشترکین در شهرستان های استان را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۹:۴۴    
قصرشیرین- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری ها و درخواست های لازم برای حذف مناطق گرمسیری غرب کرمانشاه از لیست خاموشی ها و منتفی شدن قطع برق در این مناطق انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: از هفته آینده خاموشی برق در این شهر روی نخواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۲۲:۳۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: هفته آینده خاموشی برق در تبریز نخواهیم داشت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۶    
سخنگوی صنعت برق استان اصفهان گفت: خاموشی برق خانگی تا پایان مردادماه در اصفهان ادامه دارد و نمی توان بیش از این برق صنایع را با محدودیت مواجه کرد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
از آغاز هفته جاری تاکنون شاهد قطعی مکرر برق در نقاط مختلف لارستان هستیم. به گزارش میلاد لارستان، طی روزهای اخیر شاهد بازگشت خاموشی ها به برخی از مناطق لارستان و...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت توزیع برق زنجان گفت: در طول 45 روز گذشته خاموشی برق نداشتیم و در حال حاضر بیش از 70 میلیارد تومان در بخش خانگی، کشاورزی و صنعت طلبکاریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
افزایش مصرف برق احتمال بازگشت خاموشی ها به برخی از مناطق فارس و جنوب کشور در روز های پیش رو را تقویت کرد.
سخنگوی صنعت برق گفت: به دلیل افزایش مصرف برق شاهد بروز خاموشی های پراکنده هستیم که درصورت رعایت مصرف خاموشی ها کاهش خواهد یافت.
استفاده از میعانات گازی در واحدهای نیروگاهی کشور می تواند راهکار کوتاه مدت مناسبی برای جلوگیری از تکرار قطعی برق فصل زمستان در کمتر از 5 ماه آینده به حساب بیاید.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | برنامه خاموشی برق شهرستان گلبهار و چناران از 16 تا 21 مرداد را در ادامه ببینید. برنامه خاموشی هفتگی شهرستان گلبهار 16 تا 21 مرداد برنامه خاموشی هفتگی شهرستان چناران 16 تا 21 مرداد
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۴۵ سایت دیگر  
برنامه خاموشی های احتمالی برق پایتخت از شنبه 16 تا 21 مرداد ماه منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل برق منطقه ای زنجان در حال حاضر وزارت نیرو 50 هزار میلیارد تومان از دولت طلب دارد، با وجود پایین بودن نرخ تعرفه ها اگر به موقع بدهی ها پرداخت و یک موازنه ایجاد شود، شرکت ها هم می توانند خدمات بهتری را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از خط خوردن بیمارستان ها و مراکز درمانی از لیست برنامه های خاموشی برق خبر داد و گفت: با توجه به حساسیت و اهمیت فعالیت بیمارستان ها و مراکز درمانی به ویژه در ایام مواجه شدن با بیماری کرونا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق مازندران جداول خاموشی امروز سه شنبه 12 مرداد را منتشر کرد که بر این اساس برخی شهر ها با 2 ساعت خاموشی برق مواجه خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق مازندران جداول خاموشی امروز دوشنبه 11 مرداد را منتشر کرد که بر این اساس برخی شهر ها با 2 ساعت خاموشی برق مواجه خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۶    
با وجود افزایش دما در خوزستان خاموشی های با برنامه مشترکین خانگی در اهواز به صورت چشمگیر کاهش یافته است .
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۴    
کلام تازه | برنامه خاموشی برق در شهرستان های گلبهار و چناران از 9 تا 14مرداد را در ادامه دریافت نمایید. بنا بر اطلاعیه این شرکت به دنبال افزایش دما و به تبع آن افزیش مصرف برق، خاموشی های پراکنده ادامه دارد و زمان خاموشی ها 120 تا 150 دقیقه است و بر اساس جدول اعمال می شود. ...
طلا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
شرکت توانیر جداول خاموشی شهر تهران را برای امروز منتشر کرد که بر این اساس برخی مناطق با 2 ساعت خاموشی برق مواجه خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
محدودیت ها اعمال شده در زمینه مصرف برق باعث بروز مشکلاتی در زمینه تولید و همچنین اختلال در انجام تعهدات تکلیفی گروه ملی صنعتی فولاد شده است.
با مردم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۲    
اما مکان هایی که قطع برق ضرر و آسیبی به دستگاه ها و اطلاعات مورد نیاز افراد نمی زند نصب استابلایزر کفایت می کند زیرا استابلایزر تنها کار تثبیت ولتاژ و فرکانس را انجام می دهد و همانند یو پی اس برق اضطراری در زمان خاموشی برق شهری ایجاد نمی کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
در پی افزایش آشفتگی های بازار سیمان و بهانه جویی سیمانی ها و دلالان برای افزایش قیمت، بازار وعده وعید های دولتی ها برای حل چهار روزه مشکل سیمان داغ شده است.