شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۱۴Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «الاحوازیه»

پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
حبیب فرج الله چعب، سرکرده گروهک تروریستی حرکت النضال العربی لتحریر الاحوازیه است. نام این گروه با ماجرای حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز در خاطر خیلی ها مانده است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
ششمین جلسه دادرسی پرونده حبیب فرج الله چعب سرکرده گروهک تروریستی حرکت النضال در دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه امروز 24 خرداد 1401 در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه رسیدگی به پرونده سرکرده گروهک الاحوازیه به ریاست قاضی افشاری برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
برگزاری ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه امروز 24 خرداد 1401 در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
جلسه دادگاه سرکرده گروهک الاحوازیه که متهم به طراحی و اجرای عملیات های بمب گذاری و تروریستی متعدد در استان خوزستان از جمله حمله به مردم اهواز در جریان رژه هفته دفاع مقدس در سال 97 است برگزار شد.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
پلاس: باعث خرسندی ماست که این اقدام در اهواز انجام شد. این بخشی از اظهارات حبیب اسیود رئیس و یکی از بنیانگذاران تشکیلات تجزیه طلب حرکه النضال الاحوازیه پس از کشتار در روز رژه اهواز (31 شهریور 1397) بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد که پرونده سازی علیه حمید نوری در راستای تطهیر گروهکی است که مدت هاست به دلیل آوارگی در صف پناهنده شدن به سوئد هستند. سیاست دولت سوئد در حمایت از گروه های تروریستی نظیر الاحوازیه و منافقین کاملا مشهود است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: آخرین وضعیت پرونده دو سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه و تندر
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۳   + ۵۱ سایت دیگر  
ذبیح الله خداییان با بیان اینکه در بحث آزادسازی سواحل و حاشیه رودخانه ها با همکاری دستگاه قضایی و دولت اقدامات مفیدی انجام شده است، تاکید کرد که این اقدامات مقطعی نیست و ادامه خواهد داشت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی قوه قضائیه گفت: در سال 1400، قریب به 12 هزار و 240 نفر مشمول عفو و تخفیف مجازات قرار گرفتند که از این تعداد 7 هزار نفر از تخفیف مجازات و بیش از 4 هزار نفر مشمول عفو شدند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضاییه، امروز (سه شنبه 17 اسفند ماه) در جریان نشست خبری خود به سؤالات خبرنگاران رسانه های مختلف پاسخ داد. این نشست از طریق تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت به آدرس https://www.aparat.com/simayeedalat/live به صورت زنده پخش شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ذبیح الله خداییان سخنگوی قوه قضاییه، امروز (سه شنبه 17 اسفند ماه) در جریان نشست خبری خود به سؤالات خبرنگاران رسانه های مختلف پاسخ داد. این نشست از طریق تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت به آدرس https://www.aparat.com/simayeedalat/live به صورت زنده پخش شد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ ذبیح الله خدائیان سخنگوی قوه قضائیه صبح امروز در دوازدهمین نشست خبری ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، اظهار کرد: خدمات پاسداران در تمامی حوزه ها مشهود است و سپاه پاسداران در خط مقدم عرصه های مختلف بوده است. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۲۲:۱۶    
با توجه به ممنوعیت کشت برنج در خوزستان به دلیل خشکسالی، اما برخی از شرکت های خصوصی وابسته به گروهک الاحوازیه اقدام به خرید تضمینی برنج از اهالی خوزستان می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سه تن از رهبران اصلی گروهک تروریستی الاحوازیه که جرایم آنها قبلا در تاریخ 15 بهمن 1400 از سوی دادگاه در دانمارک محرز اعلام شده بود، روز گذشته با حکم دادگاه به زندان و اخراج از این کشور محکوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه در حالی به تاسیس 9 شرکت در کشورهای اروپایی با هدف پولشویی و تامین مالی برای اقدامات تروریستی اعتراف کرد که تمام این کشورهای اروپایی عضو FATF هستند!
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۴۱ سایت دیگر  
پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود ، سرکرده گروهک تروریستی حرکة النضال در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۹   + ۴۴ سایت دیگر  
چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود ، سرکرده گروهک تروریستی حرکة النضال امروز در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تحقیقات صورت گرفته توسط پلیس دانمارک و رسانه های هلند ، دانمارک و نروژ نشان می دهند شبکه ماهواره ای احوازنا وابسته به گروه جدایی طلب النضال ( جنبش مبارزه عربی برای آزادی اهواز ) از سرویس های امنیتی عربستان پول های هنگفتی دریافت کرده اند.
آنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
تلویزیون هلند در برنامه ای مفصل به افشاگری در خصوص حمایت مالی سرویس جاسوسی سعودی از فعالیت های ضد ایرانی کانال تلویزیونی گروه تروریستی الاحوازیه پرداخت.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان - سعید خطیب زاده در پاسخ به سؤال میزان مبنی بر اینکه اخیراً دادگاه سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه در حال برگزاری است. در دادگاه تصاویر و اسنادی از ارتباط نزدیک این گروهک با مقامات عالی رتبه سعودی و دستگاه اطلاعاتی عربستان منتشر شد همچنین سه نفر از اعضای این گروهک نیز در دانمارک به ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۷    
دادگاهی در دانمارک سه تن از عناصر گروهک تروریستی الاحوازیه را به دلیل جاسوسی و حمایت از اقدامات تروریستی علیه ایران در همکاری با سرویس های اطلاعاتی عربستان مجرم شناخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
یک دادگاه در دانمارک سه عضو گروه تروریستی الاحوازیه را به دلیل تامین مالی و حمایت از فعالیت های تروریستی علیه ایران و همچنین جاسوسی مجرم شناخت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دادگاهی در دانمارک سه عضو گروهک تروریستی الاحوازیه را به دلیل تامین مالی و حمایت از فعالیت های تروریستی در ایران با همکاری سرویس های اطلاعاتی عربستان سعودی و همچنین جاسوسی، مجرم شناخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
دادگاهی در دانمارک سه عضو گروهک تروریستی الاحوازیه را به دلیل تامین مالی و حمایت از فعالیت های تروریستی در ایران در همکاری با سرویس های اطلاعاتی عربستان سعودی و همچنین جاسوسی، مجرم شناخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک دادگاه در دانمارک سه عضو گروه تروریستی الاحوازیه را به خاطر حمایت از اقدامات تروریستی علیه ایران در همکاری با سازمان اطلاعات عربستان سعودی مجرم شناحت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۵۳ سایت دیگر  
سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود ، سرکرده گروهک تروریستی حرکة النضال امروز در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری برگزار شد.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۰:۴۵    
برادر خشمگین خواهرش را سلاخی کرد / دختر نوجوان به خاطر انتشار عکس در اینستاگرام قربانی شد پسر 22 ساله ای در بندرعباس به خاطر انتشار عکس در اینستاگرام خواهر نوجوانش را کشت ...
صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۶   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از قوه قضاییه، دومین جلسه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود سرکرده گروهک تروریستی حرکة النضال امروز در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بازگشت فریبا عادلخواه "شهروند دو تابعیتی ایرانی-فرانسوی" به زندان، رسیدگی به پرونده سرکرده گروهک الاحوازیه و برگزاری آزمون وکالت در 20 اسفند از مهمترین اخبار حقوقی هفته گذشته بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۹    
به گزارش مشرق، محمد فراهانی، سردبیر خبرگزاری میزان طی توییتی نوشت: جالب اینجاست که گروهک الاحوازیه خودشون را مقاومت ملی، معرفی میکنند اما هدف اصلیشون جدایی خوزستان از ایران است!
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود ، سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه در دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد و نماینده دادستان با قرائت کیفرخواست، جزئیات بیشتری از جنایت های او و اعضای این گروهک را افشا کرد. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
حبیب فرج اله چعب ملقب به حبیب اسیود سرکرده گروهک تروریستی حرکهًْ النضال العربی لتحریر الاحواز در شعبه 26 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی افشاری برگزار شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود، سرکرده گروهک تروریستی حرکه النضال صبح امروز سه شنبه، 28 دی ماه در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری آغاز شد ...
سراج24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه برگزار شد و نماینده دادستان، به ارائه گزارشی از اقدامات گروهک تروریستی در کشور پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۸    
پرونده سرکرده گروهک الاحوازیه / سفر رئیسی به روسیه/ دیدار سردار قاآنی با مقتدی صدر/ مذاکرات وین و ... از موضوعات پربازدید و خبرساز تحریریه سیاسی ایسنا بود که جزییات آن در ادامه می آید.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، اولین جلسه رسیدگی به پرونده سرکرده گروهک الاحوازیه با نام حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود در در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری برگزار شد. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
دادگاه سرکرده گروهک الاحوازیه که متهم به طراحی و اجرای عملیات های بمب گذاری و تروریستی متعدد در استان خوزستان از جمله حمله به مردم اهواز در جریان رژه هفته دفاع مقدس در سال 97 است برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود، سرکرده گروهک تروریستی حرکه النضال امروز (سه شنبه، 28 دی ماه) در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۸۲ سایت دیگر  
اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود، سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه امروز، سه شنبه 28 دی ماه 1400، در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری برگزار شد ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
میزان: اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود، سرکرده گروهک حرکت النضال صبح امروز سه شنبه 28 دی ماه 1400 در شعبه 26 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی افشاری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی محل برگزاری اولین جلسه رسیدگی به پرونده سرکرده گروهک الاحوازیه بود.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج الله چعب ملقب به حبیب اسیود، سرکرده گروهک تروریستی حرکت النضال در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی صبح سه شنبه به ریاست قاضی افشاری برگزار شد.