یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۱:۰۰Oct 2020 25

جدیدترین‌های «صدور کارت ملی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۵    
بندرعباس- ایرنا- سرپرست اداره کل ثبت احوال هرمزگان با اشاره به سرعت عمل این اداره در صدور کارت ملی گفت: تاکنون 93 درصد از جمعیت واجد شرایط این استان برای دریافت کارت هوشمند ملی خود اقدام کرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال البرز با بیان اینکه تاکنون 97 درصد از مردم استان کارت ملی هوشمند دریافت کرده اند گفت: از ابتدای اجرای طرح هوشمند سازی کارت ملی تاکنون 2 میلیون و 90 هزارو 970 کارت هوشمند برای متقاضیان استان البرز صادرشده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
محمد علی رفیع پور در خصوص انتظار چندساله شهروندان برای کارت ملی گفت: نمی توان زمان دقیقی برای صدور کارت ملی مشخص کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۲    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ سی ویکم، مهمترین آن ها در قالب یک بسته ارائه شده است.
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
موردی که سبب شده بسیاری از شهروندان گله مند باشند، بی برنامگی در ارائه کارت ملی هوشمند است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: 146 هزار نفر از افراد بالای 15 سال استان برای صدور کارت ملی هوشمند هنوز ثبت نام نکرده اند که بایدهرچه سریعتر به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان مرکزی از 180 برابر شدن صدور کارت ملی هوشمند در این استان در دولت تدبیر و امید خبر داد و گفت: پنج هزار و 580 فقره کارت در سال 92 در استان صادر شده بود که این رقم تا پایان سال 98 به 988 هزار و 618 مورد افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان های طرف قرار داد سازمان ثبت احوال در زمینه تهیه مواد اولیه کارت ملی هوشمند قول مساعد داده اند و به زودی کارت ها صادر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از صدور کارت ملی هوشمند برای بیش از 47 میلیون نفر خبر داد و گفت: اگر امکان تأمین بدنه فراهم شود، ظرف کمتر از شش ماه می توانیم کل جامعه هدف صدور کارت ملی هوشمند را پوشش دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۲۵    
مهم ترین پیام های رسیده در تاریخ 15 مردادماه از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار، در این بسته قابل مشاهده است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
کارت هوشمند ملی که قرار بود ابزاری برای امضای دیجیتال شهروندان و مقدمه ای برای دولت الکترونیک باشد، حالا نه تنها چنین کاربردهایی را ندارد بلکه برای بیش از 10 میلیون نفر از ایرانیان، به تکه کاغذی در کیف تبدیل شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پیام های رسیده در تاریخ یازدهم مردادماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از دستور رئیس جمهور مبنی بر تسریع صدور کارت ملی هوشمند خبر داد و گفت: در حال حاضر هر هفته 200 تا 300 کارت خام از سوی چاپخانه دولتی در اختیار سازمان ثبت احوال قرار می گیرد و این سازمان کارت ملی هوشمند را صادر می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین پیام های رسیده در تاریخ 25 تیرماه از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار، در این بسته قابل مشاهده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سیف الله ابوترابی روز یکشنبه افزود: 641 هزار و 961 قطعه کارت ملی هوشمند تولید داخل صادر و به مردم تحویل داده شده است. وی درمورد علت تاخیر و طولانی شدن زمان صدور کارت هوشمند ملی نیز گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- به گفته مسئولان ثبت احوال استان بوشهر با تولید مواد اولیه کارت ملی هوشمند در داخل کشور از اواخر نیمه اول سال گذشته و سرعت گیری صدور این کارت ها در سال جاری انتظارهای متقاضیان در این استان که برخی از آنها از یک سال هم فرار تر رفته به پایان نزدیک شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۴۷    
تعلل در بومی سازی تکنولوژی صدور کارت ملی هوشمند از سوی سازمان ها و ارگان های مسئول، حاکی از آن است که روند تأخیر در آن با تداوم تحریم ها همچنان ادامه داشته باشد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد علی رفیع پور گفت: از ابتدای سال 99 تا اول تیرماه، 39 هزار و 602 درخواست برای دریافت کارت ملی در استان به ثبت رسیده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
شمال نیوز : مشکلات پیش روی صدور کارت ملی هوشمند، اولین گام تحقق دولت الکترونیک را با ناکامی همراه کرده است. تا همین یک سال قبل، بیشتر تجهیزات مورد نیاز برای صدور کارت ملی از ....
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۹:۴۵    
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان لنجان گفت: مشکلات صدور کارت ملی هوشمند حل نشده و لاشه کارت ملی به دلیل مشکلات تحریم توزیع نشده اما برای صدور شناسنامه مکانیزه مشکلی نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۷    
مدیرکل ثبت احوال استان البرز گفت: کرونا موجب شد تا با کمبود کارت خام برای صدور کارت های ملی هوشمند مردم مواجه شویم اما با رایزنی های صورت گرفته مقرر شد چاپخانه های دولتی در این زمینه فعال شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل ثبت احوال البرز با بیان اینکه فرایند تولید بدنه کارت ملی در داخل کشور در حال انجام است اعلام کرد: به محض اینکه این کارت های خام در اختیار ثبت احوال استان ها قرار بگیرد، برای متقاضیان باقی مانده هم کارت ملی هوشمند صادر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی با بیان این که تاکنون برای بیش از 80 درصد جمعیت استان کارت ملی صادر شده است، گفت: مشکل صدور کارت ملی رفع شده و به تدریج چاپ و صادر می شود، طبق آخرین اطلاعات به دست آمده، به احتمال زیاد امسال صدور کارت ملی هوشمند به پایان می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۰۹:۰۷    
مدیرکل ثبت احوال استان فارس گفت: با توجه به تاخیر در روند صدور کارت ملی جدید، شهروندان می توانند تا اطلاع ثانوی از شماره پیگیری ثبت احوال جهت انجام امور اداری و بانکی استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۱    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ بیست و سوم خرداد مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه کارت هوشمند ملی 20 میلیون ایرانی از ابتدای اجرای این طرح تا کنون تحویل داده شده است، گفت: علت کندی صدور کارت ملی هوشمند به خاطر انطباق هویت افراد با مدرک شناسایی آنها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: آن دسته از افراد که در انتظار صدور کارت ملی هوشمند هستند، رسیدهایشان فعال شده و جایگزین خدمات موقت است و زمانی که کارت هوشمندشان صادر شد، رسیدها از انتفاع خارج و کارت ملی هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: کارت هوشمند ملی به عنوان کلید ورود به دولت الکترونیک است و قرار است بسیاری از خدمات با آن ارائه شود، اما بسیاری از متقاضیان با گذشت نزدیک به دو سال از تکمیل مراحل ثبت نام، موفق به دریافت این کارت نشده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۶    
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره مشکلات تولید و صدور کارت ملی هوشمند توضیح داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۲    
پیام های رسیده در تاریخ سوم خرداد در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۱    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ سی ام اردیبهشت مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۲۱:۰۰    
پیام های رسیده در تاریخ بیستم اردیبهشت ماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: صدور کارت ملی هوشمند به دلیل نبود کارت خام محدود شده است؛تاسفانه چاپخانه دولتی به میزان مورد نیاز ثبت احوال کارت خام تولید نکرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر گفت: این استان رتبه دوم کشور را در نام نویسی و صدور کارت هوشمند ملی به دست آورده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی ثبت احوال استان فارس، علیرضا انصاری افزود: از ابتدای زمان صدور کارت ملی هوشمند تاکنون، 3میلیون و 600 هزار نفر از مردم فارس برای دریافت کارت ملی هوشمند نام نویسی کرده اند . ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، داوید صادقی طی گزارشی مربوط به عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود پیرامون طرح کارت هوشمند ملی با بیان اینکه یک میلیون و 295 هزار و 246 نفر در هرمزگان واجد شرایط دریافت این کارت هستند ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۲    
رییس سازمان ثبت احوال کشور از دستور رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه برای تامین منابع مالی مورد نیاز صدور کارت ملی هوشمند خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان فارس گفت: تا کنون برای 91 درصد از جمعیت استان فارس کارت ملی هوشمند صادر شده است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، سیف الله ابوترابی، سخنگوی سازمان ثبت احوال ، در پاسخ به این سوال که فرآیند صدور کارت ملی هوشمند با توجه به نزدیک شدن به انتخابات سرعت خواهد گرفت؟ گفت: ثبت احوال برای تحویل کارت ملی های هوشمند مشکلی ندارد ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
تأخیر در صدور کارت ملی هوشمند، دردسری است که این روز ها گریبان خیلی ها را گرفته. ثبت احوال اعلام کرده به علت نبود کارت خام و تحریم ها، توزیع کارت ملی هوشمند با مشکلاتی مواجه شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تاکنون 46 میلیون و 300 هزار قطعه کارت هوشمند ملی برای ایرانیان واجد شرایط (افراد بالای 15 سال تمام) صادر شده است. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: تاکنون حدود 92 درصد از مردم استان بوشهر برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بیله سوار - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بیله سوار گفت: از آغاز طرح صدور کارت ملی هوشمند در کشور، بیش از 35 هزار کارت ملی هوشمند در شهرستان بیله سوار صادر شده است.
اقتصاد آنلاین / خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سیف الله ابو ترابی افزود: 55 میلیون و 87 هزار و 890 نفر مراحل تکمیل ثبت نام کارت هوشمند ملی را انجام داده اند که برای 46 میلیون و 220 هزار و 572 نفر کارت ملی صادر شده و 45 میلیون و 487 هزار و 433 نفر کارت خود را دریافت کرده اند. ...
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۸:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
میزان نوشت: سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور به بیان توضیحاتی درباره تفاوت کارت های هوشمند ملی و کاغذی پرداخت. سیف الله ابوترابی، سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره تفاوت کارت ملی های قدیمی با کارت ملی هوشمندی گفت: کارت ملی های قدیمی (کاغذی) هوشمند نبود، ولی کارت ملی های کنونی هوشمند هستند. ...
فرارو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- صدور کارت هوشمند ملی بخشی از اجرای سیاست های دولت الکترونیک بود. این فرایند در سه مرحله تولید بدنه، تراشه گذاری و صدور تعریف شده بود. سازمان ثبت احوال به عنوان متولی صدور کارت ملی این پرژوه را از سال 1391 آغاز کرد و قرار بود تا پایان سال 1397 برای تمام واجدین شرایط کارت صادر شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل ثبت احوال البرز گفت: کسانی که هنوز کارت ملی هوشمند خود را علی رغم ثبت نام دریافت نکرده اند، با داشتن رسید ثبت نام و شناسانه خود می توانند امور اداری را انجام دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال استان زنجان: شهروندان باقی مانده برای صدور کارت جدید اقدام کنند.