یکشنبه ۲۸ دیساعت ۰۴:۳۳Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معظم شهدا»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۸ ساعت پیش    
مراسم استقبال از شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس یزد در آسایشگاه جانبازان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۰ ساعت پیش    
مراسم استقبال از یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا در حوزه علمیه کاظمیه یزد برگزار شد.
مراسم استقبال از چهار شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور سرهنگ منصور زارع مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد و جمعی از خانواده های معظم شهدا در فرودگاه شهید صدوقی یزد برگزار شد و به امامت آیت الله سید محمد کاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی، نماز بر پیکر مطهر شهدای گمنام اقامه شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام خدمت صادقانه به جامعه ایثارگری را عبادت برشمرد و گفت: خدمت صادقانه و بی منت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران که از ارزش های اصلی این انقلاب هستند، نوعی عبادت محسوب می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۹    
مدیدکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام خدمت صادقانه به جامعه ایثارگری را عبادت برشمرد و اظهار کرد: خدمت صادقانه و بی منت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران که از ارزش های اصلی این انقلاب هستند، نوعی عبادت محسوب می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمسیون موارد خاص اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با هدف بررسی موارد خاص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد .
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۷    
پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسئولین در شیراز تشییع و در آرامستان بهشت احمدی به خاک سپرده شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در نشست شورای معاونان گفت: هدف اصلی ما در بنیاد باید خدمتگزاری به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باشد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان گفت: در مراسمی با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از المان شهدای گمنام شهرک وحدت رونمایی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۲    
مراسم استقبال از چهار شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور سرهنگ منصور زارع مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد و جمعی از خانواده های معظم شهدا در فرودگاه شهید صدوقی یزد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم استقبال از چهار شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور حداقلی خانواده های معظم شهدا در فرودگاه شهید صدوقی یزد برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اشتهارد از دیدار جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: خانواده های معظم شهدا و جانبازان سرمایه های اجتماعی و ولی نعمتان کشور اسلامی ما هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: خانواده های معظم شهدا پرچم های عزت و افتخار نظام اسلامی هستند و امید است با دعای خیر ایشان بتوانیم در مسیر خدمت به این قشر ارزشمند گام های موثرتری برداریم.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در جلسه شورای معاونین گفت: هدف اصلی ما در بنیاد باید خدمتگزاری به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باشد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار این شهرستان با حضور در منزل شهیدان والامقام محمدرضا و محمود جندقیان، از نزدیک با خانواده معظم این شهیدان دیدار و گفتگو کرد. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۰    
سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در دیدار با خانواده شهید قربانی گفت: تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا وظیفه همه مسئولین و مردم است و این فرهنگ متعالی باید در بین جامعه ترویج یابد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۴    
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در دیدار با خانواده معظم شهیدان علی محمد و محمود شاملوئیان گفت: خانواده معظم شهدا منشا خیر و برکت و مایه عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایثار گیلان، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر طی گفتگویی عملکرد نه ماهه سال 99 این بنیاد را تشریح کرد. اسکندری گفت: در حوزه مسکن تعداد 157 فقره وام مسکن ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: فقط با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می توان بخشی کوچک از دین خود را به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ادا کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۵    
آیت الله رسول فلاحتی ، نماینده ولی فقیه در گیلان امروز به همراه عبدالله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با خانواده شهیدان والامقام یعقوب نوروزی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
اراک- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله گفت: خانواده معظم شهدا چشم و چراغ ملت ایران هستند و ملت ایران در طول انقلاب نشان داده اند همواره به آرمان های شهدا پایبند هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اراک- فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: خانواده معظم شهدا با رفتار خود راه و سیره شهید را در جامعه تبیین کردند و امروز تکریم خانواده معظم شهدا یک اصل مهم محسوب می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۶    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: دیدار و تکریم خانواده معظم شهدا موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت ارزشهاست.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در منزل شهید والامقام محمد خاتمی و جانباز سرافراز عباس خدمتی در آران و بیدگل از نزدیک با خانواده آنان دیدار و گفتگو کرد. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: کارکنان بنیاد خادم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران هستند و در طول دوره خدمت خود در بنیاد باید دغدغه مندی به امور ایثارگران را مشی اساسی خود قرار دهند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۵۳    
مراسم گرامیداشت رحلت آیت الله العظمی محمد تقی مصباح یزدی با حضور جمعی از مسئولان ، فرماندهان، بسیجیان و خانواده های معظم شهدا و جانبازان در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۴    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان گفت: ما باید قدردان جانفشانی های شهدا و خانواده های آنان باشیم، چرا که نه تنها ما بلکه نسل های بعد ما نیز مدیون شهدا هستند. در این میان، عزت، احترام و خدمت به خانواده های معظم شهدا تضمین آینده انقلاب است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۰    
پیکر مطهر 15 شهید گمنام دوران دفاع مقدس، صبح امروز چهارشنبه 24 دی ماه در میان استقبال گرم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مردم ولایتمدار شیراز و مسئولین استان از طریق فرودگاه شهید آیت الله دستغیب وارد شیراز شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۶    
در مراسمی به مناسبت سالگرد عملیات افتخارآفرین کربلای 5 که با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و پیشکسوتان و فرماندهان دوران دفاع مقدس در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزارشده بود از تعدادی از خانواده های شهدا و رزمندگان شاخص عملیات ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از خانواده های معظم شهدا و رزمندگان شاخص عملیات کربلای 5 البرزی در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۷    
پیکر مطهر 15 شهید گمنام دوران دفاع مقدس، صبح امروز چهارشنبه 24 دی ماه در میان استقبال گرم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مردم ولایتمدار شیراز و مسئولین استان از طریق فرودگاه شهید آیت الله دستغیب وارد شیراز شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۳    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با حضور در مرکز سامد به سوالات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران پاسخ گفت.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۶:۴۳    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: خانواده معظم شهدا و ایثارگران چشم و چراغ جامعه و باعث عزت وافتخار نظام اسلامی هستد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۱۹    
جلسه بررسی و پیگیری تفاهم نامه ساماندهی اشتغال و کارآفرینی برای 1200 نفر از فرزندان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان کرمان با حضور مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد کشور، مدیرکل بنیاد استان و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان برگزار و راهکارهای تسهیل در اجرای این طرح بررسی شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۱۶    
جلسه بررسی و پیگیری تفاهم نامه تأمین زمین و ساخت 2000 مسکن، ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان کرمان با حضور مدیرکل مسکن و گلزارهای بنیاد کشور، مدیرکل بنیاد استان و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان برگزار و راهکارهای تسهیل در اجرای این طرح بررسی شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۵۲    
فرماندار شهرستان ورامین در دیدار سه شنبه های تکریم خانواده های شهدا گفت: دیدار با والدین معظم شهدا موجب برکت است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
هدایت مظلومی گفت: خانواده های معظم شهدا که عزیزترین هستی خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند، الگوی واقعی وفاداری، گذشت و ایثار هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با اشاره به نقش آفرینی ممتاز ایثارگران در شکل گیری انقلاب اسلامی، پیشبرد امور دفاع مقدس و سهم بسزای آنان در عرصه های سازندگی، گفت: خاندان شهدا و ایثارگران مایه فخر و مباهات ایران اسلامی هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در جلسه کمیته ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی بنیاد استان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران افضل نهادها است چرا که هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران نیست.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
پیکر پاک یادگار دفاع مقدس، شهید مدافع حرم سردار غلامحسن دهقان آزاد صبح امروز 23 دی ماه همزمان با ایام عزاداری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۷    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با بیان اینکه خدمت و رسیدگی به امور خانواده های شهدا و ایثارگران، خدمت به ارزش های نظام است، گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه های نظام اسلامی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه زندگی مسئولان باید عین و حتی پایین تر از سطح مردم باشد گفت: زندگی مسئولان باید در حد اقشار متوسط به پایین جامعه باشد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: خانواده های معظم شهدا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس سرمایه انسانی و معنوی نظام جمهوری اسلامی هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران گفت:آنچه را که به عنوان خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تقدیم می کنیم، در مقام سپاسگزاری از این عزیزان است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فریمان با رعایت مراقبت های بهداشتی با والدین سه سادات شهید این شهرستان دیدار کرد و گفت: وجود والدین معظم شهدا در جامعه، موجب برکت است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۳    
مسئولین امور ایثارگران، نیروی انسانی و دفتر حمایت از حقوق رزمندگان فارس سپاه فجر در دیدار با مدیرکل بنیاد استان، ضمن تاکید بر پیگیری امور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به خصوص در بخش معاضدت قضایی، خواستار همکاری مشترک این نهادها در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام خدمت صادقانه به جامعه ایثارگری را سرلوحه اقدامات بنیاد برشمرد و گفت: دیدار با ایثارگران به منظور رسیدگی مطلوب تر و تجلیل از جایگاه رفیع خانواده های معظم شهدا و ایثارگران صورت می گیرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۵    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان گفت: خانواده های معظم شهدا مایه افتخار و عزت نظام جمهوری اسلامی هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام خدمت صادقانه به جامعه ایثارگری را سرلوحه اقدامات بنیاد برشمرد و گفت: این دیدارها به منظور رسیدگی مطلوب تر و تجلیل از جایگاه رفیع خانواده های معظم شهدا و ایثارگران صورت میگیرد.