چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۴:۳۳Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازارچه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
در روز پنجم اجرای محدودیت های کرونایی هم ، در برخی از شهرهای سیستان و بلوچستان ، مراکز خرید و بازارچه ها بسته بودند و در برخی مناطق استان شاهد رعایت نشدن این محدودیت ها بودیم.
روزنامه سپهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهردار جوانرود گفت: پیرو اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استان کرمانشاه و باتوجه به قرار گرفتن در فصل سرما و بارندگی، نیروهای خدمات شهری اقدام به لایروبی 6 نقطه از نقاط بحرانی این شهر کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۵۶    
رئیس تعاون روستایی استان همدان از برپایی بازارچه عرضه مستقیم کالا در چند نقطه همدان خبر داد و گفت: این بازارچه ها با حذف واسطه ها هم به نفع فروشنده و هم خریدار است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۵    
نمودار قیمتی امروز بازارچه به سیب درختی اختصاص دارد. سیب درختی زرد در آبان سال گذشته کیلویی 6 هزار و 400 تومان فروخته شد و تا انتهای سال 98 به سبب افزایش تقاضا و شیوع کرونا در زمستان به کیلویی 9 هزار تومان رسید ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
احمد حمزه زاده روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا با اشاره به ظرفیت های بالای گردشگری در این شهرستان گفت: شهر تاریخی اوجان به یکی از سایتهای اصلی و فرهنگی کشور تبدیل می شود. وی از پیشرفت 20 درصدی اولین بازارچه صنایع دستی و گردشگری استان در شهرستان بستان آباد خبر داد و افزود: [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۷    
در روز چهارمین اجرای محدودیت های کرونایی، در برخی شهرهای سیستان و بلوچستان اکثر مراکز خرید و بازارچه ها بسته بودند و در برخی مناطق استان شاهد رعایت نشدن این محدودیت ها بودیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۴    
حجت الاسلام والمسلمین ربانی نژاد با شرح فعالیت های مسجد امام حسن عسکری(ع) در کمک مومنانه به محرومان، گفت: راه اندازی بازارچه خیریه برای زنان خودسرپرست و توزیع شش نوبت بسته های ارزاق بین نیازمندان ازجمله این اقدامات است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۵    
سنندج - ایرنا - مرز در شرایط فعلی و تا رسیدن کردستان به توسعه پایدار، تنها راهکار برون رفت این استان از رکود اقتصادی و جلوگیری از افزایش بیکاری است و در این بین بازارچه های موقت مرزی یا در اصطلاح عامیانه معابر کولبری می توانند مرهمی برای دردها باشند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بازارچه کتاب گلستان در مشهد ماه ها پس از تخلیه واحدهای کتابفروشی آن، همچنان به حال خود رها شده و از نظر امنیتی، اخلاقی و زیبای بصری، موجب آسیب های فراوانی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۴    
نمودار قیمتی یکساله بازارچه امروز به پرتقال اختصاص دارد. پرتقال در آبان پارسال کیلویی 8 هزار و 100 تومان فروخته شد و تا پایان سال 98 پس از کاهش 2هزار تومانی در زمستان به کیلویی 8 هزار تومان برگشت ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عسگری ادامه داد: یک مجموعه با 220 غرفه به عنوان بازارچه دائمی توسط انجمن حجاب و عفاف با 160 نفر عضور زیر نظر صنعت و معدن در ضلع شرقی مصلی تهران در خیابان بهشتی جهت فروش و عرضه محصولات حجاب و عفاف در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل گمرک استان کرمانشاه با بیان اینکه با تفکر بازارچه ای در مرزها نمی توانیم به جنگ اقتصادی برویم، گفت: روش تجارت از مرزهای استان به عراق، روشی منسوخ شده است؛ تجارت باید به روش مدرن و علمی انجام شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۲    
بانوی بسیجی و کارآفرین خمینی شهری که مدت یازده سال است با همراهی همسرش، دامداری نیمه صنعتی را اداره می کند و با راه اندازی بازارچه فراورده های حاصل دست زنان خانوار توانسته است برای بیش از 20 خانم سرپرست خانوار اشتغال زایی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۰    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس،در روز سوم اجرای محدودیت های کرونایی، مراکز خرید و بازارچه ها در فسا بسته بودند کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۲    
همدان- بازار سرگذر همدان که از مراکز پر رفت و آمد و شلوغ همدان به شمار می رود به دلیل آنچه مرکز عرضه میوه و تره بار محسوب شده و تعطیل شدنی نیست این روزها با اجرای طرح محدودیت های کرونایی شاهد ازدحام جمعیت بیشتری است که این وضعیت نه تنها کنترل شیوع ویروس کرونا را غیرممکن ساخته بلکه به گسترش آن نیز ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل رستم پور فرماندار شهرستان بانه با اساره به بهره مندی 470 نفر از طرح واردات 100 قلم کالا در مرز سیرانبند، گفت: سه هزار کارت مرزنشین غیرفعال شده است که به زودی اقدامات لازم برای فعال شدن این کارت هاانجام می شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۱    
سپهرغرب، گروه استان - طاهره ترابی مهوش : با وجود وعده چهارساله احداث بازار پرندگان همچنان 102 واحد پرنده فروشی در سطح شهر همدان در دو منطقه خیابان فرات و بازار مظفریه سرگردان هستند. ...
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان پاوه گفت: فعالیت مجدد در بازارچه مرزی شوشمی آغاز و هم اکنون مبادلات مرزی همچون سایر مرزهای کشور در این مرز جریان دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۰    
در روز دوم اجرای محدودیت های کرونایی، اکثر مراکز خرید و بازارچه ها بسته بودند و مترو هم نسبت به روز های قبل خلوت تر بود، اما در برخی بزرگراه های پایتخت شاهد ترافیک هم بودیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۱    
سنندج - ایرنا - بازارچه مرزی سیرانبند بانه که از سال 73 فعالیت خود را در زمینه صادرات آغاز کرده اکپون روزانه محموله بیش از 200 کامیون شامل شیشه، مصالح ساختمانی، مصنوعات پلاستیکی میوه و تره بار از این طریق به اقلیم کردستان عراق صادر می شود.(عکس: زینب طلایی)
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۷    
نمودار قیمتی امروز بازارچه به خیار اختصاص دارد. این قلم از صیفی جات در آبان پارسال کیلویی 5 هزار و 700 تومان فروخته شد و تا انتهای سال 98 با تغییری اندک به 5 هزار و 800 تومان رسید ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۲۲    
بازار مرکزی مشهد و بازار رضا از جمله مشاغلی بودند که به طور کامل تعطیل شدند. در سایر نقاط شهر حدود 90 درصد، تعطیلی مشاغل را رعایت کردند. به دنبال اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا مشاغل درجه 2 و 3 و 4 تا 15 آذرماه جاری تعطیل هستند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مریوان وسروآباد در مجلس با بیان اینکه عدم بازگشایی بازارچه های موقت مرزی معیشت و امنیت کولبران را با تهدیدات جدی مواجه کرده است، گفت: سرمایه گذاران بومی زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۵۶    
قصرشیرین- ایرنا- نظام جمهوری اسلامی ایران در طول چهل سال عمر با برکت خود، دستاوردها و خدمات درخشانی برای ملت ایران داشته که رونق معیشت مرزنشینان و شکوفایی اقتصاد ملی، یکی از فرصت هایی است که در پرتو ایجاد بازارچه های مرزی و مرزهای رسمی فعال در مناطق مرزی و محروم ایجاد شده است.
گوجه فرنگی این قلم خوش رنگ از صیفی جات در مهر سال گذشته کیلویی 2هزار و 800 تومان فروخته شد و پس از اینکه در آذر به کیلویی 10 هزار تومان رسید، سال 98 را با کیلویی 4 هزار و 700 تومان به پایان رساند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استانها_ استاندار خراسان جنوبی بر توسعه مبادلات تجاری با کشور افغانستان تأکید کرد و گفت: فعال شدن بازارچه های مرزی از اولویت های استان و در حال پیگیری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۶    
ایسنا/خوزستان فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: بازارچه هایی در اهواز وجود دارد که هیچ جای کشور وجود ندارد؛ این بازارچه های بی حساب و کتاب، محل تکثیر ویروس هستند که باید ساماندهی شوند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرج شجاعی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمامی بازاریان فعال در مراکز تجاری، تاناکورا و بازارچه های مهاباد، در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای صحیح محدودیت های اعمال شده مشارکت خوبی را با ستاد داشته اند ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۱:۳۵    
مدیر طرح هم نمک مؤسسه خیریه متوسلین به امام رضا(ع)، از برپایی بازارچه طرح هبه هم نمک خبر داد و گفت: در این بازارچه اقلامی که مردم به نیازمندان هبه کرده اند به صورت رایگان در اختیار نیازمندان قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۴۸    
معاون امور اقتصادی استاندار همدان از برپایی بازارچه های عرضه مستقیم کالا در نقاط مختلف شهر خبر داد و گفت: بازرسی بازار در محدودیت های کرونایی شدت می گیرد.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
داستان تکراری کامیون های معطل پشت مرز در فاصله کمتر از یک ماه از گوجه فرنگی به سیب زمینی رسید تا این وقایع بی تدبیری در حوزه صادرات را نشان بدهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی با سفر به شهرستان نهبندان از بازارچه مرزی دوکوهانه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۴۶    
کرمانشاه - ایرنا- پرویزخان یکی از مرزهای رسمی و بازارچه های پررونق ایران در شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه است که با توجه به بین المللی بودن و نقش برجسته آن در تجارت ایران با عراق، از نظر امکانات زیرساختی و رفاهی در حد یک مرز بین المللی نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نمودار قیمتی امروز بازارچه به سیب زمینی اختصاص دارد. این قلم مهم از صیفی جات در مهرماه پارسال کیلویی 3 هزار و 600 تومان فروخته شد و در اسفندماه 98 با نزدیک به 2 هزار تومان افزایش قیمت به کیلویی 5 هزار و 800 تومان رسید ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ پیروز حناچی عصر سه شنبه در مراسم آیین رونمایی از 56 عنوان کتاب شهرداری تهران که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد، گفت: هفته کتاب و کتابخوانی من را به یاد قبل از انقلاب می اندازد، در آن سال ها کتاب های معروف و تاثیرگذار در بازارچه کتاب [...]
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "افشین کریمی" امروز سه شنبه در جلسه بررسی مشکلات بازارچه پرویز خان که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط در محل سالن جلسات استانداری تشکیل شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل انجمن خیریه کلیوی استان زنجان گفت: انجمن خیریه کلیوی استان، در راستای کمک به بیماران نیازمند دیالیزی و پیوندی، با راه اندازی بازارچه خیریه اینترنتی از خیّرین خواست تا از این طریق بیماران نیازمند و چشم انتظار پیوند را کمک کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۴:۱۷    
گروه استان ها سال ها از وعده "راه اندازی بازارچه هلاله شمالی" می گذرد اما همچنان خبری از بهره برداری از این طرح نیست ؛ مردم منطقه مطالبه دارند که آیا این وعده استاندار ایلام محقق می شود؟
پیاز در مهرماه سال گذشته کیلویی 2 هزار و 700 تومان فروخته شد و همان طور که در نمودار می بینید، در زمستان 98 به کیلویی 8 هزار و 500 تومان هم رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۳۳    
اینجا یکی از خیابان های فرعی میدان امام حسین معروف به کوچه شهرستانی است، بازارچه ای که حالا رونق 9ماه پیش خودش را ندارد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۷    
اینجا یکی از خیابان های فرعی میدان امام حسین معروف به کوچه شهرستانی است، بازارچه ای که حالا رونق 9ماه پیش خودش را ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل شیلات استان اردبیل از ایجاد شهرک تخصصی آبزی پروری و نیز بازارچه تخصصی فروش آبزیان در این استان خبرداد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بنا باشد در مناطق مرزی شغلی را تعطیل کنند و یا به هر نحوی جلوی آن را بگیرند، باید حتماً شغلی دیگر معرفی کنند چرا که معیشت کولبران با خطر روبرو می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۷:۳۷    
ایسنا/سیستان و بلوچستان بخشدار پشتکوه خاش سیستان و بلوچستان گفت: تسریع و شتاب در ایجاد راه دسترسی و بازارچه مرزی روتک به رشد، توسعه، عمران و آبادانی این شهرستان در ابعاد مختلف کمک می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: بازارچه هلاله شمالی در کمیسیون های تخصصی مربوطه تصویب شده و در آستانه ورود به هیات دولت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر گفت: 30 رشته صنایع دستی در بازارچه عمارت مبارکی این استان به صورت متمرکز فعالیت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۳    
بازارچه ها بهترین جا برای یک خرید کلی است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار گرگان با تاکید بر افزایش فضای فروشندگی برای دستفروشان در سطح شهر گفت: ما آمادگی کامل داریم به هر میزان که لازم باشد فضا فراهم کنیم تا افراد بتوانند در جایگاهی مناسب در سطح شهر دستفروشی کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر اداره رفاه و سلامت جامعةالزهرا علیهاالسلام از راه اندازی بازارچه مجازی و عرضه کالاهای بیش از 25 طلبه کارآفرین در کانال این بازارچه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۴    
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان گفت: خواسته مردم از شهرداری رفع سد معبر است و ما در ایجاد بازارچه محدودیتی نداریم به شرطی که دستفروشان همکاری لازم را داشته باشند.