یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۲:۴۷Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساعت رسمی»

خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۰ ساعت پیش    
مستند سینمایی فالکن به کارگردانی سیدمحمد مهدی پور یزدان پرست روی آنتن شبکه افق می رود.
برترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
تسنیم: نماینده نجف آباد از طرح مجلس برای منتفی کردن جابه جایی ساعت ها خبر داد. ابوالفضل ابوترابی: * (با بیان اینکه اساساً تغییر ساعت ها هیچ تأثیری در صرفه جویی اقتصادی ندارد) ...
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ساعت رسمی کشور در ساعت 24 روز سه شنبه این هفته ،طبق روال سال های گذشته یک ساعت به عقب کشیده می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۷۱ سایت دیگر  
ساعت رسمی کشور در ساعت 24 روز سه شنبه (30 شهریور) یک ساعت به عقب کشیده می شود. بر این اساس در ساعت رسمی کشور در تاریخ مذکور به ساعت 23:00 تغییر خواهد یافت ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایران پرس: ساعت رسمی کشور در ساعت 00:00 روز سه شنبه (30 شهریورماه1400) یک ساعت به عقب کشیده می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : ساعت رسمی کشور در تاریخ 30 شهریور ساعت 24 یک ساعت به عقب برگردانده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان در مجلس گفت: وجود قانون تغییر ساعت بهتر از نبودنش است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با تغییر ساعت رسمی کشور از آغاز نیمه دوم سال، ساعت فعالیت ناوگان اتوبوسرانی مشهد نیز تغییر خواهد کرد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به نزدیک شدن به فصل پاییز و تغییر ساعت رسمی کشور به بررسی تاثیرات آن و دلایل این تغییر می پردازیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگراری فارس، فدراسیون فوتبال ایران امروز از تایید میزبانی تهران در مسابقات انتخابی جام جهانی برای دیدارهای تیم ملی کشورمان خبر داد. بدین ترتیب سایت فیفا ساعت رسمی بازی تیم ملی کشورمان با سوریه را اعلام کرد که این بازی در تاریخ 11 شهریور ساعت 20:30 برگزار خواهد شد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد سرابی خبر نگار بعید است که امسال هم مدارس و دانشگا ه ها حداقل برای نیم فصل تحصیلی اول باز شوند. با این حال، ماه مهر که فرامی رسد حدود 30درصد به ترافیک شهر افزوده می شود. تجربه مهر سال گذشته نیز بر چنین موضوعی صحه می گذارد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شورا های مجلس گفت: اعتقاد دارم که بررسی و تصویب طرح تغییر ساعت رسمی کشور در مجلس زمان بر نیست و انتظار داریم تا نیم سال دوم این قانون اجرایی شود و ساعت کشور در همان نیمه دوم سال باقی بماند و دیگر تغییر نکند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
شفقنا- طرح تغییر ساعت رسمی کشور و لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر از دیگر مواردی است که در دستور کار این هفته نمایندگان قرار دارد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص طرح تغییر ساعت رسمی کشور در مجلس شورای اسلامی با دکتر ابوالفضل ابوترابی نماینده مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
سوال نمایندگان تبریز و اصفهان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد تغییر ساعت رسمی کشور در دستور امروز مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) مجلس دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور 201 نماینده آغاز شد. طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۸:۳۵   + ۴۳ سایت دیگر  
شفقنا- نمایندگان مجلس در جلسه امروز طرح تغییر ساعت رسمی کشور را مورد بررسی قرار می دهند. به گزارش شفقنا، جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) مجلس دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور 201 نماینده آغاز شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه امروز طرح تغییر ساعت رسمی کشور را مورد بررسی قرار می دهند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۲۲:۴۷    
هنوز مشخص نیست که آیا از طرف مجلس به طرح فرسوده تغییر ساعت رسمی پایان داده می شود یا خیر.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: تغییر ساعت رسمی کشور در اکثر کشور های دنیا که مبتکر آن هم بودند، صورت نمی گیرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۸:۳۰    
مردم تهران قبل از شروع ساعت رسمی انتخابات پای صندوق های رأی حضور داشتند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: شهرداری اصفهان آمادگی دارد بلافاصله بعد از اعلام رسمی پایان رأی گیری توسط ستاد انتخابات کشور با استفاده از تمام تجهیزات و عوامل اجرایی خود و در یک عملیات هماهنگ و یکپارچه نسبت به زدودن چهره شهر از اقلام تبلیغاتی انتخابات اقدام کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
جمال عرف، رئیس ستاد انتخابات کشور اگر چه می گوید انتظار کیفیتی بهتر برای فراهم آوردن امکان رقابت در انتخابات ریاست جمهوری را داشته، اما معتقد است که مردم نباید از تاثیر گذاری بر تعیین سرنوشت خود ناامید شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۰:۳۷    
تسنیم : بررسی طرح تغییر ساعت رسمی کشور و سوال دو نماینده از وزیر نفت از جمله موارد دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری است. مجلس امروز سه شنبه و فردا چهارشنبه جلسه علنی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
بررسی طرح تغییر ساعت رسمی کشور و سوال دو نماینده از وزیر نفت از جمله موارد کاری مجلس شورای اسلامی در هفته جاری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مسوول رصدخانه دانشگاه کاشان گفت: محققان این رصدخانه سازه نجومی ساعت آفتابی - مهتابی از نوع استوایی با قابلیت تعیین زمان بر پایه ساعت رسمی ایران ساختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۴   + ۴۳ سایت دیگر  
دستورکار جلسه علنی مجلس در هفته جاری اعلام شد که در مهم ترین موارد وزیر راه و شهرسازی برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان به مجلس می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
انتخاب اعضای هیأت رئیسه مجلس در اجلاسیه دوم، پاسخ وزیر راه به سوالات نمایندگان، تفحص از سازمان سنجش و حقوق های نامتعارف، طرح های تغییر ساعت رسمی و شفافیت آرا و مدیریت تعارض منافع بخشی از دستور کارهای صحن علنی است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۲۱    
نگاهی به ساعت رسمی کشورهای مختلف
عمده ترین دلیل مطرح شدن طرح DST یا بهره گیری از روشنایی نور روز که توسط ویلیام ویلت انگلیسی در سال 1907 و بنجامین فرانکلین آمریکایی در سال 1916 طرح شد؛ صرفه جویی مصرف انرژی بوده که در آن زمان صرفه جویی در مصرف شمع و زغال سنگ بیان شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان ایران در عرض های جغرافیایی میانی واقع شده و تغییرات طول شبانه روز در طول سال قابل توجه است. به همین دلیل و برای استفاده بیشتر از روشنایی روز با این استدلال در فصل های بهار و تابستان ساعت رسمی یک ساعت به جلو کشیده می شود.
یزد آوا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
جوکار گفت: طرح منسوخ شدن تغییر ساعت رسمی کشور در کمیسیون مربوطه در حال بررسی است و تصمیم گیری در مورد آن در صحن مجلس برای پیش از ماه رمضان بعید است.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ایمان غنی زاده، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در نیمه نخست سال جاری با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور و به منظور بهره مندی بیشتر شهروندان از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی، ناوگان اتوبوسرانی در تمامی خطوط و مسیرهای شهری و حومه در روزهای عادی از ساعت 6 و [...]
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۲۲    
تغییر ساعت رسمی از گذشته تا کنون موافقان و مخالفان خود را داشته است. ما در اینجا قصد داریم این موضوع را از نظر روانشناسی و تاثیر آن بر زندگی روزمره مردم بررسی کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: ساعت ممنوعیت تردد در این استان به دلیل تغییر ساعت رسمی کشور از ساعت 21 تا چهار به ساعت 22 تا سه بامداد تغییر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون استاندار کرمان گفت: به دلیل تغییر ساعت رسمی کشور، پیشنهاد شد ساعت منع تردد شبانه تغییر کند که در ستاد ملی کرونا مصوب شد و منع تردد شبانه از ساعت 21 به 22 تغییر کرد و پایان آن اعلام نشده که قاعدتا همان 3 صبح است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می گوید: طرح نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور در مسیر تصویب مجلس قرار دارد.
افق تازه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۸:۳۴    
کشور ایران در عرض های جغرافیایی میانی واقع شده و تغییرات طول شبانه روز در طول سال قابل توجه است. به همین دلیل و برای استفاده بیشتر از روشنایی روز، در فصل های بهار و تابستان ساعت رسمی را 1 ساعت به جلو می کشند.
اقتصاد آنلاین / صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۶۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها از تلاش نمایندگان برای تثبیت ساعت رسمی کشور تا قبل از آغاز ماه مبارک رمضان به منظور جلوگیری از ایجاد بی نظمی و آشفتگی در زندگی مردم خبر داد.
یافته   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار طرح نماینده دورود و ازنا برای نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور در مسیر تصویب در مجلس است. به گزارش یافته، حسین گودرزی ...
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تمامی خدمات بانک سینا به دلیل تغییر ساعت رسمی کشوربا قطعی موقت همراه خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نتایج یک تحقیقات در نشریه پزشکی اوپن هرت نشان می دهد که میزان حمله قلبی همزمان با تغییر در ساعت رسمی در ابتدای فصل بهار به میزان 24 درصد افزایش یافته است!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
طبق قانون، ساعت رسمی کشور در ساعت 24 یکم فروردین ماه یک ساعت به جلو کشیده شد.
اقتصاد ایران: نتایج یک تحقیقات در نشریه پزشکی "اوپن هرت" نشان می دهد که میزان "حمله قلبی" همزمان با تغییر در ساعت رسمی در ابتدای فصل بهار به میزان 24 درصد افزایش یافته است!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۶    
ساعت رسمی کشور ساعت 24 اول فروردین، یک ساعت به جلو کشیده شد.