دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۴۲May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساعت رسمی»

حجت الاسلام رئیسی قانون تثبیت ساعت رسمی کشور را برای اجرا به وزارت نیرو، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
رئیس جمهور قانون نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور را برای اجرا به وزارت نیرو، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور قانون نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور را برای اجرا به وزارت نیرو، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
حجت الاسلام رئیسی قانون تثبیت ساعت رسمی کشور را برای اجرا به وزارت نیرو، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جمهور قانون نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور را برای اجرا به وزارت نیرو، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
رئیس جمهور قانون نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور را برای اجرا به وزارت نیرو، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
رئیس جمهور قانون نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور و 2 قانون دیگر را برای اجرا ابلاغ کرد.
ریاست جمهوری   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، امروز یکشنبه قانون نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به وزارت نیرو، سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مهم ترین اخبار حقوقی و قضایی در هفته ای که سپری شد را در این گزارش باهم می خوانیم: طرح تغییر ساعت رسمی کشور تایید شد هادی طحان نظیف در نشست خبری خود با خبرنگاران با بیان این که طرح تغییر ساعت رسمی کشور مغایر با شرع و قانون اساسی شناخته نشد گفت ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
هشدارنیوز، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، طی نامه ای به حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، قانون نسخ قانون تغییر ساعت رسمی کشور را ابلاغ کرد. گفتنی است، زمان اجرای قانون مذکور از ابتدای سال 1402 خواهد بود و از ابتدای سال آینده ساعت رسمی کشور تغییر نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
قرار است از سال 1402 ساعت رسمی کشور دیگر تغییر نکند. البته مشخص نیست تکلیف این بازی با ساعت چه زمانی روشن می شود؛ چرا که هر چند سال یک بار موضوع تغییر ساعت رسمی کشور در رفت و آمد میان دولت و مجلس و شورای نگهبان به یک "ساعت بازی" بدل شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۷    
در راستای هم افزایی و تعامل هرچه بیشتر حجت الاسلام شریف تبار مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان به همراه دیگر اعضای این سازمان با مدیرکل آموزش و پرورش مازندران دیدار، و به و گفتگو و تعامل پرداخت. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی، طی نامه ای به رییس جمهور، قانون تثبیت ساعت رسمی کشور را ابلاغ کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : محمدباقر قالیباف در نامه ای به سیدابراهیم رئیسی، قانون نسخ تغییر ساعت رسمی کشور را برای اجرا ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهوری، قانون نسخ تغییر ساعت رسمی کشور را برای اجرا ابلاغ کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس طی نامه ای به رئیس جمهور، قانون تثبیت ساعت رسمی کشور را ابلاغ کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس در نامه ای به رئیس جمهور، قانون نسخ قانون ساعت رسمی کشور را ابلاغ کرد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۴۵ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی در نامه ای قانون تثبیت ساعت رسمی کشور را به رییس جمهور ابلاغ کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی، در نامه ای به رئیس جمهور، قانون تثبیت ساعت رسمی کشور را ابلاغ کرد.
شورای نگهبان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۳    
سخنگوی شورای نگهبان: طرح تغییر ساعت رسمی کشور در جلسه شورای نگهبان بررسی و مغایر موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد
نی نی بان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آیا شما هم می خواهید بدانید که سال آینده، ساعت رسمی کشور تغییر می کند یا نه؟ شورای نگهبان دراین باره خبر داده است.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
طحان نظیف گفت: طرح عدم تغییر ساعت رسمی کشور از سوی این شورا تایید شد تا این قانون از ابتدای سال 1402 اجرا شود. سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری امروز اعلام کرد طرح عدم تغییر ساعت رسمی از ابتدای سال 1402 اجرایی می شود و بر اساس این طرح ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان از تایید طرح تغییر ساعت رسمی کشور خبر داد. مجلس چندی پیش تصویب کرد تا ساعت رسمی کشور از سال آتی ثابت بماند. مجلس اختیار تغییر ساعت در ماه های گرم سال را به دولت داده بود و شورای نگهبان به آن ایراد گرفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تغییر ساعت رسمی کشور/ مسدودسازی حساب های دلالان غیرمجاز ارزی/ انتصاب جدید در وزارت خارجه/ اصلاح نظام یارانه ها/ مذاکرات وین/ شهادت شیرین ابوعاقله و ... از موضوعات پربازدید و خبرساز تحریریه سیاسی ایسنا بود که جزییات آن در ادامه می آید.
سینا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح تثبیت ساعت رسمی کشور در شورای نگهبان تایید و از ابتدای سال 1402 اجرا می شود. هادی طحان نظیف امروز در نشست خبری درباره نظرات شورای نگهبان درباره آخرین مصوبات ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تایید طرح تغییر ساعت رسمی کشور خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تایید طرح تغییر ساعت رسمی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۸    
تهران- ایرنا- هادی طحان نظیف امروز شنبه در نشست خبری گفت: قانون تغییر ساعت رسمی از ابتدای سال 1402 اجرایی می شود و بر اساس این قانون، از ابتدای سال 1402 ساعت رسمی کشور تغییر نمی کند،وی درباره الکترونیکی برگزار شدن انتخابات بیان کرد: شورای نگهبان ناظر انتخابات است و نمی تواند به این موضوع ورود کند.
شورای نگهبان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۹    
طرح تغییر ساعت رسمی کشور با توجه به اصلاحات به عمل آمده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۴    
هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری گفت: طرح تغییر ساعت رسمی در شورای نگهبان تایید و از ابتدای سال 1402 اجرا می شود.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
طحان نظیف گفت: طرح عدم تغییر ساعت رسمی کشور از سوی این شورا تایید شد تا این قانون از ابتدای سال 1402 اجرا شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هادی طحان نظیف امروز شنبه در نشست خبری گفت: قانون تغییر ساعت رسمی از ابتدای سال 1402 اجرایی می شود و بر اساس این قانون، از ابتدای سال 1402 ساعت رسمی کشور تغییر نمی کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۸    
سخنگوی شورای نگهبان از تأیید طرح تغییر ساعت رسمی کشور در این شورا خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح تغییر ساعت رسمی کشور مغایر با شرع و قانون اساسی شناخته نشد البته در مرحله قبل ابهاماتی نسبت به این مصوبه وجود داشت که با اصلاحات مجلس این ابهامات از بین رفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح تغییر ساعت رسمی کشور هم در جلسه اخیر شورای نگهبان بررسی شد و مغایر قانون اساسی و شرع مقدس شناخته نشد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تایید طرح تغییر ساعت رسمی کشور خبر داد. به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، هادی طحان نظیف امروز در نشست خبری درباره نظرات شورای نگهبان درباره آخرین مصوبات ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری امروز شنبه (24 اردیبهشت 1401)، نظرات شورای نگهبان در خصوص مصوبات مجلس شورای اسلامی و اساسنامه های دولت را تشریح کرد که متن کامل آن به شرح زیر است: طرح دوفوریتی اصلاح تبصره ماده (206) قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۶۹ سایت دیگر  
نماینده نجف آباد در مجلس گفت: طبق توافقی که با دولت انجام شده است، ساعت رسمی کشور از ابتدای سال 1402 تغییر نمی کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۶    
طحان نظیف گفت: طرح جهش تولید دانش بنیان پس از بررسی های مختلف مغایر با قانون اساسی نبود؛ فرآیند این طرح از سال گذشته شروع شده و طی آسیب شناسی صورت گرفته می تواند موانع را برطرف کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بنابراین مصوبه مجلس و تایید شورای نگهبان از ابتدای سال 1402 قانون عدم تغییر ساعت رسمی کشور اجرا می شود.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح تغییر ساعت رسمی کشور در جلسه اخیر شورای نگهبان بررسی شد و مغایر قانون اساسی و شرع مقدس شناخته نشد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جماران، هادی طحان نظیف در نشست خبری امروز(شنبه 24 اردیبهشت ماه) با اشاره به اینکه از نشست خبری گذشته تا کنون 12 طرح و لایحه و چهار اساسنامه توسط شورای نگهبان بررسی شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح تثبیت ساعت رسمی کشور در شورای نگهبان تایید و از ابتدای سال 1402 اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-سخنگوی شورای نگهبان گفت: همه دستگاه ها باید به دولت برای حل مشکلات کمک کنند، ما هم در حیطه وظایف و اختیارات مان این کار را انجام می دهیم.
سلام نو / روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۶۷ سایت دیگر  
ماده واحده به این شرح است: قانون تغییر ساعت رسمی کشور مصوب سی ویکم مرداد ماه یکهزار و سیصدوهشتادو شش مجلس شورای اسلامی نسخ می گردد و ساعت رسمی کشور به قبل از این قانون بر می گردد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۸    
نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز گذشته با اصلاح طرح تغییر ساعت رسمی کشور موافقت کردند. در صورت موافقت شورای نگهبان از سال آینده شاهد تغییر ساعت رسمی نخواهیم بود. اما در این خصوص، بحث افزایش مصرف انرژی مطرح است ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مجلس طرح تغییر ساعت رسمی کشور را اصلاح کرد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بر اساس این مصوبه، قانون تغییر ساعت رسمی کشور باید لغو شود تا از ابتدای سال 1402، ساعت رسمی ...