جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۵:۱۶Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرآورده های لبنی»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۴:۲۵    
بنی طبا، سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران گفت: انتشار خبر نادرست مربوط به افزایش قیمت شیرخام به 6400 تومان التهاب را در بازار شیرخام به وجود آورده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو انجمن فرآورده های لبنی ایران با بیان اینکه هنوز قیمت جدید شیرخام توسط ستاد تنظیم بازار برای خرید به کارخانجات ابلاغ نشده است، گفت: کارخانجات بدون ابلاغ دولت امکان خرید شیرخام را ندارند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
محمدرضا بنی طباء سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: شیرخام 65 درصد هزینه تولید محصولات لبنی را شامل می شود و در صورتی نرخ شیرخام به صورت دستوری 6400 تومان شود قیمت لبنیات نیز با در نظر گرفتن سایر افزایش هزینه های دستمرد ...
اعتبار نوین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی از افزایش 70 درصدی قیمت لبنیات طی هفته آینده خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۲:۱۱    
باکری، دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی کشور در واکنش به انتشار خبر افزایش قیمت شیر خام از 4500 به 6400 تومان،گفت: افزایش قیمت شیرخام در فرآیند کارشناسی بوده و هنوز به ما ابلاغ نشده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۲۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
امتیازدهی و تبانی ستاد تنظیم بازار با تولیدکنندگان صنایع غذایی و افزایش نجومی قیمت ها در روز های پایانی عمر دولت رکورد زده است. این ستاد که در هشت سال گذشته به صورت قطره چکانی با افزایش قیمت برخی از کالا ها به ویژه شیرخام موافقت می کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی گفت: هنوز افزایش قیمت شیر خام تایید نشده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رضا باکری در گفت وگو با میزان، درباره صحت افزایش نرخ شیر خام گفت: هنوز مصوبه ای مبنی بر افزایش قیمت شیر خام اعلام نشده است. دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران افزود: برخی رسانه ها با تشکل ها مصاحبه ای کرده اند و مطلبی را که خواسته های صنفی مربوط به خودشان بوده را ارائه داده اند ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۵۳ سایت دیگر  
ایلنا: سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی از افزایش 70 درصدی قیمت لبنیات طی هفته آینده خبر داد. محمدرضا بنی طبا: * (با تاکید بر اینکه شیرخام 65 درصد هزینه تولید محصولات لبنی را شامل می شود) ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرآورده های لبنی کشور، گفت: با تصمیم افزایش قیمت شیر خام به شش هزار و چهار صد تومان ، سرانه مصرف لبنیات در کشور دچار افت شدید می شود و کارخانجات کوچک را به تعطیلی می کشاند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ آغاز عملیات اجرایی تامین آب 5 قشلاق عشایرنشین شهرستان میانه با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران زده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۱    
مدیر بندر شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان : از ابتدای سال تاکنون عملیات تخلیه و بارگیری در بندر شهید باهنر بندرعباس 18درصد رشد داشته است.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: با افزایش قیمت محصولات لبنی، سرانه مصرف بی شک کاهش می یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فرآورده های لبنی دوشه آمل (هراز) جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۴    
شرکت فرآورده های لبنی رامک جهت تکمیل کادر خود در استان فارس از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل اتحادیه تولیدکنندگان فرآورده های لبنی استان همدان با تأکید بر اینکه در تعیین قیمت شیر صلاح مصرف کنندگان باید دیده شود، گفت: مسئولان برای افزایش قیمت شیر راه حل منطقی پیدا کنند که آن هم تخصیص یارانه به مصرف کننده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شوش گفت: افزایش تولید محصولات لبنی در شرکت های تولیدی خوزستان سبب تغییر مسیر آن ها از زیاندهی به سوددهی شده است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مصرف سرانه شیر یکی از معیارهای توسعه و پیشرفت فرهنگی جوامع مختلف محسوب می شود و این فرآورده کشاورزی طبیعی و با ارزش غذایی بالا،از اهمیت اقتصادی بالایی نیز برخوردار است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۹    
شرکت فرآورده های لبنی رامک جهت تکمیل کادر خود در استان فارس، شیراز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۹    
فرهنگ سازی مصرف فرآورده های لبنی و تغییر عادت ها و نگرش مردم، منجر به توسعه مصرف این محصول سلامت محور می شود که متناظر با کاهش هزینه های درمانی خواهد بود.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۴    
عارفخوانی گفت: ما با هدف اشتغالزایی و رونق دامداری های منطقه اقدام به تاسیس و راه اندازی شرکت فرآورده های لبنی بینالود کردیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ساری- خاتمی مقدم، عضو انجمن فرآورده های لبنی کشور با بیان اینکه ایرانی ها مردم شیرخواری نیستند، گفت: سرانه مصرف شیر در کشور زیر 70 کیلوگرم است.
رئیس انجمن صنفی گاوداران کشور در گفتگو با رادیواقتصاد با اشاره به تولید 5/11 میلیون تن شیر در سال تاکید کرد: 30 درصد از این میزان شیر عدد بسیار بزرگی است که نمی توان قابل استناد باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فرآورده های لبنی رامک جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی افزایش قیمت محصولات لبنی که مشمول قیمت گذاری دولتی هستند را تکذیب کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: در ادامه ی موج های تورمی قبلی، به نظر می رسد که نوبت به افزایش قیمت شیر و لبنیات رسیده است؛ در روزهای اخیر، درخواست افزایش 50 درصدی قیمت شیرخام توسط تولیدکنندگان مطرح شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
طرح پایش شیر خام در مراکز تولید و جمع آوری شیر و کارخانه های فرآورده های لبنی در استان خوزستان اجرایی می شود.
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی گفت: دامداران درخواست افزایش قیمت شیرخام از 4500 تومان به 6500 تومان را به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان ارائه کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بنی طبا، سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی کشور گفت: قیمت مصوب هر کیلوگرم شیرخام 4500 تومان است، اما کارخانه های تولید لبنیات شیرخام مورد نیاز خود را حدود 5 هزار تومان خریداری می کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
محمدرضا بنی طبا در گفت وگو با میزان، درباره وضعیت بازار لبنیات و افزایش قیمت اظهار داشت: قیمت لبنیات افزایش پیدا نکرده است، شیر خام را از دامداران خرید می کنیم و دامداران چند افزایش هزینه تولید داشتند و یک مورد آن افزایش حقوق و دستمزد از ابتدای سال بوده که شامل حال ما هم شده است دوم افزایش قیمت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کارخانه فرآورده های لبنی پیشوا به صورت آزمایشی راه اندازی شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
استفاده از شیر و لبنیات یکی از مواردی است که همواره متخصصان تغذیه به افراد توصیه می کنند. با این حال، زیاده روی در مصرف شیر گاهی می تواند نتایج معکوسی روی سلامتی بدن داشته باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
در راستای تحقق شعار سال مبنی بر حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها، یک واحد تولیدی شیر و فرآورده های لبنی در شهرستان زهک استان سیستان و بلوچستان که 10 سال گذشته غیرفعال بود به چرخه تولید بازگشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۵    
در ادامه بازدیدهای میدانی رئیس بنیاد بهره وری موقوفات آستان قدس رضوی در سال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها ، این بار شرکت فرآورده های لبنی رضوی مقصد بازدید بود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۵    
انجمن فرآورده های لبنی به خبر مصاحبه دیروز خط بازار با عضو کمیسیون اختلافات گمرک با عنوان"رانت چند صد میلیاردی در مصوبه ستاد تنظیم بازار" واکنش نشان داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام؛ عشایر شهرستان ایوان با تولید انواع فرآورده های لبنی ، پشم ، گوشت و ... همواره نقش مهمی در تولید ایفا کرده اند، عشایری که در کنار تولیدات گوناگونی که دارند از مطالبات به حقشان می گویند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تعاونی شیر و فرآورده های لبنی فارس درباره تعطیلی 8 کارخانه لبنی استان هشدار داد.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمدرضا بنی طبا سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی در برنامه نمودار درباره قیمت مواد لبنی در ماه مبارک رمضان گفت: در بحث افزایش یا کاهش قیمت مواد لبنی، انجمن صنایع فرآورده های لبنی تلاش می کند قیمت ها افزایش نیابد. ...
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها-قم- فرمانده انتظامی استان گفت:در بازرسی از یک دستگاه کامیون یخچالدار حامل فرآورده های لبنی یک محموله گوشی تلفن همراه و دوربین مداربسته به ارزش 60 میلیارد ریال کشف شد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۰    
گرانی بسیاری از مواد غذایی در سبد خانوارها سبب شده تا سفره مردم هر روز کوچک تر شود؛ لبنیات یکی از ده ها محصولی است که افزایش قیمت شتاب زده آن سبب شده تا مردم رغبتی نسبت به تهیه آن نداشته باشند در حالی که طبق آمارها سرانه مصرف شیر و فرآورده های لبنی در کشور بسیار پایین گزارش شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۹    
یک شرکت معتبر تولید فرآورده های لبنی جهت تکمیل سرمایه انسانی خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۲    
شرکت فرآورده های لبنی دوشه آمل جهت تکمیل کادر خود در استان مازندران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۶    
گلپایگان- مدیر شبکه دامپزشکی گلپایگان گفت: برای نخستین بار فرآورده های لبنی از گلپایگان به کشور استرالیا صادر می شود که ارزآوری خوبی برای کشور به همراه خواهد داشت.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مرکز آموزش و تحقیقات ایده های نو در فرآورده های لبنی اسکای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) راه اندازی شد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اگر نسبت به لاکتوز موجود در فراورده های لبنی حساسیت دارید؛ اما همچنان دوست دارید از بعضی انواع لبنیات استفاده کنید، این مقاله برای شما نوشته شده است. در این مقاله با انواع کم لاکتوز شش ماده غذایی لبنی آشنا خواهید شد. حساسیت به لاکتوز چیست؟ ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - محقق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، موفق به طراحی و ساخت زیست حسگر الکتروشیمیایی مبتنی بر DNA به منظور شناسایی آفلاتوکسین در شیر و فرآورده های لبنی شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۷    
گروه تولیدی عالیس، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع نوشیدنی در ایران، مجموعه ای کاملا خصوصی است. عالیس سال ها قبل به منظور تولید فرآورده های لبنی پاستوریزه در زمینی به مساحت 10 هکتار، در شهرک صنعتی چناران تاسیس شد و فعالیت خود را در راستای رسیدن به اهداف و سیاست های معین خود ادامه داد. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۸    
کسب و کار نیوز - بعد از گوشت و مرغ این بار نوبت به گرانی و نوسانات شدید قیمتی لبنیات است و فرآورده های لبنی نیز به دلیل افزایش روزانه قیمت ها از سفره مردم حذف شده است ...