چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۲۴Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استندآپ کمدی»

همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری دومین دوره جشنواره مجازی خش دلانه خبر داد و گفت: با توجه به تجربه موفق جشنواره اول و کشف استعدادهایی در زمینه استندآپ کمدی و طنز تصمیم گرفتیم دومین دوره این جشنواره را هم برگزار کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری دومین دوره ی جشنواره مجازی خش دلانه خبر داد و گفت: با توجه به تجربه موفق جشنواره ی اول و کشف استعدادهایی در زمینه استندآپ کمدی و نمایش طنز تصمیم گرفتیم تا دومین دوره این جشنواره را نیز در یزد برگزار کنیم.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
چپل در استندآپ کمدی هایی که اجرا می کند به مسایل حساس سیاسی و اجتماعی آمریکا می پردازد؛ معضلاتی که خیلی دیگر از همکارانش جرأت صحبت درباره آن ها را ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
آقای سعید حجاریان در جدیدترین مطلبش خود را به جای سرمقاله نویس فرضی کیهان گذاشته و شروطی برای بایدن تعیین کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۳    
کرج – ایرنا - رییس اداره فراغت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اعلام کرد که به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان ماه روز دانش آموز مسابقه مفرح استندآپ کمدی در استان البرز آغاز شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره فراغت سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج گفت: این سازمان در نظر دارد به مناسبت 13 آبان ماه و روز دانش آموز نسبت به برگزاری مسابقه مفرح استندآپ کمدی ویژه دانش آموزان اقدام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مهران مدیری در فصل اول برنامه دورهمی درباره کمبود و گرانی انسولین در کشور یک استندآپ کمدی اجرا کرده بود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۲    
حاشیه سازی با جلد کتاب ریاضی آنگاهی قابل توجه است که نگاهی به لیست مشکلات فعلی و حل نشده این وزارتخانه بیاندازیم
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مجید افشاری که با حضور در مسابقه استندآپ کمدی خندوانه به شهرت رسید، از تجربه اجرا در برنامه تلویزیونی شما و آی فیلم و ویژگی های آن گفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
استندآپ کمدی سال هاست که توسط افراد مختلف و در برنامه های متنوع انجام می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
احمدرضا احسانی شامگاه سه شنبه در آیین اختتامیه نخستین جشنواره سراسری استندآپ کمدی اظهار داشت: گروه های هنری استان فعالیت های برجسته ای دارند که در دوران کرونا آسیب های بسیاری متحمل شدند و برای قدردانی و کمک به آن ها در تنگنا هستیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نخستین جشنواره سراسری استندآپ کمدی با موضوع کرونا از بین 35 اثر ارسالی از سراسر کشور 6 اثر را به عنوان برترین انتخاب و در آیینی با حضور مسوولان از پدیدآورندگان آنها تجلیل کرد.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
جاد اپتاو برای اچ بی او مستندی درباره زندگی و آثار جورج کارلین استندآپ کمدین مشهور می سازد. به گزارش مهر به نقل از ورایتی، جاد اپتاو با اچ بی او همراه شده تا مستندی دو قسمتی درباره جورج کارلین فقید بسازد که در برنامه های ویژه استندآپ کمدی بسیاری ظاهر شد و بیش از 130 بار در برنامه تونایت شو اجرا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از ارسال 35 اثر ویدئویی از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره استندآپ کمدی خبر داد و گفت: داوران این رویداد انتخاب شده و آثار را بررسی می کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از معرفی داوران جشنواره جشنواره سراسری استندآپ کمدی کرونا خبر داد
برگزیدگان اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین اهواز با شعار کرونا در چنگال مدافعان سلامت شامل سه نفر اول برگزیده هیات داوران و یک نفر برگزیده آرای مردمی اعلام شدند.
برگزیدگان اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین اهواز با شعار کرونا در چنگال مدافعان سلامت معرفی شدند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
جنگ شاد شب های سناباد به مناسبت ایام دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر خم در سیمای خراسان رضوی تولید و پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه 5 قسمتی شب های سناباد با اجرای سیدجوادهاشمی و علی مسعودی (معروف به علی مشهدی) در مرکز خراسان رضوی تولید و پخش خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - برگزیدگان اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین اهواز با شعار کرونا در چنگال مدافعان سلامت شامل سه نفر اول برگزیده هیات داوران و یک نفر برگزیده آرای مردمی اعلام شدند.
شیرین طنز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۷    
اجرای استندآپ کمدی سجاد اسماعیلی در فصل دوم عصر جدید مورخ 12 مرداد 99 از شبکه سه را در ادامه می بینید : به گزارش شیرین طنز، به نقل از منظوم، سجاد اسماعیلی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم ترین آثار سجاد اسماعیلی می توان به بازیگری در فیلم مادری اشاره کرد ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بهترین اجراهای استندآپ کمدی در عصر جدید را مشاهده می کنید.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
شبکه آی فیلم در عید سعید قربان ویژه برنامه جذاب و متنوعی را برای مخاطبانش در افغانستان و تاجیکستان روی آنتن می برد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به مناسب فرارسیدن عید قربان، عوامل برنامه پنجره ویژه برنامه ای را برای مخاطبان این شبکه تدارک دیده اند. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۳:۰۴    
در این فیلم برنامه عصر جدید دیشب یکشنبه 5 مرداد 99 فیلم کامل اجرای علی فریادی را می بینیم که با اجرای اجرای استندآپ کمدی خود برنامه عصر جدید را منفجر کرد.
شیرین طنز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۷    
علی فریادی متولد دهه هفتاد و 21 ساله از تبریز و دانشجوی رشته پزشکی است و علاوه بر رشته پزشکی در زمینه استندآپ کمدی نیز کار می کند. به گزارش شیرین طنز ...
اینتیتر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۰    
استندآپ کمدی علی فریادی در عصر جدید ، هیجان را برای مخاطبان به ارمغان آورد. رسانه خبری اینتیتر منبع: باشگاه خبرنگاران
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شب گذشته، آتش بازی و استندآپ کمدی شرکت کنندگان عصر جدید ، هیجان را برای مخاطبان به ارمغان آورد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: استندآپ کمدی علی فریادی و شوخی های ریز و درشت با اکبر طبری و حامد بهداد را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از شرکت کنندگان برنامه عصر جدید در استندآپ کمدی خود کنایه های جالبی به اکبر طبری انداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
شب گذشته، آتش بازی و استندآپ کمدی شرکت کنندگان عصر جدید ، هیجان را برای مخاطبان به ارمغان آورد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
اجرای علی فریادی آن طور که کانال عصر جدید نوشته از همان ابتدا خنده حضار را در پی داشت. موضوع استنداپ او پدران و مادران عادی و فرزندان آنها بود. علی فریادی با استندآپ کمدی خود توانست نظر داوران را به خود جلب کند ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
علی فریادی با استندآپ کمدی خود توانست نظر داوران را به خود جلب کند.
شیرین طنز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۴:۴۶    
فیلم استندآپ کمدی ناصر فیض ، شهرام شکیبا ، جلال سمیعی ، سعید بیابانکی و امیر خیام در برنامه در حلقه رندان تیر ماه 99 را در ادامه می بینید : منبع : سپهر سوره هنر
حوزه هنری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ناصر فیض، شهرام شکیبا، سعید بیابانکی، جلال سمیعی و امیر خیام 5 طنزپردازی هستند که بعدازظهر یکشنبه 29 تیرماه، می توانید استندآپ کمدی های جذاب آنان را در فضای مجازی ببینید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - دبیر نخستین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی اهواز گفت: 35 کمدین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین در اهواز که در فضای مجازی با عنوان کرونا در چنگال مدافعان سلامت در حال برگزاری است پس از 2 هفته رقابت، به مرحله نیمه نهایی این جشنواره راه یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - دبیر اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی اهواز گفت: 42 نفر کمدین داخلی و بین المللی در هفته اول از اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین در فضای مجازی با عنوان کرونا در چنگال مدافعان سلامت در اهواز به رقابت پرداختند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایش تعدادی از کاریکاتورهای مرتبط با حقوق بشر آمریکایی و اجرای استندآپ کمدی توسط رضا فقیهی از دیگر بخش های این برنامه است.
شیرین طنز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
برگزیدگان جشنواره مجازی نمایش های فردی (استندآپ کمدی)چهارمحال و بختیاری با معرفی منتخبین به کار خود پایان داد. به گزارش شیرین طنز، به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بختیاری ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۱:۲۶    
فیلم اجرای استندآپ کمدی علی فریادی را در عصر جدید می بینید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین در فضای مجازی جمعه شب با عنوان کرونا در چنگال مدافعان سلامت در اهواز آغاز به کار کرد .
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: جشنواره های کاریکاتور، شعرطنز، استندآپ کمدی و قرآن و عترت برای نخستین بار در شاخص ملی در همدان برگزار می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۷:۳۰    
تعریف و تمجید نازنین بیاتی از پسر نوجوانی که در برنامه عصرجدید استندآپ کمدی اجرا کرد و توانست به مرحله بعد راه پیدا کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۵۵    
سجاد اسماعیلی نوجوان 15 ساله یزدی است که در قسمت آخر از مرحله اول برنامه عصر جدید روی صحنه رفت و استندآپ کمدی اجرا کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: مجموعه تلویزیونی آخر خط به نویسندگی و کارگردانی علی مسعودی، جایگزین سریال سرباز شد. علی مسعودی با حضور در بخش استندآپ کمدی برنامه خندوانه به شهرت رسید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم به روایتی درباره واکنش امام صادق(ع) نسبت به شوخی یکی از اصحابش با نامحرم اشاره کرد و با استناد به این روایت، از نقش ناسازگار با شئون اسلامی زنان در برخی برنامه های تلویزیون انتقاد کرد.
در پی درخواست هنرمندان تئاتر و گروه های نمایشی، مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره بین المللی استندآپ کمدی آنلاین تا 25 خردادماه 1399 تمدید شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اصفهان گفت: جشنواره فرهنگی هنری خانواده آبی با محوریت نماهنگ، شعر و استندآپ کمدی برای سنین 12 تا 18 سال و نقاشی و دابسمش مخصوص سنین 6 تا 12 سال ابرگزار میشود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا استان اصفهان اعلام کرد: جشنواره فرهنگی هنری #خانواده_ آبی با شعار شادباشیم، یاد بگیریم، سالم بمانیم توسط شرکت آبفا استان اصفهان برگزار می شود. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۵    
جشنواره استندآپ کمدی با موضوع کرونا ، در راستای نشاط بخشی به جامعه ای که فاصله گذاری اجتماعی را تجربه می کند، با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان برگزار می گردد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایلیا دهقان بعد از اجرای کمدی استندآپ در برنامه تلویزیونی خنداننده شو به اجراهای هنری اش ادامه می دهد. به گزارش شیرین طنز، به نقل از همشهری آنلاین، مریم قاسمی : آنقدر به هنر نمایش و استندآپ کمدی علاقه داشت که از هر فرصتی استفاده می کرد تا کارهای بامزه ای را که بلد است به معرض نمایش بگذارد ...