چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۶:۲۸Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خاکریز»

گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
به همت محفل ادبی رواق ادب اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی محفل ادبی یک خاکریز احساس با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، شاعران استانی و خانواده معظم شهدا برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۵    
راوی دفاع مقدس درباره اهمیت مهندسی رزمی در دفاع مقدس مطالبی را مطرح کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۵    
بازگشایی مدارس ، شیوع گسترده کرونا و خاکریزهای ورود ممنوع به آبشار یاسوج حریف مسافران پایتخت طبیعت ایران نشد تا خودروهایی با پلاک غیر بومی میهمان کرونا باشند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای جان بر کف سپاه و بسیج از اول انقلاب تاکنون در خاکریز اول عرصه های مختلف حضور داشتند، این اسطوره های مردانگی در روزهای کرونایی پا به پای مدافعان سلامت در خط مقدم مقابله با کرونا ایستادند و با جوانمردی و از خودگذشتگی روزهای دفاع مقدس را در یادها تداعی کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سلام بر پرستو های مهاجری که از دیار ما رخت بر بستند و به نینوائیان پیوستند، سلام بر جای جای سرزمینی که از دیرباز میعادگاه عاشقان حسینی بوده و قبله گاه قلب های تپندۀ خون خواهان علی اصغر و عباس علمدار، سلام ما به پادگان ابوذر و سرپل ذهاب و قصرشیرین و... .
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ جنگ امروز به مراتب از جنگ فیزیکی 8 سال دفاع مقدس سخت تر است، چرا که رسانه های جمعی سم پاشی می کنند. اگر آن روز خاکریز داشتیم، امروز دشمن در جمع ما نفوذ کرده، لذا روحانیت باید کاملا نسبت به مسائل سیاسی کشور، منطقه و جهان اشراف داشته باشند و بتوانند تجزیه و تحلیل کنند.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: در روزگار جنگ، فوتبال چندان جدا از مسائل مربوط به آن نبود؛ گاهی وقت ها مسابقاتی تحت تاثیر جنگ قرار می گرفتند یا اعزام ها لغو می شد و گاهی هم افرادی از دنیای ورزش و مستطیل سبز، سر از جبهه و خاکریز در می آوردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مسوول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: تعطیلی هر واحد تولیدی برابر واگذاری یک خاکریز به دشمن بوده لذا ما در این راستا باید موانع تولید را شناسایی و برطرف کنیم.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به همت اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان و با مشارکت اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان مراسم رونمایی از کتاب از بهشتی تا خانطومان در قالب برنامه خاکریز 1400 برگزار شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
از اولین تا آخرین خاکریز کاری از سیمای استانی کرمانشاه است که به بازخوانی تاریخ دفاع مقدس به ویژه در استان کرمانشاه و از جان گذشتگی مردمان این خطه در دفاع از ایران عزیزمان می پردازد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۴    
گروه استان ها همرزم شهیدان باکری گفت: از امدادهای غیبی پروردگار در زمان جنگ، صحبت چندانی به میان نیامده چون زمانی که رزمندگان به سنگر خاکریز دشمن وارد می شدند، مشاهده می کردند که پیش از ورود آنها، عراقی ها بدون هیچ دلیلی کشته شده اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در آن سال ها رنگ سرخ شهادت برای بسیاری از جوانان رنگ سال و تاریخ هشت سال دفاع مقدس شناخته می شد و اما با شیوع ویروس کرونا لباس های آبی و سفید پرستاران و کادر درمان رنگ سال شده تا دفاع همچنان ادامه داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۶    
رزمندگان دیروز روستای محمدآباد گرگان امروز در جبهه های اقتصادی برای فتح خاکریز های تولید تلاش می کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۷    
رزمنده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه بزرگ ترین درس دفاع مقدس ایثار، قناعت، شهادت طلبی و ولایت پذیری بود، گفت: همین عوامل همراه با مناجات و نماز شب صدام را به خاک سیاه نشاند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۰    
بسیاری از سرو قامتانی که بند پوتین محکم کردند و از ایستگاه راه آهن سمت خاکریز ها رفتند، سفرشان در مقصد معراج به پایان رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
شب های جبهه سرشار از عشق و اشک و آکنده از عطر تقرب و ابتهال بود. عقبه هر خاکریز در خط مقدم جبهه جنگ به چندین مسجد متصل بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - ویژه برنامه قصه گویی " آن سوی خاکریز " با حضور قصه گویان برتر کشور به مناسبت هفته دفاع مقدس به صورت مجازی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۴    
یک روایت بی واسطه از سالهای دفاع مقدس ، از روزهایی که فرمانده جلوتر از رزمندگان راه می رفت و نه از پشت میز بلکه از پشت خاکریز دشمن را زیر نظر داشت.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۸    
شهدای دانشجو و دانشگاهی برگ های زرین دانشگاه ها در دفاع مقدس هستند. برگزیدگانی که از سنگر علم و دانش در جبهه های نبرد حق علیه باطل، از کیان دانشگاه دفاع کردند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۳    
ثبت وقایع از ابتدای خلقت وجود داشته است و با گسترش تکنولوژی، نقاشی های درون غارها جای خود را به باکیفیت ترین عکس ها داده اند. ثبت و انتشار وقایع جنگ ها و تاثیرات آن هم هواره وجود داشته است و دید مستقیمی نسبت به وقایع زمان می دهد ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس برنامه رادیویی خاکریز خاطره و تاریخ شفاهی جنگ به صورت روزانه از رادیو فارس پخش خواهد شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
برنامه خاکریز خاطره با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطرات رزمندگان استان فارس در دوران دفاع مقدس هر شب روی آنتن رادیو فارس می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، گزارشگر این برنامه به سراغ ایثارگران ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
افتتاح باغ موزه دفاع مقدس لرستان در انتظار اندکی اعتبار است که همت مسئولان را می طلبد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۴    
گروه استان ها- افتتاح باغ موزه دفاع مقدس استان لرستان پس از گذشت 13 سال همچنان پشت خاکریز وعده های مسئولان بلاتکلیف مانده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آخرین مهلت شرکت در جشنواره فرهنگی . هنری خاکریز دفاع مقدس از سوی دبیرخانه این جشنواره تا 20 شهریورماه اعلام شده است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شهدا در وصیت نامه خود، جان مطلب را در کمترین خطوط به تحریر در آورده اند. مراجعه به وصیت نامه شهدا می تواند برای معرفی درست اندیشه و مسیر آنان راهگشا باشد. محسن رایجی فعال فرهنگی در دلنوشته ای نوشت: از جایی گذر می کردم و این جمله را دیدم که نوشته شده بود: ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۲    
اسدآباد-طلبه شهید مرتضی یوسفی در سال 1344 در روستای خاکریز شهرستان اسدآباد دیده به جهان گشود و در 6 شهریور ماه سال 1362 در منطقه مریوان، به سوی دوست پرواز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نخستین خاکریزهایی که در مناطق عملیاتی زده شد به همت او بود. با استفاده از ماشین آلات سنگین به ساخت سنگر و خاکریز مشغول می شد. پیش از عملیات ثامن الائمه ، ستاد پشتیبانی مناطق جنگی جنوب با پیگیری های مستمر مهندس محمد طرحچی تشکیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کتاب جای خالی خاکریز راوی خاطرات رزمنده ای به شمار می آید که مدت 88 ماه در جبهه حضور داشته و در این حضور شیمیایی شده است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
با گذشت بیش از بیست ماه از شیوع بحران کرونا پرونده بسیاری از شهدای مدافع سلامت در پیچ و خم تحقق وعده ها قرار دارد. قریب به ده ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور می گذرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آسیابان سنگر اقتصادی را مهم ترین خاکریز فعلی کشور دانست و گفت: بی شک در این مسیر سختی هایی همچون تحریم های ظالمانه وجود دارند ولی ما با وجود پرسنل شریف و جوانان متعهد و انقلابی شاغل در شرکت با قدرت به سمت خودکفایی و صادرات حرکت می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل اواسط دی ماه 98 هنوز بوی تأیید و تکذیب ورود کرونا به ایران بود که جان برکف گرفتند و بر عهدی که جهت حفاظت از جان مردم بدون توجه به رنگ، کیش و قومشان داشتند پایبند ماندند و برای این تعهدشان از جان و مال و خانواده گذشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: با اختصاص آخرین تخت های آماده شده در سالن ورزشی شرکت گاز رکورد بستری در استان شکسته شد و همه امکانات و خاکریز های ما در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفت و دیگر هیچ امکاناتی برای پذیرش بیمار جدید نداریم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: ما دار و ندار خودمان را در بخش بهداشت و درمان استان به کار گرفتیم، آخرین خاکریز ما سالن ورزش شرکت گاز بود که از امروز بستری بیمار در آن آغاز شده و نمی دانیم بعد از این خاکریز با مشکل اکسیژن، تخت بیمارستانی و نیروی انسانی چه کنیم.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز، هدف استعمارگر نوین تغییر پرچین جغرافیایی ممالک مورد تهاجم نیست؛ هدف، تسخیر خاکریز های فرهنگی ملل آزاده دنیاست که همان چشم انداز غایی نظام سلطه گر جهانی است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
محسن رشیدی با تسلیت ایام عزاداری امام حسین(ع)، بیان کرد: علی رغم اینکه استان لرستان در دوران دفاع مقدس خاکریز دوم جنگ محسوب می شد اما این استان هنوز فاقد باغ موزه دفاع مقدس است. وی از پیشرفت 90 درصدی باغ موزه دفاع مقدس استان خبر داد و افزود: این باغ موزه در سه فاز و شامل [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۵    
سید نصرت الله حسینی پور سردار کهگیلویه و بویراحمدی در 8 سال دفاع مقدس روزهای تلخ و شیرینی را پشت سر گذاشته است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۵    
جنگ نرم دشمن و خاکریز فرهنگی کشور امروز افسرانی دارد که در قامت خبرنگار به یاری محافظان نظم و امنیت آمده و با سلاح خود که همانا قلم است و خداوند نیز به آن قسم یاد کرده، راه روشنی و بصیرت را در مقابل سیاه نمایی ها، شبهه افکنی ها، دروغ ها و فریب ها باز کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۹:۰۵    
فعالیت های جهادی بسیج و سپاه در بخش های مختلف آبرسانی، اقتصادی، معیشتی، نظارتی، مبارزه به ویروس کرونا و ایجاد قرارگاه های پیشرفت و آبادانی، قرارگاه 17 ربیع، و اجرای طرح شهید سلیمانی همه و همه حکایت از آن دارد که این نهاد مقدس کارنامه ای امیدآفرین برای مردم در برهه های مختلف داشته و دارد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب گفت: فضای مجازی و عرصه خبررسانی خاکریز مهم مقابله با دشمنان نظام و انقلاب هستند و خبرنگاران در خط مقدم این خاکریز قرار دارند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار مسئولین سپاه استان با مدیر کل و معاونین صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری، خبرنگاران رزمندگان خاکریز اول میدان جنگ نرم معرفی شدند.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست منتخب شهرداری ساعاتی پس از آغاز فعالیت رسمی ششمین دوره مدیریت شهری کرج با صدور پیام های جداگانه ضمن دعوت از اقشار جامعه، نهادها و حامیان برای عدم تبریک گویی هزینه ای از طریق چاپ بنر یا ارسال تاج گل و اقدامات مشابه ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، دکتر عرفان مردانی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: “روند افزایشی بیماران کرونا با چنان سرعتی پیش می رود که در فاصله کمتر از سه هفته از آغاز پیک جدید، خوزستان به مرحله بحران تخت بستری رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مسئول ستاد کنگره سرداران و پانزده هزار شهید استان فارس از برگزاری جشنواره استانی خاکریز دفاع مقدس در این استان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روحیه جهادی شهدای سلامت و کادر درمان را برگرفته از مسیر نورانی شهدا خواند و اظهار کرد: دلیرمردان و شیرزنان حوزه سلامت و درمان که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در خاکریز اول مبارزه با آن قرار گرفتند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۰۸    
جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: من در این شرایط رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان را همانند فرمانده جنگی می بینم که پشت خاکریز بدون مهمات و امکانات قرار دارد و می بیند یکی یکی نیروها و مردمش در حال از بین رفتن هستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۱    
فرمانده سپاه ناحیه فارسان، تفکر بسیج را تمدن ساز دانست و گفت: امروزه بسیج در خط مقدم و نخستین خاکریز ولایت و ولایتمداری است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 10 مرداد 1400اختلاف بیشترین و کمترین قیمت سکه از روز گذشته بیش از 4 درصد بود.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
زمان شروع مرحله پنجم عملیات رمضان نیرو های سپاه و ارتش با توجه به طراحی فرماندهان ایرانی خاکریز دوجداره ای را در جناح شمالی پاسگاه زید عراق ساختند. مرحله پنجم عملیات رمضان در تاریخ ششم مرداد 1361 از شمال پاسگاه زید در حد فاصل دژ مرزی عراق آغاز شد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۹    
امیری نژاد گفت: ولایت عمود آهنین و طلایی خیمه گاه انقلاب است و در جنگ تمام عیار بین جبهه حق و باطل، در یک طرف خاکریز تفکر شیطانی و در یک سوی دیگر آن تفکر متعالی و انسانی قرار دارد.