جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۶:۰۱Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خاکریز»

بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۶    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران از مجموعه جهادی و نیکوکاری طلایه داران ظهور و قرارگاه جهادی امام رضا (ع)شهرستان های استان تهران بازدید به عمل آورد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته تشکیل بسیج مستضعفین ، رادیو سلامت در برنامه خاکریز مهر روایتی کوتاه از فعالیت های سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور خواهد داشت از طرح شهید رهنمون در خدمت رسانی به مناطق محروم تا طرح شهید سلیمانی در کنترل و پیشگیری از کرونا ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۱۰    
هم اکنون 18 استان کشور درگیر مسائل مربوط به فرسایش خاک هستند، اما احداث بادشکن در استان های بیابانی توسط گروه های جهادی به نحو چشمگیری از گسترش فرسایش خاک جلوگیری کرده است. حدود 8 میلیون هکتار هم وسعت کانون شن های روان کشور است که با همت دانشجویان بسیجی، در یک سال اخیر روند کاهشی داشته است.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
از همان ابتدای ورود ویروس کرونا به کشور بسیجیان جان بر کف در خاکریز اول مقابله با این ویروس قرار گرفتند و علاوه بر اینکه کادر درمان بسیجی وار در خط مقدم مبارزه با کویید19 قرار گرفت، گروه های دیگر نیز به ضد عفونی معابر و خیابان ها، تولید و توزیع ماسک و کمک به معیشت مردم و... پرداختند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بدون تردید نقش بسیج در مبارزه با ویروس کرونا همچون دفاع مقدس با حضور در خاکریز اول مشهود است؛ اما شاهد هستیم که مدعیان حقوق بشر حتی در رفع نیازهای مردم کشور خودشان هم موفق نبوده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۲۸    
رزمنده ای که با ورق زدن دفتر خاطراتش ایستادگی و مقاومت دیروز را در کسوت جهاد اقتصادی، کارو تولید امروزی روایت می کند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: همانطور که بسیجیان، رزمندگان و پاسداران در دوران دفاع مقدس در خاکریز جبهه ها برای حفظ و استقرار نظام و دفاع از آب، خاک، جان و ناموس مردم تلاش می کردند امروز هم با تمام توان و قدرت در مسیر مبارزه با ویروس کرونا تلاش کرده و جان خود را فدای نظام ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حمید جهانگیرفیض آبادی در خاطرات خود آورده است: پیکرهای شهدا همه جا پراکنده شده بود. پیکر پاک و مطهر رزمندگانی که تا چند دقیقه قبل همه روی خاکریز بودند؛ همان بچه هایی که تا چند دقیقه قبل می جنگیدند و ما از کنارشان رد شده بودیم و حالا یکی یکی مثل برگ های پاییزی روی زمین افتاده بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: تمام عرصه های امروز انقلاب اسلامی خاکریز جبهه است، اگر مدیران پشت خاک ریز باشند این انقلاب با هیچ مشکلی مواجه نمی شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش و پرورش خراسان جنوبی گفت: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان و باغیر حضوری شدن کلاس های درس دیار گل های نرگس، کلیه شهرستان های استان در وضعیت قرمز قرار گرفتند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار علی رزمجو گفت: تنها تفاوتی که شرایط حاضر به جهت شیوع ویروس کرونا با دوران دفاع مقدس دارد این است که امروز خاکریز های ما بیمارستان ها و سنگر های ما تخت های بیمارستان ها هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سردار علی رزمجو گفت: تنها تفاوتی که شرایط حاضر به جهت شیوع ویروس کرونا با دوران دفاع مقدس دارد این است که امروز خاکریز های ما بیمارستان ها و سنگر های ما تخت های بیمارستان ها هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جانبازانی که دیروز در خاکریز جبهه بودند، امروز در رزمایش همدلی به میدان آمدند تا نگذارند چرخ زندگی هموطنانشان به سختی بچرخد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دو سال پیش در چنین روزی تیم ملی کاراته ایران برای سومین دوره متوالی قهرمان جهان شد تا جایگاه خود را در راس قدرتهای کاراته دنیا تثبیت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان الحشد الشعبی اعلام کرد که به منظور تامین امنیت غرب عراق در برابر نفوذ گروه های تروریستی و ارتباط میان آنها با یکدیگر در طول 120 کیلومتری از نوار مرزی عراق با عربستان یک خاکریز احداث می کند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مریم عرفانیان تابستان بود. حسین قاینی و نیروهای گردانش در ارتفاعات کله قندی مستقر بودند. من هم یک خط عقب تر و در اورژانس گردان و در مهران مستقر بودم. قرار بود از سوی نیروهای ما عملیاتی صورت بگیرد که متأسفانه عملیات لو رفت و عراق شروع به پاتک کرد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۸:۱۵    
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام مرزوبوم روایت عبدالکریم مظفری، رزمنده ی بوشهری از اولین شب حضور در جنگ را منتشر کرد. ⁩ اولین شب حضورم درخط، از شیرین ترین و درعین حال تلخترین خاطرات دوران بسیجی بودنم است. زمانی که در تنگه چزابه پشت خاکریز جاگرفتم، دیدم دشمن با ما فاصله زیادی ندارد ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله ملک حسینی خاکریز و پناهگاهی مطمئن در مقابل زیاده روی ها، افراط کاری ها و ندانم کاری های کسانی بود که به زعم خودشان در دفاع از آرمان های انقلاب و برای خدا انجام وظیفه می کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۵    
قزوین - ایرنا - رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: امروزه دشمنان در خاکریز اقتصادی، فرهنگی و فضای مجازی ورود کرده و سبک زندگی اسلامی را نشانه گرفته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۰    
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی، آورده است: آنچه انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر امریکا را در کانون رصد صاحبنظران داخلی قرار داده، چشم انداز اجرای توافق هسته ای و تصمیم گیری هریک از سکانداران آینده واشنگتن درباره این توافق است ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۱۵    
غرب امروز، امتداد همان فرعون و نمرودی است که از ترس خود، دست به دامان قابله ها شده . جنگ تنها میان خاکریز نیست؛ جنگ امروز جنگ جمعیت است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
سردار علی رزمجو با بیان اینکه خلق حماسه تنها در خاکریز نیست گفت: قهرمانی در عرصه های مختلف ورزشی خلق حماسه ای دیگر است چرا که ورزش غیر از تندرستی و آمادگی جسمانی و روحی وقتی در اجتماع نیز ظهور و بروز پیدا می کند برای خود فرد و خانواده آن و در اینجا برای سپاه افتخارآفرین است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
همرزم شهید شوشتری گفت: سردار شوشتری خود را وقف امنیت در سیستان بلوچستان کرد و در اول خاکریز مبارزه با گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی قرار گرفت و موفق شد که در اولین گام، تعداد زیادی از عشایر سیستان و بلوچستان را جذب سازمان کند و به عنوان طرح طوائف درآورد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مریم قاسمی حال و هوای کنونی بیمارستان ها و مراکز درمانی شهر، همه ما را به یاد ایثارگری و از خودگذشتگی رزمندگان در دوران دفاع مقدس می اندازد. امروز خبری از خاکریز و سنگر، توپ و گلوله نیست، اما صحنه هایی که در بخش بستری بیماران کرونایی دیده می شود، شباهت زیادی به آن دوران دارد ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، گاهی سفره های غذا در پادگان دوکوهه و قبل از عزیمت پهن می شد. گاهی هم در وسط خاکریز و سنگر نا امن نزدیک خط مقدم در حالی که صدای سوت خمپاره های کور دشمن دائم به گوش می رسید. گاهی پیش از عملیات و گاهی در شادی پس از پیروزی ...
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
، رویای صعود زندگی نامه شهید محمد مولایی است که به قلم علیرضا محمدی با تلاش نشر 27 بعثت منتشر شده است. این بار داستان زندگی شهیدی را می خوانیم که نه در دوران دفاع مقدس، نه در خاکریز آن روزها و نه آنقدر دور برای خیلی ها، بلکه در همین روزهای عادی که صحبت از شهادت کم رنگ تر شده بود، به شهادت رسید. ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون معتقد است کرونا اولین ترکش هایش را بر سینما و فرهنگ و هنر وارد کرده است. وی می گوید به ایفای نقش و تبلیغ فیلم های کوتاه و حمایت از فیلمسازان جوان افتخار می کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۰۰    
مراسم یادبود شهدای شهرستان نایین با نام خاکریز بیداری 3 با سخنرانی سردار سپهری در محله کرامت شهرک قائمیه نایین برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۱    
مدیرعامل شرکت خاکریز آب گفت: در تهران ده گلوگاه سیلابی خطر بحرانی داریم که طی ماه های اخیر پنج گلوگاه رفع خطر شد و تلاش می کنیم تا آخر سال مابقی را نیز رفع خطر کنیم.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۰۱    
محصور شدن در مرزهای جغرافیایی، دادن منطقه ای وسیع به دشمنان برای تقویت و آماده سازی جهت حمله است و چگونه می توان با چنین شرایطی، خاکریز دفاع از ایران را روی مرزهای جغرافیایی کشورمان استوار کرد؟
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم ، درراستای صیانت و ارتقا سطح ایمنی ابنیه راههای استان قم ، برای نخستین بار درسطح راههای استان قم ریال جهت پایدارسازی شیب شیروانی و خاکریز مجاور پل ، از توری گابیون استفاده شد . ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۸    
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: کانون های فرهنگی هنری خاکریز فرهنگی در مساجد هستند و به عنوان خط مقدم مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب فعالیت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۱۱    
کتابخانه جنگ؛ کتابخانه ای که 20 سال از گشایش آن می گذرد، حالا محلی است برای ثبت و ضبط خاطرات، اطلاعات و هر آنچه که تا دیروز در دل خاکریز ها رخ می داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر تماشاخانه شانو با بیان اینکه این تماشاخانه در سال جاری تنها میزبان دو اجرای نمایشی بوده است، تصریح کرد که مأیوس و ورشکست شده ام.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۳:۳۶    
منازعه جمهوری آذربایجان و ارمنستان بر سر مالکیت قره باغ، اگرچه رخداد جدیدی نبوده و ریشه ای تاریخی و 30 ساله به قدمت فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی دارد، اما هم اینک به دستاویزی مناسب برای توسعه و بسط نفوذ قدرت های منطقه ای و جهانی تبدیل شده است ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
با حضور کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و استاندار خراسان جنوبی، پروژه آبخیزداری شهرک هاشمیه در شهرستان قاین افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۳    
سومین برنامه دیدار با خانواده شهدا به صورت آنلاین و گفت وگوی زنده اینستاگرامی گروه فرهنگی خاکریز خاطرات شهدا با خانواده شهید محمد غفاری به همت بسیج دانش آموزی شهیده هاجریان در همدان برگزار می شود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت خاکریز آب شهرداری تهران توضیحاتی درباره آخرین وضعیت آمادگی تهران در مقابله با سیلاب احتمالی ارایه کرد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، شهید یونس توکلی صالح فرزند علی هاشم متولد 1346 از دهستان خاکریز و در یک خانواده مذهبی و مقید به شئونات اسلامی و انسانی متولد شد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فیلمسازان مطرح کشور گفت: متاسفانه علی رغم ظرفیت های ارزشمندی که داریم، سینمای جنگ ایران، از خاکریزهای دفاع مقدس جا مانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه حوزه عملکردی ادارات فرصتی برای کادر سازی انقلاب اسلامی است بر ضرورت حفظ خاکریز کرامت ملت تاکید کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
1- صبح عملیات بیت المقدس، هنوز آفتاب طلوع نکرده بود که حسین و احمد که لشکرهای آنها مهم ترین مانور را داشتند، آمده بودند روی جاده آسفالت خرمشهر- اهواز، یعنی جلوتر از نیروهای پیاده ، به قول حاج قاسم، فرماندهان ما در جبهه ها ابتدا خودشان آمدند و بعد به نیروهایشان گفتند بیایید ...
روزنامه ایران ورزشی: با حضور عادل فردوسی پور در تیم رسانه ورزش، این تیم با جذب اسپانسر و پخش زنده بازی های خیرخواهانه اش در مناسبت های مختلف معروف و مستحکم شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۲:۴۱    
اقتصادنیوز : طلا دیروز تا آستانه فتح مجدد کانال 1900 پیش رفت و با وجود 5 ساعت تلاش، برای عبور از این دروازه ناکام ماند تا با 0.8 درصد افزایش پشت خاکریز 1900 بسته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۲    
جذاب ترین اخبار استان های باشگاه خبرنگاران جوان در روز سه شنبه 8 مهر 99 را اینجا مشاهده کنید.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
یک پژوهشگر و نویسنده حوزه ادبیات دفاع مقدس با اشاره به وجود تقابل بین دو جریان شبه روشنفکر و گروه ادبی متعهد گفت: در این تقابل آن گونه ای که در خط مقدم و نقطه پیشانی این تهاجم است ادبیات دفاع مقدس است چه در بعد اثباتی و چه در بعد سلبی.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تکمیل پروژه مسکن مهر در اهواز دارای گره ای کور است که گره آن برای باز شدن پس از سالها، به دنبال دستانی پر توان می گردد.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از خطوط تولید، مرکز تحقیقات و نوآوری و محصولات جدید گروه سایپا گفت: حرکتی که در سایپا در عرصه تکیه بر توان داخلی آغاز شده، مستحکم و با اخلاص ادامه یابد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۳    
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه در آیین تجلیل از جانبازان و ایثارگران این دانشکده گفت : وجود مقام رفیع جانبازی نشان از وجود فرهنگ ایثار و گذشت در جامعه اسلامی می باشد که این روحیه و فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی میتواند به پیشرفت های بزرگ و بالندگی کشور در عرصه های مختلف علمی ...