معرفی برترین های پرورش اندام کشور
سایر خبرها
تجمع ساحلی بازها در بندر عباس | همه چیز درباره مسابقات هندبال ساحلی زنان
اصفهان نیز مدتی به عنوان یک رویداد ثابت تقویمی در هندبال ساحلی پا گرفت. اولین دوره رقابت های هندبال ساحلی بانوان کشور در سال 1394 به میزبانی بندرعباس برگزار شد. آن رقابت ها با حضور هفت تیم از استان های هرمزگان، اصفهان،بوشهر و خوزستان برگزار شد. در فینال آن رقابت ها دو تیم ذوب آهن و هیئت هندبال اصفهان مقابل هم صف آرایی کردند که دربی اصفهانی ها در بندرعباس با برتری دو بر یک تیم ...
توقف صدرنشین، برد استقلال و سپاهان
بودن پنجره نقل و انتقالاتی داخلی استفاده کند. پرسپولیس با این تساوی 34 امتیازی شد و همچنان صدرنشین لیگ برتر است و نفت آبادان هم به امتیاز 24 رسید. ترکیب صنعت نفت حامد فلاح زاده، حسین ساکی، محمد طیبی، محمد اهل شاخه، امید خالدی، حکیم نصاری، مهدی حنفی، عبدالله ناصری (مهدی زبیدی)، طالب ریکانی، حسن بیت سعید و رضا خالقی فر ترکیب پرسپولیس حامد لک ...
پروتکل ها برای سفرهای خوزستان جواب داد
مجموعا هشت میلیون و 600 هزار پلاک یکتا مشاهده شده است که از این میزان حدود دو میلیون پلاک یکتا با مبداء تهران و البرز بوده اند. بیشترین تخلیه وسایل نقلیه مختلف در تهران و البرز مربوط به هفتم اسفند ماه با 97 هزار و 565 دستگاه است که عمدتا در استان های مازندران، اصفهان، قم، خراسان رضوی و لرستان مشاهده شده اند. همچنین در همین بازه زمانی (هشتم تا 14 اسفند ماه) بیشترین انباشت وسایل نقلیه مختلف در استان مازندران با 33 هزار و 827 وسیله نقلیه با پلاک های غیر بومی و عمدتا مربوط به استان های تهران، البرز، فارس، گلستان، خراسان رضوی و گیلان بوده است. انتهای پیام ...
معرفی جوانان قهرمان مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، جوانان شرکت کننده در مسابقات پرورش اندام در وزن های مثبت 75 کیلو گرم و منفی 75 کیلو در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور شرکت کردند. در این رقابت ها 21 ورزشکار جوان به رقابت با حریفان خود پرداختند و مدعیان قهرمانی هر دسته شناخته شوند. رامین حسن زاده از قزوین در وزن منفی 75 کیلو گرم موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و محمد سلیمانی از اصفهان ...
قهرمانی اصفهان در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام کشور
...> در رشته ” فیزیک” تیم اصفهان از سایرین پیشی گرفت و قهرمانی را از آن خود کرد. تیم های مازندران و گیلان به ترتیب عنوان های دوم و سوم را کسب کردند. تیم اصفهان همچنان صدرنشین است اما این بار در رشته “ماسکولار فیزیک” و تیم های البرز و کیش به مقام های دوم و سوم دست یافتند. در پایان رقابت های شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نبرد بر سر قهرمانی پرورش اندام بود که همچنان تیم اصفهان سکان قهرمانی را در دست گرفت و تیم هرمزگان سایه نشین این رقابت ها شد و تیم کیش مقام سوم را به نام خود ثبت کرد. انتهای پیام/ ...
صدر نشینی تیم اصفهان در رشته های فیزیک، ماسکولار فیزیک و پرورش اندام
هرمزگان نایب قهرمان این رقابت ها شد و تیم کیش مقام سوم را به نام خود ثبت کرد. این دوره از مسابقات از 14 اسفند با حضور 518 ورزشکار در رشته های پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار در تالار شهر جزیره کیش برگزار شد.
کسب مقام دوم تیمی خراسان رضوی در مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی کشور
شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک، ماسکولار فیزیک و پرورش اندام به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور 14 و 15 اسفند ماه با حضور 518 ورزشکار در رشته های پرورش اندام، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار در تالار شهر جزیره کیش برگزار شد. خراسان رضوی با 24 ورزشکار در این مسابقات حضور داشت که در نهایت علی صحرایی در پرورش اندام پیشکسوتان موفق به کسب مدال طلا شد و مرتضی راستگو در فیزیک کلاسیک مدال نقره، وحید حسین زاده در بادی کلاسیک مدال نقره، علیرضا باقری و مصطفی فاضلی در بادی کلاسیک مدال برنز کسب کردند. حمیدرضا امینی در پرورش اندام نیز مدال برنز، میلاد جهانبین در فیزیک مقام چهارم، حامد مومن در بادی کلاسیک، سجاد حیدری و علی صحرایی در پرورش اندام مقام پنجم و مهدی بهرمی در فیزیک مقام ششم را بدست آوردند. همچنین در بخش تیمی خراسان رضوی در رشته “بادی کلاسیک” پس از تیم کیش در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم هرمزگان بر سکوی سوم ایستاد. گفتنی است خراسان رضوی سال گذشته موفق به کسب مقام سوم تیمی شده بود که نسبت به سال گذشته یک پله جایگاه خود را ارتقا بخشید. ...
تساوی تیپ تکاوران بندرعباس برابر سپاهان اصفهان
هفته نهم لیگ دسته سه فوتبال کشور تیم تیپ تکاوران با این تساوی 8 امتیازی شد و در هفتم جدول گروه الف باقی ماند. تیم سپاهان اصفهان نیز با کسب 17 امتیاز صدرنشین این گروه است. مسابقات لیگ برتر فوتبال امید های کشور با حضور 16 تیم در دو گروه هشت تیمی برگزار میشود. تیپ تکاوران بندرعباس در گروه الف با تیم های شاهین شهرداری بوشهر، نفت اهواز، سپاهان اصفهان، مس رفسنجان، ذوب آهن اصفهان، مس کرمان و گل گهر سیرجان هم گروه است. ...
زنان کارآفرین برتر با رای مردم انتخاب شدند
کاظمی از روستای لک آذربایجان غربی، مریم ده پروران از روستای مبارک آباد قم، زهرا وکیلی نیا از روستای دهرود فارس و صغری جعفری ازان از روستای ازان اصفهان کارآفرینان روستایی برگزیده این دوره هشتند. همچنین، جلوه سهرابی پور از هرمزگان، سحر بهمن از تهران، معصومه عبدالهی از گلستان، سپیده یوسفوند از بوشهر، فلوریا مروتی از کرمانشاه، زهرا رضایی از ایلام، فاطمه نعمتی آلاشتی از مازندران، سمیه علینژاد از آذربایجان غربی، فاطمه کامیاب کهران از گیلان و پریناز محمدی از آذربایجان شرقی به عنوان کارآفرینان برگزیده شهری با رای مردمی انتخاب شدند. منبع: ایرنا ...
برگزاری سه دوره رقابت قهرمانی کشور در رشته های مختلف در هرمزگان
حضور خواهندداشت. وی بیان داشت: یکی دیگر از رقابتها نیز ، مسابقات هندبال ساحلی بانوان است که از 16 تا 19 اسفند ماه در شهر بندرعباس و بصورت باشگاه ها و دستجات آزاد برگزار می شود. امیاری یادآورشد:در این دوره از مسابقات تیم هایی از استان های هرمزگان، یزد، تهران، کرمان، کیش، اصفهان، بوشهر، زنجان و چهارمحال و بختیاری نیز حضور خواهند داشت:مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اشاره به برگزاری ...
نائب قهرمانی لیدوما شیراز در لیگ دسته یک تنیس روی میز مردان
علیپور و لیدوما شیراز با ترکیب محمدرضا حسینی، عارف چشفر و محمد امین حنطه در این مسابقات حضور پیدا کردند. در مرحله گروهی لیگ دسته یک تنیس روی میز مردان باشگاه های کشور در گروه نخست لیدوما شیراز، شرکت مینا تهران، آکادمی ستارگان اصفهان، هیات ملارد، ایرانیان البرز حضور داشتند و در گروه دوم هیات گراش با کلینیک تخصصی کسما شیراز، عقاب نهاجا تهران، مقاومت بسیج تندگویان اصفهان، آکادمی دبیری ...
ترکیب تیم های تراکتور و نساجی مازندران در لیگ برتر فوتبال ایران
...، احسان حاج صفی، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، پیمان بابایی، محمد عباس زاده ترکیب نساجی مازندران : حسین خطیر، حامد شیری، سعید بیگی، مصطفی جوادیان، حسن نجفی، اکبر صادقی، محمود قائدرحمتی، میلاد کمندانی، فرزاد زامهران، رضا دهقانی، علی آل کثیر بیشتر بخوانید: ترکیب تیم های آلومینیوم اراک و سپاهان در لیگ برتر فوتبال ایران ترکیب تیم های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس ...
پرورش اندام قهرمانی کشور| قهرمانان بزرگسالان، جوانان و پیشکسوتان مشخص شدند/ قهرمانی کیش در فیزیک و بادی ...
کرمانشاه نایب قهرمانی را از آن خود کرد. تیم البرز نیز به مقام سومی بسنده کرد. همچنین تیم کیش در رشته بادی کلاسیک هم صدر نشین شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور شد. تیم خراسان رضوی مقام دوم و تیم هرمزگان سکوی سوم را بدست آوردند. در رشته فیزیک تیم اصفهان از سایرین پیشه گرفت و قهرمانی را از آن خود کرد. تیم های مازندران و گیلان به ترتیب عنوان های دوم و سوم را کسب کردند. ...
قهرمانان پیشکسوت پرورش اندام ایران شناخته شدند
... 1- رامین جلوئی- بوشهر 2- میثم بنی علی- تهران 3- شهرام زنگنه- تهران 4- محمد جواد شهریاری- بوشهر 5- حسین نیک راد- کیش 6- کوروش احمدی منش- یزد گفتنی است، مراسم اهدا حکم و مدال نفرات برتر پرورش اندام در دسته پیشکسوتان توسط رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، معاون پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام انجام شد. رقابت های پرورش اندام شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور دردسته جوانان و بزرگسالان همچنان در تالار شهر کیش ادامه دارد. انتهای پیام/ ...
ورزشکار خراسان شمالی نایب قهرمان پرورش اندام کشور شد
سیدجمال وکیلی روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در کیش در حال برگزاری است که در این میان رحیم نقوبان توانست در وزن منفی 80 کیلوگرم و رده سنی پیشکسوتان به نشان نقره دست یابد. وی با بیان اینکه نماینده استان های کرمان و تهران نیز به ترتیب اول و سوم شدند، افزود: در این رقابت ها ورزشکارانی از تهران، خراسان رضوی، گیلان، کرمانشاه، قم، خراسان ...
هفته هفدهم لیگ یک| رقابت 5 تیم برای قهرمانی نیم فصل/ دیدارهای فینال گونه در کرمان و آستارا
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات نیم فصل اول لیگ دسته اول فوتبال روز یکشنبه و دوشنبه برگزار می شود و قهرمان نیم فصل رقابت ها در پایان این هفته مشخص خواهد شد. در حال حاضر تیم مس کرمان 29 امتیازی صدرنشین مسابقات است و شهرداری آستار 28 امتیازی هم در رده دوم جدول ایستاده است. ضمن اینکه تا تیم رده پنجم جدول روی کاغذ شانس قهرمانی نیم فصل را دارند. شاید بتوان گفت فینال نیم فصل ...
هیئت تیراندازی قم قهرمان لیگ برتر تپانچه بادی بانوان شد
به گزارش “ آی دبلیو اسپورتس ” رسانه دختران قهرمان ایران؛ با برگزاری مسابقات هفته پایانی در سالن تیراندازی ورزشگاه آزادی تهران، هیئت تیراندازی قم قهرمان لیگ برتر تپانچه بادی بانوان شد. چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر تیراندازی در حالی پیگیری شد که با پایان این رقابتها در ماده تپانچه بادی بانوان تیم هیات تیراندازی استان قم با کسب 25 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد. تیم مقاومت و ...
تهران قهرمان پیکارهای آلیش مردان ایران شد
(قم) 3- حبیب اله ترابی (خراسان رضوی) و حسین الیاسی (مازندران) 90 کیلوگرم: 1- ابوالفضل شریفی (مازندران) 2- حامد گرامی (تهران) 3- حسن غفاری (فارس) و عادل حق بین (گیلان) 100 کیلوگرم: 1- محمد ریاحی (چهارمحال و بختیاری) 2- میثم عبدی (تهران) 3- محمدحسن رستمی (گیلان) و علی فیروزگاه (قم) 100+ کیلوگرم: 1- شادمان عظیمی (فارس) 2- مهدی حسن پور (خراسان جنوبی) 3- سید یونس جعفری (کرمانشاه) و احمد طغانی (خراسان رضوی) رده بندی تیمی: 1- تهران 85 امتیاز 2- فارس 72 امتیاز 3- قم 70 امتیاز 4- خراسان رضوی 59 امتیاز 5- سمنان 54 امتیاز 6- مازندران 54 امتیاز /ایرنا ...
کلیه امور مرتبط با سیاست خارجی صرفا از طریق وزارت خارجه منتقل می شود
– فلاورجان – استان آذربایجان غربی – استان آذربایجان شرقی – استان اصفهان – استان قم – استان یزد – استان همدان – استان هرمزگان – استان مرکزی – استان مازندران – استان لرستان – استان گیلان – استان گلستان – استان کرمانشاه – استان کرمان – استان کردستان – استان قم – استان قزوین – استان فارس – استان سمنان – استان زنجان – استان بوشهر – استان تهران – استان البرز – استان خراسان جنوبی – استان خراسان رضوی ...
حضور رئیس فراکسیون ورزش مجلس در مسابقات پرورش اندام
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، جمشید تقی زاده معاون پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در تالار شهر کیش، محل سالن برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور رقابت های پرورش اندام را از نزدیک دنبال می کنند. همچنین اهدای حکم و مدال دسته پیشکسوتان توسط ...
پایان روز نخست مسابقات قهرمانی کشور با معرفی برترین های فیزیک کلاسیک
نوید سمائی- تهران علی سلیمانی- البرز حسین کریمان- تهران محمد حسین نجفی- مازندران محمد سربی- هرمزگان یزدان رحمت آبادی- کرمانشاه دسته چهارم فیزیک کلاسیک میثم اسکندری- اصفهان حمید کمیزی- مرکزی سامان حسن زاده- قزوین سعید مرادی- هرمزگان وحید مددی- زنجان حسام شیرازی- اصف ...
اسامی داوران هفته هفدهم لیگ دسته اول
خوزستان اسپورت- اسامی داوران دیدارهای هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور اعلام شد. به گزارش خوزستان اسپورت، هفته هفدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران روز یکشنبه آینده آغاز خواهد شد و دو نماینده خوزستان در شهرهای اهواز و بوشهر به مصاف حریفان خواهد رفت. براساس اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال، اسامی داوران قضاوت کننده در این هفته به شرح زیر است: یکشنبه 17 ...
معرفی نفرات برتر مسابقات بادی کلاسیک قهرمانی کشور
محمودی نیا- هرمزگان سید عباس حسینی- هرمزگان حامد مومن- خراسان رضوی دسته دوم بادی کلاسیک سعید ملکی راد- بوشهر محمد جوان بخت- بوشهر بهادر جوادی- اصفهان مهدی نادری- قم علی منیشدزاده- خوزستان سید احمد علیزاده- قم دسته سوم بادی کلاسیک عرفان لطیفیان بابکی- تهران مجتبی بحرینی ...
شیخ آبادگر از کیش و کسب سومی ماسکولار قهرمانی پرورش اندام کشور
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، پس از رقابت ورزشکاران در رشته فیزیک شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی پرورش اندام کشور نوبت به 33 مدعی قهرمانی حاضر در رشته ماسکولار رسید و برترین های این رشته در دو دسته معرفی شدند. محمد حسن دابی از اصفهان موفق به کسب سکوی قهرمانی در دسته اول ماسکولار شد و پس از آن محمد قلی زاده از البرز سایه قهرمانی ایستاد و مرتضی شیخ آبادگر از کیش نفر سوم این دوره ...
کسب رتبه های برتر ورزشکاران اصفهانی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در این رقابت ها که صبح امروز در جزیره کیش برگزار شد در دسته یک فیزیک محمدحسین عدالتخواه از اصفهان مقام دوم را کسب کرد، در دسته دوم فیزیک، تقی رضایی از اصفهان اول شد، در دسته سوم فیزیک مازیار کیانی مقام چهارم و حامد دهقانی نیا از اصفهان رتبه ششم را کسب کردند و دسته ششم فیزیک شایان برواز از اصفهان اول شد. در این دوره از رقابت ها 136 فیزیک کار در 6 دسته قدی با هم رقابت کردند. ...
معرفی برترین های مسابقات فیزیک پرورش اندام قهرمانی کشور
: این دوره از رقابت ها با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی انجام می شود و نمایندگان کمیته مبارزه با دوپینگ نیز در آن حضور دارند. وی گفت: این مسابقات با نظارت های دقیق در چهارچوب قوانین سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ " وادا" برگزار می شود. در این دوره از مسابقات 136 ورزشکار درشاخه فیزیک پرورش اندام حضور دارند و به ترتیب در دسته یک ناصر غدامی از تهران، محمد حسین عدالتخواه از اصفهان و محمد ...
اسامی داوران مسابقات هفته دوازدهم لیگ دسته دوم
نفت و گاز گچساران - محتشم تبریز- ساعت 14:30- ورزشگاه شهدا نفت گچساران حسین امیدی - رشید پردل - مجید عالی پور - امیر حمزه موسوی - ناظر: جواد شرفی شهدا بابلسر - عقاب تهران - ساعت 14:30- ورزشگاه علیزاده بابلسر مرتضی عابدی - مهدی دوستی - سعید محمدی - میثم آخوندی - ناظر: رضا عبدوس نیروی زمینی تهران - اترک بجنورد- ساعت 14:30- ورزشگاه غدیر تهران حامد رنجبر صولتی - ابوالفضل بیات - امین سخایی - حجت قیانوری - ناظر: حسین نیرویار ...
نتایج رقابت های کشوری طناب زنی غیر حضوری پسران دانش آموز اعلام شد
معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش البرز شامگاه چهارشنبه در این زمینه به ایرنا گفت: در پایان روز سوم رقابت های طناب زنی دانش آموزان سراسر کشور،پس از مشاهده ویدئو های ارسالی و باز بینی ویدئو ها در 2 مرحله توسط داوران،نتایج نهایی این دوره از مسابقات مشخص شد. فرشید علیزاده اظهار داشت: مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور به صورت غیرحضوری و به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ...
نتایج نمایندگان فارس در روز نخست لیگ دسته یک تنیس روی میز مردان
بسیج تندگویان اصفهان، آکادمی دبیری تبریز و هیات امیدیه همگروه است. او، افزود: دور سوم و چهارم این رقابت ها روز پنج شنبه 14 اسفندماه به میزبانی تهران برگزار می شود و دور پنجم و پایانی مرحله گروهی هم ساعت 9 صبح روز جمعه 15 اسفند برگزار می شود تا تکلیف تیم های صعود کننده به دور نیمه نهایی مشخص می شود. تیم های برتر لیگ دسته یک تنیس روی میز مردان باشگاه های کشور ساعت 19 روز جمعه 15 اسفندماه با برگزاری مراسم اختتامیه معرفی می شوند. انتهای پیام/ ...
برنامه هفته های هجدهم، نوزدهم و بیستم لیگ برتر
- ورزشگاه شهید سردار سلیمانی تبریز پیکان تهران- ذوب آهن اصفهان – ساعت 16- ورزشگاه شهدا شهر قدس تهران نساجی مازندران- سایپا تهران – ساعت 16- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر فولاد خوزستان- گل گهر سیرجان – ساعت 17:45- ورزشگاه شهدای فولاد اهواز پنجشنبه 28 اسفند 99 فولادمبارکه سپاهان- تراکتور تبریز – ساعت 15:30- ورزشگاه نقش جهان اصفهان مس رفسنجان -آلومینیوم اراک– ساعت 16 ...