کشتی فرنگی انتخابی جوانان و نوجوانان| اعضای کمیته فنی معرفی شدند
سایر خبرها
زمان قرعه کشی فوتبال جوانان و نوجوانان دختران آسیا مشخص شد
به گزارش ایرنا، داتو ویندزور جان دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد مراسم قرعه کشی مسابقات مرحله مقدماتی جوانان و نوجوانان زنان آسیا 2022، روز پنجشنبه 6 خردادماه 1400 در کوالالامپور مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار خواهد شد. در نامه ارسالی ویندزور جان به دبیران فدراسیون های حاضر در مسابقات، زمان برگزاری مراسم قرعه کشی دور اول مسابقات زیر 19 سال، ساعت 11:30 و زیر 17 سال، ساعت 12:30 به وقت محلی اعلام شده است. ...
برگزاری آخرین تمرینات تیم کشتی آزاد نوجوانان با حضور 5 کشتی گیر قمی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز قم، تیم کشتی آزاد در رده سنی جوانان با برگزاری آخرین تمرینات در سالن کشتی مجموعه تختی، فردا به محل برگزاری رقابت ها در رامسر اعزام خواهد شد. استان قم با 5 شرکت کننده به نام های اصغر باقری در وزن 48 کیلوگرم، رضا یاری 55 کیلوگرم، ابولفضل قاضی لو 60 کیلوگرم، محسن صمدی 80 کیلوگرم و سجاد بیگدلو در وزن 120 کیلوگرم در این رقابت ها حضور دارد. رقابت های انتخابی ...
اردوی یک ماه برای آماده سازی آزادکاران کشتی قم
اردوی یک ماه برای آماده سازی آزادکاران کشتی قم به گزارش قم نیوز محمدهادی علیایی امروز اظهار کرد: با تشکیل اردوی آماده سازی نفرات شاخص برای این اعزام انتخاب شده و سرانجام رقابت های انتخابی برگزار می شود تا چهره برترین های کشتی آزاد قم به منظور حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان مشخص شود. وی با بیان اینکه اردو به مدت یک ماه برگزار می شود، اضافه کرد: تعطیلی یک ...
برگزاری اردوی تیم ملی وزنه برداری مردان جانباز و معلول
ملی پوشان وزنه برداری جانبازان و معلولین از فردا وارد اردوی آمادگی می شوند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی وزنه برداری برای آمادگی حضور در بازی های پارالمپیک توکیو از پانزدهم فروردین تا هشتم اردیبهشت ماه با دعوت از هشت ورزشکار در جزیره کیش برگزار می شود. روح اله رستمی، سید حامد صلحی پور، نادر مرادی (تهران)، امیر جعفری ...
داوران انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان معرفی شدند
به گزارش مرآت ، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان روز های 21 لغایت 23 فروردین ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود و اسامی کادر اجرایی و داوران این مسابقات به شرح زیر است: سرپرست مسابقات: عبداله عزیزی نماینده فدراسیون: مرتضی ربی (تهران) سرپرست فنی: محمد مصلایی پور (یزد) ژوری: امیرحسین رهنما (سمنان) داوران بین المللی: درجه ...
4 هندبالیست کردستانی در اردوی تیم ملی نوجوانان حضور دارند
به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ حامد جولایی مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان اظهار داشت: اولین اردوی تدارکاتی تیم ملی هندبال رده سنی نوجوانان کشور به منظور کسب آمادگی جهت حضور در رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا طی روزهای 17 لغایت 23 فروردین ماه در دو گروه به میزبانی شهرستان شاهرود در استان سمنان برگزار می شود. وی در ادامه گفت: تمرینات گروه دوم این اردو با حضور 36 بازیکن طی روزهای ...
رییس فدراسیون دوومیدانی: هنوز شانس کسب سهمیه المپیک داریم
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،هاشم صیامی اظهار داشت: مسابقات بین المللی جام امام رضا (ع) را از 18 تا 23 فروردین در مشهد برگزار می کنیم و تاکنون 15 کشور برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردند. از ایران هم تقریبا تمامی استان ها در این رقابت ها نماینده ای خواهند داشت. وی افزود: یکی از موضوعاتی که از سال گذشته به دو و میدانی آسیب رساند، کرونا بود که به فعالیت دو و میدانی کاران ...
استقبال بی نظیر مردم از مسابقه ایران پخش این برنامه را هر روزه کرد
سئوالات مسابقه نکات زیادی در مورد ایران عزیز یاد گرفتیم بنابراین چه در مسابقه برنده شویم یا نشویم در شناخت بهتر کشورمان برنده هستیم. هاشم رضایت با بیان اینکه علاقه مردم به این مسابقه وظیفه ما را برای بالابردن کیفیت مسابقه سنگین تر می کند، افزود: در سال جدید شاهد رقابت های جذاب و متعدد دیگری از هموطنان مان با اجرای سعید شیخ زاده در قاب شبکه یک خواهیم بود. تهیه کننده مسابقه ایران در پایان با ...
اعزام بوکسور سیستان و بلوچستان به رقابت های جهانی
دبیر هیات بوکس سیستان و بلوچستان گفت: مصطفی ریگی بوکسور استان به همراه تیم ملی فروردین امسال به رقابت های جهانی اعزام می شود. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان، محمود نهتانی اظهارداشت: این بوکسور موفق سیستان و بلوچستان هم اینک در اردوی تیم ملی در تهران بسر می برد و 21 فروردین به رقابت های جهانی که در لهستان برگزار می شود اعزام خواهد شد. وی کسب مدال های قهرمانی نوجوانان، جوانان و نونهالان و حضور در رقابت های آسیایی را بخشی از موفقیت این بوکسور سیستان و بلوچستان اعلام کرد. ...
کشتی فرنگی انتخابی نوجوانان| خیرابادی سرپرست مسابقات شد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم کشتی فرنگی نوجوانان روزهای 15 لغایت 17 فروردین ماه در شهر سنندج استان کردستان برگزار می شود. اسامی کادر اجرایی و داوران این مسابقات به شرح زیر است: سرپرست مسابقات: جمشید خیرآبادی (کردستان) نماینده فدراسیون: جواد کریمی سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان) ژوری ...
کشتی انتخابی تیم جوانان| اعلام اسامی کادر داوری و اجرایی مسابقات فرنگی و آزاد/ خیرآبادی و عزیزی سرپرست ...
...: نادر مرادی (تهران) محمدعلی صمدی (مازندران) محمدحسین محمدپور (کرمان) بیژن روزبهانی (همدان) افشین صمدی زاده (آذربایجان شرقی) مهدی رضایی قلعه (مازندران) اسامی نمایندگان انستیتو در این رقابت ها به شرح زیر است: کشتی فرنگی نوجوانان- سنندج- 15 لغایت 17 فروردین ماه: مهدی محمدی (البرز) کشتی آزاد نوجوانان- رامسر- 17 لغایت 19 فروردین ماه: علیرضا رضایی منش (تهران) کشتی فرنگی جوانان- سنندج- 19 لغایت 21 فروردین ماه: داود گیل نیرنگ (مازندران) کشتی آزاد جوانان- تهران- 21 لغایت 23 فروردین ماه: یداله اعتصامی (تهران) انتهای پیام/ ...
اسامی داوران انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان اعلام شد
به گزارش خبرگزاری موج، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان روز های 21 لغایت 23 فروردین ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود و اسامی کادر اجرایی و داوران این مسابقات به شرح زیر است: سرپرست مسابقات: عبداله عزیزی نماینده فدراسیون: مرتضی ربی (تهران) سرپرست فنی: محمد مصلایی پور (یزد) ژوری: امیرحسین رهنما (سمنان) داوران بین المللی ...
دعوت از سه والیبالیست گلستانی به اردوی تیم ملی نوجوانان
سه بازیکن زیر 19 سال استان گلستان به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شدند. به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان گلستان ،سه نوجوان گلستانی به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند، ایلشن داوودی پور، ماهان امانی و فرحان قولجائی در اردو 12 روزه حضور خواهند داشت ، بازیکنان دعوت شده از روز شنبه 14 فروردین در آکادمی ملی المپیک حضور خواهند یافت. با نظر مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال ...
مرحله هشتم اردوی تیم ملی کشتی آزاد برگزار می شود
های کشتی قهرمانی آسیا روزهای 23 الی 28 فروردین ماه 1400 در شهر آلماتی کشور قزاقستان برگزار می شود. بیشتر بخوانید : مربیان تیم های ملی کشتی آزاد نوجوانان و جوانان مشخص شدند اعضای کمیته فنی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد نوجوانان و جوانان... رنکینگ کشتی گیران اعلام شد! انتهای پیام/ ...
نمایندگان انستیتو معرفی شدند
به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان در شهرهای سنندج، رامسر و تهران برگزار می شود. اسامی نمایندگان انستیتو در این رقابت ها به شرح زیر است: کشتی فرنگی نوجوانان- سنندج- 15 لغایت 17 فروردین ماه: مهدی محمدی (البرز) کشتی آزاد نوجوانان- رامسر- 17 لغایت 19 فروردین ماه: علیرضا رضایی منش (تهران) کشتی فرنگی جوانان- سنندج- 19 لغایت 21 فروردین ماه: داود گیل نیرنگ (مازندران) کشتی آزاد جوانان- تهران- 21 لغایت 23 فروردین ماه: یداله اعتصامی (تهران) کشتی نوجوانان ...
برگزاری رقابت های کشتی فرنگی انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان کشور به میزبانی سنندج
به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ رقابت های کشتی فرنگی انتخابی تیم ملی رده های نوجوانان و جوانان کشور " یادواره شهدای دانش آموزی" به مدت یک هفته به میزبانی استان کردستان برگزار می شود. این رقابت ها با هماهنگی و همکاری فدراسیون، اداره کل ورزش و جوانان و هیات کشتی کردستان طی روزهای 15 لغایت 21 فروردین ماه در شهر سنندج برگزار خواهد شد. با اعلام آمادگی دستگاه ورزش و جوانان ...
معرفی نمایندگان انستیتو در انتخابی تیم های ملی کشتی پایه
گروه کشتی و رزمی ورزشی تاریخ انتشار کد خبر 7713451 دانلود PDF نظر دادن به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان در شهر های سنندج، رامسر و تهران برگزار می شود. بر همین اساس اسامی نمایندگان انستیتو در این رقابت ها به شرح زیر است: کشتی ...
اسامی تیم کشتی نوجوانان آذربایجان شرقی اعلام شد
ز 17 تا 19 فروردین در شهر رامسر برگزار می شود. همچنین تیم کشتی فرنگی نوجوانان استان آذربایجان شرقی با ترکیب امیرمحمد احدزاده، ابوالفضل چوپانی، مهدی هوشمند و تیم فرنگی جوانان استان با ترکیب فرشید شریفی، علی توکل نیا، شایان ساعی، فرشاد ارفعی، میلاد شکری در مسابقات انتخابی تیم ملی شرکت می کنند. تیم های فرنگی نوجوانان و جوانان استان با مربیگری حسین کرمی و به سرپرستی علی چوپانی از 15 تا 21 فروردین ماه در شهر سنندج به رقابت خواهند پرداخت. انتهای پیام/60017/ ...
اعلام اسامی برگزیدگان سومین جشنواره عکس موبایلی هشت
...> برگزیده هیات داوران: فرزانه چخماق ساز تقدیر شده از سوی هیات داوران: حمید وکیلی تقدیر شده از سوی هیات داوران: نسترن فرجاد پزشک بخش همدلی اجتماعی: برگزیده هیات داوران: مجید حجتی برگزیده هیات داوران: امین رحمانی تقدیر شده از سوی هیات داوران: محمد آهنگر در این دوره از جشنواره به دبیری وجیه اله شیرمحمدی، داوری آثار منتخب توسط مسعود زنده روح کرمانی ...
آغاز به کار تماشاخانه ایرانشهر با نمایش های برگزیده جشنواره تئاتر مقاومت و دانشگاهی
، غزل شجاعی و مصطفی عطری می باشند. نمایش عمو لاوروف نیز قصه دو مأمور امنیتی از دو کشور مختلف است که در یک اتاقک با هوای محدود گرفتار شده اند و تنها دو ساعت زنده خواهند بود در این نمایش نیز فریاد جودی، نازنین دیده ور، علی طاووسیان به ایفای نقش می پردازند. همچنین از سایر عوامل نیز می توان به پوریا فرجی، الناز اسکندری دستیاران کارگردان، فریاد جودی منشی صحنه، رضا سلطان زاده آهنگساز، مسعود نیازی طراح صحنه و لباس، ساناز قلی زاده طراح صحنه و لباس، مهدی کیانی پوستر و بروشور، عرفان موسوی، رامین علیخواه، عکاس و فیلم بردار، تیزر مهدی کیانی، مسعود روشن و تایپو گرافی باران سلمانی اشاره کرد. ...
سنندج میزبان رقابت های کشتی فرنگی انتخابی تیم ملی
جمشید خیرآبادی در گفت و گو با مهر اظهار کرد: مسابقات کشتی فرنگی انتخابی تیم های ملی نوجوانان و جوانان کشور با حضور بیش از 400 کشتی گیر مدعی و نخبگان کشوری این رشته طی روزهای 16 لغایت 21 فروردین ماه در سالن آزادی شهر سنندج برگزار می شود. وی افزود: با تاکید ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا این رقابت ها بدون تماشاچی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد. خیرآبادی خاطرنشان کرد: نفرات برتر این مسابقات جواز حضور در اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان کشورمان را کسب می کنند. ...
تاریخ برگزاری رقابت های جدوی قهرمانی کشور مشخص شد
رقابت های جودو مسابقات جودو قهرمانی کشور و انتخابی تیم های نوجوانان و جوانان در دهه پایانی اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،به نقل از سایت فدراسیون جودو، با تصمیم مسئولان فدراسیون جودو ، مسابقات جودو قهرمانی کشور ، انتخابی تیم های نوجوانان و جوانان دختر از 29 تا 31 اردیبهشت ماه به میزبانی استان یزد برگزار خواهد شد. بخش نامه و شرایط ...
اعلام اسامی داوران و کادر اجرایی انتخابی کشتی فرنگی نوجوانان
خبرگزاری میزان - بر اساس اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی ، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان روز های 15 تا 17 فروردین ماه در شهر سنندج استان کردستان برگزار می شود که اسامی کادر اجرایی و داوران این مسابقات به شرح زیر است: سرپرست مسابقات: جمشید خیرآبادی (کردستان) نماینده فدراسیون: جواد کریمی سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان) ژوری: کامران سلطانی زاده (تهران ...
ساوه میزبان اردوی آمادگی کشتی گیران استان مرکزی
قاسم ترکمان در گفت وگو با خبرنگار مهر ، اظهار کرد: اردوی آمادگی کشتی گیران آزاد کار رده سنی نوجوانان و جوانان استان مرکزی برای حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد از امروز به میزبانی ساوه در خانه کشتی این شهرستان واقع در مجموعه ورزشی شهید چمران آغاز شد. وی افزود: در رده سنی نوجوانان، علی محمد طاهری، پوریا ذوالفقاری و محمد جعفری ازخمین ، رضا همایی از اراک و محمد امین خانکی ...
شهدای مدافع امنیتی که در تاریخ 12 فروردین آسمانی شدند
راد، شهید فرهاد گلزار، شهید صادق صفربیرانوند، شهید منوچهر اسدی، شهید مصطفی سلیمان خانی، شهید مجید رسولی، شهید حسین قالبی حاجیوند، شهید عباس اسفندیاری، شهید محسن حاجی، شهید روح الله عباسی، شهید سلمان کایدی، شهید یوسف فرهادی و شهید محمد تقی زاده. انتهای پیام/ 241
درخشش بابلی ها در رقابت های جهانی کاتا کلاسیک جوجیتسو
...، جوانان، بزرگسالان و مستر شرکت کرد. این رقابت ها با حضور 371 تیم در قالب 31 کشور طی روز های 28 اسفند 99 تا 8 فروردین 1400 برگزار شد که در پایان، تیم ملی جوجیتسو ایران با کسب یک مدال نقره و سه مدال برنز به کار خود پایان داد. اسامی مدال آوران تیم کشورمان که همگی بابلی هستند، به شرح زیر است: نقره رده سنی زیر 21 سال: بهروز رستمی و بهنام رستمی برنز رده سنی بزرگسالان: مهدی جورسرایی و حمیدرضا جورسرایی برنز رده سنی بزرگسالان: محراب افسری و متین افسری برنز رده سنی مستر: مهدی جورسرایی ...
کاندیداهای شورای شهر پارس آباد
...> ▫️ محمدرضا شیرپور اجیرلو ▫️داوود شایسته هومونلو ▫️واحد شکرزاده ▫️علی صبور تازه کند ▫️صیاد صحرائی خانمحمد ▫️روح اله صحرائی ▫️افشین طلوعی ▫️خانش عیوض زاده ▫️بهرام عیوض زاده انگوت ▫️بهروز عبدالهی ▫️شهریار علی اکبری ▫️شهروز فخیمی ▫️سجاد فرهمند گیگلو ▫️حافظ فرهودی اجیرلو ▫️رشید فرهودی اجیرلو ▫️عادل قلی زاده ▫️نعمت ...
اله کرمی: رقابت های تیراندازی العین دستاوردهای خوبی به همراه داشت
رقیه اله کرمی رئیس انجمن تیراندازی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: پس از شیوع بیماری کرونا به منظور حفظ سلامتی ورزشکاران، برگزاری تمام رویدادهای بین المللی و داخلی لغو شد و به همین دلیل ملی پوشان ما حدود یک سال از فضای رقابت ها دور بودند و مسابقات العین فرصتی شد تا نقاط ضعف و قوت ورزشکاران را شناسایی نماییم. وی ادامه داد: در جام جهانی امارات هر ...
دعوت رهبری از 74 نوجوان برای شرکت در نخستین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال نوجوانان
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، نخستین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در سال 1400 به منظور حضور قدرتمند در مسابقات نوجوانان آسیای سال آینده (1401) با شرکت 74 بازیکن در دو گروه از 17 فروردین ماه در شاهرود آغاز می شود. و 37 بازیکن در گروه اول از 17 تا 20 فروردین و 36 بازیکن نیز در گروه دوم از 20 تا 23 فرودین تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی متشکل از مهدی رهبری به عنوان ...
12 فروردین و چند خبر ورزشی از استان قزوین
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، میثم رضایی دوچرخه سوار قزوینی در ترکیب تیم امیدنیای مشهد در رقابت های دوچرخه سواری مولانا در کشور ترکیه با حریفان رقابت می کند. این تور در 4 مرحله در مسافت 550 کیلومتر از 12 تا 15 فروردین برگزار می شود. فوتسالیست های آبیکی حریفان خود را در مرحله نهایی لیگ مناطق جوانان کشور شناخت مرحله نهایی مسابقات لیگ مناطق جوانان کشور با حضور ...