مسابقات آزاد تیراندازی با کمان در فارس
سایر منابع:
سایر خبرها
پومسه رو های فارس بر قله افتخار
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ، در دومین دوره مسابقات غیرحضوری پومسه آزاد کشوری، تکواندوکاران فارس دو مدال طلا و یک مدال نقره به دست آوردند. میثم حبیبی مهر در رده سنی 41 تا 50 سال مقام اول و سیداحسان صداقت در رده سنی 15 تا 17 سال مقام دوم بخش مردان را به خود اختصاص دادند. در بخش بانوان نیز خانم کهین دخت لطفی پور در رده سنی 51 تا 60 سال مقام اول را کسب کرد. این مسابقات با حضور 487 تکواندو کار در بخش آقایان و 860 تکواندو کار در بخش بانوان از سراسر کشور برگزار شد. ...
برگزاری مسابقات استندآپ پدل برد در بندرعباس به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر یک دوره مسابقات استانی پدل برد به همت هیات انجمن های ورزشی استان هرمزگان با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد. در این مسابقات 59 نفر شرکت کننده در مسافت های 1000 و 200 متر برای رده آزاد و زیر 17 سال و 400 متر و 100 متر برای رده زیر 14 سال آقایان و بانوان باهم رقابت ...
وچان کردستان جایگاه دوم جدول رده بندی گروه هشتم را بدست آورد
حضور تیم های مشتقین ایرانیان، سرخپوشان زنجان، فوتسال بانوان پارسیان، پارسا رشت و وچان کردستان به میزبانی شهرستان مریوان در استان کردستان برگزار شد. در پایان مسابقات گروه هشتم تیم فوتسال وچان کردستان به عنوان یکی از نمایندگان استان در این رقابت ها با 2 پیروزی و یک شکست و کسب شش امتیاز به مقام دوم جدول رده بندی گروه خود دست یافت و باید در دور برگشت نیز به مصاف حریفان خود برود. ...
تیم جوانان مس رفسنجان در آستانه صعود به لیگ برتر
به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه و بر اساس اعلام سایت فدراسیون فوتبال مراسم قرعه کشی مرحله نهایی لیگ دسته اول جوانان باشگاه های کشور فصل 1400-1399 برگزار شد. بر این اساس تیم های مس رفسنجان با اروم اسپور ارومیه بازی رفت را انجام می دهند و تیم های آب منطقه ای کرمانشاه و خلیج فارس شیراز بازی بعدی دور رفت را برگزار می کنند تا تکلیف تیم های صعود کننده به فینال و لیگ برتر جوانان مشخص شود. برنده دو ...
اختتامیه چهارمین مسابقات قرآن بلاغ المبین برگزار شد + عکس
به گزارش ایکنا؛ مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات قرآن بلاغ المبین طی محفل انس با قرآنی که با حضور قاریان بین المللی و ممتاز کشورمان همراه بود، برگزار شد. در این مراسم از برگزیدگان چهارمین دوره مسابقات بلاغ المبین که در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شده بود، در دو بخش 10 تا 15 سال و کمتر از 10 سال تجلیل به عمل آمد. در این مراسم که در مسجدالزهرا(س) واقع در میعاد جنوبی برگزار ...
آغاز تور جهانی تنیس رده سنی کمتر از 18 سال
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز آذربایجان غربی ، مسابقات تنیس ( تور جهانی رده سنی کمتر از 18 سال ) با حضور 114 تنیسور از کشورهای ایران، جمهوری چک، ترکیه و پرتغال در مجموعه ورزشی شهید باکری ارومیه آغاز شد. این رقابت ها که سومین تور جهانی کمتر از 18 سال در سال 2021 بعد از رقابت های جزیره کیش و شیراز است تا شنبه 8 خرداد در دو بخش پسران و دختران و در رقابت های انفرادی و دو نفره برگزار خواهد شد. امین مهدویان سرداور نشان سفید کشورمان به عنوان سرداور در این مسابقات حضور دارد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
تیم منتخب فصل بوندس لیگا از نگاه هواسکورد
به گزارش خبرگزاری فارس، پیکارهای بوندس لیگا با قهرمانی بایرن مونیخ به پایان رسید تا این تیم به سی امین قهرمانی در این مسابقات دست یابد. لایپزیگ در رده دوم ایستاد و بورسیا دورتموند جایگاه سوم را بدست آورد. در این تیم 3 بازیکن از بایرن مونیخ و 3 بازیکن از بورسیا دورتموند حضور دارند. هواسکورد اسامی بازیکنان حاضر در این تیم را منتشر کرده است. دروازه بان ...
کاراته انتخابی تیم ملی| مسابقات تیر ماه برگزار می شود
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل ازروابط عمومی فدراسیون کاراته، با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با ستاد ملی مبارزه با کرونا، مسابقات قهرمانی کشور تحت عنوان جام امام علی(ع) را به منظور شناسایی ورزشکاران نخبه برای ورود به اردوی تیم ملی در رده های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان ویژه بانوان و آقایان با رعایت پروتکل های بهداشتی تیر ماه برگزار می شود. شرکت در مسابقات ...
خرمی: مسابقات سوپر لیگ کاراته آقایان بعد از المپیک پیگیری می شود
مسابقات عنوان کرد: اگر ستاد ملی مبارزه با کرونا موافقت کند و مشکل خاصی رخ ندهد، قرار است مسابقات انتخابی تیم ملی در 2 رده بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان نیمه دوم تیر ماه برگزار شوند. از هفتم تا بیست و هفتم خرداد ماه مهلت ثبت نام در نظر گرفته شده است. اولویت اصلی ما در برگزاری مسابقات ابتدا تیم های پایه هستند چرا که مهر ماه مسابقات آسیایی را در کشور کویت ...
مدال آوران مسابقات غیرحضوری پومسه آزاد کشوری زنان مشخص شدند
قضاوت دومین دوره مسابقات غیرحضوری پومسه آزاد کشوری در دو گروه زنان روز گذشته (پنجشنبه – 30 اردیبهشت ماه) به پایان رسید و مدال آوران این دوره از رقابت ها مشخص و معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات غیرحضوری پومسه آزاد کشوری در گروه زنان با حضور 860 نفر با عنوان "جام بزرگ مهربانی" در راستای اجرایی کردن طرح پویش "دست هایی خدایی" برگزار و درآمد حاصله از این رقابت ها صرف کمک به خانواده های تکواندوکار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می شود. پومسه روهایی که ثبت نام خود را انجام داده بودند ویدئوهای اجرام فرم خود را از طریق اپلیکیشن تخصصی تکواندو Taekapp ارسال کرده و روز گذشته (پنجشنبه – 30 اردیبهشت ماه) قضاوت رقابت ها در گروه زنان به پایان رسید. رده های سنی زنان که جواز حضور در این رقابت ها را داشتند: کمربند قرمز به بالا /// کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال و 51 تا 60 سال کمربند زرد تا آبی /// کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال و 18 تا 30 سال اسامی مدال آوران این دوره از رقابت ها به شرح زیر است: کمربند زرد تا آبی /// کمتر از 12 سال: 1- سحر باستانی نجف آبادی (اصفهان) 2- فاطمه عظیمی (چهارمحال بختیاری) 3- لنا سلحشوری (اصفهان) – ریحانه جهانبخشی (خوزستان) رده سنی 12 تا 14 سال: 1- نادیا درخشان (چهارمحال بختیاری) 2- زینب منتظرالمهدی ( تهران ) 3- حنانه مرادی (خراسان رضوی) – فاطمه حجتی نجف آبادی (اصفهان) رده سنی 15 تا 17 سال: 1- عارفه رحیمی باغ ابریشمی (اصفهان) 2- فائزه فروغیان (اصفهان) 3- فاطمه عادل نیا نجف آبادی (اصفهان) رده سنی 18 تا 30 سال: 1- زهرا نوبخت ( البرز ) 2- فاطمه اسلامی (قم) 3- محدثه جمشیدی (مازندران) – شیوا فیروزی شالو (آذربایجان شرقی) کمربند قرمز به بالا /// کمتر از 12 سال: 1- آرشین طاهرخانی ( البرز ) 2- مهدیس دارانی ( البرز ) 3- ستایش کاظمی (بوشهر) – آیناز عسگری ( تهران ) رده سنی 12 تا 14 سال: 1- غزاله مقدم (زنجان) 2- دنیا یعقوبی ( البرز ) 3- مینا رییسی ( البرز ) – آیناز دیانی (اصفهان) رده سنی 15 تا 17 سال: 1- یاسمن لیموچی (اصفهان) 2- زهرا خانیان (اصفهان) 3- مهسا عیسی وند (خوزستان) – هستی جعفری (زنجان) رده سنی 18 تا 30 سال: 1- مرجان تاجی رستم آبادی (اصفهان) 2- نگار اصغری ( تهران ) 3- مهتاب تاجی رستم آبادی (اصفهان) – فاطمه حسام (گلستان) رده سنی 31 تا 40 سال: 1- سیده معصومه حسینی (همدان) 2- زینب نصراللهی ( تهران ) 3- ندا محمدی ( تهران ) – زهرا محمدی ( البرز ) رده سنی 41 تا 50 سال: 1- نرجس شریفی (کرمان) 2- کبری سخایی وطن (قم) 3- ملیحه ذوالفقاری (اصفهان) – ملیحه نصیری فر (اصفهان) رده سنی 51 تا 60 سال: 1- کهین دخت لطفی (فارس) 2- فرانک هنویی (آذربایجان شرقی) 3- سیده زهرا غلامی (گیلان) مونس زمانی و عاطفه صابر به عنوان داوران نمونه این رقابت ها معرفی شدند. ...
رقابت کمانداران فارس به مناسبت آزادسازی خرمشهر
مسابقات آزاد تیراندازی با کمان به مناسبت سوم خرداد، جمعه 31 اردیبهشت ماه 1400 در زمین چمن مجتمع ورزشی پردیس زرهی شیراز و با حضور 35 نفر از کمانداران استان فارس در دو گروه بانوان و آقایان، در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در دو رشته ریکرو و کامپوند برگزار شد. به گزارش ایسنا به نقل از هیئت تیراندازی فارس، در کامپوند بانوان بزرگسالان، زهرا مرادیان قهرمان شد و مهسا حسینی و سارا بنیانی ...
کسب عنوان سوم مسابقات تیراندازی توسط نوجوان شایسته کهگیلویه و بویراحمدی
و جوایز نقدی ورزشکاران با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، محمد حسین حمیسی نایب رییس، سعید مرادی سرپرست سایت اهداف پروازی، علی گداری رییس کمیته مسابقات و جمعی از مربیان و داوران برگزار شد. وبگردی تیر اندازی
پومسه کاران برتر دانش آموزی آذربایجان شرقی در بخش دختران
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات انتخابی پومسه دانش آموزی بانوان استان آذربایجان شرقی با شرکت 24 نفر از شهرستان های تبریز، میانه ، بناب به صورت غیر حضوری با ارسال 48 فیلم به هیات تکواندو استان نفرات برتر مشخص شدند: نتایج این مسابقات به شرح زیر است: دوره متوسطه یک رده سنی 12 الی 14 سال : 1 - فائزه جعفری آذر (تبریز -استاد زاور) 2- ساغر ...
پومسه کاران برتر پسر دانش آموزی آذربایجان شرقی اعلام شد
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات انتخابی پومسه دانش آموزی پسران استان آذربایجان شرقی با شرکت 19 نفر از شهرستان های تبریز، مرند ، بناب، مراغه، آذرشهر و هریس به صورت غیر حضوری با ارسال فیلم پومسه ها به کمیته مسابقات هیات تکواندو استان و با داوری و بازبینی فیلم ها توسط داوران پومسه برگزار و نفرات برتر مشخص شدند: دوره متوسطه یک رده سنی 12 الی 14 سال: 1 ...
رقبای دودانگه مشخص شدند/ شهاب سهمیه گرفت
به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات با حضور 25 تکواندوکار از 12 کشور به مدت یک روز و در 10 رده وزنی و کلاس بندی شده برگزار خواهد شد. تیم ملی ایران در این دوره از مسابقات دو نماینده داشت که فردا به دیدار رقبای خود می روند. فاطمه دودانگه در وزن 49- کیلوگرم کلاس K44 دور نخست باید با زکیه خدادادی از افغانستان مبارزه کند. وی در صورت پیروزی به دیدار ایساکووا از ازبکستان در مبارزه ...
قهرمانی تیرانداز لرستانی در نخستین دوره مسابقات آزاد تیراندازی
به گزارش خبرگزاری برناازلرستان؛ این رقابتهای با حضور بیش از 100 ورزشکار از سراسر کشور در محل رو باز سایت زنده یاد محمد علی اینانلو دردو رشته تراپ واسکیت پیگیری شد که در پایان نفرات برتر معرفی و شناخته شدند. در رشته تراپ رده سنی نوجوانان و جوانان، محمد سامان بیرانوند از لرستان، حسین دهقان از فارس و امیر محمدیان از کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند. وبگردی تیراندازی تراپ مسابقات آزاد ...
مسابقات دوچرخه سواری کورسی و کوهستان در تبریز برگزار شد
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، به همت هیات دوچرخه سواری شهرستان تبریز و با حمایت مالی گروه بازرگانی اسکوئی، مسابقات دوچرخه سواری کورسی و کوهستان در دو بخش پسران و دختران روز پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه به میزبانی مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد. در این رقابت ها 250 رکابزن از شهرهای تبریز، مرند، جلفا، میانه، میاندوآب، اردبیل، خلخال، سنندج، مشهد، قم، شیراز و دزفول حضور داشت ...
هفته دوم لیگ برتر سبک شورین کمپو کای کان برگزار شد
مسابقات طی دو روز و در دو بخش بانوان و آقایان در سالن هرندی تهران برگزار شد و در پایان مسابقات در هفته دوم، تیم های برتر به شرح زیر میباشد: رده سنی آقایان(جوانان): 1.سورن چالوس با 75 امتیاز 2.آکادمی کاراته نامبر وان با 60 امتیاز 3.پارس ورامین با 50 امتیاز رده سنی آقایان(بزرگسالان): 1.آروان سازه ارگ با 90 امتیاز 2. ...
مسابقات انتخابی کاراته دانش آموزان دختر استان آذربایجانشرقی بصورت مجازی برگزار شد
مسابقات انتخابی کاراته دانش آموزان دختر استان آذربایجانشرقی بصورت مجازی برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، باحضور رئیس انجمن کاراته دختران استان این دوره از مسابقات با حضور 55 کاراته کار از نواحی مختلف تبریز، مرند،اسکو، ایلخچی، چارایماق به تعداد 110 فیلم اجرای کاراته کاران بازبینی و با قضاوت داوران استان درمورخه ( 1400/02/ ...
ماکان تقی خواه در مسابقات اسب سواری گیلان به مقام اول رسید
ماکان تقی خواه از خمام با اسب دل دل پس از پشت سر گذاشتن حریفان خود موفق به کسب عنوان قهرمانی در رده بزرگسالان این رقابت ها گردید. رقابت های اسب سواری بهاره استان گیلان روز گذشته با حضور 30 سوارکار در رده سنی خردسالان و بزرگسالان در پیست سوارکاری پیربازار برگزار شد. ماکان تقی خواه از خمام با اسب دل دل پس از پشت سر گذاشتن حریفان خود موفق به کسب عنوان قهرمانی در رده بزرگسالان این رقابت ها گردید. ...
دومین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج شهرستان بافق برگزار شد
مقام سوم مقام های برتر پیشکسوتان : 1- حاج رضا تفکری 2- محمدعلی دهقانزاده مقام برتر زیر 18 سال : سجاد علایی مقام برتر زیر 12 سال: محمدمتین فلاح ❗لازم به ذکر است بیش از 40 شرکت کننده در رده های سنی مختلف در این مسابقات حضور داشتند.❗ ♦️در پایان از نفرات برتر با حضور کاظم تفکری(رئیس هیئت مدیره باشگاه سنگ آهن) رقیه قاسم زاده(کارشناس مسئول بانوان اداره ورزش و جوانان بافق) و حامد پورامینی (رئیس هیئت شطرنج شهرستان بافق)با لوح تقدیر و کارت نقدی قدردانی شد♦️ ...
کانون چوگان البرز قهرمان جام فردوسی
دومین روز مسابقات چوگان جام فردوسی ( عصر جمعه 31 اردیبهشت ماه) با حضور 4 تیم نوروزآباد، پاسارگاد شهدا، نیروی زمینی ارتش و کانون چوگان البرز در مجموعه چوگان نوروزآباد برگزار شد. ابتدا تیم های نوروزآباد و نزاجا در مسابقه رده بندی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با نتیجه 7 به 4 به سود نیروی زمینی ارتش تمام شد. فینال جام فردوسی نیز با رقابت تیم های پاسارگاد شهدا و کانون چوگان البرز آغاز شد؛ در این رویداد تیم کانون چوگان البرز توانست با کسب نتیجه 7 به 3 پیروز میدان شود. بر اساس این گزارش، تیم کانون چوگان البرز توانست مقام نخست جام فردوسی را کسب کند و تیم های پاسارگاد شهدا و نزاجا نیز به ترتیب به مقام دوم و سوم دست یافتند. ...
معرفی چهار تیم برتر مسابقات دو نفره
در این رقابت ها که در باشگاه تنیس فیوچر از مجموعه ورزشی هوابرد شیراز در حال برگزاریست، مسابقات یک چهارم نهایی در بخش دو نفره برگزار شد و نفرات راه یافته به دور نیمه نهایی مشخص شدند. تیم سامیار الیاسی و یونس طلاور با نتیجه 2 بر صفر برابر تیم دو نفره ترکیه شکست خوردند، تیم علی یزدانی و کیان سانتیانو از آلمان با همین نتیجه برابر امیررضا قوام و علیرضا گلزاد پیروز شدند.. همچنین ...
معرفی چهار تیم برتر مسابقات دو نفره
در این رقابت ها که در باشگاه تنیس فیوچر از مجموعه ورزشی هوابرد شیراز در حال برگزاریست، مسابقات یک چهارم نهایی در بخش دو نفره برگزار شد و نفرات راه یافته به دور نیمه نهایی مشخص شدند. تیم سامیار الیاسی و یونس طلاور با نتیجه 2 بر صفر برابر تیم دو نفره ترکیه شکست خوردند، تیم علی یزدانی و کیان سانتیانو از آلمان با همین نتیجه برابر امیررضا قوام و علیرضا گلزاد پیروز شدند.. همچنین ...
آئین نامه اجرایی مسابقات شنا انتخابی تیم ملی جوانان
انتخابی تیم ملی جوانان بر اساس تصمیم کمیته فنی شنا مقرراست مسابقات شنا انتخابی تیم ملی جوانان به منظور شرکت در اردوی تیم ملی شنا جهت حضور قدرتمند در رقابت های شنا جوانان آسیا روز پنجشنبه مورخ 31 خردادماه به شرح ذیل برگزار گردد. علیهذا مقتضی است با درنظرداشتن مفاد این بخشنامه نسبت به اعزام تیم آن استان جهت شرکت در مسابقات مذکور اقدام فرمائید. شرایط شرکت در مسابقات: رده ...
لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور | خلیج فارس میناب در خانه متوقف شد
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، تیم فوتبال خلیج فارس میناب در هفته پنجم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور میزبان ایمان سبز شیراز بود. این دیدار در در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار شد و شاگردان شهاب جهانگیری با نتیجه یک یک مساوی مقابل حریف شیرازی خود متوقف شدند. تا پایان هفته چهارم تیم ایمان سبز شیراز با 6 امتیاز و خلیج فارس میناب با 4 امتیاز در رده های چهارم و ششم جدول گروه ...
دومین دوره بازی های برخط مکعب روبیک در تهران آغاز شد
ولی الله شجاع پوریان در حاشیه برگزاری مسابقات که در سرای محله پونک جنوبی پایتخت در حال برگزاری است به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این رقابت ها در گروه های سنی 6 تا 18 سال با هدف تعطیل نبودن ورزش در ایام کرونا برگزار شده تا از طریق فضای مجازی شور و نشاط را همچنان برای این اقشار کرد حفظ کرد. وی بیان کرد: این رقابت ها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، سازمان ورزشی شهرداری شهرداری ...
معوقه هفته بیست و دوم لیگ برتر|برتری پدیده مقابل گل گهر/رحمتی به قلعه نویی درس پس داد
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار تیم های پدیده خراسان و گل گهر سیرجان از هفته بیست و و دوم مسابقات لیگ برتر از ساعت 19 در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شد که این دیدار در پایان با یک گل به سود شاگردان مهدی رحمتی به پایان رسید.تقابل استاد و شاگرد (قلعه نویی و رحمتی) در این مسابقه با برتری شاگرد به اتمام رسید. پدیده با این پیروزی 28 امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به مس ...
درخشش 12 بانوی اصفهانی در بین نشان آوران مسابقات غیرحضوری پومسه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز اصفهان ، به نقل از فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات غیرحضوری پومسه (اجرای فرم تکواندو) آزاد کشوری در گروه بانوان با حضور 860 نفر با عنوان "جام بزرگ مهربانی" برای اجرایی کردن طرح پویش "دست هایی خدایی" برگزار شد و درآمد حاصل از آن برای کمک به خانواده های تکواندوکار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا صرف می شود. پومسه رو هایی که نام نویسی کرده بودند، ویدئو های ...
مسابقات انتخابی کشتی ساحلی استان گیلان در منطقه آزاد انزلی
به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ مسابقات انتخابی کشتی ساحلی استان گیلان، یادواره پهلوانان سید علی موسوی و سهیل پرسته با حضور 178 ورزشکار و با حضور 25 تیم در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسال در مجموعه ورزشی ساحلی زنده یاد سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی برگزار شد. گفتنی است است مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کشور از تاریخ 2 تا 4 تیر به میزبانی گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود. عکاس: علی سمرقندی وبگردی منطقه آزاد انزلی مسابقات انتخابی کشتی ساحلی استان گیلان ...