المپیک 2020 توکیو |برنامه روز چهارم رقابت های المپیک
سایر منابع:
سایر خبرها
برنامه ورزشکاران ایران در روز پنجم
اولین برد تاریخی این رشته را در تاریخ المپیک ثبت کند. دانیال شه بخش نیز در ادامه مسابقات بوکس وزن 52 تا 57 کیلوگرم دومین دیدار خود را برابر نماینده قدرتمند کوبا برگزار می کند. این مسابقه ساعت 14 برگزار می شود. تیم ملی شمشیربازی ایران در بخش تیمی سابر از ساعت 6 و 55 دقیقه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ایتالیا می رود. ملی پوشان شمشیربازی که از کسب مدال انفرادی این ماده ناکام ...
والیبال ایران فردا به مرحله بعد المپیک صعود می کند؟
به گزارش شما نیوز: در ادامه رقابت های المپیک زمزمه ها در رابطه با صعود تیم ملی والیبال ایران به مرحله بعد بیشتر شده است. تیم ملی کشورمان در چارچوب رقابت های المپیک فردا ساعت 4:30 صبح به مصاف کانادا خواهد رفت. به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در سومین بازی خود در المپیک توکیو با کانادا روبرو می شود؛ مسابقه ای که می تواند در صورت برد، صعود ایران به مرحله بعد را قطعی کند ...
مصاف دیدنی بسکتبال ایران با آمریکا و والیبال با کانادا
پنجمین روز از المپیک 2020 توکیو فردا، چهارشنبه برگزار می شود و نمایندگان ایران در روزی شلوغ در هفت رشته به مصاف حریفان خود می رودند. در رشته های تیم ملی والیبال ، بدمینتون، شمشیربازی، بسکتبال، دوچرخه سواری، تیرو کمان و بوکس ورزشکارانی از ایران حضور دارند که رقابت خود را در روز پنجم آغاز می کنند. والیبال: تیم ملی والیبال ایران فردا در سومین دیدار خود از گروه A و از ساعت 4 و ...
برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در روز ششم المپیک
به گزارش مشرق ، ششمین روز از المپیک 2020 توکیو فردا، چهارشنبه برگزار می شود و نمایندگان ایران در روزی شلوغ در 7 رشته به مصاف حریفان خود می رودند. در رشته های والیبال، بدمینتون، شمشیربازی، بسکتبال، دوچرخه سواری، تیرو کمان و بوکس ورزشکارانی از ایران حضور دارند که رقابت خود را آغاز می کنند. والیبال: تیم ملی والیبال ایران فردا در سومین دیدار خود از گروه A و از ساعت 4 ...
برنامه رقابت های المپیک 2020 - روز پنجم
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، پنجمین روز از مسابقات المپیک توکیو در حالی فردا پیگیری می شود که تنها نمایندگان تیراندازی کشورمان با حریفان خود به رقابت می پردازند. برنامه مسابقات نمایندگان ایران در روز پنجم تیراندازی (تیم میکس تپانچه بادی 10 متر) ساعت 4:30 صبح تیم ملی تیراندازی کشورمان با ترکیب جواد فروغی و هانیه رستمیان در مرحله مقدماتی ...
بدمینتون باز ایران فردا به مصاف حریف خود می رود
ثریا آقایی بدمینتون باز ایران در مسابقات المپیک توکیو فردا چهارشنبه از ساعت 06:30 در دومین مسابقه مرحله مقدماتی خود به مصاف بینجیائو از چین می رود. آقایی در اولین مسابقه مقابل فاطیما عبدالرزاق از مالدیو به برتری رسید. بدمینتون باز ایران تنها در صورت پیروزی مقابل ورزشکار چین می تواند به مرحله بعد صعود کند. ...
المپیک 2020 توکیو|برنامه مسابقات ایرانی ها در روز چهارم المپیک
ایران در المپیک را به دست آورد همراه با هانیه رستیمان تیم میکس تپانچه را تشکیل می دهند و نجمه خدمتی و مهیار صداقت هم تیم ایران در بخش تفنگ هستند. تیم میکس تپانچه بادی 10 متر تیم ایران با ترکیب جواد فروغی و هانیه رستیمان از ساعت 4 و 30 دقیقه صبح رقابت خود را در مرحله مقدماتی تپانچه بادی 10 متر آغاز می کنند. در این مسابقه 20 تیم در خط آتش قرار می گیرند. فروغی در بخش ...
برنامه ورزشکاران ایران در روز چهارم/ تیراندازان به خط می شوند
به گزارش ذاکرنیوز، چهارمین روز از سی و دومین دوره بازی های المپیک در توکیوی ژاپن فردا سه شنبه پنجم مردادماه در حالی برگزار می شود که ایرانی ها تنها در رشته تیراندازی و در دو ماده میکس آن حضور خواهند داشت. به این ترتیب تیم تیراندازی ایران با ترکیب جواد فروغی و هانیه رستیمان از ساعت 4:30 صبح به وقت تهران مسابقه خود را در مرحله مقدماتی میسک تپانچه بادی 10 متر آغاز می کنند. در این مسابق ...
نتایج و حواشی رقابت های المپیک 2020 - روز چهارم
به گزارش برنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، چهارمین روز از مسابقات المپیک توکیو ، صبح امروز با برگزاری مسابقات تعدادی از نمایندگان کشورمان آغاز شد. نماینده های کشورمان امروز در رشته های والیبال، بوکس، بدمینتون و شنا به مصاف حریفان خود رفتند. در ادامه به نتایج نماینده های کشورمان در روز چهارم رقابت های المپیک توکیو اشاره خواهیم کرد. این خبر بروزرسانی می شود. ...
نتایج کامل ورزشکاران ایرانی در روز سوم مسابقات والیبال
المپیک را به دست آورد همراه با هانیه رستمیان تیم میکس تپانچه را تشکیل می دهند و نجمه خدمتی و مهیار صداقت هم تیم ایران در بخش تفنگ هستند. تیم میکس تپانچه بادی 10 متر تیم ایران با ترکیب جواد فروغی و هانیه رستمیان از ساعت 4 و 30 دقیقه صبح رقابت خود را در مرحله مقدماتی تپانچه بادی 10 متر آغاز می کنند. در این مسابقه 20 تیم در خط آتش قرار می گیرند.فروغی در بخش انفرادی تپانچه بادی 10 متر اولین ...
دومین برد تیم ملی والیبال و رکوردشکنی شناگر 20 ساله/ شروع خوب آقایی در بدمینتون و وداع زودهنگام موسوی در ...
از ساعت 4:30 بامداد چهارشنبه 6 مرداد 1400 به مصاف کانادا می رود. * بدمینتون: ثریا آقایی بانوی ملی پوش ایران در نخستین دیدار خود در گروه G با فاطیما عبدالرزاق از مالدیو دیدار کرد و 2 بر صفر و با نتایج 21 بر 14 و 21 بر 7 به برتری رسید. آقایی در دومین دیدار خود روز چهارشنبه به مصاف دیگر بازیکن گروه هفتم یعنی بینگ ژیائو هه از چین خواهد رفت. * بوکس: شاهین موسوی با یوئیتو موریواکی از ژاپن - مرحله یک شانزدهم نهایی - ساعت 8:06 صبح * شنا: متین بالسینی - دسته اول مسابقات 200 متر پروانه - ساعت 14: ...
لحظه به لحظه با نتایج روز چهارم المپیک 2020 توکیو| آغاز دیدار والیبال ایران و ونزوئلا
به گزارش تازه ترین ها به نقل از تسنیم ، کاروان ورزشی ایران در چهارمین روز از بازی های المپیک 2020 توکیو، نمایندگانی در رشته های والیبال، بوکس، بدمینتون و شنا خواهد داشت. نتایج و برنامه رقابت های روز چهارم برای کاروان ایران در زیر آمده است: * والیبال: تیم ملی کشورمان پس از نمایشی تحسین برانگیز در نخستین دیدار خود مقابل لهستان، از ساعت 4:30 در دومین بازی به مصاف ونزوئلا رفته ...
دومین برد تیم ملی والیبال و رکوردشکنی شناگر 20 ساله/ شروع خوب آقایی در بدمینتون و وداع زودهنگام موسوی در ...
23 امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. بازیکنان ونزوئلا هم 38 امتیاز از حمله، 6 امتیاز از دفاع روی تور، یک پوئن سرویس و 10 امتیاز از اشتباهات ایران کسب کردند. در دیگر بازی های امروز و از گروه A، لهستان با ایتالیا بازی می کند و ژاپن به مصاف کانادا می رود. در گروه B هم آمریکا با روسیه، فرانسه با تونس و برزیل با آر ...
برنامه کاروان ورزشی ایران در چهارمین روز المپیک
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز؛ ورزشکاران کشورمان فردا در رشته های شنا، بدمینتون، بوکس و والیبال به میدان خواهند رفت. دوشنبه 26جولای / 4مرداد شنا متین بالسینی/ مقدماتی 200 متر پروانه ساعت 14:46 بدمینتون ثریا آقایی / مرحله گروهی انفرادی زنان ساعت 6:50 صبح بوکس شاهین موسوی/ مرحله یک هشتم نهایی وزن 75 کیلوگرم 8:06 صبح والیبال ایران_ ونزوئلا / ساعت 4:30 صبح انتهای پیام ...
برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایرانی در المپیک توکیو برای روز دوشنبه چهارم مردادماه
به گزارش رادیو ورزش؛ ورزشکاران ایرانی در رشته های والیبال، بدمینتون، بوکس و شنا با رقیبان خود مسابقه خواهند داد. برنامه بازیها به شرح زیر می باشد: تیم ملی والیبال ایران در ساعت 4:30 دوشنبه به مصاف تیم ونزوئلا خواهد رفت. ثریا آقایی در رشته بدمینتون در ساعت 6:50 در دور گروهی مسابقه خواهد داد. شاهین موسوی در وزن 75- کیلو، رشته بوکس در ساعت 8:06 در یک ...
لحظه به لحظه با نتایج روز چهارم المپیک 2020 توکیو| برتری آسان تیم ملی والیبال مقابل ونزوئلا/ شاگردان ...
...> تیم ملی ایران در بازی سوم خود در المپیک 2020 توکیو از ساعت 4:30 بامداد چهارشنبه 6 مرداد 1400 به مصاف کانادا می رود. * بدمینتون: ثریا آقایی با فاطیما عبدالرزاق از مالدیو – نخستین دیدار مرحله گروهی – ساعت 6:50 * بوکس: شاهین موسوی با یوئیتو موریواکی از ژاپن – مرحله یک شانزدهم نهایی – ساعت 8:06 صبح * شنا: متین بالسینی – دسته اول مسابقات 200 متر پروانه – ساعت 14:46 در حال به روز رسانی ... ...
المپیک 2020 توکیو| پایان روز چهارم با دومین برد تیم ملی والیبال/ شناگر 20ساله رکورد شکست، بانوی بدمینتو ...
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، کاروان ورزشی ایران در چهارمین روز از بازی های المپیک 2020 توکیو، نمایندگانی در رشته های والیبال، بوکس، بدمینتون و شنا داشت. میان این چهار رشته، ملی پوشان والیبال به دومین پیروزی پیاپی دست یافتند، ثریا آقایی در نخستین بازی اش در بدمینتون پیروز شد و شناگر 20ساله کشورمان رکورد ملی را جابه جا کرد. در این میان شاهین موسوی تنها نماینده ناکام ایران بود که با شکست مقابل نما ...
برنامه مسابقات روز سوم ورزشکاران ایران| کار آسان والیبال در خلوتی
توکیو را بدست آورده است فردا دوشنبه ساعت 6:50 صبح به وقت ایران برابر نماینده مالدیو مسابقه خواهد داد. این اولین مسابقه گروهی بانوی بدمینتون باز کشورمان است که در گروه G باید با دو ورزشکار مالدیو و چین مسابقه دهد. اما در آخرین مسابقه فردا، متین بالسینی تنها نماینده شنای ایران در بازی های توکیو از ساعت 14:45 دقیقه در مرحله مقدماتی ماده 200 متر پروانه مردان با نمایندگان کشورهای جامائیکا ...
برنامه مسابقات دوشنبه 4 مرداد ورزشکاران ایران در المپیک 2020
مسابقات روز سوم از المپیک 2020 توکیو فردا، دوشنبه برگزار می شود و نمایندگان ایران نیز همچون روزهای گذشته به رقابت با حریفان خود می پردازند. ایرانیان در روز سوم در والیبال، بدمینتون، بوکس و شنا مسابقه می دهند. سه ورزشکار ایران در رشته های انفرادی اولین حضور خود در المپیک را تجربه می کنند و تنها تیم ملی والیبال پیش از این هم سابقه حضور در این بازی ها را داشته است. (زمان تمام مسابقات به ...
صبح غم انگیز توکیو
وزن 75 کیلوگرم وارد رینگ خواهد شد، در شنا، ماده 200 متر پروانه متین بالسینی به رقابت با حریفان خواهد پرداخت و در والیبال هم تیم ملی کشورمان در دومین مسابقه مرحله گروهی باید به مصاف ونزوئلا برود. شاگردان ولادیمیر آلکنو در بازی قبلی دست به کار بزرگی زدند و لهستان را در یک نبرد حیثیتی و نفسگیر با نتیجه سه بر دو شکست دادند. این برد روحیه بخش، امیدهای زیادی را در کاروان کشورمان به وجود آورده است. نبرد امروز با ونزوئلا از ساعت 4:30 به وقت تهران آغاز خواهد شد. ...
برنامه مسابقات ورزشکاران ایرانی در روز چهارم المپیک | رونمایی از جوان ترین ورزشکار کاروان و دومین بازی ...
ناکامی در کسب سهمیه توسط ثریا آقایی المپیکی شد. فردا ساعت 11:20 دقیقه به وقت محلی- 6:50 دقیقه به وقت تهران در نخستین دیدار از مرحله گروهی برابر فاطیما عبدالرزاق از مالدیو به میدان می رود. بینجیائو از چین هم دیگر حریف ثریا آقایی در مسابقات المپیک محسوب می شود. رویارویی بلند قامتان ایران برابر ونزئلا بلندقامتان ایران در دومین دیدار خود در گوره نخست فردا- ساعت 19:40 به وقت ژاپن ...
برنامه مسابقات ورزشکاران ایرانی در روز چهارم المپیک توکیو
به گزارش خبرگزاری موج، در چهارمین روز از المپیک توکیو فردا دوشنبه سه ورزشکار از ایران در رشته های بدمینتون، بوکس و شنا به همراه تیم ملی والیبال به مصاف رقبای خود می روند. برنامه روز چهارم به شرح زیر است: (ساعت ذکر شده به وقت ایران است) * والیبال : ایران با ونزوئلا - دومین دیدار مرحله گروهی - ساعت 4:30 صبح * بدمینتون : ثریا آقایی با فاطیما عبدالرزاق از مالدیو ...
برنامه مسابقات ورزشکاران ایرانی در المپیک توکیو (4 مرداد)
گروه ورزش/شهرآرانیوز ، کاروان ورزش ایران در المپیک توکیو، فردا دوشنبه، چهارم مردادماه به مصاف رقبای خود خواهند رفت. در نخستین دیدار، والیبالیست های کشورمان از ساعت 4:30 به وقت تهران به مصاف ونزوئلا خواهند رفت. در رشته بدمینتون، ثریا آقایی از ساعت 5:30 به رقابت خواهد پرداخت. در رشته بوکس، از ساعت 8:06 شاهین موسوی در وزن منفی 75 کیلوگرم در مرحله یک هشتم نهایی کار خود را آغاز خواهد کرد. در رشته شنا از ساعت 15، متین بالسینی در مرحله مقدماتی 200 متر پروانه به آب خواهد زد. ...
برنامه مسابقات ایران ی ها در سومین روز المپیک 2020/ نوبت به پرچم داران رسید
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان المپیک 2020 توکیو به سومین روز از آغاز خود رسیده و تاکنون ورزشکاران کشورهای مختلف در چندین رشته ورزشی کار خود را آغاز کرده اند. در ادامه رقابت نمایندگان ایران در این رویداد بزرگ فردا، یکشنبه ایران ی ها در تیراندازی، بسکتبال ، تکواندو و قایقرانی مقابل حریفان خود به میدان می روند. (زمان تمام مسابقات به وقت ایران است) تیراندازی: هانیه رستیمان ...
برنامه روز سوم المپیک 2020 توکیو
در روز سوم المپیک 2020 توکیو نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود می روند. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، سومین روز از مسابقات المپیک توکیو در حالی فردا پیگیری می شود که نمایندگان کشورمان در رشته های تکواندو، تیراندازی، قایقرانی و بسکتبال به مصاف حریفان خود می روند. برنامه مسابقات نمایندگان ایران در روز سوم: تکواندو (میرهاشم حسینی و ناهید کیانی) مرحله ...
برنامه روز دوم ایرانی ها در المپیک/ رویارویی بلندقامتان برابر چک
به گزارش خبرنگار مهر، دومین روز از سی و دومین دوره بازی های المپیک فردا یکشنبه سوم مردادماه در توکیو با برگزاری رویدادهای مختلف پیگیری می شود. در این روز نمایندگان کشورمان در رشته های روئینگ، تیراندازی، بسکتبال، تکواندو و بسکتبال به مصاف رقبای خود می روند. نازنین ملایی نماینده روئینگ کشورمان که برای اولین بار در تاریخ این رشته موفق به صعود به مرحله نیمه نهایی بازی های المپیک شده است ...
گزارش زنده روز سوم مسابقات؛ ملایی فینالیست شد/ شکست کیانی در نخستین مسابقه/ رستمیان به فینال نرسید
با نتیجه 18 بر 9 مغلوب شد. برنامه نمایندگان ایران در روز سوم مسابقات 1400/05/03 – 04:26 *یکشنبه: 25جولای (سوم مرداد) -تکواندو: (میرهاشم حسینی و ناهید کیانی) مرحله یک چهار نهایی اوزان 68 کیلوگرم مردان از ساعت 5:30 صبح مرحله شانس مجدد، رده بندی و فینال از ساعت 14:30 -تیراندازی (مهیار صداقت ) مرحله فینال تپانچه و تفنگ 10متر بادی مردان از ساعت 4:30 صبح تا 12 ظهر ...
برنامه امروز نمایندگان ایران در المپیک 2020/ جدال بسکتبال با چک/ دیدار حساس کیانی و کیمیا علیزاده
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، برنامه امروز نمایندگان ایران به شرح ذیل است: تیراندازی: هانیه رستمیان در مرحله مقدماتی تپانچه 10 متر بادی زنان با حریفان رقابت می کند. ساعت4 و 30 دقیقه صبح مهیار صداقت در مرحله مقدماتی تفنگ 10 متر بادی مردان به مصاف حریفان می رود.ساعت 8 و 30 دقیقه صبح بسکتبال: تیم ملی ایران در اولین مسابقه خود با جمهوری ...