تنیس انتخابی زیر 12 سال| پرونده مسابقات بسته شد/ نفرات برتر مشخص شدند
سایر خبرها
حضور دختر گلستانی در تیم ملی تنیس
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ،در رقابت های تنیس انتخابی تیم ملی زیر 12 سال دختران، غزل رضازاده از گلستان موفق شد با برتری برابر حریفان به جمع 6 بازیکن منتخب راه پیدا کند. صبا خیرمنش، فردخت علیمی، فریماه فرهی مقدم، غزل رضا زاده، نازنین پاشا زاده و هانا شعبان پور به عنوان نفرات برتر معرفی شدند. در این دوره از رقابت ها تنیسور های منتخب از استان ...
مدال نقره و برنز برای صفورا قانع و طناز ازلی/ تیم دختران ایران نایب قهرمان آسیا شد
با 21 امتیاز سوم شد و تیم های اندونزی ، امارات متحده عربی و چین هم مقام های چهارم تا ششم را کسب کردند. هدایت دانشجویان کشورمان در این رقابتها را شادی پریدر به عنوان سرمربی، خاطره عزیزی به عنوان سرپرست فنی و محمد ابراهیم زاده به عنوان سرپرست بر عهده داشتند. تیم ایران در اولین دوره این رقابت ها در سال 2020 عنوان سوم تیمی را کسب کرده بود. رقابت های بخش پسران از روز پنجشنبه 18 شهریور ماه به میزبانی اندونزی آغاز خواهد شد. دومین دوره مسابقات آنلاین شطرنج دانشجویان آسیا 11 تا 22 شهریور سال جاری در دو بخش دختران و پسران به میزبانی کشور اندونزی برگزار خواهد شد. ...
نایب قهرمانی دختران شطرنج باز ایران در رقابت های دانشجویان آسیا| جابجایی طلا و نقره در بازی آخر
رقابت ها در سال2020 عنوان سوم تیمی را کسب کرده بود. دومین مسابقات برخط شطرنج دانشجویان آسیا 11 تا 22شهریور توسط فدراسیون آسیایی ورزش های دانشگاهی و با مشارکت فدراسیون ورزش های دانشگاهی اندونزی و فدراسیون آسیایی شطرنج در 2 بخش دختران و پسران در حال برگزاری است. با پایان رقابت دختران، رقابت های بخش مردان از روز پنجشنبه 18شهریور به میزبانی اندونزی آغاز می شود. ...
مقام دوم اصفهان در مسابقات مهارت های فردی بسکتبال دختران
به گزارش ایراسین، مسابقات مهارت های فردی دختران زیر 15 سال در رشته بسکتبال، با حضور 22 استان از هشت منطقه کشور به صورت دوره ای با برگزاری 63 بازی به پایان رسید. در این رقابت ها تیم های اصفهان، خراسان رضوی، قم و تهران به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند که در پایان خراسان رضوی مقام اول را کسب کرد، اصفهان به مقام دومی بسنده کرد و تیم تهران و قم به ترتیب سوم و چهارم شدند. گفتنی است، نفرات برتر این مسابقات به اردوی انتخابی تیم ملی دختران (زیر 15 سال) دعوت خواهند شد. ...
صعود نمایندگان تنیس مشهد به مرحله بعد لیگ کشوری
هدایت چوب سنگ را هم برعهده دارد، افزود: رعد پدافند ارتش و چوب سنگ توانستند به عنوان سرگروه به مرحله بعدی رقابت ها صعود کنند. مرحله بعد متشکل از 4 گروه چهار تیمی خواهدبود که در نهایت از این مرحله 8 تیم نهایی حاضر در لیگ برتر مشخص می شوند. این 8 تیم در دو گروه چهار تیمی با یکدیگر رقابت می کنند تا قهرمان مشخص شود. رقابت ها به صورت متمرکز در دهکده ورزشی چهارباغ استان البرز برگزار می شود. دبیر ...
چهل وچهارمین دوره مسابقات قرآن استان تهران آغاز شد
به گزارش تهران پرس، چهل وچهارمین دوره مسابقات قرآن استان تهران از امروز با برگزاری رشته دعا خوانی خانم ها در مجموعه فرهنگی بصیرت واقع در حکیمیه تهرانپارس آغاز شد. رشته های مسابقات این مسابقات در رشته های حفظ 5، 10، 20 جزء و کل قرآن کریم، قرائت تحقیق و ترتیل، اذان، تواشیح، دعا خوانی و مفاهیم قرآن کریم و در دو بخش خانم ها و آقایان برگزار و نفرات برتر جواز حضور در مسابقات ...
شطرنج بازان مازندرانی، قهرمانان شطرنج جام کارون
...، محمد حسین درویشی . بیشتر بخوانید : اهواز میزبان رقابت آنلاین بین المللی جام کارون همچنین با توجه به برگزاری این مسابقات در رده های مختلف سنی؛ نفرات اول تا سوم در هر رده به ترتیب زیر اعلام شدند: رده زیر 18 سال : طا ها گلشانی سروش روشنی سبحان زحمتی رده زیر 16 سال : عرشیا علاقمند آرتین اشرف امیررضا خراسانی رده ...
عزیزی: میزبانی تکواندو ناشنوایان جهان در توسعه این رشته تاثیرگذار خواهد بود/ برای آمادگی تکواندوکاران ...
تکمیل کرد: خوشبختانه ستاد اجرایی مسابقات جهانی به صورت فعال و به ریاست تیشه گران برگزار و کارها طبق برنامه دنبال می شود. البته در این راه به طور حتم باید از حمایت ها و پشتیبانی سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو باید قدردانی کرد تا مسابقات به شکلی آبرومندانه در کشورمان برگزار شود. عزیزی همچنین در خصوص برگزاری مسابقات انتخابی تیم های تکواندو دختران و پسران ناشنوا گفت: از سال 1399 به دلیل ...
معرفی برترین های بخش خواهران مسابقات استانی قرآن کریم
ساری و حنانه خسروی از نور مقام های اول تا سومی را از آن خود کردند. بیشتر بخوانید: برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم در مازندران فیلم برگزاری مسابقات دعاخوانی بخش خواهران ضبط و به سازمان اوقاف ارسال که پس از بررسی نهایی و داوری نفرات برتر آن اعلام خواهد شد. نفرات برتری که با نظر مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف، حدنصاب امتیاز لازم را کسب کرده باشند، به مرحله کشوری اعزام ...
سمیه یزدانی و ماندانا دهقان ؛ دوچرخه سواران ایران در مسابقات جهانی بلژیک
به گزارش “ آی دبلیو اسپورتس ” آژانس ورزش زنان ایران؛ سمیه یزدانی و ماندانا دهقان نفرات برتر دوچرخه سواری جاده ایران در آخرین روزهای پاییز در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جهان رکاب خواهند زد. مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی جهان 28 شهریور تا 6 مهر 1400 در فلاندرز بلژیک برگزار می شود و با وجود ابهام در اعزام دختران ایران، از فدراسیون دوچرخه سواری خبر می رسد که ویزای سفر به بلژیک نیز ...
کاراته کای کردستانی به اردوی تیم ملی بزرگسالان بانوان کشور دعوت شد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از کُردتودی ، مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی بانوان روز گذشته در مجموعه ورزشی کبگانیان فدراسیون کاراته برگزار شد و پس از مشخص شدن نفرات برتر هر وزن جواز حضور این کاراته کاها نیز در اردوی تیم ملی صادر شد. اولین مرحله اردوی تیم ملی کاراته بانوان با حضور اعضای تیم ملی، چهار نفر برتر انتخابی ورودی به اردو های تیم ملی و نفرات برتر هر وزن در ...
رقابت 73 نفر در مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم
حسینیه حبیب بن مظاهر (ع) خرم آباد برگزار شد. وی با بیان اینکه برندگان این رقابت ها به مسابقات کشوری راه می یابند، ابراز کرد: نفرات برتر مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه در مرحله استانی شرکت داشتند. حجت الاسلام طباطبایی خاطرنشان کرد: بر اساس آیین نامه برگزاری مسابقات علاوه بر نفرات برتر مرحله شهرستانی، نفرات اول مسابقات استانی سال قبل اوقاف در رشته های حفظ 10، 20 و ...
مدیرکانون پرورش فکری فارس:قصه،تفکر و تخیل کودک و نوجوان راگسترش می دهد
زنان و مردان نیز رقیه مستقیم با قصه غول و نمکی مقام اول را به خود اختصاص داد. ضحی محزون با قصه موش دم بریده و مریم جمالی با قصه آقای قورباغه نیز موفق به کسب مقام دوم و سوم جشنواره شدند. در این بخش سعیده عزیزی با قصه کلوچه های خوشمزه و زهرا رایگان با قصه میهمان به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند. جشنواره استانی قصه گویی همچنین در بخش دختران و پسران، ستایش عرب زاده با قصه تولد مار بوآ ...
مسابقات آنلاین شطرنج استان ایلام
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،مسابقات آنلاین شطرنج روزانه استان ایلام یک شنبه 14 شهریور بصورت برق آسا با زمان 3 دقیقه و 2 ثانیه برگزار شد و نفرات برتر پس از 90 دقیقه رقابت معرفی شدند. مسابقات شطرنج روزانه 14 شهریور با قهرمانی مسلم منصوری زلانی از ایوان خاتمه یافت. نفرات برتر مسابقات : مسلم منصوری زلانی مدال طلا شیرزاد حسن بیگی مدال نقره عارف پورشب مدال برنز نفر اول زیر 14 متین شادی وند مدال طلا نفر اول بانوان معصومه هاشمی نژاد مدال طلا انتهای پیام/ د ...
حضور دختران هندبالیست قم در اردوی تیم ملی
آماده سازی تیم ملی هندبال نوجوانان دختر ایران است که به میزبانی هیات هندبال استان سمنان و در شاهرود برگزار می شود تا تیمی قوی و مطمئن به نهمین دوره رقابت های قهرمانی نوجوانان دختر آسیا اعزام شود، اردویی که تا دوازدهم شهریور ماه برقرار است مدیر کل ورزش و جوانان استان قم ابراز کرد: کادر فنی تیم ملی هندبال دختران نوجوانان ایران و در حالی که از 21 بازیکن برای حضور در این اردو دعوت کرده اند ...
نفرات برتر مسابقه پیامکی نغمه های معنوی انتخاب شدند
محمودی اسفندقه از کانون فرهنگی هنری حضرت رقیه (س) اسفندقه جیرفت به عنوان نفرات برتر این مسابقه معرفی شدند. خوبی زاده یادآور شد: مسابقه پیامکی نغمه های معنوی با هدف ترویج معارف صحیفه سجادیه و همچنین ترویج قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه برگزار شد. مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب کرمان ابراز کرد: این مسابقه یکی از برنامه های این کانون فرهنگی هنری در راستای یازدهمین ...
نفرات برتر اوزان مختلف به اردوی تیم ملی کاراته بانوان ایران دعوت شدند
نفرات برتر اوزان مختلف رقابت های انتخابی به اردوی تیم ملی کاراته بانوان ایران دعوت شدند. به گزارش یاریزان ؛ مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی بانوان ایران در مجموعه ورزشی کبگانیان برگزار شد و نفرات اول هر وزن به اردوی تیم ملی دعوت شدند. اسامی نفرات برتر اوزان مختلف جهت حضور در اردوی تیم ملی کاراته بانوان به شرح ذیل اعلام شد: وزن منفی 50 کیلوگرم: زهرا طرازپور از ...
چهارمین رزمایش شمیم حسینی در اردبیل برگزار شد
بقات در استان اردبیل نیز در دو مرحله برگزار شده تا نفرات برتر استانی به سطح ملی معرفی شوند. وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: قرار است بعد از سپری شدن مراحل شهرستانی، استانی و مرحله کشوری نفرات برتر در مسابقات بین المللی قرآن کریم که همزمان با عید مبعث برگزار خواهد شد، در تهران حضور پیدا کنند. ستوده اضافه کرد: در مرحله شهرستانی این مسابقات 300 نفر در 24 و 25 تیرماه ...
اسامی ملی پوشان پاورلیفتینگ اعزامی به مسابقات جهانی سوئد اعلام شد
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات جهانی پاورلیفتینگ بدون لوازم 2021 قرار است از تاریخ 31 شهریور ماه تا 11 مهر ماه در سوئد برگزار شود و تیم ملی ایران نیز خودش را آماده حضور در این رقابت ها می کند. از سوی انجمن پاورلیفتینگ لیست اسامی نفرات اعزامی به رقابت های جهانی سوئد به شرح زیر اعلام شد: بزرگسالان: ...
شناسایی برترین تنیسور های نوجوان کشور
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ؛ 18 نفر حاضر در این رقابت ها به مدت یک هفته با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان فربد ایمانی، کیارش صادقی، سروش معدنیان، ایریک عابدین زاده، دانیال مشتاقی فر و علیرضا مقدسی به ترتیب جایگاه های اول تا ششم را به خود اختصاص دادند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
اسامی اردونشینان تیم ملی زورخانه ای اعلام شد
، هرمزگان، همدان ، مرکزی و یزد در مجموعه فرهنگی ورزشی غدیر تهران (دانشگاه علوم انتظامی امین) برگزار گردید. بر همین اساس نفرات شرکت کننده این مسابقات که بر اساس سهمیه ای که به استانهای آنها تعلق گرفته بود در این پیکارها حضور یافتند که با رقابت در رشته میانداری انفرادی با یکدیگر جدال سخت و نفس گیری را پشت سرگذاشته و سرانجام پس از کسب امتیازات لازم، مجوز حضور در رشته های دیگر مهارت های ...
آغاز مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران در آمل
به گزارش برترین خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت الاسلام مصطفی سیفی در گفت وگویی، اظهار کرد: چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآنی مرحله استانی به میزبانی آمل در سالن بصیرت آستان امامزاده ابراهیم این شهرستان درحال برگزاری است. وی افزود: این رقابت ها امروز 14 شهریور ماه در بخش خواهران و فردا 15 شهریور ماه در بخش برادران برگزار می شود. رئیس ...
درخشش فردخت علیمی در رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس زیر 12 سال ایران
، قزوین ، قم ، سمنان ، کرمان ، گلستان و مازندران حضور داشتند که در نهایت صبا خیرمنش، فزدخت علیمی ، فریماه فرهی مقدم ، غزل رضا زاده ، نازنین پاشا زاده و هانا شعبان پور به عنوان نفرات برتر معرفی شدند. نفرات برتر این مسابقات به رقابت های زیر 12 سال غرب آسیا که از تاریخ 29 شهریور ماه تا 3 مهر سال 1400 به میزبانی اردن برگزار می شود اعزام می شوند. وبگردی ورزش و جوانان قزوین ...
دومین تجربه حامدی نیا با دانشجویان در مسابقات شطرنج آسیا
نیز دیگر اعضای تیم دختران هستند. در هریک از روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه 3دور بازی انجام خواهد شد. وصال حامدی نیا ورزشکار 20ساله مشهدی، اکنون دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد است که موفق شد در انتخابی تیم ملی دانشجویان دختر در بین 3بازیکن برتر کشور جا بگیرد. در اولین دوره که پاییز سال گذشته برگزار شد، تهران میزبان این رقابت های مجازی بود و شطرنج بازانی از 13کشور در آن شرکت کردند. در این دوره ...
نفرات برتر مسابقات قرآن استان مشخص شدند
به گزارش مرآت ، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل تدینی به رسانه ها، اعلام کرد: مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور 75 نفر از برگزیدگان مرحله شهرستانی برگزار شد و پس از انجام رقابت، نفرات برتر این دوره مشخص شدند. وی با اشاره به نفرات برتر در رشته های حفظ قرآن کریم، افزود: محمد تقی سعدالدین از سمنان نفر اول در رشته حفظ کل، قاسم خاکپاش از شاهرود نفر اول رشته حفظ 20 جزء ...
کشتی ساحلی رنکینگ جهانی| شیخ اعظمی و قلی پور در مرحله نیمه نهایی/ زمانی در مرحله یک چهارم نهایی
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج کشتی گیران کشورمان در پایان مسابقات صبح روز دوم رقابت های رنکینگ جهانی کشتی ساحلی که از صبح دیروز (جمعه) در شهر رُم ایتالیا در حال برگزاری است و عصر امروز (شنبه) با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می رسد، به شرح زیر است: در وزن 70 کیلوگرم محمد زمانی در دور حذفی مقابل استیو مومیلا از ایتالیا با نتیجه 3 بر صفر به ...
شیخ اعظمی و قلی پور در مرحله نیمه نهایی
رقابت های رنکینگ جهانی کشتی ساحلی از صبح دیروز (جمعه) در شهر رُم ایتالیا در حال برگزاری است و عصر امروز (شنبه) با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می رسد. به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، نتایج کشتی گیران کشورمان در پایان مسابقات صبح روز دوم، به شرح زیر است: در وزن 70 کیلوگرم محمد زمانی در دور حذفی مقابل استیو مومیلا از ایتالیا با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی دست یافت و به ...
صعود ایران به رتبه دوم جدول رقابت ها
شد و در دورششم موفق به شکست حریف سنگاپوری شد و جمع امتیازات خود را به 3.5 رساند. تیم ایران در پایان دور ششم این رقابت ها بعد از تیم قدرتمند هند که با 18.5 امتیاز صدر جدول را در اختیار دارد با 16.5 امتیاز در رده دوم تیمی قرار دارد و تیم های اندونزی(میزبان رقابت ها) با 15 و امارات متحده عربی با 13 امتیاز در تعقیب صدرنشینان هستند. این رقابت ها، فردا یکشنبه 14 شهریور با انجام بازی های هفتم الی نهم به اتمام خواهد رسید. دومین دوره مسابقات آنلاین شطرنج دانشجویان آسیا 11 تا 22 شهریور سال جاری در دو بخش دختران و پسران به میزبانی کشور اندونزی برگزار خواهد شد. ...
تیم نیروی زمینی ارتش قهرمان مسابقات بین المللی اربابان سلاح شد
تیم نیروی زمینی ارتش، قهرمان مسابقات نظامی جهان 2021 در رشته اربابان سلاح در شاهین شهر اصفهان شد. *** تیم نیروی زمینی ارتش قهرمان مسابقات بین المللی اربابان سلاح شد به گزارش سروش ، تیم نیروی زمینی ارتش، قهرمان مسابقات نظامی جهان 2021 در رشته اربابان سلاح شد. در این دوره از مسابقات چهار تیم جمهوری اسلامی ایران ، فدراسیون روسیه ، جمهوری سوسیالیستی ویتنام و جمهوری ...