معرفی نفرات برتر هجدهمین دوره رقابتهای تکواندو آنلاین تکاوران
سایر منابع:
سایر خبرها
روزنوشت های بخش بانوان یک موکب اربعینی منتشر شد
به گزارش خبرگزاری فارس، اهالی اینجا ، روزنوشت هایی از بخش بانوان یک موکب اربعینی در کربلا توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد. این اثر روایتی مستند و داستانی از شروع حرکت کاروان خدام موکب حضرت فاطمه معصومه(س) از قم تا کربلا که تمامی اتفاقات این موکب را به تصویر کشیده است. موکب حضرت فاطمه معصومه(س) که از سال1393 تاسیس و در کربلای معلی استقرار پیدا کرده است، هر ساله با ...
برگزاری مسابقات شطرنج آنلاین بین شهرستانی استان ایلام
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،اولین دوره مسابقات شطرنج آنلاین بین شهرستانی استان ایلام با حضور 8 تیم شهرستانی و 62 بازیکن از شهرستان های مختلف استان ایلام برگزار شد. در پایان 90 دقیقه رقابت مسابقات با درخشش و قهرمانی شطرنج بازان شهرستان دهلران خاتمه یافت. _ تیم های برتر مسابقات به شرح زیر است: شهرستان دهلران شهرستان ...
اسامی نفرات حاضر در مسابقات آسیایی و جهانی بدنسازی
: سجاد حیدری دسته پنجم: فرشاد ولی پور بادی کلاسیک: دسته اول: احمدرضا عبدالهی دسته دوم: محمد یوسفی دسته سوم: بهزاد عدالت دسته چهارم: وحید وحدت دسته پنجم: محمد دارابی پرورش اندام: 65 کیلوگرم: حسین هادی نژاد 70 کیلوگرم: حسین فرهادی 75 کیلوگرم: فرشاد گنجی 80 کیلوگرم: عزیز معززی 85 کیلوگرم: ابراهیم ارزشمند 90 ...
دو ویژه برنامه به مناسبت شهادت امام حسن(ع) از رادیو قرآن پخش می شود
تا 21 به صورت زنده از رادیو قرآن پخش می شود. همچنین به همین مناسبت ویژه برنامه رادیویی سبط پیامبر با موضوع سیره قرآنی و اخلاقی امام حسن (ع) و تأثیر آن در سبک زندگی به تهیه کنندگی فاطمه کاشانی وحید، گویندگی محمد مطلب، کارشناسی حجت الاسلام علی اکبر رنجبران و روایتگری یاسر دعاگو سه شنبه 23 شهریور ماه ساعت 10 صبح به مدت 50 دقیقه با بخش های مختلف نمایش، سخنرانی، ارتباط زنده با حرم حضرت معصومه (س)، روایت و بخش مشارکت مخاطبان پیرامون سوال " مهمترین ویژگی امام حسن مجتبی (ع) را چه می دانید و چگونه از آن ویژگی در زندگی روزمره الگو می گیرید؟ " تقدیم شنوندگان خواهد شد. کد خبر 521939 ...
اعلام اسامی بانوان برگزیده مسابقات قرآن استان تهران
شهریورماه به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی در مجتمع بصیرت اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران واقع در منطقه حکیمیه، برگزار شد. در این مسابقات بیش از 200 نفر در دو بخش بانوان و آقایان حضور داشتند. مسابقات بخش آقایان طی روزهای 16 تا 19 شهریورماه و بخش بانوان نیز 20 و 21 همین ماه برگزار شد. بخش بانوان رشته اذان و تواشیح و همسرایی قرآن کریم ندارد. نفرات برتر این مسابقات به مرحله کشوری چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن راه می یابند. انتهای پیام ...
تولیدکنندگان میزبان جشنواره ملی مد و لباس دیبا معرفی شدند
، پریا قنبری، فاطمه شکیبائی یگانه و محمد رضا ضیایی پور چهارمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا به همت جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و همچنین با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر درحال برگزاری است و نمایشگاه این دوره از جشنواره 20 تا 23 مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران مدکس اتحادیه پوشاک برگزار خواهد شد. کد خبر 5303931 ...
حضور 25 تیم در مسابقات جوانان و نوجوانان/ بازدید علی قارداشی از اردوی تیم ملی بانوان و جلسه کمیته داوران
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز؛ طبق اعلام کمیته مسابقات فدراسیون، 25 تیم فرآیند ثبت نام در مسابقات لیگ جوانان و نوجوانان دختر و پسر باشگاه های کشور کامل کردند و در این رقابت ها حضور خواهند داشت. رقابت های لیگ برتر جوانان و نوجوانان دختر در همدان و رقابتهای پسران در آکادمی امیر احتشام زاده تهران و همزمان در روزهای 28 الی 30 مهرماه برگزار ...
4 ورزشکار آذربایجان غربی به تیم های امید فوتبال و شمشیربازی دعوت شدند
شهریورماه سال جاری آغاز خواهد شد. مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ادامه داد: “سکینه نوری” و “زهرا مرد” 2 شمشیرباز استان نیز به اردوی اسلحه اپه تیم ملی شمشیربازی دعوت شدند و از 27شهریور در این اردو حضور خواهندداشت. خوبدل گفت: همچنین برای حضور در مسابقات قایقرانی قهرمانی کشور تیم استان در این رقابت ها حضور خواهدیافت. وی اضافه کرد: “فاطمه مجلل” ملی ...
نتایج روز نخست دوومیدانی قهرمانی باشگاه ها/ قهرمانی تفتیان در 100 متر با رکوردشکنی
روز نخست از مرحله دوم مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش ایسنا، دومین مرحله از بیست و پنجمین دوره مسابقات دوو میدانی قهرمانی باشگاه های کشور از امروز( یکشنبه) به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب آغاز شد. در این مسابقات تیم های پلیمر خلیج فارس خرم آباد، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، سایپا، ذوب آهن اصفهان، عماد، مقاومت، عقاب نیروی ...
65 بازیکن به تیم امید دعوت شدند (اختصاصی)
ماه باید تیم امید را در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 23 آسیا همراهی کند که در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار می شود. برنامه تیم امید تداخلی با بازی های تیم ملی ندارد و یاسین می تواند در هر دو تیم حضور پیدا کند. *علیرضا ابراهیمی هافبک تیم شاهین یکی از نفرات دعوت شده به اردوی تیم امید است. او به دلیل مصدومیت از ناحیه کنف امروز مجبور به جراحی شد و بعید است موفق به حضور در اردوی تیم امید شود چون ...
66 بازیکن برای تیم ملی امید دعوت شده اند
خوزستان محمد جواد کیا، علیرضا اسدآبادی از خراسان رضوی مهدی لیموچی، فرزان دانا، رضا کاخساز از فارس ساسان حسینی، حسین نخودکار، هومن ربیع زاده از کرمان سبحان پسندیده از گیلان امیر مهدی جانملکی و علی زارع از مازندران در اردوی تدارکاتی گروه دوم که از 29 شهریور ماه تا یکم مهر ماه برگزار می شود، بازیکنان زیر باید حضور داشته باشند: محمد خدابنده لو ...
پایان اردوی تیم های ملی گلبال بانوان بزرگسالان و جوانان در بابلسر
اردوهای تیم ملی گلبال بانوان بزرگسالان و جوانان در بابلسر برگزار شد. چهارمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی گلبال جوانان دختر از روز 11 شهریور در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر آغاز و تا 18 شهریور ادامه یافت. فاطمه عجم دشتی و نرگس امیری از اصفهان، رویا بخشی از کرمانشاه، ویدا جبارزاده از فارس، معصومه واحدپور از زنجان، معصومه ملایی از کرمان و ام البنین شریفی از خوزستان، 7 گلبالیست ملی پوش ...
65 بازیکن به تیم امید دعوت شدند (اختصاصی)
اه باید تیم امید را در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 23 آسیا همراهی کند که در شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار می شود. برنامه تیم امید تداخلی با بازی های تیم ملی ندارد و یاسین می تواند در هر دو تیم حضور پیدا کند. *علیرضا ابراهیمی هافبک تیم شاهین یکی از نفرات دعوت شده به اردوی تیم امید است. او به دلیل مصدومیت از ناحیه کنف امروز مجبور به جراحی شد و بعید است موفق به حضور در اردوی تیم امید شود چون ...
راهیابی دانشجویان قرآنی دانشگاه آزاد به مرحله نیمه نهایی کشوری1400
...، امیر میرجلیلی در بخش آقایان و حمیده تجملیان، زهراسادات مدرسی زاده، مهدیه ناصرپور، زهرا محمدی و فاطمه تجملیان در بخش بانوان داوری این دوره از مسابقات را برعهده داشتند. بدین ترتیب پرونده مسابقات چهل و چهارم در استان یزد بسته شد تا برگزیدگان استانی این مسابقات در مرحله نیمه نهایی که در اواخر مهرماه و اوایل آبان ماه برگزار می شود به رقابت با دیگر متسابقان از استان های مختلف کشور پرداخته و با حضور پرشور در مرحله نهایی ملی شرکت و درخشش یزدی ها را همچون گذشته در سطح کشور شاهد باشیم. انتهای پیام/ ...
داوری جشنواره آفتابگردان در ایستگاه نهایی
15 زهرا (مهناز) ایروانی 16 اکرم السادات هاشمی پور(4 اثر) 17 محمدابراهیم هویدا مژدهی 18 زینب بندری 19 اکرم السادات هاشمی پور شعر محاوره(ترانه): ردیف شاعر 1 محمدامین فردوسی 2 معصومه صاحبی 3 رضا نیکوکار 4 نیره جهان بین 5 فاطمه کرمی 6 سمیه تورجی 7 سعید، رجب خوانساری لازم به ذکر است که داوری آثار داستانی ...
آغاز تصویربرداری جشن سربرون در شهرک سینمایی غزالی + تصاویر
، محمدرضا راد، حسن محمودی، مجتبی واشیان، امیر کسارنژاد، ساقی عسگری، سارا اشتری، امیر زمستانی، سودابه علیپور، نجات علی مرادی، سیامک حلمی، آرمین ترکمندی، علی حسن ناصری، ذبیح ذبیح پور، علی نجاریان، زهرا برومند، ایوب دمان، امیر نداف فر، عباس براری، رضا درم کزین، ابوالفضل حاجی علیخانی، مجید یاراحمدی، مهران هادی، جواد عاقبت بین، حسن زارع، محمودرضا بهرامی، علی عطایی، سیامک نظری، مرتضی ستارپور، محمد نادرخانی، فیروز حیدرزاده، سجاد مومنی، رضا سیدی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. انتهای پیام/ ...
صعود کوهنوردان باشگاه نگین دماوند نجف آباد به بلندترین قله ایران
نگین دماوند نجف آباد به بلندترین قله ایران شرکت کنندگان: امید شیرزادی، بهرام امیری، محمدرضا قاهری، حسین مختاری، سیدمصطفی نجومی، مجتبی مسعودی، اکرم صالحی پور، مائده سیف الدین، مهدی محمدی، فاطمه بیگم معینی، سجاد بیگدلی، محسن جهان بین، زهرا کاویانی، مهدی ابوتراب، محمود محسن پور، مهراب به پرور، محسن باستانی، اصغر منصوری، مهدی بهزادی، خانم منصوری، حامد هنرمند، حمید محسن پور انتهای پیام/ ...
معرفی نفرات برگزیده چهل و چهارمین مسابقات استانی قرآن کریم گیلان
به گزارش گیلانستان ، محمد مهدی قربانیان صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم، اظهار کرد: در پایان دو روز رقابت 150 قاری و حافظ قرآن کریم برگزیدگان این دوره از مسابقات معرفی شدند. رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان در ادامه گفت: در رشته حفظ پنج جز خواهران، معصومه بیژن از بندرانزلی، گوهر حبیب پور از رودسر لیلا ...
معرفی نفرات برتر مسابقات کاتا و کمیته بانوان کیش
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، یک دوره مسابقات کاراته در بخش کاتای مجازی با حضور 36 شرکت کننده برگزار شد. در پایان مسابقات بخش کاتا نفرات برتر اعلام شد: نوجوانان (قهوه ای مشکی): سمانه کمالی 21/22 اول دلارام، ولی پور 21/18دوم موژان مومنی 21/12سوم عسل صبور 21/10سوم نونهالان (قهوه ای مشکی): کوثر رهپیش 21/20 اول مریم حق ...
نفرات برتر چهل و چهارمین مسابقات قرآن کریم استان قزوین معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قزوین ، علی عظیمی رئیس اداره امور قرآنی اوقاف قزوین گفت: در این دوره از رقابت های قرآنی 628 شرکت کننده از سراسر استان، در 2 بخش خواهران و برادران و در 10 رشته حضور داشتند. وی افزود: این مسابقات ماه گذشته و به صورت شهرستانی آغاز و پس از برگزاری رقابت ها و معرفی نفرات برتر شهرستانی، شرکت کنندگان در مرحله استانی حضور پیدا کرده و پس از برگزاری رقابت ...
اداره اوقاف شهرستان آمل میزبان شایسته چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم
را به همه نشان داده و ما را به مسیر تعالی و صراط مستقیم هدایت کند. ** اعلام برترین های مسابقات استانی قرآنی قرآن کریم اوقاف مازندران برترین های چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران در دو بخش خواهران در 6 رشته قرآنی و برادران در 7 رشته اعلام شد. **بخش خواهران *حفظ کل: فاطمه نظری از بهشهر زهرا سلطان پور از ساری رقیه رضایی از ساری ...
اعلام برترین های چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف استان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ استان مرکزی ؛ حجت الاسلام دهقانی رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: چهل و چهارمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف استان مرکزی با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد. وی افزود:: این دوره از مسابقات به علت شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و با حضور 155 شرکت کننده برگزار شد نفرات برتر چهل و چهارمین دوره ...
برنامه های متنوع شعرخوانی در کتابخانه های خراسان رضوی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، برنامه های متنوع شعرخوانی با محوریت امام رضا(ع) در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برگزار شد. مسابقه مشاعره در کتابخانه عمومی علامه محمد تقی جعفری شهرستان کلات مسابقه مشاعره با حضور دختران نوجوان عضو کتابخانه عمومی علامه محمد تقی جعفری شهرستان کلات و با هدف آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان با مشاهیر حوزه شعر ایران ...
فوتبالیست برازجانی در اردوی تیم ملی فوتبال بانوان شرکت دارد
فاطمه امینه برازجانی در آخرین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال بانوان برای حضور در مسابقات آسیایی حضور یافته است. به گزارش دیارجنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران، آخرین مرحله از اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسال بانوان با حضور 24 بازیکن از جمعه نوزدهم شهریور در مرکز ملی فوتبال آغاز شده است. فاطمه امینه برازجانی (بوشهر)، سمانه چهکندی و سارا دیدار (خراسان رضوی)، شبنم بهشت و سارا ...
بیانیه حمایت کنشگران فرهنگی ایران زمین از مقاومت دوم پنجشیر
...> محمد ثانی پیمان ریشهری زاده هایده حاجیانی داوود دهقانی کیوان حیدری کاظم کریم نژاد سید یوسف صالحی رضا نکیسا محمدرضا برازجانی عبدالمحسن بحرانی دشتی هاشم باغبانی هادی زره پوش معصومه خدادادی کریم غلامی پور نعمت الله گنبدی پور اکبر هنر اسدالله حمیدی بهرام سعادت مهر فاطمه (هلنا) سعادتمند ...
درخشش ورزشکاران خوزستان در مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور + عکس
اد حیدری، علی عسکری، محمد جوهری، حسین منصوری نفرات تیم خوزستان دراین رقابت ها بودند. مازیار نیک نژاد و صادق احمدی به عنوان مربی هدایت ورزشکاران خوزستان را برعهده داشتند و عباس خلیلی به عنوان سرپرست در کادرفنی تیم حضور داشت. اردوان قاسمی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان خوزستان درمراسمی پایانی رقابت ها حضور داشت. نفرات برتر مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور به پ ...
معرفی نفرات برتر انتخابی تیم ملی بدنسازی در بخش فیزیک
نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی در بخش فیزیک مشخص شدند. به گزارش ایسنا، رقابت های انتخابی تیم ملی در بخش فیزیک بزرگسالان با معرفی نفرات برتر در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی به پایان رسید. اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است: دسته اول شنتیا لک پور(تهران) ناصر خدامی(تهران) مهدی رئوفی(تهران) مهدی عبادی ...
برنامه هفتگی حرم مطهرحضرت معصومه(س) در هفته جاری تشریح شد
کرد و افزود: در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین رفیعی سخنرانی و محمدرضا غلامرضازاده به روضه خوانی خواهد پرداخت و این مراسم به صورت زنده از شبکه دو منعکس می شود. وی ادامه داد: مراسم پایانی حرم مطهر بانوی کرامت در هفته جاری، به محفل عزاداری جمعه شب اختصاص دارد که در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی سخنرانی و حمزه علی پور مداحی خواهد کرد. آمره از انعکاس برنامه آستان ...