نتایج دومین دوره مسابقات پارابدمینتون قهرمانی کشور در اصفهان اعلام شد
سایر منابع:
سایر خبرها
تحلیل بنیادی شرکت پالایش نفت اصفهان (شپنا)
به گزارش بازار ، تحلیل بنیادی شرکت پالایش نفت اصفهان (شپنا) از سوی گروه تحلیل سامان ویژن منتشر شد. در حوزه صنعت پالایش نفت جمعا ده شرکت فعالیت می نمایند که از این تعداد شرکت پالایش نفت اصفهان(شپنا) یکی از شش شرکت پالایشی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران می باشد. شرکت پالایش نفت اصفهان در قیاس با نه شرکت دیگر در سال 98 از نظر دریافت خوراک در جایگاه سوم قرار دارد و از منظر تولید محصول نفت وگاز مقام نخست، گاز مایع مقام دوم، بنزین و نفت کوره مقام سوم و نفت سفید جایگاه چهارم قرار دارد. دریافت فایل کامل گزارش ...
اعلام نفرات برتر مسابقات فریزبی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل ورزش و جوانان استان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ، مسابقات فریزبی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش ویژه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان و به همت هیات ورزش های همگانی استان در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد که در پایان نفرات برتر معرفی شدند . لازم به ذکر است در بخش آقایان : محمد شیردل مقام اول ، حمید یوسف زاده مقام دوم و محمود انزلی ...
کسب دو عنوان نائب قهرمانی بدمینتون بازان گیلانی
آقایان و براساس میزان معلولیت در 6 کلاس به رقابت پرداختند. رقابت های بانوان از 19 مهر به مدت دو روز و رقابت آقایان نیز از 21 تا 23 مهر در مجموعه ورزشی ایثار شهر اصفهان برگزار شد. در بخش آقایان و در کلاس SL3 مهدی ملکی از تهران و علی کامرانی از گیلان به ترتیب بر سکوی اول و دوم ایستادند و مهدی موسویان از اصفهان و ابوالفضل جنایی از یزد نیز بصورت مشترک سوم شدند. در بخش ...
اعلام نحوه ی ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارآموزی وکالت سال 1399 (آزاد و سهمیه ی ایثارگران)
محمدرضا 87 عباسی فرشاد 21 زارعی مهناز 88 جمالی عسکرانی قربانعلی 22 جمشیدی پبدنی سپیده 89 جعفریان جن قشلاقی منظر 23 مرادی امین 90 محمدی سمیه 24 ظهرابی زهرا 91 میرشفیعی فاطمه 25 فدائی اشیانی شاهین 92 عربهااشنی ابوالفضل 26 شامگانی رسول 93 رحیمی جامه الناز 27 نوروزی هانیه 94 عسکریان مصطفی 28 اقائی اسحاق 95 مردانی ...
چهاردهمین دوره جیتسا و اولین مسابقه انجمن هنر رزمی جیتسا به مدت 2روز به میزبانی مازندران برگزار شد
خبرگزاری آقای خبر: مسئول برگزاری کشوری آن سرکارخانم استاد سمیه هراتی بوده اند در این رویداد 160 مبارزه جیتسا برای تصاحب کمربند طلایی بصورت سوپر فایت به رقابت پرداختند و از بین 12 استان شرکت کننده استان مازندران به مقام اول تیمی استان خراسان رضوی به سرپرستی استاد عاطفه آقایی مقام دوم و مقام سوم تیمی به استان تهران به سرپرستی استاد الهام عابدی و مقام چهارم به استان آذربایجان غربی به نمایندگی استاد ...
افتخار آفرینی ورزشکاران کارگر استان در مسابقات جهانی 2021
...، ماده 400 متر مدال برنز، ماده 800 متر مدال برنز) سارا قمصری (گروه سنی b، ماده 100 متر مدال برنز، پرتاب وزنه مدال برنز) *شنا - گروه سنی a علی حمزه ای (مقام اول 50 متر قورباغه، مقام اول 100 متر قورباغه، مقام دوم 50 متر آزاد، مقام دوم 50متر پروانه، مقام دوم 100 متر کرال سینه سید جواد موسوی زاده (مقام اول 100 متر کرال پشت، مقام دوم 100 متر مختلط، مقام سوم 50متر ...
درخشش ورزشکاران یزدی در مسابقات پارابدمینتون آقایان کشور
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یز د ، در دومین مسابقات پارابدمینتون کشور که به مناسبت گرامیداشت هفته پارالمپیک با حضور چهارده استان و هفتاد ورزشکار به میزبانی استان اصفهان برگزار شد، ورزشکاران اعزامی از سوی این هیئت موفق به کسب مقام های اول تا سوم این رقابت ها شدند. سید کمال خلیل زاده در فینال کلاس wh1 با شکست دیگر همشهری خود محمدرضا دهقان طرزجانی موفق به کسب ...
تداوم نسل طلایی خراسان رضوی در دوومیدانی
خراسان رضوی با حضور منا شادی دوست، ندا گلی، پریسا امینی و ریحانه نصیحتی به مقام اول و طلا رسید. در دوی 100 متر فاطمه حیدریان از مازندران مقام اول را کسب کرد و دختر دونده استان ریحانه نصیحتی با اختلاف کم به عنوان نفر دوم از خط پایان گذشت و نایب قهرمان شد. نرگس مهربان از خراسان شمالی نیز سوم شد. ماده پرش طول تنها ماده ای بود که خراسانی ها مدال کسب نکردند و فاطمه حسینی از گلستان، نرگس سیدی و الناز ابوپور از مازندران و مهسا خادم حسینی از خراسان شمالی در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند. ...
دوره تخصصی آموزش صوت و لحن در بوشهر برگزار شد + عکس
عنوان نفر دوم و ابوالفضل گرامی و سیدحسن شجاعی مشترکاً به رتبه سوم در رشته تقلیدی استاد منشاوی دست یافتند و آقایان محمدجواد زاهدی پور، سیدقاسم علوی و رضا زالی با کسب بیشترین امتیاز به ترتیب، عنوان نفرات برگزیده اول تا سوم رشته تقلیدی استاد مصطفی اسماعیل را به خود اختصاص دادند. رسانه های متخصص؛ درمانگر آسیب های اجتماعی و ساختارهای معیوب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ...
مسابقات پارا تنیس روی میز بانوان استان مرکزی در اراک برگزار شد
به گزارش دیار آفتاب ؛ مسابقات پارا تنیس رو میز با حضور پرشور ورزشکاران پارا از شهرستان های شازند و اراک در سه کلاس ایستاده، نشسته و کم توان ذهنی به صورت دوره ای در سالن تنیس روی میز پنجم مرداد اراک برگزار شد. در پایان مسابقات نتایج زیر به دست آمد: کلاس ایستاده: مقام اول: مهین طاهری (اراک) مقام دوم : راحله صفدری (اراک) مقام سوم : معصومه اکبری ...
گردهمایی رتبه های برتر آزمون سراسری برگزار می شود
رفسنجان رتبه سوم : محمد اسماعیلی از اراک رتبه چهارم : پارسا نوروزی نژاد از سبزوار رتبه پنجم : امیرمهدی میقانی از اراک رتبه ششم : ترانه خسروجردی از مشهد رتبه هفتم : محمدجواد احمدپور از اصفهان رتبه هشتم : محمدحسن جعفرآباد از تهران رتبه نهم : ماهان بیهقی از تهران رتبه دهم : دانیال غریب از مشهد رتبه اول : نیما ابوالحسنی از تبریز رتبه دوم ...
مصاف لوچوکاران در المپیاد آبی ساحلی بسیج بابلسر
شهر های آمل، بابل، قائمشهر، جویبار، فریدونکنار، هادی شهر و بابلسر به مصاف هم رفتند. در وزن 75- کیلو، رضا آقاجانی از بابلسر، عنوان نخست را تصاحب کرد. امیررضا مهدی پور از بابل نایب قهرمان شد و حمید نعمت پور دیگر شرکت بابلی، سوم شد. امین شریف پور در وزن 85- کیلو از بابل در جایگاه اول قرار گرفت. عادل رمضانی از جویبار به مقام دوم رسید و علیرضا رسولی از بابل نیز بر سکوی سوم ایستاد ...
جودو قهرمانی جوانان کشور| قهرمانی جودوکاران مازندران با کسب 2 مدال طلا
موسوی از استان اصفهان و کامیار قاسمی گیلان وزن 100+ کیلوگرم: 1- سعید کرجی از استان مازندران 2- محمدمهدی رستگار از استان بوشهر 3- ابوالفضل ترابی از استان خراسان رضوی و رضا ماکنالی از استان خوزستان در پایان مسابقات، کاپ اخلاق به تیم خوزستان رسید و محمدجواد محبی نماینده وزن 90- کیلوگرم از استان قم هم در وزن نوجوانان و هم در وزن جوانان موفق به کسب مدال طلا شد و به عنوان پدیده مسابقات معرفی شد. انتهای پیام/ ...
انتخاب تیم جانبازان و معلولین اصفهان در رشته ورزش های الکترونیک
فاطمه آقایی، فاطمه سلامیان و معصومه سادات هاشمی به مقام اول تا سوم در رشته بولینگ دست یافتند و در گروه مردم مسابقات در رشته تنیس روی میز برگزار و سید محمد میرعلایی، محمد حامد کاظمی و ایمان بلانیان اول تا سوم شدند. این رقابت ها به همت کمیته ورزش های الکترونیک هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان اصفهان و با همکاری معاونت فرهنگی – ورزشی شهرداری اصفهان در مجموعه شهید میثمی برگزار شد. انتهای پیام/ ...
معرفی نفرات راه یافته به اردوی انتخابی تیم ملی کاراته در زنجان
...، فاطمه زهرا سعیدآبادی از کرمان و آناهیتا عبدالملکی از منطقه آزاد کیش در جایگاه نخست قرار گرفتند. در رده سنی جوانان، فاطمه عتابی از مازندران، زهرا علیزاده از تهران و حنانه صالحی از مازندران به مقام قهرمانی رسیدند و در رده سنی امید نیز سوده خلیلی از مازندران، الهه هزاریان از چهارمحال و بختیاری، فرنوش نورصبحی از اصفهان، مهنا میرزایی از مازندران و آیدا خوشبختی از مازندران حائز رتبه اول شدند. انتهای پیام ...
خراسان رضوی قهرمان مسابقات دوومیدانی نونهالان دختران کشور شد
، محدیث رحمانی از خراسان شمالی و مریم مهابادی از خراسان شمالی اول تا سوم شدند. در دوی 100 متر هم فاطمه حیدریان از مازندران مقام اول را کسب کرد و ریحانه نصیحتی از خراسان رضوی و نرگس مهربان سوم از خراسان شمالی دوم و سوم شدند. در پرتاب وزنه هم شیدا سادات حسینی از خراسان رضوی، ریحانه دیباجی از گلستان و کیانا کرامتی از مازندران اول تا سوم شدند و در بخش 100 متر با مانع نیز مبینا باقری از خراسان ...
مرحله دوم گزینش تیم ملی نوجوانان؛ فراخوان بازیکنان سه پست باقی مانده
...> مازندران قربان کاسه گر علیرضا تهران دوستی ثمری امیر علی اذربایجان غربی عزیزی رضا کردستان ابراهیمی مانی کردستان زاهدی محمد زانا گیلان شهبازی حمیدرضا کرمان خسروی محمد مهدی کرمان محسنی ابوالفضل فارس علیزاده شایان فارس دهقان منش حسین خوزستان صیادی عباس یزد طباطبائی سید محمد حسین خراسان رضوی قلعه نوی امیر علی سیستان ...
قهرمانی صدیقه خطی، آیلار حاتمی و سحر محمد حسینی در مرحله اول
به گزارش دختران قهرمان ؛ مرحله اول مسابقات موتور ریس قهرمانی کشور در دو بخش مردان و زنان، جمعه 23 مهر در کلاس 125، مینی جیپی، 250، 600 و هزار سی سی در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. در پایان راند اول در بخش زنان و در کلاس 125 سی سی صدیقه خطی به مقام قهرمانی رسید و شاهده ربیعی و شهناز میرحیدری در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. در مینی جی پی، آیلار حاتمی عنوان نخست را به دست آورد و زهرا عابدینی دوم شد و مقام سوم نیز به فاطمه رضایی اختصاص پیدا کرد. در کلاس 250 سی سی، مقام قهرمانی از آن سحر محمد حسینی شد و مریم اسکندری و آزاده گیلانی دوم و سوم شدند. ...
برگزاری مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولین در ایلام
به گزارش تابناک ایلام ؛ به مناسبت هفته پارا المپیک یک دوره مسابقه تیراندازی در سه ماده (تفنگ ایستاده، تفنگ درازکش وتپانچه) در سالن هیات جانبازان و معلولین استان ایلام برگزار شد. در رشته تپانچه: مقام اول زهرا فارغی، مقام دوم فاطمه غفوری زاده و مقام سوم را صغرا جانبخشی به دست آوردند. در رشته تفنگ ایستاده: مقام اول زینب ادیب نژاد، مقام دوم معصومه اروانه و مقام سوم را پروین ...
راهیابی سه کاراته کار گیلانی به اردوی تیم های ملی رده های سنی کشور
- کیلوگرم در مرحله دوم انتخابی تیم ملی توانست حریفان خود را شکست دهد و به همراه نفرات اول و دوم این وزن، به اردوی تیم ملی راه یابد. در رقابت های کاراته قهرمان رده سنی نوجوانان نیز، محمدرضا اکبری از گیلان در وزن 63- کیلوگرم موفق شد مقام سوم را کسب کند اما در مرحله دوم انتخابی مقابل حریفش متحمل شکست شد تا این کاراته کار نتواند به اردوی تیم ملی راه یابد. به هرحال حاصل تلاش کاراته ...
برترین های بازی های رایانه ای تحرکی جانبازان و معلولین استان اصفهان انتخاب شدند
رایانه ای استان اصفهان در گفت وگو با ایسنا، اظهارکرد: استقبال خوبی را شاهد بودیم، در بخش بانوان که با حضور 50 نفر شرکت کننده در رشته بولینگ برگزار شد، فاطمه آقایی قهرمان شد، فاطمه سلامیان و معصومه سادات هاشمی دوم و سوم شدند. وی افزود: در بخش آقایان 40 ورزشکار در رشته تنیس روی میز با یکدیگر رقابت کردند که در پایان سید محمد میرعلایی به قهرمانی رسید، محمدحامد کاظمی و ایمان بلانیان بر سکوی ...
خراسان رضوی قهرمان دو و میدانی نونهالان دختر کشور شد
مریم قوشچی نایب رییس هیات دو و میدانی گلستان شامگاه روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: رقابت های دو و میدانی نونهالان دختران کشور با حضور 41 ورزشکار از استان های گلستان، مازندران، سمنان، خراسان رضوی و خراسان شمالی در پیست تارتان مجموعه ورزشی شهدای کریم آباد گرگان برگزار شد. وی بیان کرد: در مجموع تیمی این رقابت ها تیم خراسان رضوی با هفت طلا و 2 نقره به مقام قهرمانی دست یافت و دختران نونهال ...
برگزاری مسابقات تنیس روی میز پیشکسوتان لرستان
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان؛ یک دوره مسابقات پیشکسوتان به مناسبت آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج )بصورت دوره ای وبا حضور پیشکسوتانی از شهرستان، بروجرد خرم آباد کوهدشت وپلدختر به میزبانی هیات شهرستان خرم آباد وبا سرداوریمهران میرزاوندی رئیس هیات خرم آباد وداور ملی وهمچنین کمکرجب صفی پور دبیر هیات این شهرستان برگزار شد که نتایج به شرح ذیل است: مسابقات پیشکسوتان 40 تا 50 سال . ...
جشنواره بازیهای بومی و محلی برگزار شد
نفر در بخش بانوان بودند. در بخش آقایان 25 نفر در مسابقات چوب کشی و 55 نفر در قالب 7 تیم در مسابقات هفت سنگ گروهی و طناب کشی بصورت تک حذفی با هم به رقابت پرداختند. در مسابقات چوب کشی وزن 60_ کیلوگرم علی مقنی، حسین تقی زاده و علی پارسا زاده مقام های اول تا سوم را به دست آوردند، در وزن 70_ کیلو گرم علی آراسته قهرمان شد و علیرضا خنجری و محمد دشتی به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب ...
خراسان رضوی قهرمان ورزش های زورخانه ای زندانیان کشور شد
. بر این اساس در مسابقات کشتی پهلوانی در وزن 70 کیلوگرم ورزشکار استان مازندران مقام اول، کشتی گیر همدانی مقام دوم و ورزشکار استان خراسان رضوی و ایلام به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند. همچنبن در وزن 80 کیلوگرم ورزشکار استان لرستان مقام اول، کشتی گیر کردستانی مقام دوم و ورزشکاران مازندران و تهران مشترکا عنوان سوم را کسب کردند. در وزن 90 کیلوگرم ورزشکار استان زنجان مقام اول، کشتی ...
معرفی مربیان برتر مسابقات انتخابی تیم ملی رده سنی نوجوانان، جوانان و امید دختران
استان تهران نیز با کسب یک طلا و یک برنز توسط شاگردانشان در رده سوم قرار گرفتند. در بخش کاتا نیز فرناز رواخواه از استان اصفهان که شاگردانش موفق به کسب یک طلا، یک نقره و یک برنز شدند، بهترین عملکرد را در میان تمام مربیان داشت. پس از وی، فاطمه بغلانی پور از استان تهران با کسب یک طلا و یک نقره توسط شاگردانش در رده دوم ایستاد و معصومه تمیمی از استان تهران و زهرا قشقایی نژاد از استان فارس نیز با کسب یک طلا توسط شاگردانشان در رتبه سوم برترین مربیان قرار گرفتند. ...
تیم دانشگاه آزاد در مسابقه لیگ دوچرخه سواری کشور در رامسر اول شد
به گزارش ایرنا ، تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان هم در این مسابقه مقام دوم را کسب کرد و تیم هورسان رامسر سوم شد. رئیس هیات دو چرخه سواری مازندران در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت که در رشته استقامت جاده ای در بخش انفرادی محمد گنج خانلو از تیم فولاد مبارکه سپاهان به مقام نخست رسید ، سعید صفرزاده و علی لبیب هر دو از تیم دانشگاه آزاد اسلامی هم به مقام های دوم و سوم ...
منطقه20|آغاز فاز دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهروندان در منطقه
به گزارش تهران پرس ؛ فرهاد افشار شهردار منطقه با اشاره به راه اندازی پویش جهادی تزریق 300 هزار دُز واکسن کرونا از سوی شهرداری تهران که از روز اول مهرماه آغاز شده و با شعار تهران دوباره جان می گیرد اجرا شد، گفت: در راستای اجرای فاز دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهروندان تهرانی و تسهیل دسترسی شهروندان، این طرح با استقرار اتوبوس های ویژه در میادین اصلی، ایستگاه های مترو و همچنین در 38 مسجد اجرا می شود ...
امکانات تمرینی ورزشکاران رشته دو و میدانی در اصفهان نامناسب است
خوبی برگزار شد. نصری همچنین مدال طلا و نقره مسابقات جهانی کارگری در فرانسه و 2 مقام دومی اسپانیا را در کارنامه ورزشی خود دارد. وی سال های گذشته در رقابت های پله نوردی ایران و دبی نیز به ترتیب مقام های سوم و دوم را کسب کرده بود. سومین دوره مسابقات جهانی ورزش کارگری شرکت ها 15 مهر امسال به میزبانی کشور یونان آغاز شد و در این رقابت ها سه هزار ورزشکار از 30 کشور جهان ...
513 میلیارد تومان طرح راه سازی در استان اصفهان در دست اجراست
.... وی افزود: ساختمان فرمانداری اردستان نیز با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی در مرحله نماکاری قرار دارد و در صورت تامین اعتبار در سال 1401 افتتاح خواهد شد و بخشداری کویرات هم با پیشرفت فیزیکی 97 درصد، تنها کارهای جزیی آن باقی مانده است. به گزارش ایرنا. 11 هزار و 500 کیلومتر راه در اصفهان وجود دارد و با توجه به موقعیت ویژه جغرافیایی این استان، اصفهان بعنوان چهارراه ترانزیتی، رُتبه نخست حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر را در کشور داراست. ...