گزارشی تصویری گردهمایی نفرات برتر آزمون سراسری 1400
سایر منابع:
سایر خبرها
نفرات برتر مسابقات قوی ترین مردان خراسان رضوی معرفی شدند
رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی به خبرنگار ایرنا گفت: در این رقابت یک روزه 16 ورزشکار باهم رقابت کردند و در پایان مصطفی مقدم و دانیال پیل جو از مشهد و سعید خیرآبادی از سبزوار به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند. سروش پورآزاد افزود: جوایز نفرات برتر توسط فرماندار و شهردار درگز و برخی اعضای شورای این شهر اهدا شد. وی ادامه داد: اسکات تعادلی 300 کیلوگرم و الوار ...
پایان مسابقات مینی گلف شهر همدان با معرفی نفرات برتر
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان ؛ در این رقابت ها در بخش آقایان محمد فروزنده، س
برگزاری مسابقات قهرمانی کاتا مجازی در خرم آباد ورزشی
سبک های غیرکنترلی کاراته بانوان شهرستان خرم آباد مسئول برگزاری مسابقات با همکاری مریم جعفری این مسابقات را طی دو روز به صورت مجازی و ارسال فیلم کاتا برگزار نمودند . داوران مسابقات : مریم جعفری و سمیه نصیریان سرداور ، فرشته شهبازی، گلنوش میردریکوندی، سیده فاطمه سهرابی و فرزانه قوامی قضاوت این دوره از مسابقات را داوری کردند . نفرات برتر رده سنی خردسالان : مقام ...
نفرات برتر جام اولی های تیروکمان استان تهران معرفی شدند
برتر خواهد بود گفت: در این رقابت ها 9 باشگاه در رقابت اولین ورزشکاران شرکت داشتند و نفرات خود را معرفی کردند. رییس هیات تیروکمان استان تهران بیان کرد: یکی از برنامه های مهم این هیات در پسا کرونا؛ برگزاری المپیاد استعداد های برتر کشور، قهرمانی تهران و جام باشگاههای تهران برشمرد که طبق تقویم ورزشی برگزار خواهد شد. به گفته وی هم اینک 25 باشگاه ورزشی در سطح استان تهران به فعالیت این ورزش در بعد ورزش قهرمانی و کشف استعداد های برتر می پردازند. ...
اقدامات استانی به مناسبت ایام هفته تربیت بدنی
نفرات برتر اهدا شد تقدیر از ورزشکاران معلول مدال آور کشوری و استانی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش از ورزشکاران معلول مدال آور کشوری و استانی شهرستان دیّر با حضور مهندس ابراهیمی شهردار، محمد آلبوغبیش رئیس شورای شهر دیّر، رئیس اداره بهزیستی شهرستان تقدیر و تجلیل به عمل آمد. برگزاری جشنواره ورزش های همگانی در شهرستان گناوه هیئت ورزش های جانبازان و معلولین ...
معرفی نفرات برتر مسابقات شمشیربازی استان
برترین های نخستین دوره مسابقات شمشیربازی استان مشخص شدند.
معرفی نفرات برتر سومین دوره مسابقات دارت انتخابی تیم ملی
به گزارش خبرگزاری مهر ، سومین دوره از مسابقات رنکینگ کشوری انتخابی تیم ملی دارت مجازی 1400 بانوان با میزبانی استان خراسان شمالی و معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. این دوره از مسابقات روز جمعه به صورت آنلاین و به میزبانی خراسان شمالی، زیر نظر کمیته برگزاری انجمن دارت کشور در دو مرحله گروهی و حذفی برگزار شد. در فینال ملیحه رجبی از استان تهران با غلبه بر به رخ دهقان از ...
معرفی نفرات برتر شطرنج بانوان در خوزستان
کیانی با4٫5 امتیاز به عنوان نفر اول، زهرا پروین با 4٫5 امتیاز به عنوان نفر دوم، نیایش موحد با 4 امتیاز به عنونان نفر سوم معرفی شدند. مسئول کمیته مسابقات خوزستان تصریح کرد: از نفرات برتر این دوره مسابقات با اهدا حکم تقدیر به عمل آمد. انتهای پیام/م
معرفی نفرات برتر رقابت دو صحرا نوردی کشور
رحیم قهرمانی از البرز و میثم قنبری از کرمان تصاحب کردند. عنوان برترین دونده بااخلاق مسابقات به رحیم قهرمانی دونده البرزی و رکورددار 100 کیلومتر ایران اهدا شد. از دیگر نکات جالب این مسابقات حضور دونده 9 ساله ای به نام طه لاچینانی از استان البرز بود که مسیر 14 کیلومتری را تا پایان دوید. معرفی نفرات برتر رقابت دو صحرا نوردی کشور معرفی نفرات برتر رقابت دو صحرا نوردی کشور معرفی نفرات برتر رقابت دو صحرا نوردی کشور معرفی نفرات برتر رقابت دو صحرا نوردی کشور معرفی نفرات برتر رقابت دو صحرا نوردی کشور ...
پایان دور اول مسابقات دریفت قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، اولین دوره مسابقات دریفت قهرمانی کشور امروز با معرفی نفرات برتر در مجموعه پیست آزادی برگزار شد. مسابقات دریفت قهرمانی کشور امروز با حضور 8 شرکت کننده که موفق شده بودند به مرحله حذفی صعود کنند، برگزار شد و در پایان رضا گله دار از استان خوزستان توانست عنوان نخست مسابقات را به خود اختصاص دهد. همچنین شهاب ...
گله دار، پادشاه دریفت ایران(عکس)
اولین دوره مسابقات دریفت قهرمانی کشور امروز با معرفی نفرات برتر در مجموعه پیست آزادی برگزار شد.
اعلام اسامی نفرات برتر چهاردهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان/تقدیر از استاد و داور بین المللی قرآن ...
به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) ، اسامی نفرات برتر رشته های مختلف در چهاردهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان پنج شنبه شب 29 مهر در جریان اختتامیه این مسابقات در مشهد مقدس اعلام شد. اسامی نفرات برتر در رشته های مختلف به شرح ذیل است: اسامی برگزیدگان رشته های مختلف چهاردهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان در بخش (برادران) رشته حفظ کل رتبه اول: عماد ...
معرفی برترین های مسابقات دوچرخه سواری در چهارمحال و بختیاری
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ، نونهالان و نوجوانان دوچرخه سوار چهارمحال و بختیاری به مناسبت هفته تربیت بدنی در مسابقات استعدادیابی این رشته با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان 12 نفر به عنوان نفرات برتر معرفی شدند. در این مسابقات، 120 ورزشکار نونهال و نوجوان شرکت کننده، بخشی از مسیر جاده سلامت شهر شهرکرد را رکاب زدند. حضور ورزشکار چهارمحالی در ...
نفرات برتر رقابت های قرآنی جامعه کار سیستان و بلوچستان معرفی شدند
.... مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان ادامه داد: توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه بویژه جامعه کار و تولید، شناسایی استعدادهای برتر در رشته های مختلف قرآنی در میان جامعه کارگران و تلاشگران، ایجاد زمینه رقابت سالم در زمینه امور و فعالیت های قرآن و ترغیب جامعه کار و تولید استان در راستای توجه هر چه بیشتر به آموزه های قرآنی از اهداف این رقابت ها است. وی خاطرنشان کرد: نفرات برگزیده هر رشته در رقابت های کشوری شرکت خواهند کرد. ...
دومین دوره مسابقات شنا و چهارمین دوره مسابقات قایق های چوبی (هوری) قشم برگزار شد
...، عبدالرحمن حاجی پور و عبدالرحمن طولی پس از طی مسیر یک هزار متری به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند. وی در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقات با برنامه ریزی مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم و با همکاری دهیاری روستای سهیلی برگزار شد و نفرات برتر جوایز خود را در مراسمی با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم دریافت کردند. ...
برترین های استعدادهای برتر دختران استان آذربایجان شرقی معرفی شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از هیئت دوچرخه سواری آذربایجان شرقی، مسابقه استعدادهای برتر دختران امروز با معرفی نفرات برتر در مجموعه ورزشی یادگار امام به اتمام رسید. این مسابقه در 2 رشته استقامت و سرعت پیگیری و در رده های سنی 84،85،86،87 برگزار شد. در ماده 200 متر تایم تریل انفرادی (سرعت) پرستو آبسالان، زهرا شعبانی و زهرا زارع به ترتیب توانستند رده های اول تا سوم را ...
معرفی نفرات برتر مسابقات ورزش اصناف در کرمان
اولین دوره مسابقات ورزش اصناف کرمان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور بیش از 150 ورزشکار از 15 اتحادیه صنفی برگزار شد.
برگزاری رویداد سراسری تولید دیجیتال محتوای بسیج با همکاری پارک علم و فناوری گلستان
رضا روشنی به خبرنگار گلستان ما گفت: سومین رویداد تولیدات دیجیتال استان گلستان در سه قالب نرم افزار و بازی ویژه تلفن همراه و پویانمایی در روزهای 12 و 13 و 14 آبان ماه برگزار خواهد شد. مسئول مرکز فضای مجازی بسیج استان گلستان ادامه داد: نفرات برتر این رویداد ضمن تجلیل به مسابقات کشوری راه پیدا می کنند. روشنی با بیان اینکه این رویداد در مرکز استان گلستان برگزار خواهد شد، تاکید ...
مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی بانوان قم برگزار شد
نفرات برتر وزن منفی 54 و زهره شعبانی، نازنین محمدی و فائزه شایسته در وزن منفی 57 کیلوگرم شناخته شدند. وی اضافه کرد: در منفی 61 کیلوگرم نیز زهرا مرتضوی راد، رقیه نوروزی و معصومه آرزومندی موفق به کسب مقام شدند و فاطمه سعیدی، آرزو تمرخانی و اسرا السعدی نیز در منفی 65 رتبه های اول تا سوم را بدست آورند. رییس هیات انجمن های ورزش های رزمی قم یادآور شد: فاطمه نیزتی، محبوبه توکل زاده و طاهر شاه بداقی نفرات برتر وزن منفی 70 کیلوگرم شدند و میثم الیاسری، زهرا کزازی و فاطمه پورصادق نیز در مثبت 75 کیلوگرم بر روی سکو رفتند. ...
نورافکن و رفیعی از سپاهان در تیم منتخب
، نفرات برتر تیم خود را معرفی می کنند. خبرگزاری تسنیم دخالتی در انتخاب برترین های هفته ندارد و صرفاً از مربیان یا آنالیزورها نظرخواهی و بدون اینکه نامی از آنها ببرد، نظرات شان را منعکس می کند. تیم منتخب هفته اول لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است: دروازه بان: مسلم حق شناس (هوادار) مدافعان: محمد طیبی (نفت مسجدسلیمان)، امید نورافکن (سپاهان)، وحید امیری (پرسپولیس) و جعفر سلمانی (استقلال) هافبک ها: سعید صادقی (گل گهر)، ایوب کلانتری (نساجی)، سروش رفیعی (سپاهان)، پوریا پورعلی (ذوب آهن) و رضا اسدی (پرسپولیس) مهاجمان: یونس شاکری (گل گهر). ...
برترین های انتخابی بوکس خوزستان معرفی شدند
...> رییس هیات بوکس خوزستان با بیان این که مسابقات در سطح قابل قبولی برگزار شد،گفت: نفرات برتر به همراه نفرات منتخب کادر فنی به اردوی تیم خوزستان دعوت می شوند. وی پتانسیل بوکس خوزستان را بالا دانست و عنوان کرد: خوزستان همیشه در تیم های ملی بوکسور دارد که البته این ظرفیت وجود دارد که تعداد ملی پوش های استان بیشتر شود. امیدوارم با توجه به انگیز و درایت خوبی که در مربیان استان وجود دارد و تلاش ورزشکاران خوزستانی، تعداد ملی پوش هایمان بیش از این شود. انتهای پیام ...
پایان مسابقات انتخابی کیک بوکسینگ استان قزوین به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش
مسابقات انتخابی جهت معرفی تیم کیک بوکسینگ هیئت انجمن های ورزشهای رزمی استان قزوین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی ، مسابقات انتخابی کیک بوکسینگ استان قزوین جهت اعزام به رقابت های قهرمانی کشور به مناسبت هفته تربیت بدنی در رده سنی بزرگسالان با حضور علایی مقدم مدیرکل ورزش وجوانان استان قزوین، ماهوتی رئیس کارگروه ورزش اداره کل، افشین هادی چگینی رئیس هیئت انجمن های ورزشهای رزمی استان در سالن اختصاصی ورزشهای رزمی جهان پهلوان تختی برگزار شد. اسامی نفرات برتر هر وزن به شرح ذیل است: 1-وزن 55- کیلوگرم : محمد اسفروینی 2-وزن60-کیلوگرم: حسین ذوالقدر 3-وزن 65- کیلوگرم : علی نظری 4-وزن 70- کیلوگرم : تورج گلیائی 5-وزن 75- کیلوگرم : محمدمهدی خاکباز 6-وزن 80- کیلوگرم: محمدمهدی پرچینی 7-وزن 85- کیلوگرم: مصطفی شهسواری 8-وزن90- کیلوگرم: کامبیزعبدالهی 9-وزن 90+ کیلوگرم: روح الله شادپور همچنین، نفرات دوم بعضی از اوزان با نظر کمیته فنی هیئت استان جهت شرکت در اردوی آماده سازی تیم استان دعوت خواهند شد. ...
دومین جشنواره داستان کوتاه چغارت در بافق برگزار شد
نقیب الذاکرین مسئول برگزاری جشنواره داستانی چغارت بافق گفت: دومین جشنواره داستان کوتاه چغارت بافق با معرفی نفرات برتر در بخش های آزاد، ویژه و نوجوان در شهرستان بافق به کار خود پایان داد. او افزود: این جشنواره در خرداد ماه کلید خورد و فراخوان آن به صورت کشوری و ملی انجام شد. مسئول برگزاری جشنواره داستانی چغارت بافق ادامه داد: 150 اثر ار به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که پس ...
نفرات برتر دارت مازندران انتخاب شدند
نفرات برتر مسابقات دارت استان مازندران به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش معرفی شدند.
نفرات برتر مسابقات آزاد انفرادی بزرگسالان در دشتستان مشخص شد + تصاویر
به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش، مسابقات آزاد انفرادی بزرگسالان شهرستان دشتستان برگزار و نفرات برتر مشخص شدند. به گزارش دیارجنوب ، این دوره از مسابقات روز جمعه 30 مهر ماه با حضور علی محمد کمارج رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان و غلامحسین بهبهانی مطلق رئیس هیئت تنیس روی میز شهرستان با رقابت 20 ورزشکار برگزار شد که پس از انجام بازی های جذاب و دیدنی نفرات برتر مسابقه ...
نفرات برتر فیتنس چلنج و قویترین مردان ایران مشخص شدند
مردان و کمیته همگانی رقابت در رشته های قویترین مردان و فیتنس چلنج در فضای باز انجام شد. در پایان این مسابقات نفرات برتر رقابت فیتنس چلنج معرفی شدند. 1- امیر پروین 309 امتیاز 2-میلاد لویلی 264 امتیاز 3-مجید سلامت و ایمان بلندجا (سوم مشترک) 255 امتیاز همچنین رقابت های قوی ترین مردان با حضور مهدی فاطمی دبیر کمیته قوی ترین مردان، بابک غصبانی و ...
نوراللهی و قایدی دور از ترکیب شباب الاهلی
امشب برابر الجزیره جزو نفرات ذخیره است. مهدی قایدی، دیگر ملی پوش ایرانی شباب الاهلی که در دو مسابقه اخیر تیم ملی مقابل امارات و کره در ترکیب ابتدایی نبود و تنها یک حضور تعویضی در زمین داشت، امشب هم برابر الجزیره روی نیمکت حضور دارد. قایدی که در فصل جاری لیگ برتر امارات 5 بازی انجام داده و دو گل به ثمر رسانده، در دو دیدار قبلی شباب الاهلی 90 دقیقه بازی کرد ولی امشب برابر الجزیره جزو نفرات ذخیره است. یاران نوراللهی و قایدی که در دو هفته اخیر لیگ برتر امارات هیچ بردی به دست نیاورده اند، با سه پیروزی، دو مساوی و یک باخت 11 امتیازی و تیم چهارم جدول هستند. ...
نفرات برتر 12 رشته مسابقات دو و میدانی قهرمانی دختران کشور مشخص شدند
به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی هیات دو و میدانی لرستان، در 10 کیلومتر پیاده روی صبا فرمانپور از تیم طرقبه شاندیز قهرمان شد، نسا نجاری و مریم شرفیه هر2 از آکادمی تکنیک دوم و سوم شدند. در پرتاب وزنه الهه علیزاده از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ملینا رضایی ملک از طرقبه شاندیز و تینا خسروشیری از سلکتور نفرات برتر شدند. در ماده چهار در 100متر امدادی تیم پلیمر خلیج فارس خرم ...