برنامه مسابقات مرحله سوم جام حذفی اعلام شد
سایر منابع:
سایر خبرها
برنامه فولادی ها و نفتی ها در هفته پنجم لیگ برتر
سیرجان – ساعت 18- ورزشگاه تختی آبادان جمعه 28 آبان پیکان تهران– فجر شهیدسپاسی – ساعت 15- ورزشگاه شهدای شهر قدس مس رفسنجان – پرسپولیس – ساعت 16- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان فولاد خوزستان – هوادار تهران – ساعت 17- ورزشگاه شهدای فولاداهواز سپاهان اصفهان – تراکتور تبریز – ساعت 18- ورزشگاه نقش جهان اصفهان استقلال – نساجی مازندران – ساعت 18- ورزشگاه آزادی ...
چوکا تالش در خانه به میدان می رود
برگزاری مسابقات برسد تا بازی های خانگی ملوان و شهرداری آستارا در این ورزشگاه ها برگزار شود. تیم فوتبال چوکا تالش به همراه سپیدرود رشت در گروه اول رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور با تیمهای شهدا رزکان البرز ، ملی حفاری اهواز ، شهدا بابلسر، شهرداری بم ، شهرداری ماهشهر، ایرانجوان بوشهر، پیام توس مشهد، علم و ادب تبریز ، نیروی زمینی تهران، شهرداری بندرعباس، شهید اورکی اسلامشهر و نماینده ...
تقابل تیم گل محمدی با مس یک امتیازی
مغلوب کرد و در هفته سوم در اراک مقابل آلومینیوم تن به شکست یک بر صفر داد و در هفته چهارم هم در ورزشگاه آزادی برابر گل گهر به تساوی یک- یک رضایت داد. مس رفسنجان در هفته اول در اصفهان با دو گل از سپاهان شکست خورد، در هفته دوم، بازی برابر پدیده به تعویق افتاد، در هفته سوم در اهواز به فولاد، دو بر یک باخت و هفته چهارم هم در رفسنجان برابر آلومینیوم به تساوی بدون گل رسید. دو تیم پرسپولیس و مس روز جمعه از ساعت 16 در ورزشگاه شهدای مس از هفته پنجم لیگ برتر به مصاف هم می روند. وبگردی پرسپولیس تساوی مغلوب مس رفنسجان ...
برنامه مسابقات مرحله سوم جام حذفی اعلام شد
اعلام قشقایی شیراز- شاهین بندر عامری بوشهر- ساعت 14- ورزشگاه حافظیه شیراز رایکا بابل- اسپاد الوند- ساعت 14- ورزشگاه شهدای سیمرغ کیاکلا مس شهر بابک- ملوان بندر انزلی- ساعت 14- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان نود ارومیه- ون پارس نقش جهان- ساعت 14- ورزشگاه تختی ارومیه شمس آذر قزوین- دو کوهه اندیمشک- ساعت 14- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین شهرداری نوشهر- جواهری منصور آبیک ...
برنامه مسابقات مرحله سوم جام حذفی اعلام شد
به گزارش خبرگزاری فارس، برنامه مسابقات مرحله سوم جام حذفی اعلام شده که به شرح زیر است: جمعه 5 آذر استقلال خوزستان- خلیج فارس ماهشهر- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی اهواز شنبه 6 آذر شهرداری آستارا- الماس تازه آباد چاف- ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت مس کرمان – خوشه طلایی ساوه- ساعت 14- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان بنتو حسام مهر فارس – آرمان گهر سیرجان- ساعت 14 ...
اولین بازی تیم فوتبال 90 ارومیه در لیگ دسته 2 نیمه تمام ماند
شده و به این شکل این بازی از اواخر نیمه نخست به صورت نیمه تمام ماند. رضا منصوری، یامین فلاح، محسن سلیمانی، سینا مهموم، رضا احمدی، عماد علیپور، علی دیداری، سجاد طجرلو، آرمین مصطفوی، آرمان سوداگر و محمد رستمی زاد برای تیم 90 به میدان رفتند و پیام ساری اصلانی نیز داور این مسابقه بودند. 90 ارومیه این فصل با تیم های مس نوین کرمان، خلیج فارس ماهشهر، شاهین بندرعامری، گل ریحان البرز، فولاد نوین اهواز، شهرداری نوشهر، شهیدقندی یزد، پاس همدان ، اسپاد الوند تهران، مهیار ایمان سبز فارس ، اترک بجنورد، ون پارس اصفهان و عقاب تهران هم گروه است. منبع: ایرنا ...
استقلالی ها به مصاف شاهین و مس می روند
...، ساعت 14:15، ورزشگاه حافظیه شیراز خیبر خرم آباد - خوشه طلایی ساوه، ساعت 14:15، ورزشگاه تختی خرم آباد مس شهر بابک - سایپای تهران، ساعت 14:15، ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان شهرداری آستارا - ملوان بندرانزلی، ساعت 14:15، ورزشگاه سردار جنگل رشت ویستا توربین تهران - ماشین سازی تبریز، ساعت 14:15، ورزشگاه شهدای شهر قدس پارس جنوبی جم بوشهر - شمس آذر قزوین، ساعت 14:15، ورزشگاه تختی جم ...
تیم فوتبال شهید قندی یزد لیگ را با برد خانگی آغاز کرد
که به رغم تلاش تیم میهمان این نتیجه و برد شیرین نماینده فوتبال یزد تا پایان بازی تغییری نکرد. تیم فوتبال شهید قندی در هفته دوم رقابت ها ،شنبه 29 آبان ماه جاری ساعت 14 در خوزستان میهمان تیم فولاد نوین شهر اهواز است . تیم قندی در گروه دوم لیگ دسته دوم با 90 ارومیه، گل ریحان البرز، مس نوین کرمان، شاهین بندرعامری، اسپاد الوند تهران، خلیج فارس بندرماهشهر، عقاب تهران، اترک بجنورد ...
تیم فوتبال پاس همدان مهمان ون پارس اصفهان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان ؛ در هفته نخست مسابقات فوتبال دسته 2 کشور امروز با برگزاری چندین بازی در شهر های مختلف کشور آغاز می شود. در آغاز این رقابت ها پاس همدان از ساعت 14:15 دقیقه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف تیم ون پارس اصفهان تازه صعود کرده از لیگ دسته 3 می رود. این بازی را مهدی انصاری نژاد با کمک حسین بهوندی ، پیام نصیری، میلاد نور قضاوت خواهد کرد. امسال سیامک فراهانی با درک مشکلات موجود تیم پاس همدان سکان این تیم را پذیرفت و توقع هواداران و مسوولان از او بستن تیمی مدعی برای صعود است. ...
پیروزی ون پارس نقش جهان در گام نخست
به گزارش خبرنگار ایمنا ، تیم ون پارس نقش جهان امروز_ یک شنبه 23 آبان ماه_ در هفته اول لیگ دسته دو فوتبال کشور به مصاف پاس همدان رفت که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده فوتبال اصفهان به پایان رسید. این دیدار از ساعت 14:30 در ورزشگاه فولاد شهر برگزار شد و ون پارس توانست سه امتیاز اول مسابقات را کسب کند. شاگردان جهانگیری در هفته دوم رقابت ها در تهران با عقاب دیدار خواهند داشت. کد خبر 535350 ...
هوادار با قرعه مرگ زندگی می کند!
صعود به رده هفتمی به سه امتیاز بیشتر نیاز ندارد! هواداری ها که در فصل جاری برندی بسیار سرشناس را روی پیراهن خود می بینند و با مالکیت و مدیریت جدید جان تازه ای گرفته اند،در ادامه دیدارهای دشوارشان و تا پایان دور رفت به ترتیب برابر فولاد در اهواز،آلومینیوم در کرج،مس در رفسنجان و نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس در تهران،ذوب آهن در اصفهان،تراکتور در تهران،فجر در شیراز،نساجی در تهران،گل گهر در سیرجان و نفت آبادان در تهران قرار می گیرند انتهای پیام/ ...
مدرس فدراسیون: تیم فوتبال شهید قندی یزد برای صعود نیاز به برد دارد
نصیری مرکز استان به دلیل تداوم شیوع کرونا میزبان تیم عقاب تهران است . تیم قندی در گروه دوم لیگ دسته دوم با 90 ارومیه، گل ریحان البرز، مس نوین کرمان، شاهین بندرعامری، اسپاد الوند تهران، خلیج فارس بندرماهشهر، عقاب تهران، اترک بجنورد، پاس همدان، فولاد نوین اهواز، مهیار ایمان سبز شیراز و شهرداری نوشهر هم گروه شد. در گروه اول تیم های چوکای تالش، شهرداری ماهشهر، نیروی زمینی تهران ...
پاس همدان؛ رکورددار لیگ 2 فوتبال و شروعی دوباره
نوشهر- ساعت 14- ورزشگاه امام علی (ع) قضاوت: سید حسین حسینی - سعید وطن پرست - سید حمیدرضا امامی - عباس کارگر اترک بجنورد – فولاد نوین اهواز- ساعت 14- ورزشگاه 19 مهر بجنورد قضاوت: علی جمعه - رضا قائمی - مسعود دهقان - آرش آقایی شهید قندی یزد – عقاب تهران- ساعت 14- ورزشگاه نصیری یزد قضاوت: احسان اکبری - علیرضا برزگر - محمدجواد مستعلی زاده - محسن اسدی ...
برنامه مسابقات جام حذفی فوتبال اعلام شد
خوزستان اسپورت- کمیته مسابقات سازمان لیگ، زمان و ورزشگاه های دیدارهای دور سوم مسابقات جام حذفی فوتبال را اعلام کرد. به گزارش خوزستان اسپورت، مرحله سوم مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه های ایران در شرایطی برگزار می شود که چهار تیم خوزستانی در این مرحله از رقابت ها حضور خواهند داشت. براساس اعلام روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مرحله سوم مسابقات جام حذفی به شرح زیر ...
سپیدرود و آغاز ماجراجویی در لیگ فوتبال
مشکلات فائق آیند و دل هواداران میلیونی این تیم را شاد کنند. بازی های هفته نخست لیگ 2 فوتبال در یکشنبه 23 آبان ماه 1400 مس نوین کرمان – شهرداری نوشهر- ساعت 14- ورزشگاه امام علی (ع) قضاوت: سید حسین حسینی - سعید وطن پرست - سید حمیدرضا امامی - عباس کارگر اترک بجنورد – فولاد نوین اهواز- ساعت 14- ورزشگاه 19 مهر بجنورد قضاوت: علی جمعه - رضا قائمی - مسعود دهقان - آرش ...
آمار قربانیان کرونا در آذربایجان غربی از 7 هزار نفر هم عبور کرد
به گزارش هه وال موکریان ، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، در شبانه روز گذشته 394 بیمار جدید مبتلا به کرونا در آذربایجان غربی شناسایی و از این تعداد 155 نفر بستری شدند. هم اکنون از 922 بیمار، 216 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری و 43 بیمار هم به دستگاه تنفس مصنوعی متصل هستند. بیشترین بیمار شناسایی شده در 24 ساعت گذشته در شهرهای ارومیه با 64 ، خوی با 21 و ...
اعلام برنامه مسابقات مرحله سوم جام حذفی فوتبال
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، برنامه مسابقات مرحله سوم جام حذفی اعلام شده که به شرح زیر است: جمعه 5 آذر استقلال خوزستان- خلیج فارس ماهشهر- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی اهواز شنبه 6 آذر شهرداری آستارا- الماس تازه آباد چاف- ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت مس کرمان – خوشه طلایی ساوه- ساعت 14- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان بنتو حسام مهر فارس ...
یک بازیکن و مربی جدید به تیم فوتبال شهید قندی یزد پیوستند
دسته دوم با 90 ارومیه، گل ریحان البرز، مس نوین کرمان، شاهین بندرعامری، اسپاد الوند تهران، خلیج فارس بندرماهشهر، عقاب تهران، اترک بجنورد، پاس همدان، فولاد نوین اهواز، مهیار ایمان سبز شیراز و شهرداری نوشهر هم گروه شد. در گروه اول تیم های چوکای تالش، شهرداری ماهشهر، نیروی زمینی تهران، علم و ادب تبریز، سپیدرود رشت، شمس آذر قزوین، ایران جوان بوشهر، شهدای بابلسر، پیام توس خراسان رضوی، شهرداری ...
برنامه هفته نخست لیگ دسته دوم فوتبال ایران
از لیگ دسته دوم هستند. ضمن اینکه تیم ملی حفاری اهواز با تصمیم شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب قرار است به نام نفت و گاز گچساران در بازی ها شرکت کند. براساس اعلام کمیته مسابقات برنامه هفته ال از فصل جدید لیگ 2 به شرح زیر است: یکشنبه 23 آبان 1400 مس نوین کرمان – شهرداری نوشهر اترک بجنورد – فولاد نوین اهواز شهید قندی یزد – عقاب تهران اسپاد تهران – گل ریحان ...
یاران عاشوری برای برد چهارم کم آوردند/ سقوط خیبر به رده چهارم جدول
/> شهرداری آستارا - ملوان بندرانزلی، ساعت 14:15، ورزشگاه سردار جنگل رشت ویستا توربین تهران - ماشین سازی تبریز، ساعت 14:15، ورزشگاه شهدای شهر قدس پارس جنوبی جم بوشهر - شمس آذر قزوین، ساعت 14:15، ورزشگاه تختی جم استقلال خوزستان - شاهین شهرداری بوشهر، ساعت 14:15، ورزشگاه تختی اهواز
صعود قشقایی به صدر جدول لیگ یک/ ادامه تیره روزی بوشهری ها
و به رده دوم صعود کرد تا در 5 هفته نخست شگفتی ساز لیگ آزادگان نام بگیرد. دیگر تیم تازه صعود کرده یعنی ویستا توربین تهران در سیرجان با دو گل مغلوب آرمان گهر شد و ملوان بندر انزلی با هدایت مازیار زارع در خانه با نتیجه 2 بر یک برابر پارس جنوبی به پیروزی رسید و به رده سوم صعود کرد. خوشه طلایی ساوه در ورزشگاه خانگی خود برابر مس کرمان با نتیجه یک بر یک متوقف شد تا 8 امتیازی شود. در ...
تداوم صدرنشینی قشقایی در لیگ دسته یک در روز پیروزی ساپیا و ملوان + جدول
شد و به رده هفتم صعود کرد. * نتایج کامل سیار بازی ها به ترتیب زیر است: ملوان بندرانزلی 2 – پارس جنوبی جم یک شمس آذر قزوین صفر– مس شهر بابک یک سایپا تهران 2 – خیبر خرم آباد یک شهرداری همدان 3 – رایکا بابل صفر ماشین سازی تبریز صفر– قشقایی شیراز یک استقلال ملاثانی صفر – استقلال خوزستان یک شاهین شهرداری بوشهر صفر ...
پیراهن تیم 90 ارومیه منقش به تصویر شهید مهدی باکری رونمایی شد
نوین کرمان، خلیج فارس ماهشهر، شاهین بندرعامری، گل ریحان البرز، فولاد نوین اهواز، شهرداری نوشهر، شهیدقندی یزد، پاس همدان، اسپاد الوند تهران، مهیار ایمان سبز فارس، اترک بجنورد، ون پارس اصفهان و عقاب تهران هم گروه است. منبع: ایرنا
تداوم صدرنشینی قشقایی در لیگ دسته یک در روز پیروزی ساپیا و ملوان + جدول
شد و به رده هفتم صعود کرد. * نتایج کامل سیار بازی ها به ترتیب زیر است: ملوان بندرانزلی 2 – پارس جنوبی جم یک شمس آذر قزوین صفر– مس شهر بابک یک سایپا تهران 2 – خیبر خرم آباد یک شهرداری همدان 3 – رایکا بابل صفر ماشین سازی تبریز صفر– قشقایی شیراز یک استقلال ملاثانی صفر - استقلال خوزستان یک شاهین شهرداری بوشهر صفر - شهرداری آستارا یک آرمان گهر سیرجان یک – ویستا توربین تهران صفر خوشه طلایی ساوه یک – مس کرمان یک * جدول لیگ دسته یک در پایان هفته پنجم: انتهای پیام/ ...
برنامه کامل مسابقات هفته دهم لیگ برتر فوتسال مشخص شد
- شهروند ساری/ سالن پیروزی اصفهان راگای تهران - مس سونگون/ سالن آیت الله طالقانی شهر ری مقاومت البرز - سپاهان اصفهان/ سالن انقلاب کرج کراپ الوند قزوین - زندی بتن کلاردشت/ سالن یادگار امام (ره) قزوین فرش آرای مشهد - چیپس کامل مشهد/ سالن شهید بهشتی مشهد ملی حفاری اهواز - مجتمع فردوس قم/ سالن امام رضا (ع) اهواز ...
تیم استقلال خوزستان در برابر استقلال ملاثانی پیروز شد
به گزارش خبرنگار مهر ، ورزشگاه تختی اهواز عصر امروز جمعه میزبان بازی تیم های استقلال ملاثانی و استقلال خوزستان یکی از دیدارهای هفته پنجم رقابت های فوتبال دسته اول باشگاه های کشور بود که شاگردان ابراهیم اشکش با یک گل نتیجه را به میهمان خود واگذار کردند. تیم استقلال خوزستان با کسب این پیروزی در امتیاز 5 با استقلال ملاثانی برابر شد اما به علت تفاضل گل بهتر نسبت به این تیم، یک پله بالاتر ...
شکست خیبر و ماشین سازی/ پیروزی سایپا و شهرداری آستارا
به گزارش خبرنگار ورزشی رکنا، هفته پنجم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور با برگزاری 9 دیدار همزمان از ساعت 14:30 امروز برگزار شد که نتایج کامل بازی ها را در زیر می خوانید: ملوان 2- پارس جنوبی جم یک بادران تهران صفر - مس شهربابک یک سایپا 2- خیبر خرم آباد یک شهرداری همدان 3 - رایکا بابل صفر ماشین سازی تبریز صفر - قشقایی شیراز یک ...
جدول کامل رنگ بندی کرونایی شهرهای کشور منتشر شد
...> آبی دیر بوشهر آبی دیلم بوشهر آبی عسلویه بوشهر آبی کنگان بوشهر آبی گناوه بوشهر زرد اسلامشهر تهران زرد بهارستان تهران زرد پاکدشت تهران زرد پردیس تهران زرد پیشوا تهران زرد تهران تهران زرد دماوند تهران زرد رباط کریم تهران زرد ری تهران زرد شمیرانات ...
جدول کامل رنگ بندی کرونایی شهرهای کشور منتشر شد
بوشهر آبی دیر بوشهر آبی دیلم بوشهر آبی عسلویه بوشهر آبی کنگان بوشهر آبی گناوه بوشهر زرد اسلامشهر تهران زرد بهارستان تهران زرد پاکدشت تهران زرد پردیس تهران زرد پیشوا تهران زرد تهران تهران زرد دماوند تهران زرد رباط کریم تهران زرد ری تهران ...
سایپا، بالای جدول را به هم ریخت؛ قشقایی صدرنشین لیگ آزادگان شد
شهرداری همدان در جایگاه سوم قرار بگیرند. نتایج دیگر دیدارهای این هفته به شرح زیر است: بادران تهران 0 - 1 مس شهر بابک آرمان گهر سیرجان 2 -0 ویستا توربین تهران استقلال ملاثانی 0-1 استقلال خوزستان خوشه طلایی ساوه 1-1 مس کرمان شاهین شهرداری بوشهر 0-1 شهرداری آستارا ...