کشتی انتخابی جام تختی| مسابقات کشتی فرنگی در دو روز برگزار می شود
سایر خبرها
معرفی نفرات پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان دومین مرحله از چرخه ی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی 26 و 27 دی در سالن شهدای هفتم تیر برگزار شد. درپایان روز دوم این رقابت ها نفرات برتر پنج وزن دوم مشخص شدند. 60 کیلوگرم: 1- امیرحسین خوانساری (خوزستان) 2- محمد نوربخش (تهران) 3- علیرضا اسدی (اصفهان) 4- محمد حسیوند (خوزستان ...
آغاز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در نیمه اسفند
محمد بنا در خصوص چرخه انتخابی کشتی فرنگی ، عنوان کرد: بر اساس فرآیندی که از قبل طراحی شده بود مسابقات قهرمانی کشور را در زاهدان برگزار کردیم و امروز هم مرحله دوم چرخه و انتخابی جام تختی برگزار می شود. از قهرمانی کشور سه ورزشکار و از مسابقات جام تختی هم در هر وزن 3 کشتی گیر انتخاب خواهند شد. سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان، گفت: سطح مسابقات بد نبود اما بضاعت ما مانند کشتی آزاد نیست ...
بنا: 2 تیم مجزا راهی بازی های آسیایی و پیکارهای جهانی کشتی خواهد شد
به گزارش ایرنا، مسابقات پنج وزن نخست رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان (مرحله دوم چرخه انتخابی) برای حضور در رقابت های بین المللی جام تختی، از امروز (یکشنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد و فردا (دوشنبه) با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان خواهد داد. محمد بنا امروز در حاشیه این پیکارها در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس فرایندی که از قبل ترسیم شد، مسابقات قهرمانی کشور ...
حضرتی پور: شایسته ها به دوبنده تیم ملی خواهند رسید
به گزارش برنا، بهروز حضرتی پور، مربی تیم ملی و عضو کمیته فنی این رقابت ها در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در مورد این مسابقات گفت: این دومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت های بین المللی کشتی جام تختی بود و مرحله اول ما نیز رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در زاهدان بود. وی ادامه داد: از دل این دو مسابقه 6 نفر مجوز حضور در جام تختی را بدست آوردند که همان ...
نایب قهرمانی کشتی گیر قمی در رقابت های کشتی فرنگی جام تختی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز قم ، محمدمهدی جواهری در وزن 55 مسابقات کشتی فرنگی انتخابی جام تختی گرامی داشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ابتدا حریفی از گلستان را از پیش رو برداشت و در دومین دیدار فرنگی کار فارس را با شکست بدرقه کرد و به دیدار پایانی برابر محمد حسینوند از خوزستان شکست خورد و در جایگاه دوم قرار گرفت. رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی بعنوان دومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی در سالن شهدای هفتم تیر تهران در حال پیگیری است. ...
فرنگی کار 77 کیلوگرم قم قهرمان جام تختی شد
تختی به عنوان نایب قهرمانی وزن 55 کیلوگرم رسیده بود. رقابت های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بعنوان دومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی شامگاه دوشنبه 27 دی ماه جاری در سالن شهدای هفتم تیر تهران به کار خود پایان داد. تیم ملی کشتی فرنگی خود را برای حضور در رقابت های جهانی صربستان (19 تا 27 شهریورماه 1401) و بازی های آسیایی 2022 هانگژو چین (اواخر شهریور و اوایل مهرماه 1401) مهیا می کند. ...
8 هوگوپوش جواز حضور در دومین اردوی انتخابی تیم ملی دانشجویان پسر را کسب کردند
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو دانشجویان پسر در بخش کیوروگی به منظور شناخت نفرات برتر برای حضور در سی یکمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان با همکاری فدراسیون تکواندو در خانه تکواندو برگزار شد؛ بنابراین گزارش مسابقات پسران در 8 وزن برگزار شد که نفرات برتر اوزان مختلف موفق شدند به دومین مرحله اردو انتخابی تیم ملی راه پیدا کنند. اسامی نفرات برتر این ...
مسابقات تکواندو انتخابی تیم ملی دانشجویان برگزار شد
...: مسعود خوش نیت، وزن هفتم (87- کیلوگرم): کریم سام دلیری و وزن هشتم (87+ کیلوگرم): سعید فتحی مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو دانشجویان روز چهارشنبه 6 بهمن ماه با حضور ملی پوشان و نفرات برتر لیگ تکواندو برای شکل گیری تیم ملی تکواندو دانشجویان برگزار خواهد شد. سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان 5 لغایت 16 تیرماه سال آینده در شهرچنگدو کشور چین برگزار می شود. ...
ساعت و تاریخ بازی شهرخودرو و مس رفسنجان| ضیافت اجباری در سیرجان!
بهنام اخوت | شهرآرانیوز؛ جام حذفی فوتبال کشور به مرحله یک هشتم نهایی خود رسیده است و تیم های حاضر در لیگ برتر از مرحله قبل وارد چرخه این رقابت ها شدند تا هیجان آن دو چندان شود. روز گذشته چند بازی از این مرحله برگزار شد و امروز هم دیدار حساس شهرخودرو خراسان و مس رفسنجان از ساعت 14 به میزبانی تیم رفسنجانی برگزار خواهد شد. دیداری که قرار است اشکان خورشیدی باتجربه آن را قضاوت کند و دانیال ...
رییس هیات: کسب سه نشان برنز برای همدان در مسابقات کشتی کارنامه قابل قبولی است
ما جوان و آینده دار است که به طور قطع مسیر درخشانی را در پیش دارند ضمن اینکه به گواه کارشناسان سطح کیفی و فنی این دوره از رقابت ها بسیار بالا بود. رییس هیات کشتی استان همدان خاطرنشان کرد: هدف ما در مسابقات امسال حضور جوانان در میدان باتجربه ها بود تا بتوانیم آینده سازی خوبی برای کشتی استان داشته باشیم. یاری یادآور شد: کسب سهمیه جام بین المللی تختی هم امتیاز خوبی است و با ...
روشنک: اسامی بازیکنان کرونایی محرمانه است
...> روشنک در پاسخ به این سوال که دیدار استقلال و پیکان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی چه زمانی برگزار می شود گفت: شرایط بسیار سختی داریم و با توجه به اینکه در آینده بازی های تیم ملی و لیگ قهرمانان را در پیش داریم تلاش می کنیم اوضاع را به روزهای قبل برگردانیم تا بتوانیم مطابق روال مسابقات لیگ و جام حذفی را به پایان برسانیم. اگر این بازی تک بازی عقب افتاده باشد تلاش می کنیم تا قبل از شروع نیم ...
زمان دیدار پیکان – استقلال اعلام شد
به گزارش تازه نیوز و به نقل از خبرآنلاین، امیرحسین روشنک مسئول برگزاری مسابقات جام حذفی درباره لغو دیدار پیکان – استقلال در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، اظهار داشت: در جلسه هماهنگی بین اعضای دو تیم، حرفی از کرونا به میان نیامده بود، ولی همزمان با این قضیه باشگاه استقلال درباره تعویق بازی به سازمان لیگ درخواست داده بود و با توجه به تست هایی هم که داده بودند، قرار شد تست دوم را بدهند و جواب ...
از حذف مدافع عنوان قهرمانی تا صعود غریبانه نساجی
از رقبای خود در بلاتکلیفی محض به سر می برد و مجبور است مسابقات فصل جاری خود را در شهرها و استادیوم های دیگر برگزار کند توانست در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد با نتیجه سه بر یک تیم پرمهره و قدرتمند گل گهر سیرجان را شکست دهد و با توجه به میزبانی این تیم در خارج از استان مازندران صعود غریبانه ای به دور بعدی رقابت های جام حذفی کشور داشته باشد. تیم دسته دومی خلیج فارس بندرماهشهر در این مرحله ...
حضور عنوان دار جهان و المپیک در کشتی آزاد جام یاریگین روسیه
رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام ایوان یاریگین از 6 بهمن در کراسنویارسک روسیه برگزار می شود. در فاصله 8 روز مانده تا آغاز این رقابت ها برخی رسانه های روس اعلام کردند، گنو پتریاشویلی، چهره شاخص کشتی جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک و 3 طلای جهان از گرجستان نیز در این رقابت ها به میدان می رود. اسامی دیگر چهره های شاخص کشتی جهان که قرار است در این مسابقات به روی تشک بروند، اعلام نشده است. تیم ملی کشتی آزاد ایران با نفرات اصلی خود قصد دارد در دیدار دوستانه با آمریکا که در تاریخ 23 بهمن برگزار می شود، در ایالت تگزاس به میدان برود. ...
برگزاری نخستین مرحله چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور در گرگان
نخستین مرحله چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور، گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی ، با حضور 388 آزاد کار در 10 وزن از 32 استان در قالب 43 تیم از 22 دی لغایت 24 دی 1400به مدت 3 روز در سالن امام خمینی (ره) شهرستان گرگان برگزار گردید . به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان؛ این رقابت ها در اوزان 57 کیلو گرم 36 نفر ، 61 کیلو گرم 39 نفر، 65 ...
اطری باید در انتخابی جام تختی کشتی بگیرد آن هم در 61 کیلوگرم
کشوری سهمیه حضور مستقیم در جام تختی را دریافت می کردند، اما اطری به دلیل حذف از جدول مسابقات، با وجود فینالیست شدن به سهمیه جام تختی نرسیده و برای حفظ شانس خود در چرخه انتخابی تیم ملی، باید در انتخابی جام تختی که اسفند ماه برگزار می شود، کشتی بگیرد. همچنین طبق چرخه انتخابی تیم ملی، او حالا دیگر صرفا در وزن جدید می تواند در چرخه حضور داشته باشد. تیم ملی کشتی آزاد ایران در سال 2022 علاوه بر مسابقات جهانی صربستان، بازی های آسیایی هانگژو را نیز در پیش خواهد داشت. انتهای پیام/ ...
برگزاری چرخه انتخابی کشتی فرنگی با 185 ورزشکار و نظارت بنا بر مسابقات
به گزارش وانانیوز، دومین مرحله چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی (انتخابی جام تختی) از امروز با حضور 185 کشتی گیر در سالن شهدای هفتم تیر آغاز شده است. نفرات برتر در جام تختی روی تشک می روند که مهمترین چرخه برای معرفی نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیاست. محمد بنا سرمربی تیم ملی که در چرخه انتخابی مسابقات قهرمانی کشور غایب بود و صحبت هایی در خصوص کناره گیری او شنیده می شد ...
آزادکاران غایب در وزن کشی چشم انتظار تصمیم کادر فنی
کشی کنند ممکن است شانس ورود دوباره به چرخه انتخابی را داشته باشند. بدیهی است فرصت دوباره کادر فنی به برخی مدعیان شامل آن دسته از کشتی گیرانی که بعد از باخت در دور مقدماتی در روز دوم مسابقات وزن کشی نکردند، نخواهد شد. به گزارش خبرنگار مهر ، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور به عنوان نخستین مرحله چرخه انتخابی تیم ملی طی روزهای 22 تا 24 دی ماه در گرگان برگزار شد. طبق مصوبه کادر ...
تشک کشتی، رینگ بوکس شد!
جمعه شب رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در گرگان به پایان رسید تا پرونده مرحله اول انتخابی تیم ملی بسته شود. مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور در شرایطی از سه شنبه تا جمعه در گرگان برگزار شد که این رقابت ها با توجه به حضور مدعیان و ملی پوشان در سطح بالایی برگزار شد. با توجه به تصمیم کادر فنی، نفرات اول این مسابقات راهی قهرمانی آسیا در مغولستان در فروردین ماه سال آینده می شوند و نفرات دوم و سوم هم ...
انتخابی کشتی فرنگی جام تختی| بازگشت بنا به چرخه!
به گزارش وانانیوز، رقابت های انتخابی جام تختی به عنوان دومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی فرنگی از صبح امروز در سالن هفت تیر تهران آغاز شد و کشتی گیرانی که نتوانستند در مسابقات قهرمانی کشور سهمیه حضور در جام تختی را به دست آورند، با حضور در این مرحله می توانند در کورس رقابت باقی بمانند. محمد بنا که در مرحله نخست چرخه انتخابی تیم ملی غیبت داشت و این امر حاشیه های زیادی را به ...
کشتی انتخابی تیم ملی| مصاف فرنگی کاران برای حضور در جام تختی
...> 14:00-10:00 سالن شهدای هفتم تیر 8 ادامه مسابقات تا مرحله نیمه نهایی 26/10/1400 یکشنبه 21:00-16:00 سالن شهدای هفتم تیر 9 وزن کشی 5 وزن دوم 60-67-77-87-130 وزن کشی مرحله شانس مجدد و فینالیست های 5 وزن اول 27/10/1400 دوشنبه 07:30-7:00 ...
قرعه کشی اوزان دهگانه کشتی فرنگی برگزار شد
به گزارش ایلنا، این رقابت ها از فردا و به مدت 3 روز در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود. نتایج قرعه کشی این مسابقات به شرح زیر است: 55 کیلوگرم: 8 نفر 60 کیلوگرم: 17 نفر 63 کیلوگرم: 15 نفر 67 کیلوگرم: 18 نفر 72 کیلوگرم: 24 نفر 77 کیلوگرم: 24 نفر 82 کیلوگرم: 17 نفر 87 کیلوگرم: 19 نفر 97 کیلوگرم: 23 نفر 130 کیلوگرم: 20 نفر انتهای پیام/ ...
نظارت محمد بنا بر عملکرد فرنگی کاران و تزریق واکسن کرونا به آزادکاران
باشگاه خبرنگاران جوان - رقابت های انتخابی جام تختی به عنوان دومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی از صبح امروز (یکشنبه) در سالن شهدای هفت تیر تهران آغاز شد و نفراتی که نتوانستند در مسابقات قهرمانی کشور سهمیه حضور در جام تختی را به دست آورند، با حضور در این مرحله می توانند همچنان مدعی پوشیدن دوبنده تیم ملی باشند. محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی که در مسابقات قهرمانی کشور به ...
مسابقات قهرمانی کشور و مدعیانی برای دوبنده تیم ملی کشتی آزاد
به گزارش ایرنا، رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم طی روزهای 22 تا 24 دی ماه در مجموعه آزادی شهر گرگان برگزار و در پایان تیم مازندران، تهران و کرمانشاه به ترتیب عنوان های اول تا سوم را بدست آوردند و نفرات برتر مشخص شدند. بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی نفرات اول این مسابقات، جواز حضور در ...
تحلیل عنواندار کشتی جهان از مسابقات قهرمانی کشور
به گزارش خبرگزاری موج، رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه ی انتخابی تیم ملی گرامیدشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم طی روز های 22 تا 24 دی ماه در مجموعه ی آزادی شهر گرگان برگزار و در پایان تیم مازندران، تهران و کرمانشاه به ترتیب عنوان های اول تا سوم را بدست آوردند. مجید خدایی عضو کمیته فنی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور درباره این رقابت ها ...
کشتی آذربایجان شرقی جواز حضور در مسابقات آسیایی را کسب کرد
علی علیزاده روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برگزاری رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور، افزود: این رقابت ها به مناسبت گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم طی روزهای بیست و دوم تا بیست و چهارم دی ماه در مجموعه آزادی شهر گرگان برگزار شد. رییس هیات کشتی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: در این مسابقات که مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی کشتی نیز ...
تیم های صعود کننده به مرحله نهایی جام نقش جهان معرفی شدند
تیم های نیروی زمینی ارتش، زنده یاد محمدرضا بابادی و هیات تکواندو تهران از گروه اول و باشگاه مقاومت، لوازم خانگی کن و هیات تکواندو نوشهر از گروه دوم موفق شدند به مرحله نهایی لیگ دسته یک تکواندو راه پیدا کنند. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو ، دیدارهای هفته سوم تا پنجم از مرحله اول رقابت های گروه اول و دوم از بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" یادواره شهید تکواندو کار محمدحسین گیتی نما با حضور 12 تیم، به ترتیب طی روزهای پنجشنبه و جمعه (23 و 24 دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد تا 6 تیم صعود کننده به مرحله نهایی مشخص شوند. تیم های زنده یاد محمدرضا بابادی، شهرداری بندر گناوه نیروی زمینی ارتش، هیات تکواندو استان تهران ، هیات تکواندو استان خوزستان و هیات تکواندو استان فارس در گروه اول با یکدیگر به رقابت پرداختند. در پایان رقابت های گروه اول، تیم های نیروی زمینی ارتش (13 امتیاز)، زنده یاد محمدرضا بابادی (10 امتیاز) و هیات تکواندو تهران (9 امتیاز) به مرحله نهایی این دوره از مسابقات صعود کردند. شهرداری بندرگناوه (7 امتیاز)، هیات تکواندو استان فارس (2 امتیاز) و هیات تکواندو استان خوزستان (یک امتیاز) نیز در رده چهارم تا ششم قرار گرفتند. نتایج کسب شده این رقابت ها به شرح زیر است: هفته سوم/// تیم نیروی زمینی ارتش 5 – تیم هیات تکواندو استان خوزستان 3 تیم شهرداری بندرگناوه 2 - تیم زنده یاد محمدرضا بابادی 6 تیم هیات تکواندو استان تهران 7 - تیم هیات تکواندو استان فارس یک بهترین ها/// بهترین سرمربی: محمدعباس عزیززاده (تیم هیات تکواندو تهران ) بهترین بازیکن: علی نجفی (تیم نیروی زمینی ارتش) بهترین داور: کیومرث یزدانی ( کرمانشاه ) بهترین سرپرست: سیدامیر انوشه (تیم هیات تکواندو فارس ) هفته چهارم/// تیم نیروی زمینی ارتش 6 - تیم هیات تکواندو استان تهران 2 تیم شهرداری بندرگناوه 6 – تیم هیات تکواندو استان خوزستان 2 تیم هیات تکواندو استان فارس 4 – تیم زنده یاد محمدرضا بابادی 4 بهترین ها/// بهترین سرمربی: محسن فرامرزی (تیم نیروی زمینی ارتش) بهترین بازیکن: علی نجفی (تیم نیروی زمینی ارتش) بهترین داور: کیومرث یزدانی ( کرمانشاه ) بهترین سرپرست: محمدمهدی جلوه (تیم هیات تکواندو تهران ) هفته پنجم/// تیم نیروی زمینی ارتش 4 - تیم شهرداری بندرگناوه 4 تیم هیات تکواندو استان تهران 3 – تیم زنده یاد محمدرضا بابادی 5 تیم هیات تکواندو استان خوزستان 4 - تیم هیات تکواندو استان فارس 4 بهترین ها/// بهترین سرمربی: حسین معینی فر (تیم زنده یاد محمدرضا بابادی) بهترین بازیکن: علی نجفی (تیم نیروی زمینی ارتش) بهترین داور: داریوش یحیی زاده ( خوزستان ) بهترین سرپرست: هادی عرب زاده (تیم شهرداری گناوه) تیم های آزمایشگاه آراد البرز ، باشگاه مقاومت، باشگاه یزدان، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو صومعه سرا و هیات تکواندو شهرستان نوشهر در گروه دوم حضور داشتند. با پایان مبارزات گروه دوم نیز تیم های باشگاه مقاومت (13 امتیاز)، لوازم خانگی کن (10 امتیاز) و هیات تکواندو نوشهر (9 امتیاز) موفق شدن به مرحله پایانی راه پیدا کنند. تیم های آزمایشگاه آراد البرز (6 امتیاز)، هیات تکواندو صومعه سرا (3امتیاز) و باشگاه یزدان (2 امتیاز) رده چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند. هفته سوم/// تیم آزمایشگاه آراد البرز 3 – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر 5 تیم باشگاه مقاومت 4 - تیم باشگاه یزدان 4 تیم هیات تکواندو صومعه سرا یک - تیم لوازم خانگی کن 7 بهترین ها/// بهترین سرمربی: بهرام دهخواری (تیم باشگاه مقاومت) بهترین بازیکن: نیما نوری (تیم لوازم خانگی کن) بهترین داور: کیومرث یزدانی ( کرمانشاه ) بهترین سرپرست: مجید متاجی (تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر) هفته چهارم/// تیم آزمایشگاه آراد البرز 7 – تیم هیات تکواندو صومعه سرا یک تیم باشگاه مقاومت 6 – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر 2 تیم لوازم خانگی کن 4 – تیم باشگاه یزدان 4 بهترین ها/// بهترین سرمربی: حسن خزایی (تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر) بهترین بازیکن: عرفان جمشیدی (تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر) بهترین داور: کیومرث یزدانی ( کرمانشاه ) بهترین سرپرست: محمد محلوجی (تیم باشگاه مقاومت) هفته پنجم/// تیم آزمایشگاه آراد البرز یک – تیم باشگاه مقاومت 7 تیم هیات تکواندو صومعه سرا 6 - تیم باشگاه یزدان 2 تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر یک - تیم لوازم خانگی کن 7 بهترین ها/// بهترین سرمربی: محمدرضا زوار (تیم لوازم خانگی کن) بهترین بازیکن: مهران رضایی (تیم لوازم خانگی کن) بهترین داور: داریوش یحیی ( خوزستان ) بهترین سرپرست: حامد حسن پور (تیم باشگاه یزدان) ...
تکلیف سه تیم صعود کننده از گروه "دوم" لیگ برتر تکواندو مشخص می شود
دیدارهای هفته سوم تا پنجم (پایانی) از مرحله نخست رقابت های گروه دوم، لیگ برتر تکواندو ، روز دوشنبه – 27 دی ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می شود تا سه تیم صعود کننده به مرحله نهایی مشخص شوند. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو ، دیدارهای هفته سوم تا پنجم (پایانی) از مرحله نخست رقابت های گروه دوم ، بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو "جام خلیج فارس" یادواره شهید تکواندو کار مدافع حرم محسن حججی، روز دوشنبه - 27 دی ماه با حضور شش تیم حاضر در این گروه در فدراسیون تکواندو برگزار می شود. شش تیم لوازم خانگی کن، صنعت مس کرمان ، پالایش نفت آبادان، پاس، معتمد و پارسیان البرز در گروه دوم قرار دارند که مقرر است روز دوشنبه با یکدیگر به رقابت بپردازند تا سه تیم راه یافته به مرحله نهایی مشخص شوند. طبق برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ، در هفته سوم رقابت های گروه دوم، تیم پاس با لوازم خانگی کن مبارزه خواهد کرد؛ هوگوپوشان پالایش نفت آبادان به مصاف تکواندو کاران صنعت مس کرمان می روند و آخرین دیدار این هفته نیز میان تیم های معتمد و پارسیان البرز انجام می شود. در هفته چهارم، تکواندو کاران تیم پاس برابر هوگوپوشان تیم معتمد قرار می گیرند؛ سپس پالایش نفت آبادان با لوازم خانگی کن مبارزه می کند و در آخرین دیدار این هفته نیز تیم پارسیان البرز به مصاف صنعت مس کرمان می رود. در اولین دیدار هفته پنجم و پایانی، پاس با پالایش نفت آبادان مبارزه می کند؛ معتمد به مصاف صنعت مس کرمان می رود. لوازم خانگی کن نیز رو در روی پارسیان البرز قرار می گیرد. گفتنی است؛ در پایان هفته دوم رقابت های گروه دوم، پالایش نفت آبادان با 6 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت؛ لوازم خانگی کن با 4 امتیاز (تفاضل 6) جایگاه دومی را به خود اختصاص داد و پاس با 4 امتیاز (تفاضل 4) سوم شد. ...