درخشش خبرنگاران فارس در جشنواره ابوذر قم +فیلم
سایر منابع:
سایر خبرها
برگزیدگان هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم معرفی شدند
از پایگاه خبری شهر بیست و الهام ملارضایی از نشریه یاران امین به ترتیب موفق به کسب رتبه اول و دوم شدند و یونس عزیزی از خبرگزاری کتاب ایران و اصغر شهبازی از خبرگزاری ایرنا به صورت مشترک رتبه سوم را بدست آوردند. در بخش مصاحبه ، اعظم ربانی از خبرگزاری فارس، مرتضی سعیدی از خبرگزاری حوزه، مهدی هواسی از پایگاه خبری قمنا حائز عنوان های اول تا سوم شدند و همچنین در بخش تیتر محمد جهانگیریان ا ...
درخشش مرکز قم در جشنواره رسانه ای ابوذر
، شیما کرمیانی با اثر گروه سرود و فاطمه آقا محمدی با اثر ایستگاه شهادت عناوین اول تا سوم را به دست آوردند. جایزه بخش ویژه این جشنواره نیز به سمیه حاجی احمدی برای اثر مستند خبری کنگره ملی شهدای استان قم رسید.
خبرنگار مهر برگزیده جشنواره ابوذر در هرمزگان شد
اثر بسیج از خبرگزاری بسیج و فاطمه درویش پور با اثر زنان هرمزگانی رتبه سوم قلیان کش های کشور از نشریه دلفین هر سه نفر به طور مشترک رتبه های سوم را بدست آوردند. امین حسنی، حنانه بنجوری و کوثر سیابی هر سه از صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در بخش گزارش خبری به ترتیب با عنوان های گزارش سوند بافی ، کشتی سازی و نان سنتی رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند. داوران همچنین این جشنواره در بخش ...
معرفی نفرات برگزیده پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر هرمزگان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خلیج فارس ؛ در این جشنواره در بخش گزارش خبری تصویری از معاونت خبر صداوسیمای مرکز خلیج فارس امین حسنی با گزارش سوند بافی رتبه نخست، حنانه بنجوری و کوثر سیابی به ترتیب با گزارش های کشتی سازی و نان های سنتی رتبه دوم و سوم را کسب کردند. در بخش پادکست علیرضا حاجی ملامهدی از رادیو خلیج فارس رتبه نخست را از آن خود کرد و عاطفه مسجدی و فاطیما فرنام رتبه های دوم ...
خبرنگاران شبستان خراسان جنوبی در چهارمین جشنواره رسانه ابوذر درخشیدند
خبرگزاری شبستان خراسان جنوبی به عنوان مقام اول بخش گزارش خبری چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان جنوبی تجلیل شد. پایان پیام/ 573 ضمیمه : کلید واژه ها: مجاهدان سایبری | جشنواره رسانه ابوذر | خبرنگاران | شبستان | ...
خبرنگار مهر در جشنواره ابوذر حائز رتبه شد
به گزارش خبرنگار مهر ، جشنواره ابوذر ویژه تولیدات رسانه ای در بخش های مختلف استان سمنان در حالی به پایان رسید که اعظم سالار خبرنگار با سابقه خبرگزاری مهر استان سمنان در بین تقدیر شدگان این جشنواره بود. سالار در بخش مصاحبه توانست رتبه سوم را در بین خبرنگاران استان سمنان به دست بیاورد. به گفته مسئولان این جشنواره در مجموع 981 اثر بخش حرفه ای، تجربی و دانش آموزی در 12 قالب ...
درخشش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی خاورستان در چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر
انتخاب شد. در بخش تقدیر از برترین های جشنواره رسانه ای ابوذر، زهرا زنگویی خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی خاورستان، موفق به کسب رتبه دوم در بخش تیتر و همچنین رتبه سوم در بخش گزارش خبری شد. انتهای پیام/7
درخشش خبرنگار خبرگزاری حوزه در جشنواره رسانه ای ابوذر استان بوشهر
بخش برترین گزارش، گزارش فاطمه حیاتی با عنوان "کام تلخ کشاورزان از خرما" رتبه اول مشترک را کسب و کرد و آثاری از حسین فیروزه و آزاده حیدری دوم شد. جوایز بخش برترین گزارش ویدئویی نیز به ترتیب به محمدهادی حاجی زاده، بهاره مسعودی و سیده فردوس رضوی خبرنگاران صدا و سیما رسید و حسین لاری از پیام عسلویه عنوان رتبه نخست را در بخش برترین یادداشت جشنواره کسب کرد. انتهای پیام/ ...
برگزیدگان جشنواره ابوذر استان یزد معرفی شدند
شریفی از خبرگزاری ایمنارسید و مریم هدایتی از طلوع یزد سوم شد. در بخش مصاحبه نیز محمدرضا جایروند از خبرگزاری صدا و سیما و زهرا برادران از خبرگزاری فارس عنوان اول، محمد کلماتیان از یزدرسا مقام دوم و سمیه گلاگیریان از خبرگزاری بازار مقام سوم را کسب کردند. دبیر جشنواره خاطرنشان کرد: در بخش موشن گرافی، مهسا زینی از رسانه ی آزاد مقام اول را کسب کرد و در بخش مستند هم محمد مصدق اردکانی از سایت خبرمقام دوم و ...
خبرنگار روزنامه جوان در هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر قم برگزیده شد
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: روز گذشته مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر قم با حضور ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن همایش تالار مرکزی شهر برگزار شد. در این جشنواره صغری خیل فرهنگ، خبرنگار روزنامه جوان در بخش ویژه و در مصاحبه با خانواده شهید اغتشاشات اخیر مهدی زاهد لویی برگزیده شد. ...
فیلم| تقدیر از خبرنگاران خبرگزاری فارس در جشنواره ابوذر خراسا ن شمالی
در مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر در خراسان شمالی، 4 نفر از خبرنگاران فارس در خراسان شمالی حائز رتبه های برتر شدند.
اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان شمالی
خبری در قالب های گزارش خبری ، تحقیقی ، تحلیلی ، ویدئویی ، مصاحبه ، پوستر ، پادکست ، موشن گرافیک ، عکس، پویا نمایی، اینفوگرافیک و مستند به دبیرخانه هشتمین جشنواره رسانه ای استانی ابوذر ارسال کردند که410 اثر به مرحله داوری راه یافت و 39 اثر آن، به عنوان آثار برگزیده و حایز رتبه معرفی شد. امیری همچنین از معرفی چهره برتر رسانه ای سال در جشنواره امسال برای نخستین بار خبر داد و افزود : خانم رقیه گریوانی، مدیر پایگاه خبری اترک به عنوان چهره برتر سال معرفی و قدردانی شد . ...
رتبه اول جشنواره ابوذر به علی ستاری رسید
خبری موفق به کسب رتبه اول و دریافت تندیس این جشنواره شد. گزارش مکتوب که به قلم علی ستاری به رشته ی تحریر درآمده است در رابطه با خدمات به زلزله زدگان سایه خوش تحت عنوان روایت خلیل بود که بخشی از خدمات موکب داران ستاد اربعین شهرستان بندرلنگه را روایتگری کرده بود. سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر ...
اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر کرمان؛ از درخشش خبرنگاران فارس تا بی مهری مدیران ارشد به رسانه ها
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان کرمان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد و خبرنگاران خبرگزاری فارس با کسب رتبه درخشیدند. رسانه ها همدل باشند احمد مرادی زاده معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان در سخنانی اظهار داشت: قلب، چشم و گوش مردم در اختیار رسانه هاست و آنچه به عنوان خبر و تحلیل می خوانند توسط خبرنگاران نگاشته می شود. ...
درخشش خبرنگاران فارس در جشنواره ابوذر هرمزگان
سپاه در راه است؟ به مهدی خسروی مدیر خبرگزاری فارس هرمزگان اهدا کرد. همچنین عماد یگانه دوست عکاس خبرگزاری فارس هرمزگان عنوان رتبه اول بخش عکس و رهبر امامدادی نیز دیگر عکاس خبرگزاری فارس هرمزگان و دبیر بخش عکس این خبرگزاری در هرمزگان نیز رتبه سوم را کسب کردند. تعدادی از خبرنگاران خبرگزاری فارس در استان هرمزگان، امسال به علت پاره ای از مشکلات فنی، موفق نشدند آثار خود را به جشنواره ابوذر ارسال کنند. قرار است تا آثار اول هر بخش راهی جشنواره کشوری ابوذر در تهران شوند. پایان پیام/ ...
درخشش خبرنگار شهر20 در هشتمین جشنواره ابوذر استان قم
به گزارش شهر بیست ، خبرنگار پایگاه خبری شهر20 در هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم خوش درخشید. در مراسم اختتامیه این جشنواره که ظهر سه شنبه 18 بهمن با حضور ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، جانشین فرمانده سپاه قم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه در تالار فرهنگ و هنر قم برگزار شد، وجیهه غلامحسین زاده ...
درخشش خبرنگاران خبرگزاری فارس در جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان شمالی
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر خراسان شمالی به همت بسیج رسانه استان و با حضور خبرنگاران رسانه های خراسان شمالی در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزار و در انتها خبرنگاران برتر معرفی شدند. در این مراسم، 4 نفر از خبرنگاران فارس در خراسان شمالی حائز رتبه های برتر شدند. بر همین اساس، حسین معمری به عنوان عکاس برتر مورد تقدیر قرار گرفت، همچنین ...
معرفی برگزیده های جشنواره رسانه ای ابوذر در قم
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم ، علی شعبانی دبیر جشنواره ابوذر گفت: امسال جشنواره در 3 بخش اصلی، ویژه و جان فدا برگزار شد که 130 خبرنگار و تولید کننده فضای مجازی 579 اثر را به جشنواره ارسال کردند. وی ادامه داد: قالب آثار داوری شده در این جشنواره شامل تیتر، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، گزارش مکتوب (خبری، تحلیلی، تحقیقی)، گزارش ویدئویی، اینفوگرافی و موشن گرافی بود. در پایان این مراسم از 31 اثر برتر و صاحبان آن تقدیر شد. ...
درخشش خبرنگار ایسنا در جشنواره رسانه ای ابوذر گلستان
سومی به احسان صادقی از خبرگزاری بسیج رسید، هیات داوران در این بخش نیز هیچ اثری را شایسته کسب مقام اول ندانست . رتبه اول بخش عکس هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر نیز به فائزه کابلی از خبرگزاری شبستان رسید، همچنین محمد عطایی از صدا و سیما و علی دهقان از خبرگزاری فارس به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آنِ خود کردند. در بخش چند رسانه ای نیز گزارش خبری میرعماد سیدرحمانی رتبه اول را ...
اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر برگزار شد/ کسب دو رتبه توسط خبرگزاری رسا
کرمیانی از خبرگزاری صدا و سیمای قم رتبه سوم: فاطمه آقا محمدی از خبرگزاری صدا و سیمای قم نفرات برگزیده در بخش ویژه جشنواره فاطمه جمالزاده از خبرگزاری فارس صغری خیل فرهنگ از روزنامه جوان حسن پیروزمنش از خبرگزاری دانشجو سمیه حاجی احمدی از خبرگزاری صدا وسیما محمد توکلی از مرکز آفرینش های هنری معاونت فرهنگی بسیج استان قم ...
خبرنگار ایبنا در هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر قم حائز رتبه سوم شد
نیز 31 اثر به عنوان برتر شناخته شد. به گزارش ایبنا ؛ در هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم، یونس عزیزی، خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، با اثر شهرک چاپ و نشر قم؛ قطب بالقوه بسته بندی محصولات فرهنگی در بخش گزارش رتبه سوم را کسب کرد. این خبرنگار در ششمین و هفتمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر نیز حائز رتبه شده بود. خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، خبرگزاری کتاب ایران ایبنا خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) خبرگزاری کتاب ایران شهرک چاپ و نشر قم؛ قطب بالقوه بسته بندی محصولات فرهنگی شهرک چاپ و نشر قم؛ قطب بالقوه بسته بندی محصولات فرهنگی ...
خبرگزاری فارس در هشتمین جشنواره ابوذر خوش درخشید
به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، آیین اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر پیش از ظهر امروز در حسینیه عاشقان ثارالله شهرستان گرگان برگزار شد و سمیرا رجبی خبرنگار و علی دهقان عکاس خبرگزاری فارس گلستان در این آئین رسانه ای خوش درخشیدند و حائز رتبه شدند. این مراسم با حضور مسئولان ارشد استانی و فعالان رسانه ای برگزار شد و از سمیرا رجبی خبرنگار خبرگزاری فارس گلستان در بخش مصاحبه تقدیر شد ...
درخشش خبرنگاران ایکنای بوشهر در جشنواره ملی ابوذر
های ویدئویی، رتبه های اول تا سوم این رشته رسانه ای به ترتیب به محمدهادی حاجی زاده، بهاره مسعودی و سیده فردوس رضوی، خبرنگار ایکنای بوشهر رسید. عضو هیئت رئیسه داوران هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر ادامه داد: حسین لاری، احمد خواجه حسنی و حسین دهقان زاده به ترتیب در بخش یادداشت نویسی به عنوان مقام اول تا سوم این رشته خبری تجلیل شدند. مسئول روابط عمومی بسیج رسانه کشور با اشاره به ...
تسنیم حائز 2 رتبه در جشنواره رسانه ای ابوذر استان کرمان شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، آیین اختتامیه هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان کرمان صبح امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید سلیمانی کرمان برگزار و از بین بیش از هزار و 200 اثر رسیده به جشنواره هفتم از 33 اثر برگزیده در 11 بخش تجلیل شد. ثارالله انکوتی و علی افضلی خبرنگاران خبرگزاری تسنیم استان کرمان در هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان با کسب رتبه درخشیدند. در ...
درخشش باشگاه خبرنگاران جوان کرمان در جشنواره ابوذر
اول این جشنواره را به دست آورد. معصومه یحیی زاده در رشته گزارش ویدیویی با موضوع نشاط و امید آفرینی با اثر 《تولید کفش چرم در یک روستای محروم فهرج》 حائز رتبه دوم هفتمین جشنواره ابوذر استان کرمان شد. مرضیه کریمی افشار در رشته گزارش ویدیویی با موضوع دانش بنیان با اثر《دانش بنیان و احیای درختان پسته》 رتبه سوم این دوره از جشنواره را از آن خود کرد. باشگاه خبرنگاران جوان کرمان کرمان ...
چراغ اختتامیه چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی در تماشاخانه مهر حوزه هنری انقلاب اسلامی روشن شد و اسامی ...
... رتبه اول دیپلم افتخار، تندیس سوگواره و جایزه نقدی یکصد و پنجاه میلیون ریالی: مهدی مصطفوی از استان فارس تایپوگرافی لوح تقدیر رتبه سوم و جایزه نقدی هفتاد میلیون ریالی: فاطمه جعفری از استان قم رتبه دوم و جایزه نقدی یک صد میلیون ریالی: فرناز نصیری پور از استان کرمانشاه رتبه اول، دیپلم افتخار و جایزه نقدی یک ...