سایر منابع:
سایر خبرها
جدول برنامه درسی 2 مهر اعلام شد
توسعه وب پایه 12- رشته شبکه و نرم افزار شاخه کاردانش ساعت 20:50 تا21:15 حقوق و دستمزد پایه11- رشته حسابداری شاخه فنی و حرفه ای ساعت 21:15 تا21:50 مکاتب نقاشی - مبانی تجسمی پایه 10 -مشترک زمینه هنر پایه ابتدایی: ساعت 10:45 تا 11:10بازی و ریاضی پایه اول ساعت 11:10 تا11:35 علوم تجربی و تفکر پایه دوم ساعت11:35 تا12 فارسی ونگارش پایه سوم ساعت12 تا12 ...
جدول زمانی آموزش تلویزیونی دانش آموزان جمعه 4 مهر
رشته گرافیک شاخه فنی حرفه ای دوره ابتدایی فارسی و زندگی با محوریت پایه اول خانم زهره جانی پور ساعت 10.45 تا 11.10 ریاضی و زندگی با محوریت پایه پنجم خانم سیده زینت موسوی ساعت 11.10 تا 11.35 علوم تجربی و زندگی با محوریت پایه ششم خانم معصومه عسگری ساعت 11.35 تا 12.05 اولیا و معلمان: مشکلات یادگیری دانش آموزان خانم آزیتا محمودپور ساعت 12.30 تا 12. ...
جدول پخش برنامه های درسی چهارشنبه دوم مهرماه
...> ساعت 11:45 درس ریاضیات گسسته پایه12 رشته ریاضی فیزیک ساعت 12:15 درس فیزیک2 پایه11 رشته ریاضی فیزیک ساعت 12:45 درس ریاضی گسسته پایه12 رشته ریاضی فیزیک ساعت 13:15 درس فیزیک2 پایه11 رشته ریاضی فیزیک شبکه قرآن متوسطه دوم ساعت 15 درس جریان شناسی اندیشه های معاصر پایه12 رشته علوم و معارف قرآنی ساعت 15:30 درس احکام1پایه10 رشته علوم و معارف قرآنی ساعت 16 درس احکام2 پایه11 رشته علوم و معارف اسلامی ساعت16:30 درس آموزش قرآن پایه نهم متوسطه اول ...
اعلام جدول زمانی برنامه های درسی پنجشنبه 3 مهر
_ پایه 10 _ رشته تربیت بدنی _ شاخه فنی، حرفه ای ساعت 20.50 تا 21.15 دانش فنی پایه_ پایه 10 _ رشته شبکه و نرم افزار_شاخه فنی، حرفه ای ساعت 21.15 تا 21.50 درس ارتباط موثر _ پایه 10 _ درس مشترک زمینه خدمات _ فنی،حرفه ای و کاردانش دوره ابتدایی: ساعت 10.45 تا 11.10 فارسی و نگارش پایه اول ساعت 11.10 تا 11.30 فارسی و نگارش پایه دوم ساعت 11. ...
برنامه های درسی پنج شنبه 3 مهر شبکه های آموزش، چهار و قرآن
/> ساعت 15 درس عربی زبان قرآن 2 پایه 11 رشته علوم ومعارف اسلامی . ساعت 15:30 درس عربی زبان قرآن 1 پایه 10 رشته علوم و معارف قرآنی ساعت 16 درس عربی زبان قران 3 پایه 12 رشته علوم و معارف اسلامی . ساعت 16:30 درس اول پیام های آسمانی پایه نهم متوسطه اول.
جدول پخش مدرسه تلویزیونی پنجشنبه 3 مهر در تمام مقاطع تحصیلی
تقویت دانسته های خود بهره بگیرند. جدول پخش آموزش ها در شبکه آموزش برای مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم به قرار زیر است: شبکه آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش: مقطع تحصیلی زمان درس دوازدهم 8 تا 8:30 سیستم اطلاعاتی و طراحی وب - پایه 11 - رشته شبکه و نرم افزار - شاخه فنی حرفه ای یازدهم و دوازدهم 8:30 تا 9 دانش فنی تخصصی - پایه12- رشته ...
برنامه های درسی چهارشنبه 2 مهر شبکه های آموزش، چهار و قرآن
مهر ماه 1399 پخش می شود به شرح زیر است: شبکه آموزش : فنی و حرفه ای و کاردانش : ساعت8 تا 8:30 دانش فنی تخصصی پایه12 -رشته ساختمان شاخه فنی و حرفه ای ساعت8:30 تا9 شیمی1 پایه10 -مشترک تمام رشته ها ساعت 9 تا 9:30 توسعه وب پایه 12- رشته شبکه و نرم افزار شاخه کاردانش ساعت 20:50 تا21:15حقوق و دستمزد پایه11- رشته حسابداری شاخه فنی و حرفه ای ...
جدول شماره 18 مدرسه تلویزیونی ایران اعلام شد
...> ساعت13:15درس فیزیک2 پایه11 رشته ریاضی فیزیک. شبکه قران ومعارف سیما ساعت 15 درس جریان شناسی اندیشه های معاص پایه 12رشته علوم و معارف قرآنی. ساعت15:30 درس احکام 1 پایه 10 رشته علوم و معارف قرآنی ساعت16 درس احکام 2 پایه 11 رشته علوم و معارف اسلامی. ساعت16:30 درس آموزش قرآن پایه نهم متوسطه اول انتهای پیام/ ...
جدول شماره 19 مدرسه تلویزیونی ایران
تا 9:30 : دانش فنی پایه _ پایه 10 _ رشته تربیت بدنی _ شاخه فنی، حرفه ای ساعت 20:50 تا21:15 : دانش فنی پایه_ پایه 10 _ رشته شبکه و نرم افزار_شاخه فنی، حرفه ای ساعت 21:15 تا21:50 : درس ارتباط موثر _ پایه 10 _ درس مشترک زمینه خدمات _ فنی،حرفه ای و کاردانش پایه ابتدایی: ساعت 10:45 تا 11:10 فارسی و نگارش پایه اول ساعت 11:10 تا11:3 فارسی و نگارش پایه ...
اعلام جدول زمانی برنامه های درسی جمعه 4 مهر
...> دوازدهم 13:15 درس ریاضی وآمار3 شبکه معارف پایه ساعت درس دوازدهم 15 درس اصول وعقاید3 یازدهم 15:30 درس اصول وعقاید2 یازدهم 16 درس دین وزندگی2 دهم 16:30 درس اصول عقاید1 جدول پخش آموزش ها در شبکه آموزش برای مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم به قرار زیر است: شبکه آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش مقطع ...
از برنامه فردای مدرسه تلویزیونی تا رونمایی از کتاب سرباز وطن
:15 دانش فنی پایه_ پایه 10 _ رشته شبکه و نرم افزار_شاخه فنی وحرفه ای ساعت 21:15 تا21:50 درس ارتباط موثر _ پایه 10 _ درس مشترک زمینه خدمات _ فنی وحرفه ای و کاردانش ابتدایی: ساعت 10:45 تا 11:10 فارسی و نگارش پایه اول ساعت 11:10 تا11:3 فارسی و نگارش پایه دوم ساعت11:35 تا12بازی و ریاضی پایه سوم ساعت12 تا12:25 فارسی و نگارش پایه چهارم ساعت12: ...
کلاس های آنلاین المپیاد دانش آموزی در 14 رشته از امروز برگزار می شود
.... به گفته بابائی، در مرحله اول 510 نفر و مرحله دوم 33 نفر قبول شدند. برگزیدگان کشوری پس از شرکت در دوره تابستانی، شش مدال طلا، 13 مدال نقره، شش مدال برنز و دو گواهی حضور کسب کردند. علاوه بر این در دهمین دوره المپیاد نانو، دانش آموزان استان اصفهان حائز یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند. وی در خصوص برگزاری المپیادهای دانش آموزی امسال با توجه به شرایط تحصیلی کنونی ...
دانش آموزان هرمزگانی 6 مدال المپیاد ریاضی آسیا را از آن خود کردند
به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد قویدل با اعلام این خبر افزود: این مسابقات امسال از تاریخ 8 لغایت 10 مرداد ماه با توجه به پایه های مختلف تحصیلی از دوم ابتدایی تا پایه یازدهم، بین 32000 دانش آموز از 20 کشور آسیایی بصورت غیر حضوری برگزار گردید. قویدل مدالهای کسب شده توسط دانش آموزان هرمزگانی را 1 طلا ،3 نقره و2 برنز عنوان کرد و افزود: مدال طلا توسط امیر محمد قنبری،پایه پنجم از مدرسه ...
راهیابی دانش آموز نرجس بابامیر به دوره کشوری المپیاد رشته علوم زمین
رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش وپرورش استان از راهیابی دانش آموز نرجس بابامیر از دبیرستان فرزندگان روستای جوانمردی شهرستان خانمیرزا به دوره آموزش کشوری المپیاد رشته علوم زمین خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری، فاطمه رئیسی گفت: همه ساله از میان پذیرفته شدگان مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزی، تعدادی دانش آموز جهت ورود به دوره ...
المپیادی شدن 4 دانش آموز استان سمنان
دانش پژوهان جوان برگزار خواهد شد، شرکت کنند. رشیدی خاطر نشان کرد: دانش آموزان در این دوره برای کسب مدال های طلا، نقره و برنز کشوری رقابت کرده و تیم المپیاد کشور از بین دارندگان مدال طلا برای شرکت در مسابقات جهانی انتخاب خواهد شد.
تجلیل از دانش آموز مدال آور طلای المپیاد جهانی رایانه 2020
المپیاد رایانه کشورمان از نظر تعداد مدال در رده دوم و از نظر امتیاز در رده چهارم جهان قرار گرفت. معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش فارس در این مراسم از رشد 90 درصدی موفقیت دانش آموزان استان در المپیاد های علمی خبر دادو گفت: در سال تحصیلی 98-97 هفده دانش آموز استان در المپیاد های کشوری حائز رتبه شدند و یک دانش آموز نیز مدال نقره جهان را کسب کرد. قانونی افزود: در سال ...
ابلاغ شیوه نامه تطبیق کارنامه دوره های مختلف تحصیلی با دروس نظام جدید +شرایط اخذ دیپلم مجدد
های علمیه استان) به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش شهرستان، منطقه با ناحیه ای که مایل به ادامه تحصیل در آن هستند، ارائه و به شرح ذیل ادامه تحصیل نمایند: 1- طلاب حوزه های علمیه که حداقل سه پایه تحصیلی را در حوزه های علمیه با موفقیت گذرانده باشند، می توانند در پایه دوازدهم، یکی از رشته های ادبیات و علوم انسانی، یا علوم و معارف اسلامی، مطابق آیین نامه آموزشی دوره دوم ...
سه دانش آموز مازندرانی در جمع رتبه های برتر کنکور سراسری 99
، در سایت های انگلیسی زبان هم پیگیری می کردم که تاثیر زیادی در یادگیری زبان داشت . رتبه 10 گروه آزمایشی علوم تجربی افزود: 8 تا 9 ساعت در روز درس می خواندم و درس خواندن مداوم برای رسیدن به موفقیت تاثیرگذار است . وی با بیان اینکه در هیچ کلاس خصوصی جز در مقطع 11 شرکت نکرده ام، افزود: مطالعه کتاب های درسی و کمک آموزشی و جزوه معلمان رمز موفقیت است . این دانش آموز برتر مازندرانی که به احتمال زیاد رشته پزشکی را برای تحصیل انتخاب می کند می گوید کنکور امسال سخت بود و این سبب می شود تا داوطلبان سال های بعد تلاش بیشتری داشته باشند . ...
درمراسمی از دانش آموزان شیرازی حائز رتبه تک رقمی کنکور، مدال طلای مسابقات جهانی کامپیوتر و راه یافتگان ...
پرچم کشورمان را بر قله های رفیع علم و دانش در دنیا به اهتزاز درآوریم. مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو شیراز نیز در این مراسم گفت: کسب مدال طلای المپیاد کامپیوتر در جهان همچنین رتبه تک رقمی کنکور و راهیابی تعدادی از دانش آموزان آموزش و پرورش ناحیه 2 به مرحله کشوری المپیاد نشانگر پویایی علم و دانش و برنامه ریزی خوب همکاران ما و اولیای گرانقدر دانش آموزان و پشتکار آنهاست که ما امروز با افتخار ...
درخشش دانش آموزان هرمزگانی در المپیاد ریاضی آسیا با کسب 6 مدال رنگارنگ
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ، محمد قویدل، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مسابقات المپیاد ریاضی آسیا (SASMO 2020) مردادماه امسال با حضور 32 هزار دانش آموز از 20 کشور به صورت غیر حضوری برگزار شد و دانش آموزان هرمزگانی نیز با کسب 6 مدال رنگارنگ شامل 1 طلا، 3 نقره و 2 برنز در این المپیاد خوش درخشیدند. قویدل افزود: در این المپیاد ...
برگزاری سیزدهمین لیگ علمی" پایا" ویژه دانش آموزان بسیجی در سه مرحله
سیزدهمین دوره این رقابت ها ویژه بسیج دانش آموزی استان، حوزه هاو واحد های مقاومت بسیج دانش آموزی سراسر کشور برگزار می گردد. مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: لیگ علمی به صورت گروهی ویژه پایه ششم ابتدایی،دوره اول متوسطه در رشته های علوم ریاضی، تجربی و انسانی رشته های علوم رایانه، برنامه نویسی و کارآفرینی در مقطع اول متوسطه و مقطع دوم متوسطه برگزار می شود ...
برنامه های درسی چهارشنبه 2 مهر
( درس دوم) پایه هفتم ساعت 15:00 تا15:30 ادبیات فارسی ( درس دوم) پایه هشتم ساعت 15:30 تا 16ادبیات فارسی ( درس دوم) پایه نهم دوره آموزش مجازی متوسطه : ساعت 16تا 16:30 :شخصیت شناسی و و تاثیرش در یادگیری موثر متوسطه دوم : ساعت 16:30 تا17 شیمی 1 پایه10- رشته علوم تجربی ساعت 17 تا 17:30 شیمی3 پایه12 دوازدهم رشته علوم تجربی ریاضی ...
جدول شماره 18 مدرسه تلویزیونی ایران
.... ساعت11:45درس ریاضیات گسسته پایه12 رشته ریاضی فیزیک. ساعت12:15درس فیزیک2 پایه11 رشته ریاضی فیزیک. ساعت12:45درس ریاضی گسسته پایه12رشته ریاضی فیزیک. ساعت13:15درس فیزیک2 پایه11 رشته ریاضی فیزیک. شبکه قران ومعارف سیما ساعت 15 درس جریان شناسی اندیشه های معاص پایه 12رشته علوم و معارف قرآنی. ساعت15:30 درس احکام 1 پایه 10 رشته علوم و معارف قرآنی ساعت16 درس احکام 2 پایه 11 رشته علوم و معارف اسلامی. ساعت16:30 درس آموزش قرآن پایه نهم متوسطه اول انتهای پیام/ ...
جدول برنامه درسی 2 مهر اعلام شد
...> ساعت 20:50 تا21:15 حقوق و دستمزد پایه11- رشته حسابداری شاخه فنی و حرفه ای ساعت 21:15 تا21:50 مکاتب نقاشی - مبانی تجسمی پایه 10 -مشترک زمینه هنر پایه ابتدایی: ساعت 10:45 تا 11:10بازی و ریاضی پایه اول ساعت 11:10 تا11:35 علوم تجربی و تفکر پایه دوم ساعت11:35 تا12 فارسی ونگارش پایه سوم ساعت12 تا12:25مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه چهارم ساعت12:25 تا12:50 بازی و ...
جدول پخش مدرسه تلویزیونی سه شنبه 1 مهر در تمام مقاطع تحصیلی
پایه10 رشته فتوگرافیک شاخه فنی و حرفه ای ابتدایی ساعت 10:45 تا 11:10 فارسی و نگارش پایه اول ساعت 11:10 تا 11:35 فارسی و نگارش پایه دوم ساعت 11:35 تا 12 مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه سوم ساعت 12 تا 12:25 بازی و ریاضی پایه چهارم ساعت 12:25 تا 12:50 فارسی و نگارش پایه پنجم ساعت 13:15 تا 13:45 مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه ششم متوسطه اول ساعت 14:30 تا 15:00 علوم تجربی پایه هفتم ...
جدول پخش مدرسه تلویزیونی سه شنبه اول مهر در تمام مقاطع تحصیلی
دوازدهم 11:45 درس زبان خارجی3 پایه12تمامی رشته ها یازدهم 12:15 درس حسابان2 پایه12 رشته ریاضی فیزیک یازدهم 12:45 درس هندسه 2پایه11رشته ریاضی فیزیک دوازدهم 13:15 درس حسابان2 پایه12 رشته ریاضی فیزیک شبکه معارف پایه ساعت درس دوازدهم 15 درس علوم و معارف قرآنی 2 پایه 11رشته علوم و معارف قرآنی دوازدهم 15:30 درس تاریخ اسلام 3پایه 12رشته علوم و معارف قرآنی دهم 16 درس احکام 3 پایه 12رشته علوم و معارف اسلامی هفتم 16:30 درس هدیه ٱسمانی پایه هشتم متوسطه اول ...
خلاصه ای از رویداد های خبری سیستان و بلوچستان
معماریشاخه فنی و حرفه ای ساعت 21:15 تا21:50 سواد بصری پایه10 رشته فتوگرافیک پایه10 شاخه فنی و حرفه ای 6 پایه ابتدایی: ساعت 10:45 تا 11:10فارسی و نگارش پایه اول ساعت 11:10 تا11:35 فارسی و نگارش پایه دوم ساعت11:35 تا12 مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه سوم ساعت12 تا12:25بازی و ریاضی پایه چهارم ساعت12:25 تا12:50 فارسی و نگارش پایه پنجم ...