برگزاری مسابقات دوچرخه سواری تریال قهرمانی استان خراسان جنوبی
سایر منابع:
سایر خبرها
نفرات برتر دارت المپیاد مجازی یزد معرفی شدند
: در بخش بانوان، محبوبه کارگر و مبینا میرجلیلی مقام های اول و دوم را کسب کردند و مهلا رعیتی و اعظم چارجوهر به صورت مشترک سوم شدند. به گفته صبور، به نفرات برتر لوح و جوایزی تقدیم شد. نخستین المپیاد ورزشی استان در سال جاری از 27 مهرماه امسال به مدت 10 روز با استفاده از ظرفیت فضای مجازی با همکاری هیات ورزشی پیگیری می شود. این المپیاد با همکاری هیات های شطرنج، انجمن های ...
معرفی برترین های دوچرخه سواری خوزستان
کوروش لرکی، سرپرست هیات دوچرخه سواری خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: مسابقات بخش جاده، دوم آبان ماه به میزبانی شهرستان رامهرمز و به مناسبت هفته تربیت بدنی با شرکت بیش از 30 دوچرخه سوار از شهرستان های آبادان، اندیمشک، اهواز، بهبهان و رامهرمز، در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و پیشکسوتان برگزار شد. وی بیان کرد: در رده سنی نوجوانان، آروین چهارمحالی از اهواز، حسین ایزدپور از اندیمشک ...
نفرات برتر شطرنج المپیاد استان یزد مشخص شدند
، شیراز، لرستان و اصفهان باهم به رقابت پرداختند. صبور ابراز کرد: در پایان این مسابقات در بخش آقایان سید سهیل سجادی، بنیامین جوان شیر و محمد علیزاده به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند. دبیر اولین المپیاد ورزش استان اظهار داشت: در بخش بانوان نیز راحیل فلاح به مقام اول رسید و مائده یوسفیان و فاطمه تقوی دوم و سوم شدند. او ابراز کرد: در رده های سنی پیشکسوتان، زیر18 سال ...
برگزاری دومین دوره مسابقات شطرنج آنلاین در بافق
به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش دومین دوره مسابقات شطرنج آنلاین به میزبانی هیات شطرنج باهمکاری شهرداری بافق با حضور بیش از 50 شرکت کننده طی 9دور و با انجام 234 بازی در تاریخ پنجشنبه 1 آبان برگزار شد. که در پایان نفرات زیرمقام های برتر راکسب نمودند: 1- سید سهیل سجادی نایینی مقام اول از یزد 2- بنیامین جوانشیری مقام دوم از مشهد 3- محمد مهدی ...
معرفی نفرات برتر مسابقه دوچرخه سواری رشته تریال
محک بزنیم و رکوردهای جدید را ثبت کنیم. میهمی عنوان کرد: در بخش حرفه ایی آقایان کلاس 20 اینچ:مقام اول: جواد رحیمی پارسا،مقام دوم: سجاد فرهادی،مقام سوم: حسین صادقی،در بخش حرفه ایی کلاس 26 اینچ: مقام اول: مهدی برنوس،مقام دوم: باسط جاسمیان رکورد جدید ثبت کردند. مسئول کمیته کوهستان افزود: در بخش نیمه حرفه ایی کلاس 20 اینچ، مقام اول: رسام سجادی، مقام دوم: فرزاد زند سلیمی، در بخش ...
آموزش و ورزیدگی دو بعد یک نیروی نظامی/ اداره کل ورزش کرمانشاه از ورزش های همگانی ارتش حمایت نمی کند
وهای جذب شده به ارتش یک سری آموزش های ابتدایی و حرفه ای در برخی رشته های ورزشی همچون تیراندازی، کاراته، شنا و کوهنوردی را پشت سر می گذارند و به صورت عمده می توان گفت تمامی نیروهای ارتش تا حدودی در این رشته های ورزشی فعال هستند. بخش دوم آموزش ها مربوط به یگان های نظامی ویژه ارتش است و این نیروها در دوره های ویژه خود آموزش های لازم در رشته های همچون قایقرانی، ورزش های هوایی، نجات غریق و ...
معرفی برترین های مسابقات موتوکراس استان
به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش مسابقات موتوکراس دستجات آزاد به میزبانی شهرستان طرقبه و شاندیز در پیست موتوکراس ویرانی برگزار شد. در این مسابقات 35 شرکت کننده در 5 کلاس (85 سی سی250سی سی جوانان، 450سی سی جوانان، 250 سی سی پیشکسوتان و 450 سی سی پیشکسوتان) به رقابت پرداختند که در پایان نفرات برتر این مسابقه به شرح ذیل معرفی شدند. کلاس 85 سی سی ...
برگزاری مسابقه دارت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در سیروان
ادارات بوده که در این زمان به دلیل شیوع کرونا از مهمترین عوامل کمک کننده به حساب می آید. در این مسابقه محمد اسماعیلی از هلال احمر مقام اول و میثم تکبیری از ورزش و جوانان مقام دوم را کسب کردند. در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.
هیات قایقرانی استان اردبیل از هیات های برتر کشور است
و تمامی دست اندرکاران هیات قایقرانی استان اردبیل جزو پنج هیات برتر کشور باشد. وی با اشاره به اقدامات هیات قایقرانی استان بیان کرد: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس مسابقات انتخابی قایقرانی استان در بخش بانوان و آقایان و در رشته های آب های آرام و رویینگ در دریاچه شورابیل برگزار شد. وی اضافه کرد: نفرات برتر این مسابقات به عنوان نمایندگان استان در مسابقات قهرمانی ...
شناخته شدن نفرات برتر مسابقات قایقرانی قهرمانی فارس
رجاییالناز سلیمانی به ترتیب اول تا سوم شدند و در رشته کاناپولو زیر 16 سال غزل صادقی قهرمان شد و مهسا دهقان به مدال نقره رسید و ملیکا باقری و پارمیدا خادم صادق به طور مشترک سوم شدند. سخندانی، تصریح کرد: در کاناپولو بالای 16 سال کیمیا یاریار، پرنیان قشقایی و آرمیتا دادفر به مدال طلا، نقره و برنز دست یافتند و در رشته رویٔینگ فاطمه بهاری، سارینا طاهری شال و آیناز عوض پور به مقام های اول تا سوم دست یافتند. به نفرات برتر رقابت های قایقرانی استان فارس حکم و مدال اهدا شد. انتهای پیام/ ...
مسابقات تیراندازی با کمان رده های سنی تهران برگزار شد
که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام شد، روز گذشته، در رده سنی نونهالان برگزار، و نفرات برتر این رده معرفی شده بودند. در پایان نیز همزمان با مراسم اهدای جوایز نفرات برتر، شعبانی بهار ضمن تشکر از مسئولان پرتلاش هیئت تیراندازی با کمان استان تهران به عنوان میزبان مسابقات هفته تربیت بدنی و ورزش از نحوه برگزاری و کیفیت رقابت ها تمجید کرد. همچنین بنی تمیم مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی برگزاری مسابقات این چنینی در رده های پایه را از عوامل موثر بر توسعه رشته های ورزشی دانسته و از عوامل برگزاری مسابقه تشکر کرد. انتهای پیام/ ...
کمانداران برتر استان تهران معرفی شدند
به گزارش ورزش سه، به نقل از ایسنا، مسابقات تیروکمان کمان پایتخت در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان به میزبانی هیات تهران و با هدف استعدادیابی طی دو روز در سایت تیروکمان برگزار شد. این مسابقات که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد، 50 کماندار در رشته های ریکرو و کامپوند دختران و پسران در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان نفرات ب ...
ایران با آمادگی کامل در مسابقات سنگنوردی چین و المپیک توکیو حاضر خواهد شد
، اصفهان، خوزستان، همدان، قزوین، کرمانشاه و گلستان و هشت ورزشکار زن از استان های زنجان، هرمزگان، کرمان، همدان، اصفهان و تهران به رقابت پرداختند. در بخش بانوان ماده کامباین، محیا دارابیان و الناز رکابی از زنجان به ترتیب اول و دوم شدند و راحیل رمضانی از همدان نیز در مکان سوم جای گرفت و در بخش مردان نیز رضا کلاه سنگیان از گلستان، محمد علی آقاداودی از اصفهان و امیر نوری از مرکزی به ترتیب عناوین ...
مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته گذشته
دوره این مسابقات از آذر ماه پارسال با حضور 45 تیم از چهار منطقه حاشیه شهر مشهد آغاز شد و قرار بود مسابقات تا پایان سال گذشته به پایان برسد که با شیوع ویروس کرونا به تاخیر افتاد. دبیر هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی گفت: مسابقات دوچرخه سواری کوهستان قهرمانی استان در ماده کراس کانتری روز 30 مهر ماه با حضور 30 دوچرخه سوار حرفه ای در بوستان خورشید مشهد برگزار و نفرات برتر معرفی شدند. ...
پایان رقابت دوچرخه سوران خوزستان در رامهرمز
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، مسابقات دوچرخه سواری استقامت جاده قهرمانی خوزستان بمناسبت هفته تربیت بدنی امروز به میزبانی شهرستان رامهرمز برگزار شد که در رده سنی نوجوانان آروین چهار محالی از اهواز به مقام قهرمانی دست یافت. حسین ایزد پور از اندیمشک نایب قهرمان شد و رضا نظری از رامهرمز در سکوی سوم ایستاد. در رده سنی جوانان احسان زمانی از بهبهان قهرمان شد. امیر ...
مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت
ها و بررسی انجام شده آقای علی تاجیک سرمربی جوان اما با تجربه فوتسال کشور به طور رسمی بعنوان سرمربی هایپر شهر شاهین شهر انتخاب شد و از امروز کار خود را آغاز خواهد کرد. مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان از اختصاص 96 میلیارد تومان برای امور عمرانی اماکن ورزشی در شهرستان های این استان خبر داد. سید محمد طباطبایی در نشست خبری به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سالن کتابخانه مرکزی اصفهان ...
معرفی نفرات برتر اردوی انتخابی تیم ملی سنگ نوردی در زنجان
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، اردوی انتخابی تیم ملی سنگ نوردی کشور در رشته های کامباین (بانوان و آقایان) و سرعت ساحلی مردان به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان و با همکاری فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور و همچنین اداره ورزش و جوانان زنجان در محل مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. این اردو که از حضور برترین ورزشکاران حال حاضر کشور متشکل شده بود، یکی از مراحل ...
معرفی برگزیدگان انتخابی تیم ملی سنگنوردی در زنجان
رتبه دوم این ماده را در بخش مردان از آن خود کند و مقام سومی نیز به امیر نوری از مرکزی تعلق گرفت. سپهری در ادامه از برگزاری مسابقات درون اردویی انتخابی تیم ملی سنگنوردی در ماده سرعت ساحلی مردان به میزبانی سالن شش هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب زنجان خبر داد و اظهار کرد: در این رقابت ها نیز عناوین اول تا سوم به ورزشکاران استان قزوین رسید و رضا علیپور به همراه میلاد علیپور و محمدرضا احتشا ...
پایان مسابقات قهرمانی دواتلون بانوان استان کرمان
: مونا نادری مقام سوم: زهرا ذهاب رده سنی نونهالان مقام اول: نازنین سوداگرزاده مقام دوم: هلیا افضلی مقام سوم: پادمیرا پورابراهیمی پیرایش تصریح کرد: از نفرات برتر با حضور پاریزی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان و هیئت همراه تجلیل شد. او از برگزاری این رقابت ها در بخش آقایان طی 8 آبان جاری در کرمان خبر داد. انتهای پیام/ ...
معرفی نفرات برتر مینی گلف کارمندان وزارت ورزش و جوانان
خبرگزاری میزان- مسابقات مینی گلف کارمندان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز(پنج شنبه) با حضور حمید بنی تمیم، مدیر کل ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، کارمندان این وزارتخانه و مسئولان فدراسیون گلف در باشگاه مینیاتور پارک ملت با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. حمید عزیزی، رییس فدراسیون گلف در مراسم اختتامیه این رقابت ها، گفت: شما کارمندان وزارت ورزش و جوانان هر روز که در ساختمان این ...
برگزاری مسابقات دارت در اندیمشک
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ،مسابقات دارت به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش از سوی کمیته دارت هیئت انجمن های ورزشی شهرستان اندیمشک با رعایت نکات بهداشتی و به میزبانی باشگاه ورزشی انرژی پلاس برگزار شد. در پایان این مسابقه، به 6 نفر از نفرات برتر در سطوح مبتدی و حرفه ای، جوایزی اهدا شد. همچنین مسابقه دارت ویژه پرسنل اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک برگزار شد و از 3 نفر برتر تقدیر به عمل آمد. اولین تمرین عمومی تیر و کمان شهرستان اندیمشک به مناسبت هفته تربیت بدنی با رعایت ...
نخستین دوره مسابقات اتومبیلرانی خرم آباد برگزار شد
رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی لرستان به ایرنا گفت: این مسابقات به مناسبت هفته تربیت بدنی در 2 بخش زنان و مردان و سبک اسلالوم (مارپیچ) برگزار شد. سید عبدالمناف موسوی اظهار داشت: در بخش بانوان فرشته بیرانوند، شیرین آقایی و الهام امیدزاده و در بخش آقایان رضا پیرداده، مصطفی مرادعلیوند و بهروز طولابی نفرات اول تا سوم این رقابت ها شدند. وی بیان کرد: رانندگان به صورت تک سرنشین ...
پاسخ لشگری به منتقدان باشگاه داری دانشگاه آزاد اسلامی/ سفیران فرهنگی ورزش شناسایی و معرفی می شوند
اگر می خواهیم دانشگاه یک زنجیره کامل داشته باشد باید به هر سه بخش توجه داشته باشد. امید و آرزوهای دانشجویانی که به ورزش همگانی توجه می کنند و پس از آن حرفه ای تر و به یک رشته خاص علاقه مندی نشان می دهند و تمرین می کنند و موفق می شوند که در ورزش قهرمانی حضور پیدا کنند؛ در مسابقات درون دانشگاهی استانی و یا کشوری مقام می آورند، ورزش حرفه ای و درخشش در آن است که این زنجیره در دانشگاه آزاد ...
معرفی نفرات برتر مسابقات آنلاین پلانک در لارستان
دوشنبه 28 مهرماه 99 نیز برای رده نونهالان برگزار شد. خانم ها صلح جو و شفی از مربیان باشگاه کبدی ،داوری این مسابقات رابه عهده داشتند. نتایج به دست آمده از مسابقات آنلاین در رده آزاد به شرح ذیل است: مقام اول: طناز السادات موسوی(باشگاه کبدی) مقام دوم: فاطمه فائضی مقام سوم: زهرا صادقی در رده نونهالان: مقام اول: بهار یزدان پناه (دبستان افرینش) مقام دوم: نازنین مریم خدادادی(دبستان شهدای فرهنگی) و در پایان هدایایی از طرف هیات کبدی لارستان به مقام آوران اهدا شد. خبرنگار: عشرت جهاندیده ف 110 ...
افراد برتر شطرنج قهرمانی یزد در فضای مجازی معرفی شدند
نیکفرد از دانشگاه علوم پزشکی، رویا جعفری از اداره مرکزی بانک صادرات و سمیه یزدانی از اداره کل امور مالیاتی، مقام های اول تا سوم را کسب کردند. به گفته حاجی حسینی در پایان مسابقات به نفرهای برتر لوح و جوایزی تقدیم شد. همچنین مدیرکل ورزش و جوانان یزد 27 مهرماه امسال به ایرنا گفته بود: به مناسبت بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش نخستین المپیاد ورزشی استان در فضای مجازی در 20 رشته ...
برگزاری لیگ های استانی پله ای برای ارتقاء فوتبال خراسان است
مسابقات لیگ استانی 98 سید حسین غیاثی در حاشیه این مراسم در خصوص نتایج مسابقات در رده های سنی مختلف ادامه داد: مسابقات در فصل 98 در زیرگروه لیگ های برتر خراسان رضوی با حضور 155 تیم در رده های سنی مختلف از تمام نقاط استان و 614 مسابقه برگزار شد. وی خاطرنشان کرد: تیم شریعت نوین به مقام قهرمانی دست یافت. تیم های دهداری و استقلال نیشابور به ترتیب به مقام های دوم و سوم رسیدند. تیم ...
رکورد 73 هزار نفری شرکت در همایش پیاده روی در گلبهار
پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه – نگار طاهونچی | حسن خالقی مقدم، به مناسبت هفته تربیت بدنی به تشریح اقدامات انجام شده در سال 98 پرداخت و بیان کرد: در اداره ورزش و جوانان گلبهار در دو بخش برگزاری و اعزام مسابقات فعالیت هایی اعم از استانی در این شهر انجام داده ایم. وی با اشاره به اینکه بیش از 47 مورد مسابقه در بخش برگزاری انجام شده است، افزود: در گلبهار چند مورد بازی دوستانه از جمله مسابقه ...
رییس فدراسیون گلف: منابع وزارت ورزش در بعد همگانی باید تقویت شود
را ضروری دانستیم تا ضمن قدردانی از تلاش های یکساله شما در حوزه ورزش کشور، زمینه را برای آشنایی با این رشته فراهم کنیم تا شرایط به گونه ای پیش رود که از ظرفیت های ورزش کشور بیشتر استفاده کنیم. استمرار و تداوم تمرینات در میادین مینی گلف در اختیار همه علاقمندان است. نفرات برتر مینی گلف کارمندان وزارت ورزش وجوانان به ترتیب اول تا سوم در 2 بخش زنان و مردان به شرح زیر است: مینی گلف زنان: 1- زهرا رضوی 2- اشرف یوسفی 3- مریم دباغ و فرزانه فرزانه مینی گلف مردان: 1- ابوالفضل چترنور 2- محسن سهرابی راد 3- محمد رودگر و فرشید لواسانی ...