یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۴:۱۵Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

خبرهای آفتاب نیوز 31 فروردین 1399 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1398 آفتاب نیوز 1 فروردین 1399 آفتاب نیوز 2 فروردین 1399 آفتاب نیوز 3 فروردین 1399 آفتاب نیوز 4 فروردین 1399 آفتاب نیوز 5 فروردین 1399 آفتاب نیوز 6 فروردین 1399 آفتاب نیوز 7 فروردین 1399 آفتاب نیوز 8 فروردین 1399 آفتاب نیوز 9 فروردین 1399 آفتاب نیوز 10 فروردین 1399 آفتاب نیوز 11 فروردین 1399 آفتاب نیوز 12 فروردین 1399 آفتاب نیوز 13 فروردین 1399 آفتاب نیوز 14 فروردین 1399 آفتاب نیوز 15 فروردین 1399 آفتاب نیوز 16 فروردین 1399 آفتاب نیوز 17 فروردین 1399 آفتاب نیوز 18 فروردین 1399 آفتاب نیوز 19 فروردین 1399 آفتاب نیوز 20 فروردین 1399 آفتاب نیوز 21 فروردین 1399 آفتاب نیوز 22 فروردین 1399 آفتاب نیوز 23 فروردین 1399 آفتاب نیوز 24 فروردین 1399 آفتاب نیوز 25 فروردین 1399 آفتاب نیوز 26 فروردین 1399 آفتاب نیوز 27 فروردین 1399 آفتاب نیوز 28 فروردین 1399 آفتاب نیوز 29 فروردین 1399 آفتاب نیوز 30 فروردین 1399 آفتاب نیوز 31 فروردین 1399 
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۰    
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 1297 بیمار جدید کووید 19 در کشور خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۴:۰۵    
فرمانده انتظامی لرستان از کشف یک فقره کلاه برداری به ارزش 6 میلیارد ریال و دستگیری متهم در خرم آباد خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۱:۵۵    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد گفت: پیش بینی می شود تعداد زیادی از واحد های صنفی این اتحادیه طی ماه های آینده دچار ورشکستگی شوند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۰    
طی مکاتبات و پیگیری های مستمر اتاق اصناف تهران از ستاد ملی کرونا، مصوب شد تا پاساژها و بازارهای مسقف از تاریخ یکم اردیبهشت ماه فعالیت خود را آغاز نمایند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۵    
رئیس گروه اقتصاد مسکن دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، سناریوی محتمل بازار مسکن سال 99 را تشریح کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به شرایط خاص کشور و تعطیلی کارگاه ها به دلیل شیوع ویروس کرونا نسبت به استخدام نیرو های کار خارجی غیرمجاز در کارگاه ها هشدار داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۰    
انجمن جهانی TIPA جایزه بهترین گوشی هوشمند سال 2020 میلادی در زمینه عکاسی را به محصولات سری Huawei P40 اعطا کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۵    
همزمان با هشدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و به صدا درآمدن زنگ خطر شیوع موج دوم کرونا در این استان، تصاویری از برپایی هیئتی در قم در اینستاگرام منتشر شد که در آن تعداد زیادی بدون رعایت اصول بهداشتی و ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
یک توییت از سوی رضا رشیدپور باعث شد ماجرای دستمزد او در برنامه حالا خورشید مطرح شود. اما بی تفاوتی مدیر شبکه سه نشان دهنده مهم نبودن نظر افکارعمومی و منتقدان نزد اوست ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۰    
روز گذشته بازار ارز نیز مانند معاملات بازار سکه دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول روز بخت با کاهشی های بازار بود که با فشار فروش ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۵    
سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا از افزایش وام کرونایی زنان سرپرست خانوار تا دو میلیون تومان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۵    
ثبت نام مرحله دوم اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری از امروز، دوشنبه، اول اردیبهشت ماه آغاز می شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۰    
رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: بر اساس پیش بینی های فائو در 15 روز آینده با حجم بسیار گسترده ای از حمله آفت ملخ صحرایی به کشور و به خصوص در استان های جنوبی بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان مواجه هستیم.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۵    
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از دستگیری سرباند مافیای مواد مخدر شرق کشور خبر داد و گفت: در این عملیات مشترک پلیس خراسان جنوبی و سمنان، 740 کیلوگرم تریاک کشف شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری دانشجو تصاویری منتشر کرده است از مقر امنیت هوایی خلیج فارس آئین رونمایی از سامانه های راداری راهبردی مراقب و خلیج فارس با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۵    
رییس کل بانک مرکزی درمورد درخواست وام کشورمان از صندوق بین المللی پول گفت: خانم جورجیووا باید سیاست را کنار گذاشته و وظایف حرفه ای خود را به طور کامل انجام دهد تاریخ درمورد اعمال همه ما قضاوت می کند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۰    
سرمربی پرسپولیس تاکید کرد در حال حاضر هیچ بازیکنی را در لیست ورود و خروج تیمش قرار نداده و اعلام نکرده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۵    
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: از فردا محدودیت های ترافیکی کاملا برداشته می شود و تردد در جاده ها به صورت عادی خواهد بود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۰    
هزاران نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی در اعتراض به طولانی شدن فرآیند تشکیل کابینه و متضرر شدن آن ها به دلیل شرایط کرونا، در تل آویو به تظاهرات پرداختند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۵    
اسطوره باشگاه رئال مادرید این روزها حال خوبی دارد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۵    
سفیر روسیه در بغداد به آمریکا و متحدانش درباره عواقب نقض مستمر حاکمیت عراق و ضربه زدن به امنیت و ثبات این کشور هشدار داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۰    
مرکز پژوهش های مجلس با توجه به اثرگذاری( کاهش) 7.8 درصدی شیوع ویروس در بخش مصرف و 10 درصدی در بخش صادرات ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۵    
مرکز کنترل بیماری اروپا یکشنبه شب گزارش کرد که اینک در قاره اروپا بیش از یک میلیون ابتلای قطعی به کرونا و حدود 100 هزار کشته ناشی از این ویروس گزارش شده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۰    
روسای جمهوری ترکیه و آمریکا طی تماس تلفنی در زمینه گسترش همکاری ها در برابر تاثیرات منفی پاندمی کرونا بر سلامت عمومی و اقتصاد به توافق رسیدند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۵    
فرماندار نیویورک اشاره کرد، مقامات محلی طی 24 ساعت گذشته 1300 مورد جدید ابتلا به کرونا را در این ایالت ثبت کرده اند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۰    
بررسی و مقایسه قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی در اولین روز معاملات نسبت به آخرین روز در سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۵    
پس از جوجه کُشی؛ عوارض صادرات گوشت مرغ لغو شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۵    
در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران به ریاست حسن روحانی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی از بهبود رتبه کشور در خصوص تعداد مبتلایان به کرونا و میزان بهبودیافتگان آن و دو رقمی ماندن آمار مرگ و میر ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۵    
کارشناسان نظرات متفاوتی درباره تاثیر عرضه مصالح ساختمانی در بورس بر قیمت مصالح و قیمت مسکن دارند؛ موافقان این موضوع شفافیت قیمتی را از نتایج مثبت آن می دانند و مخالفان معتقدند ورود مصالح به بورس در ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۵    
صفحه رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا به زبان فارسی تولد مرتضی پور علی گنجی را تبریک گفت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۰    
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با بیان این که سال گذشته حدود 400 کودک کار و خیابان در کشور جمع آوری شده است، گفت: بر اساس برآوردها در شهر تهران بین هفت تا هشت هزار کودک کار وجود دارد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۰    
طبق یک نظرسنجی بیش از نیمی از مردم ایتالیا به علت بی توجهی اتحادیه اروپا در قبال شیوع ویروس کرونا در این کشور و پیش از آن بحران مهاجرین، موافق خروج از این اتحادیه هستند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۵    
ترکیه در اقدامی مقابله به مثل تعدادی از رسانه های عربستانی و اماراتی را مسدود کرد؛ اقدامی که شاخصی جدید بر افزایش تنش بین دو کشور هم پیمان عربی و آنکاراست.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۰    
نخست وزیر فرانسه روز یکشنبه در سخنانی گفت که این کشور هنوز از بحران خارج نشده و فرانسه مدت زمان زیادی نیاز دارد تا به دوران قبل از شیوع کرونا بازگردد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۵    
دفتر رئیس جمهور بار دیگر گزارش تفریغ بودجه 97 از سوی دیوان محاسبات کشور را ناقص و انتشار آن را یکسویه خواند و تاکید کرد ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۰    
سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای، نحوه رسیدگی و بررسی حسابهای بانکی مشکوک را اعلام و طبقه بندی تراکنش های بانکی را تعیین کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۵    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور، معدوم سازی جوجه های یک روزه را اقدامی غیرانسانی و غیرقانونی خواند و گفت: ما این تخلف را به جد دنبال می کنیم و نتیجه را اطلاع رسانی خواهیم کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۵    
بر اساس جدیدترین تصمیمات ستاد تنظیم بازار عوارض صادراتی پیاز حذف و مقرر شده سقف حداکثر قیمت مصرف کننده انواع خرما (حداکثر در سقف قیمت های فعلی) توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سامانه ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
شمار افراد جان باخته بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در انگلیس از 16هزار نفر گذشته است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از عملکرد رئیس جمهور این کشور گفت او فکر می کرده ویروس کرونا به طرز جادویی برطرف خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۰    
مایکل کوهن وکیل سابق ترامپ پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کتابی را منتشر می کند که رازهای مگوی ترامپ را برملا خواهد کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۵    
برای آگاهی مردم مسکو پیش از آغاز سفر درون شهری، محل زندگی مبتلایان به کرونا و میزان خطر ابتلا به این بیماری در ساختمان ها و محله های مسکو بر روی نقشه ماهواره ای منتشر شده است و اطلاعات در این باره به ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۵    
بوریس جانسون پس از ترک بیمارستان سینت توماس در هفته گذشته، همچنان پس از ابتلا به کووید-19 دوره نقاهت را طی می کند و در اقامتگاه ییلاقی چکرز سکونت دارد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۵    
ساعاتی پس از بیانیه رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره. اتفاقات 26 فروردین و حضور 11 قایق تندروی ایرانی در نزدیکی ناو آمریکایی ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۰    
سیدناصر موسوی لارگانی گفت: تا آنجا که اطلاع دارم قرار است فراکسیون نمایندگان انقلابی و اصولگرا تشکیل شود. هر تصمیمی آن فراکسیون بگیرد، همان برای انتخاب هیأت رئیسه در صحن علنی مجلس ملاک خواهد بود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۰    
مدیرعامل تیم فوتبال استقلال در پایان ماه اول مدیریت خود نتوانست به اولین وعده خود عمل کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۰    
یک پرستار برای حفظ روحیه خود در مبارزه با کرونا به سبک شیخ دیاباته مهاجم گلزن استقلال خوشحالی کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۵    
اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان از ورزشکاران در سراسر جهان درخواست کرد در این روزها و شرایط از تمرین در خانه و دعا کردن دست برندارند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۵    
دولت آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز یکشنبه و در نخستین گام خود به سوی جهان پساکرونا، به فروشگاه ها و مغازه های کوچک اجازه داد پس از یک دوره تعطیلی با هدف جلوگیری از شیوع کرونا، به فعالیت عادی بازگردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۹:۱۰    
با تصمیم شورای عالی بانک ها و موسسات اعتباری مقرر شده تا از فردا (اول اردیبهشت) سپرده های بلند مدت با نرخ 15 درصد افتتاح شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۵    
معاون اول رئیس جمهور در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با وی، این جزیره را در پیشگیری از بیماری کووید 19 الگویی برای کشور دانست.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۰    
چند روز پس از بمباران اردوگاه "مخمور" توسط جنگنده های ترکیه، سفیر این کشور در عراق اشاره کرد: اردوگاه "مخمور" در شمال عراق تبدیل به لانه پرورش تروریست های جدایی طلب از سوی حزب کارگران کردستان (پ.ک ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۰    
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش از آمادگی ارتش در زمینه مقابله با تهدیدات بیولوژیکی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۵    
در حالی که رئیس جمهور آمریکا بامداد امروز (به وقت تهران) از دریافت یک نامه زیبا از رهبر کره شمالی خبر داده بود، پیونگ یانگ ارسال هرگونه نامه به ترامپ را تکذیب کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۰    
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: اقدامات تشویقی بسیاری برای رانندگان کامیون های حامل کالاهای اساسی از سوخت اضافی تا سهمیه تشویقی لاستیک ، روغن موتور و غیره در نظر گرفته شده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۵    
قاضی صلواتی از برگزاری جلسه محاکمه فریبا عادل خواه خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 17 کیلو تریاک در میان بار هندوانه و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۰    
دومین فیلم از مجموعه فیلم های ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان پس از سه روز از ورود به شبکه نمایش خانگی رکورد بازدید فیلم های سیاسی - اجتماعی را شکست.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۵    
مقامات بهداشتی کره جنوبی با آزمایش و بررسی مجدد وضعیت تعدادی از بهبودیافتگان، اعلام کردند که 163 نفر از بهبودیافتگان مجدداً به این بیماری مبتلا شدند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۵    
سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا گفت: افرادی که تا امشب ساعت 12 کد ملی خود را پیامک کنند، روز پنجشنبه 4 اردیبهشت ماه وام یک میلیون تومانی را دریافت می کنند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۰    
دارنده مدال های نقره و برنز جهان پس از عمل جراحی رباط صلیبی زانو تا 7 ماه آینده آماده حضور در میادین خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۵    
نظرسنجی های جدید ایسپا نشان می دهد شیوع ویروس کرونا موجب کاهش درآمد 50.7 درصد افراد شده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۰    
استاندار همدان گفت: آمار مرگ ناشی از کرونا برای سه روز متوالی در این استان صفر بوده که این امر موید همکاری و همراهی مردم در اجرای پروتکل های بهداشتی با مسوولان است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۵    
معاون استاندار تهران با تاکید بر اینکه بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح ترافیک و محدوده کاهش آلودگی هوا اجرا نمی شود و ملغی شده است ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۰    
یک نشریه انگلیسی در گزارشی بوریس جانسون را متهم به "خوابگردی" در نحوه پاسخ دادن به بحران شیوع کروناویروس کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 17 کیلو تریاک در بار هندوانه و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۰    
وزیر امور خارجه کشورمان به ادعای اخیر رئیس جمهور آمریکا درباره آمادگی کشورش برای کمک به ایران واکنش نشان داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۵    
دو تصویر متفاوت از رهبر انقلاب اسلامی و سردار سلیمانی را در این خبر مشاهده کنید.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۵    
طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر، براساس اطلاعیه اتاق اصناف ایران که از فردا فعالیت پاساژها آغاز خواهد شد؛ بازار طلا و طلافروشان مستقر در پاساژها هم فعالیت خود را از سر خواهند گرفت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۵    
بسیاری از اصول و رسوم آمریکایی در دوران ریاست جمهور ترامپ به چالش کشیده شده که تازه ترین آن ها فدرالیسم است؛ اصلی که بیانگر تقسیم قدرت میان ایالات و دولت های فدرال است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۵    
با وجود کاهش 98 تومانی قیمت دلار در بازار، قیمت طلا و سکه بالا رفت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۰    
سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا گفت: افرادی که تا امشب (31 فروردین) پیامک به 6369 ارسال کنند، پنج شنبه این هفته مبلغ یک میلیون تومان به حسابشان واریز می شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۰    
فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری عامل قتل شهروند برازجانی در فاصله زمانی کمتر از 15 ساعت خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۰    
عدم ابلاغ افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی موجب شد که مستمری ها به روال سال قبل پرداخت شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۵    
معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی گفت: حدود 20 میلیارد تومان بسته حمایتی برای 2000 باشگاه در خراسان رضوی برآورد شده و مکاتبات آن با وزارت ورزش و استانداری آغاز شده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۵    
کارشناس ارشد حوزه بیماری های عفونی در دولت آمریکا تئوری مطرح شده از سوی دونالد ترامپ و چند تن از حامیانش در خصوص این که منشا پخش کروناویروس در جهان از یک لابراتوار در چین بوده را مردود دانسته و گفت ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۵    
جین دیچ تصویرگر و انیماتور برنده اسکار که کارگردانی چندین قسمت از انیمیشن های معروف تام و جری و ملوان زبل را بر عهده داشت در سن 95سالگی درگذشت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۰    
شبکه های تلویزیون ویژه برنامه های سحر و افطار خود را برای ماه رمضان اعلام کردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۵    
ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: نیروهای مسلح به ویژه سپاه افتخارآفرین خار چشم دشمنان انقلاب اسلامی و کشورند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۵    
بر این اساس قیمت دلار در بازار آزاد نیز که پیش تر در محدوده 15 هزار و 900 تا 16 هزار و 200 تومان قرار داشت امروز به کمتر از 15 هزار و 500 تومان رسیده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۰    
رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا اظهار کرد: طی مکاتبات و پیگیرهای مستمر اتاق اصناف تهران از این ستاد ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۰    
تا سقف 100 میلیارد تومان وام به افراد آسیب پذیر و نیازمندان از طریق صندوق قرض الحسنه ولایت و بخشی نیز از سوی بانک رسالت پرداخت می شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۵    
تلفن در نمازخانه بیمارستان به صدا در می آید. بیمار دیگری فوت کرده است. زن جوانی از نمازخانه خارج می شود تا کمک رسانی کند. او با ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده وارد می شود ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۵    
ابراهیم حاتمی کیا کارگردان فیلم سینمایی "خروج" عصر شنبه 30 فروردین از فیلیمو بازدید کرد تا از نزدیک در جریان وضعیت پخش و فروش آنلاین این فیلم با حضور مدیران ارشد دو سرویس فیلیمو و نماوا قرار گیرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۰    
روزنامه واشنگتن پست آمریکا با استناد به یک سری داده های اقتصادی و اسناد دولتی گزارش کرد، تولید کننده های آمریکایی انبوهی ماسک و دیگر تجهیزات ایمنی پزشکی به ارزش میلیونها دلار را در ماه های ژانویه و ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۰    
این نوشتار در پی نقد بیرانوند نیست که دروازه بان بسیار ممتاز و احتمالاً بهترین در آسیاست. در نکوهش اعتباربخشی و باور کردن سیرک AFC است ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۰    
با وجود تغییراتی که در مورد فعالیت اصناف در هفته جاری ایجاد شد، نحوه حضور کارکنان همچنان مانند قبل است؛ به طوری که تا دو سوم حاضر هستند و مابقی دورکار خواهند بود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۵    
به گفته سرهنگ رازقی، ترافیک روز گذشته پایتخت نسبت به سال گذشته 75 درصد افزایش یافته بود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۵    
مدیر هتل اقامتگاه اجباری جادوگر فوتبال جهان از اولین درخواست این ستاره هنگام ورودش پرده برداشت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۰    
امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در آئین رونمایی از سامانه های پدافندی خلیج فارس و مراقب نیروی پدافند هوایی ارتش با تبریک روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان گفت ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۰    
گروه خودروسازی سایپا همزمان با آغاز دومین هفته فعالیت تولیدی خود در سال جدید، ضمن تداوم تدابیر پیشین، اقدامات خود جهت صیانت از سلامت کارکنان و مقابله با شیوع کرونا را گسترش داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۵    
رئیس اتحادیه بارفروشان تهران گفتند این نامه را در تاریخ 21 فروردین گزارش کردند اما در رونوشت نامه ای که در تاریخ 21 فروردین 99 به سازمان تعزیرات حکومتی آمده ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۰    
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: آموزشگاه های موسیقی، هنرهای تجسمی و ... که امکان تدریس تک نفره به هنرجویان را دارند می توانند به سامانه سلامت وزارت بهداشت مراجعه و با ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۰    
مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در کره جنوبی اعلام کرد: برای اولین بار در مدت دو ماه تعداد مبتلایان به بیماری کووید-19 در این کشور تک رقمی شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۰    
قهرمان 9 دوره کشتی آزاد جهان و المپیک راز موفقیت خود را در رژیم غذایی خود دانست.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۰    
مدرس تربیت بدنی و آسیب شناسی ورزشی دانشگاه آزاد قم گفت: برای جلوگیری از آسیب های جسمانی دوران قرنطینه خانگی نیاز به انجام حرکات کششی داریم.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۵    
تظاهرکنندگان در بسیاری از ایالت های آمریکا خواستار رفع محدودیت های اعمال شده برای مقابله با شیوع ویروس جدید کرونا شدند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۵    
رئیس گروه بیماری های غیر واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: ارتباط زودهنگام با فرد مبتلا به کوید - 19 با بیماری های زمینه ای غیرواگیرحائز اهمیت است .
  • ۱