شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۴۴Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

اهل کاشانم (ahlekashanam.net)

  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
با افزایش شمار بستری ها در روزهای اخیر، کاشان با خروج از وضعیت آبی، به رنگ زرد درآمد. به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم ...
  ۵ ساعت پیش    
امیر مقامی، موسس موزه تاریخ فرهنگ عکاسی و فیلم کاشان در پستی در صفحه اینستاگرام خودش از احتمال خروج این موزه از شهر کاشان به دلیل نتیجه نرسیدن پیگیری هایش خبر داد .
  ۶ ساعت پیش    
سعید غزنوی، هنرمند کاشانی بعنوان برترین تهیه کننده بخش مردمی پادکست های رادیو ورزش انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
احسان حاج صفی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در اقدامی جوانمردانه با حضور در ستاد دیه کاشان 10 زندانی را آزاد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۵۸    
رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان از اختصاص 31 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های ورزشی این شهرستان در سفر استانی رئیس جمهور و هیات دولت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن شهرستان کاشان با بیان اینکه دفاتر پیشخوان ارائه دهنده خدمات مسکن ملی در کاشان از دو ماه گذشته انتخاب شدند، اظهار داشت: 10 دفتر پیشخوان در کاشان بدین منظور در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: فردی که با تهدید انتشار عکس های خصوصی یک خانم در فضای مجازی از او اخاذی می کرد، دستگیر شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دانشگاه در آزمون های سازمان سنجش از رقابت شش هزار و 139 داوطلب در آزمون سراسری کارشناسی سال 1402-1401 در این دانشگاه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان با بیان اینکه هر نفر متوسط سرانه مصرف آب دارد، افزود: متوسط مصرف سرانه آب به ازای هر نفر در منطقه کاشان در یک شبانه روز بین 210 تا 220 لیتر است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مسعود کامران دونده ماده 110متر با مانع تیم ملی دوومیدانی کشورمان موفق شد مدال طلای مسابقات بین المللی دوومیدانی جام کازانوف قزاقستان را کسب کند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۳    
سرپرست اداره میراث فرهنگی کاشان با بیان اینکه این شهرستان شانس آورده هنوز با زلزله مواجه نشده است، گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۳    
علی خالوئی، کنشگر حوزه محیط زیست
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نصب یک بنر با کج سلیقگی و بی تدبیری به مناسب هفته مبارزه با مواد مخدر با عنوان "اعتیاد، نوعی خودکشی است" می تواند پدیده سرایت خودکشی را در کاشان ترویج می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری کاشان گفت: به طور میانگین 11هزار پرونده و روزانه 350 پرونده در کاشان ثبت می شود که این تعداد پرونده با میزان تعداد شعب و همکاران همخوانی ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حسین باغ شیخی- عضو شورا اسلامی شهر و رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای شهر کاشان
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۱:۴۴    
مدیرعامل آبفا کاشان ساخت مخازن ذخیره سازی آب شرب را یکی از اقدامات مقابله با کم آبی ذکر کرد و گفت: اگر در سال گذشته افزایش 11 هزار متر مکعب مخازن ذخیره سازی آب در منطقه کاشان نبود با مشکلات متعددی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
فاطمه شبان، دختر کاشانی به اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای حضور در رقابت های قهرمانی 2022 کافا دعوت شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۰:۱۴    
مدیر روابط عمومی اداره برق کاشان گفت: خاموشی های امروز در برخی نقاط شهر بر اثر حادثه رخ داده شده برای شبکه برق اتفاق افتاده است. ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان با بیان اینکه تبدیل زندان قدیم شهر به مرکز نگهداری معتادان متجاهر بر اساس مصوبه قانونی است ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کاشان گفت: شهرداری از اصلاح ایمن ورودی کاشان شانه خالی می کند در حالی که این اداره تنها با ایجاد ناایمن ورودی کاشان براساس آیین نامه ها مخالف است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۱۶    
ناصر رحیمی پناه والیبالیست کاشانی که فصل گذشته برای هورسان رامسر به میدان رفته بود، قرار داد خود را یک فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۹:۴۶    
محمودساطع - فعال فرهنگی اجتماعی کاشان
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی کاشان گفت: راه اندازی تاسیسات گردشگری در بافت های تاریخی یک اکسیژن مصنوعی است و نباید هر خانه ای در بافت تاریخی را تبدیل به اقامتگاه سنتی کنیم. ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از کشف 25 تن روغن خوراکی قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در بازرسی از انباری در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد. ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گالری گندم، با آثاری از زهرا سادات اصفهانیان در رشته های گیوه بافی، لباس و زیور آلات اصیل و سنتی ایرانی در سرای طاق چشمه نوش آباد گشایش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۳:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزشی درمانی شهیدبهشتی کاشان گفت: 16 نفر از مسمومیت در یک اتوبوس خانوادگی با حال عمومی خوب از این مرکز مرخص شدند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۴۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان گفت: میزان بارندگی در منطقه کاشان در سال جاری 75 میلی متر ثبت شده است که این مقدار کمتر از سال های قبل است. ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شوالیه آواز ایران با تمجید از زیبایی های تاریخی کاشان گفت: این شهر با اینکه آثار تاریخی جذابی دارد ولی کارهای فرهنگی و هنری در آن کم انجام می شود .
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۷    
مهدی عرشی
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی کاشان درخواست تشکیل کمیته "نما و ارتقا هویت شهری" با حضور نمایندگان ارگان های دولتی و شهری و خدماتی برای تبیین جایگاه کاشان بعنوان یک شهر اسلامی را ارائه داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۸    
رئیس شورای شهر کاشان گفت: شورای شهر به شدت مخالف تبدیل زندان قدیم کاشان به مرکز نگهداری معتادان متجاهر استان اصفهان است و به شهرداری اعلام کرده که بدون مصوبه شورا حق انجام هیچ کاری در رابطه با این ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۸    
فرماندار آران و بیدگل از اختصاص 450 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های این شهرستان در سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر روابط عمومی وآموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب کاشان با بشعار آب، لبخند زندگی به عنوان شعار اصلی هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق برنامه های این شرکت در هفته مدیریت مصرف را تشریح کرد. ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تعزیرات حکومتی کاشان با بیان اینکه عرضه خارج از شبکه آرد، کم فروشی و گران فروشی از جمله تخلفات واحدهای صنفی است ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نصب کارت خوان های هوشمند در نانوایی هایی کاشان آغاز شده است نانوایی ها در این شهرستان به مرور این کارت خوان ها را دریافت و در واحدهای صنفی خود نصب می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری عاملان نزاع و درگیری با سلاح سرد در پارک جوان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۶    
علی خالوئی، کنشگر محیط زیست و لیدر طبیعت گردی کاشان
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس هیئت مدیره انجمن اهدای عضو ایران گفت: بر اساس آمار متاسفانه روزانه هفت تا 10 نفر و به عبارت دیگر سالی سه هزار نفر در کشور بر اثر نرسیدن عضو اهدایی جان خود را از دست می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره محیط زیست کاشان از دستگیری شکارچی کلاغ های کاشان با همکاری مردم خبر داد. الهیار دولتخواه ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سفیر بلغارستان در ایران گفت: کسانی که می خواهند معماری بی نظیر، خاص و زیبای ایرانی را ببینند باید از شهر تاریخی کاشان بازدید کنند. ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از بازسازی و مرمت بنای تاریخی تیمچه صباغ واقع در بازار کاشان که از موقوفات بیمارستان نقوی می باشد، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۶    
داستان این روزهای فوتبال کاشان و بیانیه های متعدد و محرومیت های رسمی غیررسمی منتشر شده، بیانگر اوضاع نابسامان این رشته پرطرفدار در کاشان است. ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به رئیس جمهور به همراه هیات دولت به استان اصفهان، سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی بعنوان نماینده دولت سفری کاشان به داشتند که این سفر با حاشیه هایی همراه بود. ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: کاشان از قدیم الایام تا به امروز شهر ویژه ای در کشور بوده و با روش معمول عادی اداری نمی تواند اموراتش را پیش ببرد و با توجه به حجم وسیع مطالباتش استان اصفهان نمی تواند آنها را ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در صورت حمایت دولت و تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل بیمارستان بقیه الله این پروژه تا دو سال دیگر به عنوان بیمارستان جایگزین بهشتی این شهرستان به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۲۱:۰۶    
علی خالوئی، کنشگر حوزه محیط زیست
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از اجرای دو حکم زمین خواری و رفع تصرف اراضی ملی واقع در شهر قمصر به مساحت دو هزار و 915 متر توسط عوامل انتظامی قمصر و یگان حفاظت این اداره خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۶    
رئیس شورای روستای اسحاق آباد گفت: مدتی است اشخاصی به بهانه معدن داری به جان کوه ها و مراتع و منابع طبیعی روستاها افتاده اند و موجب تهدید زیست بوم روستاهای اسحاق آباد، مرق و سادیان کاشان شده اند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۶    
یادداشت وارده: * مسئولین به جای درخواست آب نبات از رئیس جمهور، برای استان کاشان تلاش کنند، مردم دیار نخستین های جهان از رییس جمهور و هیئت دولت خواسته ای جز ارتقای کاشان به استان ندارند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۶    
رئیس اتاق بازرگانی کاشان گفت:پیشنهاد می کنیم شورای اسلامی شهر، فرمانداری و شهرداری کاشان کمیته ای راهبردی میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری صنایع دستی گفت: بر اساس برنامه ریزی ها حداقل سه رویداد ملی مرتبط با گردشگری کاشان پیش بینی شده و حمایت های لازم از لحاظ مالی و اطلاع رسانی ها انجام خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی کاشان گفت: کاشان جایگاه ویژه ای در کشاورزی دارد و در سه محصول رتبه اول کشوری و در 17 محصول رتبه های اول تا سوم در استان اصفهان را دارد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۶    
سرپرست دهیاری روستای دره کاشان از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی پارک بزرگ دربند دره به مساحت هشت هزار متر مربع خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۳:۰۷    
علی خالوئی* پیام سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان را، که به مناسبت هفته ی محیط زیست منتشر نموده اند، خواندیم. ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی عرشی* اهل کاشانم سه ساله شد، سه سال پیش که پایگاه خبری اهل کاشانم فعالیت رسمی خود را بعنوان رسانه ای برای مردم و رسانه ای مستقل و مطالبه گر آغاز کرد ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۷    
سعید غلامیان*
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۷    
محمدعلی خرمی*
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۷    
مهدی سلطانی راد*
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سعید صادقی مقدم * همزمان با رشد و توسعه ابزارها و فناوری های نوین ارتباطی در سالهای اخیر، شبکه های اجتماعی در کنار رسانه های رسمی به بازنشر اخبار این رسانه ها در فضای مجازی پرداختند و حتی کار به ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حسین باغ شیخی*
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بناهای تاریخی شهرستان کاشان در روز شنبه 14 خردادماه تعطیل است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین قسمت از ویژه برنامه طنز سقلمه منتشر شد. در این قسمت به مباحث گردشگری کاشان در تعطیلات عید سعید فطر پرداخته شده است. https://www.aparat.com/v/pxtr7
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اهل کاشانم؛ علی خالوئی کارشناس ارشد منابع طبیعی
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سرهنگ حسن فخرل، فرمانده سپاه آران و بیدگل در گفت وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به تعیین هویت شهید آران و بیدگلی پس از 34 سال چشم انتظاری اظهار داشت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اهل کاشانم، علی خالوئی؛ کنشگر محیط زیست و لیدر طبیعت گردی کاشان
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عبدالمجید رفیعی برزکی
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری اهل کاشانم، علی خالوئی کنشگر محیط زیست و منابع طبیعی
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، فعالیت معدن سنگ آهن واقع در ارتفاعات قله گرگش در رشته کوه کرکس منجر به تخریب محیط زیست و کاهش شدید دِبی اب این منطقه شده و زندگی مردم و کشاورزان دو شهر کامووچوگان و ...
  ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان در اقدامی نسبت به کیفیت غذای ارائه شده توسط سلف سرویس این دانشگاه اعتراض کردند و از عدم برخورداری کیفیت لازم غذاها نارضایتی خود را ...
  ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
علی خالوئی ،کنشگر حوزه محیط زیست .
  ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در دومین هفته از سال جدید برگزار شد و آیت الله عباسعلی سلیمانی تکریم و حجت الاسلام المسلمین سید سعید حسینی به عنوان نماینده ولی فقیه و امام ...
  ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۰۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
No related posts.
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ ستاد حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم اظهار داشت: از 28 اسفند تا 15 فروردین ماه هرگونه اسباب کشی و جابجایی اثاثیه در شهرستان کاشان بدون اجازه از ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۱۹:۲۷    
مدیر مسئول محترم خبرگزاری اهل کاشانم بازگشت به انتشار خبر تصویری- متنی با عنوان: مرتع خواری نجومی در کاشان و اظهارات بدون پایه ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۷    
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اهل کاشانم محمدشریف زارعی بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طبق آمار رسمی استانداری اصفهان حدود 35 هزار اتباع افغانی وجود دارد ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
هادی محمد زاده رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان کاشان در گفت وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، با بیان اینکه به منظور تامین میوه مورد نیاز بازار سیب و پرتقال در سردخانه ذخیره و در حال توزیع است ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۷    
عبدالمجید رفیعی برزکی – روزنامه نگار پنج شنبه هفته ای که گذشت در حالی که مردم شهر در تکاپوی روزهای آخر سال بودند مسئولین ارشد شهر زیربام شهر گردهم آمدند تا در مراسم نمادین کلنگ – به زعم خودشان- ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: با توجه ترک منزل و مسافرت شهروندان درایام نوروز، ممکن است بی توجهی به چند مورد به ظاهر کم اهمیت ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۲۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره زندان کاشان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم گفت: خانواده شهید مجید فرهاد هزینه آزادی و برگشت آبرومندانه دو مددجوی این زندان را پرداخت کردند. ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم عباس ارغوانی پیش از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه کاشان در رتبه 12 مناطق کم بارش استان اصفهان قرار دارد ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حسین عابدی، رئیس بازرسی اصناف شهرستان کاشان در گفت وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن عرض تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و ایام تعطیلات عید نوروز اظهار داشت ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی شریفی، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان کاشان در گفت وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، از اجرای دو پروژه در حوزه آبخیزداری خبر داد و اظهار داشت ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، برگزیدگان و شایستگان تقدیر سی و نهمین جایزه کتاب سال و بیست ونهمین جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
روح الله دهقانی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم گفت: با تلاش های صورت گرفته توسط ضابطین دادستانی در روزهای منتهی به چهارشنبه آخر سال در کاشان 27 هزار و 200 ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عباس ارغوانی رییس اداره هواشناسی کاشان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم ضمن اعلام هشدار نارنجی هواشناسی کشاورزی گفت ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۲۲:۱۲    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: بر اساس آمارها نوجوانان و جوانان حدود نیمی از مصدومین حوادث شب چهارشنبه آخر سال در کشور هستند که بیشتر آسیب دیدگان این شب در میانگین سنی بین ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۲    
پایگاه خبری اهل کاشانم؛ابوالفضل مهاجر_ کم کم حکم هفدهمین فرماندار کاشان هم دارد خشک می شود و این داماد سر خانه کاشانی ها به صاحب خانه ای رسیده است که در آن ساکنینش دل پری از بداخلاقی ها و رنج های ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، کورش ساکی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی کاشان یک سری درآمدهایی دارد ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، محمدرضا قنبری، معاون خدمات شهری شهرداری کاشان در برنامه رادیویی صدای شهر ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
حمزه چاوشی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و ایام تعطیلات نوروز مدارس شهرستان کاشان به منظور استقبال از گردشگران از ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سیدمنصور میرابوطالبی با بیان اینکه دو تیم سه نفره از امدادگران هلال احمر شهرستان کاشان به منطقه اعزام می شوند ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، سرهنگ حسین بساطی پیش از ظهر امروز در نشست خبری ضمن عرض تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه اظهار داشت: در سال جاری ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۹    
صبح زود به همراه دوستم راهی روستای بارونق شدیم. پدر ایشان هم که از دامداران و بهره برداران سنتی در این روستا بوده، همراهمان بود و فرصتی برای صحبت شکل گرفت ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۲۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، بر اساس جدیدترین به روز رسانی ها، کاشان با خروج از وضعیت نارنجی، زرد شد و آران و بیدگل نیز به رنگ آبی درآمد. ...
  ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی کاشان در جلسه ای که به منظور هم اندیشی تدوین سند چشم انداز فرش ماشینی با حضور نماینده شرکت شهرک های صنعتی، رئیس سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد ...
مشاهده نتایج بیشتر...