سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۱:۴۷Oct 2020 20

پایگاه خبری ارس تبار (arastabar.ir)

پایگاه خبری ارس تبار 30 اسفند 1395 پایگاه خبری ارس تبار 29 اسفند 1396 پایگاه خبری ارس تبار 28 اسفند 1397 پایگاه خبری ارس تبار 29 اسفند 1398 پایگاه خبری ارس تبار 31 فروردین 1399 پایگاه خبری ارس تبار 29 اردیبهشت 1399 پایگاه خبری ارس تبار 31 خرداد 1399 پایگاه خبری ارس تبار 31 تیر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 31 مرداد 1399 پایگاه خبری ارس تبار 31 شهریور 1399 پایگاه خبری ارس تبار 1 مهر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 7 مهر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 11 مهر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 12 مهر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 13 مهر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 14 مهر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 15 مهر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 18 مهر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 21 مهر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 22 مهر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 25 مهر 1399 پایگاه خبری ارس تبار 27 مهر 1399 
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان با صدور بیانیه ای، ارمنستان را به نقض آتش بس جدید از طریق حمله به شهر جبرئیل متهم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه عشایری، از توزیع دو هزار و 244 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه در سطح شهرستان اصلاندوز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز گفت: طرح ویزیت و درمان صلواتی در راستای پویش نذر سلامتی به همت بسیج سازندگی و گروه های جهادی در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) و مسجد صاحب الزمان(عج) محله قره قباق شهر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
محدودیت تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران بعد از 10 سال پایان یافت و از این لحظه، صادرات و واردات اقلام تسلیحاتی از مبدا و به مقصد ایران از منظر قطعنامه 2231 شورای امنیت بلامانع است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۲    
مراسم عزاداری سالروز شهادت ثامن الحجج حضرت امام رضا(ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی در اصلاندوز برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان اعلام کرد: باکو از سیاست رسمی اعلام شده دولت ایران در حمایت از تمامیت ارضی آذربایجان ابراز قدردانی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصلاندوز در واکنش به اصابت گلوله های جنگی قره باغ به مناطق مرزی کشور گفت:از مسئولان می خواهیم به طرفین جمهوری آذربایجان و ارمنستان تذکر جدی دهند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل گفت: یک فروند پهپاد در اراضی زراعی روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس آبادمغان سقوط کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار اصلاندوز گفت: 20 قشلاق عشایری شهرستان اصلاندوز از اینترنت پرسرعت و پوشش تلفن همراه بهره مند شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
علیرغم توافق آتش بس بر سر قره باغ در مذاکره روسیه ،همچنان نیروهای آذربایجان و ارمنستان با ادوات جنگی مواضع یکدیگر را مورد هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: حرکت و مدیریت جهادی لازمه رفع بسیاری از مشکلات بوده و با وجود توان جوانان کشور می توانیم از مشکلات عبور کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مشاور رهبر انقلاب گفت:ارمنستان بخش های اشغال شده را به جمهوری آذربایجان بازگرداند
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
از جنگ آذربایجان و ارمنستان و بنوعی مناقشه قره باغ کدام کشورها سود و کدام کشورها هدف توطئه هستند و کشورهای تاثیر گذار در این مناقشه چه ویژگی هایی دارند و دنبال چه اهدافی در این منطقه هستند؟
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز در هشتمین روز درگیریهای نظامی جمهوری آذربایجان و ارمنستان بر سر منطقه قره باغ، آرامش نسبی در نزدیکی مرزهای ایران مشهود است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس طرح الحاق تبصره 11 به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی، تا زمان تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصلاندوز گفت:مذاکره بین دو کشور ارمنستان و آذربایجان بهترین راه حل برای مسئله قره باغ است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا که ابتلای وی به ویروس کرونا صبح جمعه مشخص شد بامداد شنبه (به وقت تهران) با بالگرد به بیمارستان نظامی والتر رید در واشنگتن منتقل شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در ششمین روز از درگیری بین نیروهای نظامی جمهوری آذربایجان و ارمنستان 9 راکت ارمنستان به نواحی جنگلی حاشیه رودخانه ارس در نقطه صفر مرزی برخورد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ارمنستان با هدف قراردادن جنگنده آذربایجان تعدادی راکت شلیک کرد که 4 راکت آن به حریم شهر و اراضی کشاورزی اصابت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اصلاندوز گفت: شهرستان اصلاندوز نقطه شروع کشاورزی مدرن کشور است که لازم است مرکز جهاد کشاورزی این شهرستان به مدیریت ارتقاء یابد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۳   + ۵۹ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام کشور گفت: تفکر انتقام سخت که از مدرن ترین پایگاه نظامی شروع شد تا اخراج آمریکا از منطقه ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: امروز دشمن اقتصاد و معیشت مردم را هدف قرار داده در حالی که در این عرصه نیز شکست خواهد خورد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
یکی از مشکلات کنونی جامعه امروزی کشورمان ازدواج دیرهنگام پسران و دختران ایرانی است که می تواند دلایل مختلفی از جمله مشکلات اقتصادی باشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی به کرونا مبتلا شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نتایج قرعه کشی سومین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه عشایری از برگزاری بیش از 70 عنوان برنامه در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سطح شهرستان اصلاندوز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۳   + ۸۸ سایت دیگر  
معاون عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) سپاه پاسداران گفت: در عملیات های چند روز اخیر سپاه در مرزهای شمالغرب کشور مقر ضد انقلاب کاملا منهدم شد و علاوه بر این تعدادی از گروهک های تروریستی نیز که در ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سال تحصیلی جدید، شنبه 15 شهریور آغاز شد و از همان روز اول، حواشی هم آغاز شد؛ اولین حاشیه را می توان به کلیپی نسبت داد که یک دانش آموز پسر در مدرسه در حالی که در صف ایستاده بود، روی زمین افتاد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۴۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام باند فروشندگان آمپول تقلبی کرونا در شهریار خبر داد و گفت: متاسفانه 6 نفر از مصرف کنندگان این داروی تقلبی جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: استفاده از استهزاء و اهانت علیه مقدسات دینی یکی از ابزارهای متداول اصحاب کفر و استکبار برای جبران زبونی خود است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۷۱ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت: از نظر ما اولویت با آموزش حضوری است اما حضور دانش آموزان در مدارس الزامی نیست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : فعالیت های لازم برای ارائه اینترنت رایگان برای آموزش مجازی به دانش آموزان از روز گذشته 15 شهریور آغاز شده است که در روزهای آینده جزئیات ارائه این بسته رایگان و ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
نظر به نقش مهم ایران در شاهراه های ارتباطی منطقه، تقویت همکاری با اتحادیه اقتصادی اوراسیا سبب حرکت از اقتصاد نفتی متکی بر واردات به سوی اقتصاد غیرنفتی بر پایه تولید می شود که همواره در دستور کار دولت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصلاندوز گفت:عدم دسترسی به اینترنت در برخی از مناطق شهرستان اصلاندوز باعث محرومیت دانش آموزان از سامانه شاد شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از افتتاح و بهره برداری درمان بستر اصلاندوز در سه ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس آموزش و پرورش اصلاندوز مغان گفت: در قالب پروژه مهر با نشاط به ارزش 160 میلیون ریال بسته های آموزشی شامل تجهیزات و وسایل کمک درسی در مدارس این شهرستان مرزی توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: مسؤولان اقدامات جدی برای تکمیل مرکز درمان بستر شهرستان اصلاندوز که بلاتکلیف رها شده، انجام دهند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه عشایری شهرستان اصلاندوز از توزیع 200 بسته معیشتی به افراد آسیب دیده از ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان اصلاندوز گفت: رزمایش ایران همدل و اطعام حسینی با توزیع 840 بسته معیشتی در شهرستان اصلاندوز آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش اصلاندوز گفت: بهبود کیفی فضا و امکانات آموزشی مدارس با استفاده از پتانسیل همه ادارات و نهادهای شهرستان از اهداف پروژه مهر است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصلاندوز با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت:ما ملزم به پایبندی به تصمیم ستاد کرونا در ایام عزاداری هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اصلاندوز با اشاره به تلاش رسانه های غرب و استکبار در وارونه نشان دادن حق، گفت: جنگ اراده ها و روایت ها باید مستند باشد چرا که خطر این از جنگ تن به تن سخت تر است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۶۴ سایت دیگر  
رهبر معظّم انقلاب با اشاره به یادآوری رنج های حضرت موسی در قرآن فرمودند: آزار و اذیت هایی که حضرت موسی دیدند، نشان می دهد حرکت در راه حق چقدر مشکل دارد و چطور باید با این مشکلات مواجه شد و صبر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (علیه السلام) استان اردبیل گفت: گام نخست مرحله دوم کمک های مومنانه در استان اردبیل با توزیع 25 هزار بسته غذایی در بین خانوار های محروم و آسیب دیده از کرونا انجام می ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز با اعلام آغاز مرحله دوم طرح کمک مومنانه گفت:طبق برنامه ریزی قرار است طی سه مرحله خانواده های نیازمند از بسته های معیشتی بهره مند شوند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصلاندوز گفت:امروز جمهوری اسلامی ایران ام القرای جهان اسلام و مقتدر در دنیا است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در پیامی مشترک ضمن دعوت از مردم برای رعایت پروتکل های بهداشتی، همدلی و همراهی همه مردم استان برای مقابله با بیماری کرونا را خواستار شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار نخست وزیر عراق با اشاره به اینکه ایران قطعاً با هر آنچه موجب تضعیف دولت عراق شود، مخالف است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اصلاندوز گفت:برگزاری هرگونه تجمع و مجالس ترحیم و عروسی در شهرستان اصلاندوز ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس با تاکید بر اینکه در برجام نه سیب و گلابی دیدیم و نه باز شدن سوئیفت بانکی گفت: مجلس در برابر دولت تا حدی صبر دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز جهاد کشاورزی شهرستان اصلاندوز از برداشت محصول سیب زمینی در 40 هکتار از اراضی شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به دنبال رفع امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: امیدوارم نمایندگان مجلس به دنبال رفع مشکلات و گرفتاری های مردم باشند
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصلاندوز گفت: دشمنان درپی تغییر باورها و اعتقادات زنان و دختران جامعه ایران هستند چراکه حجاب پرچم عفت اسلامی و نماد فرهنگ فاطمی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصلاندوز گفت: با وجود دو رودخانه بزرگ ارس و دره رود، مردم واقعاً در مشکل کمبود آب شرب در رنج به سر می برند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصلاندوز گفت: دولت و مجلس می توانند با کشف ظرفیت های جدید در آمدی و اتکا به توان داخلی بسیاری از مشکلات اقتصادی را رفع کنند
  ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصلاندوز گفت: تنهاترین کشوری که با جدیت با مواد مخدر مقابله می کند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۰    
امام جمعه اصلاندوزگفت:اگر بر مال کسی زکات تعلق شود باید بپردازد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۶    
مراسم تودیع و معارفه رییس جدید و سابق کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اصلاندوز صبح امروز پنجشنبه با حضور مسئولان در محل فرمانداری اصلاندوز برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصلاندوز گفت: امروز هیمنه پوشالی و شیشه قدرت نرم آمریکا در جهان شکسته شده است
  ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به تداوم وزش باد خزری تا پایان هفته و به هنگام عصرها گاهی با سرعت تند در مناطق مرکزی و شمالی تغییرات دمایی قابل ملاحظه نخواهد بود اما در مناطق شمالی هوای نسبتاً گرمی حاکم است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در حال حاضر 85 بیمار در بخش ویژه کرونا بستری بوده و در 24 ساعت گذشته 18 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بخش ویژه کرونا بیمارستان های استان ترخیص شدند.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس در توییت با اشاره به آیه ای از قرآن، به توییت دونالد ترامپ و پیشنهاد وی برای توافق با ایران، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اصلاندوز به ضرورت تبیین اندیشه امام راحل(ره) تاکید کرد و گفت: امام خمینی(ره) تحولی عظیم در ایران و جهان ایجاد کردند
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اصلاندوز از برداشت 3 هزار تن محصول کلزا از مزارع اراضی پایاب سد خداآفرین ناحیه عمرانی اصلاندوز مغان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصلاندوز گفت: امام راحل با ایمان به خدا و اخلاص و تمسک به اهل بیت(ع) جلوی همه تهدیدها و توطئه های استکباری آمریکا ایستاد و مقاومت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۶   + ۱۰۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای، 14 خردادماه بمناسبت سی و یکمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی رحمه الله، در یک سخنرانی زنده ی تلویزیونی با ملت ایران سخن خواهند گفت.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره محیط زیست شهرستان پارس آباد گفت:پتانسیل گردشگری تالاب سد میل و مغان با شکل گیری شبکه شهرداران شهرهای تالابی کشور در سطح بین المللی معرفی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان پارس آباد از آغاز کاوش باستان شناسی تپه نادری اصلاندوز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اصلاندوز با اشاره به ضرورت توجه نمایندگان مجلس به مشکلات مردم و به خصوص جوانان گفت: امروز به همچون مدرس ها در مجلس نیازمندیم.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف حائز اکثریت آرای وکلای ملت شد و با 230 رأی برای سال نخست اجلاسیه یازدهم بر صندلی ریاست مجلس تکیه زد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت سوم حرداد سالروز آزادسازی خرمشهر کارگاه اشتغالزایی روستای پلنگلو عیوضلو اصلاندوز با حضور مسئولان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۱    
امام جمعه اصلاندوز گفت:عید سعید فطر زمینه ساز تشکیل امت واحده است.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اصلاندوز بر لزوم اتحاد مسلمانان در مقابل دسیسه های استکبار و رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۱   + ۵۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه وضعیت رژیم صهیونیستی در آینده سخت تر خواهد شد، تأکید کردند: ویروس صهیونیست ریشه کن می شود.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۱    
بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر مراسم محفل انس با قران کریم و زیارت مزار شهدا در اصلاندوز برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل گفت: با توزیع 13هزار بسته معیشتی در گام آخر، مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه در استان اردبیل با توزیع 65 هزار بسته به پایان می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۱   + ۹۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر فردا به مناسبت فرا رسیدن روز قدس به صورت زنده با امت اسلامی سخن خواهند گفت.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۸    
فرمانده بسیج عشایری استان اردبیل گفت:جامعه عشایری شهرستان اصلاندوز در رزمایش کمک مومنانه با روحیه ایثار به کمک مردم آسیب دیده از ویروس کرونا شتافتند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
منتخب پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس یازدهم گفت: در طول سال های اخیر که حجم زیادی از فساد بی مسئولیتی در دولت و مجلس را شاهد بودیم، حتی یک نفر هم حاضر نشد از مردم عذرخواهی کند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصلاندوز گفت:اعلام وضعیت سفید در برخی از شهرهای استان اردبیل نشان از تلاش بی وقفه مسئولان و همدلی مردم است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تجهیز جنگنده های سوخو-22 نیروی هوافضای سپاه به موشک بالستیک جدید را می توان چالشی جدی برای پدافند هوایی دشمن برشمرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:از زمان شروع رزمایش کمک مومنانه تاکنون یک هزار و 579 بسته غذایی بین نیازمندان آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: سلامت مردم یکی از اساسی ترین ارکان دین اسلام بوده و مردم و مسؤولان باید بهداشت فردی و اجتماعی را رعایت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۰۷:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس دادگاه عمومی شهرستان اصلاندوز از صدور حکم جایگزین حبس برای یک محکوم در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۲۳:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۲۳:۳۳   + ۶۸ سایت دیگر  
یک منبع آگاه در هوافضای سپاه پاسداران خبر شهادت فرمانده این نیرو را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۲۳:۳۳   + ۱۰۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور خواستار صرفه جویی در هزینه های بودجه و تداوم تخصیص منابع برای پرداخت یارانه های معیشتی شد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۲۳:۰۳    
روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری در پیامی گرامیداشت هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۲۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس موازین دین مبین اسلام روزه گرفتن یکی از امور واجب در دین است که همه مسلمانان موظف هستند در ماه مبارک رمضان این واجب الهی را رعایت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه کشور ششمین مرحله یارانه معیشتی امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
کرونا یک سرباز دوره ایران باستان را با تجهیزات نظامی اش از گور درآورد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۱۹۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب با صدور ابلاغیه ای ضمن موافقت با درخواست رییس جمهور برای آزادسازی سهام عدالت و با اشاره به نقش سهام عدالت در گسترش عدالت اجتماعی و توانمندسازی خانواده های کم درآمد ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۴   + ۸۰ سایت دیگر  
وزیرخارجه رژیم پهلوی در مصاحبه با بی بی سی فارسی از حامیان تحریم کشورمان انتقاد و از به زانو درآمدن دشمنان دربرابر ایران سخن گفت.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس دادگاه عمومی شهرستان اصلاندوز از برخورد قضایی با حرمت شکنان ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نکته مهم در جنگ تحمیلی، فرماندهی فرماندهان جوان بود که پوزه صدام را به خاک مالیدند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
پرتاب ماهواره نور در هفته ای که گذشت آنچنان آمریکایی ها را برآشفت که اعلام کردند این موضوع را به شورای امنیت سازمان ملل ارجاع می دهند و ایران هم استناد آمریکا به قطعنامه 2231 را بی جا و خلاف واقعیات ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۴    
اهمیت ماه رمضان و روزه همان بس که تمامی حضرات معصومین نسبت به آن اظهار نظر نموده اند و آن را راه اخلاص و تهذیب نفس ، دروازه عبادت، ماه رحمت، مغفرت و ماه نجات از آتش جهنم و بهار قرآن ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با با اشاره به سیره و درس بزرگ امام بزرگوار مبنی بر نترسیدن از قدرتهای زورگو، تأکید کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تعدادی از مراجع عظام تقلید نظر خود را در مورد روزه داری ماه مبارک رمضان در زمان شیوع ویروس کرونا اعلام کردند.
  ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از افزوده شدن 700هزارتن محصولات کشاورزی با بهره برداری از اراضی پایاب سدخداآفرین خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...