پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۱۴:۵۴Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

اردبیل رسا (ardabilrasa.ir)

اردبیل رسا 28 فروردین 1402 اردبیل رسا 1 اردیبهشت 1402 اردبیل رسا 31 خرداد 1402 اردبیل رسا 1 تیر 1402 اردبیل رسا 28 مرداد 1402 اردبیل رسا 31 شهریور 1402 اردبیل رسا 30 مهر 1402 اردبیل رسا 30 آبان 1402 اردبیل رسا 1 آذر 1402 اردبیل رسا 3 آذر 1402 اردبیل رسا 4 آذر 1402 اردبیل رسا 5 آذر 1402 اردبیل رسا 6 آذر 1402 اردبیل رسا 7 آذر 1402 اردبیل رسا 8 آذر 1402 اردبیل رسا 9 آذر 1402 اردبیل رسا 10 آذر 1402 اردبیل رسا 11 آذر 1402 اردبیل رسا 12 آذر 1402 اردبیل رسا 13 آذر 1402 اردبیل رسا 14 آذر 1402 اردبیل رسا 15 آذر 1402 
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: هرگونه تغییر کاربری و تفکیک اراضی کشاورزی بدون اخذ مجوز سازمان جهاد کشاورزی ممنوع است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور از تشکیل مجمع ناظران مردمی این نهاد نظارتی خبر داد و گفت: برنامه ما هم افزایی و گره گشایی از مشکلات دستگاه های اجرایی است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بهروز رحیم زاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اعلام اینکه در شش ماهه نخست سال جاری 5 هزار 834 مورد بازرسی از کارگاه ها در سطح استان صورت گرفته ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: تمام تلاش ما بر این است تا در بهترین شرایط این واحدها احداث و در موعد مقرر تحویل متقاضیان شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
حیوان آزار اردبیلی با دستور دادستان مرکز استان دستگیر شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی در پی درگذشت سید ساعد اردبیلی فعال حوزه کشاورزی در پیامی این ضایعه دردناک را به جامعه بزرگ و تلاشگر کشاورزی استان و خانواده وی تسلیت گفت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۳    
مسابقات دومین دوره رنکینگ آزاد دارت استان در بخش بانوان برگزار شد که در این دوره نیز شهلا رواجی به عنوان قهرمانی رسید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای تامین مخالفت خود را برای فروش 20 هزار بلیت برای پرسپولیس - الدحیل اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل از الزامات رشته موتورسواری و اتومبیلرانی داشتن پیست استاندارد می باشد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی بیله سوار از افزایش 13 درصدی صادرات کالا از این پایانه در سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مرد جوان که مدعی بود همسرش به خاطر درد دل با اطرافیان تمام جزئیات زندگی مشترکشان را برملا کرده است برای درخواست طلاق به دادگاه خانواده رفت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دستگاه های اجرایی باید قانون حمایت از معلولان را به درستی در جامعه اجرا کنند که متأسفانه اقدام مؤثری تاکنون در این بخش انجام نشده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
پیکر مطهر سردار شهید مدافع حرم حسن اکبری که پس از 8 سال به آغوش وطن بازگشته است، در میان استقبال پرشور اقشار مختلف مردم، مسؤولان و فرماندهان نظامی و انتظامی روز یکشنبه وارد شهر اردبیل شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۳    
به باور نیاکان، پیشینیان و مردم مناطق اجارود، مغان، اردبیل، مشکین، خلخال، کیوی، نمین و مناطق آذربایجان و... ، اگر در کلوز برف ببارد؛ این برف تا عید باقی می ماند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با بیان اینکه جایگاه اول در شبکه سازی تشکل های خیریه کشور به استان اردبیل تعلق دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل از کلیه مشترکان آب و فاضلاب در شهرو روستاهای این استان خواست تا با انجام اقدامات پیشگیرانه از یخ زدگی تاسیسات آب و فاضلاب منازل و وارد آمدن خسارت و معضلات ناشی ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
لایحه تفریغ بودجه 1401 شهرداری اردبیل با رای اکثریت اعضای شورای اسلامی این شهر به تصویب رسید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در راستای پیشگیری از آلودگی بصری در فضای شهری و برخورد با عاملین تخریب اموال عمومی و خصوصی از طریق الصاق غیرقانونی پوسترها و برچسب های تبلیغاتی و دیوارنویسی ها ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۶   + ۴۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: همه باید بدانند که آب در سد یامچی تمام شده است و آب سد به لجن رسیده است ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
دادستان خلخال با اقدام به موقع مانع از برگزاری مسابقه حیوان آزاری در این شهرستان شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۷    
طی حکمی نقی قبایی به عنوان مدیر بازرسی شهرداری اردبیل منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
با برگزاری آیین تودیع و معارفه مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل، از زحمات نقی قبایی قدردانی و محمدحسن قبادی به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۶    
پیرو اجرای احکام تخریب ویلاها و بناهای غیرمجاز اطراف اردبیل در روزهای گذشته، معاون دادستان اردبیل از قلع و قمع ساختمان نمایشگاهی در یکی از روستاهای اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای استان اردبیل گفت: هکری که از طریق آموزش هک و نفوذ در استان اردبیل کسب درآمد می کرد شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب خلخال از پلمب و تعطیلی تمامی آژانس های املاک و اتومبیل که به صورت غیرقانونی در شهر خلخال فعالیت داشتند، خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۲    
مدیریت و کارکنان دیوان محاسبات استان اردبیل با جانبازان و ایثارگران بیمارستان ایثار دیدار و قدردانی کردند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تخلیه نخاله های ساختمانی در اراضی کشاورزی به خطر انداختن امنیت غذایی بوده و مجازات قانونی دارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل از تشدید برخورد پلیس اردبیل با خودروهای شوتی و هنجارشکن در اردبیل خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری اردبیل با اشاره به اجرای طرح کنترل جمعیت و تحدید نسل در کشور طی سال های گذشته با مشاوره اندیشمندان غربی برای حفظ سلطه و قدرت خود ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۵    
بخشداران جدید مرادلو و ارشق مشکین شهر منصوب شدند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس ترافیک گفت: ترافیک شهر اردبیل ناشی از مسائل سازه ای و هندسی معابر نیست بلکه مشکل اساسی رفتارهای ترافیکی مردم است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بسیج برای جوانان شورآفرین، برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است ؛ این کلام بی نظیر از رهبر فرزانه انقلاب ویژگی های نیرویی عظیم را معرفی می کند که در عرصه های مختلف ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
در پی دستور دستغیب رئیس کل دیوان محاسبات کشور و با پیگیری های این نهاد نظارتی، بالغ بر 25 همت از منابع سازمان هدفمندسازی یارانه ها از محل بدهی صنایع عمده و پتروشیمی ها به شرکت ملی گاز ایران، وصول شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرعین گفت: طرح ملی جهش تولید در مزارع دیم زار شهرستان سرعین برای افزایش تولیدات کشاورزی اجرا شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اردبیل در خصوص تشدید جریانات جنوبی در همه مناطق استان هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: بسیج یک تفکر پویا و تعالی بخش است که نهادینه، ساری و جاری ساختن آن در جامعه موجب تقویت روحیه خدمت رسانی و پیشرفت کشور می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۶    
طاها نعمتی با مهار وزنه 176 کیلوگرم،5 کیلوگرم رکورد نوجوانان جهان را شکست.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان اردبیل از ساماندهی بنای تاریخی جمعه مسجد و آماده سازی آن برای بازدید عمومی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خلخال و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان های خلخال و کوثر گفت: در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۱    
فرمانده انتظامی استان از کشف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه صبح امروز در مجلس شورای اسلامی پایان یافت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل جوانی جمعیت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه خدمات نوین درمان ناباروری با طب ایرانی ادغام شده است افزود: زوجین می توانند برای درمان ناباروری از خدمات طب ایرانی نیز بهره مند شوند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: بهره برداران و تولید کنندگان نبایستی آفت کرم برگخوار پائیزه را دست کم بگیرند ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۳۷ سایت دیگر  
دادستان اردبیل اعلام کرد: اخلالگر 500 میلیارد ریالی در نظام پولی و بانکی کشور در اردبیل شناسایی و کشف شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: رونق گمرک بیله سوار مورد تاکید دولت سیزدهم است و هیچ مانعی در این مسیر پذیرفتنی نیست.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: استان اردبیل در تولید محصولات گلخانه ای در فضای بسته مقام برتر کشوری را از آن خود کرد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل گفت: نظارت های پیشگیرانه و هدایتگرانه دیوان محاسبات از دستگاههای اجرایی استان برای رفع محرومیت زدایی و توسعه همه جانبه استان تداوم دارد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: نیروهای انسانی، تجهیزات و پشتیبانی با توجه به پیش بینی های انجام شده هواشناسی آماده انجام خدمات رسانی در ایام بارش و زمستان هستند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه تجاری اردبیل به دلایل مختلف به ویژه رویکرد انفعالی دولت بر زمین مانده در حالی که انتظار می رود دولت هر چه سریع تر از یک نقطه اجرای ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس دادگاه عمومی جعفرآباد مغان گفت: عوامل نزاع دسته جمعی اخیر جعفرآباد مغان توسط ضابطین دستگاه قضایی دستگیر و روانه زندان شدند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: عملکرد مجلس یازدهم در حوزه تقنین و نظارت قابل دفاع است چرا که در این چهار سال به رغم همه تنگناهای معیشتی و اقتصادی مردم مجلس قوانین تسهیل گری را مصوب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اردبیل رسا، همزمان با سراسر کشور، تجمع محکومیت نسل کشی در غزه و حمایت از کودکان مظلوم فلسطین با حضور اقشار مختلف مردم دارالارشاد اردبیل در پیاده راه عالی قاپو برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک سوداگر مرگ در اردبیل به دار مجازات آویخته شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
هیأت رییسه نظام مهندسی ساختمان اردبیل گفت: طرح های اجرایی نهضت ملی مسکن در اردبیل مهندس ناظر ندارد و به نظر می رسد با کیفیت پایین در حال اجرا هستند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان ضمن تاکید بر برخورد باعاملین الصاق غیرقانونی برچسب ها و آگهی های تبلیغاتی، از تصمیم دادستانی برای انسداد شماره تلفن های تبلیغات مربوطه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار متواری و تحت تعقیب با محکومیت مالی 270 میلیارد ریالی در شهرستان "پارس آباد" خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: در هفت ماهه امسال 138 میلیارد تومان کمک و مشارکت های مردمی را جمع آوری کرده ایم.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: برای بهبود فضای کسب و کار در استان بیش از هر عاملی نیاز به برطرف کردن ضعف سرمایه اجتماعی در استان داریم.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: پلیس راهور پس از آماده شدن زیر ساخت های مانیتورینگ ترافیک شهری آماده اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۸:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت : به منظور دستیابی به امنیت غذایی و قطع وابستگی به واردات محصولات استراتژیک و مهم و پایداری تولید در سالجاری طرح جهش تولید در دیمزارها ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
در حکمی از سوی محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی، "نوبخت اژدری" به سمت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل از تأیید صلاحیت 371 داوطلب انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط هیأت های اجرایی استان اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات استان اردبیل گفت: به زودی بازارچه تخصصی عرضه محصولات آبزی در اردبیل با هدف دسترسی آسان مردم به آبزیان ایجاد می شود.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
جلسه بررسی دغدغه های اهالی شهرک ساحلی آتا ماشین اردبیل با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری، نماینده دستگاههای مربوطه و هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن آتا ماشین برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یک محل غیرمجاز زیبایی در مشگین شهر پلمب شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۵۷ سایت دیگر  
با ورود و پیگیری دیوان محاسبات کشور، مشکل ترخیص بیش از 81 تن روغن پایه تولید شیرخشک نوزاد در گمرک استان چهارمحال و بختیاری رفع شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
سعید سحرخیزان 20 ساله به همراه کریم انصاری فرد به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: آمادگی در برابر حوادث، امری لازم و ضروری است که با شناسایی آسیب ها در حوزه پدافند غیرعامل، می توان ضمن کاهش نقاط ضعف و افزایش بازدارندگی ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۰۸:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان، از دستگیری سرکردگان باندهای شرارت اردبیل، در تهران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادستان مرکز استان اردبیل گفت: وضعیت و شرایط موجود در ورزشگاه علی دایی اردبیل با صرف هزینه و اعتبار کلان، حاد و غیرقابل قبول است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل، شناخت وظایف و عمل به وظایف را دو رسالت مهم مدیران دانسته، نسبت به هرگونه سهل انگاری در بخش های مختلف دستگاه های اجرایی هشدار داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از پیشرفت فیزیکی بسیار مناسب زیرسازی و آسفالت چند خیابان شهرک صنعتی اردبیل2 با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
فردی که با غصب عناوین مختلف، اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می نمود، حسب رصد صورت گرفته شناسایی، دستگیر و روانه زندان شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مشگین شهر گفت: طرح تکمیلی و توسعه بیمارستان مشگین شهر با تخصیص 160 میلیارد تومان اعتبار از محل فاینانس بانکی شروع شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مشگین شهر گفت: یک واحد تالار پذیرایی پلمب و به مراجع قانونی ارجاع داده شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکزی استان اردبیل گفت: یک بلاگر در اردبیل اقدام به انتشار پست و تهیه کلیپ توهین آمیز نسبت به مقدسات کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: سرانه پایین فضای سبز در استان اردبیل در شأن منطقه خوش آب و هوای ما نیست
  ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
باحضور معاون دادستان مرکز استان اردبیل در امور اجرای احکام کیفری، 25 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در زمین های زراعی اطراف اردبیل، قلع و قمع شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: صنایع کوچک با قابلیت و توانمندی ویژه خود توانسته است ظرفیت بسیار مناسبی را در توسعه صادرات غیرنفتی کشور ایجاد کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۵    
از اواسط خرداد ماه تا پایان مهرماه سالجاری با خرید بالغ بر 279هزار تن گندم از کشاورزان به ارزش 4180 میلیارد تومان پرونده خرید تضمینی گندم در استان اردبیل بسته شد و تاکنون3834 میلیاردتومان از مطالبات ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۷    
بیستم اکتبر (28 مهر) توسط سازمان جهانی بهداشت، روز جهانی پوکی استخوان (استئوپروز) نامگذاری شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان مرکز استان اردبیل از ورود دادستانی به وقایع زیرمیزی برخی پزشکان اردبیلی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه شورای قضایی استان با حضور رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان دستور تعیین تکلیف خودروهای رسوبی پارکینگ های سطح شهر اردبیل را داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل رتبه اول در ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی در بین دستگاه های اجرایی این استان را کسب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل از انتشار آگهی مزایده واگذاری بهره برداری از 9 بنای تاریخی این استان از سوی صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی وزارت میراث فرهنگی خبر ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: اجرای طرح هادی در روستای اکبرداود بیله سوار در سال 95 اجرایی و در حال حاضر در مرحله بازنگری می باشد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
مرکز رسانه دادستانی اردبیل درخصوص تیراندازی دیشب مقابل تونل حیران، اعلام کرد: موضوع مربوط به تعقیب عوامل یک شبکه تهیه و توزیع گسترده مواد مخدر بوده و تیراندازی از ناحیه مامورین صورت گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات گفت: توقف و مداخله در مُدل نظارتی دیوان محاسبات جایی ندارد و صرفاً نظرات و راهکارهای خود را برای تصمیم گیری بهتر مدیران، ابراز می کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مرکز استان از دستگیری قاتلان جوان 28 ساله اردبیلی در کمتر از 2ساعت پس از ارتکاب جرم توسط عملیات کلانتری17 "وحدت" خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۲۳:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان مشگین شهر از مسمومیت 11 نفر بر اثر مصرف قارچ سمی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۱    
مالک پناهی سردی بعنوان سرپرست بخشداری مشگین شرقی منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: صنایع غذایی، بیشترین حجم از متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی استان را به خود اختصاص داده است که این نشان از اهمیت صنایع غذایی و تبدیلی در توسعه ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور عشایری استان اردبیل گفت: سال قبل 30 درصد امسال نیز 20 درصد از عشایر استان اردبیل ترک دامداری کرده اند که نیمی از جمعیت عشایری اردبیل را شامل می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
سید احمدرضا دستغیب رئیس کل دیوان محاسبات کشور در جلسه ای با حسابرسان کل این نهاد نظارتی، آخرین تحولات فنی و تخصصی در زمینه حسابرسی دستگاه ها را مورد ارزیابی قرار داد و راهکارهای بهبود روندها و ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مشگین شهر استان اردبیل از بازداشت عاملین هتاکی به حیثیت شهروندان و تشویش اذهان عمومی در شبکه های اجتماعی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۰    
با حضور سرپرست سازمان جهاد کشاورزی و معاون فنی و حسابرسی دیوان محاسبات استان، سرپرست جدید هیات حسابرس دیوان محاسبات اردبیل در جهاد کشاورزی استان معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
پایان سال آبی 1402-1401 با کاهش 16 درصدی بارش استان اردبیلبرای سومین سال متوالی بارش سال آبی استان نسبت به میانگین بلند مدت کاهش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
دو نفر در اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در روستای مرنی از توابع آبی بیگلو جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
پیرو انتشار ویدئویی از قدرت نمایی و گروگان گیری نفراتی توسط اراذل و اوباش در چند روز اخیر، دادستان اردبیل وقوع جرائم مذکور در اردبیل را تکذیب کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...