جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۴:۳۲Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

آرمان فارس (armanefars.ir)

  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مجمع دانشجویی آرمان دانشگاه شیراز در واکنش به حکم اخراج استاد نخبه دانشگاه شیراز، در نامه ای خطاب به وزیر علوم اعلام کردند: اخراج استاد نخبه دانشگاه شیراز تخلفی آشکار در حق دانشجویان بود!
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کازرون با بیان اینکه نه کازرونی هستم و نه اهل سایر بخش ها و کارم را شرافت مندانه انجام می دهم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از گذشته رتبه شاخصی در کشور داشته است، از مدیران و اساتید این دانشگاه خواست در حفظ و صیانت از این جایگاه برتر بیش از پیش کوشا باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۹:۲۴    
در این حال رئیس جمهور آمریکا از روی ترس و استیصال نامی از این دو رژیم نمی برد، زیرا ممکن است اعلام علنی این همراهی، هزینه ای سنگین برای آن ها به همراه داشته باشد؛ هزینه ای به سنگینی موجودیت آن ها.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۴    
800 جلد کتاب استادی از تبار آسمان به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای، به همت مدیریت تعالی فرهنگی به صورت رایگان در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
دانشجویان کازرونی با انتقاد از وضعیت طولانی ماندن سرپرستی دانشگاه بیان داشتند: تلاشی از سوی مدیران دانشگاه برای جذب بودجه و اعتبارات جاری نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دانشجوی دانشکده فنی و حرفه ای سما شیراز در مسابقات بین المللی اختراعات و ابتکارات ترکیه حائز مقام برتر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مهدی شیخ موحد گفت: حمله آمریکا به سوریه شاید مقدمه تحقق سخن رهبری برای نابودی اسرائیل تا 25 سال آینده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمانگاه اعتماد کساییان برای تجلیل از دندان پزشکان این مرکز در روز دندان پزشک، ساعت ها وقت صرف کرد تا بتواند چند کتاب دفاع مقدس را گلچین و تهیه کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مستند جنجالی فروشنده2 در سالن شهید مطهری دانشکده پزشکی اکران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۴   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیر مسئول کیهان گفت: بدون کمترین تردیدی هزینه حمله مشترک و جنایتکارانه آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را آل سعود پرداخته است، بنابراین تاوان آن را نیز باید عربستان و هم پیمان های او بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۴    
از آن جهت که اکران اختصاصی دانشگاه آزاد توسط سازمان هنری رسانه ای اوج تهران و تنها برای یک سانس انجام خواهد شد، متقاضیان هرچه سریعتر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۴    
مراسم گرامیداشت شهدای گمنام مدفون در دانشگاه آزاد استهبان، روز چهارشنبه در جوار این شهدا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۴    
مراسم جشن میلاد امام حسین (ع) همراه با برنامه های شاد و جذاب، موسیقی زنده و اکران فیلم سینمایی لاتاری روز چهارشنبه 29 فروردین ماه 97 ساعت 14 در سالن غدیر این دانشگاه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۴    
به همت فعالین ارزشی دانشگاه شیراز، فیلم سینمایی به وقت شام با حضور خانواده شهدای مدافع حرم در این دانشگاه اکران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۴    
مراسم ختم انرژی هسته ای در آموزشکده فنی امام حسین(ع) استهبان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
دیپلمات سابق جمهوری اسلامی و کارشناس سیاسی گفت: این که نوک حملات به طرف رهبری نظام نشانه گیری شود قابل اغماض نیست. این سرنوشت مشترک تمام کسانی است که از ولایت فاصله گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دانشگاه شیراز در حمایت از سه استاد نخبه دانشکده برق تجمع کرده و زنجیره انسانی تشکیل دادند؛ این سه استاد نخبه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اکران های دانشجویی لاتاری از شیراز آغاز خواهد شد و دانشگاه های فردوسی، پیام نور و علوم پزشکی مشهد در هفته آینده به اکران این فیلم می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در احکام جداگانه روسای 10 استان و مرکز استان این دانشگاه را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون امید و نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: اشتباه کردن طبیعی است، حالا یک زمانی انقلابی شد و تصمیمات انقلابی گرفته شد، اما اصرار بر آن اشتباهات خطاست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مردم و جمعی از مسئولان شهرداری و سپاه ثارالله(ع) شیراز، یادمان شهدای گمنام در پارک امام رضا(ع) منطقه معالی آباد شیراز افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس نتایج پژوهشی جدید، استفاده زیاد از رسانه ها و شبکه های اجتماعی می تواند اثرات متفاوتی روی بهزیستی نوجوانان داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه جهادی دانشجویی شهید کیوانی در شهرستان جهرم به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعام می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تشکل دانشجویی آرمان دانشگاه شیراز در نامه ای خطاب به تیم مذاکره کننده هسته ای، از سرپرست تیم مذاکره کننده هسته ای خواست که جهت ارائه توضیحات و پاسخگویی به افکار عمومی مبنی بر چرایی عدم تحقق وعده های ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سه شنبه های مهدوی باهدف نذری ظهور امام زمان(عج) توسط جوانان انقلابی لامرد هر هفته انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۵۸ سایت دیگر  
5 پپام رسان بومی بعد از یک سال ارزیابی مستمر مرکز ملی فضای مجازی، نمره قبولی کسب کردند تا جایگزین مناسبی برای پیام رسان های خارجی و سرویس دهی به میلیون ها ایرانی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
در پیگیری از پیام رسان سروش درباره حذف این پیام رسان از اپ استور اپل، لینک جایگزینی برای دانلود ارائه شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
جمعی از اساتید دانشگاه و فعالان دانشجویی و فرهنگی، در پاسخ به نامه حدود 500 نفر از عدالتخواهان، به رهبرانقلاب نامه نوشتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۴    
خبر خوب آن است که دیگر تیری در ترکش نظام سلطه نمانده است و داعش آخرین تیر آنان بود که به هدف نخورد؛ و خبر بد آن است که وقتی نظام سلطه، هیچکدام از تیرهایش به هدف نخورد، مانند پدرانش ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی استان فارس پیرامون نامه 300 نفر از اعضای سابق بسیج دانشجویی به رهبرانقلاب، گفت: معیار و میزان خدمت و رفتار هر کس تطابق با ولی جامعه است و لاغیر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۳    
آن چیزی که ذهن را به خود مشغول می کند این است که آیا دو دستی تقدیم کردن استقلال هسته ای به بیگانگان امری معقول است؟! اگر نیست آقایان باید توضیح دهند که چرا در ماحصل مذاکراتشان (همان برجام خودشان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عملیات ساخت بیمارستان امام علی شهرستان کازرون وارد نهمین سال شد؛ این درحالی است که بنا بود که دانشگاه آزاد کازرون در 3 سال گذشته این بیمارستان را تحویل دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۴    
در دوران تقابل ایدوئولوژیک مکاتب اقتصادی سرمایه داری با مارکسیسم، مارکسیستها در ایران و کشورهای اسلامی طرفداران زیادی پیدا کرده بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
از ابتدای آغاز ثبت نام از متسابقین جشنواره بیست و سوم تاکنون تعداد 24هزار و 23 نفر از دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی در این رویداد بزرگ قرآنی ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۴    
وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: امروزه نقد به وزارت علوم این است که جایگاه این نهاد در حل مشکلات و مسائل کنونی کشور مانند مسائل اجتماعی، اشتغال و ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تشکل های دانشگاه آزاد در نامه ای خطاب به رئیس جمهور نوشت: به تولید کنندگان داخلی اهمیت دهید. در شان شما نیست که شرکت های گستاخ خارجی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به رتبه بندی خوابگاه های دانشجویی در علوم پزشکی بر اساس استانداردها گفت: با توجه به استاندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده فارس در مجلس خبرگان رهبری به سخنان پارسایی نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی در مورد فیلترینگ تلگرام واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: به دلیل همزمانی برگزاری آزمون جامع با ماه مبارک رمضان، این آزمون به تیرماه موکول می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
پویش حمایت از کالای ایرانی ضمن انتشار میثاق نامه فعالیت خود و همچنین بیان 91 مزیت استفاده از کالای ایرانی، از مردم و مسئولان خواست تا با حمایت از کالای ایرانی باعث ایجاد اشتغال ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۴    
گودرزی در پاسخ به منتقدان یادداشت اخیر خود نوشت: پیروزی اصلاحات در انتخابات 92 مدیون بی تدبیری ها و انحرافات دولت دوم احمدی نژاد است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۴    
یاسر جبرائیلی در پاسخ به نامه 300نفر از طرفداران احمدی نژاد به رهبرانقلاب، جملاتی از وصیت نامه حضرت امام خمینی(ره) را با عنوان "آخرین پیام حضرت روح الله" در کانال تلگرامی خود به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به اعزام دانشجویان به عتبات گفت: تا 16 اردیبهشت اعزام ها ادامه دارد و تاکنون 270 کاروان اعزام شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
علی دولی گفت: مقایسه نتایج انتشار آلایندگی فلزی لجن بعد از استفاده در تولید سیمان و جامدسازی به شکل بتن با مقادیر استاندارد های موجود نشان می دهد دستاورد های این طرح در حذف این آلودگی موثر بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان در آلمان برگزار شد و با رای شورای مرکزی جدید میلاد محرک پور به عنوان دبیر این انجمن فعالیت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدت زیادی به آغاز انتخابات مهم ترین مرجع رسیدگی به مشکلات نشریات دانشجویی نمانده است شورایی که با توجه به اهمیت آن می تواند در قانونگذاری و نظارت ها نقش اصلی را ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از تصمیم این وزارتخانه برای افزایش میزان وام ویژه دانشجویان دکتری در سال جاری خبر داد و گفت: میزان مبلغ افزایشی تا یک ماه آینده اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کارگاه های آموزشی و تخصصی همایش ملی مراکز داده در حوزه های زیر ساخت و سرویس های مراکز داده توسط شرکت های معتبر داخلی و خارجی به میزبانی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در تاریخ 9 الی 11 اردیبهشت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نتایج یافته های محققان دانشگاه واشینگتون نشان داده است که استفاده از این نوع کود های نانوکامپوزیتی می تواند رشد گیاهان را 26 درصد نسبت به کود های رایج افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم گفت: ایجاد رشته محل های جدید در مقطع دکتری تخصصی برای تمام زیر نظام های آموزش عالی، برای سال 98-97ممنوع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
هاشمی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو گفت: مهم ترین وظیفه تولید کنندگان در تحقق شعار سال جلب رضایت آحاد جامعه از طریق بالابردن کیفیت و ارائه تولیدات داخلی با قیمت مقرون به صرفه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۴    
اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با پایان ایام تعطیلات نوروزی، با حضرت آیت الله دستغیب در جوار حرم مطهر شاهچراغ(ع) دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۴    
راهِ برون رفت از مشکلات فعلی کشور تَکرار زباله دان افکار عده ای که در سپهر سیاسی ایران به دلقک شهره اند، نمی باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام دوره استانی طرح ولایت(خط امام) ویژه مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های استان فارس از 18 فروردین ماه 97 (امروز) آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
نیک روش با بیان اینکه دشمن هم می داند که امت حزب الله با آنچه که در قالب نامه اخیر منتشر شده هم آوایی و همراهی ندارد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۲۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تمام هنرشان این است که درون اردوگاه خودی مسئله بسازند و فشار را از دشمن و جریان همسو با آن بردارند. دقیقا شبیه موقعیت نشناسی جریان نفوذ زده خوارج در اوج پیروزی در صفین که درون اردوگاه امیرمومنان(ع) ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پرداخت عیدی ویژه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به دانشجویان مناطق زلزله زده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بسیج اساتید سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور طی بیانیه ای جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در فلسطین را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت هجدهم فروردین، روز جهانی بهداشت، بر ضرورت تداوم اهداف دسترسی به عدالت بهداشتی، تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: چاره حل مشکلات آموزش عالی کشور اجرای طرح آمایش است تا در قالب آن ، مدیریت منطقه ای، ماموریت گرایی و مهارت آموزی در بین دانشگاههای کشور محقق شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
استاد نخبه دانشگاه شیراز که با عشق خدمت به وطن بلافاصله پس از اخذ مدرک دکتری از آمریکا به ایران بازگشته و با سابقه درخشان علمی و چاپ مقالات در معتبرترین مجلّات بین المللی به راحتی می تواند در بهترین ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
یکی از مدیران فیس بوک در یک پست وبلاگی آشکار کرد اطلاعات حدود 87 میلیون کاربر آن در اختیار شرکت کمبریج آنالیتیکا قرار داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: وزارتخانه های علوم و آموزش و پرورش تا پایان سال 97 فرصت دارند تا قانون حذف کنکور را اجرایی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۴    
وزیر علوم گفت: در سال پیش رو قطعاً برنامه های کلانی برای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری در دستور کار داریم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
کانون دانشگاهیان ایران اسلامی طی بیانیه ای درباره حمایت از کالای ایرانی 10 وظیفه خطیر دولت برای تحقق شعار سال 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۳:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
دکتر حسین عسکریان ابیانه ، معاون اداری ، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در خصوص وضعیت تخصیص اعتبارات بخش آموزش عالی کشور در سال جدید گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمود دادوند به اتفاق همسرش دکتر امهانی زمانی، استادان فیلادلفیای آمریکا از دانشگاه آزاد اسلامی اوز بازدید و در نشستی با حضور جمعی از اعضای هیأت امنا، استادان و کارکنان دانشگاه شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۴    
ثبت نام دوره ی جدید شتابدهی بهار با همکاری مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه شیراز و همراه اول آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ثمری مهمترین سیاست این اداره در سال 97 را ساماندهی، ماموریت گرا کردن و درآمدزایی مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۴    
برای اولین بار در سطح مراکز علمی کشور، پیام رسان بومی (NoticeMe) به مناسبت روز دانشجو با همکاری معاونت محترم طرح و توسعه در مرکز فناوری دانشگاه و یک شرکت خصوصی دانش بنیان آماده استفاده و بهره برداری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۴   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه معاونت پژوهشی این دانشگاه به حذب افراد نخبه پرداخته است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۴    
کارگاه آموزشی پژوهشی در زمینه شناخت عرفان ابن عربی و ابعاد گوناگون آن، توسط دکتر سعید رحیمیان، استاد دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه شیراز در دانشگاه اکسفورد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به همت دفتر امور فناوری و طرح های کاربردی دانشگاه شیراز، کارگروه های تخصصی اعضای هیئت علمی این دانشگاه تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به همت کانون خیریه دانشجویی زمینه سازان ظهور کازرون 30 بسته غذایی ویژه محرومین و مستمندان جمع آوری شده که قرار است در میان آن ها توزیع شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تعدادی از دانشگاه های کشور برای سال تحصیلی 98-97 از طریق برگزاری آزمون اختصاصی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئوف ضمن اینکه دخالت احزاب، جناح ها و گروه های سیاسی در امور مدیریتی دانشگاه شیراز را غیرمجاز خواند، عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۹    
بازی اینطور به نظر می آید که قرار است شرایط بر مردم ایران چنان تنگ شود که گذشتن از ارزشهای انقلاب را بپذیرند! فشار خارجی ها و استهمال داخلی ها ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ستاری در مراسم امضای تفاهم نامه بین معاونت علمی و فناوری و معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در ابتدای انقلاب تقریباً 23 درصد از سهم ورودی دانشگاه ها به بانوان اختصاص داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
جمعی از تشکل های دانشجویی دو دانشگاه شیراز و علوم پزشکی در نامه ای خواستار پاسخگویی نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در خصوص عدم امضای طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور از شرکت 50 هزارنفری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در اردوی راهیان نور گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
منصور غلامی، در حکمی دکتر جبارعلی ذاکری را به عنوان "سرپرست دانشگاه علم و صنعت ایران" منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیر بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی گفت: 20 هزار و 458 زوج دانشجو و 268 زوج از اساتید در این دوره ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دفتر تحکیم وحدت ضمن اشاره به برخی وقایع مشکوک در وزارت نفت، طی نامه ای از زنگنه دعوت کرد تا برای پاسخگویی در جمع دانشجویان حاضر شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
منصور غلامی در دیدار با نمایندگان اعضای تشکل های مستقل دانشجویی: به همه مسئولان نظارتی در دانشگاه ها ابلاغ شده است که اگر دانشجویی در داخل دانشگاه تخلفی انجام داد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه موضوع مورد توجه در دانشگاه آزاد، براساس ویژگی هایی متفاوت از سال گذشته است، گفت: اولین مصوبه در جلسه هیئت امنا کاهش 5 درصدی شهریه نسبت به سال گذشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
اخیراً طرحی توسط یکی از نمایندگان مجلس به شکل دو فوریتی به نام اعاده اموال نامشروع مسئولین مطرح گردیده که تا به حال طبق شواهد با امضای 180 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی همراه شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۴    
در بخشی از این یادداشت آمده است: صداوسیمایی که در شب های کلیدی مذاکرات هسته ای از کانال هایش مستند های صد من یه غاز پخش میکند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم قرآنی شیراز گفت: یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی با محوریت قرآن کریم و استکبارستیزی بیستم اردیبهشت ماه درشیراز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: 30 درصد مردم با مشکل اختلالات کم خوابی روبه رو هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر دفتر فضای سبز دانشکده کشاورزی داراب گفت: داراب پتانسیل این را دارد که قطب گیاهان دارویی در کشور باشد و بر این اساس می توان برای راه اندازی پژوهشکده گیاهان دارویی در دانشکده کشاورزی برنامه ریزی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده کشاورزی داراب گفت: استفاده ناموزون و نامتعادل از اراضی، فرصت های موجود در منابع طبیعی را تبدیل به تهدید کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۶    
در بخشی از این یادداشت آمده است:حجت الاسلام والمسلین لطفی گرامی، ای کاش غائله دستگاه تشریفاتی تان به همینجا ختم می شد و ای کاش به جای برخوردهایی از جنس منحرفِ اعتقادی خواندن منتقدین تان اندکی هم در ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۶    
نهمین دوره ی اردوی جهادی در مناطق زلزله زده کرمانشاه به همت بسیج دانشجویی دانشکده شهید باهنر در تاریخ 25 اسفند ماه به مدت 10 روز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۶    
برای 40 نفر از برگزیدان این مسابقه دوره ای جهت ارتقاء سواد رسانه ای در جوار بارگاه مطهر حضرت معصومه(س) در شهر مقدس قم برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
انتشار خبر تصویب طرح تغییر کاربری باغ های قصرالدشت شیراز منجر به اعتراض گسترده فعالین مجازی در فضای توییتر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۶    
رئیس دانشگاه شیراز نیز در آیین تقدیر از انجمن های علمی برگزیده در جشنواره ملی حرکت ، بر ضروت تلاش انجمن های علمی برای گسترش فعالیت ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۶    
مراسم قدردانی از برگزیدگان بیست وششمین جشنواره دانشجوی نمونه با حضور مسئولان کشوری در تهران برگزار می شود .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج دانشجویی بیان داشت: زمینه را برای تحقق الگوی امام و امت فراهم کنیم اگر امام امت را فراموش کنیم سقیفه ها رخ می دهد اما اگرتحقق یابد این الگوی امام و امت بود که شاه را از مملکت بیرون ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۶    
در بخشی از این یادداشت آمده است: درحالی که پژوهشگرانِ دانشگاهی و حوزوی،سال ها وقت خود را صرف این مهم کرده اند، آقای روحانی در اختتامیه سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی گفت: "علم ...
مشاهده نتایج بیشتر...