چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۷:۱۶Sep 2020 30

اشکذر نیوز (ashkezarnews.ir)

  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دو سایت از فاز جدید طرح (USO) تلفن همراه در روستاهای گلویک علیای شهرستان تفت و زرجوع اردکان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۰    
فرماندار شهرستان اشکذر: اسلامی شهر اشکذر با تأکید بر لزوم اجرای ماده 29 قانون مدیریت خدمات کشوری، اظهار داشت: از تاریخ ابلاغ ماده 29 قانون مدیریت خدمات کشوری ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۰    
فرمانداری شهرستان اشکذر و نهادهای فرهنگی، مذهبی از عموم مردم برای حضور در مراسم هفتم مرحوم حجه الاسلام حاج شیخ غلامرضا ذاکری اشکذری دعوت به عمل آوردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزان کزآبی برای دومین بار در سال زراعی جاری از مزارع خود خیارسبز برداشت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۵    
یکی از موانع و مشکلات بیمارستان حضرت زینب (س) به اراضی جانبی آن مربوط می شود که مقرر گردید در نشستی با استاندار یزد در هفته جاری که مدیران کل راه و شهرسازی و منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شهردار ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۵    
سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر میهمان سی و یکمین مجله تصویری به اضافه اشکذر بود و به تشریح فعالیت های این اداره پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۲    
همزمان با هفته دفاع مقدس مستند تلویزیونی آبروی محله بزرگداشت شهیدان جعفری نسب با حضور مسئولان،خانواده های ایثارگران و شهدا در اشکذر ضبط شد. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۰۲    
تلاش امدادگران اورژانس و هلال احمر در ارتفاعات خضرآباد برای نجات جان یک کوهنورد بی نتیجه ماند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۰۲    
امام جمعه بخش خضرآباد خواستار اجرایی شدن مصوبات سفر اخیر نماینده یزد و اشکذر به خضرآباد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش کمک مؤمنانه ویژه هفته دفاع مقدس در رستاق اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۲    
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی ، گردشگری وصنایع دستی شهرستان اشکذر از ثبت ملی مجموعه فرهنگی–تاریخی طغاره بند عزآباد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سید صاحب خوبی از بیت مرجع فقید و عالیقدر جهان تشیع در پیامی درگذشت حجت الاسلام ذاکری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۲    
فرماندار اشکذر در نشست با مدیرکل تعزیرات حکومتی استان، با اشاره به ضرورت نظارت و بازرسی دقیق و مداوم از واحدهای صنفی و صنعتی، بر راه اندازی اداره تعزیرات حکومتی شهرستان اشکذر تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۳۲    
در پی درگذشت حجه الاسلام حاج غلامرضا ذاکری اخوی حجه الاسلام حاج فضل الله ذاکری؛ نماینده رهبر معظم انقلاب پیام تسلیت صادر نمود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۲    
دوران حیات این فقیه فاضل منشأ خدمات فراوانی به ویژه در ساخت و ایجاد فضاهای عام المنفعه در شهر اشکذر بود که بی شک نقش بسزایی در توسعه این خطه داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۲    
حجت الاسلام و المسلمین حاج غلامرضا ذاکری، خیّر و نیکوکار اشکذری به رحمت ایزدی پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۲    
فرماندار شهرستان اشکذر به مناسبت درگذشت عالم وارسته حجت الاسلام و المسلمین حاج غلامرضا ذاکری، عالم خیّر و نیکوکار اشکذری پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اشکذر در دیدار با امام جمعه اشکذر با اشاره به اهمیت حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و همچنین ترویج فرهنگ شهادت از زمین خوردن کلنگ موزه دفاع مقدس در هفته جاری خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۳۲    
فرماندار شهرستان اشکذر هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور این شهرستان و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۱    
امام جمعه بخش خضرآباد: امت اسلامی درس شرف و شجاعت، عزت طلبی و ستم سوزی را از حماسه بزرگ عاشورا و دفاع مقدس گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۱    
دلیل اینهمه معطلی در جانمائی زمین مسکن 48 واحدی و مسکن ملی جوانان چیست؟ آیا مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد قرار است زمین این طرح را از محل اموال و املاک شخصی خود تامین کنند؟ یا خیر ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : در حال حاضر متوسط خاموشی به ازای هر مشترک در طول سال 29 دقیقه بوده که نسبت به سال قبل 63 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بخشی از مشکلات مجتمع 130 واحدی مسکن مهر اشکذر بزودی رفع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
قطعات کمیاب تجهیزات پست های انتقال و فوق توزیع شرکت برق منطقه ای یزد، با رویکرد اقتصاد مقاومتی در معاونت بهره برداری این شرکت ساخته شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه الغدیر با بیان این که آرمان ها در دفاع مقدس بلند بود، گفت: مدیریت جهادی و اسلامی موثرترین عامل پیروزی انقلاب در هشت سال دفاع مقدس است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۳:۱۱    
مسئول ادراه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اشکذر از پیشرفت فیزیکی 90 درصدی مجموعه گردشگری سعید بیک در روستای چرخاب اشکذر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۱:۴۱    
فرماندار شهرستان اشکذر: با توجه به پیشینه تاریخی شهرستان اشکذر، در اجرای برخی از پروژه ها از جمله طرح اقدام ملی مسکن با محدودیت هایی مواجه هستیم و فرآیند تأمین و آماده سازی زمین موردنیاز برخی طرح ها ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۱    
فرماندار شهرستان اشکذر بر همکاری و هماهنگی همه دستگاه های اجرایی شهرستان اشکذر در اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس و یادواره شهدا تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۱    
فرماندار شهرستان اشکذر ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی عوامل اورژانس و پرسنل زحمت کش و پرتلاش 115 به بردباری و صبوری توأم با رعایت احترام و تکریم ارباب رجوع در همه زمینه ها اشاره و بر حضور به موقع در ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در ویژه برنامه با کاروان حسینی؛ با خاطرات هیات فاطمیه اشکذر از زبان سیدعلی میردهقان مسئول این هئیت، همراه باشید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۶    
با ثبت نام 16 نفر دختران مستعد تحصیل در رشته ریاضی فیزیک برای اولین بار در سطح شهرستان اشکذر این آغاز بکار کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق یزد در حاشیه دیدار چهره به چهره با کارکنان برق اشکذر،گفت: اشکذر به لحاظ فروش انرژی برق در رتبه سوم استان قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
2 نیکوکار اشکذری 10 میلیون تومان در قالب شور عاطفه ها به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان کمک کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۶    
فرماندار شهرستان اشکذر ضمن اشاره به اطلاع رسانی مطلوب طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان اشکذر بر آگاهی کامل متقاضیان مسکن از جزئیات این طرح جهت تصمیم گیری؛ تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۶    
مرحوم ملاعباس حیدری : حدود سال 1310 شمسی در اشکذر مدرسه دایر شد. خانه ی اکبر مَمدی (محمدی) نام معلم ما محمد بود که از گردفرامرز می آمد و اشکذر خانه گرفته بود. بعد معلم دیگری به نام خوشنویس آمد...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اشکذر: تشکیل خانه های هلال در روستاها و آموزش های همگانی باعث می شود؛ مردم حوادث و سوانح را تا رسیدن نیروهای امدادی و ارائه خدمات مدیریت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۱    
طی همکاری و موافقت شورای نامگذاری شهر اشکذر یکی از میادین این شهر به نام کتاب نامگذاری شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار با وزیر نیرو تاکید شد که پیشبرد پروژه های تامین برق شهرک های صنعتی در شهرستان های یزد و اشکذر در سال جاری؛ به دلیل عدم تامین منابع مالی با مشکلات فراوانی مواجه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۱    
امام جمعه بخش خضرآباد: از مسئولان شهرستان اشکذر می خواهیم تا نسبت به گاز رسانی چهار روستای منطقه خمسیان اقدام عاجل نمایند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اشکذر: در صورت مشاهده اشتغال اتباع بیگانه در نانوایی ها و دیگر مراکز مرتبط با مواد غذایی؛ بصورت جدی برخورد می شود و با متولیان هیچگونه مماشاتی نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۱    
پس از تعیین و تصویب اسامی میادین و معابر در شورای نامگذاری، تابلوی معابر مذکور توسط شهرداری اشکذر نصب شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اهالی و نماز گزاران نماز جمعه بخش رستاق در پایان این آئین عبادی، سیاسی؛ اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را با سر دادن شعار علیه دشمنان اسلام و نبی مکرم اسلام محکوم نمودند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۱   + ۶۶ سایت دیگر  
ثبت نام برای شرکت در هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال 99 از ظهر امروز، 20 شهریور ماه منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شد
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
در نشست شورای اداری و طی آئینی به نام تجلیل از برترین های جشنواره شهید رجایی استان یزد از مدیر عامل شرکت توزیع برق منطقه ای استان یزد به عنوان مدیر برتر در این حوزه تجلیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۱:۰۱    
در راستای تحقق و اجرای طرح هر روستا یک محصول در سطح شهرستان اشکذر؛ دوره آموزشی پرورش قارچ گانودرما در روستای ابراهیم آباد بخش رستاق برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۲:۳۱    
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری: : خانه سلمانی در روستای صدرآباد رستاق که در مجاورت بنای تاریخی مسجد جامع صدرآباد قرار دارد؛ در حال مرمت و بازسازی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۲:۰۱    
داانش آموز پایه یازدهم دبیرستان دخترانه عترت اشکذر در سی و هشتمین دوره از برگزاری مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزی خوش درخشید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زمان و نحوه انتخاب رشته های کارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۰:۳۱    
وزیر نیرو با حضور در پست برق 230 کیلوولت خضرآباد، 13 پروژه دیگر صنعت برق را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر: نخستین سوگواره ملی عکس و فیلم در سطح شهرستان های اشکذر و یزد برگزار میگردد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
پروژه هوشمندسازی و اتصال مدارس استان یزد به شبکه ملی اطلاعات با مشارکت مخابرات منطقه یزد به صورت 100 درصدی اجرا شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اشکذر: طرح تجمیع ادارات شهرستان اشکذر که قریب 23 سال پیش کلید خورده است را با توجه به نگاه مثبت استان با جدیت دنبال خواهیم کرد و انتظار داریم با همدلی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری در حوزه هوانوردی عمومی فی مابین فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی و مرکز آموزشی هوانوردی پردیس علم و فناوری یزد به امضا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
طی حضور وزیر نیرو در پست 230 به 63 کیلوولت خضرآباد شهرستان اشکذر؛ چهارده پروژه صنعت برق استان یزد با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد: اگر افزایش سهم استان یزد از آب انتقالی خلیج فارس از 20 میلیون مترمکعب به 40 میلیون مترمکعب تحقق یابد، دست استان برای مدیریت آب بسیار باز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۳    
با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر نصب شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۳    
امام جمعه خضرآباد از دست اندرکاران و مسئولین هیئات عزاداری که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی؛ مراسم عزاداری دهه اول محرم، تاسوعا و عاشورای حسینی را باشکوه برگزار کردند؛ قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۳    
با حکم استاندار یزد؛ محمدحسین قانعیان به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان اشکذر منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر خواستار همت بیشتر و تلاش مضاعف در خصوص به کارگیری ظرفیت های بالقوه این شهرستان در حوزه های فرهنگی، هنری شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۷:۰۷    
ضمن تشکر و قدردانی صمیمانه از زحمات همه تعاون گران، فرارسیدن هفته تعاون را به تلاشگران عرصه تعاون در شهرستان اشکذر تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال موفقیت و سعادت این عزیزان را از درگاه خداوند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی استاندار یزد محمد حسین غلامزاده به عنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان اشکذر منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۷    
با حضور امام جمعه بخش خضرآباد، زارع معاون امورداوطلبان استان، بخشدار خضرآباد و جمعی از اهالی روستاخانه هلال غدیر روستای کافی آباد از توابع بخش خضرآباد شهرستان اشکذر افتتاح و مورد بهره برداری قرار ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۷    
مراسم عزاداری سوم سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین به همت هیئت فاطمیه در اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۷    
پروژه احداث پست 230 به 63 کیلوولت خضرآباد با هدف تامین برق متقاضیان صنعتی بزرگ و شرکت توزیع در محدوده شهرک صنعتی فولاد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۷    
امام جمعه بخش رستاق تذکرات مقام معظم رهبری در اجلاس مدیران آموزش و پرورش مبنی بر عدالت آموزشی و ارتقاء کیفیت مدارس دولتی را یادآورشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به منظور ارتقا کیفیت ارتباطات مخابراتی و دسترسی به شبکه ملی اطلاعات در روستا ها، 116 روستای شهرستان های مهریز و تفت از مزایای خدمات فیبر نوری بهره مند شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
طی سفر نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی؛ مسائل و مشکلات بخش خضرآباد بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۲۸    
مدیرکل اداره امور مالیاتی استان یزد از مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران به عنوان شرکت خوش حساب تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
آئین شام غریبان، با توجه به شرایط کرونایی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در بخش خضرآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۸    
مراسم جوش دوره رسمی دیرینه و منحصر به فرد در صبحدم عاشورا است که عزاداران حسینی در اشکذر در ماتم امام حسین (ع) بر سر و سینه می زنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۸    
مراسم شام غریبان سید و سالار شهیدان در با حضور پرشور ارادتمندان به حضرتش در اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۸    
در عصر عاشورای حسینی، مردم اشکذر با رعایت پروتکل های بهداشتی در عزای سرور و سالار شهیدان در حسینیه سفید این شهر به سر و سینه زدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۸    
فرماندار شهرستان اشکذر طی پیامی از عزاداران حسینی و هیئات مذهبی این شهرستان در برپایی باشکوه مراسم عزاداری حضرت اباعبد الله الحسین (ع) با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تقدیر و تشکر نمود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اقامه نماز ظهر عاشورا و عزاداری سالار شهیدان در بخش خضرآباد؛ یکی از جلوه های حسینی در شهرستان اشکذر بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۰:۵۸    
طرح کنترل مگس میوه مدیترانه در بخش خضرآباد اجرا شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۷:۲۸    
هم زمان با فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی؛ مردم روستاهای مختلف بخش خضرآباد به اقامه عزا برای سالار شهیدان پرداختند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۳:۲۸    
مراسم شب عاشورا و گل گذاری نخل در حسینیه سفید اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۱:۲۸    
در آستانه فرا رسیدن سالروز شهادت امام حسین (ع) نخل حسینیه سفید اشکذر سیاه پوش شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مردم اشکذر در شب تاسوعای حسینی در سوگ شهادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) در حسینیه های شهدا، سیداسماعیل و سفید به عزاداری پرداختند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه کلیپ زیبا از خلاصه مراسم ظهر عاشورای اشکذر در سال 97 را مشاهده کنید؛ مخاطبان گرامی برای تهیه فیلم کامل میتوانید به پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر مراجعه کنید!
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۸    
امام جمعه بخش خضرآباد از آحاد مردم خواست تا مراسم تاسوعا و عاشورای سالار شهیدان را با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز به طور با شکوه برگزار نمایند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۸    
اینجانب فرارسیدن ماه محرم و ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را محضر حضرت ولیعصر (عج) و مردم شهیدپرور و ولایت مدار شهرستان اشکذر تسلیت عرض نموده و امید دارم همواره رهرو آن امام بزرگوار در راستی و دینداری ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان شهرستان اشکذر: کوره های زغال با انتشار گازهای خطرناک سهم بسزایی در آلایندگی محیط زیست و تهدیدی برای طاق زارها و جنگل های دست کاش دارند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۲۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
پروانه ساخت فیلم سینمایی دزد شاعر به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی سید علی رضوی در اداره ارشاد البرز صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۸    
به مناسبت فرارسیدن روز پزشک؛ آئین بزرگداشت این روز در بخش خضرآباد شهرستان اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه تصاویری از عزاداری ارداتمندان خاندان عصمت و طهارت در شب ششم محرم در فیروزآباد و اشکذر مشاهده کنید!
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۵۸    
جمعی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر در برنامه کویرنوردی تپه های شنی اشکذر شرکت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه دفاع نیمه مجازی رساله دکترای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در سال جدید برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه یزد گفت: به مناسبت هفته دولت 130 طرح مخابراتی در استان یزد به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه یزد به منظور رایزنی در خصوص احداث تنها سامانه BTS فاز هشت تلفن همراه در شهرستان تفت و همچنین یک سایت BTS روستایی با فرماندار آن دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تا هفتم مهرماه تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۵۸    
عزاداری شب پنجم محرم و مراسم تجلیل از پیرغلامان حسینی در حسینیه سفید اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همایش صندلی جهادی به مناسبت هفته دولت و یادبود شهیدان رجایی و باهنر و هشت شهید کارمند شهرستان اشکذر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۴:۲۸    
امام جمعه بخش رستاق: هفته دولت که به مناسبت شهادت شهیدان رجایی و باهنر نامگذاری شده است و این دو شهید مصداق تلاش و کوشش و خدمت به مردم بوده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۰:۵۸    
طی دیدار مدیران عامل شرکت های فولاد مبارکه و فولاد آلیاژی ایران؛ طرفین بر تبادل دانش و تکنولوژی فیمابین؛ تاکید نمودند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مردم اشکذر با رعایت پروتکل های بهداشتی در شب چهارم محرم اقامه عزا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۸:۵۸    
به مناسبت روز پزشک سرپرست شهرداری اشکذر از پزشکان مراکز درمانی اشکذر، مجومرد و درمانگاه تخصصی حضرت ولیعصر (عج) تقدیر نمود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۳:۵۸    
در پی شهادت مرضیه محمدی زربند؛ فرماندار شهرستان اشکذر طی صدور پیامی شهادت این شهیده ی خضرآبادی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۸    
مراسم عزاداری شب دوم محرم به همت متولیان حسینیه های شهدا، سیداسماعیل و شهدا اشکذر در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی عزیزی بندرآبادی، دانشجوی رشته مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر بر اثر حادثه رانندگی به دیدار معبود شتافت.
مشاهده نتایج بیشتر...