شنبه ۲۷ دیساعت ۰۲:۵۳Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

عصر هشتم (asr8.ir)

  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی منابع چینی وابسته به اپل، این شرکت در نظر دارد سال آینده نسخه ای خاص از آیفون 8 را با نام رمز فعلی فراری نیز عرضه نماید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ابعاد فقهی، حقوقی و مالی تامین مالی صنعت بیمه از طریق بازار سرمایه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
میانگین مصرف بنزین در 9 ماهه سال 1395 ، 74 میلیون و 800 هزار لیتر بوده است که این میزان در مقایسه با 9 ماهه سال 1394 ، 4.7 رشد داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی بانکها 270 هزار میلیارد تومان وام در بخشهای مختلف در 7 ماهه امسال پرداخت کرده اند که بخش خدمات بیشترین رقم را دریافت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به زمان تحویل زمام امور آمریکا به دونالد ترامپ، این بار یک مقام ارشد آمریکایی از عدم اجرای توافق خرید هواپیما بین بوئینگ و ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۲۴    
هاور بورد یا تخته شناور یکی از شگفتی های سال 2015 بود، اما محصول جدید دیگری به نام Stellar Hover Board، روی دست آن بلند شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل ارتش گفت: آمریکا امروز با بازیگران جدید امثال تکفیری ها و ایجاد جنگ نیابتی در منطقه، نقض برجام و جنگ نرم که مخاطب اصلی آن جوانان کشور است به جنگ خود ادامه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به گذشت حدود یک ماه از حادثه قطار تبریز مشهد گفت: تا امروز هنوز پاسخی به مردم داده نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اخیراً یاهو از یک هک با قدمت سه ساله پرده برداری کرده که این عمل منجر به بر باد رفتن اطلاعات شخصی مرتبط با بیش از 1 میلیارد کاربر یاهو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آقای ظریف در جلسه یکشنبه اخیر کمیسیون امنیت ملی گفته است که در موضوع برجام می پذیرم که اشتباه کردیم و مسئولیت آن را قبول می کنم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معامله گران بازار سهام در حالی معاملات کم حجمی را نظاره گر بودند که حمایت حقوقی ها برای جمع آوری سهام در گروه های شاخص ساز و تکاپو برای ترسیم الگوی تکنیکی صعودی همزمان با نوسان دوباره دلار به سبزپوش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
طبق اذعان صرافی ها یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت دلار طی روزهای اخیر و به ویژه امروز، عرضه محدود ارز از سوی بانک مرکزی و افزایش تقاضاست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر نیرو با اشاره به معافیت دولت در پرداخت 2200 میلیارد تومان یارانه برق به دولت، گفت: یارانه ای که از صنعت برق در ماه های گذشته کسر شده به صورت اقساطی به صنعت برق برگردد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری گفت: 14 هزار و 236 نقطه در کشور به شبکه دولت متصل هستند و 30 سرویس در شبکه دولت فعال بوده و شبکه دولت به شبکه های دیگر متصل است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اختلاف مالی مالکان مخابرات با سازمان خصوصی سازی حل می شود و این موضوع مشکلی برای سهام داران ایجاد نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
دلار به قیمت 3هزار 989 تومان و سکه طرح قدیم در بازار آزاد امروز یک میلیون و 142 هزار و 200 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران پایان معاملات روز جاری با افزایش 127.31 واحدی به پله 80 هزار و 250 واحد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
آثار ناشی از افزایش نرخ ارز همچنان در بازارهای مختلف قابل مشاهده است، اما رئیس اتحادیه لوازم صوتی و تصویری می گوید که قیمت ها افزایش قابل ذکری نداشته و حتی اگر در این حوزه تصمیمی بر گرانی وجود داشته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
صنایع فعال کشور، با توجه به سهم خود در مصرف انواع حامل های انرژی، یکی از بخش های مهم و اثرگذار در میزان تقاضا و مصرف انرژی هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه مشهد 2017و لزوم بهره گیری از توان تشکل های مردم نهاد در حوزه های سه گانه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: موردی مبنی بر غیر استاندارد بودن پرتو های آنتن های BTS گزارش نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
در سال 2016، امنیت شبکه، سال بدی را پشت سر گذاشت. اما متأسفانه مطابق پیش بینی شرکت امنیت سایبری ترند میکرو (Trend Micro) سال 2017، وضعیت بدتری خواهد داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه پارسال 30 درصد منابع درآمدی از محل فروش نفت حاصل شد که باید به سمتی حرکت کنیم که این مقدار روز به روز کاهش پیدا کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ رسمی 23 ارز موجود در مرکز مبادلات ارزی را افزایش داد، اما در عین حال دلار آمریکا و پوند انگلیس با کاهش قیمت همراه بوده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
با رسوخ فناوری های متنوع به چرخه زندگی، رنگ و بوی مشاغل و رشته های تحصیلی در دانشگاه ها نیز تغییر کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مالیاتی کشور از بخشودگی جرائم شرکت های تعاونی در صورت پرداخت اصل مالیات خود تا پایان سال 95 خبرداد و گفت: وصول مالیات ها در 8ماهه امسال 25 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
با در نظر داشتن رویه همیشگی اپل در ارائه آیفون های جدید، منطقاً سال آینده با مدل 7s آیفون ها طرف باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۹:۴۳   + ۵۱ سایت دیگر  
بدهکاران دانه درشت بانکی که مطالبات صد میلیاردی به بالا دارند، اغلب دارای نفوذ سیاسی هستند. به همین دلیل اغلب از سوی برخی سیاست مداران با بانک ها تماس گرفته می شود و دستور پیگیری نکردن این مطالبات به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۹:۲۳    
در آخرین معاملات بازار سکه و طلای تهران، هر سکه تمام بهار آزادی 11 میلیون و 200 هزار ریال قیمت گذاری شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۹:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
آبان ماه امسال تولید چهار مدل وانت در خودروسازان داخلی متوقف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۸:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
هر گونه تخفیف، ترجیح یا معافیت مالیاتی جدید تا 5 سال آینده ممنوع شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۸:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه تاکید کرد که هنوز هم با مسکن مهر مخالفم! وی با دفاع از حضور نیافتن در مراسم افتتاح های مسکن مهر تصریح کرد: می توانستم همان ابتدا که به وزارت راه آمدم 2 هزار یا 5 هزار مسکن مهر را افتتاح کنم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران معتقد است رشد 7.4 درصدی اقتصاد ناشی از فروش نفت و درآمدهای نفتی است ولی این رشد باید ناشی از تولید ناخالص ملی باشد تا پایدار بماند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی می شود ربات ها در آینده شغل هایی که اکنون در اختیار نیروهای انسانی است، دستخوش تغییر کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مهندس رضا الفت نسب در برنامه "گفت و گوی اقتصادی" رادیو گفت و گو گفت: بر اساس آمار پلیس فتا تنها دو درصد از کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد الکترونیکی تخلف دارند و آن دو درصد هم خیلی مربوط به بحث ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
شراکت هم زمان پژو- سیتروئن با دو شرکت سایپا و ایران خودرو مطابق با بند 1 و6 ماده 44 از فصل نهم اصل 44 قانون اساسی ممنوع بوده و علاوه بر ایجاد انحصار و اخلال در رقابت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: متاسفانه کلمه "عموم مردم" در رابطه با افشای عمومی حقوق مدیران در ویرایش نهایی مصوبه کمیسیون تلفیق حذف شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
در آخرین روز آذرماه بیش از یک میلیارد و 210 میلیون برگه سهم، حق تقدم و سایر دارایی های مالی در بورس تهران معامله شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دومین همایش علمی و آموزشی امنیت اطلاعات بانک انصار باحضور دکتر غلامرضا جلالی رییس پدافند غیرعامل کشور، دکتر سیدابوالحسن فیروزآبادی دبیرشورای عالی مجازی و رییس مرکزملی فضای مجازی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
این روزها بازار حرف و حدیث درباره سامسونگ گلکسی S8 داغ است و یکی از این شایعات که در این مدت زیاد هم به گوش مان خورده مربوط به حذف جک هدفون در این مدل است ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
هر کشوری قوانین خاص خود را دارد و مسئولین نیز برای دفع خطرات مختلف، تصمیماتی می گیرند که شاید برای بسیاری از افراد خوشایند نباشد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
در خلال رسیدگی مجلس به جزئیات لایحه برنامه ششم توسعه، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در پیشنهادی خواستار حذف بخشی از ماه 7 لایحه که اجازه برداشت دولت از حساب ذخیره ارزی را تحت شرایطی ممنوع می کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع کشورمان با وزیر دفاع روسیه درباره تحولات سوریه و شهر حلب، با یکدیگر دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در سومین روز معاملات بورس اوراق بهادار تهران در این هفته، شاخص کل بازده نقدی و قیمتی 290 واحد پایین رفت و در تراز 80 هزار و 122 واحدی قرار گرفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان دادوستدهای بازار سرمایه در آخرین روز پاییز 290 واحد افت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر امور ارتباط با مشتریان و خدمات الکترونیک سمات از پرداخت بیش از 1994 میلیارد ریال سود انواع اوراق در دی ماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به فعالیت بسیار خوب مراجع و شخصیت ها برای تولید محتوای فاخر در فضای مجازی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از مالباختگان پدیده شاندیز و همچنین کارشناسان و کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی برای چندمین بار متوالی مقابل مجلس تجمع کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۴:۵۰    
عضو شورای شهر شاندیز گفت: قطعاً مبلغ یدهی پدیده به شهرداری شاندیز در آینده دستخوش تغییر خواهد شد و این موضوع نیز در پیشنهاد توافق ما لحاظ گردیده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حسین زارع صفت افزود: با توجه به نزدیک شدن رویداد مشهد 2017 تمام بخش ها و دستگاه های اجرایی این کلانشهر برای فعالیت و نقش آفرینی در این رویداد آماده شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت معتقد است تصمیم اتخاذ شده در مورد تمدید تحریم ها توسط مجلس سنای آمریکا وجهه این کشور را در عرصه بین المللی زیر سوال می برد و برای آن ها ریسک و قمار بزرگی است ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران میانی به خاطر منافع شخصی مانع خصوصی سازی و کوچک سازی دولت می شوند و بودجه شرکت های دولتی سالانه در لوایح بودجه کشور افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نرم افزار جاسوسی تلفن همراه جدیدی به نام Exaspy کشف شده است که نویسندگان آن، مدیران شرکت های بزرگ را هدف قرار داده و در تلاش برای دسترسی به تمام اطلاعات آن ها هستند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار با اشاره به افزایش قیمت بادام هندی به دلیل نوسان نرخ ارز، گفت: با گران فروشان شب یلدا برخورد می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره علت گران بودن اینترنت گفت: تلاش کرده ایم خدماتی اینترنتی را ارزان کنیم و این روند را ادامه می دهیم. البته در هیچ کشوری اینترنت به صورت رایگان ارائه نمی شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۸۹ سایت دیگر  
به گفته وزیر امور اقتصادی و دارایی، باید جلوی برگشت تورم را بگیریم چرا که به هسته سخت تورم رسیده ایم و مبارزه با آن دشوار شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
با انجام فرایندها و پیش بینی ساز و کارهای مربوط بانک صادرات ایران از اول دی ماه 7 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به 250 هزار بازنشسته پرداخت می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
هیات مشاوره ماده 4 صندوق بین المللی پول پس از سفر به ایران رشداقتصادی سال آینده ایران را 6.6 درصدی و تورم را 9 درصدی اعلام کرد
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به توقف طولانی مدت برخی نمادها در بورس، حبس نقدینگی و افزایش ریسک حضور در بازار سهام را از تبعات آن برشمرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نرخ رشد 8 درصدی در لایحه برنامه را آرمانی و غیر قابل تحقق خواند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
نرخ اصلی 19 ارز از 39 ارز موجود در مرکز مبادلات ارزی کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در مرکز مبادلات نرخ هر دلار آمریکا با افزایش 33 ریال افزایش نسبت به روز گذشته (دوشنبه) 32 هزار و 321 ریال ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در ابتدای معاملات با افزایش 72.13 واحدی به عدد 80 هزار و 485 واحد رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
همان طور که می دانید چندی پیش اپل نسل جدید لپ تاپ های حرفه ای مک بوک پرو را معرفی کرد، اما بیش از 433 روز است که سری دسکتاپ مک تغییری را به خود ندیده ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۶۵ سایت دیگر  
این هفته قیمت خودروهای وارداتی در بازار تغییر خاصی نسبت به نرخ این خودروها در هفته گذشته نداشته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
بسیاری از مدلهای ب ام و با پایان یافتن مدت خدمات نسل دوم، اتصال اینترنتی خود را از دست خواهند داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
این روزها بیشتر کاربران خانگی و همین طور کاربران اداری کوچک ترجیح می دهند به جای خریدن یک سوییچ، یک روتر سوییچ بی سیم بخرند تا استفاده بیشتری ازش ببرند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۰۹:۲۵   + ۴۸ سایت دیگر  
در حالی که جایگزینی تومان به جای ریال فعلاً در حد پیشنهاد دولت است و هنوز قانونی نشده، مرکز پژوهشهای مجلس اخیراً در گزارش های خود واژه ریال را رسماً حذف کرده و برای ارائه ارقام پولی از واژه تومان ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: شرایط صدور گواهینامه در ایران آسان است بنابراین در کمیسیون ایمنی راه ها موضوع سخت کردن شرایط صدور گواهینامه پیگیری می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی چگونگی تدبیر بدهی پدیده به آب منطقه ای خراسان رضوی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه در گفت و گو با خبرگزاری رویترز با بیان این که قرارداد با ایرباس به زودی امضا می شود، اظهار کرد: اولین هواپیماها به موجب این قرارداد تا اواسط ماه ژانویه تحویل ایران خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اینترنت اشیاء مقوله ایست که هنوز به بلوغ و پختگی مورد نیاز نرسیده و لازم است بهبودهای قابل توجهی در آن اعمال گردد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۲۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ساماندهی موسسات پولی و مالی با وجود عدم تامین امکانات لازم برای بانک مرکزی سبب شد این اقدام به نحوه مناسب انجام نشود و خسارت بسیاری برای برخی بانک ها به وجود بیاید طوری که می توان یکی از علل برگزار ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تمام دنیا رو به دیجیتالی شدن گذاشته است و کسب وکار و خریدوفروش هم از این قضیه مستثنا نیستند. اما مالکان کسب و کار چگونه باید با این تغییر کنار بیایند؟
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی یکی از کاربران، در ابتکاری جالب، آیفون 6 اس پلاس خود را با الگو گرفتن از شیائومی می میکس، به یک آیفون با صفحه نمایش بدون حاشیه تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: بین 60 تا 70 درصد جوانان جویای کار فاقد مهارت هستند و یکی از دلایل عدم اشتغال به کار آنها نداشتن مهارت است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه هیئت دولت، وزارت اقتصاد مجاز شد حداکثر ده هزار میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی مطابق تخصیص اعلام شده توسط سازمان برنامه و بودجه اقدام نماید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حتما با جورج هاتز آشنا هستید؛ جوان جاه طلب و البته باهوشی که بعد از هک پلی استیشن و جیلبریک آیفون، به تولید سیستم های هوشمند خودران برای اتومبیل ها روی آورد و حتی برای ایلان ماسک خط و نشان کشید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۶:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
ماجرای فیش های حقوقی در بهار امسال و ادامه جریان های مربوطه، پای آن را به برنامه ششم توسعه نیز باز کرد و برای تشدید کنترل های نظارتی شرایطی تعیین شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نفت با استعفای وزیری هامانه قائم مقام این وزارتخانه موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در دنیای مجازی بی پایان، دو نوع وب وجود دارد. یکی وب معمولی که بیشتر مردم هر روز برای استفاده های گوناگون خود از آن استفاده می کنند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرانجام به طور رسمی ابزار آپشن به بورس تهران افزوده شد. ابزاری که معادل فارسی آن را اختیار معامله نام گذاشتند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
این روزها بازار گمانه زنی درباره آیفونی کاملاً متفاوت به مناسبت دهمین سالگرد ورود گوشی هوشمند اپل اوج گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
در حالیکه کیوی و انار جزو میوه های صادراتی هستند که سالانه ارزآوری بالایی برای کشور دارند، امسال در کنار صادرات رسمی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
حادثه تلخ برخورد دو قطار به یکدیگر در منطقه هفت خان استان سمنان باعث شد بسیاری از اقداماتی که صنعت حمل ونقل ریلی در طول سال های گذشته به منظور توسعه خود به کار بسته، عملا نادیده گرفته شود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
طلای جهانی در معاملات روز دوشنبه تحت تاثیر عقب نشینی دلار از رکورد بالای 14 سال اخیر، بخشی از کاهش هفته گذشته خود را جبران کرد و اندکی افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر هیئت دولت با اشاره به آغاز بررسی لایحه اصلاح و دائمی کردن قانون مالیات بر ارزش افزوده در جلسه روز یکشنبه 28 آذر 95 هیات دولت تاکید کرد که این لایحه تحولی مهم در نظام مالیاتی و از مباحث مهم و ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۳:۴۱    
معاون گردشگری آغاز چهارمین دوره از جشنواره سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری را این بار فرصتی برای زائرین مشهد مقدس برشمرد که از تاریخ 5 آبان ماه با محوریت پیوند آیین های مذهبی و سفره های نذری با خوراک بومی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که ایران از امضای قرارداد خرید 80 بوئینگ خبر داده است مسئله بازگشت پول های داده شده به بوئینگ برای این هواپیماها در صورت به هم خوردن برجام در دولت ترامپ به نگرانی مهمی برای ایرانی ها تبدیل ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
اکنون زمان همدلی، تعامل سازنده، اهتمام بیش ازپیش ونقش آفرینی موثرتر مسئولین ذیربط دستگاههای استانی، برای تحقق واجرائی نمودن مصوبات ابلاغی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری اعتماد مبین در راستای درخواست سازمان بورس برای افشای اطلاعات شرکت پیرامون ایجاد هر گونه تغییر در ساختار مالکیت مخابرات، اطلاعیه سازمان خصوصی سازی را فاقد اعتبار و غیرقانونی دانست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل یک صندوق سرمایه گذاری بورسی کشور، از آغاز تزریق منابع جدید به صندوق های سهام از اول دیماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۲:۳۶    
علم الهدی گفت : طی یکسال پیش مدیران پدیده شاندیز متقاضی ورود به فرابورس بودند اما یکسری شرایط به عنوان حداقل اقدام های اولیه مورد نیاز از آنها درخواست شدکه بتوان در مورد آن صحبت کرد اما این کارها ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در فاز دوم شبکه ملی اطلاعات که دهه فجر افتتاح می شود شاهد گسترش دسترسی مردم به اینترنت از طریق وای فای و کاهش هزینه استفاده از این خدمات خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۶    
رییس هیات مدیره انجمن صنایع تبدیلی کشاورزی استان خراسان رضوی گفت: مدیرانی که امروزه در این کشور سرمایه گذاری می کنند مصداق کامل از خودگذشتگی و وطن پرستی اند که آرامش و آسایش را از خود و خانوادشان ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه آموزش آنلاین Lynda.com که زیرمجموعه لینکدین به شمار می رود، به تازگی ایمیلی را برای کاربرانش ارسال کرد و اعلام نمود به خاطر نفوذ هکرها، احتمالاً اطلاعات شخصی آنها در معرض خطر قرار گرفته ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
توافق نفتی اوپک و کشورهای غیر عضو، همچنان بر بهای جهانی طلای سیاه اثرگذار است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق مخابرات تاکید کرد: شرکت مخابرات با توجه به مدیریت خوبی که دارد، مشکلات را به مرور حل کرده و به مسیر خود ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
بررسی جداول اقتصاد کلان بانک مرکزی نشان می دهد، بحران دارایی هایی منجمد در بانکها با رقمی نزدیک به هزار هزار میلیارد تومان، حتی با پرداخت کل بدهی دولت بر طرف نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
فرماندار مشهد اعلام کرد: هرگونه تجمع مقابل سرکنسولگری ترکیه و سایر مراکز وابسته به آن در این شهر غیر قانونی است.
مشاهده نتایج بیشتر...