سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۰:۲۱Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

عصر زنجان (asrezanjan.ir)

  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: ازدحام والدین در برخی از مدارس استان زنجان نگران کننده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
افزایش قیمت تایر در چند روز گذشته موجب ایجاد نوساناتی جدید در بازار خودرو و افزایش قیمت برخی خودروها شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گفت: با تلاش شورای حل اختلاف زنجان، پرونده قتل عمد محکوم به قصاص به صلح و سازش منجر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه اصلاح طلب شرق ابزار نظارت و قانونگذاری در مجلس را که از وظایف نمایندگان است را موضوعی برای تخریب بهارستان نشینان قرار می دهد و معلوم نیست با القای مسئله اختلاف میان قالیباف و روحانی که دو تن ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: بیماران زمینه ای و کودکان زیر 5 سال در اولویت دریافت واکسن آنفولانزا هستند و اقدامات لازم در این زمینه انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مجید گودرزی گفت: اکنون اگر فروشنده ای قیمت ملک خود را متری یک میلیارد دلار هم تعیین کند، از نظر قانون مرتکب گرانفروشی نشده است؛ اما فروشنده یک چیپس هم اگر 1000 تومان گرانفروشی کرده باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: قایق های تفریحی فاقد مجوز استاندارد، در مجموعه تفریحی سد خاکی گاوازنگ زنجان، با همکاری کارشناسان این اداره کل و ماموران نیروی انتظامی استان، پلمب شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
استادتمام علوم پزشکی: با ادامۀ روند فعلی، تا سال 2050 میلادی مقاومت آنتی بیوتیکی معضلی کشنده تر از سرطان خواهد بود و سالانه بیش از 10میلیون نفر قربانی خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که با شیوع کرونا با کاهش تقاضای لاستیک مواجه هستیم، مشکلات سیستم توزیع این کالا موجب افزایش قیمت ها شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: کریم شعبانی سازنده چاقوهای هنری موفق به دریافت نشان معادل مدرک دکتری درجه یک هنر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیشترین دغدغه پلیس صیانت از امنیت موجود کشور است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با آغاز تبلیغات کاندیداهای مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم طی چند روز آینده تکلیف یک کرسی باقی مانده از سهم استان زنجان در بهارستان مشخص خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: امسال با توجه به شرایط حاکم و تلاش همکاران خدوم مرکز در بخش های مختلف تولیدی و پشتیبانی، در دهه اول محرم بیش از 18000 دقیقه برنامه تولید ، تأمین و پخش شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به برخورد با بنگاه های مشاور املاک در استان زنجان گفت: 130 بنگاه مشاور املاک متخلف در استان زنجان پلمب شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان زنجان گفت: 319 شعبه اخذ رأی در زنجان و طارم برای دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۰    
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: این موضوع مورد تایید اعضای شورای اسلامی شهر زنجان نبوده و در صورت رای هم فقط به دلیل تاکید سازمان بازرسی و دستگاه های نظارتی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی زنجان از کشف اشیاء توقیفی هزاره اول پیش از میلاد در شهرستان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
عبدالله جعفری مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
با اینکه ایران برروی کمربند طلایی دنیا قرار گرفته و ظرفیت ها و پتانسل های خوبی در حوزه معدن دارد و دولت با فعال کردن این بخش می تواند توسعه اقتصادی را در کشور رقم زد اما تعلل در رونق بخشی به این حوزه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که چیزی به بازگشایی فصل مدارس نمانده است ولی گرانی های لوازم التحریر و روپوش مدارس در بازار زنجان آغاز شده و نکته جالب این است که مسئولان نظارتی استان از آن اظهار بی اطلاعی می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه تصمیمات سازمان بورس در جهت متعادل شدن رشد بازار سهام بود؛ گفت: سرمایه گذاری در بازار سرمایه قطعا با نگاه بلند مدت سودآور است و مردم می توانند در مدت 5 سال دو ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۰    
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان از توقف پروژه خیابان پادگان به دلیل عدم همکاری فرمانده تیپ 216 مستقل زرهی ارتش زنجان و عدم پیگیری های اصولی و جدی استاندار استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۰    
مدیر عامل شرکت پارس سوئیچ زنجان گفت: تحصن و تجمع کارگران پارس سوئیچ ناشی از سوء برداشت از یک بخشنامه بوده که برطرف شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۰    
مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: دلیل اصلی تحصن و تجمع کارگران شرکت پارس سوئیچ زنجان، مسائلی مربوط به حوزه تولید نبوده است. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره مبتلا شدن 43 نفر به بیماری بوتولیسم در زنجان گفت: کانون انتقال بیماری، محصولات یک واحد تولیدی بود که شناسایی و از توزیع محصولات آن جلوگیری شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار زنجان گفت:21 شهریور، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای انتخاب تنها نماینده باقی مانده استان زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف بیش از 35 کیلوگرم شیشه از یک باند 4 نفره مواد مخدر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به تمهید مقدمات برگزاری انتخابات اظهار کرد: شرایط برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی فراهم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس دفتر نظامی رهبر معظم انقلاب در تماس تلفنی با فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام فرمانده کل قوا را به وی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، گفت: تا به امروز 2 هزار و 695 فقره درخواست با رقم 43 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات کرونایی درزنجان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان گفت: دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان در مکان روباز و بدون حرکت برگزار می شود و امکان برگزاری همچون سال های گذشته نیست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
علمای اهل سنت استان کردستان در گفت وگوهایی علاوه بر اینکه بر حفظ شعائر محرم و زنده نگه داشتن عزای حضرت اباعبدالحسین (ع) تأکید کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۷:۳۰    
مسئول مشارکتهای مردمی ستاد عتبات عالیات استان زنجان از کمک سه میلیون تومانی بانوان بخش درام شهرستان طارم به توسعه حرم سامرا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
برخی بزرگان می گویند کل دین اسلام اگرچه محمدی الحدوث است یعنی با پیامبر آغاز شده ولی بقای آن با امام حسین (ع) بوده است لذا عاشورا جلوه و نماد اسلام است و زنده نگه داشتن عاشورا جزو ضرورت های تاریخ است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل مذهبی گفت: برای ایجاد جامعه سالم، انسانی و الهی و عادل، احیای فرهنگ عاشورا ضروری بوده و این فرهنگ دارای تاریخ مصرف نیست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون زنجان گفت: دو پایگاه در زنجان در روز های تاسوعا و عاشورای حسینی آماده دریافت خون اهدایی شهروندان زنجانی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت امنای حسینیه اعظم زنجان گفت: تأمین 110هزار بسته کمک های مؤمنانه در حسینیه اعظم زنجان هدف گذاری شده است و بزرگ ترین رزمایش کمک های مؤمنانه کشور در پایتخت شور و شعور حسینی(ع) در حال رخ دادن ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار زنجان گفت: با توجه محدودیت های موجود و شرایط انتشار ویروس کرونا، زنجان از پذیرش میهمان در تاسوعا و عاشورای حسینی معذور است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: همزمان با فرارسیدن یوم العباس در استان زنجان ، واحدهای تولیدی استان زنجان با حضور فعالانه خود در تامین اقلام سبد های معیشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طرح " نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال" با مشارکت داوطلبانه اعضای جوانان هیات علی اکبر(ع) در این استان در حال اجراست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان امور مالیاتی استان زنجان از شناسایی 144 دانه درشت در زنجان خبر داد و گفت: تا این لحظه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی، موردی از مشکل تعطیلی به علت مشکلات مالیاتی قید نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با شیوع ویروس کرونا و متعاقب آن طبق تصمیمات ستاد کرونای استان، فعالیت بسیاری از مشاغل، تعطیل شد که مشاغل مختلف پس از مدتی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد برگزاری مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مردم زنجان با طرح هر خانه، یک حسینیه محرمی بی نظیر را امسال در تاریخ ثبت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۳    
همزمان با هفته دولت، مسئولان کارنامه خود را بوق و کرنا کرده و به رخ می کشند، غافل از اینکه صدای نارضایتی ها و مشکلات بلندتر بوده و اینبار اهالی روستای پنبه جوق بی آبی خود را فریاد کرده و خواستار ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نخستین سوگواره مجازی محافل ادبی با محوریت شورای ادبی نهاد و محافل ادبی استان ها و به میزبانی محفل ادبی استاد روزبه زنجان با عنوان ده شب ده محفل برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پروین پور گفت: اگر بخواهیم به صورت خالص حساب کنیم دولت یازدهم تنها 30 درصد باقی مانده از حدود یک میلیون واحد مسکن مهر را تکمیل کرده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
قیمت های اعلام شده مسکن ملی در استان زنجان موجی از اعتراضات متقاضیان را در پی داشته است چرا که با شرایط اقتصادی موجود بسیاری از متقاضیان توانایی بازپرداخت اقساط اعلام شده ساخت مسکن و زمین را ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان با بیان اینکه حجم اعتبار و سرمایه گذاری پروژه های اقتصادی هفته دولت امسال نسبت به سال گذشته 78 برابر رشد دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم راه اندازی شبکه ملی اطلاعات ضربات و خسارات جبران ناپذیری را به کشور وارد می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۰۳    
رئیس اتاق اصناف استان زنجان گفت: حق عضویت یا ورودیه سال اول در اتحادیه های استان زنجان هیچ گونه افزایشی نداشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: 25 مورد ابتلا به بیماری بوتولیسم بر اثر مصرف لبنیات آلوده به سم بوتولینوم در استان مشاهده شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان زنجان اعلام کرد: یک انبار سیگار در استان زنجان به دلیل عدم ثبت انبار در سامانه جامع انبارها و عدم ثبت ورود و خروج کالا توسط بازرسی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، امکان برگزاری بزرگداشت برای شهدای عملیات محرم وجود ندارد و این برنامه در فضای مجازی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر فضای مجازی گفت: حریم خصوصی در فضای مجازی فعلی که تحت مدیریت دشمن است معنا ندارد و امروز شبکه های اجتماعی و پیام رسان های غربی حتی در مرزهای داخلی ما، صفحات مجازی مردم ما را مسدود می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: همزمان با ایام عزاداری حضرت اباعبدلله الحسین (ع)، اقلام ویژه مورد نیاز هیئات مذهبی در استان زنجان توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان زنجان گفت: 351 هکتار از مراتع استان زنجان در مرداد ماه دچار آتش سوزی شده است
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۴    
مسئول بسیج ورزشکاران استان زنجان گفت: برگزاری تورهای مختلط دوچرخه سواری و کوهنوردی آن هم بدون مجوز یک آسیب جدی علیه سلامت جامعه محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از ثبت نام 548 نفر در سامانه کارا خبر داد. مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از ثبت نام 548 نفر در سامانه کارا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بنابر شنیده ها برگه هایی توسط افراد ناشناس به منازل اهالی شهر نیک پی انداخته شده که حاوی پیام ظهور امام زمان (عج) بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان گفت: 5 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در بخش کشاورزی به متقاضیان در استان زنجان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۹:۳۴    
رئیس اداره صاینت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعداد متقاضیان بیمه بیکاری در استان زنجان از زمان شیوع ویروس کرونا افزایش یافته که برخی از این ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
تنها یک روز قبل از اعلام خبر عدم پذیره نویسی دارا دوم، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی حدود 1000 میلیارد تومان از 4 سهام شبریز، شبندر، شپنا و شتران را در بالاترین قیمت به مردم فروخته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از افتتاح 60 پروژه عمرانی این نهاد انقلابی طی هفته دولت با اعتباری بیش از 68 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: خیرآباد از توابع شهرستان سلطانیه طی 24 ساعت گذشته با دمای هشت درجه سانتیگراد بالای صفر، خنک ترین نقطه این استان به ثبت رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل جاده ای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: توزیع لاستیک های بی کیفیت و محدود موجب شده تا رانندگان حمل و نقل برون شهری نتوانند لاستیک مناسب تهیه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: توسعه باغات پسته استان زنجان در دستور کار بوده و هدف از این طرح مقابله با بحران آب است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مسجد در طول تاریخ همواره محلی برای تحولات جامعه بوده و بسیاری از برنامه های اجتماعی و فرهنگی از آن نشات گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
با آغاز ماه محرم و با توجه به شرایط امروز جامعه، پویش هر خانه، یک حسینیه در زنجان آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۲:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
زمزمه های استفاده آمریکا از مکانیسم ماشه برای بازگرداندن تحریم ها علیه ایران در حالی بلند شده است که هنگام تصویب برجام، تیم مذاکره کننده توجهی به عواقب این مکانیسم نداشت و به آن بی توجه بود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۴    
جانشین فرمانده سپاه شهرستان زنجان گفت: بسیجیان حوزه های مقاومت شهرستان زنجان با رژه با موتور و در یک حرکت نمادین با پوشش سیاه، در شهر پایتخت شور و شعور حسینی اعلان عزا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: مساجد سنگرهای شکست ناپذیر برای دفاع از نظام اسلامی بوده و هستند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۴    
فرماندار زنجان گفت: ستاد ملی کرونا در این رابطه فعلا اظهارنظری نکرده است اما اگر قرار بر برگزاری انتخابات باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تاکنون 7 هزارو 853 متقاضی برای دریافت 152 میلیارد و 180 میلیون تومان در سامانه تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا در این استان ثبت نام نموده اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به پیگیری های انجام شده عمده مشکل کارخانه روغن نباتی جهان برطرف شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به توصیه ها و عنایت مقام معظم رهبری مبنی بر رفع معضل حاشیه نشینی به عنوان عامل ایجاد آسیب های اجتماعی، پایان دادن به این قصه پر غصه در مرکز پهناورترین استان که به معضلی جدی تبدیل شده ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
جانشین دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه از توزیع 100 هزار سری جهیزیه در سطح کشور توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خبرداد و گفت: در این راستای رزمایش کمک مومنانه اقدامات بسیار خوبی در کشور انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: با صدور مصوبه طرح ارزیابی زیست محیطی، شهرک صنعتی شماره 4 زنجان آماده واگذاری زمین به سرمایه گذاران صنعتی می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اطاعت و بندگی نیز زمانی میسر می شود که ازدواج سالم اسلامی صورت بگیرد اما با همه سفارش ها و همه نیازمندی ها انچه در دولت های مختلف مهجور مانده موضوع ازدواج است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از ورود یک هزار و 647 پرونده تخلفاتی به تعزیرات حکومتی استان زنجان خبر داد و گفت: از این تعداد 309 پرونده مربوط به کالای قاچاق است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد: صنعت دفاعی پشتوانه قوی و مستحکم نیروهای مسلح در دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور و صیانت از دستاوردها ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
امیر حاتمی گفت: امیدواریم تا پایان سال سه فروند جنگنده کوثر تحویل نیروی هوایی ارتش دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۴    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان زنجان گفت: در فرهنگ عاشورا غنایی است که همه فتنه های دشمن را خنثی می کند
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۹۷ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی با انتشار اطلاعیه ای نسبت به شیوه جدید کلاهبرداری و اخاذی از مردم با عنوان "ثبت نام و تخصیص سهام عدالت به جاماندگان" هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: 70 درصد محصولات لبنی استان زنجان توسط دامداریهای کوچک استان زنجان تولید می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۴۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز شیاطین و مستکبرین عالم هرچه بیشتر با هم متحد شده اند و با وجود اینکه این موضوع هر روز نسبت به روز قبل بیشتر بروز بیرونی و علنی پیدا می کند اما جبهه حق انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
با این که بیمارستان های استان زنجان با کمبود تجهیزات و کادر درمان همواره مواجه بوده اما ویروس کرونا به این کمبود ها بیش تر دامن زده و بیماران بخش های دیگر را نیز از دریافت خدمات محروم کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان از اجرای طرح مسابقات ورزشی مجازی در زنجان خبر داد و گفت: این مسابقات در دو رشته سپک تاکرا و پارکور برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان با هدف بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی با مرتضی خاتمی، نماینده مردم شهرستان ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: اعتبار لازم برای افتتاح پارک موزه دفاع مقدس زنجان با تلاش های انجام شده، اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۴    
رئیس اداره فرش سازمان صمت استان زنجان با تاکید بر اینکه بیشترین دار قالی متعلق به شهرستان خدابنده است، گفت: 59 هزار و 700 قالیباف در استان زنجان به این شغل اشتغال دارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با اینکه شهر زنجان به تازگی به جمع کلانشهرهای کشور پیوسته است ولی این شهر فاقد پارکینگ مناسب در هسته مرکزی شهر می باشد و آن طور که به نظر می رسد مسئولان شهری هیچ برنامه ای برای رفع این معضل ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به کمک مردم و خیّران برای کمک به نیازمندان و همچنین شکست کرونا، گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: در حوزه صادرات و حضور در بازارهای جهانی می توان با کشور مالت که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ملیله در جنوب ایتالیا بوده ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گویا آشفته بازار شیر در زنجان خیال رام شدن ندارد و بازار محصولات لبنی حسابی شیر تو شیر شده است به گونه ای که در بازه زمانی کوتاه چند ماهه قیمت این محصولات قارچ گونه در حال رشد است واین اتفاق کاملا با ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
آزاده زنجانی گفت: توجه و حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی نباید ما را از مسئله فرهنگ غافل کند
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به مناسبت 26مردادماه گرامیداشت ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب آن بیست و سه نفر توسط اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان و با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران این ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
با پیگیری های صورت گرفته توسط دادستان زنجان، مشکل 24 ساله اهالی کوی صدرا رفع شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
با پررنگ شدن نقش ادبیات و قصه های مصور کودکان در چگونگی شکل گیری شخصیت آنها، روزبه روز بیشتر به آن توجه می شود اما متاسفانه در این میان ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
توافق ننگین عادی سازی روابط امارات با اسرائیل که با استقبال سیاستمداران امریکایی واقع شده، واکنش های مختلف و منفی در میان سیاستمداران داخلی و خارجی به همراه داشته است که به آن اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۸:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
قطعنامه ضد ایرانی آمریکا با کسب یازده رأی ممتنع، دو رأی مخالف در مقابل تنها دو رأی موافق از تصویب در شورای امنیت بازماند.
مشاهده نتایج بیشتر...