شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۲۶Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

عصر تبریز (asrtabriz.ir)

  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
کنگره منطقه ای شعر محرم ( ویژه استانهای شمالغرب کشور ) با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و سازمان بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی مرداد ماه سال جاری در تبریز برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری ها به واسطه برخورداری از پیوندهای مردمی و ساختارهای خرد محلی از بهترین نهادها برای پیاده سازی طرح های توسعه ورزش همگانی و شهروندی هستند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل هواپیمایی آتا با اشاره به مزیت های بیزینس جت امبرائر گفت: با افزایش سفرهای هوایی در جهان و درخواست برای افزایش مسیرهای پروازی، نیاز برای استفاده از هواپیماهای کوچکتر روز به روز بیشتر می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تبریز از تدوین برنامه ای جامع برای اتمام خط 1 قطار شهری تبریز خبر داد و گفت: تا یک ماه آینده برنامه ای جامع و کامل برای اتمام خط 1 قطار شهری تبریز تدوین خواهد شد که تأمین الزامات فنی نیز جزو ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۷:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مجری شبکه تلویزیونی اِی آر بی (ARB) جمهوری آذربایجان در یک اقدام غیر حرفه ای افشین آذری خواننده تبریزی را از برنامه زنده اخراج کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ارائه تسهیلات ازدواج و فرزندآوری، گفت: بانک ملی در این خصوص خوب عمل کرده و باید مورد تقدیر قرار گیرد و سایر بانک هایی که عملکرد مطلوب نداشته اند باید به آنها تذکر ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
در پی ایجاد راه بندان در مسیر جاده تهران توسط برخی از شهروندان، شهرداری تبریز در خصوص آخرین وضعیت پروژه ترافیکی کرکج که منجر به حل مشکل چندساله این محله خواهد شد، توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دیپلماسی شهری در دنیای امروز، بیش از سایر حوزه های روابط خارجی نقش تعیین کننده ای در تحکیم ارتباطات بین کشورهای مختلف و حتی بهبود روابط آسیب دیده دارد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مذاکرات غیرمستقیم ایران و امریکا در قطر آغاز شد. هدف از این مذاکرات، حل مشکلات باقی مانده میان ایران و آمریکا است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: امسال بیش از 3 میلیون و 800 هزار تن گندم در کشور خرید تضمینی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سمینار مدیریت دارایی، ابزارها و فرصت های بورس کالا در صنعت ساختمان به همت سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی آذربایجان شرقی و با مشارکت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و کارگزاری مبین سرمایه ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس بر لزوم تسریع در خدمت رسانی با حذف بروکراسی های زائد و کوتاه کردن فرآیندها تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست با مدیرکل محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: ارس می تواند بعنوان الگوی ملی در مباحث گردشگری و زیست محیطی مطرح شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۴۵ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره رسانه ای با حضور سردار سلامی، فرمانده کل سپاه، سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس اداره محیط زیست شهرستان هوراند گفت: یک قلاده خرس قهوه ای که احتمالا بر اثر برخورد با خودرو در جاده هوراند زخمی شده بود متاسفانه پس از تلاش بسیار جهت مداوای آن امروزتلف شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دریاچه ارومیه این روزها اصلا حال و روز خوشی ندارد. طرح های مختلف هم از روند کاهشی آب دریاچه نکاسته است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تبریز شهری به وسعت تاریخ است که یخچال های قدیمی پرشمار در گوشه گوشه این شهر، حکایت از میراثی پرشکوه در دل این شهر دارند و هر یک مقصدی برای شیفتگان گردشگری محسوب می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از دستگیری پنج حفار غیرمجاز در تبریز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری هفته ازدواج با حضور حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و اصحاب رسانه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار خداآفرین گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای امدادی و مردمی دقایقی پیش پیکر بی جان شهروند خردسالی که روز جمعه مفقودی وی در روستای قلی بیگلو خداآفرین اعلام شده بود، پیدا شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان این که به دنبال تاسیس شرکت مس آذربایجان هستیم، افزود: امیدواریم تا یک ماه آینده این کار به اتمام برسد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی آذربایجان شرقی از دستگیری 14نفر از اراذل و اوباش در تبریز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
با هدف تحقق سیاست محوری کاهش قیمت تمام شده کالا و خدمات و مقابله با ترک فعل ها، مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی از پروژه نیمه کاره احداث موزه فرش تبریز با حضور مسئولان اداره کل میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شهر تبریز برخلاف دیگر شهرهای ایران به دلیل شرایط خاص آب و هوایی و کوهستانی بودن منطقه و به خاطر سردی هوا در فصل بهار، با شروع تابستان ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از قطع سرویس های پالایشگاه تبریز جهت فعالیت در خطوط شهری و خدمات رسانی به عموم شهروندان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گفته پژوهشگران تاریخ، تبریز اولین شهر در ایران است که در احداث پیاده راه پیشگام بوده و در حال حاضر شهرداری تبریز برای رفاه حال شهروندان، در احداث مجدد پیاده راه ها و زیباسازی آنها اقدام می کند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که به دنبال کار تبلیغی و نمایشی نیستیم، گفت: تمام اقدامات شورا و شهرداری باید در راستای رضایت مردم باشد و در این صورت مدیریت استان نیز با تمام وجود از مدیریت شهری ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی شنبه شب 4 تیرماه 1401 در ششمین گفت وگوی تلویزیونی برخی موضوعات اقتصادی و سیاست های دولت سیزدهم را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: صاعقه، جان باغدار 55 ساله اسکویی را گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: تبریز در سال های گذشته از عدم توجه در حوزه های مختلف رنج برده و علاوه بر شهرداری، در دیگر حوزه ها نیز مورد بی توجهی و بی مهری قرار گرفته است و نیاز است که در این حوزه شوکی وارد شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
فرماندار خداآفرین از غرق شدن پسر بچه هفت ساله در رود ارس خبر داد و گفت: تلاش ها برای یافتن جسد وی ادامه دارد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۹    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی با سرمایه گذار ژاپنی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مالک باشگاه تراکتور گفت: این اطمینان را می دهم که امسال تیم را برای کسب سهمیه و عنوان قهرمانی خواهیم بست و هواداران نگرانی از این بابت نداشته باشند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار خداآفرین گفت: بر اثر آتش سوزی حدود چهار هکتار از اراضی جنگلی این شهرستان آسیب دید، اما حریق به موقع، مهار و با درایت نیروهای امدادی شهرستان از گسترش بیشتر آن جلوگیری شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز از آماده سازی ساماندهی پل خلعت پوشان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مس ایران گفت: وزیر صمت به شرکت ملی مس ایران تکلیف کرده است که بحث تشکیل مس آذربایجان را که مطالبه جدی مسئولان و نمایندگان استان است، به طور جدی دنبال شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز گفت: خاصیت شهادت بهشتی منجر شد تا نقاب ها از چهره ها افتاد و منطق مستحکم جمهوری اسلامی و امام تثبیت شد و نظام نوپای جمهوری اسلامی استحکام بیشتری پیدا کرد و توانست حرکت کند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه امامت تبریز گفت: رزمایش گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحیه امامت تبریز، با بکارگیری 5 گردان در روزهای دوم و سوم تیرماه برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال ایران که با پوست اندازی و استفاده از بازیکنان جوان و کم تجربه در لیگ ملت ها شرکت کرده است، دومین دیدار خود در هفته دوم این رقابتها را با پیروزی پشت سرگذاشت.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تبریز از تملک 34هزار متر مربعی در پروژه بلوار دوکمال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تبریز خواستار اجرای طرح تولید مسکن در بافت فرسوده کلانشهرها شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: شاخص لحظه ای هوای تبریز به دلیل انتشار گرد و غبار برای تمام گروه ها ناسالم است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ستاندار آذربایجان شرقی بر پیگیری جدی مصوبات سفر رئیس جمهور به استان تاکید کرد و گفت: باید در هفته دولت بتوانیم دستاوردهای مناسبی از این سفر را به مردم استان ارائه کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۵۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مرند جزئیات دستگیری 5 آدم ربا که چندی پیش اقدام به ربودن دختر جوانی در شهر مرند کرده بودند، تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی از دستگیری کلاهبردار 3 هزار میلیاردی با 150 شاکی در تبریز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: تبریز ظرفیت های مطلوبی در حوزه سرمایه گذاری و گردشگری دارد که می تواند محل اشتراک تجربیات و فعالیت بخش خصوصی ترکیه باشد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای گفت: برای جوانان شغل با درآمد مناسب ایجاد کنیم که بتوانند زندگی و ازدواج کنند؛ بعد بگویم بچه دار شوید.
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر گروه پیشگیری از بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: باتوجه به کاهش تعداد بستری ها و صفر شدن میزان فوتی ها در استان، اکنون در بهترین وضعیت کرونایی قرار گرفته ایم.
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده گروه سرمایه گذاری آلبتای ترکیه از استقبال بخش خصوصی این کشور از سرمایه گذاری در تبریز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۳:۵۲   + ۶۴ سایت دیگر  
تمامی مسئولیت های فنی باشگاه تراکتور به قربان بردیف سپرده شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حادثه آتش سوزی در کارخانه تولید مبل یک مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: تبریز ظرفیت های سرمایه گذاری بزرگی دارد و از این شهر در ایران به عنوان شهری اقتصادی یاد می شود.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز از آغاز اقدامات اجرایی برای استقبال شایسته از گردشگران تابستانی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: نفوذ توده هوای نسبتا خنک، دمای هوای استان را از اواسط هفته جاری کاهش خواهد داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به عقب ماندگی 40 سال گذشته استان در عرصه معدن بر لزوم جلوگیری از خام فروشی معادن تاکید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
در هفته ای که گذشت، شهرداری تبریز با توزیع چهار هزارو 600 تن آسفالت اساسی و لکه گیری در نقاط مختلف شهر، ساماندهی معابر شهر را که یکی از مطالبات جدی شهروندان و از اولویت های مدیریت شهری است ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۴۰ سایت دیگر  
باشگاه تراکتور طی اطلاعیه ای ضمن تشریح روند مذاکره با قریان بردیف ، در خصوص برخی حواشی مطرح شده پیرامون تیم، شفاف سازی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: با شرایط به وجود آمده در حوضه دریاچه ارومیه و بحران آن، توسعه بیابان در این منطقه قابل مشهود است ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: برخی نمایندگان وقتی از طریق ما برای انتصاب افراد مد نظر خود جواب نمی گیرند، از طریق وزرا و به بهانه نمایندگی مردم به مجموعه اجرایی استان فشار می آوردند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی گفت: با توجه به موقعیت استراتژیک فولاد آذربایجان در منطقه و کشور، دیوان محاسبات در جهت رفع موانع و مشکلات و تکمیل زنجیره فولاد از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۸۰ سایت دیگر  
سایت فرماندهی امنیت سایبری سپاه از بازداشت سه نفر از مدیران کانال های تلگرامی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه وضعیت جاده ورزقان- خاروانا در شان جمهوری اسلامی ایران نیست، گفت: من واقعا احساس شرم کردم.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم با بیان اینکه نباید هیچ کس، نهاد و دستگاهی در مباره با فساد استثنا شود افزود: فساد در هر کجا، فرد و مسندی باشد باید با آن برخورد یکسان صورت گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
محله کاج کوی ولیعصر با خطر رانش زمین مواجه است و شهرداری تبریز امروز بخشی از قرار خدمت شهرداری منطقه 1 را به بررسی و رفع خطر این محله اختصاص داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تغییرات مدیریتی در استان گفت: همه مدیران، فرمانداران و بخشداران باید با سیاست ها و رویکردهای دولت همراه باشند و هر مدیری که به هر دلیلی نمی تواند کار کند ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
با حکمی از سوی یعقوب هوشیار، یعقوب وحیدکیا با حفظ سمت قبلی خود، به عنوان سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از کاهش 54 سانتی متری تراز دریاچه ارومیه خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سهمیه ای که برای این صنایع در نظر گرفته شده، قابل قبول نیست ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه گفت: توسعه ی روابط بین الملل، می تواند عامل مهمی در برقراری جریان اقتصادی باشد و با توجه به وجود ظرفیت های سرمایه گذاری در تبریز، این فرصت برای شهر فراهم است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی بر نقش بی بدیل تشکل های کشاورزی در اجرای سیاست های کشاورزی قراردادی تاکید کرد و گفت: شناسایی ذائقه و نیازهای جامعه یکی از شاخصه های تولید دانش بنیان است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
در جلسه کارگروه آرد و نان آذربایجان شرقی اعلام شد: نصب دستگاه های کارت خوان هوشمند از روز شنبه در نانوایی های استان آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی پست، سرپرست پست استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
سرمربی صاحب نام ترکمنستانی جهت مذاکره با باشگاه تراکتور امروز وارد ایران می شود.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۷    
طبق پیش بینی ها دریاچه ارومیه در شهریور 1401 به بحرانی ترین وضعیت خود نزدیک می شود
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
یکی از نیروهای هنگ مرزی در شهرستان سردشت بر اثر انفجار مین به شهادت رسید.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
پارک جین وزیر خارجه جدید کره جنوبی در نشست خبری با همتای آمریکایی خود ادعا کرد که موانعی برای آزادسازی اموال بلوکه شده ایران در این کشور وجود دارد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نشان خادمی افتخاری حرم حضرت امام رضا (ع) توسط خادمین حرم رضوی به شهردار منطقه 10 تبریز اهداء شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
هوای کلان شهر تبریز در وضعیت ناسالم قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
حجت الله عبدالملکی وزیر کار استعفا کرد. او اولین وزیر دولت رئیسی است که استعفا می کند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۹:۴۷    
رئیس اتحادیه کفاشان تبریز با بیان این که در صنعت کفش تبریز حدود 60 هزار نفر به صورت مستقیم فعالیت دارند ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تبریز پنج شاخص مهم تبریز را که شامل تاریخ، فرهنگ، صنعت، علم و جغرافیا است را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: استان ما با ظرفیت هایی که در حوزه های مختلف دارد، آماده برقراری روابط با یکی از استان های اتریش و ترسیم چشم اندازی در یک افق مشخص برای توسعه همکاری در همه زمینه هاست.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره باشگاه تراکتور گفت: مذاکره با ساغلام و دو گزینه مطرح و سطح اول فوتبال اروپا در حال انجام است و تا پایان هفته سرمربی تیم انتخاب و معرفی می شود.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری خسروشاه گفت: در جریان حادثه در کارگاهی واقع در ینگی کند یک نفر فوت شده و سه نفر دیگر من جمله یک آتش نشان مصدوم شدند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
این روزها چندین پروژه مهم عمرانی به صورت همزمان در نقاط مختلف شهر توسط شهرداری تبریز اجرا می شود که اتمام این پروژه ها به دلیل تاخیر در اجرا، اکنون به مطالبه شهروندان از مدیریت شهری تبدیل شده است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز گفت: تشکر ویژه ای از مجموعه شهرداری و شخص شهردار دکتر هوشیار و تک تک اعضای شورای شهر دارم که نیازمندان جامعه را درک و احساس کردند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز از آغاز به کار سامانه اطلاع رسانی حقوق کارگران شهرداری تبریز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: مسئولان استانی اکنون از سرمایه گذاری استقبال می کنند و طی هفت ماه گذشته استان در جذب سرمایه بخش خصوصی به ویژه در حوزه صنعت گام های بزرگی برداشته است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی ریحانه در پارک بانوان بهار آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: همانطور که آذربایجان لوکوموتیو دفاع و سیاست کشور به شمار می رود، انتظار می رود در دولت آیت الله رئیسی به عنوان یکی از لوکوموتیوهای اقتصادی کشور هم تبدیل شود و در حقیقت ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: به دنبال تکمیل زنجیره مس هستیم یعنی خاک مس به کنسانتره و کنسانتره به فلز مس تبدیل شود.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز از تولید 1100 تن آسفالت در یک روز توسط کارخانه تولید آسفالت سازمان عمران شهرداری تبریز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
یک ساختمان در معرض خطر ریزش با اقدام به موقع شهرداری تبریز تخلیه و پلمب شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سارقان صندوق امانات بانک ملی با تلاش ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی، بامداد جمعه (20 خرداد/ 10 ژوئیه) بیانیه جدیدی درباره تحولات پیرامون برنامه هسته ای ایران و برجام منتشر کردند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۱:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
شورای حکام آژانس اتمی قطعنامه ارائه شده توسط آمریکا و تروئیکای اروپایی علیه ایران را تصویب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز در دیدار مدیرعامل منطقه آزاد ارس گفت: ضروری است در کنار نیروهای متخصص بومی سازمان از مشاوران قوی اقتصادی استفاده شود ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از شناسایی عاملان قتل پیر زن 70 ساله تبریزی و دستگیری 3 نفر از عاملان این قتل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری باند 4 نفره سارقان مسلح و کشف اموال مسروقه به ارزش 7 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: ده ها طرح توسعه ای و عمرانی با تخصیص 41 هزار میلیارد تومان اعتبار در سفر استانی رییس جمهور به استان تکمیل می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...