جمعه ۲۹ دیساعت ۱۹:۳۱Jan 2018 19

بهارستانه (baharestaneh.ir)

بهارستانه 1 فروردین 1395 بهارستانه 31 فروردین 1396 بهارستانه 31 اردیبهشت 1396 بهارستانه 31 خرداد 1396 بهارستانه 31 تیر 1396 بهارستانه 31 مرداد 1396 بهارستانه 1 شهریور 1396 بهارستانه 30 مهر 1396 بهارستانه 30 آبان 1396 بهارستانه 1 آذر 1396 بهارستانه 1 دی 1396 بهارستانه 2 دی 1396 بهارستانه 3 دی 1396 بهارستانه 4 دی 1396 بهارستانه 6 دی 1396 بهارستانه 7 دی 1396 بهارستانه 8 دی 1396 بهارستانه 9 دی 1396 بهارستانه 10 دی 1396 بهارستانه 11 دی 1396 بهارستانه 12 دی 1396 بهارستانه 13 دی 1396 بهارستانه 14 دی 1396 بهارستانه 15 دی 1396 بهارستانه 17 دی 1396 بهارستانه 18 دی 1396 بهارستانه 19 دی 1396 بهارستانه 20 دی 1396 بهارستانه 21 دی 1396 بهارستانه 22 دی 1396 بهارستانه 23 دی 1396 بهارستانه 26 دی 1396 بهارستانه 27 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۱    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: مسئولان شهرستان بهارستان می بایست به ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان توجه لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۱    
رئیس شورای اسلامی نسیم شهر گفت: در راستای حمایت از نوسازی و بهبود بافت های فرسوده شهر، به شهروندان بسته تشویقی ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۱    
شهردار شهرگلستان گفت: طرح درزگیری معابر شهری براساس اولویت در مناطق مختلف شهر درحال اجرا می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۱    
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر دیروز در دیدار میهمانان شرکت کننده در سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۱    
با گذشت بیش از دو ماه از زلزله در استان کرمانشاه، هنوز از سرنوشت کمک هایی که قرار بود از طریق سلبریتی ها در اختیار زلزله زده ها قرار گیرد...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۱    
یگان موشکی ارتش یمن، ساعاتی پس از هدف قراردادن فرودگاه جازان ، مرکز عملیات ارتش رژیم سعودی در جنوب عربستان را نیز هدف موشک قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۱    
صندوق حمایت از کودکان وابسته سازمان ملل (یونیسف) اعلام کرد که حدود 5 هزار کودک یمنی از زمان حمله عربستان به یمن در مارس 2015 کشته و زخمی شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۱    
170 نماینده مجلس طی نامه ای خواستار توقف فعالیت فیلترشکن ها و توجه دولت به پیام رسان های داخلی شدند
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۱    
جای خالی تیم های سازنده در فوتبال این روزها بیش از هر زمانی به چشم می آید. تیم هایی بازیکن سازی که فوتبال ایران را تأمین می کردند اما تغییر نگاه ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۱    
کارشناسان اقتصادی معتقدند که ایران ظرفیت های رو به رشد قابل پیش بینی اقتصادی را دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۱    
داستان سرایی و شایعه پراکنی که جزء لاینفک حوادث طبیعی و غیر طبیعی در دنیا است، این روزها گریبانگیر حادثه نفتکش سانچی شده است به طوری که داستان هایی از حمله نیروهای مهاجم توسط زیردریایی و گروگانگیری ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۱    
رئیس کمیته امداد گفت: کمیسیون تلفیق مجلس با اختصاص 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای وام قرض الحسنه نیازمندان بهزیستی و کمیته امداد موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۱    
نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان با حضور مسئولان شهرستانی در راستای تنظیم بازار برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۱    
کارگاه آموزشی کشت زعفران در راستای آموزش زنان سرپرست خانوار در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۱    
رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: در پی نارضایتی شهروندان از تعرفه های سازمان نظام مهندسی بهارستان، این تعرفه ها با پیگیری شورای شهر کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۱    
رئیس پلیس راهور بهارستان و مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهری صالحیه در راستای انضباط بخشی به عبور و مرور شهری از معابر اصلی شهرصالحیه بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۱    
امام جمعه بخش گلستان گفت: مردم وظیفه خود را انجام داده اند و امروز نوبت مسؤولان است تا به مطالبات مردم رسیدگی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۱    
مدیرشبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: 17 پایگاه بهداشتی در بهارستان استیجاری است که این امر شرایط پایگاه های بهداشتی را درحالت قرمز قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۱    
رئیس بیمارستان امام حسین (ع) گفت: بهارستان به 1000 تخت بیمارستانی دیگر برای رسیدن حد استانداردهای کشوری نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۱    
نشست وزرای خارجه ایران، بریتانیا، آلمان، فرانسه و با حضور مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بروکسل پایان یافت و موگرینی در پایان نشست از تصمیم این اتحادیه برای حفظ برجام سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۱    
دکتر عبدالله گنجی در کانال تلگرامی خود نوشت: جناب محسن هاشمی گفته 9 دی به فتنه 88 پایان داد و بعد بر نقش رهبری و مردم در جمع کردن فتنه صحه گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۱    
ناآرامی ها در ایران تمام شده اما گزارش ها درباره ابعاد این ماجرا نه . گزارش هایی که با تأمل بیشتر در آن جزئیات خط امریکایی- صهیونیستی تبدیل اعتراضات به مسائل معیشتی به آشوب خیابانی و خرابکاری بیشتر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۱    
این روزها وقتی خبر شناسایی پیکر شهدای دوران دفاع مقدس به گوش می رسد اولین چیزی که به ذهن خطور می کند این است که آیا مادر و پدرش در قید حیات هستند یا نه؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۱    
معارضان عربستانی، خود را برای اعلام جنبشی به نام کرامه آماده می کنند؛ جنبشی که بر اصلاحات در عربستان و نیز حمایت از مقاومت در لبنان و فلسطین تأکید دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۱    
رئیس کمیسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران گفت: اگر صادرات نفت نبود، نمی توانستیم از رشد اقتصادی حرفی بزنیم، زیرا رکود هنوز باقی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۱    
مقام های دولت آمریکا در آستانه اعلام نظر ترامپ درباره تحریم ها علیه ایران اظهارات مختلفی در این مورد مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۱    
وزیر خارجه کشورمان با بیان اینکه جامعه جهانی با هر حرکتی که به تخریب برجام بینجامد مقابله خواهد کرد، تصریح کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۱    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ اطلاعی از طارمی ندارم و به خاطر همین هیچ نظری نمی توانم در خصوص شرایط او داشته باشم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۱    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: مردم سرمایه های اجتماعی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و باید به آن ها پاسخ شفاف و مناسب داده شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۱۱    
شهردار شهرگلستان گفت: روند پیشرفت پروژه های درحال اجرای شهرداری مطلوب است و پپیشرفت پروژه های زیربنایی گلستان قابل لمس خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۱    
چند روزی است بحث تحریم صداوسیما از سوی دولت امریکا مطرح شده است؛ تحریمی که بعد از اغتشاشات روزهای اخیر مطرح شده و...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۱    
دل بستن به زیان اقتصادی خروج امریکا از برجام با کمک اروپا مثل دل بستن به سراب بیابان برای آب تنی و نجات از گرمای طاقت فرساست! اروپا در برجام هیچ کاره است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۱    
سازمان انرژی اتمی: ترامپ برجام را نقض کند سرعت فعالیت های هسته ای به ویژه در حوزه غنی سازی را چندین برابر قبل می کنیم...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۱    
اینکه یک فیلمساز موفق و پیشکسوت در چنین روزگاری تعزیه را الهام بخش کارهایش بداند و عنوان کند همواره در آثارش وامدار این هنر آیینی- سنتی ایرانی بوده است مسئله ای نیست که بشود ساده از کنار آن گذشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۱    
مجلس نمایندگان امریکا در حمایت از اغتشاشات در ایران با صدور قطعنامه ای، خواستار اعمال تحریم های گسترده علیه ایران به اتهام نقض حقوق بشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۱    
حالا که چند روزی از اغتشاشات اخیر گذشته و فضای عمومی کشورمان رو به آرامش نهاده است، آنچه هنوز التیام نیافته، داغ دل خانواده های شهدای مدافع حرم است که ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۱    
سی و سومین دوره جشنواره موسیقی فجر با اجرای ده کنسرت در شش سالن شهر تهران روز اول خود را سپری کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۱    
امروز در بازار تهران با توجه به رشد بیش از 10 دلاری بهای اونس و افزایش 27 تومانی دلار، سکه با 24 هزار تومان افزایش به یک میلیون و 493 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۱    
گروه اطلاع رسانی الإعلام الحربی سوریه لحظاتی پیش از آزادسازی فرودگاه نظامی ابوالظهور از دست تروریست های جبهه النصره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۱    
یک رسانه آمریکایی روز چهارشنبه به نقل از منابع آگاه خبر داد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در روزهای آتی به موجب تعهدات این کشور در برجام، تعلیق تحریم های هسته ای علیه ایران را تمدید خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۱    
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بسیاری از کسانی که پیش از اغتشاشات به صحنه آمده بودند و اعتراضات خود را مطرح کردند، به محض آنکه متوجه سوءاستفاده ضدانقلاب ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۲    
شهردار شهرگلستان گفت: با تسریع در انجام پروژه ها می بایست طعم شیرین آن ها هرچه زودتر به ذائقه شهروندان برسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۲    
رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: تعرفه های بالای نظام مهندسی شهرگلستان صدای اعتراض شهروندان را به دلیل ناتوانی در پرداخت، در آورده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۲    
بخشدار بخش گلستان گفت: طی دریافت شکایاتی از شهروندان مبنی بر گرانفروشی برخی داروخانه ها، گشت شبانه روزی و مشترک بررسی داروخانه ها در بخش گلستان درحال انجام است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۲    
شهردار نسیم شهر گفت: طرح نهضت درختکاری به منظور گسترش و حفظ محیط زیست تا روزهای پایانی سال جاری در نسیم شهر اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی بهارستان، رباط کریم و اسلامشهر گفت: به شرکت کنندگان در طرح آموزش اشتغال بانوان بی سرپرست، وام خوداشتغالی با سود 4 درصد داده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۲:۴۲    
گشتر مشترک نظارت بر داروخانه های بخش گلستان به منظور جلوگیری از عرضه محصولات قاچاق و غیربهداشتی با حضور مسئولان شهرستانی برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۲    
اتحادیه اروپا اعلام کرد جلسه مسئول سیاست خارجی آن با وزیران خارجه ایران، فرانسه، آٖلمان و بریتانیا فقط درباره برجام و روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۲    
با بیان برخی تهدیدهای ترامپ در خصوص خروج امریکا از برجام این سؤال مطرح می شود که توان فنی ایران برای پاسخ به بدعهدی امریکا چیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۲    
فرمانده قرارگاه کربلا در سال های دفاع مقدس می گوید: لو رفتن یا آگاه شدن دشمن از عملیات ها امر غیرمتعارفی نبود و ما به عنوان یک مسأله عادی در تمام عملیات های جنگ با آن درگیر بودیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۲    
مرتضی بانک اخیراً کل میزان سرمایه گذاری محقق شده در مناطق آزاد را 800 میلیون دلار اعلام کرده است که این عدد نشان می دهد این مناطق تنها موفق به جذب 6 درصد از کل سرمایه گذاری خارجی کشور شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۲    
مهرزاد ارشدی مانند خیلی از جوان های ایرانی با شروع جنگ وارد جبهه های دفاع مقدس شد اما او در کنار تفنگ، دوربین عکاسی را بهترین وسیله برای جنگیدن و ثبت وقایع ماندگار دفاع مقدس برگزید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۲    
معاون بهداشت و درمان سپاه ضمن تشریح اقدامات سپاه برای کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: با همکاری قرارگاه های سپاه و انجام مانورهای مختلف ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۲    
بعد از آب رفتن پیروزی بزرگ دیپلماسی فوتبال که فدراسیون فوتبالی ها جار زده بودند، این روز ها مسئولان فوتبال خودشان را زده اند...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۲    
در حالی که آمارهای غیررسمی از خروج بی بازگشت و نگران کننده نخبگان ایرانی حکایت دارد دستگاه های دولتی بعد از5 سال از ارائه آمار رسمی و برنامه مشخص در این رابطه ابا دارند...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲    
رئیس اتاق بازرگانی تهران با انتقاد از افزایش ناگهانی تعرفه ها گفت: افزایش نرخ ارز در کنار افزایش ناگهانی تعرفه ها منجر به افزایش قاچاق می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲    
آمریکا با جدیت در حال برنامه ریزی برای تشکیل یک منطقه خودمختار در شرق رود فرات است که بیشترین ذخایر نفتی و گازی و آبی سوریه را در بر می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۲    
نایب رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: رفع مشکلاتی نظیر سد معبر و فرسودگی لوله های انتقال آب نیازمند همکاری مسئولان شهری و شهرستانی می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۲    
نخستین جلسه هم اندیشی شورای اسلامی شهرگلستان با حضور شهردار جدید شهرگلستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۲    
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بهارستان گفت: اداره آموزش و پرورش یک نهاد آموزشی است که می بایست توجه ویژه به برنامه ریزی جهت تشویق جوانان به ورزش داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۲    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: ادارات آموزش و پرورش ناحیه 1 و 2 بهارستان در بالاترین سطح در استان تهران قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۲    
شهردار نسیم شهر گفت: معابر شهری نسیم شهر به منظور جلوگیری از ایجاد آبگرفتگی و دیگر مشکلات درحال بهسازی می باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۲    
راستی که وجه مشترکی بین اصلاح طلبان و دولت با غرب در نگاه به صداوسیما و سپاه وجود دارد...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۲    
شهر امان پایتخت اردن میزبان نشست شش جانبه وزرای خارجه عربی درباره قدس بود، جایی که ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۲    
اینجا یکی از مواقع و شرایطی است که هر کس ترجیح می دهد با همجنس خودش سر و کار داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۲    
برنامه ریزی مدیریت جدید توسعه شهری را به کجا خواهد برد؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۲    
بعد از انتشار مواضع مداخله جویانه رئیس جمهور امریکا در مورد اتفاقات اخیر کشورمان، سه قسمت از مجموعه انیمیشن های ترامپت از سوی مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی (متنا) منتشر شد...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۲    
امرالله احمدجو بی تردید چهره ماندگار هنر ایران محسوب می شود. سبک خاص و منحصر به فرد او در سریال روزی روزگاری در اوایل دهه70 مخاطبان تلویزیون را مجذوب خود کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۲    
نویسنده کتاب آتش و خشم درون کاخ سفید ترامپ در کتاب خود از مشارکت ترامپ و دامادش در کودتا علیه ولی عهد سابق عربستان، موافقت واشنگتن با تنبیه دوحه از سوی ریاض و جلوگیری از تشکیل دولت فلسطین نوشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۲    
مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه که متولی اجرای بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد است پیشنهاد بودجه دوسالانه را ارائه کرده و معتقد است، این شیوه بودجه ریزی بدون نظارت کار بیهوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۲    
شورای شهر تهران در اقدامی عجیب، خارج از حیطه وظایف و با وجود مخالفت برخی از اعضا طرحی را تصویب کرده که به موجب آن باید مکانی برای تجمعات اختصاص داده شود...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۲    
عضو کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به رد پیشنهاد دولت در افزایش قیمت حامل های انرژی در کمیسیون تلفیق، گفت: مجلس با این مصوبه کمیسیون تلفیق همراهی خواهد کرد و آن را به تصویب خواهد رساند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۲    
مصوبه کمیسیون تلفیق درباره درآمدزایی 10 هزار میلیارد تومانی دولت از محل فروش کالای قاچاق برای تقویت تولید داخل ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۲    
وزیر امور خارجه گفت: اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توسط ترامپ دشمنی آشکار با مسلمانان و دولت های اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۷    
مردم شهرستان بهارستان همزمان با دیگر نقاط کشور برعلیه اغتشاشات اخیر و دسیسه های آمریکا و هم دستانش راهپیمایی گسترده ای را برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۷    
امام جمعه بخش گلستان گفت: مسئولان صدای اعتراض مردم به وضع اقتصادی را بشنوند تا دشمنان از اعتراض مردم سواستفاده نکنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۷    
مسئولان شهرستان بهارستان در راستای ادای احترام به خانواده های شهدا با مادر شهدای سعیدی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۷    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: تلاش ها و توطئه های دشمنان برای ایجاد تفرقه بین اقشار متخلف مردم و مردم با نظام بی فایده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۷    
امام جمعه بخش گلستان گفت: شهردار جدید شهرگلستان رسیدگی به مساجد را در کنار دیگر وظایف خود، فراموش نکند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷    
انتقادهای صریح وزیر اقتصاد از زیان ده بودن باشگاه های دولتی به رغم هزینه های کلان در فوتبال سبب شده تا بار دیگر موضوع فوتبال دولتی در کشورمان مورد توجه قرار گیرد...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷    
2 میلیون و 600 خانه خالی مرفهان فروش نمی رود...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷    
در طول تاریخ هزار و اندی ساله اخیر ایران، فتاوای علمای شیعه در صیانت اقتصادی از کشور نقش اساسی داشته است
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷    
برخی شهرهای کشورمان چند روزی است که حوادث تلخی را تجربه می کنند...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷    
وزیر خارجه سوئد در واکنش به تاکید دولت آمریکا برای پیگیری تحولات کنونی ایران در شورای امنیت سازمان ملل گفت که وظیفه این شورا پیگیری مسائل مرتبط با امنیت و صلح بین المللی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷    
ارزش کنونی پرتفوی سهام عدالت بیش از 60هزارمیلیارد تومان است...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷    
رئیس تیم مذاکرات هسته ای آمریکا در گفت گوهای ایران و گروه 1+5 ضمن حمایت از آشوب های اخیر در برخی شهرهای ایران، به دونالد ترامپ درباره بر هم زدن برجام هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷    
وزارت خزانه داری آمریکا به بهانه اجرای قوانین منع اشاعه تسلیحات هسته ای و مبارزه با تروریسم، 3 فرد غیرایرانی و 5 شرکت ایرانی دیگر را تحریم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷    
رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه بازی دوستانه با تیم ملی ترکیه نهایی شده است، گفت: 8 بازی رسمی و یک بازی غیر رسمی برای تیم ملی در راه آماده سازی جام جهانی در نظر گرفته شده که بازی با کشورهای دیگر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۷    
سفارت کشورمان در پی تلاش برخی رسانه های خبری فارسی زبان در ترغیب معترضان در ایران به شورش، در نامه ای به نهاد عالی نظارت بر رسانه ها و شبکه های صوتی و تصویری انگلستان خواستار اقدامات لازم برای توقف ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۷    
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران گفت: شهردار جدید شهرگلستان می بایست با همکاری شورای اسلامی شهر در راستای توسعه پایدار گلستان تلاش کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۷    
رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: باتلاش های شورای اسلامی شهر و شهرداری گلستان، پروژه تقاطع غیرهمسطح سه راهی آدران تاپایان سال جاری تکمیل می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۷    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهرگلستان گفت: نیروهای خدمات شهری توسط بخش خصوصی مدیریت می شوند و حقوق ]ای آن ها نیز در موعد مقرر پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۷    
بخشدار بخش بوستان گفت: در راستای جلب رضایت شهروندان و افزایش کیفیت نان، نانوایی های بوستان از هرجهت مورد بازرسی قرار می گیرند
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۷    
طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی،علیرضا عرب به عنوان شهردار جدید شهرگلستان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۷    
امروز مدعیان جنوبی لیگ هفته هجدهم را استارت می زنند، هفته ای که با دیدار فولاد خوزستان – مشکی پوشان و پارس جنوبی – سپاهان آغاز و یک روز بعد با دیگر دیدارهای باقیمانده پیگیری می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۷    
اگر ساختن یک روبات کار پیچیده و سختی است، مطمئن باشید تربیت یک کودک سخت تر و پیچیده تر از ساخت یک روبات است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۷    
رئیس جمهور فرانسه می گوید ضروری است که کانال گفت وگوهای دیپلماتیک با ایران حفظ شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۷    
فرمانده کل سپاه: پایان خط فتنه 96 را که با عوامل ضدانقلاب و منافقین رقم خورد اعلام می کنم
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۷    
نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: رایگان کردن هزینه های آب، برق و گاز مدارس آموزشی در سال 97 همچنین پرداخت مطالبات بازنشستگان شرکت فولاد در کمسیون تلفیق مصوب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۷    
براساس توافق اولیه فدراسیون فوتبال ایران و ترکیه، تیم های ملی دو کشور در اوایل خرداد دیداری دوستانه برگزار خواهند کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...