چهارشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۱:۳۴Oct 2018 17

بهارستانه (baharestaneh.ir)

بهارستانه 1 فروردین 1395 بهارستانه 1 فروردین 1396 بهارستانه 1 فروردین 1397 بهارستانه 31 اردیبهشت 1397 بهارستانه 29 خرداد 1397 بهارستانه 31 تیر 1397 بهارستانه 1 مرداد 1397 بهارستانه 31 شهریور 1397 بهارستانه 1 مهر 1397 بهارستانه 2 مهر 1397 بهارستانه 3 مهر 1397 بهارستانه 4 مهر 1397 بهارستانه 5 مهر 1397 بهارستانه 6 مهر 1397 بهارستانه 7 مهر 1397 بهارستانه 8 مهر 1397 بهارستانه 9 مهر 1397 بهارستانه 10 مهر 1397 بهارستانه 11 مهر 1397 بهارستانه 12 مهر 1397 بهارستانه 13 مهر 1397 بهارستانه 14 مهر 1397 بهارستانه 15 مهر 1397 بهارستانه 16 مهر 1397 بهارستانه 17 مهر 1397 بهارستانه 18 مهر 1397 بهارستانه 19 مهر 1397 بهارستانه 20 مهر 1397 بهارستانه 21 مهر 1397 بهارستانه 22 مهر 1397 بهارستانه 23 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۱    
عدم توجه مسئولین به وضعیت نامناسب جاده علی آباد – صالحیه باعث سقوط یک خودرو در رودخانه سیاب و مرگ دو سرنشین آن شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۱    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان گفت: هم اکنون به دلیل وجود برخی موانع و مشکلات، نزدیک به 60 درصد واحدهای صنعتی در شهرستان بهارستان فعال می باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۱    
نمایشگاه عکس شور حسینی با هدف به تصویر کشیدن آئین عزاداری ماه محرم و قیام امام حسین (ع) در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۱    
اولین جلسه برگزاری کنگره شعر اقوام با حضور مسئولان شهرستانی در شهرستان بهارستان تشکیل گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۱    
سرانجام بعد از درگیری های فراوان بر سر واگذاری تنها بیمارستان شهرستان بهارستان به بخش خصوصی، دولتی ماندن این مرکز درمانی تایید گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۱    
مسئول کمیته مراسمات ستاد فرهنگی اربعین از برپایی موکب و اجرای برنامه های مختلف در شهر های نجف، کربلا و مسیر پیاده روی با حضور سخنرانان و مداحان برجسته کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱    
دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به تقسیم بندی مرزها برای تردد زائران اربعین، گفت: سه مرز مهران، چذابه و شلمچه به صورت شبانه روزی آماده تردد زائران حسینی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر با اشاره به تسهیلات درنظر گرفته شده برای دانشجویان این دانشگاه برای عزیمت شان به راهپیمایی اربعین و اختصاص وام به آنان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱    
چه کسی می تواند واقعا اعتقاد بر این داشته باشد که با رفع حصر، آزادی زندانیان سیاسی و حق دسترسی وکیل در پرونده های زندانیان سیاسی می توان مشکلات مردمی را حل کرد که امروز به دلیل مدیریت نامناسب ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱    
معاون مسافری راه آهن با بیان اینکه از ساعت 10 فردا فروش بلیت قطارهای فوق العاده تهران-کرمانشاه-مهران در قالب بسته ریلی و جاده ای با نرخ 150 تا 300هزار تومان آغاز می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱    
رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی گفت قتل احتمالی جمال خاشقچی او را عصبانی می کند، اما به توقف صادرات سلاح از آمریکا به عربستان منجر نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: آقای ظریف درباره CFT از طرف کدام نهاد آمریکایی ضمانت می دهد؟ چه کسی این کاغذ را به آقای ظریف داده است که اگر الحاق به CFT را تصویب کردید ما دیگر بهانه جویی و دشمنی نخواهیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱    
نانو به عنوان علم کوتوله ها این روزها در بیشتر لوازم زندگی روزمره کاربرد دارد و از این رو محققان ایرانی غرفه ای با عنوان خانه نانویی متشکل از تمام لوازم نانویی یک خانه را در نمایشگاه نانو به معرض ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۱    
معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: تعداد 2187 رویداد ولادت در تاریخ 97/7/7 در سطح کشور و 352 رویداد در سطح شهر تهران رخ داده و به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۱    
از روز گذشته کمپین رسانه ای وسیعی برای لاپوشانی نقش عربستان و شخص محمد بن سلمان در قتل جمال خاشقجی در فضای مجازی آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۱    
مدیر عامل سمات با بیان اینکه ضمانت نامه های بانکی در فرآیند معاملات نفت خام نزد سمات سپرده گذاری می شود، گفت: فرایند مالی این معاملات از طریق حدود 8 بانک انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۱    
یک استاد اقتصاد، بیانات اخیر مقام معظم رهبری در شورای هماهنگی اقتصاد را یک فرصت استثنایی برشمرد تا دولت و مجلس با قاطعیت و جدیت موانعی که خودشان در مسیر شفافیت و اقتصاد سالم و مردمی ایجاد کرده اند را ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۱    
برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در روسیه در حالی به صورت موقت لغو شد که بر اساس پیش بینی معاون صنایع دستی قرار بود این نمایشگاه در اواخر شهریور ماه در مسکو برپا شود اما یک ماه از این پیش بینی گذشت و خبری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۱    
فرمانده سپاه بهارستان از پروژ ه های درحال اجرای شهرداری های شهرهای شهرستان بهارستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۱    
اعضای بدن جوان بهارستانی که به تازگی به قتل رسیده بود، با موافقت خانواده اش اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۱    
مسئولان شهری نسیم شهر به جهت بررسی روند اجرایی از پروژه های درحال اجرای. این شهر بازدید به عمل آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۱    
رئیس جهاد کشاورزی بهارستان گفت: گوشت قرمز منجمد با قیمتی مناسب در جهت مصرف خانواده های بهارستانی در فروشگاه های این شهرستان توزیع می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۱    
دادستان شهرستان بهارستان گفت: دلیل افزایش سرقت تلفن های همراه در ماه های گذشته، افزایش نرخ دلار و به واسطه آن افزایش قیمت تلفن های همراه می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۱    
جلسه کارگروه تخصصی بررسی برنامه های مذهبی، فرهنگی و هنری هفته فرهنگی با حضور مسئولان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱    
شبکه خبری بلومبرگ سرمقاله روز جمعه خود را به اختلافات دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری آمریکا با کشورهای اروپایی اختصاص داد و نوشت آمریکا بدون متحدانش نمی تواند ایران را به چالش بکشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱    
در جامعه کنونی، اینترنت صاحب اصلی وقت آزاد نوجوانان و جوانان است؛ آنها در طول روز به کرات گوشی موبایل خود را چک می کنند در حالی که منتظر هیچ پیامی نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱    
نمایشگاه بین المللی فناوری نانو از امروز 21 مهرماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱    
رئیس دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون آزمون برای مقطع کارشناسی این دانشگاه از امروز (شنبه) آغاز و علاقه مندان باید با مراجعه به سامانه سازمان سنجش کارهای خود را پیگیری و نهایی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱    
وزیر اسبق ارتباطات و فناوری گفت: کسی که دنباله رو آمریکا هست و در این مسیر حرکت می کند که منویات آمریکا را به ملت ایران تحمیل می کند خائن است و رسانه ها باید انها را به مردم معرفی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱    
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: بعد از نامه 13 تن از رؤسای دانشگاه های سطح یک کشور به معاون اول رئیس جمهور بانک مرکزی آیین نامه ای صادر کرد تا ارز دولتی به دانشگاه ها برای همایش ها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱    
یکصد و سی ونهمین نشست اتحادیه های بین المجالس هفته جاری در ژنو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱    
رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با اشاره به حضور 29 دانشگاه ایرانی براساس رتبه بندی سال 2019 تایمز گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱    
امیررضا ده بزرگی و محمد نصرتی به مدال های طلای کشتی فرنگی بازی های المپیک 2018 جوانان آرژانتین دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱    
قائم مقام وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در حاشیه هفدهمین اجلاس شورای روسای دولت های سازمان همکاری های شانگهای در دوشنبه با رئیس اجرائی دولت افغانستان دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۰    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: از بین 6000 معلول بهارستانی تنها 3000 نفر تحت پوشش نهادهای بهزیستی شهرستان بهارستان قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۰    
امام جمعه بخش گلستان گفت: مسئولان کشور امروز با همکاری و همدلی در تمام بخش ها در تلاش برای بهبود شرایط حاکم می باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۰    
شهردار شهرگلستان گفت: در راستای کاهش بار ترافیکی و آمار تصادفات ترافیکی، دوربرگردان شهرگلستان در منطقه سبزدشت اصلاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۰    
مراسم افتتاحیه وارنیش فلوراید تراپی با حضور مسئولان و کارشناسان بهداشت در ناحیه 1 شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۰    
طی برگزاری جلسه ای با مسئولان کشوری، تاسیس انجمن سینمای جوانان در شهرستان بهارستان قطعی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۰    
نماینده سابق کنگره آمریکا گفت: افزایش اخیر بازدهی سود اوراق خزانه داری آمریکا نشان می دهد این کشور به سرعت در حال رفتن به سوی یک رکود بالقوه و سقوط بازارهای مالی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۰    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 575 میلیارد ریالی شرکت آلومینیوم المهدی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۰    
می توان مرجعیت شیعه را رکن اصلی قدرت ساز و امنیت ساز دانست؛ که همین روزها در عراق و در روند شکل گیری مجلس و دولت جدید نیز شاهد آن هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۰    
رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی بر لزوم توجه به خوشنویسی توسط آموزش و پرورش، گفت: باید مدرسه های علوم انسانی تقویت شود و دلیل گرایش به علوم تجربی، این است که افراد فکر می کنند درآمد بیشتری دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۰    
ارقام منتشر شده نیز نشان داده است، ریسک چاقی در میان کودکان مبتلا به آسم 66 درصد بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۹    
رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان گفت: پس از تامین اعتبارات لازم از سوی استان تهران و نصب چمن مصنوعی، زمین فوتبال شهرگلستان افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۹    
کارگاه آموزشی پیشگیری و درمان فشارخون بالا با حضور پزشکان و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهارستان گفت: تجهیز تمامی زمین های کشاورزی بهارستان به سیستم های نوین آبیاری و برگزاری کارگاه های آموزشی برای کشاورزان از جمله برنامه های اساسی جهاد کشاورزی این شهرستان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۹    
بخشدار بخش بوستان گفت: انقلاب اسلامی ایران همچون خاری در چشم امپریالیسم می باشد و تمامی دستگاه ها و ادارات باید در راستای پیشرفت و اعتلای این انقلاب گام بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۹    
مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: نانوایی های بخش بوستان مورد بازرسی قرار گرفت و از نان های غیراستاندارد جهت بررسی بیشتر در آزمایشگاه نمونه برداری شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۹    
نشست پنجاهم شورای فرهنگ عمومی بخش بوستان با حضور مسئولان شهرستان بهارستان در نسیم شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۹    
رشد 13 درصدی صادرات کشور در نیمه نخست سال نشان می دهد، نوسان ارزی تاثیر چندانی در صادرات این مدت نداشته و برخلاف تصور برخی مدافعان افزایش نرخ ارز سبد صادراتی بدون تغییر به راه خام فروشی خود ادامه می ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۰:۵۸    
ساعاتی پس از اظهارنظر رئیس جمهور آمریکا درباره جمال خاشقچی ، وزارت خارجه این کشور بعد از حدود یک هفته سکوت درباره وضعیت این روزنامه نگار مخالف حکومت عربستان سعودی بالاخره درباره این پرونده ابراز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۰:۲۸    
مسئول جنبش دانشجویی-مردمی نه به FATF گفت: ما حاضریم با یک دانشجوی ترم یک و منتقد بهFATF که در محروم ترین نقطه کشور تحصیل می کند با بزرگترین حامی FATF مناظره کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۰:۲۸    
ابعاد ناپدید شدن روزنامه نگار و فعال سیاسی سعودی از زمان مراجعه به کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه هنوز مبهم است. به نظر می رسد حادثه فراتر از سرنوشت یک روزنامه نگار سعودی مقیم آمریکاست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۰:۲۸    
علاقه به امام حسین در کنار علاقه به زیارت امام حسین (ع) ذکر شده است و نمی شود کسی به امام حسین (ع) علاقه مند باشد، اما مشتاق زیارتش نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۰:۲۸    
در حالیکه گفته می شد در دولت یازدهم قراردادی میان ایران و روسیه به میزان 250 میلیون دلار برای اکتشاف آب های ژرف در اعماق زمین امضا شده یک مقام ارشد در وزارت نیرو اعلام کرد که این موضوع به دلیل عدم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۰:۲۸    
مدتی است که موضوع نصب کارتخوان در مطب پزشکان به بحث و چالش در فضای مجازی و رسانه ها تبدیل شده است، این در حالی است که سازمان نظام پزشکی به عنوان تنها سازمان حمایت از حقوق بیماران و دفاع اعتقادی به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۰:۲۸    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی دلیل بسته بودن چند ساعته تعدادی از طلافروشان تبریز را بی خبری از قیمت لحظه ای سکه و طلا عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۰:۲۸    
عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملّی با بیان اینکه جلسه روحانی با اصلاح طلبان با تأخیر 4 ساله برگزار شد، گفت: انتظار می رفت از همان سال اوّل انتخاب روحانی، این جلسات با تمام جریانات سیاسی برگزار می شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۸    
تحلیلگر ارشد آمریکایی که قبلا از محمد بن سلمان به عنوان معمار عربستان نوین یاد کرده بود با فاجعه خواندن موضوع قتل خاشقچی نوشت، به نظر می رسد او تهدیدی برای دوره انتقالی عربستان است نه موتور آن.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۸    
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: با همکاری بنیاد علوی و صندوق رفاه دانشجویان تسهیلات ویژه تقسیط شهریه برای دانشجویان بی بضاعت این دانشگاه ارائه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۸    
عضو انجمن رادیوتراپی انکولوژی گفت: آمار ابتلا به سرطان در کشور ما کمتر از میانگین جهانی است ولی سرعت رشد سرطان در کشورهای جهان سوم از جمله ایران بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۷    
مدتی است که بحث FATF و سرانجام آن در صدر مشکلات و معضلات نظام قرار گرفته و برخی از حامیان دولت بیشتر تلاش می کنند تا کاسه و کوزه ها را بر سر طرف دیگری بشکنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۷    
معابر شهرگلستان به گونه ای است که در فصل های پاییز و زمستان، با کوچک ترین بارندگی دچار آبگرفتگی می شوند که این موضوع باعث نارضایتی شهروندان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۷    
شهردار شهرگلستان گفت: فاز نخست پروژه هدایت آب های سطحی شهرگلستان به زودی به اتمام خواهد رسید و در صورت مساعد بودن شرایط جوی، پروژه مذکور تا پایان سال 97 تکمیل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۷    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: با آگاه سازی و توانمند سازی قشر جوان می توان آن ها را از آسیب های اجتماعی و خطرات موجود در امان نگه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۷    
جلسه آموزشی برنامه ملی خود مراقبتی با حضور مراقبین سلامت و کارشناسان بهداشت در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۷    
نشست کارگروه تخصصی اجتماعی – فرهنگی با حضور مسئولان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
فلسفه تشکیل ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور و حکم رئیس جمهور به وزیر کشور به عنوان رئیس این ستاد، بنا بر آنچه که خبرگزاری دولتی ایسنا می گوید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بار دیگر نقش بی بدیل رهبری دینی و قدرتمندانه فقه و فقاهت و فقیه در عبور دادن عزتمدانه کشور و ملت از پیچ های پیچیده تاریخی بر همگان آشکار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
خبرگزاری فرانسه در گزارشی با موضوع مفقود شدن یک منتقد عربستانی، به نقل از چند کارشناس نوشته که این حادثه می تواند به بروز تنش میان عربستان و ترکیه منجر شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
شیاطین سرمایه داری جهانی حوزه های پزشکی، روانپزشکی، اطفال، پزشکی خانواده، داروسازی، واکسن سازی، صنایع تجهیزات پزشکی و غیره را نیز به تصرف خود درآورده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
برخی معتقدند حزب دموکرات در آمریکا خصومت کمتری با ایران داشته و به نوعی امکان کار کردن با این حزب وجود دارد. اما این گزاره چقدر به واقعیت نزدیک است؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
وزیر خارجه کشورمان در جلسه علنی مجلس درباره بررسی لایحه مبارزه با تأمین مالی تروریسم (CFT) گفت؛ نه من و نه آقای رئیس جمهور نمی توانیم تضمین بدهیم که با پیوستن به CFT مشکلات ما حل خواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
شاید برخی بخواهند برای اولین بار به کربلا مشرف می شوند. در این گزارش به فرآیند و مقدمات الزامی برای سفر به کشور عراق و زیارت عتبات عالیات در ایام اربعین خواهیم پرداخت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
حمید فرخ نژاد در یک گفت وگوی ویدیویی، دلیل دغدغه مندی اش نسبت به گرانی دلار را نمایان کرد. او می گوید که ماهانه 10 هزار دلار برای خانواده اش در یک کشور خارجی می فرستد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
در سال گذشته، 47 درصد طلاق ها در 5 سال اول زندگی رخ داده و از طرفی سازش میان همسران کمتر شده به همین دلیل بهزیستی در نظر دارد تا با راه اندازی سامانه الکترونیکی کاهش طلاق با عنوان تصمیم این آسیب ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۷    
وزیر خارجه سابق آمریکا در مصاحبه ای از تصمیم رئیس جمهور کشورش برای خروج از توافق هسته ای با ایران انتقاد کرد و استفاده از این توافق به عنوان اهرم فشار علیه ایران را بهترین راهبردی توصیف کرد که ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۷    
عضو هیأت انتخاب نماینده ایران در اسکار گفت: فیلم سینمایی به وقت شام به هیچ عنوان در بین 11 نامزد معرفی به اسکار هم نبود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۷    
براساس بخشنامه بانک کشاورزی، در صورتی که اشخاص حقیقی و حقوقی در لیست تحریم های سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، وزارت امور خارجه و خزانه داری آمریکا قرار داشته باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۷    
دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به دلیل توقف صدور روادید اربعین در روزهای اخیر، گفت: صدور ویزای زائران از امروز آغاز می شود و روادید زائرانی که تاکنون نام نویسی کرده اند، 2 ساعته صادر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۷    
اعضای تیم دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی شریف که رتبه سوم مسابقات بین المللی و معتبر انستیتو هوانوردی و فضانوردی آمریکا (AIAA) را کسب کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۷    
رئیس جمهور آمریکا در جمع هوادارانش مدعی شد که دولت قبلی این کشور برای حصول توافق هسته ای برجام 1.8 میلیارد دلار پول نقد به ایران داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۷    
یکشنبه یکی از لوایح چهارگانه FATF به صحن علنی مجلس می آید؛ نظرات مختلف، از مراجع عظام تقلید تا دانشجویان سراسر کشور درباره این لایحه جالب توجه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۷    
عضو جبهه پایداری با تاکید بر اینکه برجام موجب نابودی اقتصاد کشور شده است، گفت: FATF با دادن اطلاعات به دشمن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۷    
ظرف چند سال گذشته دولت فدرال آمریکا با همکاری و همدستی گروه های ذینفع قدرتمند در بخش خصوصی، فشار فزاینده ای را جهت پلیسی کردن فضا برای شبکه های اجتماعی و آلترناتیو وارد آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۷    
سخنگوی حزب اسلامی کار، محسنی بندپی سرپرست وزارتخانه کار، بهروز نعمتی و کاظم جلالی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۷    
دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران (هدا) با بیان اینکه دولت روحانی آن عملکردی که مورد انتظار اصلاح طلبان بوده را نداشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۷    
وزیر خارجه سابق آمریکا و یکی از معماران توافق هسته ای برجام ادعا کرده ایران قبل از خروج آمریکا از این توافق، در حال حرکت به سمت مسیری متفاوت بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۷    
آسیب زدن به توان انگاره سازی و قدرت نمادین انقلاب اسلامی یکی از اصلی ترین اهداف نبردی است که ایران و امریکا اکنون در آن درگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۷    
اکثر اعضای کمیسیون اقتصادی موافق تصویب طرح اخذ مالیات بر عایدی سرمایه CGT در بخش املاک هستند و اعتقاد دارند اخذ این مالیات ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۷    
فرهنگ شانس در کنار به قهقرا رفتن فرهنگ کار و افزایش چند برابری نرخ نقدینگی می تواند در بازارهای مختلف تلاطم ایجاد کند و اقتصاد کشورمان را به جایی برساند که نجات آن سخت باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۷    
مدیر عامل بورس انرژی گفت: وزارت نفت باید تمام ظرفیت خود را برای موفقیت عرضه نفت خام بکار گیرد تا در مقطع زمانی خطیر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۷    
همنشینی با معتادان حکایت عجیبی است ! آن زمان که یکی از عضویت در گروه عشق لاتی ها و خوردن ته پیک مشروب رفقا می گوید و دیگری از دست رد نزدن به تعارف کوکائینی جنس مخالف در پارتی شبانه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۷    
مسیح علینژاد در جریان یک مناظره تلوزیونی با فمنیست فرانسوی وقتی در مقابل تاکید وی از قانون شرعی حجاب در ایران کم آورد از مد شدن حجاب در جهان و حمایت از آن ابراز تاسف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۵    
منافقان از طریق فضای مجازی خیلی از کامیون دارانی که صرفاً مشکلات اقتصادی، معیشتی و کاری دارند را بدون آنکه خودشان متوجه شوند به ستون پنجم دشمن در جنگ اقتصادی جاری علیه کشورمان می کشانند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۵    
شهردار شهرگلستان گفت: نیروی انتظامی شهرستان بهارستان با تلاش و پشتکار امنیت را در سطح شهرستان به ویژه شهرگلستان فراهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۵    
پارک بانوان تنها مکانی است که برای ورزش همگانی زنان یک شهر مناسب است و بانوان نسیم شهری از این امر محروم می باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۵    
دولت آمریکا در سندی که تحت عنوان راهبرد ملی مقابله با تروریسم منتشر کرده، بار دیگر ایران را به حمایت از تروریسم در جهان متهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۵    
پارلمان اروپا با تصویب قطعنامه، ادامه حملات ائتلاف سعودی-اماراتی به یمن را محکوم کرده و از ریاض خواست که به محاصره این کشور پایان دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...