دوشنبه ۰۱ مردادساعت ۰۸:۴۳Jul 2018 23

بهارستانه (baharestaneh.ir)

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۰    
هر چه می گذرد بیشتر معلوم می شود که تغییرات غذایی، مواد غذایی مصرفی و شیوه زندگی، قوی ترین داروها هستند اما این واقعیت برای شرکت های داروسازی، سرطان شناسان و جراحان تهدید به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۰    
بهمن با صدای بلند گفت: همه از اتاقک بیان بیرون، می خوام وصیت کنم. از اتاقک خارج شدیم. میان یکی از تابوت ها دراز کشید شروع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۰    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس سیاست زدگی را پاشنه آشیل آموزش عالی کشور می داند و معتقد است که برای کاربردی شدن علوم کشور، برخی قوانین آموزش عالی باید تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۵    
سرپرست سازمان آتش نشانی شهرگلستان گفت: قطعی های مکرر و گاهاً خارج از برنامه برق شهرگلستان باعث بالا رفتن آمار محبوس شدن شهروندان در آسانسور شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۰    
کارگاه آموزشی بیماری های منتقله از آب و غذا با حضور پزشکان و کارشناسان بهداشت فعال در بهارستان در این شهرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۰    
اردوی یک روزه با حضور مربیان و معلمان مدارس شهرستان بهارستان برای دانش آموزان ناحیه 2 بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۵    
فصل تابستان برای دانش آموزان بهارستانی به دلیل عدم وجود اردوها و برنامه های تفریحی و آموزشی مناسب به یک معضل تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۶    
مکانیسم اولیه ای که با آن مردم می توانند با آن کنترل شوند، سیستم پولی، بانکداری و فاینانس است. نخبگان صاحب قدرت مدت هاست که از این موضوع خبر دارند و از آن برای غنی کردن خودشان و تحکیم قبضه قدرتشان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۶    
عناصر تروریستی در شمال سوریه، باوجود توافق با دولت سوریه برای تخلیه شهرک های فوعه و کفریا ، بیش از 20 اتوبوس حامل ساکنان این دو شهرک را گروگان گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۶    
باشگاه پرسپولیس طی جلساتی که در خصوص مذاکره با امیری برگزار کرده بود، کلیه پیشنهادات وی را برای تمدید قرارداد پذیرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۶    
رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه سرمایه اصلی دانشگاه اعضای هیأت علمی به ویژه معلمان نسل تخته و گچ که به سمت استادی رسیده اند، هستند، گفت: برای سال جاری تقاضای 400 ردیف هیأت علمی کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۹    
طبق اعلام کمیته پارلمانی در انگلیس، پلیس و اطلاعات این کشور در حال استفاده از کودکان به عنوان جاسوس در عملیات های محرمانه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۹    
مسعود پزشکیان با بیان اینکه کسری اعتباراتی که در حوزه سلامت وجود دارد ارتباطی با اعمال تحریم ها ندارد، گفت: دارو و تجهیزات پزشکی در لیست تحریم ها نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۹    
شنیده ها حاکیست بانک مرکزی در حال بازنگری در پرداخت ارز مسافرتی براساس نرخ توافقی بازار ثانویه ارزی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۹    
امام جمعه بخش گلستان گفت: اگر مسئولان کشور به درستی به بحث اقتصاد مقاومتی و اعتماد به جوانان می پرداختند، امروز درگیر مشکلات اقتصادی نبودیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۴    
مسئولان شهرستان بهارستان به منظور رفع موانع احتمالی از پروژه های عمرانی بخش بوستان بازدید به عمل آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهارستان گفت: بیشترین سهمیه تاکسی در بین خانواده های شهید و ایثارگر کشور، به شهرستان بهارستان تعلق گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۹    
رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: تلاش شورای اسلامی شهر و شهرداری شهرصالحیه ایجاد تحول زیرساختی در مقایس کلان می باشد که در آینده نزدیک حاصل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۹    
رئیس اداره بهزیستی بهارستان گفت: برخی کانون های قرآنی در بهارستان تحت عنوان مهد قرآنی فعالیت می کنند که فعالیت این مراکز غیرقانونی می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۹    
برنامه آموزش و بیماریابی سل با حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و کارگران بهارستانی در این شهرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۴    
فرماندار شهرستان بهارستان گفت: با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی می توان گام های بزرگی در راه نوسازی بافت های فرسوده شهرستان بهارستان برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۴    
مراسم تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه با حضور مسئولان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۹    
علی رغم محاسبه هزینه استفاده از وسایل سرمایشی در وسایل نقلیه عمومی، رانندگان از استفاده از سیستم گرمایشی خودروی خود خودداری می کنند و سبب اعتراض شهروندان می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۹    
نشست هماهنگی و برنامه ریزی هفته دولت به منظور افتتاح پروژه های در دست اجرای شهرداری شهرصالحیه، در این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۹    
ورزشکار جوان ساکن شهرستان بهارستان با درخشش در مسابقات جهانی ووشو در کشور برزیل به مقام نخست دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴    
سرپرست جدید دفتر شهردار نسیم شهر طی مراسمی با حضور مسئولان شهری، معارفه شد و حکم انتصاب وی اهدا گردید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴    
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی نسیم شهر گفت: درپی سهل انگاری یک کارگر تعمیراتی، ساختمان مسکونی در نسیم شهر دچار حادثه انفجار لوله گاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۹    
بقای سیاسی ترامپ در معرض خطری جدی قرار گرفته. احتمالا تنها چیزی که مانع از اقدامات بیشتر علیه او می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۹    
علاء الدین بروجردی درباره خبرسازی دروغین کانال های خبری مبنی بر بازداشت خود گفت: دشمنی با آمریکا و رژیم صهیونیستی و حمایت از مقاومت سبب پاتک دشمنان می شود که این خبرسازی ها در پی همین موضوع است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۹    
پارلمان رژیم صهیونیستی امروز در رای گیری نهایی، لایحه تبعیض آمیز کشور یهود را تصویب و به قانون تبدیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴    
سازمان حج و زیارت از سال گذشته مانور زیادی برای استفاده از دستبندهای حجاج انجام داد و امسال هم چنین رویه ای را در نظر گرفته اما این ابهام همچنان وجود دارد که این دستبندها که آیا قرار است فقط در ایام ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴    
این برای رهبران اسراییلی توهین بزرگی است که شهروند اسراییلی در آن مرد عمامه مشکی، شخصی صادق تر و با کفایت تر از بیشتر رهبرانش می بیند.. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴    
معاون اداره کل فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: توزیع شیر خشک و غذای کودک باید در داروخانه ها صورت گیرد و فروش این ماده غذایی در سوپرمارکت و کنار خیابان ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴    
بیشتر از آنچه تصورش را کنید می توانید در پایتخت و در اوج گرما تفریح کنید، خانواده تان را ببینید و البته خیلی هم خرج روی دست تان نگذارد. چطور و چگونه اش را در ادامه بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴    
براساس داده های منتشر شده، سرطان سینه تنها سرطانی است که در بین زنان در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴    
اینکه سفیر جدید ایران در فنلاند دوتابعیتی است یا نه، علی رغم اهمیت آن، موضوع این وجیزه نیست. در این نوشته روی سخن با کسانی است که از کنار پدیده دوتابعیتی ها به آسانی عبور می کنند و اصرار دارند آن ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴    
امسال 85 هزار و 200 نفر از کشورمان به حج تمتع مشرف می شوند که اولین گروه زائران با شور و حال خاصی برای زیارت خانه خدا و مدینه منوره به عربستان اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴    
در روزهای پایانی هفته فیلم های سینمایی و تلویزیونی مختلفی روی آنتن تلویزیون می روند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۹    
سفیر روسیه در تهران در مصاحبه ای با یک رسانه روس بر اینکه حضور ایران در سوریه قانونی است، تأکید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۹    
رسانه های آمریکایی از شکنجه فرزندان مهاجران بازداشت شده در این کشور پرده برداشتند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۹    
همایش گرامیداشت دهه کرامت با حضور مسئولان شهرستانی و خادمین حرم حضرت معصومه (س) در شهرستان بهارستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۹    
فهرست برترین باشگاه هایی که بازیکنان حاضر در آن در جام جهانی 2018 روسیه بیشترین گل را به ثمر رساندند، منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۹    
روزنامه هاآرتص در گزارشی درباره تلاش چهار ساله ائتلاف سعودی-اماراتی برای غلبه بر مقاومت یمنی ها، نوشته است که ارتش این دو کشور از اشکالات ساختاری رنج می برد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۴    
دیوان دادگستری بین المللی خبر شکایت ایران از آمریکا به دلیل بازگرداندن تحریم های یکجانبه را تأیید کرد؛ در صورت استنکاف آمریکا از گردن نهادن به حکم احتمالی دیوان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۴    
رئیس جمهور آمریکا با تغییر متن توضیحاتش درباره نشست هلسینکی، عبارتی را که بر محاکمه افراد مرتبط با مداخله احتمالی روسیه در انتخابات آمریکا تأکید داشت، حذف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۴    
حزب الله شهرهای زیر زمینی برای مقابله با اسراییل آماده کرده و نصرالله به فرماندهان ارشدش این اجازه را داده که اگر اسراییل وارد خاک لبنان شود و یا اقدام مسلحانه ای در مرز با لبنان انجام دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۴    
سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه بیش از 70 درصد مشکلات کشور ناشی از سوءمدیریت در حوزه داخلی است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۴    
مدیر عامل جدید خانه تئاتر عنوان کرد: برای رفع مطالبات معرفتی، مادی و معنوی خانواده حکمت اندیش و سربلند تئاتر چاره ای جز کار شبانه روزی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۴    
تظاهرات کنندگان آمریکایی مقابل کاخ سفید با سر دادن شعار خائن!خائن! اعتراضشان را به سخنان رئیس جمهور کشورشان در کنفرانس خبری مشترک با رئیس جمهور روسیه نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۹    
عبدالملک الحوثی در مصاحبه با یک نشریه فرانسوی درخواست خروج یمنی ها از الحدیده را غیرمنطقی و عجیب خواند و گفت جنبش انصارالله تنها در صورتی با ایفای نقش سازمان ملل در این بندر موافقت می کند که عملیات ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۹    
منابع یمنی از عملیات نظامی گسترده ارتش یمن و انصارالله در شهرستان صراوح استان مأرب و تسلط آنها بر ارتفاعات المطار و رشته کوه های الزغن خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۹    
محققان دریافتند افرادی که سیگار می کشند در معرض از دست دادن شنوایی شان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۴    
معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار بهارستان گفت: ادارات شهرستان بهارستان از نظر نحوه تکریم ارباب رجوع، رسیدگی به مشکلات شهروندان و همچنین رعایت ساعات اداری جدید مورد بررسی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۹    
رئیس و پرسنل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان به منظور افزایش همکاری ها و تعامل بیشتر با امام جمعه جدید بخش گلستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۹    
در طرح مشترک بازرسی از مراکز مرغ فروشی و قصابی های شهرستان بهارستان بیش از 100 کیلوگرم گوشت و مرغ فاسد، کشف و معدوم گردید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۴    
درپی حادثه برق گرفتگی و دیرکردن اورژان در شهرستان بهارستان، مصدومی که با خودروی شخصی به بیمارستان انتقال یافته بود، فوت شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۹    
با وجود اعلام زمان های قطعی برق هر منطقه توسط اداره برق بازهم هیچگونه معیاری بریا قطعی های مکرر برق در شهرستان بهارستان وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۹    
عضو شورای اسلامی شهرگلستان گفت: احداث روگذر سه راهی آدران پس از اتمام پروژه زیرگذر و اتمام ان در دوره پنجم شورای اسلامی شهر در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۹    
رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: باید در خصوص نحوه صدور روادید زائران اربعین تصمیم گیری های نهایی با طرف عراقی انجام شود تا برنامه ریزی ها بر همان اساس باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۹    
سرمربی تیم ملی ایران خواهان بازگشت مهاجم روبین کازان به تیم ملی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۹    
کارت شناسایی زائران خانه خدا بر اساس تاریخ پرواز کاروان ها در حال توزیع است که در وهله نخست مدارک کاروان هایی که این هفته اعزام می شوند، تحویل داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۹    
بلیچر ریپورت 10 بازیکن برتر هر پست را در بازی های جام جهانی 2018 روسیه انتخاب کرد که 3 بازیکن ایرانی در این فهرست قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۹    
در ششمین جلسه کمیسیون ماده 10 احزاب در سال جاری دستورالعمل نحوه تخصیص اعتبارات کمک به احزاب، موضوع ماده 17 قانون نحوه فعالیت احزاب و گروههای سیاسی بررسی و به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۹    
فرستاده ویژه رئیس جمهوری روسیه با اشاره به اینکه هیچ نیروی نظامی ایرانی در جنوب سوریه نیست تاکید کرد استقرار مستشاران نظامی ایران در سوریه به درخواست دولت این کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۹    
نگاهی به روابط ایران و فرانسه در طول تاریخ نشان می دهد که پاریس همواره ایران را به عنوان یک کارت برای معامله با سایر طرف های مذاکراتی خود نشان داده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۹    
جایزه بین المللی باروت خیس که نشان دهنده منفورترین چهره استکباری در جهان است، پس از شمارش آرای مردمی، بار دیگر به ترامپ رئیس جمهور امریکا تعلق گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۴    
فوق ستاره پرتغالی با پیوستن به یوونتوس در کنار اسطوره های این باشگاه قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۴    
رئیس سازمان اداری و استخدامی رئیس جمهور با بیان اینکه برخی دستگاه های دولتی و هیچ یک از قوای دیگر و مشمولان قانون اطلاعات حقوق و مزایای کارکنان خود را در سامانه ثبت حقوق و مزایا بارگذاری نکردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۴    
علم آب و هوایی و دانشمندان اقلیم شناس ندرتا در پنل های رسانه ای حضور دارند، برعکس برنامه های تفریحی آموزشی علمی که در آنها سلبرتی های خوش آب و رنگ سفر فضایی به دیگر سیارات و ورای آن را تبلیغ می ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۴    
جریان های مختلف سیاسی به فاصله کوتاهی بعد از اتمام کنفرانس خبری رئیس جمهور آمریکا با رئیس جمهور روسیه به شدت آن را محکوم کردند و دامنه انتقادات به حدی گسترده شده که ترامپ خیانتکار و نوچه پوتین خوانده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۴    
به گفته سخنگوی سپاه در رفتار و گشت ها و کنترل های نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس و تنگه هرمز تغییر خاصی صورت نگرفته و اگر رویارویی با آمریکایی ها کمتر اتفاق افتاده بدلیل درک قدرت سپاه توسط آنهاست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۹    
درپی بازرسی کارشناسان بهداشت محیط از استخرهای شهرستان بهارستان، دو استخر متخلف شناسایی و به دلیل عدم توجه به اخطاریه پلمپ شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۹    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست بهارستان گفت: اجرای صحیح برنامه مدیریت پسماند، قوانین و ضوابط مرتبط با آن راهکار کاهش مشکلات زیست محیطی شهرستان بهارستان می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۵۹    
شهردار شهرصالحیه گفت: مجموعه مدیریت شهری به جهت مقابله با کاهش درآمدها، استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی را در دستور کار قرار داده است و پروژه های مشارکتی زیادی در دست اجرا دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۴    
نشست جوانان بخش گلستان با بخشدار و جمعی دیگر از مسئولان شهری و شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۹    
رئیس اداره آبفای شهرگلستان گفت: پیگیر برخورد قضائی با آب فروشان سطح شهر می باشیم و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان نیز می بایست در این موضوع ورود کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۴    
روند افزایشی تابلوهای حمل با جرثقیل در شهرستان بهارستان آن هم در شرایط نبود پارکینگ و جای پارک های مناسب به معضل جدیدی برای شهروندان بدل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۸    
امام جمعه بخش گلستان و هیئت همراه با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهارستان با پرسنل این اداره دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۳    
همایش آخرالزمان، عفاف و حجاب با حضور مسئولان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۳    
ارتش رژیم صهیونیستی با ارائه آمار جدیدی از تبادل آتش روز شنبه با گروه های مقاومت، اذعان کرد فقط در چند ساعت بیش از 170 راکت و موشک به شهرک های صهیونیست نشین شلیک شد که گنبد آهنین توانست تنها 30 راکت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۳    
در حالی که رژیم صهیونیستی در بحبوحه تنش ها در مرزهای شمالی و جنوبی فلسطین اشغالی به سر می برد اما از روز یکشنبه رزمایش بزرگی در چند جبهه برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۳    
عضو کمیسیون انرژی مجلس نهم معتقد است باید با تشکیل قرارگاه هماهنگی جنگ روانی و رسانه ای به مقابله هماهنگ، هدفمند و قدرتمند با جنگ رسانه ای دشمن پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۳    
سخنگوی دولت آمریکا می گفت جهان بدون این مرد جای بهتری خواهد شد و این تنها راهی بود که عدالت در مورد او اعمال شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۳    
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کالاهای ممنوع اعلام شده کالاهای مصرفی هستند که در هر گروه کالایی ممکن است با توجه به مختصات کیفی آن ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۸    
رئیس جمهور با تبریک قهرمانی مقتدرانه پولادمردان جوان کشورمان در رقابت های وزنه برداری جوانان جهان در ازبکستان، ابراز امیدواری کرد در سایه تلاش و امید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۸    
اگر مائده هژبری دانمارکی بود و کاری خلاف قانون کرده بود و با وی برخورد قانونی می شد، کسی به خود جرأت نمی داد چنین هیاهویی به راه اندازد و اذهان را مشوش کند اما در کشور ما چنین کارهایی به راحتی و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۸    
اخیراً کتابی در حوزه ترجمه و برای گروه سنی کودک و نوجوان، حاوی مطالب مستهجن، اروتیک و غیراخلاقی توزیع شده بود که با بررسی و ورود به موقع وزارت ارشاد از کتابفروشی ها جمع آوری شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۸    
ح.ه به دلیل بدهی 1000 میلیارد تومانی به بانک سرمایه توسط یکی از نهادهای امنیتی بازداشت و مدت سه هفته است که در زندان اوین به سر می برد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۸    
مقامات غربی در گفت وگو با یک شبکه آمریکایی اعلام کردند که آمریکا با عدم پذیرش درخواست سه کشور اروپایی جهت تداوم فعالیت شرکت هایشان در ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۸    
هشدار رهبر معظم انقلاب به وزیر اطلاعات در خصوص لزوم برخورد جدی با مفاسد اقتصادی، اولین تذکر ایشان در این زمینه نبوده و سابقه بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای نشان دهنده عزم جدی ایشان در برخورد با ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۳    
شهردار شهرگلستان گفت: اجرای صحیح و کارشناسانه پروژه های سطح شهرگلستان و نظارت مستمر بر اجرای آن ها جزو اولویت های شهرداری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۸    
شهرگلستان با وجود داشتن خیابان های عریض، تراکم بالای جمعیت و شلوغی خیابان های شهر از داشتن خطوط عابر پیاده در معابرش محروم است و نیازمند توجه مسئولان می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۸    
اهالی استان درعا در جنوب سوریه بعد از آزادسازی و پاکسازی مناطق خود از گروه های مسلح و تروریستی در قالب راه اندازی راهپیمایی با وسیله های نقلیه خود از ارتش سوریه حمایت و استقبال کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۸    
اثرات غایی سیاست خارجی دیوانه وار ترامپ پرسش هایی جدی را هم در میان نخبگان خارجی و هم مردم درباره مناسب بودن ایالات متحده برای هژمونی جهانی مطرح کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۸    
منابع خبری روز جمعه از بازداشت نخست وزیر پاکستان و دخترش در شهر لاهور خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۸    
یک رسانه آمریکایی به دولت ترامپ توصیه کرده این خیال پردازی را که می تواند تنها با فشار اقتصادی نظام ایران را سرنگون کند، کنار بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۸    
نتایج یک بررسی جدید نشان داده است، گوگل عامل کاهش تمایل نوجوانان برای ورود به دانشگاه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۳    
ارتش و کمیته های مردمی یمن بامداد شنبه با یک فروند موشک زلزال و چند کاتیوشا به محل تجمع مزدوران عربستان در نزدیکی گذرگاه علب حمله کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۳    
محسن محسنی نسب که ساخت یاس های وحشی را در کارنامه خود دارد، گفت: برای فیلم سینمایی ملاقات درخواست پروانه ساخت داده ایم و منتظریم که مجوز ساخت این فیلم صادر شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۳    
یک دیپلمات روسیه بامداد شنبه درخواست ها برای خروج حزب الله از سوریه را غیرقابل قبول توصیف کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...