جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۴:۳۰Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

بام خبر (bameirankhabar.ir)

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای کندو عسل با 7 فقره سرقت در سامان، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 7 هزار و 500 کیلومتر از جاده های روستایی کشور طی سه سال گذشته آسفالت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری از کشف، ضبط و رهاسازی 8 قطعه طرقه چکاوکی در شهرستان کیار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: استان چهارمحال و بختیاری سالانه به تعداد دانش آموزان آن افزوده می شود و این در حالی است که جمعیت فرهنگی ما رو به کاهش است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون مدیریت توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه ما در جریان مشکلات و محدودیت ها هستیم گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: 50 درصد مدارس نیازمند ایمن سازی هستند که بهبودبخشی این فضاها به آسانی امکان پذیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: معلمی که در کوهرنگ مشغول فعالیت است، معلمی نمی کند بلکه مانند یک رزمنده دفاع مقدس فداکارانه خدمت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع عشایر استان چهارمحال و بختیاری گفت: عشایر دلیر مردان شجاعی هستند که در تمام سختی ها در جامعه ما حضور پررنگی داشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گفت: تمام مشکلات عشایر باید جمع بندی شود و انتظار دارم مسئولین جهت حل این مشکلات اقدامات لازم را انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: خشکسالی های اخیر عشایر ما را با مشکل روبه رو کرده است در حدی که آن ها برای تامین آب شرب دام های خود نیز با بحران مواجه گشتند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج عشایر گفت: تمام دستورالعمل ها تغییر واهد کرد و ما انقلاب کردیم که دستور العمل های رضا خوانی را کنار بگذاریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گفت: نیروی انتظامی به پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری مصمم به استفاده از تمام ظرفیت ها برای خدمت خالصانه به مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به کاهش بارندگی ها و مناسب نبودن ظرفیت آب سدها نیاز است مردم در مصرف برق صرفه جویی لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بیکاری و مسئله آب دو چالش اصلی استان چهارمحال و بختیاری است که توسعه استان را با مشکل مواجه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل زندانهای استان چهارمحال و بختیاری گفت: زندانهای چهارمحال و بختیاری فضای ورزشی ندارند و باید در این راستا اقدامی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کاروان سفیران کریمه چهارمحال و بختیاری گفت: خادمان حضرت معصومه (س) هم زمان با ولادت حضرت معصومه(س) به چهارمحال و بختیاری سفر می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
برای رونق مساجد باید بتوان جاذبه های فرهنگی را ایجاد کرد .
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
کاربران شبکه های اجتماعی پس از تقدیر رهبر انقلاب از امام جمعه خرمشهر، با انتشار مطالب مختلف با هشتگ#امام_جمعه_خرمشهر، از این اقدام شایسته ایشان تقدیر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: همه استان ها با تحریم و مشکلات اقتصادی روبرو هستند و این دلیلی برای کم کاری برخی از مدیران نمی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری هم اینک رتبه سوم کشور در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر را کسب کرده است البته این استان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری تاکنون ناموفق بوده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۰:۲۲    
سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، از تعمیر و بهسازی خوابگاه های مجتمع رحمتیه و خوابگاه پسرانه ی کاشانی و همچنین تلاش برای در نظر گرفتن خوابگاه متاهلین در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۳    
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت نساجی حجاب شهرکرد گفت: چرخه اقتصاد معیوب است و به طبع خیلی از صنایع مشکل دارند و صنایع نساجی شهرکرد جزء همان هایی است که در فروش مشکل وجود دارد اما توان رقابت با نمونه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
پس از سه سال دوری از رقابتها، تیم بوکس چهارمحال و بختیاری نایب قهرمان مسابقات کشوری شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت :تسهیل در امر تولید و تسریع در اجرای طرح های کشاورزی، می تواند مطالبات اقتصادی مردم را محقق کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۰    
یکم هر ماه ،آخرین مهلت اعلام موجودی کالا در چهارمحال و بختیاری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۲:۵۹    
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری گفت: میز خدمت در این اداره کل با هدف تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمت به آنها شروع به فعالیت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر لزوم توجه بیش از پیش به موضوع صرفه جویی و مدیریت مصرف آب در برهه کنونی گفت: رسانه ها نقش اثرگذاری در تحقق این مهم دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۷    
جرائم در ماه مبارک رمضان نسبت به ماه های دیگر کاهش پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: تولید محصول درتنها واحد صنعتی پلی پروپیلن انبساطی ایران دو برابر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از آغاز خرید تضمینی گندم در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۰    
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان شهرکرد باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد چراکه این شهرستان باید قابلیت های پاسخگویی به نیازهای استان را داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: از جوانان جویای کار و با انگیزه به جای بازنشستگان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش استان، استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر هم زمان با سراسر کشور در چهارمحال و بختیاری اقامه شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۹    
استان چهارمحال و بختیاری با دارا بودن نقاط گردشگری زیاد آماده پذیرایی از مسافران در عید سعید فطر است .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در استان چهارمحال و بختیاری کاداستر اراضی از سال گذشته شروع شده و تاکنون 39 هزار از اراضی آن را در برگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
متخصص زنان و زایمان در چهارمحال و بختیاری گفت: علت اکثر سقط ها ناشناخته مانده است و ما بیشتر علت را در کسانی جویا می شویم که دو یا سه بار تجربه سقط را داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل جهادکشاورزی چهار محال و بختیاری گفت: هم زمان با هفته جهاد کشاورزی 40 طرح و پروژه در تمامی شهرستان های چهارمحال و بختیاری افتتاح می شود .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طرح حامیان بهشتی با شعار هر شهید یک حامی به منظور حمایت مادی و معنوی خانواده های شهدا به نیابت از شهید خود راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در ایام ماه مبارک رمضان روزانه بیش از 65 تن مرغ گرم در بازار استان چهارمحال و بختیاری توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرکرد با صدور اطلاعیه به مناسبت روز قدس، تأکید کرد: روز جهانی قدس نماد مبارزه با استکبار جهانی و دفاع از ملت مظلوم فلسطین است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۷:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت نام در سامانه طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دعای جوشن کبیر دعایی است که از صمیم قلب با خداوند سخن می گویی و با هر الغوث و الغوث که میگفتم خداوند را در تمام وجودم حس میکردم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: امام راحل به معنای واقعی خودش را تحت کنترل قرار داد برخودش حکومت کرد تا توانست بر دلها حکومت کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به برنامه های روزهای 14 و 15 خردادماه در این استان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: گرانی گوشت ممکن است ناشی از افزایش قیمت نهاده ها و عدم فروش دام توسط دامدار باشد که بخشی از گوشت مورد نیاز مردم از طریق واردات تامین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری از برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات شفاهی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: گردشگری و دامپروری می تواند در رونق اشتغال روستایی و عشایری نقش مهمی را ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر حوزه ورزش و جوانان گفت: جوانان سرمایه هر کشوری هستند بنابراین برنامه ریزی دقیق برای آن ها حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۷    
به گزارش بام ایران خبر ، حمید کریمی مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با قدردانی از زحمات دکتر پریسا ترانه، زهرا داووی را به عنوان نائب رئیس هیات پزشکی ورزشی منصوب کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
صاحب باغ موزه امیر سمنان یک قرن تاریخ سمنان را با جمع آوری وسایل و اشیای مردم استان ، به بازدیدکنندگان معرفی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مشکل خانواده زندانیان نیازمند با حمایت های همه جانبه خیران و دولتمردان رفع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران دستگا های اجرایی متولی به طور شفاف از عرضه یا عدم عرضه هر نوع کالا در بازار اطلاع دقیق کسب کنند و پس از دریافت گزارش به دنبال حل مشکلات احتمالی باشند و به شکل ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: راه اندازی طرح پرتودهی گاما تاثیر بسزایی درکاهش ضایعات وافزایش کیفیت محصولات کشاورزی استان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر طیور و زنبورعسل سازمان جهادکشاوری چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به بارشهای مطلوب بهاری و مساعد بودن مراتع، امسال بیش از100هزار کلنی توسط زنبورداران مهاجر وارد مناطق ییلاقی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهار محال و بختیاری با اجرای فعالیتهای فرهنگی با ایام مبارک ماه رمضان آشنا می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خاطرات علی جلالی دهکردی یکی از باسابقه ترین خبرنگاران چهارمحال و بختیاری از خاطرات دوران دفاع مقدس و کار کردن در خبرگزاری جمهوری اسلامی
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
طرح نظارتی "ضیافت رمضان" در چهارمحال و بختیاری تا پایان ماه رمضان در حال اجرا است .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری، گرامیداشت تاریخ و فرهنگ اقوام مختلف استان را کار ارزشمندی دانست و گفت: این برنامه های فرهنگی به تقابل قومیت ها منجر نشود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در خصوص پیشگیری و درمان معتادان متجاهر و غیر متجاهر اقدامات موثر انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تقویت فرهنگ سرمایه گذاری از پیش شرط های توسعه است، گفت: با برخوردهای سلیقه ای و حذفی نمی توان به تداوم حضور سرمایه گذاران در استان امیدوار بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری گفت : برای حمایت از گونه گیاهی بلوط غرب، تداوم این طرح افزایش فرهنگ زیست محیطی و احیای جنگل ها را درپی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر به همان اندازه که در رسانه های مختلف دیداری و شنیداری به تبلیغ مواد غذایی مضر مانند چیپس و پفک می پردازد، به فرهنگ سازی جهت کتاب خوانی از طریق ابزار ارتباطی می پرداخت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرکرد گفت: : تحریم از اول انقلاب تا امروز بوده است و به فضل الهی هرچه تحریم ها بیشتر شده ملت ایران برجسته تر، پویاتر و زنده تر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال وبختیاری از برگزاری جشن رمضان از 10تا 17 رمضان در شهرکرد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از توقیف یک دستگاه سواری سمند و کشف 100 تخته پتوی خارجی قاچاق به ارزش 100 میلیون ریال در این شهرستان، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۷    
کمتر از 24 ساعت دیگر به استقبال ماه مبارک رمضان میرویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نصب و بارگذاری چشمه های کُبالت طرح ملی فناوری پرتودهی گاما در چهارمحال و بختیاری انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح مشاغل خانگی با اختصاص اعتباری بالغ بر 225 میلیارد ریال را از مهمترین برنامه ها پیش رو است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از حضور حفاظت محیط زیست و آموزش مردم در شهر فرخ شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش قیمت برخی کالاها، گفت: با افزایش قیمت کالاها مخالف هستم زیرا باید تمام جوانب امر اندیشیده شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال وبختیاری با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه همه جانبه استان بر حمایت از سرمایه گذاران از سوی دستگاه های متولی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مردم ولی نعمت ما هستند و لازم است رضایت و اعتماد مردم به عنوان بالاترین پشتوانه و سرمایه نظام و انقلاب اسلامی حفظ شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هم اینک برخی طرح های سرمایه گذاری چهارمحال و بختیاری گرفتار مشکلات اجتماعی و معضلات نیستند، بلکه مشکل مدیریتی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۵۲ سایت دیگر  
کارگران ما با حداقل حقو ق ها و به دور از خانوده های خود کار می کنند تا جایی که حتی ممکن است جان خود را به غم انگیز ترین و وحشتناک ترین از دست بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارقان حرفه ای منزل با 7 فقره سرقت در شهرکرد، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای فرهنگ عمومی شهر هفشجان گفت: در حوزه فرهنگ وضعیت خطرناکی داریم چراکه دشمن هویت ایرانی و دینی ما را نشانه گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ژاپنی ها در نشست با استاندار چهارمحال و بختیاری ،برای سرمایه گذاری در استان اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: علت کم آبی در استان و خشک شدن قنات و چشمه ها برداشت بی رویه از منابع آبی زیر زمینی است و در حقیقت آنچه استان را با چالش روبرو کرده همین امر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دوم اردیبشت برابر با 22 آوریل، روز زمین پاک نام گذاری شده است روزی که باید بر خود یادآور شویم که حال زمین خوب نیست و باید برخی از اعمال خود را اصلاح کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری گفت: ضدعفونی کردن بیش از 150 آبشخور و منابع آبی در مناطق حفاظت شده در این استان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: استفاده از ظرفیت زنان در مدیریت ها به توسعه جامعه کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گفت: شار پرتو ایرانیان(پرتو دهی گاما) درآینده نزدیک دراستان افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کسب رتبه نخست ملی در خصوص ضریب اسکان مسافران نوروزی رضایت بخش و نشاندهنده توانایی استان در جذب مسافران و گردشگران داخلی و خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از کشف 4 تن و 800 کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: اولین حرکتی که ما را به مصرف کالای داخلی می رساند، فرهنگسازی عمومی است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری گفت: من یک سر سوزن وابستگی به هیچ گروه و جناحی نداشته و نخواهم داشت گاهی اگر نسبت به شخصی موضعی گرفته ام و فردی را حمایت کرده ام به معنای جناحی بودن بنده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: 250 هزار زائر از ابتدای تعطیلات عید نوروز تا پایان روز ششم فروردین در قالب طرح آرامش بهاری از بقاع متبرکه استان دیدن کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: در ایام نوروز 133 هزار اقامت در چهارمحال و بختیاری ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
آبشار شیخ علی خان در نزدیکی شهر چلگرد، مرکز شهرستان کوهرنگ، قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری چهارمحال و بختیاری گفت: بوته کنی گیاهان مرنعی تا پایان فصل تابستان در چهارمحال و بختیاری ممنون می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری گفت: مرحله دوم طرح نظارت نوروزی و آمادگی کامل جایگاههای عرضه سوخت چهارمحال و بختیاری در خدمات به مسافران نوروزی و شهروندان اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین مدرسه طبیعت در چهارمحال و بختیاری راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاونت خدمات شهری شهرداری شهرکرد گفت: امروز حقوق و عیدی کارگران شهرداری شهرکرد به طور کامل پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف کالای قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در محور کیار - شهرکرد، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهرکرد گفت: وجود شادی در جامعه لازم است ولی در چارچوب فرامین خداوند؛ شادی را نباید مانند پتکی برای ترویج منکر استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کشوری که نسبت به شهدا و ارزش های خود پای بند باشد، همیشه پیروز است و قدم گذاشتن در سرزمین های نور یعنی پای بندی به ارزش و فرهنگ شهدا
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استان چهارمحال و بختیاری همانند دیگر نقاط ایران اسلامی در آستانه سال نو اقدام به خانه تکانی می کنند و تا پایان روز 13 که همان روز طبیعت است در تکاپو هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تشریفات قانونی تحویل اجساد حادثه سقوط هواپیمای ترک در حال انجام است، گفت: با انجام این امور در اولین فرصت اجساد تحویل کشور ترکیه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل پزشک قانونی چهارمحال و بختیاری گفت: نمونه برداری اولیه اجساد قربانیان سقوط هواپیما ترکیه انجام شد و اجساد تحویل مقامات قضایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حفظ وحدت در فرماندهی امدادرسانی به هواپیمای سقوط شده ترکیه در منطقه دورک اناری شهرستان کیار مورد توجه قرار گیرد.
مشاهده نتایج بیشتر...