چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۷:۴۳Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

بانک مسکن (bank-maskan.ir)

  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن با اشاره به اینکه این بانک در کنار وظیفه ذاتی به مسوولیت اجتماعی خود نیز واقف است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از رشد 43 درصدی تسهیلات پرداختی طی 9 ماه اول امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر شایان مدیرعامل بانک مسکن به رسالت بانک مسکن در حمایت از اقشار آسیب پذیر اشاره کردو گفت:طرح اقدام ملی می تواند در تحقق این امر مهم و تامین مسکن اقشار آسیب پذیر و کم درآمد بسیار موثر باشد
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۶۴ سایت دیگر  
سقف فردی تسهیلات خرید و ساخت مسکن ایثارگران افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس اداره کل خزانه و نقدینگی بانک مسکن از انتشار 30 هزار میلیارد اوراق گواهی سپرده با نرخ سود 18 درصد همزمان با هشتاد و دومین سالگرد تاسیس بانک مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
دکتر شایان در پیامی هشتاد و دومین سالگرد تاسیس بانک مسکن را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
در مراسم افتتاحیه ششمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران، بزرگداشت مرحوم ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل فقید و سابق بانک مسکن برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۹   + ۸۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از اضافه شدن یک شکل جدید تسهیلات خرید مسکن به سبد تسهیلاتی این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مسکن با تاکید بر اینکه این شرکت از پروتکل ها و استانداردهای احداث عدول نمی کند و همین موضوع موجب استقبال متقاضیان مسکن از خرید واحدهای مسکونی ساخته شده می شود گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
دکتر شایان با تاکید بر اعتماد به نفس و ولایت مداری کامل شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: امیدوارم رفتار و ویژگی های شخصی ایشان درسی برای ما باشد تا رهرو این مسیر باشیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سالن همایش های بانک مسکن مزین به نام سپهبد قاسم سلیمانی رسما افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به علت اصلی رکود و تورم مسکن، گفت: علت اصلی آشفتگی بازار مسکن نقدینگی است به عبارتی افزایش نقدینگی و همچنین کاهش ارزش پول ملی باعث شده که این بازار آشفته و دچار رکود و ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
نسل جدید همراه بانک مسکن مزایای منحصربه فردی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. در نسخه جدید همراه بانک تحت وب ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سپرده سرمایه گذاری آتیه طلایی 3 بانک مسکن امکان جدید به منظور پس انداز طیف مشتریان فراهم می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۶۰ سایت دیگر  
بانک مسکن توسعه و افزایش تعداد لاین های الکترونیکی اخذ عوارض در آزاد راه ها و اعمال تخفیف برای خودروهای عمومی را در دستور کار قرار داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی بانک مسکن طی بیانیه ای ضمن فرارسیدن ایام فاطمیه و اولین سالگرد آسمانی شدن سردار دل ها، بر ادامه راه شهدای حرم به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
در بازدید جعفر آقا ملائی و هیات همراه از شعب استان آذربایجان شرقی، به اهمیت وصول مطالبات در بالا بردن توانایی بانک در پرداخت تسهیلات تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۶:۱۴   + ۴۷ سایت دیگر  
علمداری عضو هیات عامل و معاون مدیر عامل در امور اعتباری، از آغاز بررسی و تدوین سیاست های بانک مسکن در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۱۴   + ۴۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام آزادیان رئیس اداره کل پیگیری وصول مطالبات با توجه به شرایط کنونی اقتصادی افراد و فعالان اقتصادی و همچنین به منظور تسریع تعیین تکلیف مطالبات غیرجاری ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
اختیارات و امکانات باید به بهترین شکل در اختیار روسای شعب قرار گیرد تا برای رسیدن به اهداف بانک اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن با تحلیل اوضاع بازار زمین و مسکن، طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن ارزان را جبران کننده تورم شدید نهاده های اصلی ساختمان توصیف کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۵:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی بانک مسکن به مهدی احمدی رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن، اهدا شد
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس اداره کل نقدینگی و خزانه داری بانک مسکن از فراهم شدن بستر ارائه خدمات احراز هویت سجام از طریق شعب بانک مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس اداره کل پیگیری وصول مطالبات بانک مسکن از تمدید مهلت اجرای قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور تا پایان سال جاری خبر داد و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
حضور سرزده مدیرعامل بانک در شهر کریمه اهل بیت و بازدید از مدیریت شعب استان قم به منظور کسب اطلاع از مشکلات و کاستی های موجود در فرآیند اجرای امور ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار دکتر شایان این روز را به جهادگران این عرصه تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۶   + ۵۴ سایت دیگر  
محمود شایان در گفت و گو با پایگاه خبری بانک مسکن گزارشی از آخرین وضعیت تامین مالی بخش مسکن و ساختمان ارایه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۶    
عضو هیات عامل بانک و معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی در خصوص دارندگان سهام عدالت که روش غیر مستقیم را برای آزاد سازی انتخاب کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن با تشریح مزایای سهامداری در شرکت های استانی سرمایه گذاری سهام عدالت، از هموطنان درخواست کرد که با ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت، از این مزایا برخوردار شوند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۴۵ سایت دیگر  
عضو هیات عامل و معاون مدیر عامل در امور اعتباری بانک مسکن از ابلاغ شرایط اجرای فاز جدید طرح اقدام ملی مسکن به شعب سراسر کشور، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) با تاکید بر اینکه بر خلاف تصور عموم، تامین مسکن یکی از دغدغه های کادر درمان است، از حمایت های بانک مسکن برای تامین تسهیلات مسکن کادر درمان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
در پی شهادت سردار دکتر حاج محسن فخری زاده معاون علمی و پژوهشی وزیر دفاع و از دانشمندان هسته ای کشورمان، مدیرعامل بانک مسکن پیام تسلیت صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی مقاومت بسیج حوزه شهدای بانک مسکن از تمهیدات این بانک برای حمایت از تامین مسکن کادر درمان این بیمارستان و همچنین کمک های اعتباری برای خرید ملزومات و تامین مطب آنها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص)، با بیان اینکه تامین مسکن دغدغه خاص کادر درمان و پزشکی کشور است، گفت: روسای بانک های کشور برای خدمت رسانی به کادر درمان و سلامت انگیزه کافی دارند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن از استقرار میز خدمت این بانک در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) برای ارائه خدمات به کادر درمان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس اداره کل اعتبارات و تامین مالی بانک مسکن از انعقاد 15 هزار و 115 قرارداد تسهیلاتی برای متقاضیان ساکن بافت فرسوده جهت نوسازی املاک طی 20 ماه گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن با بیان ضرورت کاهش مراجعات حضوری به شعب بانکی، اعلام کرد که شرایط برای ارائه خدمات بانکی مطابق با دستورالعمل های بانک مرکزی در بانک مسکن فرآهم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: مبحث 22 مقررات ملی ساختمان حکم قانون را دارد و باید اجرا شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک مسکن در بخشنامه ای به شعب خود زمینه سازی لازم برای اتصال به سامانه پیمایش مبادلات چک(پیچک) را مهیا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۶    
معاون مدیرعامل در حوزه امور اعتباری بانک مسکن از بازسازی 12 هزار و 390 واحد مسکونی تخریب شده استان های کشور در جریان سیل فروردین ماه 98 با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس اداره کل نقدینگی و خزانه داری بانک مسکن از رفع انسداد مسیر تخصیص اوراق به دارندگان غیرسجامی حساب سپرده گذاری ممتاز بانک مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بنا به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مدیرعامل بانک مسکن-دکتر محمود شایان- در اولین بازدید از شعب تحت پوشش منطقه غرب تهران، در بازدید از شعبه نمونه توحید ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک مسکن امکان جدیدی برای پس انداز مشتریان خود در قالب راه اندازی سپرده گذاری کوتاه مدت آتیه طلایی فراهم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن خطاب به دولت و مردم درباره روند پیشرفت اقدامات و برنامه های مرتبط با تامین مالی طرح اقدام ملی مسکن توضیح داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
یوسفی علت نوسان های اخیر قیمت اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید پردیس با تاکید بر اینکه انتقال مشاوران املاک به وزارت راه و شهرسازی هم به نفع بازار مسکن است و ایزارهای قانونی را در برخورد با دلالان مسکن مهر در اختیار ما خواهد گذاشت گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در پیامی گرامیداشت هفته بسیج را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر شایان در بازدید از مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات،علاوه بر تاکید بر افزایش سرعت وکیفیت خدمات الکترونیکی بانک مسکن در دوره شیوع ویروس کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۷۸ سایت دیگر  
بانک مسکن طی 7 ماهه اول امسال موفق شد بیش از 20 هزار میلیارد تومان انواع تسهیلات در بخش مسکن و ساختمان به گروه های متقاضی در بازار خرید، ساخت و تعمیرات خانه و آپارتمان پرداخت کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن همزمان با تقدیر این بانک در سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، مهم ترین اقدامات این بانک در حوزه مسوولیت های اجتماعی را تشریح و بر ضرورت تداوم این اقدامات تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مشتریان بانک مسکن در صورتی که به دلیل غیرفعال شدن اینترنت بانک خود، امکان استفاده از سرویس های غیرحضوری را ندارند، با یک روش ساده مجددا می توانند سامانه همراه بانک خود را فعال کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید با تاکید بر اینکه در بخش عمده ای از واحدهای مسکن مهر مقررات ملی ساختمان رعایت شده است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا، در بازدیدی که مدیرعامل بانک وهیات همراه آن از اداره کل گزینش بانک مسکن داشتند؛مرتضی هاشمی رییس آن اداره از نحوه انجام امور گزینشی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۳    
مدیرعامل بانک مسکن در بازدید از اداره کل آموزش این بانک، تدابیر و برنامه های عملیاتی این واحد در دوره کرونا را بررسی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک مسکن در جشنواره شهید رجایی به عنوان بانک برتر معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک مسکن در ماه گذشته پاسخگوی بیش از 11 هزار و 300 سوال مشتریان بودند و 80 درصد این پرسش ها در حوزه انواع تسهیلات بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
اولین مدرسه شهدای بانک مسکن در استان گلستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رضا صادقی اقدم، رییس اداره کل امور مدیریت های شعب بانک مسکن در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا اعلام کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
هفته گذشته حدود 40 هزار واحد مسکونی مهر توسط رئیس جمهور در مراسمی به شکل ویدئو کنفرانس افتتاح شد. در این مراسم البته بخش هایی از طرح اقدام ملی مسکن نیز کلنگ زنی و بخشی هم به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس اداره کل اعتبارات و تامین مالی بانک مسکن آخرین وضعیت پرداخت سه سطح تسهیلات ارزان قیمت به سیل زدگان فروردین ماه سال گذشته را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن تاکید کرد که بانک مسکن در راستای بهبود فرهنگ استفاده از ماسک، یک جشنواره عکاسی برگزار کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس اداره کل اعتبارات و تامین مالی بانک مسکن از آنلاین فرآیند تشکیل پرونده تسهیلاتی بافت فرسوده و مسکن مهر شهرهای جدید خبر داد و اعلام کرد: مدل جدید طراحی شده ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه کثرت دلالان مسکن مهر در این شهر متاثر از مباحث اقتصادی و امن بودن مسکن برای سرمایه گذاری است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
برندینگ یا همان برندسازی یکی از مهم ترین ابعاد هر کسب وکاری است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۱۸    
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از تسریع جریان نوسازی بافت فرسوده استان های مختلف کشور با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت از سوی این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کلنگ زنی 509 هزار واحد مسکونی در قالب برنامه اقدام ملی مسکن و طرح مسکن مهر با حضور رئیس جمهور آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح 11 هزار و 600 واحد مسکونی در قالب طرح ملی مسکن در کشور از آغاز پایدار تولید مسکن در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن در راستای بهره مندی اقشار جامعه از نیات خیرخواهانه سپرده گذاران بانک برگزار شد
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن با بیان اینکه بانک مسکن تنها بانک توسعه ای – تخصصی در حوزه تامین مالی بخش مسکن و ساختمان است گفت: ما در این دوره، تحقق چهار هدف کلیدی را دنبال می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن با ارایه گزارش جدید خود به دولت و مردم درباره بزرگترین طرح ملی تولید و عرضه مسکن، از افزایش مشارکت متقاضیان این طرح طی یک ماه گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مهدی احمدی در گفتگو با پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، با اشاره به جزئیات برگزاری جشنواره انشانویسی اظهار داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به اینکه شرایط ساخت و ساز این روزها سخت و دشوار شده و بانک مرکزی باید از ابزارهای خود برای الزام سایر بانک ها به پرداخت تسهیلات مسکن بهره بگیرد گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
در حالیکه به افتتاح اولین واحدهای مسکن ملی (اول آبان) توسط رئیس جمهوری چند روزی باقی مانده، بررسی افزایش سقف تسهیلات مسکن ملی در دستور کار وزارت راه و بانک مرکزی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی هبیتات (برنامه جهانی اسکان بشر) ایران به عنوان ریاست شورای اجرایی هبیتات برای مدت یکسال برگزیده شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک مسکن به عنوان یکی از سه بانک برتر کشور در حوزه پایداری در سرویس دهی خدمات مبتنی بر کارت به مشتریان خود معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر محمود شایان طی پیامی، درگذشت همکار شعبه آیت الله کاشانی مشهد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن اعلام کرد: تکمیل بخش اصلی سیستم متمرکز بانکی (Core Banking) تا آذر ماه به سرانجام می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
دکتر شایان از انتشار نخستین اوراق آزادراه کشور در بازار سرمایه با همکاری بانک مسکن خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات از اتصال 5 آزادراه کشور به سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی بانک مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۱۰۶ سایت دیگر  
بانک مسکن سقف تسهیلات قابل پرداخت از محل حساب پس انداز مسکن جوانان در تهران را 60 درصد افزایش داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا ، دکتر شایان ضمن بازدید از بخش های مختلف ساختمان شعبه استاد مطهری ، راهکار و تدابیر لازم برای بهینه سازی خدمات رسانی به مشتریان را ارایه کرد .
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن درباره روند پیشرفت طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن از منظر تامین مالی و پرداخت تسهیلات در این طرح ملی گزارش داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس اداره کل نظارت و ارزیابی اعتباری بانک مسکن، توسعه ساخت و سازهای با کیفیت در شهرهای کشور از طریق حمایت تسهیلاتی از سازندگان حرفه ای را یکی از مهم ترین اهداف اعتبارسنجی این بانک برای پرداخت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن عصر امروز (شنبه 29 شهریور) در محل این بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: بانک مسکن می تواند با تعریف روش های متنوع و تعمیق حضور خود در اقتصاد، طلایه دار خروج از رکود باشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در پیامی انتصاب نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
ورود با اثر انگشت و خوانش شماره کارت از طریق دوربین تلفن همراه، از جمله امکانات ویژه در همراه بانک جدید بانک مسکن است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اعتبار مورد نیاز برای نوسازی بافت های فرسوده را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۵۲ سایت دیگر  
تغییر قابل توجه سقف تسهیلات پرداختی از محل اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن سبب شکل گیری تقاضای انتقال تسهیلات زوجین به خریداران انفرادی در بازار مسکن شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر امور اعتبارات بانک مسکن از استقبال سازندگان و انبوه سازان برای دریافت تسهیلات ساخت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان با اشاره به اینکه اگر عرضه مسکن به تقاضا نزدیک شود می توان از رشد قیمت مسکن جلوگیری کرد گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید پردیس گفت: پرداخت به موقع و همکاری بانک مسکن در وام 1000 میلیارد تومانی باعث شد تا امروز شاهد تحویل به موقع واحدهای مسکن مهر با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
اولین قرارداد پروژه های اقدام ملی توسط بانک مسکن در استان اردبیل منعقد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تندیس زرین دومین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی به مدیرعامل بانک مسکن اعطا شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
براساس اعلام مدیر کل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدت پذیره نویسی واحدهای صندوق مذکور تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 1399/06/26 تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه طرح دو فوریتی تولید سالانه یک میلیون مسکن آماده شده و بزودی در صحن مجلس بررسی می شود گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
به درخواست مدیریت های شعب بانک مسکن، اجرای طرح بخشودگی جرایم بدهکاران بانک مسکن تا پایان مهرماه ادامه خوهد یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
محمود شایان در گفت و گو با پایگاه خبری بانک مسکن، در تشریح اولین گزارش مربوط به روند تامین مالی طرح اقدام ملی مسکن اعلام کرد: حساب بانکی 68 هزار متقاضی واجد شرایط در طرح اقدام ملی مسکن ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن همزمان مهم ترین اقدامات این بانک در حوزه بازسازی واحدهای مسکونی کشور طی یکسال گذشته را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن جزییات دو دستاورد شاخص این بانک طی یک سال گذشته را تشریح کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...