سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۰۳:۳۰Aug 2018 21

خبرهای برترین ها 9 دی 1396 - bartarinha.ir

برترین ها 29 اسفند 1393 برترین ها 29 اسفند 1394 برترین ها 30 اسفند 1395 برترین ها 31 فروردین 1396 برترین ها 31 اردیبهشت 1396 برترین ها 31 خرداد 1396 برترین ها 31 تیر 1396 برترین ها 31 مرداد 1396 برترین ها 31 شهریور 1396 برترین ها 30 مهر 1396 برترین ها 30 آبان 1396 برترین ها 30 آذر 1396 برترین ها 30 بهمن 1396 برترین ها 29 اسفند 1396 برترین ها 1 دی 1396 برترین ها 2 دی 1396 برترین ها 3 دی 1396 برترین ها 4 دی 1396 برترین ها 5 دی 1396 برترین ها 6 دی 1396 برترین ها 7 دی 1396 برترین ها 8 دی 1396 برترین ها 9 دی 1396 برترین ها 10 دی 1396 برترین ها 11 دی 1396 برترین ها 12 دی 1396 برترین ها 13 دی 1396 برترین ها 14 دی 1396 برترین ها 15 دی 1396 برترین ها 16 دی 1396 برترین ها 17 دی 1396 برترین ها 18 دی 1396 برترین ها 19 دی 1396 برترین ها 20 دی 1396 برترین ها 21 دی 1396 برترین ها 22 دی 1396 برترین ها 23 دی 1396 برترین ها 24 دی 1396 برترین ها 25 دی 1396 برترین ها 26 دی 1396 برترین ها 27 دی 1396 برترین ها 28 دی 1396 برترین ها 29 دی 1396 برترین ها 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۷    
تیراندازی در نزدیکی میدان سرخ مسکو دو مجروح به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۵    
فال روزانه یکشنبه 10 دی 1396 چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 10 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی خلاق، شجاع، محترم و با اصالت هستید ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۴    
وکیل ملت: انتشار برخی خبرها مبنی بر خروج تلگرام از دسترس به دستور رییس جمهوری تکذیب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۰    
شرایط زندگی زلزله زده های معلول زیر چادرها و کانکس ها، سخت است آنها برای رفتن به سرویس های بهداشتی دورتر از خانه، مشکل دارند و نمی توانند از سرویس های بهداشتی معمولی استفاده کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۴۵    
از ساعت 23 امشب بیشتر دستگاه های پرداخت در محل (پوز) از دسترس خارج شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۴۳    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: نمایندگان ستاد نامزدهای معترض انتخابات 88 تصریح می کردند که می دانیم تقلب نشده است؛ پس چرا همچنان شعار تقلب را ادامه دادند و مردم را به خیابان ها کشاندند؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۷    
رییس جمهور آمریکا بار دیگر با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود، حمایت خود را از راهپیمایان و تجمع کنندگان غیرقانونی در ایران، اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۴    
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۳    
این وضعیت باعث شده تا مسئولان هیات مدیره خانه سینما توسط شماری از رسانه ها که بعضاً همسو با این مجموعه هستند، متهم شوند که به واسطه پست هایشان در سازمان سینمایی و نهادهای زیرمجموعه اش ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۲    
مهاجم اتلتیکومادرید از شکست تیمش در بازی دوستانه جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۱    
یک سناتور جمهوری خواه آمریکا در واکنشی خصمانه و مداخله جویانه نسبت به راهپیمایی و تجمعات غیرقانونی در ایران، گفت: از همه ی ملت ها می خواهم تا از تظاهرات کنندگان ایرانی حمایت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۰    
مسکو - ایرنا - فردی که افراد واقع در یک اداره پست در شهر خارکوف در شرق اوکراین را به گروگان گرفته و تهدید به انفجار کمربند انتحاری کرده بود، توسط نیروهای امنیتی دستگیر و گروگان ها آزاد شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۵    
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۱    
پاول دوروف در پستی توئیتری مسدود شدن آمدنیوز را تایید کرد و در مورد خط قرمزهایی که این کانال معاند رد کرده، به کاربران هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۱۳    
حمید علیدوستی در پشت صحنه سریال شهرزاد حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۰۷    
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۳:۰۳    
رییس فراکسیون امید پیگیری مطالبات با سازوکارهای قانونی را حق طبیعی مردم دانست و اعلام کرد متشنج شدن فضای کشور خواست بدخواهان ملت و کسانی است که به دنبال از بین بردن امید مردم هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۵۸    
شیاطین سرخ با ارائه یک بازی نه چندان جذاب در زمین خودشان متوقف شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۵۷    
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۴۵    
مردجوان که از طریق درج آگهی در فضای مجازی، زن جوان مطلقه ای را به بهانه کار در خانه به آپارتمانش کشانده و به او تعرض کرده بود، صبح دیروز ازسوی قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۴۳    
جانشین قرارگاه ثارالله(ع) سپاه پاسداران با اشاره به وضعیت امنیتی شهر تهران در پی ایجاد تجمعاتی در سطح شهر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۴۳    
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ آخرین وضعیت واگذاری و حواشی تیم نفت تهران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۴۰    
تیم فوتبال اینتر با تساوی خانگی برابر لاتزیو 2 امتیاز ارزشمند را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۳۶    
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه دشمن از مشکلات اقتصادی اخیر کشور به دنبال سواستفاده است، گفت: مجلس وظیفه دارد تا اجازه ندهد که در بررسی بودجه 97 به مردم فشار اقتصادی وارد شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۳۵    
کانال تلگرامی آمدنیوز از دسترس خارج شد کانال تلگرامی آمدنیوز در پی اعتراض وزیر ارتباطات ایران به موسس تلگرام و تاکید بر تحریک این کانال به نفرت پراکنی و تشویق به خشونت از دسترس خارج شد. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۳۰    
دختر و پسر جوانی که به امید جلب موافقت خانواده هایشان برای ازدواج، با هم فرار کرده بودند پس از گذشت دو سال ازشروع زندگی مشترک شان و به دلیل اختلاف های شدید، پرونده های متعددی علیه هم تشکیل دادند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۲۷    
دو پسر جوان که به اتهام آزار و اذیت دختر 11 ساله مغازه دار همسایه دستگیر شده اند، در تحقیقات مقدماتی خود را بیگناه دانسته و مدعی شدند پدر دخترک برایشان پاپوش دوخته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۲۶    
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۲۵    
ورود به دادگستری کرج و تخریب آن تکذیب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۸    
7 مرد افغان که پس از کشف جسد پسر گمشده هموطنشان در باغ متروکه، بازداشت شده بودند برای تحقیقات تخصصی به دادسرای جنایی انتقال یافتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۷    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید منتظر فتنه های جدید باشیم؛فتنه های جدیدتر و پر راز و رمزتر و کسانی فاتح و پیروزند که از رهبری الهی تبعیت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۶    
سخنان آقای روحانی درباره مؤسسات، نهادها، سازمان های فرهنگی و پژوهشی و تشریفاتی متعددی که...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۲:۰۳    
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۵۹    
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۴۵    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این که پژوهش کشور به صدقه نیاز ندارد، بلکه نیازمند جدی عقل و تفکر است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۴۰    
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۳۱    
یک عضو مجمع تشیخص مصلحت نظام با تاکید بر این که حماسه ی 9 دی نقطه ی عطف انقلاب و نظام اسلامی است، از این رخداد به عنوان انقلاب سوم یاد کرد که عقلانیت مردم زمینه ساز آن شد. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۲۷    
اصفهان – رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بنا بر مصوبات ستاد مدیریت بحران استان اصفهان فردا مدارس ابتدایی و پیش دبستانی اصفهان و هفت شهرستان استان تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۲۷    
روملو لوکاکو لحظات پراسترسی را در دیدار منچستریونایتد برابر ساوتهمپتون تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۲۰    
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول از عملکرد تیمش برابر لستر ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۹    
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۷    
آی اسپورت- ستاره مصری لیورپول توانست نام خودش را در تاریخ این باشگاه ثبت کند. محمد صلاح با دو گلی که در جریان پیروزی 2-1 لیورپول مقابل لسترسیتی ب ثبت رساند توانست تعداد گل هایش در این فصل را به عدد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۶    
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد که نیمی از شهروندان آلمانی خواستار کناره گیری سریع مرکل از صدر اعظمی آلمان هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۵    
ما بخاطر دعوتی که از مردم کردیم نه پیش مردم شرمنده ایم و نه به آنها بدهکار. به نظر من اگر مردم کشور ما این مشارکت انتخاباتی را نداشتند به مراتب مشکلات جامعه ما از کشور پاکستان و مصر بیشتر بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۹    
آنتیونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی مجموعا سال 2017 را برای تیمش مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۹    
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۰    
آخرین بازی چلسی در سال 2017 با برتری پرگل و 0-5 این تیم برابر استوک سیتی همراه بود و با توجه به توقف منچستریونایتد، این تیم سال را در رتبه دوم لیگ برتر به پایان رساند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۹    
میزان درآمد تیم کوک مدیر عامل اپل در سال 2017 اعلام شد. درآمد مدیر عامل اپل در مقایسه با سال 2016 نزدیک به 46 درصد افزایش داشته است که نشان از فعالیت مالی بسیار خوب وی و همچنین شرکت اپل دارد. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۰    
نماینده مردم شهرستانهای گیلانغرب، سرپل ذهاب و قصرشیرین گفت: قول گرفتیم دانشجویان مناطق زلزله زده که در دانشگاه آزاد درس می خوانند تخفیف شهریه و دو ترم معافیت شهریه داشته باشند که منتظر اجرای آن هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۰    
در نظرسنجی اخیر شبکه سی ان ان، شصت و پنج درصد آمریکایی ها اعلام کردند از عملکرد دونالد ترامپ ناراضی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۸    
نماینده مردم تهران پیشنهاد داد مسئولان برای تحلیل اتفاقات اخیر در شهرهای مختلف به میان مردم رفته و حرف های آنها را بشنوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۳۸    
فرماندهی انتظامی استان سمنان از کشف 253 کیلو ماده مخدر سنتی تریاک در یکی از عملیات های پلیس این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۳۲    
اهواز - نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک های خوزستان، کیسه را برای مردم شل کنند و اینقدر به مردم سخت نگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۳۰    
زمین لرزه ای با قدرت 3.9 ریشتر، در مرز استان های فارس و هرمزگان به وقوع پیوست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۲۲    
پاول دوروف، بنیانگذار شبکه تلگرام گفت: ترویج خشونت بر اساس مقررات تلگرام ممنوع است، اگر {چنین موردی} صحیح باشد ما ناچاریم این کانال ها را مسدود کنیم، بدون توجه به اندازه کانال و تاثیرات سیاسی آن.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۱۶    
محمدعلی نجفی فردا به جلسه شورای شهر تهران خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۱۰    
مدیر بازرسی اصناف استان خراسان رضوی گفت: بیشترین تخلف صورت گرفته در شب یلدا در حوزه آجیل و خشکبار و خرده فروشان میوه رخ داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۹    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: یک مسئله ی مهم در بررسی بودجه 97، عدم افزایش قیمت حامل های انرژی است که افزایش قیمت این حامل ها سبب گرانی و تورم خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۰    
کارشناس مسائل بازار سرمایه گفت:بازار داغ بیت کوین همانند بازار فارکس که با معامله گر های بازار فاین خرید و فروش می شود، برای مدت کوتاهی پا بر جا و سود ده می ماند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۹    
نگاهی به تجمع های جسته و گریخته چند روز اخیر در برخی شهرها این نگرانی را ایجاد می کند که حرف و صدای مردم، در لابلای فرصت طلبی های ضدانقلاب گم شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۷    
پنج بازیکن در صدر جدول پنالتی زن های لیگ حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۰    
ژاپن یکی از زلزله خیز ترین کشور های دنیا است، اما مردم آن با این وجود در زمان بروز زلزله به دقت نکات ایمنی را رعایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۴۸    
تعداد محدودی از اغتشاشگران لحظاتی قبل در خیابان انقلاب منتهی به میدان فردوسی بخش زیادی از اموال عمومی را تخریب کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۰    
معاون امنیتی استانداری تهران از تشکیل جلسه شورای تامین استان برای بررسی تجمعات امروز خبر داد و گفت: از خبر شنیده شدن صدای شلیک در میدان امام حسین(ع) بی اطلاع هستم و خبری در این باره ندارم و نمی توانم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۰    
کارشناس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به پدیده آلودگی هوای کلان شهرها تا اواخر وقت روز دوشنبه گفت: سامانه بارشی جدیدی از اواخر وقت دوشنبه وارد کشور می شود که بخشهایی از غرب ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۱    
سایت AD هلند در گزارشی کامل به بررسی اتفاقات رخ داده در نیم فصل نخست پرداخت و سپس تیم منتخب را براساس نظرسنجی از اهالی فوتبال معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۰    
دروازه بان موفق فوتبال ایران در لیگ سوئد در پایان قرارداد خود با باشگاه اسکیلستونا اکنون در تهران حاضر شده و به همراه نارنجی پوشان تمرینات اختصاصی خود را دنبال می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۶    
پاییز امسال خشک ترین پاییز ایران در 67 سال اخیر بوده است و باید برای بهتر شدن وضع بارش برف و باران دعا کرد زیرا دولت احمدی نژاد برای جبران تبعات خشکسالی سال 87 مبلغی معادل پنج میلیارد دلار از صندوق ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۱    
رئیس پلیس شهرستان جم از توقیف یک موتورسیکلت قاچاق غیر مجاز به ارزش 120 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۰    
تهران-ایرنا- رسانه های عربی با پوشش حضور پرشکوه مردم ایران در پاسداشت حماسه 9 دی، نوشتند: هزاران شهروند ایرانی امروز (شنبه) در حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۴    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، روایت یک دیدار ویژه با رهبر انقلاب در اوج فتنه را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۱    
عباس عبدی می گوید: اعتراضات اخیر یا آنچه در آینده رخ دهد، جز استهلاک بیشتر سرمایه اجتماعی و از میان بردن نظم و آرامش نتیجه دیگری ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۱    
رئیس کلانتری 163 ولنجک، با اشاره به دستگیری دو سارق لوازم داخلی خودرو در محدوده ولنجک، گفت: مالباختگان می توانند ضمن مراجعه به این کلانتری، اموال مسروقه خود را شناسایی و بازپس گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۱    
تیم نونهالان بارسلونا برای سومین سال متوالی فاتح لیگ آینده سازان شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۱    
علی جباری در گفت وگو با روزنامه خبرورزشی از نتایج تیم استقلال ابراز رضایت می کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۳    
دولت بهار: محققین استرالیایی درختی به نام سالاد میوه پرورش داده اند که ثمره این درخت هلو، زردآلو، شلیل، لیموترش، پرتقال و نارنج است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۳۱    
سرجی روبرتو را بی شک حالا باید یکی از ستاره های بارسلونا دانست، بازیکنی چند پسته که عصای دست مربیان بلوگرانا محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۵    
رئیس سازمان اوقاف ریشه انقلاب اسلامی را خون امام حسین (ع) و شهداء دانست و گفت: باید از فتنه 88 درس عبرت بگیریم و برای آینده، فتنه گران را بشناسیم زیرا این اولین و آخرین فتنه نبود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۱۸    
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دعوای ما در فتنه با چهار فریب خورده نیست، طرف مقابل ما استکبار، آمریکا و رژیم صهیونیستی است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۶:۰۷    
ساری - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: مجهزترین پلاتوی تخصصی تئاتر شمال کشور با سالن چهارسویه و به ظرفیت 150 نفر در ساری احداث شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۸    
شهردار تهران گفت: هیچ کدام از گسل های تهران فعال نشده و ما لحظه به لحظه همه را رصد می کنیم، اگر در تهران زلزله بیاید، ممکن است شش ریشتر باشد بگذارید مردم زندگی شان را بکنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۵    
تمامی مدارس ابتدایی در تهران و ری روز یکشنبه 10 دی ماه تعطیل است
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۱    
فرارو - یک روز بعد از تجمع مشهد، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مسائل اقتصادی را بهانه دانست و گفت در پشت پرده مسائل دیگری مطرح است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۵:۲۶    
از نگاه بوفون، لیونل مسی جایی در میان 5 مهاجم برتر تاریخ فوتبال ندارد ولی هری کین در فهرست او قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۴:۵۵    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش به تهیه بسته های کمک آموزشی و ملزومات لازم برای دانش آموزان زلزله زده کرمانشاه از سوی موسسات اشاره و عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۴:۴۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی: هیچگونه کمبودی در عرضه تخم مرغ نداریم و واردات آن تا رسیدن بازار به ثبات ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۴:۴۲    
مجله منزل دی ماه هم منتشر شد. این شماره از منزل پر از حال و هوای زمستان و سرما و پیشنهادهای هیجان انگیز زمستانی برای شماست. همچنین برایتان از تازه های سال جدید میلادی مطالب کاربردی آورده ایم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۴:۱۷    
فیلم های سه گانه پدرخوانده از سوی شرکت نتفلیکس در فضای مجازی منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۵۸    
محققان دانشگاهی اپلیکیشنی ساخته اند که با کمک سیگنال های وای فای، به افراد گمشده کمک می کند با تیم های نجات ارتباط برقرار کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۳۵    
تصاویر زیر بزرگ ترین زلزله های تاریخ را نشان می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۲۸    
با وجود اینکه در آستانه کاهش نرخ سود بانکی در شهریور ماه بانک ها دست به انتقال سپرده های کوتاه مدت به بلندمدت برای ماندگاری سپرده ها زدند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۲۷    
محققان می گویند روش تازه ای برای درمان بیماری روانی اختلال استرسی پس از ضایعه روانی یا پی تی اس دی ابداع کرده اند که بیماران با گوش دادن به صدای امواج مغز خود آرام می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۳:۱۵    
بطور حتم تا به حال متوجه این نکته شده اید که فویل های آلومینیومی از ضروری ترین لوازم آشپزخانه هستند اما به کاربردهای اعجاب انگیز آنها در خیلی از مصارف خانگی توجه نکرده اید ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۲:۱۱    
مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۶    
از جمله اتفاقاتی که با مقدمه اجرای طرح هدفمندی یارانه ها در کشورمان رخ داد، برقرار کردن ارتباط میان قیمت سوخت و حامل های انرژی با قیمت فوب بود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۶    
نخستین پروژه زاها حدید در دبی سال آتی افتتاح می شود و شامل یک برج توخالی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۱۰:۳۸    
استراحتگاه کوکو پرایو در یک جزیره دنج در مالدیو قرار دارد و برای اقامت یک شب در آن باید حدود 190 میلیون تومان (34 هزار پوند) بپردازید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۰۷:۲۷    
باز هم حضور یک دختر در ورزشگاه با لباس و آرایش پسرانه خبرساز شد و سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه ولد در خبرورزشی.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۰۷:۰۷    
حمیدرضا صدر، نویسنده و منتقد سینما و مفسر فوتبال می گوید وقتی به او زنگ زده اند تا عضو یک هیئت 70 نفره برای انتخاب آثار در جشنواره فجر شود، فهمیده از او به عنوان یک خوره تئاتر دعوت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ۰۳:۰۰    
وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه ای مداخله جویانه از اغتشاشات در برخی شهر های ایران حمایت کرده است.