سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۰۶:۳۶Oct 2020 20

خبرهای بسیج 5 مهر 1399 - basijnews.ir

 
بسیج 25 فروردین 1393 بسیج 22 دی 1394 بسیج 26 فروردین 1395 بسیج 13 خرداد 1396 بسیج 27 فروردین 1397 بسیج 29 اسفند 1398 بسیج 31 فروردین 1399 بسیج 31 اردیبهشت 1399 بسیج 31 خرداد 1399 بسیج 31 تیر 1399 بسیج 31 مرداد 1399 بسیج 31 شهریور 1399 بسیج 1 مهر 1399 بسیج 2 مهر 1399 بسیج 3 مهر 1399 بسیج 4 مهر 1399 بسیج 5 مهر 1399 بسیج 6 مهر 1399 بسیج 7 مهر 1399 بسیج 8 مهر 1399 بسیج 9 مهر 1399 بسیج 10 مهر 1399 بسیج 11 مهر 1399 بسیج 12 مهر 1399 بسیج 13 مهر 1399 بسیج 14 مهر 1399 بسیج 15 مهر 1399 بسیج 16 مهر 1399 بسیج 17 مهر 1399 بسیج 18 مهر 1399 بسیج 19 مهر 1399 بسیج 20 مهر 1399 بسیج 21 مهر 1399 بسیج 22 مهر 1399 بسیج 23 مهر 1399 بسیج 24 مهر 1399 بسیج 25 مهر 1399 بسیج 26 مهر 1399 بسیج 27 مهر 1399 بسیج 28 مهر 1399 بسیج 29 مهر 1399 
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۶    
سلیمی مسئول متنای مرکز فضای مجازی سپاه استان قم گفت: تیم پویانمایی مرکز متنای سازمان فضای مجازی بسیج قم با انیمیشن کووید 1948 موفق به کسب رتبه سوم در دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۱    
دیدار وتقدیررئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ازفرماندهان نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوندبه مناسبت هفته دفاع مقدس
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۶:۳۹    
مدیرکل انتقال خون یزد با اشاره به ضرورت مشارکت در پویش شکرانه سلامت، گفت: تاکنون 300 بیمار بهبودیافته کرونایی در استان یزد نسبت به اهدا پلاسمای خود اقدام کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۶    
همزمان با آغاز هفته شکوهمند دفاع مقدس، قبور شهدای گمنام شهرستان با حضور جمعی از مسئولین گلباران شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۹    
جانباز دفاع مقدس قاینی گفت: من برای رضای خدا و اطاعت از امامم به میدان جنگ رفتم اما تنها خواسته ای که دارم دیدار با رهبر معظم انقلاب است امیدوارم این خواسته من محقق شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۲    
آیت الله سلیمانی بر تصمیم گیری واحد برای مقابله با ویروس کرونا در کشور تأکید کرد و گفت: وزارت بهداشت و درمان در کشور باید تصمیم گیرنده نهایی باشد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۱    
فرمانده سپاه بوکان گفت: هشت سال دفاع مقدس دستاوردی برگرفته از فرهنگ عاشورایی به شمار می رود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۱    
ویزیت رایگان بیماران در منطقه محروم روستا های دشت لاله از توابع بخش الوار گرمسیری انجام شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۴۲    
همزمان با هفته دفاع مقدس، کارگاه هنرمندان نقاشی و طراحی شهرستان ری در مراسم گرامیداشت و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۳    
در جلسه مشترک رییس ارشاد و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد، یدالله عابدی به عنوان مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان منصوب شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۷    
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس فرمانده سپاه چابهار همراه با جمعی از پاسداران از خانواده شهید محمد وطن خواه دیدار و تجلیل کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۷    
معاون تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مهریز گفت: برداشت محصول انار در شهرستان مهریز آغاز شد که نسبت به سال گذشته 10 درصد کاهش نشان می دهد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۷    
رئیس سازمان بسیج جامع زنان کشور با تاکید بر اینکه دو عنصر شهادت و جهاد همواره حیات بخش اسلام بوده اند، گفت: خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران با صبر و استقامت، استکبار جهانی را به زانو درآوردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۶    
2 طرح تولیدی و ورزشی همزمان با هفته دفاع مقدس در راستای اقتصاد مقاوتی در شهرستان رامسر به بهره برداری رسید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۲    
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت: امروز محافظه کاری خنجر بر حنجره انقلاب است و روحانیون باید روشن، مبین و واضح بیان کنند تا مردم در زمینه بصیرت افزایی رشد پیدا کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۶    
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی در حاشیه کلنگ زنی طرح های آموزشی در بناب گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۱    
سرهنگ طاهرخانی گفت: زنان گنجینه های پنهان دفاع مقدس هستند که فصل جدیدی از استقامت را به منصه ظهور رساندند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۲    
در مراسم اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از بخش های مختلف فعال در سازمان فضای مجازی بسیج و همچنین فعالان عرصه فضای مجازی تقدیر شد که طی آن فارس به عنوان برترین مراکز آموزش ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۲    
رئیس بسیج فرهنگیان کشور، دفاع مقدس را بهترین تبلور آیات قرآن در زمینه توانایی یک ملت دانست و گفت: دفاع مقدس ما را به دریافت آن چیزی که می خواستیم رساند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۱:۵۱    
ویژه برنامه آبروی کوچه ها، افتخار محله در بوستان نماز شهرستان سرخه برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۲    
در نشست مجمع عمومی عادی انجمن صنفی کارفرمائی حفاظت در برابر آتش مطرح شد: به حوزه حفاظت در برابر آتش بعد از حادثه پلاسکو به طور جدی تر توجه شد و مهم ترین موضوع افزایش مقاومت سازه ها در برابر حریق است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۵۶    
رئیس قشر بانوان شهرستان سرخه در بسیج جامعه زنان گفت: ما امروز وظیفه داریم شخصیت های خوب را بشناسیم و به نسل جدید معرفی کنیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۲    
رئیس بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با بیان اینکه کمیته حقوق بین الملل هیئت اندیشه ورز از حدود یک ماه پیش تا کنون در خصوص بررسی حقوقی جنگ تحمیلی فعال شده ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۶    
نشست تجلیل از فعالان عرصه رسانه در برگزاری کنگره سرداران و 2 هزار شهید استان بوشهر با حضور مدیران و فعالان رسانه در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۶    
در گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسم صبحگاه مشترک یگان های مستقر در فرودگاه بین المللی شهدا شاهرود برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۳    
جانشین فرمانده سپاه استان لرستان گفت: تندیس همسر شهید سید نورخدا موسوی به عنوان زن فداکار لرستانی در عرصه دفاع از انقلاب و اسلام ساخته شود تا بتوانیم الگو و اسطوره را برای نسل های آینده معرفی کنیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۳    
دیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از اتصال هزار و 375 روستای این استان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۱    
دفاع مقدس را می توان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد که درس های بزرگی به نسل های گذشته، امروز و آینده داده و در سایه رهبری داهیانه امام راحل رقم خورده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۲    
با همت ناحیه مقاومت بسیج الغدیر، مراسم اهدای چند سری جهیزیه به زوج های بی بضاعت برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۲    
مازندران 15 هزار و 698 خادمیار رضوی دارد که در حال حاضر گزینش 11 هزار خادمیار انجام شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۲    
به مناسبت هفته دفاع مقدس پروژه بندهای رسوبگیر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۲    
جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار گفت: پیرو فرمایشات حضرت آقا در روز نیمه شعبان مبنی بر این که رزمایش همدلی ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۰    
امام جمعه قاین، به نقش و تاثیر گذاری رزمندگان طلاب در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: باید در زمینه جنگ نرم طلاب و روحانیون پیش قدم باشند؛ تلاش خود را برای گسترش فرهنگ ایثار ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۶    
اعضای نیروی انتظامی و سپاه شهرستان البرز به مناسبت هفته دفاع مقدس کوهپیمایی کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۲    
جانشین قرارگاه جهادسازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران، کمک به مردم کشور را در تراز مجاهدت های زمان جنگ دانست و گفت: وظیفه امروز استفاده از تمام توان و ظرفیت ها برای رضایتمندی مردم است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۲    
در آن سال های جنگ که عرصه برای حضور مردان بود، شیر زنانی بودند که دوشادوش مردان، برای حفظ خاک وطن و خدمت به رزمندگان در قسمت های مختلف جبهه و پشتیبانی حضور پرشور و فعالی داشتند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۲    
استاندارکهگیلویه و بویراحمد گفت: دفاع مقدس بخش هویت بخش دینی ما است و الگو گرفته از قیام عاشورا بوده و در عین سختی ها به ما عزت داد تا جنگ را با کمترین امکانات با سربلندی پشت سر گذاشتیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۲    
به مناسبت هفته دفاع مقدس چندین طرح عمرانی و محرومیت زدایی در آبادان بهره برداری شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۲    
طرح ویزیت رایگان توسط بسیج جامع پزشکی به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در بخش الوارگرمسیری شهرستان اندیمشک اجرا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۲    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقات دارت ویژه بانوان به همت حوزه مقاومت کوثر فامنین با همکاری حوزه و اداره ورزش و جوانان شهرستان فامنین با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۳    
سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فداء در آئین بهره برداری از نیروگاه خورشیدی اتحادیه تعاونی روستایی شهرستان برخوار تاکید کرد: ما می توانیم ظرفیت برق تولیدی را صادر بکنیم و ارز آوری داشته باشیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۳    
رئیس سازمان بسیج مهندسین سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس، نیروگاه خورشیدی اتحادیه تعاونی روستایی شهرستان برخوار به بهره برداری رسید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۲    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان ،ویژه برنامه نقش دانشجویی هرمزگان در دفاع مقدس همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس به همت بسیج دانشجویی شهرستان میناب برگزار گردید. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۷    
فرمانده سپاه الغدیر یزد با اشاره به ظرفیت های ورزشی بسیج در این استان، گفت: ظرفیت های ورزشی بسیج در استان یزد در اختیار تمام مردم بوده و استفاده از آن ها برای عموم آزاد است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۲    
نماینده مردم شریف نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: لازمه توسعه همه جانبه، توسعه شهرستان نهاوند و رفع محدودیت ها و موانع آن است بنابراین می طلبد مدیران استانی با هدف رفع موانع موجود در شهرستان پیگیری ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۲    
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان اینکه امسال در حوزه بهزیستی 56 میلیارد تومان و کمیته امداد 13میلیارد تومان تسهیلات ارائه شده است ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۲    
این سخن ترامپ و راهی که در پیش گرفته است دقیقاً همان مسیری است که رهبران و اصحاب فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88 در پیش گرفته و دنبال کرده بودند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۲    
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور گفت: روزی هزینه حفظ ارزش ها در برابر دشمن جانفشانی و از خود گذشتن در میدان جنگ بود و امروز نیز باید این توان در جنگ اقتصادی خرج کرد تا مردم آن را در زندگی خود ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۲    
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان خوزستان با اشاره برگزاری طرح کمک های مومنانه برای دانش آموزان نیازمند گفت:برای چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس 10 برنامه کلیدی در سازمان برنامه ریزی شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۲    
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده گفت: اشخاصی که قصد خروج از مرز را دارند، به عنوان اختلال در نظم و مخل برقراری امنیت از لحاظ شرعی و قانونی مسؤول هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۲    
یک هزار و 800تخت نقاهتگاهی به منظور آمادگی در صورت تشدید بیماری کرونا در فصل پاییز در خوزستان آماده شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۲    
110بسته معیشتی میان نیازمندان در شهرستان شوشتر توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۲    
ایجاد پل بعثت در محلی از اروند ازجمله شاهکار های مهندسی در عملیات والفجر 8 به شمار می رود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۲    
فرمانده انتظامی دزفول از شناسایی و دستگیری دو سارق زورگیر در این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۱    
اسماعیلی در نشست صمیمی با رزمندگان اهل رسانه استان قزوین بیان داشت: باید خود را به سلاح های روز در حوزه رسانه ای و تبلیغی مجهز کنیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۷    
ایران چرا از اقدامات نظامی خود در یمن به صورت آشکارتر از گذشته سخن می گوید؟ سوالی مهمی که البته پاسخ های مهمتری نیز دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۷    
آئیین افتتاح فاز دوم دهکده مقاومت استان یزد که با حضور استاندار و جمعی از مسئولان ارشد استان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۶    
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: خدمت به محرومان عامل خصومت و دشمنی نظام با کمیته امداد است چراکه دشمن با هر اقدام مردم یاری ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۲    
استاندار خوزستان گفت:تعداد فوتی ها به نسبت دو هفته گذشته مقداری افزایش یافته است،تعداد بستری ها نیز مقداری افزایش یافته است شرایط را باید با جدیت کنترل نماییم باید تمام شرایطی که مربوط به وضعیت قرمز ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۲    
به مناسبت هفته دفاع مقدس از حماسه سازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در آبادان تجلیل و تقدیر شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان گفت: وحدت و یکپارچگی مردم و نیروهای نظامی در بالاترین سطح قرار دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۱    
طرح محدودیت تردد از شمال به جنوب در تقاطع نادری-بوعلی در ساعات اوج ترافیک اجرا می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۶    
سه شهر کلاته خیج، رویان و بیارجمند شهرستان شاهرود این روز ها درگیر مشکلات متعددی از راه گرفته تا مدیریت شهری هستند و گفته می شود برخی خدمات دولتی هم ارائه نمی شود!
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۶    
فعالیت های مختلفی به همت بسیج طلاب و روحانیان شهرستان شاهرود در گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۶    
یادواره شهدای محله آسیاب محمدعلی شاهرود به همت پایگاه امام خامنه ای (مدظله العالی) حوزه بسیج ولایت مقابل منزل شهیدان ولیان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۲    
کارشناس اداره هواشناسی ایلام گفت: احتمال بارش باران در ارتفاعات شمالی و مناطق کوهستانی این استان با افزایش ابرناکی هوا وجود دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۴۲    
با دستور استاندار ایلام قرارگاه سازندگی مسکن محرومان با هدف انسجام بخشی بین تمام دستگاه های اجرایی ذیربط در خصوص تسریع در روند احداث مسکن محرومان استان ایلام راه اندازی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۲۷    
سردار رضا پورشمسی در نشست ماهر سپاه الغدیر استان یزد اظهار داشت: یکی از مهمترین اقداماتی که در اولویت فعالیت های سپاه قرار گرفته، حمایت از کسب و کار های خانگی و مشاغل خرد است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۲    
احسانی از ارائه خدمات رایگان پزشکی به 150 نفر از مردم نیازمند مناطق چاهک وروستاهای پیرامون از توابع شهرستان خاتم به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۲    
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به اینکه آمریکا هیچ زمانی اقدام به تحریم یا محدود کردن اینترنت نمی کند چرا که این فضا را برای حمله به ایران نیاز دارد گفت ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۴۲    
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از ایجاد 183 هزار شغل با مشارکت و سرمایه گذاری این بنیاد در واحدهای تولیدی خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۱۲    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: الگوگیری از دوران دفاع مقدس نیاز امروز کشور است، اگر شاخصه های دوران دفاع مقدس را به جوانان بعد از جنگ انتقال دهیم در صحنه های فعلی جامعه استعدادها را متبلور می کند و ما را ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۱۲    
مراسم یادواره یکصد شهید شهر حبیب آباد برخوار در جوار آستان مقدس امامزاده عبدالمومن (ع) و گلزار شهدای شهر حبیب آباد با سخنرانی حجت الاسلام حاج شیخ مهدی دانشمند برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۱۲    
اگر شیوخ منطقه با رژیم صهیونیستی قرار داد امضاء می کنند به دلیل نهایت درماندگی آنهاست.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۵۶    
حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در سفر یکروزه خود به میانه، حجت الاسلام روح اله مهدی نیا را به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه میانه معرفی و در ادامه در یادواره شهدای کارمندی و ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۵۱    
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شاهرود با ارشد نزاجا در استان سمنان امیر غفاری به مناسبت هفته دفاع مقدس دیدار و از مجموعه ارتش بابت همکاری های فی مابین با مدیریت شهری تقدیر و تشکر کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۲    
امام جمعه ازنا گفت: با تاکید بر تقویت مسائل اعتقادی و معنوی در بین دانشجویان، افزود: رشد علمی دانشجویان باید بر اساس ایمان و فرهنگ اسلامی باشد تا رشد و تعالی دانشجویان و جامعه میسر گردد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۲    
یادواره شهید مهدی فطرس در شرکت داروسازی اکسیر بروجرد با حضور جمعی از مسئولان شهرستان بروجرد به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۲    
بزرگترین واحد صنعتی تولید ماسک توسط بسیج سازندگی و بسیج اصناف سپاه شهرستان دورود افتتاح شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۱    
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با بیان این که معیار و ملاک عمل مسولان برای خدمت به مردم باید خانواده شهدا باشند، گفت: مکلف هستیم به محضر تمام خانواده شهدا و جانبازان برسیم و از آن ها قدردانی کنیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۱    
در راستای تداوم اجرای رزمایش ایران همدل 2500 بسته معیشتی با همکاری کمیته امداد منطقه یک تبریز و سپاه امامت تبریز بین نیازمندان توزیع می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۰    
روستای شهید پرور بیهود دارای 40 شهید می باشد که سرآمدشان سردار شهید محمود کاوه می باشد، همچنین این روستای با تقدیم 40 شهید قلب جغرافیای شهادت در خراسان جنوبی می باشد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۶    
یک راوی دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس نقطه عطف انقلاب اسلامی است
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۶    
در گرامیداشت هفته دفاع مقدس، رژه ناوگان خودرویی حمل و نقل درون شهری با همکاری بسیج اصناف و بازاریان و سپاه ناحیه شاهرود در سطح این شهر برگزار و یاد و خاطره روز های حماسه و مقاومت گرامی داشته شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۶    
پیاده روی شبانه با حضور پرشور و باصلابت بسیجیان پایگاه علی ابن ابیطالب (ع) شهرستان سرخه در سطح شهر برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۱    
فرمانده و پایوران سپاه ناحیه سرخه همزمان با هفته دفاع مقدس در نماز عبادی سیاسی جمعه شرکت کردند
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۱۶    
کاروان رایحه ایثار در ششمین روز از هفته باشکوه دفاع مقدس به روستای مومن آباد شهرستان سرخه رسید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۱۲    
یادواره شهدای هشت سال دفاع مقدس توسط پایگاه بسیج شهید نجفی حوزه خیبر و اجتماعی ناحیه مقاومت دلفان در پارک محله بهارستان با حضور فرمانده ناحیه مقاومت دلفان ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۰۶    
فراخوان گردان بسیج قمربنی هاشم( ع) شهرستان دامغان برگزارشد
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۵۵    
در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس گروه جهادی در رزمایش یک روزه با نام "افسران ولایت" به مردم روستای کسراب در بخش مرکزی شهرستان سربیشه خدمت ارئه نمودند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۵۲    
امام جمعه کبودراهنگ گفت: اگر بر تحریف غلبه کنیم بر تحریم پیروز خواهیم شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۵۱    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ 12قائم عج گفت با اشاره بر اینکه خانواده های شهدا چشم و چراغ ملت هستند گفت: با شهدا می توان راه را پیدا کرد
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۴۲    
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه سپاه ناحیه عمار مشهد گفت: ما در جنگ ریشه های انقلاب اسلامی را تثبیت کردیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۳۲    
به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس پایگاه های تابعه حوزه حضرت زینب (س) مزار مطهر شهدای شهرستان نهاوند را غبارروبی و عطر افشانی کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۳۱    
در ششمین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اعضای شورای اسلامی شهر شاهرود با فرماندهی سپاه ناحیه دیدار و گفتگو کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۲    
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس گردهمایی بسیجیان ، پیشکسوتان ،مسئولین شهرستان وخانواده معظم شهدا با بیان خاطرات هشت سال دفاع مقدس توسط سردار عفتی از پیشکسوتان عرصه جهاد وشهادت در مصلی نماز جماعت ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۲    
به همت تربیت بدنی سپاه ناحیه اسدآباد همایش پیاده روی گروه های رزمی ذوالفقار خواهران فاطمی، به مناسبت هفته دفاع مقدس به سمت بهشت زهرا اسدآباد برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۲    
معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: سربازان در حفظ تمامیت ارضی و استقلال کشورمان نقش قابل توجهی دارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۲    
یادواره 42 شهید فرهنگی آموزش و پرورش بروجرد با حضور مسولین شهرستان بروجرد و خانواده معزز شهدا در کانون فرهنگی کوثر بروجرد برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۱    
در گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به همت پایگاه قائم حوزه بسیج ادارات الحدید اداره امور مالیاتی شهرستان شاهرود مسابقات طناب کشی برگزار شد.