یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۰:۳۴Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

باز خبر (bazkhabar.ir)

باز خبر 30 اسفند 1395 باز خبر 29 اسفند 1396 باز خبر 29 بهمن 1397 باز خبر 28 اسفند 1398 باز خبر 28 اسفند 1399 باز خبر 1 فروردین 1400 باز خبر 3 اردیبهشت 1400 باز خبر 31 خرداد 1400 باز خبر 29 تیر 1400 باز خبر 1 مرداد 1400 باز خبر 1 شهریور 1400 باز خبر 2 شهریور 1400 باز خبر 3 شهریور 1400 باز خبر 4 شهریور 1400 باز خبر 5 شهریور 1400 باز خبر 6 شهریور 1400 باز خبر 7 شهریور 1400 باز خبر 8 شهریور 1400 باز خبر 9 شهریور 1400 باز خبر 10 شهریور 1400 باز خبر 11 شهریور 1400 باز خبر 12 شهریور 1400 باز خبر 13 شهریور 1400 باز خبر 14 شهریور 1400 باز خبر 15 شهریور 1400 باز خبر 16 شهریور 1400 باز خبر 17 شهریور 1400 باز خبر 18 شهریور 1400 باز خبر 19 شهریور 1400 باز خبر 20 شهریور 1400 باز خبر 21 شهریور 1400 باز خبر 22 شهریور 1400 باز خبر 23 شهریور 1400 باز خبر 24 شهریور 1400 باز خبر 25 شهریور 1400 باز خبر 26 شهریور 1400 باز خبر 27 شهریور 1400 باز خبر 28 شهریور 1400 
  ۶ ساعت پیش    
بازخبر / استاندار هرمزگان گفت: همکاری خوب مردم در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی موجب سیر کاهشی روند شیوع بیماری کرونا در استان شده است ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از شروع به کار نخستین پمپ بنزین ساحلی کشور در پی صدور دستور ویژه قضایی خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: از دانش آموختگان انتظار می رود با شور و نشاط جوانی در راه ارتقای کیفیت در مدارس همه تلاش خود را به کار گیرند.
  ۹ ساعت پیش   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان سنجش آموزش کشور در نامه ای به دادستان کل کشور خواستار ممنوع الخروج شدن رییس سازمان سنجش شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: همکاری خوب مردم در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی موجب سیر کاهشی روند شیوع بیماری کرونا در هرمزگان شده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان گفت: با افزایش 40 درصدی قبولی آزمون استخدامی فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران، به رشد خوبی در حوزه اشتغال دست پیدا کردیم.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دریافت دز سوم واکسن برای افرادی که فاصله تزریق دو دز دیگر آنها کم است، علاوه بر اختلال در ایمنی شان موجب ایجاد عوارض می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان خواستار تشکیل، فعال سازی و ارائه گزارش از عملکرد کمیته مقررات زدایی و مبارزه با فساد در دستگاه های تابعه وزارت در استان هرمزگان شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان یکی از عواملی که در سال های اخیر منجر به تغییر سبک آموزشی دانشجویان از حضوری به مجازی شده، شیوع کرونا است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف یک محموله بزرگ قاچاق دام زنده در آب های جزیره کیش خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان هرمزگان گفت: سالانه 300 هزار تماس تلفنی با مرکز اورژانس استان برقرار می شود که 15 درصد آن به خدمات دهی و یا عملیات اورژانسی منجر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان، نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی طرح آبرسانی به رضوان از خط انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان و یزد آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
خراسان نوشت: بررسی ها نشان می دهد که از زمان آغاز دو یارانه نقدی و معیشتی تاکنون، قدرت خرید یارانه نقدی 89 درصد و قدرت خرید یارانه معیشتی 40 درصد کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۴۷ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی اظهار داشت: بازار فروش گوشت گوسفندی، آهنگ آرامی دارد چون وقتی ماه به نیمه دوم می رسد قدرت خرید مردم کاهش می یابد و بازار رکود پیدا می کند اما در دهه اول هر ماه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرماندار شهرستان بندرلنگه شایعه فوران نفت از بزرگراه در دست ساخت بندرلنگه به پارسیان را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در یک هفته گذشته 35 درصد کاهش موارد مثبت در استان به ثبت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تغییرات محسوسی در ظاهر شبکه شاد ایجاد شده که جذابیت بصری بیشتری برای مخاطب دارد، پیشنهادهای خوبی از سوی اعضای کمیته اجرایی ارائه شده است که در صورت افزوده شدن به شبکه شاد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۱۱۶ سایت دیگر  
اپلیکیشن ماسک در اطلاعیه ای اعلام کرد: با عبور اکثر مناطق کشور از قله موج پنجم و کاهشی شدن روند بستری، تهران و بسیاری از شهرها از وضعیت قرمز کرونا خارج شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: کارکنان مرکز بهداشت با همکاری سپاه ناحیه بندرعباس، افراد بالای 18 سال را در روستاهای با جمعیت زیر 500 نفر علیه بیماری کرونا واکسینه می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
یکی از عللی که برخی از افراد را در واکسن زدن دچار تردید می کند، ابهامات و سوالاتی است که در ذهن دارند و برای آنها جواب مناسبی پیدا نکرده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۵۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از ثبت اطلاعات واکسیناسیون 49 هزار و 376 هزار زائر اربعین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۱۴۷ سایت دیگر  
بیستمین محموله واکسن کرونا تهیه شده از سوی جمعیت هلال احمر حاوی 5 میلیون دُز واکسن، امروز پنجشنبه (بیست و پنجم شهریورماه) در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۷۶ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو از بررسی واکسن اسپوتنیک لایت در کمیته علمی واکسن و تایید آن توسط متخصصان علمی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
حدود 2 هفته دیگر به مراسم اربعین حسینی مانده است و امسال هم اولین سال برگزاری این مراسم در سایه کرونا است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی در استان هرمزگان با بیان اینکه تصویب کلیات طرح صدور برخی از مجوزهای کسب و کار باعث کاهش بسیاری از فسادها، رانت ها ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
این روزها انتشار تصویری از دیدار یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس با تعدادی از پاکبانان یکی از مناطق شهری و نوع چیدمان قرارگیری و نشستن پاکبانان سبب شد تا موجی از انتقادات نسبت به این موضوع در ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
این روزها افزایش افسار گسیخته قیمت ها سبب فشار سنگین آن بر دوش مردم و کاهش توان خرید برای عموم شهروندان شده اما در این بین قیمت های نجومی بلیط هواپیما در مسیر پروازی بندرعباس نیز سبب افزایش نارضایتی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده فنی دختران بندرعباس گفت: طبق اعلام وزارت علوم و تحقیقات سابق تنها واکسیناسیون هیات علمی دانشگاه ها انجام شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون نظارت،بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گفت: قیمت سیلندر گاز خانگی با نرخ مصوب 167 هزار ریال توزیع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: برای رفع مشکلات شهرمان باید در سطح ملی و محلی برنامه ریزی و مدیریت داشته باشیم تا شاهد کاهش مشکلات در شهر باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: شایعات افزایش قیمت حامل های انرژی صحت ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: اختصاص نوع و تعداد واکسن به استان ها و مراکز واکسیناسیون به عوامل، تعداد افراد واجد شرایط هر منطقه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: تمام اساتید و کارکنان و به طور کلی تمام همکاران ما علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گفت: با واحدهای صنفی که فروش اجباری به مشتریان تحمیل کنند با قاطعیت برخورد می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر از پهلوگیری بزرگترین لنج تجاری با ظرفیت 2700 تن در بندر شهید باهنر خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان ملی پوش پاراکانو کشورمان گفت: قول می دهم که مدال مسابقات پاراآسیایی 2022 را در رشته قایقرانی را بر گردن اسلام جاهدی خواهید دید و به همگان ثابت می کنم که مسابقات توکیو تجربه خوبی برای ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان اعلام کرد: تمامی کامیون ها و شناورهای حامل سوخت قاچاق به نفع دولت مصادره خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس هواشناسی استان هرمزگان گفت: بر اساس اعلام هواشناسی هرمزگان، دریا در محدوده جزایر غربی استان (کیش و لاوان) با افزایش بادهای شمال غربی متلاطم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تنها خانم های باردار و شیرده لازم است نوع مشخصی از واکسن را تزریق کنند و سایر افراد محدودیت در نوع واکسن دریافتی ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی شورای شهر رودان از آغاز ثبت نام علاقه مندان به حضور در شورایارهای محلات این شهر خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس دانشگاه هرمزگان گفت: واکسیناسیون اساتید و کارکنان دانشگاه هرمزگان طبق اعلام به صورت متمرکز در حال انجام است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون انرژی موضوع افزایش قیمت قبوض برق خانگی را تا روشن شدن علت دنبال خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس دانشگاه آزاد استان هرمزگان گفت: 99 درصد از اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد هرمزگان علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۵۹ سایت دیگر  
سومین مرحله کارآزمایی بالینی واکسن ایرانی فخرا با حضور وزرای دفاع و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مجموعه ورزشی صنایع دفاع برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت هرمزگان گفت : صنایع دریایی یک صنعت استراتژیک استان محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۹    
دنیای امروز، دنیایی سراسر دغدغه و استرس است که همین امر موجب شده خیلی ها به راحتی نتوانند بخوابند و خواب خوب و راحتی نداشته باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا بر اجرای واکسیناسیون کووید 19 بر اساس زمانبندی سنی تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۹۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی شیائومی اعلام کرد که این شرکت به صورت موقت، برخی از گوشی های هوشمند را قفل کرده بود تا درباره احتمال قاچاق این کالاها در بازار خاکستری تحقیقاتی صورت دهد و اکنون که تحقیقات کامل ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: 21طرح آبرسانی در 10 شهرستان و 500 روستا با اعتباری نزدیک به 406 میلیارد تومان در حال اجرا است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس آموزش و پرورش استثنایی هرمزگان گفت: از آغاز اجرای طرح سنجش سلامت تاکنون در استان 36 هزار دانش آموز بدو ورود به دبستان سنجش شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان آخرین وضعیت واگذاری یا تخریب زمین ورزشی اتحاد بندرعباس بررسی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: ندرخمیر و رودان با صد درصد بیشترین واکسیناسیون و کیش و پارسیان به ترتیب با 21 و 30 درصد کمترین مناطق هستند که زنان باردار واکسن دریافت کرده ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان هرمزگان گفت: همه افراد بالای 18 سال در روستاهای استان در مدت یک هفته واکسینه می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با ورود محموله های جدید دز اول واکسن کرونا به آتش نشانان تزریق شد و به ترتیب دیگر مشاغل نیر فراخوان می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
آیین استقبال از ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور امیر سرلشکر موسوی در منطقه یکم این نیرو مستقر در بندرعباس برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، حکم قانون را دارد و عدم اجرای آن به معنای ترک فعل و تخلف است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: زلزله های پی درپی بامداد امروز در بخش کوخرد از توابع بستک این استان خسارت جانی و مالی در برنداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده کل ارتش برای دیدار و قدردانی از کارکنان و خانواده های ناوگروه هفتاد و پنجم نیروی دریایی راهبردی ارتش، وارد منطقه یکم نیروی دریایی در بندرعباس شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان با هوشیاری و تلاش شبانه روی کارشناسان پلیس فتا استان هرمزگان تعداد 18 نفر از عاملان انتشار شایعه تجاوز چند تبعه خارجی به یک خانم در شهرستان قشم در فضای مجازی، شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور رئیس مجلس، تصمیم گیری شد تا کمیسیون آموزش و تحقیقات نسبت به مصوبه پیشین خود درباره رتبه بندی معلمان بازنگری کند و مصوبه ای متناسب با لایحه بودجه 1400 به صحن علنی مجلس ارائه کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه از مهرماه امسال تعداد بیشتری از مردم واکسینه می شوند، گفت: اگر قراراست مدارس و دانشگاه ها بازگشایی شوند، باید همه دانش آموزان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
پنجاهمین محموله واکسن کرونا بامداد امروز وارد تهران شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نتایج تحقیق جدید نشان می دهد، رفت وآمد طولانی مدت به محل کار ممکن است احتمال ابتلاء فرد به ویروس کرونا را افزایش دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
کیانوش جهانپور با انتشار پیامی در توییتر تاکید کرد که درمان زودرس کووید-19 با هیدروکسی کلروکین تا 84 درصد در کاهش مرگ ومیر ناشی از این بیماری موثر است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان گاز اختصاص 100 میلیون دلار سهمیه ارزی برای پیله وران استان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۴۷    
سازمان تامین اجتماعی زمان بندی پرداخت مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان در شهریور 1400 را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: با کاری جهادی و بی نظیر طی سه سال اخیر، احداث 324 کیلومتر راه در شهرستان بشاگرد، هدف گذاری و عملیاتی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در مجموع دو هفته گذشته حدود 50 درصد موارد بستری کرونا در همه شهرستان های هرمزگان کاهش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده انتظامی استان از کشف فرار مالیاتی به ارزش 72 میلیارد ریال در هرمزگان به شیوه و شگرد اجاره کارت بازرگانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: با ترخیص بیماران بستری در بخش مبتلایان به کرونا، بیمارستان کیش خالی از بیمار کرونایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: با توجه به شرایط موجود تصمیم به راه اندازی مراکز شبانه روزی واکسیناسیون در استان نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش امیر دریادار شهرام ایرانی با همراهی جمعی از فرماندهان و مسئولین نداجا در دیدار با حجت الاسلام عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۲    
سال 2020 به ما آموخته است که مراقب سلامت و بهداشت خود باشیم. هم به خاطر خودمان، هم به خاطر عزیزانمان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان با هماهنگی های انجام شده توسط رییس جهاددانشگاهی استان هرمزگان و همکاری خوب ستاد استانی مقابله با کرونا و دانشگاه علوم پزشکی استان، جهادگران این واحد دُز اول واکسن کرونا را دریافت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: از بعدازظهر در ارتفاعات استان رشد ابر خواهیم داشت و احتمال رگبار پراکنده باران دور از انتظار نخواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: به منظور واکسیناسیون مشاغل پرخطر، از ابتدای این هفته واکسیناسیون اصناف هرمزگان در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۱۰۹ سایت دیگر  
نوزدهمین محموله واکسن کرونا تهیه شده از سوی جمعیت هلال احمر حاوی 5 میلیون دُز واکسن، امروز پنجشنبه؛ هجدهم شهریورماه در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر شعب بانک کشاورزی استان هرمزگان از پرداخت بیش از 24 میلیارد ریال غرامت به کشاورزان خسارت دیده خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر شبکه بهداشت و درمان بشاگرد گفت: طرح واکسیناسیون همه افراد بالای 18 سال در شهرستان بشاگرد از امروز آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: همانگونه که بارها اعلام کرده ایم، برای حفاظت و استمرار امنیت در خلیج فارس ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان گفت: به شهروندان هرمزگانی متقاضی دریافت انشعاب گاز، تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: کسانی که تاریخ تزریق دوز دوم واکسن اسپوتنیکشان گذشته به دلیل مشابه بودن پلتفرم مشابه ساخت این دو واکسن ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: نماینده مجلس یازدهم با اعلام این خبر که هنوز دُز دوم واکسن اسپوتنیک در ایران تولید نشده است گفت: تا زمانیکه دُز دوم این واکسن تولید نشود مجوز استفاده از آن در کشور صادر نخواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون دانشجویی دانشگاه تهران از آغاز ثبت نام واکسیناسیون برای تمامی دانشجویان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت گفت: در زمینه اجرای نسخه الکترونیکی در سازمان بیمه سلامت پیشرفت های خوبی انجام شده و پرداختی های نسخه الکترونیک با عنایت به درصد پیشرفت آن ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: اکنون چشم امید شهروندان بندرعباسی به حمایت و ایفای مسئولیت های اجتماعی بنگاه های اقتصادی است تا در برهه ای که شهرداری بندرعباس با مشکلات عدیده ی مالی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان با تصمیم اعضا شورای اسلامی شهر بندرعباس مبنی بر واگذاری امتیاز دو تیم فوتبال و بسکتبال به باشگاههای دیگر و با رای قاطع در صحن شورا ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم مهاباد در مجلس تاکید کرد: باید واکسن مورد نیاز کشور هرچه سریعتر تامین شده تا میزان مرگ و میر بر اثر کرونا کاهش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از رییس جمهوری خواستار پرداخت فوق العاده ویژه فرهنگیان شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه ی مشترک اصناف با مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس مقرر شد، اصناف شهر بندرعباس واکسینه شوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۵۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: ستاد ملی کرونا مهلت ثبت نام برای دریافت وام ودیعه مسکن مستأجران را تا پایان آذرماه امسال تمدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: بیش از 12 هزار و 500 دانش آموز کم بضاعت استان برای تحصیل غیرحضوری نیازمند تبلت هستند که از این تعداد حدود 4 هزار تبلت در سال گذشته توزیع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۵۲ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران ضمن اعلام تلقیح بیش از 5میلیون و 611هزار دوز واکسن کرونا در تهران، در عین حال از برنامه ریزی های انجام شده جهت معرفی مراکز 24 ساعته واکسیناسیون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان یک متخصص زنان و زایمان و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: شدت بیماری کووید 19 در زنان باردار نسبت به سایر افراد بیشتر است و توصیه می شود حتما در برابر بیماری کرونا واکسینه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: افرادی که نوبت دومشان فرا رسیده و هنوز موفق به دریافت واکسن نشده اند، می توانند از واکسن آسترازنکا که به زودی زمان و مکان دریافتش اعلام خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: هرگونه تصمیم گیری در خصوص پیاده روی عظیم اربعین حسینی منوط به اعلام ستاد مرکزی اربعین است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان آرش احمدی طیفکانی، ورزشکار 34 ساله مینابی در تهران توانست سه رکورد دیگر در سازمان جهانی ایمارو به ثبت برساند تا همچنان در مسیر ثبت رکوردها گام بردارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: در شرایطی که روز اربعین در هفته نخست مهر ماه فرامی رسد، قطارهای ایران به گفته مسئولان این حوزه، منتظر تصمیم مسئولان ارشد دو کشور در خصوص نحوه برگزاری این مراسم هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: از ابتدای شروع فصل گرم تاکنون، 10 میلیون مشترک برق مشمول طرح برق رایگان شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت ارز در صافی های بانکی نوسانی محدود را شاهد بود.
مشاهده نتایج بیشتر...