دوشنبه ۳۱ شهریورساعت ۰۵:۲۲Sep 2020 21

باز خبر (bazkhabar.ir)

 
باز خبر 30 اسفند 1395 باز خبر 29 اسفند 1396 باز خبر 29 بهمن 1397 باز خبر 28 اسفند 1398 باز خبر 1 فروردین 1399 باز خبر 31 اردیبهشت 1399 باز خبر 1 خرداد 1399 باز خبر 1 تیر 1399 باز خبر 1 مرداد 1399 باز خبر 1 شهریور 1399 باز خبر 2 شهریور 1399 باز خبر 3 شهریور 1399 باز خبر 4 شهریور 1399 باز خبر 5 شهریور 1399 باز خبر 6 شهریور 1399 باز خبر 9 شهریور 1399 باز خبر 10 شهریور 1399 باز خبر 11 شهریور 1399 باز خبر 12 شهریور 1399 باز خبر 13 شهریور 1399 باز خبر 14 شهریور 1399 باز خبر 15 شهریور 1399 باز خبر 16 شهریور 1399 باز خبر 17 شهریور 1399 باز خبر 18 شهریور 1399 باز خبر 19 شهریور 1399 باز خبر 20 شهریور 1399 باز خبر 21 شهریور 1399 باز خبر 22 شهریور 1399 باز خبر 23 شهریور 1399 باز خبر 24 شهریور 1399 باز خبر 25 شهریور 1399 باز خبر 26 شهریور 1399 باز خبر 27 شهریور 1399 باز خبر 28 شهریور 1399 باز خبر 29 شهریور 1399 باز خبر 30 شهریور 1399 
  ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
افکارنیوز نوشت: برزو ارجمند بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون از مردم خواهش کرد که کرونا را جدی بگیرند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری نوشت: با تغییر ساعت رسمی کشور، تمامی پروازها طبق برنامه و زمان درج شده در بلیت ها انجام می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل متحد، مواضع آمریکا در قبال برجام و قطعنامه 2231 را خلاف منشور ملل متحد و حقوق بین الملل دانست و گفت ...
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اصل صد و پانزدهم قانون اساسی می گوید:رئیس جمهور باید از میان رجال مذهبی و سیاسی که واجد شرایط زیر باشند انتخاب گردد : ایرانی الاصل ، تابع ایران ، مدیر و مدبر، دارای حسن سابقه و امانت و تقوا ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برای اجرای سند 2030 در این وزارتخانه مصداق بیاورید، گفت: تعطیلی آموزش لطمات بسیاری را برای دانش آموزان به همراه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از نامه جمعی از نمایندگان مجلس به وزیر تعاون و رفاه درباره بررسی اشکالات طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به پیگیری ازسرگیری پروازهای ترکیه، گفت: سازمان هواپیمایی کشوری ترکیه هنوز در این باره پاسخ رسمی به ما نداده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
صبا نوشت: با وجود روابط نه چندان خوب صدا و سیما با محصولات شبکه نمایش خانگی در سال های اخیر، اما برنامه نقد سینما شبکه 5 سیما که میزبان حامد عنقا، نویسنده و تهیه کننده سریال آقازاده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
خراسان نوشت: کره و تخم مرغ محصولاتی هستند که به تازگی به دو شکل متفاوت از ارز 4200 تومانی تاثیر گرفتند و گران شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
کیهان: روایت سایت اصلاح طلب از محبوبیت آیت الله رئیسی/ اگر نامزد شود، رأی می آورد
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
در حالی که همه می دانند کنفدراسیون فوتبال آسیا همواره طرف عربستان بوده، گلر اسبق تیم ملی این کشور حرف های دیگری می زند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا طی یک بیانیه مدعی شده است که تحریم های بین المللی علیه ایران بازگشته است اما ایران در پاسخ این ادعا را رد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بررسی وضعیت تیم فوتبال الهلال عربستان، مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا تصمیم گیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نتایج اولیه آزمون سراسری سال 99 اعلام شد و داوطلبان از روز چهارشنبه دوم مهر می توانند انتخاب رشته کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
حدود یک ماه قبل بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار عوارض صادراتی تخم مرغ حذف شده بود، به تبع این تصمیم صادرات تخم مرغ به شدت افزایش یافت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست روحانی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اخبار ناشی از گشایش های ارزی گفت: در حوزه بین المللی رایزنی های ما در بعضی کشورها در آستانه ثمردهی است و از طرف دیگر میزان صادرات نفت و فرآورده های آن بهتر شده و روند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق استان هرمزگان گفت: در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص نامگذاری سال 99 به نام سال جهش تولید، کارکنان و همکاران صنعت برق در حوزه های تولید ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سر ناظر کمیته بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی هرمزگان از برگزاری کارگاه یکروزه آشنایی با تجهیزات سالن های ورزشی در بندرعباس خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از آغاز به کار همزمان 15 دستگاه اتوبوس شهری و پرداخت کرایه جابجایی از طریق کارتخوان و QR کد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از آغاز کاشت سبزی و صیفی خارج از فصل در 50 هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
دادستان شهرستان قشم با دستور ویژه خواستار رسیدگی به موضوع بنزین نامرغوب در این شهرستان شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
دیروز یکی از کارشناسان شبکه منوتو با انتشار ویدئویی مدعی شد که حین گفت وگو در یکی از برنامه های شبکه ماهواره ای منوتو از برنامه اخراج شده و هدف ضرب و شتم قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت:محمدحسن قدیری ابیانه گفت: محمود احمدی نژاد عمداً این کارها را می کند تا از مجمع تشخیص مصلحت نظام اخراج شود و پس از آن در پی مظلوم نمایی و کارهای عوام فریبانه برود و به زعم خودش ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه درباره شعار از نیل تا فرات که از سوی رژیم صهیونسیتی مطرح می شود، اظهار کرد: آمریکا میخواست دیواری طولانی میان مرز خود با مکزیک بکشد اما امروز این دیوار را دور کاخ سفید کشیده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۱   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت نسبت به سیر نزولی استفاده از ماسک و رعایت پروتکلهای بهداشتی ضد کرونا در کشور، هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۶    
خرید خودرو این روزها با تنوع عجیب وغریبی که در مدل های مختلف خودروها و آپشن های مختلف آن ها وجود دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار از افزایش نرخ مصوب هر کیلوگرم تخم مرغ درب مرغداری از 9500 تومان به 11 هزار تومان خبر داد و گفت که قیمت مصرف کننده نیز متاثر از این نرخ، روز شنبه از سوی سازمان حمایت اعلام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از افتتاح حدود 1400 پروژه تا هفته سلامت در اردیبشهت 1400 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
درمان هایی که ویروس کرونا را در بینی مورد هدف قرار می دهند، ممکن است به جلوگیری از کووید-19 کمک کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: روابط تجاری با کشورهای هدف به ویژه کشورهای همسایه مانند پاکستان باید دوطرفه باشد و سود متقابلی عاید بازرگانان شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت هرمزگان گفت: اکنون نرخ مصوبی برای تخم مرغ اعلام نشده است و بر اساس فاکتور خرید از کارخانه ها و با سود 12درصد قیمت گذاری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در 24ساعت گذشته، 3بیمار کرونایی دیگر در هرمزگان جان باختند و شمار فوتی ها به 743 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان از میزان سهمیه اقلام اساسی در ماه های محرم وصفر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان هرمزگان گفت: 189 کیلومتر فیبرنوری به اعتباری بالغ بر 376 میلیارد ریال با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سه جزیره خلیج فارس به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از ابلاغ سهمیه مسافری بابت واردات کالا در این منطقه آزاد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
با حکمی از سوی شهردار بندرعباس، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شهرداری منصوب و در آئینی معارفه شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به منظور تامین نیروهای بخش درمان تامین اجتماعی هرمزگان 65 نیروی جدید در سال 99 جذب می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام هرمزگان با اشاره به اینکه با برنامه ریزی های صورت گرفته هیچگونه نگرانی درخصوص تامین اقلام پروتئینی و نهاده های دامی در استان وجود ندارد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از تخلیه و بارگیری حجمی افزون بر 20 هزار دستگاه خودرو طی نیمه نخست شهریورماه در بنادر و دریانوردی بندرلنگه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود دریافتند که احتمال بستری شدن و مرگ و میر ناشی از کووید-19، در افرادی که اعتیاد دارند، بیشتر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر نفت با حضور در جلسه علنی امروز مجلس گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوع خود به نمایندگان ارائه خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در ادامه تهدیدهای پوشالی خود علیه ایران، مدعی شد که هر حمله ای علیه منافع ایالات متحده را با شدت هزار برابر پاسخ خواهند داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نائب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس با بیان اینکه اصلی ترین دلیل عدم ثبات در بازار، تغییرات شدید نرخ ارز است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 956 تن شکر تنظیم بازار به استان اختصاص یافت که شهریور ماه جاری در 2 بخش مصارف خانوار، صنف و صنعت توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس از پیگیری مشکلات و ساخت مکان جدید برای فعالیت مجدد کسبه آسیب دیده صنایع دستی مستقر در معبد هندوهای بندرعباس خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس امور ارزی با بیان این که تلاش های خوبی در بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز شده است گفت: تدبیر و تلاش بانک مرکزی موجب شده که بازار ارز وضعیت مطلوبی نسبت به قبل داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی جزئیاتی از متناسب سازی یا یکسان سازی حقوق بازنشستگان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از کاهش 600 تومانی قیمت مرغ نسبت به روز گذشته و رسیدن نرخ آن به هر کیلو 17900 تومان خبر داد و گفت: دلیل گرانی تخم مرغ صادرات بی منطق و بی رویه است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سایت وزارت ورزش و جوانان نوشت:در حیطه وزیر ورزش نیست که در خصوص مسائل مختلف باشگاه ها ورود کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
یکی از دلایل اصلی منع ورود خارجی ها به لیگ برتر، خریدهای استقلال و پرسپولیس بودند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب مدعی شد که مطالبی را درباره فعالیت های انتخاباتی اسحاق جهانگیری و محمدرضا عارف برای انتخابات ریاست جمهوری شنیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۵۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس را از تاریخ 11 تا 19 شهریور ماه منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به همزمانی شیوع ویروس کرونا و آنفلوآنزا در پاییز و زمستان، وزارت بهداشت قصد دارد 16 میلیون دوز واکسن آنفلوانزا وارد کشور کند که از اول مهر توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
انتشار خبری از نماینده مردم ملکان درباره طرح جدید مجلس مبنی بر اختصاص سهامی از شرکت های معتبر دولتی از جمله پالایشگاه ها و پتروشیمی ها به فرزندان سوم و چهارم در راستای تشویق خانوارها به زاد و ولد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شیوع کرونا در پاییز و زمستان امسال افزایش می یابد و روند صعودی خواهد داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۷۲ سایت دیگر  
جزئیات برقراری فوق العاده ویژه در احکام معلمان تمام وقت، توسط معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش تشریح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
قرعه کشی سومین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، امروز 24 شهریورماه با حضور نمایندگان نهادهای ناظر آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص طرح سهام عدالت و برای هرگونه تصمیم گیری باید هماهنگی داشته باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: کمبود ید و بروز بیماری گواتر یکی از مشکلات تغذیه ای عمده در کشور بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
در دومین روز هفته، روند افزایشی دلار ادامه یافت؛ اسکناس آمریکایی در کانال 26 هزار تومانی پیش روی کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس منطقه حفاظت شده گنو گفت: پس از مطلع شدن از وقوع آتش سوزی در منطقه، محیط بانان پاسگاه دوم و سوم سرمحیط بانی شهید محمد دهقانی به همراه جمعی از افرادمحلی با استفاده از امکانات اطفاءحریق (مشک آب ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
آب شرب شهروندان بندرخمیر و مناطق غربی بندرعباس فردا سه شنبه 25 شهریور ماه قطع است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۵۵ سایت دیگر  
از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور شاهد فراز و فرودهایی در آمار مبتلایان و جانباختگان این بیماری بودیم؛ روندی سینوسی که گاه شمار جانباختگان را به حدود 30 مرگ و گاه به بیش از 200 مرگ در روز رساند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای سبک کشور از احتمال افزایش 30 درصدی نرخ معاینه فنی در کشور در صورت موافقت ستاد تنظیم بازار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس دیوان محاسبات کشور گفت: دیوان محاسبات به قراردادهای پرحاشیه قبلی و آتی فوتبال ورود می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
پژوهشگران انگلیسی در بررسی جدید خود دریافتند که آموزش از راه دور در شرایط همه گیری کووید-19 می تواند به کاهش اضطراب نوجوانان کمک کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در 24 ساعت گذشته، 3 بیمار کرونایی دیگر در هرمزگان جان باختند و شمار جانباختگان به 736 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: امسال شور عاطفه ها در قالب مرحله دوم پویش ملی “ایران همدل” با هدف گذاری متفاوتی در راستای تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد از22 شهریور ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: بر اساس دستور دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان از این پس عرضه آبزیان به صورت دست فروشی جرم بوده و در صورت مشاهده ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
دنیای ورزش تورنتو نوشت: قهرمان پرآوازه UFC جهان به اتهام آزار جنسی در جزیره کرس فرانسه دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا به نقل از پایگاه خبری مدیکال نیوز، نوشت: محققان دریافتند شدت بیماری کووید 19 در جوانان بالغ بیش از سایرین است و 20 درصد از جوانانی که در بیمارستان بستری می شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۶۶ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی وضعیت بازار بورس در جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت که به زودی شاهد تحول در حوزه بورس خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۶۹ سایت دیگر  
زمان قانونی برای واریز وجه علی الحساب منتخبین طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۷    
کیش ازجمله جزایر زیبای دریای خلیج فارس است. این جزیره در قسمت جنوبی ایران قرار دارد. سالانه افراد زیادی برای بازدید از جاذبه های گردشگری کیش پا به این جزیره می گذارند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران معتقد است که بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران واگذاری خانه های اجاره به شرط تملیک است و ساخت مسکن کارگری در جوار شهرک های صنعتی به کاهش تقاضای مسکن و نزول ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۲   + ۷۳ سایت دیگر  
از میان شرکت های سرمایه گذاری استانی، 22 شرکت نسبت به برگزاری مجمع افزایش سرمایه و ثبت صورتجلسات افزایش سرمایه خود نزد اداره ثبت شرکت ها و همچنین تهیه صورت های مالی حسابرسی شده اقدام کرده اند و تا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی لحظاتی قبل به منظور بررسی مسائل و مشکلات بازار بورس، ارز، طلا و مسکن آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بازیکنانی که قراردادشان را تمدید می کنند معمولا یک جمله مشترک دارند؛ ماندم تا دینم را به هواداران ادا کنم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
در حالی که بیش از دوماه از وعده مسئولان برای کاهش قیمت مرغ می گذرد، نرخ این ماده پروتئینی به 19 هزار تومان رسیده و فعالان صنعت می گویند با ادامه روند کنونی قیمت بالاتر هم خواهد رفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان گفت: اجباری برای حضور دانش آموزان در مدارس و کلاس درس نیست ولی اولویت آموزش مبتنی بر آموزش حضوری دانش آموزان در سطح مدارس است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت روز سینما از موسسات ایرانیان فیلم خلیج فارس (مهدی خواجه ای)،آریا آنامیس(اصغر گردابی) ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس با سه شکست متوالی در مرحله دوم به کار خود در لیگ برتر کشور پایان داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۵۸ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه نگران همراه شدن آنفلوانزا با کووید_19 و سایر ویروس های تنفسی در فصل سرما هستیم، گفت: در حال حاضر همچنان با ابتلای خانوادگی به کرونا مواجهیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه سهامداران بازار سرمایه باید از رفتارهای هیجانی در این بازار پرهیز کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
تحقیقات جدید نشان می دهد که ابتلا به کووید-19 در بزرگسالان جوان راحت و بی خطر نیست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
“امان الله ماندگاری” از چهره های شاخص جبهه انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس در هرمزگان و مدیر سابق حج و زیارت استان دعوت حق را لبیک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان از ابداع کیت تشخیص همزمان کووید 19 و آنفلوانزای Aو B ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شیلات شهرستان جاسک از آغاز برداشت میگوی پرورشی از مزارع شهرستان جاسک در سال جهش تولید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: برگزاری تمامی مراسمات جمعی در استان ممنوع است و از مردم نیز می خواهیم این موارد را رعایت کرده و به ویژه از برگزاری مراسم های ختم و ترحیم خودداری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگی ورزش های قدرتی در استان هرمزگان راه اندازی و اعضای هیئت رئیسه خود را شناخت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۲:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
طبق اعلام گمرک ایران ثبت غیرحضوری تلفن همراه مسافری از مهرماه ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۲   + ۴۸ سایت دیگر  
کسانی که در سال 97 مالیات سکه خریداری کرده از بانک مرکزی را پرداخت نکرده اند تا پایان شهریورماه فرصت دارند تا مالیات متعلقه را پرداخت کنند که با این حساب ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۰:۱۲   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کرونا در کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۰:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
متخصص پزشکی اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیماری کرونا در افراد بسیار متفاوت بوده و دامنه آن از فرد بدون علامت، سرفه و خستگی تا ماندن در بخش مراقبت های ویژه و مرگ احتمالی متفاوت است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو پژوهشگاه مطالعات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه “همه ما که در ستاد هستیم مقصر هستیم چه وزیری که ناکارآمد و خودمحور و خودشیفته بوده و درست عمل نکرده و چه ما که بله قربان گو بودیم” ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
حذف و اضافه تصاویر و محتوای کتب درسی در چند سال اخیر بعضا انتقاداتی را به همراه داشته و این بار نیز حواشی تغییر در کتاب های درسی به موضوع حذف تصویر دختران از روی جلد کتاب ریاضی امسال سوم دبستان رسید ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۸   + ۳۴ سایت دیگر  
دفتر آیت الله یوسف صانعی از مراجع تقلید شیعه در پی درگذشت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقدس حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداء، ملت شریف و بزرگوار ایران ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: طبق مصوبه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان، با اکثریت آرا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در شبانه روز گذشته 4 مورد فوتی جدید بر اثر کرونا در استان ثبت شده است که مجموع فوتی های استان را به 729 نفر می رساند.
مشاهده نتایج بیشتر...