چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۸:۵۱Dec 2018 19

باز خبر (bazkhabar.ir)

باز خبر 30 اسفند 1395 باز خبر 29 اسفند 1396 باز خبر 31 فروردین 1397 باز خبر 31 اردیبهشت 1397 باز خبر 31 خرداد 1397 باز خبر 31 تیر 1397 باز خبر 1 مرداد 1397 باز خبر 31 شهریور 1397 باز خبر 30 مهر 1397 باز خبر 1 آبان 1397 باز خبر 1 آذر 1397 باز خبر 2 آذر 1397 باز خبر 3 آذر 1397 باز خبر 4 آذر 1397 باز خبر 5 آذر 1397 باز خبر 6 آذر 1397 باز خبر 7 آذر 1397 باز خبر 8 آذر 1397 باز خبر 9 آذر 1397 باز خبر 10 آذر 1397 باز خبر 11 آذر 1397 باز خبر 12 آذر 1397 باز خبر 13 آذر 1397 باز خبر 14 آذر 1397 باز خبر 15 آذر 1397 باز خبر 16 آذر 1397 باز خبر 17 آذر 1397 باز خبر 18 آذر 1397 باز خبر 19 آذر 1397 باز خبر 20 آذر 1397 باز خبر 21 آذر 1397 باز خبر 24 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۳    
طی 10 روز پایانی آبان ماه به ازای هر یک از مشمولان سهام عدالت از مجموع 49 میلیون و 226 هزارو 193 مالک اوراق سهام عدالت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۳    
صفحه نخست روزنامه های امروز(شنبه 24 آذرماه) را در زیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۳    
با آگهی مجدد واگذاری بلوک کنترلی سهام آلومینیوم المهدی از سوی خصوصی سازی باید پرسید دلیل پافشاری سه ساله وزیر وقت اقتصاد و دیگر مسئولان بر سر حمایت بی چون و چرا از اهلیت معدن داری که حتی قادر به ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۳    
بازیکن اسبق پرسپولیس، گفت: برانکو هرگز به دنبال درگیری نیست. او در فضای آرام با تفکرات خود و توانایی هایش پاسخ منتقدان را می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۳    
کارشناس داوری فوتبال گفت: گل چهارم پرسپولیس کاملا سالم بود و داور این گل را بی مورد مردود اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۳    
حسن روحانی رئیس جمهوری چندی پیش اعلام کرد که می توان به سمت شناورسازی قیمت سوخت حرکت کرد که در این مورد باید به نکاتی توجه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۳    
صافکار جوانی در مشهد زیر خودرو پراید به طرز دلخراشی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۳    
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: این روحیه و اعتقادات جوان مؤمن انقلابی است که ما را مثل کوه درمقابل حوادث نگه می دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۳    
دروازه بان سابق پرسپولیس و تیم ملی مدعی است قادر به بازگشت به فوتبال ایران است و می تواند بار دیگر در دروازه تیم های لیگ برتری بازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۳    
امیر قلعه نویی هنگام پرتاب اوت دستی شجاع خلیل زاده حرفی زد که باعث خنده خلیل زاده شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۳    
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: مدیران و متولیان فوتبال فقط به فکر بحث بازنشستگی هستند و مسابقات فوتبال و نظارت دقیق بر آن رها شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۳    
یک مقام در مجلس نمایندگان آمریکا به خبرگزاری رویترز گفت، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در جلسه ای پشت درهای بسته رهبران مجلس نمایندگان آمریکا و رهبران کمیته های امنیت ملی را در جریان پرونده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۳    
سرپرست معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور و دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به تشریح موضوعاتی همچون فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۳    
مهدی ناظری عکاس هرمزگانی به عنوان یکی از 35 داور مسابقه بین المللی عکاسی 35 Award کشور روسیه انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۳    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در نخستین نشست ستاد تسهیل سفرهای دریایی نوروز 98 از آماده سازی بنادر مسافری و ناوگان دریایی این استان برای پشتیبانی از میلیون سفر دریایی بدون سانحه در تعطیلات پایان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۳    
وزیر امور خارجه گفت: بنده به عنوان وزیر امور خارجه می توانم بگویم که موشک هیچ گاه موضوع مورد مذاکره ایران با طرف های خود نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۳    
وزیر انرژی آمریکا، که به بغداد سفر کرده، گفت که درباره تحریم ایران با مقام های بخش انرژی عراق گفت وگو کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۲۳    
دفاع مقدس تمام شدنی نیست؛ افزایش بیش از 13درصدی صادرات؛ دعوای رانت 18 میلیارد دلاری بالا گرفت و سه شنبه سیاه فرانسه؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۲۳    
دبیر کل سازمان ملل متحد در گزارشی محرمانه که به رویت رویترز رسیده از کشورها خواسته ادامه اجرای توافق هسته ای برجام را تضمین کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۳    
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان گفت: ششمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری از 21 اسفندماه سال جاری و به مدّت سه روز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۳    
کارشناس سیاسی روس احتمال دست داشتن آمریکا و متحدان منطقه ای آن در حادثه تروریستی چابهار را بعید نمی داند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه به بیانیه پایانی نشست شورای همکاری خلیج فارس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۲    
سناتور محافظه کار حامی رژیم صهیونیستی کانادا یک قطعنامه ضد ایرانی ارائه داده که قرار است روز دوشنبه درباره آن رای گیری شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۲    
با ادامه ی تحریم ها ما هم برای مقابله با گروه های ترریستی و مبارزه با قاچاق مواد مخدر به کشورهای دیگر تصمیم دیگری خواهیم گرفت...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۲    
جدیدترین و پیشرفته ترین دستاورد راداری ارتش جمهوری اسلامی ایران با نام چشم عقاب قابلیت های جدیدی برای شناورهای جنگی کشورمان به ارمغان خواهد آورد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۲    
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: هرچقدر به دیدارهای پایانی نیم فصل نزدیک می شویم، خستگی بازیکنان پرسپولیس بیشتر محسوس می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۲    
امکان خروج علیرضا بیرانوند از پرسپولیس پس از درخشش احتمالی در جام ملت های آسیا بسیار زیاد است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۲    
باشگاه پرسپولیس در نامه ای به باشگاه سوون سامسونگ کره اعلام کرده در صورتی که مبلغ قرارداد علیپور یک میلیون دلار شود این بازیکن را خواهد فروخت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۲    
معاون اول رئیس جمهور امروز به منظور بهره برداری از طرح های صنعتی و معدنی، کشاورزی، برق رسانی و آب رسانی و عمران روستایی ظهر امروز وارد هرمزگان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۲    
هشتاد و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس به شرح دستور کار جلسه “تعامل و هم اندیشی شورای اسلامی شهر بندرعباس با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان” برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۲    
صفحه نخست روزنامه های امروز، دوشنبه را در زیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۲    
بررسی های صورت گرفته نشان می دهد سیاست های سازمان محیط زیست برای کاهش گازهای گلخانه ای در بخش حمل و نقل در قالب تعهدات ایران برای پیوستن به توافق پاریس بلندپروازانه است و اصلاً قابلیت اجرا ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۲    
مدیرعامل شرکت هفت تپه گفت: حقوق سوم از معوقات و مطالبات کارکنان نیشکر هفت تپه در این هفته به حساب آنها واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۲    
منابع آمریکایی متن کامل فایل صوتی آخرین لحظات جدال دردناک جمال خاشقچی با جوخه ترور و دیگر جزئیات صحنه جنایت را منتشر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۰    
مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: بدهکاران مالیاتی با شرایطی خاص، خروج شان از کشور ممنوع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۰    
مهدی ترابی آماده است تا قرارداد خود با پرسپولیس را ثبت کند و به شکل رسمی به این تیم بپیوندند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۰    
بازی پایانی نیم فصل اول برای سرخپوشان گیلانی با نتیجه عجیبی به پایان رسید و همین خشم علی کریمی را به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۰    
امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال از عملکرد این تیم در دیدار مقابل سپیدرود رضایت دارد و به هواداران قول داد این روند ادامه خواهد داشت
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۰    
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که طرح جریمه ریالی سربازی در سال آینده تمدید نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۰    
افدام شهرداری منطقه یک بندرعباس در نقاشی شخصیت های کارتونی بر روی سطل های زباله و استفاده از رنگ های شاد در طراحی آن ها موجب زیبایی چهره شهر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۰    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از حذف مرحله ای کنکور از مهرماه سال 98 براساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۰    
روزنامه آمریکایی می گوید طرح ناتوی عربی به عنوان ائتلاف نظامی اسلامی که هرگاه رئیس جمهوری آمریکا اراده کند، وارد عمل خواهد شد؛ از سوی سعودی ها به واشنگتن ارائه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از آقایان در این مملکت معلوم نیست با طرح سازش با آمریکا دنبال چه هدفی هستند گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۰    
اخبار و تحولات مربوط به اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران، آخرین تحولات در حوزه سازوکار مالی ویژه اتحادیه اروپا همچنین آخرین تحولات مربوط به FATF در مجلس در بسته خبری این هفته آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۰    
زمانی که تصمیم می گیریم رژیم غذایی داشته باشیم، بیشتر از هر زمانی احساس گرسنگی می کنیم. برای رفع این مشکل راه حل هایی وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۰    
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: قبل از توسعه کنسرت ها و سرودهای خیابانی متولیان و مبتکران این ایده برای سهولت در کار با همراهی دستگاه های مربوطه و تشکل های صنفی ضوابط و قوانینی را تهیه کنند تا زندگی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۰    
رئیس گروه پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی گفت: براساس آمار ستاد مبارزه با مخدر، گل دومین ماده مخدر شایع در کشور است که از سوی جوانان و نوجوانان مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۰    
مدافع باشگاه سپاهان بعد از رهایی از مصدومیت مقابل پرسپولیس آماده بازی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۰    
یکی از پدیده های فوتبال ایران و مهاجم جوان استقلال خوزستان در رادار باشگاه پرسپولیس قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۰    
تیم پرسپولیس بیشترین هواداران اینستاگرامی را در آسیا به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۰    
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل سپیدرود روند رو به رشد خودمان را حفظ کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۰    
اگرچه ممکن است برخی عدم حمایت از پیام رسان های داخلی را علت عدم رشد آن ها بدانند، درمقابل، ادامه ی حمایت از آن ها در شرایطی که هنوز نتوانستند به تعداد کاربران مورد نظر برسند هم مورد انتقاد گروهی دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۰    
حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در نخستین گام با یک بازیکن آفریقایی قرارداد امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۰    
دولت، مجلس، قوه قضائیه و دیگر دستگاه ها باید نسبت به کاهش هزینه های جاری اقدام کنند چرا که وجود ریخت و پاش، سفرهای متعدد داخلی و خارجی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۰    
مکتب نیاوران! خاستگاه افرادی است که فرکانس ذهنی شان در منتهی علیه غرب تنظیم شده و مشکلات فعلی را رقم زدند و در حال بلعیدن انقلاب اسلامی هستند اما هیچ صدایی از هیچ کس در نمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۰    
منابع خبری گزارش داده اند یک بیمارستان در شهر هجین در استان دیرالزور سوریه در پی حمله ائتلاف ادعایی آمریکا علیه داعش کاملاً تخریب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۰    
دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی در صورت ازدواج به طور کامل از پرداخت شهریه ترمی که در آن قرار دارند معاف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۰    
احمد مدقق، نویسنده افغانستانی معتقد است: افغانستان هم مثل هر جای دیگر دنیا، قصه های انسانی و مسائل انسانی خودش را دارد، ولی نتوانسته خودش را روایت کند و اگر روایتی هم داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۰    
معاون شورای فرهنگی اجتماعی زنان با تکذیب گزارش رسانه های بیگانه در خصوص وضعیت پوشش زنان ایرانی پس از انقلاب اسلامی گفت: این گزارش تقطیع شده نشان از تأثیرگذاری مثبت صبحت هایم در آن مناظره بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۰    
بازیکن سابق استقلال بار دیگر در فصل نقل و انتقالات به جمع آبی ها اضافه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۰    
پرسپولیس با جذب دو بازیکن ملی پوش در فصل نقل و انتقالات زمستانی به تیمی کهکشانی تبدیل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۰    
آنتونی لواندووسکی از مدیران پیشین گوگل قصد دارد مذهبی رسمی را پایه گذاری کند که به فناوری اختصاص دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۰    
دکتر خیرالله غلامی متخصص داروسازی بالینی نسبت به توصیه استفاده از داروی نالوکسان توسط مهناز افشار واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۰    
معرفی برنامه موشکی ایران به عنوان اقدامی ناسازگار با قطعنامه مذکور یا تهدیدی منطقه ای، سیاستی فریبکارانه و خصمانه از طرف آمریکاست...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۰    
صفحه نخست روزنامه های امروز( پنجشنبه 15 آذرماه) رادرزیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۰    
حسین شریعتمداری در یادداشتی نوشت: اظهارات رئیس جمهور محترم در سفر اخیرشان به استان سمنان در برخی موارد با واقعیات موجود فاصله بسیاری داشت و در آن از مشکلاتی که توده های مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۰    
اظهارات رئیس جمهور درباره جلوگیری از صادرات نفت از خلیج فارس در صورت تلاش آمریکا برای مانع تراشی درمقابل فروش نفت ایران در رسانه های خارجی بازتاب داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۰    
رئیس جمهور با اشاره به اینکه سال گذشته آمریکا 8 بار مستقیم و امسال 3 بار غیر مستقیم درخواست مذاکره داشت اما بر مبنای عزت مردم نپذیرفتم، گفت: FATFخوب باشد یا بد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۰    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: قطعاً برنامه های دفاعی خود را براساس ابراز نگرانی های بی اساس و مبتنی بر القائات بی بنیان و هدفمند برخی کشورها تنظیم نمی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۰    
دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: من الان در ذوب آهن هستم و باید بهترین بازی ها را برای ذوب آهن انجام دهم در غیر این صورت در تیم های دیگر هم متعهد نخواهم بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۰    
بازیکنی که برانکو دقایقی از آن در جام باشگاه های آسیا و سه بازی در لیگ برتراستفاده کرده است با پیشنهاد هایی از داخل و خارج مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۰    
روز دانشجو که می شود دانشگاه های کشور رنگ و بوی دیگری به خود می گیرند. 16 آذر هر سال روز دانشجوهاست. جوانانی که پرسشگری، هیجان و مطالبه از مسئولان جزیی جدایی ناپذیر از ذات شان است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید از تجارب و توانمندی مدیران هرمزگانی راه آهن نیز همچون استان های دیگر در سمت های مدیرکلی چه در هرمزگان و چه در خارج از هرمزگان بهره گرفته شود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۰    
سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت:شاخص آلودگی هوا در 9 ایستگاه وارد شرایط اضطرار شد. به احتمال زیاد تا ساعاتی دیگر هوای تمامی نقاط تهران وارد شرایط اضطرار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۰    
هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال پنجشنبه این هفته آغاز می شود و روز جمعه هم یک بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۰    
هشدار نفت در برابر نفت؛ توصیه رهبر انقلاب برای اصلاح قانون منع به کار گیری بازنشستگان؛ بازار ارز دیگر جذاب نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۰    
مهاجم سابق پرسپولیس گفت: به نظر من یک پلی میکر و وینگر طراح خارجی خوب که بتواند بازی را در بیاورد باید در الویت خرید سرخپوشان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۰    
پس از خداحافظی سیدجلال حسینی بازهم یک مشکل قدیمی سر زبان ها افتاد و آن هم چیزی نیست جز تعداد بازی های ملی این بازیکن.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۰    
دروازه بان ملی پوش سرخپوشان درباره شایعه جرو بحث اش با برانکو در تمرینات گفت: این کار ها و رفتار ها در قاموس من نیست و لطفاً شما هم به این اخبار دامن نزنید!
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۰    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: بیش از 6 درصد صادرات قیر جهان را واحد های تولیدکننده هرمزگان تأمین می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۰    
تا پایان امسال به 21 هزار خانوار در نقاط مختلف هرمزگان گازرسانی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه دانشجو نباید ابزار و پله کسی باشد، گفت: خیلی ها در صدد هستند از جنبش پرشور دانشجویی سوء استفاده کنند ولی وظیفه همه ما این است که حتماً ولایت را سرلوحه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۰    
صفحه نخست روزنامه های امروز(سه شنبه13 آذرماه را درزیرببینید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۰    
نماینده رئیس جمهور آمریکا در امور سوریه گفت واشنگتن معتقد است که باید روند آستانه را متوقف کرد و روند سیاسی را بار دیگر با سازمان ملل متحد سپرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۰    
وزیر خزانه داری آمریکا ایران را به نقض قطعنامه 2231 شورای امنیت متهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۰    
در پی ادعای اخیر مایک پومپئو علیه ایران، اروپایی ها همچون گذشته و در تبعیت از آمریکا، انتقادات هماهنگی را علیه برنامه موشکی ایران انجام دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۰    
تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی مقابل فیلیپین به جام جهانی 2019 چین صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۰    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که در مرحله فعلی احیای کارت سوخت برای جلوگیری از قاچاق و بعد از آن زیر بنای تصمیمات بعدی است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۰    
هافبک عراقی پرسپولیس گفت: من زمانی که از فوتبال عراق به ایران آمدم از دقیقه 50 یا 55 به بعد دیگر خسته شده و نمی توانستم بدوم، اما الان زیر نظر مارکو بدنساز پرسپولیس و برانکو مشکلی از لحاظ بدنی ندارم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۰    
منشا گفت: ماشین سازی اسپایدرمن توی دروازه داشت!
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۰    
مدافع تیم فوتبال استقلال به دیدار برابر سپیدرود رشت نمی رسد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۰    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید: مخالفان دولت، مبارزه با پولشویی را به زمین سیاست کشانده اند؛ این رویکردها، خودزنی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۰    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین مربوط به مبارزه با پولشویی در نظام بانکی در حال انجام است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۰    
ضعف قوانین در کشور باعث شده تعاریف مختلفی از دو تابعیتی بودن افراد ارائه شود و به همین دلیل برخی مدیران دو تابعیتی محسوب نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۰    
رئیس جمهور فرانسه که هفته گذشته گفته بود از مواضعش عقب نشینی نخواهد کرد، به نخست وزیر کابینه دستور داد با معترضان جلیقه زرد وارد گفت وگو و مذاکره شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۰    
صفحه نخست روزنامه های امروز (دوشنبه 12 آذرماه) را درزیرببینید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۰    
رئیس سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح گفت: در ده روز گذشته زیردریایی غدیر به موشک زیرسطح به سطح مجهز شده و قابلیت خوب ضدسطحی برای آنها فراهم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۰    
فرمانده نیروی دریایی ارتش مهم ترین پیام ساخت ناوشکن سهند را عبور از خط تحریم ها عنوان کرد و گفت: ما نمی توانیم امنیت خود را به بیگانگان گره بزنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۰    
در حالی عصر امروز (یکشنبه ) محمد جواد ظریف در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان استیضاح کننده اش حضور پیدا می کند که بسیاری از صاحب نظران عرصه سیاست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۰    
یک کارگردان تئاتر در هرمزگان گفت: در بیشتر مواقع وقتی حامی و پشتوانه مالی نداشته باشی که کار را جلو ببرد خلاقیت شما کور می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...