جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۴:۰۸Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

باز خبر (bazkhabar.ir)

  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه خراسان نوشت: کمدین خندوانه و اینفلوئنسر اینستاگرام، در یک سال بعد از قرارداد با صداوسیما، سریال های موفقی نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: یک عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه همه اساتید و کارشناسان می دانستند طرح تحول سلامت بدون پشتوانه مالی شکست می خورد، گفت: مهمترین قربانی طرح تحول سلامت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۵۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: با توجه به شیوع کرونا امسال حدود 60 هزار ساکن عربستان به حج تمتع مشرف می شوند که عربستان با توجه به کاهش تعداد زوار و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از حذف کامل نسخ کاغذی در کمتر از یک ماه آتی خبر داد و گفت: خوشبین هستیم که بتوانیم ظرف کمتر از یک ماه آینده حذف کامل کاغذ توسط مراکز درمانی را با حضور رئیس جمهور اعلام ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۹۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت درباره زمان و شرایط واکسیناسیون معلمان مدارس، اساتید دانشگاه ها و دانشجویان توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از وزارت آموزش وپرورش به سبب رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در ایام برگزاری حضوری امتحانات نهایی خردادماه 1400 تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرعباس گفت: در بحث غار نمکدان قشم اگر ورود دستگاه قضایی نبود اکنون شاهد از بین رفتن یک اثر طبیعی و میراث تاریخی بودیم آن هم در حالی که در نشست با دستگاه های متولی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در پیامی از افزایش تأثیر سوابق تحصیلی در پذیرش دانشگاه ها به 60 درصد، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان گفت: در تابستان امسال 1200 واحد صنعتی برای کاهش مصرف برق در ساعات اوج بار اعلام همکاری کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: نتیجه آرای شورای شهرهای بندرعباس، تخت، قلعه قاضی، فین، تازیان پایین و هرمز مورد تایید هیئت اجرایی و نظارت شهرستان بندرعباس قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: 139 واحد صنعتی بیش از60 درصد پیشرفت فیزیکی در هرمزگان وجود دارد که امسال با تامین اعتبار 56 میلیارد تومانی به بهره برداری می رسند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی هرمزگان با بیان اینکه امسال 28 هزار و 958 تن گندم بصورت تضمینی از کشاورزان هرمزگانی خریداری شد، اظهار کرد: هر کیلو گندم 5 هزار تومان از کشاورزان خریداری شد
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی دانش آموزان بدو ورود به دبستان و نوآموزان دوره پیش دبستانی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: باتوجه به گردش کرونا در استان تمام شهرستان های هرمزگان در وضعیت پر خطر کرونایی قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: دولت اسلامی نباید تبعیض و فساد داشته باشد، باید مردم در دولت اسلامی حداقل ها مانند معیشت را داشته باشند و توزیع ثروت در بخش های مختلف یکسان باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو و رئیس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی با عراق از واریز هزینه خرید 16 میلیون دوز واکسن کوواکس برای کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۷۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو نسبت به اخبار منتشر شده درباره واکسن کووبرکت واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هرمزگان از افزایش 25 درصدی مستمری صندوق بیمه روستایی خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان گفت: متاسفانه آمار موارد بستری از موارد ترخیصی ها بیشتر است بطوریکه با بستری شدن 200 بیمار جدید فقط 170 بیمار ترخیص می شوند و امر موجب افزایش ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
دیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان گفت: به مناسبت دهه کرامت 3200 بسته گوشت گرم بین نیازمندان غرب و شرق هرمزگان توزیع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سهنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: از امروز در بندرعباس تزریق دوز دوم واکسن به سالمندان بالای 70 سال که پیشتر دوز اول را دریافت کرده بودند آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۰    
فروشگاه اینترنتی یک راه ارتباطی بین شما و مشتریان است، در فروش آنلاین یک بازه زمانی وجود دارد و یکی از مزایای این نوع فروش این است که برای اینکه موجودی کالای خود را تضمین کنید لازم نیست تعداد زیادی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۵۶ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: ان شاءالله به زودی تحریم ها برداشته می شود و سرمایه ها به سوی ایران سرازیر می شود و امیدوارم که در دولت سیزدهم شاهد افزایش سرمایه گذاری ها باشیم و مردم بتوانند از نفع و سود آن بهره ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
50 طرح ملی به ارزش هشت هزار میلیارد تومان در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به بهره برداری رسید و ده ها طرح دیگر نیز کلنگ زنی شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مهر نوشت: معاون بهداشت وزارت بهداشت، در واکنش به نامه رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران مبنی بر تکمیل واکسیناسیون جامعه پزشکی کشور، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
در بیستمین برنامه افتتاح تدبیر و امید برای جهش تولید ، امروز (دوشنبه، 31 خردادماه) چند طرح اقتصادی در کیش و قشم همزمان با استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خوزستان ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
یک ویروس شناس با اشاره به برنامه واکسیناسیون علیه کروناویروس در انگلیس، گفت: افراد کمتر از 18 سال می توانند از عاملان شیوع سویه دلتا باشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان هرمزگان با بیان اینکه اطمینان دارم در دولت سیزدهم شاهد تحول در استان هرمزگان خواهیم بود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان از اختصاص 23 موج شکن به استان هرمزگان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح یارانه دستمزد که با اولویت مناطق کم برخوردار از اشتغال و بنگاه های به شدت آسیب دیده از ویروس کرونا درحال اجراست از سال گذشته تاکنون یک ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی ابراهیم رئیسی در استان هرمزگان گفت: نفر دوم در انتخابات رای های سفید بود که نشان از اعتراض مردم به وضعیت موجود و رفتار و ناکارآمدی دولت فعلی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: 9 هزار 587 هرمزگانی باید در خانه قزنطینه خانگی باشند که تقاضا داریم حتما شرایط قرنطینه را رعایت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانداران شهرستان های بندرعباس، سیریک، جاسک، بندرلنگه، پارسیان، حاجی آباد، رودان و میناب نتایج آراء نامزدهای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مراکز این شهرستان ها را اعلام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان از پرداخت هدیه ازدواج به بیمه شدگان از طریق سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از آغاز برگزاری نخستین دوره آموزش افسردوم کشتی های اقیانوس پیما با حضور 27 فراگیر در این استان خبر داد و گفت: برای نخستین بار در سطح کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان گفت: محدودیت تردد شبانه در 29 خردادماه نیز همچون دو شب قبل در استان اجرا نشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با اشاره به وضعیت قرمز شیوع کرونا در 9 شهرستان استان هرمزگان، گفت: تاکنون در هرمزگان ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: تزریق دوز دوم به سالمندان بالای 70 سال هرمزگانی که دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند، ظرف یک تا دو روز آینده پس از دریافت سهمیه واکسن، آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: در انتخابات ریاست جمهوری در استان هرمزگان سید ابراهیم رئیسی با کسب 436164 رای توانست گوی سبقت را از سایر رقبا بربیاد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
دیپلمات ارشد روسیه در وین از برخی گمانه زنی ها درخصوص حصول توافق در مذاکرات وین هم زمان با سالگرد برجام استقبال کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی با کسب بیش از 17 میلیون رأی رئیس جمهور منتخب ملت ایران شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۶۱ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: آزمون سراسری 1400 از نهم تیر با گروه آزمایشی هنر آغاز و در 12 تیر با آزمون زبان های با پایان خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: رییس جمعیت هلال احمر از ورود مابقی محموله دو میلیون دُز واکسن کرونا در روز یکشنبه خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
سریال طنز حالا برعکس با حضور حامد همایون از امشب ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم می رود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۱۹۰ سایت دیگر  
عصرایران نوشت: محسن رضایی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در نامه ای پیروزی آیت الله رئیسی را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در جلسه میان سفیر فوق العاده و تام الاختیار اوکراین در جمهوری اسلامی ایران با رئیس اتاق بازرگانی بندرعباس بر ضرورت گسترش ارتباطات و تعاملات اقتصادی میان دو کشور تاکید شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: با توجه به وجود پدیده غبار و مه صبحگاهی محدود در سواحل استان، شرایط برای تردد به جزایر تنگه هرمز و جزایر شرقی خلیج فارس مساعد است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: شهرستانهای حاجی آباد با 79/60 درصد، جاسک با 74/59، رودان با 71/32 بیشترین مشارکت در بین شهرستان های هرمزگان را تا این ساعت به خود اختصاص داده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: شمارش آرا پس از پایان رای گیری آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
بازخبر/ شمارش آرا در هرمزگان همچنان ادامه داردشمارش آرا در هرمزگان همچنان ادامه دارد ✅ مجموع 691407 رای ماخوذه در هرمزگان/ میزان مشارکت مردم 58 ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: ورود مسافر از مسیرهای هوایی داخلی، راه آهن و پایانه های مسافری بدون تست منفی کرونا از شنبه 29 خرداد به هرمزگان ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از بکار گیری حداکثری نیرو در برقراری امنیت انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهرو روستا در سطح استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در هرمزگان گفت: تمامی مستندات و گزارش ها در بحث تایید صلاحیت ها را بررسی کردیم و هیچ فردی بدون گزارش مستند رد صلاحیت نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با اشاره به پیگیری فعال شدن بندر و گمرک گوگسر در شهرستان جاسک، گفت: زیرساخت های لازم در این بندر فراهم شده است و با استقرار دستگاه های مسئول شامل گمرک، بنادر، استاندارد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با بیان اینکه در حال حاضر تمامی سوش ها انگلیسی هستند اما در سال گذشته فقط سوش چینی داشتیم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: شناورها از تردد به مناطق غربی جزایر کیش و لاوان و به ویژه نیمه غربی خلیج فارس خودداری کنند
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در هرمزگان، استاندار هرمزگان و رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در بیانیه های جداگانه مردم را به حضور در پای صندوق های رای دعوت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: سهمیه جذب دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی ویژه هرمزگان 64 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: سالمندانی که علائم کرونا دارند واکسن کرونا تزریق نکنند و در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با تشریح جزییاتی از پروژه تعمیرات اساسی ابنیه و تاسیسات بندر شهید رجایی و شهرک های مسکونی تابعه آن ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی دانش آموزان بدو ورود به پایه اول و نوآموزان دوره پیش دبستانی از اول تیرماه آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس جهاددانشگاهی با تبدیل حکم سرپرستی، حکم ریاست واحد سازمانی جهاددانشگاهی هرمزگان را صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان هرمزگان گفت: تسهیل در ارائه خدمات، جلوگیری از تجویز اشتباه دارو و دسترسی سریعتر به سوابق بیمار از مهم ترین مزایای طرح نسخه نویسی الکترونیکی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر محیط زیست منطقه آزاد قشم گفت: پس از آمدن بیش از یکصد لاک پشت پوزه عقابی مادر به سواحل قشم، تعداد هفت هزار و 500 تخم، گردآوری و در سایت روستای شیب دراز محافظت شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: افرادی که واکسن دریافت می کنند به هیچ عنوان ناقل بیماری نیستند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از پایان عملیات اصلاح خط انتقال آب بندرخمیر و از سر گیری آب رسانی به مخازن این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: لایروبی بندرگاه جزیره لارک در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی سازمان بنادر و رونق بخشی به معیشت ساکنان جزایر خلیج فارس با همکاری نیروی دریایی سپاه در حال ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با انتخاب فردی اصلح از سوی مردم، دولت جدید کاستی های دولت قبل را جبران خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: یک هزار و 321 روستای هرمزگان دارای کرسی شوراهای اسلامی سه یا پنج نفره اند که در 24 روستا داوطلب برای انتخابات شورای روستا ثبت نام نکرده بود که اکنون این تعداد به 6 ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: زمینه برای سرمایه گذاری از شرق تا مرکز و غرب استان بزرگ هرمزگان در حوزه های مختلف فراهم است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: ظرفیت بیمارستان های شهید محمدی و خلیج فارس بندرعباس پر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بیمارستان160 تختخوابی میناب تا 18 ماه آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: تغییر شرایط اقتصادی هرمزگان در گرو تقویت بخش خصوصی و واگذاری امور به این بخش است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشتیک کارشناس حوزه سلامت گفت: در شرق و جنوب کشور پیک پنجم بیماری کووید 19 آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۶۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه مردم نگران دوز دوم واکسیناسیون کرونا نباشند، گفت: دوز دوم واکسن اسپوتنیک را توزیع کردیم. دوز دوم واکسن سینوفارم را هم از شنبه توزیع می کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در هفته های اخیر مجوز بیش از 20 پرواز در هفته را به شرکت های هواپیمایی ایرانی و عراقی صادر کرده بودیم اما به دلیل نبود مسافر ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات جان سه صیاد مفقود شده توسط گروه های امداد و نجات دریایی در محدوده 12 مایلی جنوب شرقی جزیره سیری خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
این روزها سطح شهر بندرعباس پر شده است از پوسترها و بنرهای رنگارنگ و خوش رنگ و لعاب نامزدهایی که با شعارهای بعضا ماورایی سعی در جلب اعتماد شهروندان دارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۴۶ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: ناوشکن تمام ایرانی دنا و مین روب شاهین، با دستور رییس جمهور به ناوگان نیروی دریایی ارتش در بندرعباس ملحق شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر جشنواره جشن های زیر سایه خورشید استان هرمزگان از اجرای 150 ویژه برنامه جشن های زیر سایه خورشید در هرمزگان خبرداد و گفت: سه کاروان خدام رضوی از 28 خرداد وارد استان می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: فاصله بین تزریق دوز اول و دوم واکسن آسترازنکا نیز تا سه ماه مشکلی ندارد و به محض دریافت سهمیه واکسن، تزریق دوز دوم آن سریعاً آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بر تسریع در تکمیل و بهره برداری از پروژه های ملی هرمزگان که پیشرفت فیزیکی بالای 70درصد دارند تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: در مجموع آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات در سراسر استان هرمزگان با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
فارس نوشت: مجید صدری که از مخابرات به تیم پرهوادار پرسپولیس آمد و با ایده آل نشان دادن شرایط باشگاه توانست نام و آوازه ای برای خودش دست و پا کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رزیتا علیپور کاراته کا ایران موفق شد سهمیه المپیک را کسب کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۶۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رییس سازمان غذا و دارو ضمن تشریح آخرین وضعیت ارایه مجوز برای تزریق عمومی دو واکسن ایرانی کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
آخرین وضعیت قیمت ها در بازار طلا، سکه و ارز اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: تعهدات کشورهای گروه هفت برای تامین واکسن کووید-19 کافی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون هرمزگان گفت: شهرستان های بندرعباس، بندرلنگه، قشم و میناب نیاز فوری به خون دارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات استان رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران و رعد و برق پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان در شرایط سختی به لحاظ شیوع بیماری کرونا قرار دارد و در حال تلاش برای کاهش شیوع این بیماری هستیم اما عده ای با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تشریح وضعیت کرونا در کشور درباره نحوه واکسیناسیون پس از بروز مشکلاتی در تامبن دُز دوم واکسن ها، گفت: برنامه ما در کشور این است که هر واکسنی که تزریق کردیم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: 107 بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری شدند و اکنون در مجموع 542 نفر در بیمارستان های استان تحت مراقبتند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سرکنسولگری ایران در دبی ، در مورد برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این منطقه بیانیه ای را منتشر کرد .
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این که واکسن کووید 19 به میزان بالایی از ابتلا به بیماری کرونا پیشگیری می کند، افزود: با این حال باید تا مدتی بعد از دریافت واکسن ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: طبق تحقیقات صورت گرفته وجود یک ماده بالقوه در چای سبز می تواند ویروس کرونا را غیر فعال و در نهایت از تولید مثل آن جلوگیری کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس نوشت: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به اینکه روند کلی شیوع کرونا در کشور از نظر موج بیماری نزولی است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا آخرین وضعیت بیماری کرونا و همچنین واکسیناسیون علیه این بیماری در کشور را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان هرمزگان تأکید کرد، همچنانکه حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی بسیار مهم است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: شهرستان های بندرعباس، بندرلنگه، میناب، رودان، قشم، سیریک، بشاگرد و بندرخمیر آلوده ترین شهرستان های هرمزگان از لحاظ شیوع کرونا هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...