چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۲۴Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

بنیاد ملی نخبگان (bmn.ir)

بنیاد ملی نخبگان 26 اسفند 1394 بنیاد ملی نخبگان 11 اسفند 1395 بنیاد ملی نخبگان 29 اسفند 1398 بنیاد ملی نخبگان 30 اسفند 1399 بنیاد ملی نخبگان 31 فروردین 1400 بنیاد ملی نخبگان 29 اردیبهشت 1400 بنیاد ملی نخبگان 31 خرداد 1400 بنیاد ملی نخبگان 31 تیر 1400 بنیاد ملی نخبگان 31 مرداد 1400 بنیاد ملی نخبگان 1 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 2 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 3 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 6 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 7 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 8 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 9 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 10 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 13 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 14 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 15 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 16 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 17 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 20 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 21 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 22 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 23 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 24 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 27 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 28 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 29 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 30 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 31 شهریور 1400 
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دانشمندان دانشگاه ملی تحقیقات هسته ای روسیه با همکاری دانشمندانی از ایران و ترکیه و عربستان به عنوان بخشی از یک تیم بین المللی، روشی برای تشخیص ماده سمی تیابندازول در میوه ها را تدوین کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شرکت های خلاق در چند سال اخیر هم پای دانش بنیان ها برای خلق ارزش افزوده در کشور تلاش کردند. گزارشی از عملکرد برنامه توسعه زیست بوم این شرکت ها منتشر شده است که حکایت از رشد این شرکت ها در مدت سه سال ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دومین دوره طرح جامع از مهارت تا اشتغال با هدف توانمندسازی فعالان حوزه مهارت های نرم، برنامه نویسی پایتون، دیجیتال مارکتینگ و علوم اجتماعی برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش    
مصطفی رحیم پور سیاهکلی؛ سرآمد ادبی و شاعر آئینی استان گیلان گفت: شعر باید برآمده از درد و رنج مردم باشد و بیانگر احساسات و آلام آنان، در واقع هنرمند باید به دغدغه های مردم متعهد باشد.
  ۲ ساعت پیش    
موسوی با اشاره به لزوم پاسداشت خدمات ارزندۀ ادیبان و شاعران بومی، این مهم را امری ضروری در اعتلای فرهنگی عمومی دانست.
  ۳ ساعت پیش    
شایقی با اشاره به لزوم تقویت مهارت افراد در انجام کار گروهی، این مهم را لازمۀ موفقیت و دستیابی به اهدافی مانند ایجاد شرکت دانش بنیان دانست.
  ۳ ساعت پیش    
محمدحسین امانت؛ مدرس دانشگاه و مروج کتاب، بر نقش ادبیات در برطرف کردن برخی مشکلات روحی، تأکید کرد و گفت: کتاب ها و داستان ها هر یک، دریچه ای به سوی دنیاها و تجربه های متفاوت می گشایند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۴    
وبینار آموزشی روندهای کلیدی پیش روی کسب و کارها به همت بنیاد نخبگان کرمانشاه و با همکاری بنیاد نخبگان استان همدان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بستری را برای حمایت از طرح های پژوهشی مشترک محققان کشور و 5 کشور فراهم کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سازمان بین المللی مالکیت فکری گزارش شاخص جهانی نوآوری 2021 را منتشر کرد. این چهاردهمین گزارش شاخص جهانی نوآوری است. در این گزارش 132 کشور در چارچوبی متوازن ارزیابی شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۴    
مهلت شرکت در مسابقه کتاب خوانی چرایی قیام کربلا با موضوع چرایی نهضت امام حسین علیه السلام و قیام کربلا تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهمترین عامل ادامۀ خلاقیت و ایده پردازی، اجازه سیر آزادانه در رهنمون های جدید، تأخیر در قضاوت تا یافتن حداکثر تعداد راه حل ها و در مجموع حفظ موهبت تفکر آزاد است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۴    
کارگاه آنلاین آشنایی با زبان برنامه نویسی پایتون و قابلیت های آن به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۴    
بلالی با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت های موجود برای تحقق اهداف نخبگانی، گفت: بکارگیری امکانات سازمان های مردم نهاد(سمن)، گامی بلند در مسیر شناسایی مستعدان است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سال گذشته در مجموع بیش از 27 میلیارد ریال حمایت تشویقی به صورت مستقیم به بیش از 800 پژوهشگر فناوری نانو اختصاص یافت که بر اساس اولویت ها و راهبردها این حمایت از میان 1651 درخواست تأییدی از مقاله ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حسین شایقی؛ رییس بنیاد نخبگان استان اردبیل ضمن اشاره به اهمیت انجام پژوهش های کاربردی و عملیاتی شدن ایده ها ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۴    
دوره مشاوره ای چگونه بهترین خودم باشم به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۴    
قاسمی گفت: اینترنت اشیاء یقیناً روش تعامل تمام کسب وکارها، دولت ها و مصرف کنندگان را با دنیای فیزیکی تغییر خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۴    
کارگاه آموزشی کنترل افسردگی و اضطراب به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۴    
وبینار تاریخچه اسلام شناسی در غرب به همت بنیاد نخبگان استان زنجان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
اشتغال ایجاد شده توسط شرکت های دانش بنیان و خلاق از 127هزار نفر در در سال 1396 با افزایش تقریبی سالانه بیش از 20 هزارنفری، به بیش از 191 هزار نفر در سال 1399 رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وظیفه حمایت از ثبت دستاوردهای فناوری شرکت های دانش بنیان و خلاق، دانشگاهیان، پژوهشگران و مبتکران کشور را در ادارات معتبر ثبت اختراع دنیا دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
همکاری های مشترک علمی و فناورانه میان محققان ایرانی و سایر کشورها هر روز در حال توسعه است. تعاملات علمی با محققان کشور چین یکی از این همکاری ها است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از کتاب معرفی فعالان زیست بوم نوشت افزار ایران ساخت برگزار شد تا این کتاب به عنوان مرجعی برای فناوری ها و فعالان این حوزه مورد استفاده قرار بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه جشنواره بین المللی فارابی با اشاره به فراخوان سیزدهمین دوره این جشنواره، زمان دریافت آثار این دوره را تا دهم آبان ماه سال جاری اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رتبه بندی موضوعی تایمز 2022 در چهار موضوع روانشناسی، علوم طبیعی، علوم زیستی و سلامت منتشر شد و 40 دانشگاه ایرانی در میان بیش از هزار دانشگاه برتر دنیا قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی سه مفهوم کلیدی و تأثیرگذار بر حرکت کلیه اجزا و ارکان رو به رشد و در حال توسعه است که آنچنان که باید و شاید به آنها پرداخته نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۴    
کارگاه مجازی مقاله نویسی مقدماتی و پیشرفته به همت بنیاد نخبگان استان سمنان، ویژه پژوهشگران حوزه علوم انسانی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۴    
وبینار چالش ها و راهکارهای ورزش در دوران کرونا به همت بنیاد نخبگان استان اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۴    
مرتاض با اشاره به لزوم بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود برای توسعۀ صنعتی و فناوری کشور، گفت: تجمیع توان متخصصان دانشگاهی و خبرگان صنعتی، راز موفقیت در هر نوعی از کسب وکار است .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۴    
کارگاه آموزشی قضاوت و تصمیم گیری اخلاقی؛ از هست تا باید به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
نخستین جلسه کمیته تخصصی ارزیابی سطح فناوری استانداردسازی برگزار شد تا صدور گواهی نامه های انطباق و محصول ویژه دستاوردهای فناورانه سرعت گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۴    
رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان با حضور در منزل پروفسور عبدالله سلیمی از سرآمدان علمی استان، از این استاد برجسته تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامۀ سومین رویداد ملی داستان موفقیت با همکاری بنیاد نخبگان استان مرکزی و کارخانه نوآوری آفتاب (کارنا) برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری برای توانمندسازی شرکت های دانش بنیان و خلاق در حوزه صادرات خدمات گوناگونی را ارائه می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
دومین دوره طرح جامع از مهارت تا اشتغال توسط پویش پیشتازی برگزار می شود تا ایده پردازان و جوانان خلاق بتوانند توانمندی هایشان را در بازار کار به کار ببرند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۴    
کارگاه آنلاین آشنایی با ساختارهای کنترل و منطق برنامه نویسی در نرم افزار متلب به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
پخش برنامه های تلویزیونی مانند خلاق شو و نسیم دانش با حمایت معاونت علمی و فناوری فرصتی فراهم کرده است تا محصولات ایران ساخت بدون هیچ هزینه ای به عموم مردم معرفی شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۴    
مشاور و روانشناس خانواده گفت: یکی از ویژگی های انسان سالم و موفق، چگونه برخورد با مسائل و تصمیم گیری بر مبنای ارزیابی دقیق موقعیت است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۴    
صفری ضمن تأکید بر لزوم تزریق اندیشه و توان نخبگان بومی به بخش های مورد نیاز، بر توسعۀ همکاری های دوسویه با بنیاد نخبگان استان تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در بیست یکمین اجلاس سران سازمان شانگهای به دوشنبه پایتخت تاجیکستان سفر کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس مجلس شورای اسلامی، خانه خلاق و نوآوری قوه مقننه را افتتاح کردند تا ظرفیت های علوم انسانی به عرصه قانون گذاری و سیاست گذاری راه یابد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
صندوق های سرمایه گذاری جسورانه طی دو سال رشد چشمگیری داشتند و تعداد آنها از 6 صندوق در سال 98 به 16 رسید تا امیدی برای توسعه تامین مالی کسب و کارهای نوپا باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
همگرایی فناوری های در دنیای امروز با سرعت در حال توسعه است تا با این اتفاق توسعه محصولات نوآور و فناورانه شتاب بیشتری به خود بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
محققان دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به تهیه و تولید داروی موثر در درمان آسم کودکان بر پایه گیاهی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۴    
سلسله نشست های ارزش آفرینی به همت بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی به صورت مجازی در 8 جلسه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۴    
لطفی، اصلاح طرز تفکر را زیربنای نوآفرینی دانست و گفت: عدم مهارت نیروی انسانی و ریسک ناپذیری سرمایه گذار، دو مانع جدی در حوزۀ کارآفرینی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۴    
دوره آموزشی غیرحضوری اندیشه یابی از قرآن توسط استاد سید محسن میرباقری در ده جلسه برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۴    
اردوی جهادی آموزشی همدلان دانایی به همت بنیاد نخبگان استان گیلان و با مشارکت آموزش و پرورش استان برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم اعطای جایزه البرز 1400 با حضور 6 دانشمند برتر این جایزه برگزار شد و همچنین از 53 نخبه دیگر به صورت غیرحضوری تجلیل به عمل آمد .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
تامین سلامت در هر جامعه ای دغدغه اساسی است. قطعا این روزها که دنیا با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند؛ اهمیت این حوزه بر همگان ثابت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۴    
نمایشگاه دائمی محصولات صادراتی ایران ساخت میزبان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاونت علمی و فناوری هر سال گزارشی از پایش و ارزیابی فناوری و نوآوری را ارائه می کند تا تصویری به روز و واقعی از وضعیت این حوزه ترسیم شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۴    
سید امیر بحران با تأکید بر لزوم ایجاد و تقویت ارتباط دانشگاه و صنعت، این مهم را امری ضروری در توسعه یافتگی جوامع دانست و بر اهمیت فراهم کردن زیرساخت های لازم در این بخش تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۴    
وبینار روندهای کلیدی پیشروی کسب وکارها با همکاری بنیادهای نخبگان استان های همدان و کرمانشاه برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۴    
بنیادیان گفت: با تشکیل فن بازار در استان ها ، امکان عرضه برون دادهای فناورانه به مجموعه های صنعتی و خدماتی کشور فراهم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۴    
برنامۀ بازدید از شرکت امدادگران قلب ملل به همت بنیاد نخبگان استان زنجان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
با همکاری کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بیش از 70 دفتر همکار در دانشگا ه های گوناگون کشور راه اندازی شد تا ثبت اختراع را ترویج کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۴    
یکی از اقدامات مهم حوزه صنایع خلاق و فرهنگی را باید ابلاغ سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم در تابستان 1400 بدانیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۴    
به منظور شفاف سازی و برطرف کردن ابهامات احتمالی در خصوص بهره مندی دانش آموختگان برتراز تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی، برخی از پرسش های متداول و پاسخ های آن ها ارائه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۴    
مسابقۀ کتابخوانی با محوریت دو کتاب زیر نور مهتاب و دولت سری برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۴    
وبینار مدیریت روابط بین فردی به منظور جلوگیری از بروز آسیب های فردی و اجتماعی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
جوانان در سراسر جهان به موفقیت های عظیمی دست یافته اند و با اختراعات و اکتشافات خود تا حد زیادی باعث دگرگونی ساختار زندگی در قرن 21 گشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
حمایت از طرح های پژوهشی پژوهشگران یکی از اقداماتی است که مسیر تحقیقات و تولید محصولات فناورانه را هموار کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۴    
وبینار نقش دانشگاه در تمدن نوین اسلامی به همت بنیاد نخبگان آذربایجان غربی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۴    
آرمان اسماعیلی؛ با مثبت ارزیابی کردن دستاوردهای ایران در زمینه فیزیک، ایران را در بخش تربیت متخصصان آموزشی کشوری موفق قلمداد کرد و گفت: علم محصول سرمایه است و همیشه سرمایه را دنبال کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری برای گسترش بازار شرکت های دانش بنیان و خلاق برنامه های گوناگونی دارد. آموزش یکی از آنها است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
بررسی گزارش شفافیت منتشر شده توسط فیس بوک در ماه آگوست نشان می دهد این شرکت به محققان حوزه انتشار اخبار دروغ اطلاعات پژوهشی ناکافی و مخدوش داده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۳    
کارگاه بررسی تاثیر انقلاب اسلامی بر اصول مدرنیسم بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب به همت بنیاد نخبگان استان اردبیل برپا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۲    
بازدید مجازی از چشمه نور ایران (شتابگر ملی) یکی از بزرگ ترین طرح های علمی کشور، به همت بنیاد نخبگان استان قزوین برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مخترعان برای ثبت اختراع بین المللی مسیری پر پیچ و خم را روبروی خود دارند که علاوه بر زمان بر بودن هزینه های زیادی نیز دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۲    
لطفی گفت: تغییر در طرز فکر غالب بر جامعه، امکان پذیر و ارزشمند و البته ضروری است اما این مهم نه به سهولت انجام می شود و نه به یکباره.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۲    
حجت الاسلام المسلمین علیرضا مهرانفر با اشاره به اهمیت اخلاق مداری از نگاه قرآن کریم، گفت: این مهم نقش بسزایی در کمال انسان و ارزشگذاری اجتماعی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۲    
دومین دوره طرح جامع از مهارت تا اشتغال با همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس کمیته پژوهش و فناوری مجلس از تشکیل شورای راهبردی دانش بنیان به ریاست آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۲    
رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل با حضور در آزمایشگاه دانشکده علوم پایه، در جریان روند فعالیت دانشجویان در طرح شهید احمدی روشن استان قرار گرفت .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۲    
کمپین وبینار بفرمایید کسب وکار فردی با همکاری بنیاد نخبگان البرز و شرکت دانش بنیان نیک پندار شریف برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شریف گفت: بسیاری از کشورهای توسعه یافته از سال ها قبل به این نتیجه رسیده اند که ترکیب قابلیت های کارآفرینی و ریاضیات می تواند یک شرایط بُرد-بُرد را ایجاد کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۲    
شرکت MSTID با همکاری بنیاد نخبگان استان، از ایده ها و طرح ها با نگاه به مفهوم اقتصاد چرخشی حمایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۲    
برنامۀ بازدید از تجهیز گاما به همت بنیاد نخبگان استان زنجان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایران کشوری با غنای گیاهی و تنوع زیستی و از پیشگامان علم طب و گیاهان دارویی جهان است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مشاور رئبس بنیاد ملی نخبگان، افزایش تعداد نیروی انسانی خلاق و فناور در زیست بوم فناوری و نوآوری را چشمگیر دانست که این مسئله نشان دهنده حرکت درست کشور برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و خلاق است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۲    
کارگاه آموزشی قضاوت و تصمیم گیری اخلاقی؛ از هست تا باید به همت بنیاد نخبگان استان تهران و با هدف اجرای برنامه های معرفتی و هویتی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۲    
مسابقه کتابخوانی چرایی نهضت امام حسین علیه السلام و قیام کربلا به همت بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۲    
امیری با اشاره به لزوم زمینه سازی برای شکوفایی استعدادهای دانشگاهی، تعامل دستگاه های حاکمیتی با بنیادهای نخبگان استانی را شرط لازم برای تحقق این مهم دانست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حفاظت از مالکیت فکری در دنیای امروز اهمیتی روزافزون پیدا کرده است. دنیایی که هر روز شاهد ظهور ایده هایی تازه در آن هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۲    
کارگاه از ایده تا اختراع به همت بنیاد نخبگان استان یزد برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۲    
برنامۀ بازدید از هولدینگ آذرباتری به همت بنیاد نخبگان آذربایجان غربی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
در تازه ترین شماره از مجله دیجیتال پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویدادها، نمایشگاه ها و دستاوردهای فناورانه در فصل گذشته به صورت دیجیتال منتشر شده و در اختیار مخاطبان قرار ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
در یادداشتی به قلم مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان آمده است: فرهنگ بر سخت ترین چیزها هم کارگر است و چیره. از سوی دیگر، ما استعدادهای جوان، خلاق و متخصص فراوان و پرشماری در کشور داریم ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۰۲    
وبینار نحوه ثبت اختراع داخلی به همت بنیاد نخبگان استان زنجان و با همکاری پارک علم وفناوری استان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۰۲    
توانمندسازی فردی شامل کار بر روی گذشته، حال، آینده و ذهنیت ها، تجربیات و خاطرات و ارزش ها است که برون داد آن اعتماد به نفس، خودباروری، تعاملات مثبت و پرانرژی بودن است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بنیادیان بر لزوم ترویج فرهنگ دانش بنیان در جامعۀ علمی و دانشجویی تأکید کرد و گفت: ترویج چنین فرهنگی در بین دانشجویان می تواند زمینه ساز ایده پردازی و کارآفرینی آنان شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خانه های نوآوری و فناوری ایران ساخت مکانی برای ارائه توانمندی فناوران است. خانه هایی که با محصولات دانش بنیان و خلاق مزین شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نخستین سامانه مدیریت آموزشی بومی کشور بر پایه مدل یادگیری معکوس توسط دانش بنیان ها طراحی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
اکسپوی 2020 دوبی مهرماه سال جاری برگزار می شود و جمهوری اسلامی ایران نیز با حضور در این رویداد مهم ظرفیت های حوزه خلاق و دانش بنیان را نمایش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۲    
کارگاه آموزشی اعتماد به نفس به همت بنیاد نخهبگان استان تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی شریف با ارائه خانواده جت منطقه ای چَکا موفق به کسب مقام دوم در مسابقات بین المللی طراحی هواپیما شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
زیست بوم فناوری و نوآوری سال ها در حال نقش آفرینی است تا رها شویم از فرهنگی که نفت بیش از صد سال در ایران ایجاد کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگران و فعالان زیست بوم نوآوری، با فراگیری راه کارهای ورود فناوری اینترنت اشیا به حوزه کشاورزی، زمینه را برای افزایش کمی و کیفی این حوزه فراهم می کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...