سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۸:۵۱Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

بنیاد ملی نخبگان (bmn.ir)

بنیاد ملی نخبگان 26 اسفند 1394 بنیاد ملی نخبگان 11 اسفند 1395 بنیاد ملی نخبگان 29 اسفند 1398 بنیاد ملی نخبگان 30 اسفند 1399 بنیاد ملی نخبگان 31 فروردین 1400 بنیاد ملی نخبگان 29 اردیبهشت 1400 بنیاد ملی نخبگان 31 خرداد 1400 بنیاد ملی نخبگان 31 تیر 1400 بنیاد ملی نخبگان 31 مرداد 1400 بنیاد ملی نخبگان 31 شهریور 1400 بنیاد ملی نخبگان 1 مهر 1400 بنیاد ملی نخبگان 30 آبان 1400 بنیاد ملی نخبگان 30 آذر 1400 بنیاد ملی نخبگان 1 دی 1400 بنیاد ملی نخبگان 2 بهمن 1400 بنیاد ملی نخبگان 3 بهمن 1400 بنیاد ملی نخبگان 4 بهمن 1400 
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رویداد عصر زنان با محوریت نوآوری اجتماعی و خانواده، توسط خانه خلاق و نوآوری تبیان افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
پرویز کرمی، ضمن تکذیب آمار منتشر شده از مهاجرت برگزیدگان المپیاد های علمی به خارج از کشور گفت: براساس مطالعات آماری انجام شده بر روی بیش از 2800 نفر از برگزیدگان المپیادی های جهانی و کشوری (مدال های ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
در میان انبوه اختراعات ثبت شده در کشور، 365 اختراع در 17 سال گذشته، متعلق به دانش سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی بوده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
هشتاد و هشتمین جلسه کارگروه ارزیابی و تشخیص شرکت ها و موسسات دانش بنیان با هدف رفع چالش های پیش روی این مجموعه ها و تصویب مصوبات جدید، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
علوم بنیادی، زیرساخت های دانشی قابل اتکاء به منظور توسعه صنعتی و اقتصادی کشورها است. زیرساختی ضروری که امکان خریداری کردن آن وجود نداشته و صرفا بایستی به شکل بومی توسعه داده شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۶    
اولین فراخوان رویداد ایده های شهروندی با محوریت مدیریت شهری با همکاری بنیاد نخبگان استان مرکزی منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۶    
رعایت ملاحظات اخلاقی در پژوهش یکی از مهمترین معیارهای سنجش اعتبار و کیفیت انتشارات علمی است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۶    
برنامه بازدید دانش آموزان منتخب مدارس خلاقیت و ایده پردازی از کاخ موزه نظامی بندر انزلی به همت بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آشنایی با تسهیلات نظام وظیفه تخصصی ویژه شرکت های دانش بنیان با همکاری بنیاد نخبگان استان البرز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از 30 دستاورد ایران ساخت علوم و فناوری های شناختی در نمایشگاه دائمی محصولات دانش بنیان صادارتی ایران ساخت رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
یکی از سیاست های مدنظر برای رونق دادن به فعالیت شرکت های دانش بنیان، ایجاد زمینه مناسب برای ورود آنها به بازار بورس و فرابورس است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تسهیلاتی ویژه برای حمایت از شرکت ها در حوزه صنایع خلاق و فرهنگی و خانه های خلاق و نوآوری تعریف شد تا مشارکت اقتصادی و بهره گیری موثر از ظرفیت جمعیت جوان کشور میسر شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
انجام پروژه تحقیقاتی در مرز دانش یا انتقال فناوری روز دنیا به ایران، شرطی است که برای برخورداری از حمایت نظام وظیفه تخصصی در خارج از کشور در قالب طرح همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
نشست بهمن ماه جامعه اسلامی مهندسین، با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
آموزش مسئله محور، یعنی آموزشی که حل مسائل نظری و مسائل میدانی و عملیاتی مورد نیاز جامعه را هدف خود قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۶:۲۶    
مستعدان برتر بوشهری از تجهیزات ساخت کشتی و شناورهای مختلف، بازدید و از نزدیک با آخرین دستاوردهای صنعتگران کشور در این بخش آشنا شدند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۶:۲۶    
سبک زندگی مهمترین نشانه تمایز فرهنگی جوامع بشری است که پیوند تنگاتنگی با فرهنگ و جامعه، رفتار و نگرش، زندگی، اخلاق و پایگاه اجتماعی دارد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز طرح های ملی فناوری با هدف ایجاد بستری برای به کار بستن قابلیت های فناورانه در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی، اقدام به شناسایی و حمایت از طرح های فناورانه در این حوزه در 4 بخش اصلی تجهیزات ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۶    
بنیاد هر ساله به منظور ارتقای توانمندی های استادیاران جوان دانشگاه ها و مؤسسه های علمی کشور، تسهیلاتی را در قالب طرح کاظمی آشتیانی به حائزان شرایط اعطا می کند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
چند سالی است که زیست بوم فناوری و نوآوری به یکی از اعضای اصلی رفع چالش های شهری و توسعه شهرنشینی هوشمند بدل شده و با پیشنهاد 163 طرح، توانمندی خود را به اثبات رسانده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مسلم صالحی گفت: امروز کشور ظرفیت عظیمی از نیروهای انسانی توانمند و نخبه را در خود جا داده است که می توان با بهره گیری از شرکت های خلاق، از این ظرفیت عظیم استفاده و موتور اقتصاد کشور را روشن کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۶    
سلسله کارگاه های جامعه شناسی علم به همت بنیاد نخبگان استان خوزستان و با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۶    
جمعی از نخبگان، سرآمدان و مستعدان استان البرز به منظور تکریم مادران شهید، با خانواده شهدای دوران دفاع مقدس دیدار و به مقام شامخ شهداء ادای احترام کردند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قم بر خدمت جهادی به نخبگان و استعدادهای برتر استان تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۶    
کارگاه آموزشی بررسی حوادث روزشمار انقلاب اسلامی و تحولات بین المللی در روند پیروزی انقلاب اسلامی به همت بنیاد نخبگان استان ایلام برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حضور در نمایشگاه ایران ژئو از آخرین دستاوردهای دانش بنیانی بازدید و بر استفاده از توانمندی این شرکت ها برای توسعه فناوری و نوآوری در کشور تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست تشکیل و شبکه سازی خانه های خلاق و نوآوری با حضور دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و رؤسای خانه های خلاق و نوآوری سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
فرهنگ بومی نخ ارتباط و اتصال میان عموم جامعه است و اگر هدفی بزرگ در آن جامعه متصور باشد، فرهنگ بومی می تواند هدایت گر و راهبرنده باشد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین برای تحقق توسعه مرجعیت علمی و تامین زیرساخت های پژوهش و فناوری در دو بخش گیاهان دارویی و طب سنتی، استفاده از ظرفیت های تخصصی و دانشی دانشگاه ها است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶    
به منظور مستعدان برتر در حوزه کارآفرینی، کارگاه آشنایی نخبگان و مستعدان برتر با اصول بهینه سازی, برندینگ و تجاری سازی ، به همت بنیاد نخبگان خراسان شمالی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶    
اردوی جهادی در حوزه مشاوره (خانواده) با هدف آشنایی مستعدان با مشکلات جامعه و ارتقاء حس تعهد و مسئولیت پذیری و همچنین محرومیت زدایی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بررسی آخرین آمارهای موجود نشان می دهد با افزایش کشورهای رتبه بندی شاخص جهانی رقابت پذیری برای استعدادها، جایگاه ایران، با بهبود همراه بوده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶    
جشنواره ملی مهدویت همزمان با ولادت حضرت مهدی عجل الله تعالی، با همکاری بنیاد نخبگان استان قم برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶    
مراسم تقدیر از برگزیدگان رویداد منطقه ای استارت آپ های شاهد با همکاری بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حضور در هلدینگ صباویژن، از فعالیت این مجموعه فعال در حوزه تبلیغات ویدئویی بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
نهمین دوره نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ایران ساخت برگزار شد و جاماندگان از این رویداد می توانند برای دریافت غرفه مجازی در این نمایشگاه، اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۶    
با هدف کمک به جذب دانش آموختگان برترِ دوره دکتری تخصصی به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۶    
بنیاد هرساله به منظور هدایت هدفمند دانشجویان صاحب استعداد برتر در دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور و پشتیبانی از فعالیت های نخبگانی آنان ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ضرورت گسترش منابع انرژی های نو و تجدیدپذیر سبب شده تا در حدود 138 میلیارد تومان اعتبار برای طرح های این حوزه اختصاص داده شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نیمه دوم سال 1400 مرکز تعمیر و نوسازی تجهیزات آزمایشگاهی(نوتا) راه اندازی شد تا شرایط برای استفاده درست از ظرفیت ها و دستگاه های موجود در کشور فراهم شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۶    
بازدید از مرکز فرهنگی هنری استاد فرشچیان ویژه مستعدان برتر رشته های صنعتی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۶    
کارگاه تلاش های نخبگان علمی در شکل گیری گاه شماری با تاکید بر رسم ها و آئین ها در ایران به همت بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۶    
وبینار آموزشی بایدها و نبایدهای روابط زوجین با هدف تبیین مهارت های مدیریت تعارض، به همت بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۶    
نخبگان و مستعدان برتر مشارکت و نقش آفرینی در تصمیم سازی ، برنامه ریزی ها و تحولات کشور را وظیفه خود می دانند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری 6 قرارداد فناورانه با هدف تامین نیازهای صنایع به کمک محصولات ایران ساخت تولیدشده توسط شرکت های دانش بنیان نانویی منعقد شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تسهیل فضای کسب وکار در چارچوب اقتصاد دانش بنیان کشور، یکی از ضرورت هایی است که با 17 خدمت حمایتی در جهت توسعه این زیست بوم، محقق شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امکانی برای حضور شرکت های دانش بنیان و خلاق در همایش فرصت های تجاری و سرمایه گذاری ایران-امارات متحده عربی فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در نمایشگاه دستاوردها و محصولات منتخب نانوفناوری، از 55 محصول ایران ساخت این حوزه رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۶    
کارگاه مبانی کسب وکارهای کوچک و تیم سازی به همت بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۶    
وبینار مسیر خوشبختی با هدف جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی به همت بنیاد نخبگان استان کرمانشاه برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فاطمی با بیان اینکه امروز هیچ سقف و حد یقفی برای سطح تعامل بین بدنه اداری و بدنه وجود ندارد، فراهم سازی زمینه رشد و شکوفایی نخبگان را ضروری دانست.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۶    
وبینار اجتماعات نخبگانی دانشگاهی و آموزش و پژوهش مسأله محور با رویکرد بیانیه گام دوم به همت بنیاد نخبگان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۶    
برخی حیوانات به دلیل ساختار آسیب شناسانه، فیزیولوژیکی و شباهت با ساختار انسانی، تحت آزمایش های علمی قرار می گیرند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
حمایت از بازگشت کارآفرینان ایرانی خارج از کشور و استفاده از ظرفیت آنها، آثار قابل توجهی در توسعه علمی کشور دارد و دانش و تخصص این افراد را به نیازهای داخلی پیوند می زند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
فرآیند پذیرش شرکت های دانش بنیان در بازارهای بورس و فرابورس در سال های اخیر با حمایت های صورت گرفته، افزایش قابل توجهی یافته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۶    
نشست هم اندیشی نخبگانی با هدف بررسی مسائل استان و ارائه راهکارهای عملی توسط نخبگان برای حل مشکلات، به همت بنیاد نخبگان استان یزد برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۶    
در راستای ایجاد انگیزه برای حضور دانش آموختگان برتر در داخل کشور و ایجاد آرامش بیشتر ذهنی برای تحصیل و فعالیت های علمی آنان ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۶    
نشست مجازی معرفی دوره های کارآموزی همراه اول با حضور مستعدان برتر توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۶    
مسابقه کتابخوانی من قاسم سلیمانی هستم به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان و بنیاد نخبگان استان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، سرپرست قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان منصوب شد .
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۶    
جلسه 853 شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اعظمی ساردویی گفت: اساتید دانشگاه امروز باید پای کار آمده و فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی را به سمتی هدایت کنند که موجب پیشرفت کشور شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
افزایش شفافیت، کارایی و همچنین بهبود عملکرد جاری شرکت ها از جمله مزایای ورود آنها به بازار بورس است. بورس اوراق بهادار به عنوان بازوی اصلی بازار سرمایه علاوه بر تجهیز ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به منظور کاربرد بالینی نتایج تحقیقات پزشکی، از مطالعه تکمیلی درون تنی با حیوانات آزمایشگاهی، به دلیل شباهت های فیزیولوژیک و پاتولوژیکی که با انسان دارند، استفاده می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۶    
کارگاه چگونگی بازاریابی و فروش در کسب و کارهای نوپا به همت بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی برگزار شد .
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۶    
اکوسیستم کارآفرینی نیاز به تربیت نیروی انسانی و جذب سرمایه گذاران خطرپذیر دارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۶    
نانو فناوری یا نانو تکنولوژی، مهندسی در ابعاد بسیار کوچک (یک میلیاردیم متر) و توانمندی تولید و ساخت مواد، ابزار و سیستم های جدید با در دست گرفتن کنترل در مقیاس نانومتری، محور اصلی این رشته از علم است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
همایش بزرگ مدیران 2022با هدف ارتقاء دانش مدیریتی با استفاده از تغییرات نوین در حوزه مدیریت کسب و کار در داخل و خارج از کشور برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نقش موثر شرکت های خلاق در توسعه کارآفرینی و اشتغال اقتصادی سبب شده تا تعداد این شرکت ها، از 1100 شرکت سال 99 به 1442 شرکت تا امروز برسد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در راستای تقویت و بهره برداری از ظرفیت سفارتخانه ها، رایزنان فرهنگی و سایر نهادهای فعال در عرصه بین المللی برای توسعه هوشمند روابط علمی و فناوری بین المللی ؛ کارگاه آشنایی با زیست بوم علم ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با دستور وزیر کشور مبنی بر دعوت از رؤسای پارک های علم و فناوری در نشست های شورای برنامه ریزی و توسعه استانی، نقش زیست بوم نوآوری در پیشرفت استان ها پررنگ تر می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۶    
دومین کارگاه مجازی علم و هنر با محوریت اوریگامی در مهندسی به همت بنیاد نخبگان فارس برپا می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۶    
نشست هم اندیشی نخبگانی با هدف بررسی مسائل استان و ارائه راهکارهای عملی توسط نخبگان برای حل مشکلات، به همت بنیاد نخبگان استان یزد برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۶    
وبینار اجتماعات نخبگانی دانشگاهی و آموزش و پژوهش مسئله محور با رویکرد بیانیه گام دوم به همت بنیاد نخبگان استان کهگیلویه وبویراحمدبرگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۶    
وبینار چالش ها و ضرورت های مدیریت منابع انسانی در شرکت های دانش بنیان و فناور با همکاری بنیاد نخبگان استان البرز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
پرویز کرمی سخنگوی بنیاد ملّی نخبگان، اهم برنامه های این بنیاد را تشریح کرد .
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهید احمدی روشن صبح چهارشنبه 21 دی ماه 90 به شهادت رسید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۶    
بر اساس آخرین بررسی ها عمده ترین فعالیت مهاجران کاری در 13 گروه تقسیم بندی می شود که عمده ترین آن به خدمات و آموزش اختصاص دارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۶    
در طرح شهید احمدی روشن، استادان خبرة دانشگاهی و متخصصان برتر صنعتی با شناسایی مسائل و مشکلات اصلی کشور ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
برگزاری پاویون محصولات دانش بنیان در سومین نمایشگاه شهر هوشمند؛ تولیدات فناورانه به صنعت متصل می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرفصل فناوری سلول های بنیادی و بازسازی بافت در دانشگاه ها تعریف شده است تا با ارتقای توان پژوهشگران ایرانی به توسعه این فناوری کمک کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۶    
اردوی علمی- جهادی با موضوع فرزندپروری مبتنی بر رویکرد تئوری انتخاب، در شهرستان گرمه از توابع استان خراسان شمالی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۶    
طرح صدف با هدف توانمندسازی شغلی مستعدان برای ورود به بازار کار در زیست بوم نوآوری اجرایی می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۶    
وبینار آشنایی با خدمات و حمایت های شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی (لبزنت) به همت بنیاد نخبگان استان البرز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۶    
حجت الاسلام والمسلمین نکونام گفت: نخبگان و استعدادهای برتر پایه و اساس توسعه و پیشرفت جامعه هستند و به همین منظور ضرورت دارد بستر مناسبی برای شکوفایی استعداد آنها فراهم شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۶    
بازدید فنی- تخصصی دانشجویان مستعد از خطوط تولید قطارهای برقی خودکششی و واگن سازی به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد .
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در وبینار هنر نگارش توصیف اختراع ، محققان و مخترعان استانداردهای نگارش حرفه ای شرح اختراع برای درک بهتر تقاضانامه توسط داور را می آموزند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بازاریابی دیجیتال ، راه اندازی صدور بیمه نامه خرید مسوولیت کالا، مصالحه و ارجاع به داوری مشکلات حقوقی و طراحی نرم افزار اداری مالی و کسب وکار خدمات جدید تجاری سازی در حوزه نانو است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۶    
برنامه بازدید از شرکت ها و واحدهای فناور مرکز رشد علم وفناوری شهرستان دشتستان به همت بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۶    
گام دوم برنامه های هدایتی دانش آموزان برگزیده دوره های تکمیلی شهاب در زمینه هوش فضایی و هنری عملیاتی شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۶    
کارگاه تکمیلی نحوه بهره مندی از تسهیلات شهید وزوایی به همت بنیاد نخبگان کرمانشاه برپا می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۶    
مراسم تقدیر از برگزیدگان رتبه های زیر 100 استان زنجان در آزمون سراسری سال 1400با حضور رییس بنیاد نخبگان استان زنجان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در راستای فعالیت بیش از 30 خانه خلاق و نوآوری و استقرار تیم های خلاق در این خانه ها، با حضور دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق، از سایت خانه های خلاق و نوآوری رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، سرپرست بنیاد نخبگان استان قم منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فن بازار بنگاهی برای مبادلات فناوری است که با ایفای نقش واسطه اطلاعاتی و حقوقی، وظیفه نزدیک کردن طرف های عرضه و تقاضا را بر عهده دارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ارائه خدمات آزمایشگاهی در کشور روند رو به رشدی دارد و طی سال های اخیر، کیفیت آنها نیز ارتقا یافته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۶    
در یک کارگاه تربیتی و فرهنگی، مسائل مرتبط با چگونگی درس خواندن دانش آموزان و رشد تحصیلی، اننتخاب رشته بر اساس علاقه و آینده شغلی هرکدام از رشته ها و همچنین اهمیت و لزوم حرکت به سمت خوداشتغالی و ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۶    
بنیاد نخبگان اصفهان دوره مقدماتی کدنویسی با پایتون را برگزار می کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۶    
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان در پیامی از زحمات محمد محمدرضایی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان قم قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۶    
مراسم نکوداشت دکتر فائزه توتونیان؛ استاد فرهیخته دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی با حضور جمعی از سرآمدان علمی کشور برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...