سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۰۱:۵۴Oct 2020 20

کار پرس (carpress.ir)

 
کار پرس 27 اسفند 1394 کار پرس 1 فروردین 1395 کار پرس 16 اسفند 1396 کار پرس 29 اسفند 1397 کار پرس 28 اسفند 1398 کار پرس 1 فروردین 1399 کار پرس 31 اردیبهشت 1399 کار پرس 31 خرداد 1399 کار پرس 31 تیر 1399 کار پرس 30 مرداد 1399 کار پرس 1 شهریور 1399 کار پرس 1 مهر 1399 کار پرس 2 مهر 1399 کار پرس 3 مهر 1399 کار پرس 4 مهر 1399 کار پرس 5 مهر 1399 کار پرس 6 مهر 1399 کار پرس 7 مهر 1399 کار پرس 8 مهر 1399 کار پرس 9 مهر 1399 کار پرس 10 مهر 1399 کار پرس 11 مهر 1399 کار پرس 12 مهر 1399 کار پرس 13 مهر 1399 کار پرس 14 مهر 1399 کار پرس 15 مهر 1399 کار پرس 16 مهر 1399 کار پرس 18 مهر 1399 کار پرس 19 مهر 1399 کار پرس 20 مهر 1399 کار پرس 21 مهر 1399 کار پرس 22 مهر 1399 کار پرس 23 مهر 1399 کار پرس 24 مهر 1399 کار پرس 25 مهر 1399 کار پرس 26 مهر 1399 کار پرس 27 مهر 1399 کار پرس 28 مهر 1399 
  ۹ ساعت پیش    
: نتایج مطالعه ای جدید در بارسلونا نشان می دهد تأثیرگذاری اتومبیل های خودران بر سلامت عمومی در گرو تحقق چند شرط مهم است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
: دوازدهمین دوره آزمون سراسری خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو به منظور مهارت سنجی پرسنل نمایندگی های مجاز در حوزه خدمات پس از فروش ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
: به منظور تسریع در تحویل خودرو به مشتریان و با استفاده از ظرفیت شبکه حمل و نقل ریلی کشور، هر هفته 400 دستگاه خودروی تولیدی ایران خودرو کرمانشاه به مقصد تهران بارگیری و حمل می شود و افزایش این ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۲    
: پس از چند ماه کاهش تولید، فروش و صادرات خودرو به خاطر شیوع ویروس کرونا، صنعت خودرو کره جنوبی برای نخستین بار در ماه سپتامبر آمار رشد دو رقمی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۳    
: تیم تحقیقاتی تسلا در زمینه فناوری باتری با انتشار نتایج آزمایش بروز خود از امکان تولید باتری خودروهای برقی با طول عمر بیش از 2 میلیون مایل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
: مشاهدات از افزایش 60 درصدی هزینه تعمیر ماشین های ایرانی و بالای 100 درصد ماشین های وارداتی حکایت دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
: تقاضای خرید خودرو در اروپا طی ماه سپتامبر اندکی افزایش یافته است که نخستین رشد این صنعت در سال جاری را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
: تایر فرسوده کالایی نیست که قاچاق آن به راحتی امکان پذیر باشد. کالایی که یک تریلی با ظرفیت 20 هزار تن بار ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
: هر چند دولت در کنار سهامداری خودرو، سیاست گذار اصلی این صنعت هم محسوب می شود، با این حال التهابات اخیر در تولید و بازار، سیاست گذار را نیز طی دو سال گذشته دچار زحمت کرده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
: جگوار-لندروور برنامه دارد تا فروش مدل برقی جگوار آی-پیس را از اوایل سال آینده در هند آغاز کند؛ این خبر را رئیس این خودروساز در هند به رویترز اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۴۹ سایت دیگر  
: همزمان با تجلیل از پیشکسوتان نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا، بسته حمایتی رونق کسب و کار این شبکه امروز طی مراسمی رونمائی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۶۸ سایت دیگر  
: قرعه کشی مرحله پنجم فروش فوق العاده و همچنین پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو ساعت 9 صبح فردا یکشنبه 27مهرماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۷۳ سایت دیگر  
: قرعه کشی دو طرح فروش محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار شد و در آن تعداد 31 هزار و 450 متقاضی برای ثبت نام نهایی مشخص شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۲    
: شرکت لکسوس قصد دارد با هدف تمرکز بیشتر بر محصولات کلاس شاسی بلند، فروش سه مدل خودروی خود در قاره اروپا را متوقف کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۲    
: تولید نسخه هفت صندلی تسلا مدل Y از ماه نوامبر آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
: طبق گزارشی جدید هواوی سرمایه گذاری در حوزه توسعه، تولید، فروش و سرویس های قطعات خودرو و سیستم های هوشمند دیگر را گسترش داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۲    
: تسلا در تصمیمی غیرمنتظره سیاست بازگردانی محصول در بازارهای جهانی که به خریداران اجازه می داد ظرف هفت روز از زمان تحویل، خودرو خریداری شده را به شرکت عودت دهند لغو کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
: به نظر می رسد درگیری حقوقی جنرال موتورز و فیات -کرایسلر، دو غول خودروسازی جهان همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
: شرکت تایوانی فاکسکان که تولیدکننده گوشیهای آیفون اپل است، پلتفرمی را جهت کمک به شرکتهای خودروسازی برای ساخت خودروهای برقی عرضه کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۳۹ سایت دیگر  
: پنج ماه و اندی بیشتر به پایان سال باقی نمانده و احتمال می رود در این مدت، صنعت و بازار خودرو با تحولات مختلفی به ویژه در عرصه تولید و قیمت روبه رو شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
: کارشناس صنعت خودرو با بیان اینکه عرضه خودرو در بورس به شرط حمایت از صنعت خودرو و قطعه ساز می تواند مفید باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
: شرکت فورد موتور می گوید تولید انبوه شاسی بلند پلاگین هیبریدی خود را تحت عنوان اسکیپ به سال بعد موکول خواهد کرد؛ این در حالی است که وسایل نقلیه مشابه در اروپا به دلایل فنی فراخوان شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۳    
وحید جعفریان: شفافیت زنجیره عرضه در صنعت خودرو یکی از مسائل مهمی است که با استفاده از فناوری بلاک چین امکان پذیر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۳    
: شرکت پورشه از تکنیک های هوش مصنوعی برای پیشگیری از خطاهای صورت گرفته هنگام مونتاژ درایوهای الکتریکی استفاده می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
: خودرو که گران می شود، تازه دردسر دیگری هم به گرفتاری مردم اضافه می شود، این روزها افزایش سقف تعهدات خسارت های مالی بیمه شخص ثالث و البته بالا بردن سقف تعهدات بیمه بدنه خودرو به یک دغدغه عمومی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۴۰ سایت دیگر  
: رییس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران با گلایه از اینکه اوراقچی ها قطعات دست دوم را از کشورهای همسایه وارد می کنند، گفت: استفاده از قطعات دست دوم به هیچ عنوان قابل قبول نیست ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
: شرکت میتسوبیشی موتور قصد کاهش پاداش و مزایای کارکنان خود را از زمستان پیش رو دارد. مدیران این خودروساز ژاپنی می گویند 20 درصد از پاداش های اغلب نیروی کار داخلی خود را کاهش خواهند داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
: کار ساخت مرکز نوآوری شرکت کره ای هیوندای موتور در سنگاپور آغاز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲    
: شرکت تسلا از کاهش قیمت برخی انواع تسلا مدل S در بازار آمریکا و چین خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۲    
: آئودی از امضای یک یادداشت تفاهم همکاری با گروه دولتی فاو چین برای سرمایه گذاری مشترک در تولید خودروهای برقی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
: جدیدترین طرح فروش فوق العاده 8 محصول سایپا از ساعت 14 امروز چهارشنبه 23مهرماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۳    
: شاسی بلند کامپکت کوچک فولکس تائوس (Taos) روز گذشته رسماً در آمریکا رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
: رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی پایتخت با بیان اینکه بازار خودرو، شرایط طبیعی ندارد، پیش بینی کرد در هفته های آینده با ریزش شدید قیمت خودروها مواجه خواهیم شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
: جنرال موتورز اعلام کرد که تداوم بهبود بازار خودرو از بحران ویروس کرونا به این خودروساز کمک کرده است تا فروش محصولاتش در چین با رشد 12 درصدی در فصل جولای-سپتامبر نسبت به همین مدت در سال گذشته ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
: یونهاپ، خبرگزاری رسمی کره جنوبی اعلام کرد که هیوندای قرار است تعداد خودروهای کونا برقی فراخوان شده را که به دلیل نقص فنی در باتری ها ممکن است با حریق مواجه شوند به سه برابر افزایش دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
: چرا استفاده از خودروهای شاسی بلند (اس یو وی) و وانت ها رونق گرفته است؟ به گزارش Roadshow مردم دنیا به خصوص آمریکایی ها عاشق خودروهای اس یو وی (شاسی بلند) و وانت هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۴۵ سایت دیگر  
: رئیس شورای رقابت گفت: در حال حاضر میزان عرضه خودرو به مراتب پائین تر از تقاضاست بنابراین ورود خودرو به بورس با محدودیت عرضه مشکلی را رفع نخواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
: اطلاعات مجمع کسب و کار اروپا نشان می دهد مصرف کنندگان روسی در ماه سپتامبر بیش از 154400 خودروی جدید خریداری کرده اند که 3.4 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
: وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرایطی هفته گذشته از دست اندرکاران زنجیره خودروسازی کشور برای ساماندهی صنعت و بازار خودرو راهکارهای پیشنهادی خواسته که علاوه برپیشنهاد قیمت گذاری توسط سازمان حمایت مصرف ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۵۳ سایت دیگر  
: تفاهم نامه واگذاری 3 هزار دستگاه خودرو نیسان زامیاد، بین گروه خودروسازی سایپا، کمیته امداد امام(ره) و صندوق کارآفرینی امید، امضاء شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۵۰ سایت دیگر  
: همزمان با موج سوم ویروس کرونا و از سرگیری محدودیت های تردد در سطح شهر، خدمات پس از فروش ایران خودرو، برای خدمت رسانی مطمئن و رفع نگرانی های مشتریان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۱    
: سهم خودروهای برقی از بازار فروش خودرو در اروپا طی سال 2020 به 10 درصد می رسد که نسبت به سال گذشته افزایش سه برابری را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۱    
: شرکت هیوندای، ساخت یک مرکز تحقیق و توسعه و تولید خودروهای برقی با ظرفیت سالانه 30 هزار دستگاه را در سنگاپور آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۳    
: مدیرعامل تسلا اعلام کرد نسخه بتای سیستم تمام خودران اتوپایلوت هفته آینده در دسترس تعداد محدودی از مشتریان قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۵۶ سایت دیگر  
: دبیر انجمن قطعه سازان خودرو گفت: از 1200 واحد قطعه ساز شناسنامه دار کشور، حدود 400 واحد قطعه ساز در حالت نیمه تعطیل یا تعطیل بسر می برند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
: تصمیم اخیر کمیته خودرو مبنی بر کنار گذاشتن شورای رقابت و واگذاری اختیار قیمت گذاری خودروهای داخلی به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
: تحقیقاتی که به تازگی از سوی هیات ایمنی حمل و نقل ملی آمریکا صورت گرفته نشان می دهد این کشور متاسفانه آمادگی لازم را برای مقابله با حریق در خودروهای برقی ندارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
: شرکت نیسان موتور اعلام کرد فروش اش در بازار چین و طی ماه سپتامبر با رشد 1/ 5 درصدی روبه رو و به 141 هزار و 595 دستگاه رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۷۰ سایت دیگر  
: مدیرعامل شرکت دانش بنیان جتکو گفت: طراحی برخی از اجزای پلتفرم ملی خودرو به صورت زیربنایی و با اتکا به دانش بومی در دستور کار جتکو قرار دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۱    
: شرکت خودروسازی آئودی با وجود فروش قوی در سه ماهه سوم امسال انتظار دارد کل فروش آن در سال 2020 نسبت به سال گذشته کاهش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۳   + ۷۱ سایت دیگر  
: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: گروه خودروسازی سایپا در سال های اخیر در زمینه طراحی و تولید خودرو پیشرفت های قابل توجهی داشته است و همچنین تلاش کرده محصولاتی بر اساس ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۳۱ سایت دیگر  
: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، دو طرح فروش فوق العاده چهار محصول با موعد تحویل حداکثر 90 روز و پیش فروش یک ساله هشت محصول را به صورت هم زمان از فردا 22 مهرماه به مدت سه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۱    
: در حالی که مدیر عامل تسلا چندی پیش از عرضه یک خودرو ارزان 25 هزار دلاری طی سه سال آینده خبر داده بود، کارشناسان صنعت خودرو نسبت به تحقق این وعده تردید دارند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
: در آخرین جلسه کمیته خودرو که با حضور برخی از نمایندگان کمیسیون صنایع و معادن و طراحان طرح تحول صنعت و بازار خودرو برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
: در روزهایی که بازار خودرو ملتهب و منحنی قیمت پی در پی رکوردهایی حیرت انگیز را از خود به جا می گذارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
: شرکت هوندا موتور در حال بازطراحی چهره و بازاریابی خودروهای شاسی بلند و پیکاپ های خود است تا آنها را باب میل آن دسته از مصرف کنندگان آمریکایی کند که حاضر هستند برای وسایل نقلیه ای که چهره ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
: بی ام و می گوید که برگزیت می تواند برای خودروسازی بین 10 تا 11 میلیارد یورو آب بخورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
: با توجه به محدودیت های متعدد، موضوع واردات خودروهای دست دوم و با کیفیت می تواند قیمت خودرو در داخل کشور را تا حد زیادی کاهش دهد، موضوعی که شایسته بررسی جدی تری است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۳    
: نسخه جدید تویوتا اینووا کریستا که برای اولین بار شاهد تغییرات عمده نسبت به مدل های پیشین آن است، پنج شنبه هفته جاری رونمایی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۱    
: نسل آینده شاسی بلند ولوو XC90 احتمالاً آخرین مدل این شرکت خواهد بود که از موتور احتراق داخلی برای سیستم سوخت رسانی خود بهره خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۱    
: شرکت هیوندای موتور از طریق بازیافت ضایعات و مواد اسقاطی خودرو یک کلکسیون مُد تشکیل داده که فروش محصولات آن از سه شنبه هفته جاری در لندن آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
: یک شرکت خودروسازی اپلیکیشنی ابداع کرده که با کمک هوش مصنوعی و ثبت کلیپ صوتی از صدای موتور خودرو می تواند اختلالات و دلیل آنها را شناسایی کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
: علاقمندان به استفاده از تاکسی های خودران ساخت شرکت وایمو که زیرمجموعه آلفابت مالک گوگل است، می توانند از این پس از آنها بدون محدودیت استفاده کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
: در حالی که انتظار می رفت دولت باقی مانده سهام خود در خودروسازی را در قالب صندوق دارا سوم عرضه کند، وزیر امور اقتصاد و دارایی اعلام کرد در این صندوق، سهام بانک ها در معرض واگذاری قرار خواهد گرفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
: از زمان آغاز شیوع کرونا در ایالات متحده، میلیون ها کارگر مشاغل خود را از دست داده اند، اما در خودروسازی اوضاع به نحو دیگری است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
: بیانیه شرکت چینی "بی وای دی" در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ نشان داد که این غول خودروسازی که از سوی وارن بافت حمایت می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
: دایملر، برند مادر مرسدس بنز اعلام کرد که قصد دارد هزینه های ثابت، هزینه های سرمایه ای و تحقیقات و توسعه را در شرکت مرسدس کاهش دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۵۴ سایت دیگر  
: مدیرعامل شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو)، از تولید موتور سه استوانه ایران خودرو خبر داد و گفت: در سال های آینده این خانواده موتور ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۱    
: شهر آبردین اسکاتلند هفته گذشته شاهد رونمایی از نخستین اتوبوس دو طبقه سوخت هیدروژنی جهان بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۳    
: سیستم جدید جگوار لندرور دارای عملکردی مشابه با یک جفت هدفون باکیفیت برای حذف سروصداهای مزاحم محیطی است و می تواند باعث کاهش صدای باد و تایرهای خودرو شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۵۴ سایت دیگر  
: شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در سال جهش تولید، رکورد فروش خود را برای نخستین بار در تاریخ فعالیت این شرکت در شهریور ماه، پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
: با انجام قرعه کشی ثبت نام کنندگان در مرحله چهارم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، هشت هزار و 550 متقاضی سه محصول ایران خودرو برای ثبت نام قطعی شناسایی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۳    
: یک شرکت سازنده باتری خودروهای برقی در اروپا از نخستین باتری هوشمند جهان جهت استفاده در خودروهای الکتریکی رونمایی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
: در شرایطی که روزانه بر التهابات بازار خودرو افزوده می شود، رئیس شورای رقابت در گفت وگویی روند فعلی فروش و قیمت گذاری خودرو را رضایت بخش و بر تداوم این مسیر تاکید کرده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
: در حالی که نوسان قیمت ارز در بازار ، تاثیر خود را بر سایر بازارها خصوصا خودرو نشان داده است، برسی ها نشان از آن دارد که در این فضا تنها خریداران خودرو کسانی هستند که به قصد سرمایه گذاری وارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
: شرکت مشترک تویوتاموتور و پاناسونیک اعلام کرد که از سال 2022، تولید باتری های لیتیومی در غرب ژاپن را برای خودروهای هیبریدی آغاز می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
: شرکت خودروسازی مرسدس آلمان از برنامه های خود برای تولید شش اتومبیل برقی جدید در سال های آینده خبر داده است
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
: نماینده گرمی در مجلس گفت: تا زمانی که صنعت خودروسازی ما دولتی باشد نه تنها وضع بهتر نمی شود بلکه بدتر هم خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
: قرعه کشی مرحله چهارم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ساعت 9 صبح فردا شنبه 19 مهرماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۷۹ سایت دیگر  
: مدیرعامل شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو)، از برنامه همکاری با امداد خودروی ایران برای ارسال، تحویل و نصب قطعات آپشن بر روی خودرو به صورت سیار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۳    
: شرکت خودروسازی بوگانی طرح های خود در مورد یک خودرو سوپراسپرت جدید که قرار بود در کنار بوگاتی شیرون خودنمایی کند را معلق کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۴۱    
: مرسدس بنز رسماً تأیید کرد که شش مدل برقی جدید تحت برند EQ طی سال های پیش رو به سبد محصولات شرکت اضافه خواهد کرد که نخستین مدل از این مجموعه با عنوان EQS در سال 2021 عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۱    
: تنها چند روز پس از آغاز تولید نخستین محصول تمام برقی ولوو با عنوان XC40 Recharge گزارشات حاکی است این شرکت ساخت یک شاسی بلند برقی کوچک تر تحت پلتفرم تازه رونمایی شده شرکت جیلی را نیز دنبال می ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۱    
: شرکت سرمایه گذاری مشترک تویوتا و پاناسونیک از سال 2022 تولید باتری های لیتیوم – یون جهت استفاده در خودروهای هیبریدی را در ژاپن آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
: با نزدیک شدن به زمان بررسی طرح تحول صنعت و بازار خودرو در صحن علنی مجلس صدای مخالفت خودروسازان با بخش هایی از این طرح حالا به گوش می رسد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
: تولید انواع خودروهای تجاری سبک در شرکت زامیاد در سال جهش تولید همچنان با رشد همراه است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
: دو شرکت تویوتا موتور و نیسان موتور ژاپن از دولت بریتانیا درخواست کرده اند تا مسوولیت تعرفه های جدید تجاری را که ممکن است در صورت نبود توافق تجاری علیه محصولات آنها اعمال شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
: شرکت تاتاموتور در گزارش فروش خود برای مدت فصل دوم سال مالی 2021 و ماه سپتامبر اعلام کرده است که آمار فروشش در بازار هند با رشد قابل توجهی روبه رو شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
: ثبت نام خودروهای جدید انگلیس، در سپتامبر سال گذشته 4.4درصد کاهش یافته است که این از زمان شروع سیستم پلاک دوگانه در 1999ضعیف ترین ماه سپتامبر بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
: سیاست گذار خودرو با توجه به التهابات بازار و ناکارآیی شیوه های ساماندهی به دنبال مسیرهایی برای بازگشت آرامش به بازار است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
: سازمان خدمات پس از فروش سایپا اعلام کرد مشتریان این گروه خودروسازی می توانند برای انجام سرویس دوره ای و دریافت خدمات در طرح جمعه های پاییز در روزهای جمعه نیز به تعمیرگاه های مرکزی سایپایدک مراجعه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۱    
: شرکت کره ای کیا موتورز پرفروش ترین مدل های خود در ماه گذشته را معرفی کرد که رتبه های نخست به ترتیب به شاسی بلند اسپورتیج و سلتوس اختصاص یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۱    
: بزرگ ترین خودروساز کره جنوبی مشغول ساخت خودروهای پرنده برای حمل و نقل هوایی شهری و بین شهری است و قصد دارد در سال 2028 وارد این بازار شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
: شرکت خودروسازی سانک سان موتورز چین خودروی جدیدی با نام ss Dolphin را رونمایی کرد که البته ظاهری شک برانگیز دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
: رنو ضمانت نامه های هفت ساله را برای شاسی بلند کولیوس تا پایان سال جاری در استرالیا در نظر گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
: با تلاش همدلانه کارکنان و زنجیره تامین، تولید روزانه سایت ایران خودرو مازندران به 165 دستگاه خودرو افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
: 15 ماه از آغاز نهضت داخلی سازی قطعات خودرو می گذرد؛ این در شرایطی است که فعالیت این نهضت که قرار بود انقلابی در داخلی سازی قطعات ایجاد کند ظاهرا در تعلیق مانده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
: دور جدید فروش فوق العاده خودروسازان در حالی از دیروز آغاز شد که سه اتفاق مهم در آن رخ داده است، به ویژه لغو پرداخت ودیعه برای ثبت نام ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
: گروه بی ام و هند از تاریخ یک نوامبر سال 2020 قیمت محصولات بی ام و مینی را افزایش می دهد. گفته می شود این شرکت به دلیل افزایش هزینه ها و کاهش ارزش پول، قیمت ها را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۷۸ سایت دیگر  
: گروه خودروسازی سایپا هفته پیش اعلام کرد "پروژه" تولید نخستین خودرو شاسی بلند آفرودی را "آغاز" کرده اما برخی افراد و رسانه ها، "آغاز پروژه تولید" را "تولید خودرو" در نظر گرفته و به نقد ...
مشاهده نتایج بیشتر...